Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.01. 22:54:24

Baldé lett a MOM :O Ezt nem tudom, hogy találták ki, de ez legyen a legnagyobb gondunk.

Csodás meccs volt az első félidei helyzet kihasználástól eltekintve. Ez a vége inkább volt pech. Kb nem volt rossz teljesítmény a kezdőből... Gavi nem volt önmaga, meg Lewy sem, de hát utóbbi még így is létfontosságú volt.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.02.01. 21:06:29

barca0417 írta:
2023.02.01. 19:55:49
Van amikor jó volt ez a 4 középpályásos felállás,
Mindenki tudja, hogy ezt Xavi mi miatt találta ki.

Raphinha meg nem rossz, nem is jó, közepes eddig, főleg amiatt mert nem tud huzamos ideig jól teljesíteni.
Keveset vállal, engem csak ez zavar, lőnie kellene sokkal többet, 1v1-ezni sokkal többet.


Na de remélem nyerünk, fontos meccs ez.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.01. 20:37:56

Arra ő sose lesz jó, hogy húzzon egy Barcelonát ő nem Messi. De ilyen jobbszélső talán csak Salah van Európában, esetleg egy Gnabry.
Vagyis ha megtalálja a leedses lövőjét, meg levetkőzi a gátlásait, akkor lehetne valamennyire húzóember, így ő egy jó kis kirakósdarabka. Ellenben mikor Lewy a pályán van, akkor különösen aranyat érhetnek a labdái, mert abban toronymagasan ő a legjobb a csapatban, váratlanok, szögleteken kívül pontosak, kreatívak. (A VB-n amúgy a brazil válogatott kiesésééig minden csapat közül a legtöbb lövéshez vezető helyzetet alakította ki a válogatott szégyene.)
Fatira hiába tette rá őket, nyilván nem volt sok értelme.

Én továbbra is azt gondolom, hogy rettenetesen elkényelmesedtünk Messi után. Egy olyan játékos, aki a posztján az élmezőnybe tartozik európában, Saka meg Mahrez számait hozza egy árnyalatnyival Salah mögött, de nemhogy nem elég, hanem még kifejezetten bénának is tartjuk (utolsó másfél meccsén tényleg az volt).
Messi után szerintem a többség egy olyan nemlétező jobbszélsőt vízionál, aki szétszivat mindenkit, egyedül dönti el a meccseket, osztogatja a filléres labdáit, és lő 20-30 gólt egy szezonban, mindezt a csapathoz való csatlakozása után közvetlenül egy olyan helyen, ahol a világon a legnagyobb talán a nyomás.

Azt sem értem, mi az, hogy "már megint kezdő". Alig-alig volt az mostanság. Dembélé hiányában meg elég logikus választás, Lewyre eddig is pazar labdákat tett, ha ezt folytatja, ők ketten nagyon összeillőek is lehetnek akár elöl. Ha nem jön össze, majd jön valaki a helyére, remélem inkább Fati, mint Ferrán.

Ebben a 4 középpályás rendszerben legalább a két fiatalunk is veszélyesebb a kapu előtt, szóval valaki kifoghat gyengébb napot, és még mindig lesz, aki megtalálja Lewyt, vagy ő maga szerez gólt. Szerintem nem lesz nagy gond.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.01. 20:31:20

crixus írta:
2023.02.01. 20:14:34
Nem hiszem el, hogy ez a kétballábas brazil kezd ezen a meccsen is. Brazil válogatott szégyene a pali. Helyette simán mehetne Fati, akiben lehetne több is ha nem mindig centert kellene játszania...

[-o< csak Lewa legyen formában, mert egyébként nem nagyon fog mennni a góllövés.
Azért ne túlozzunk, semmilyen csapatnak sem a szégyene senki.
DE, valóban rémes az elmúlt meccseken, és eddig nekem összességében is. Különösen azt hiányolom, hogy képtelen megverni 1 az 1 ellen bárkit, jóformán. Az utóbbi meccsek alapján Fatit jobb megoldásnak gondolom.
Ugyanakkor, Baldé (esetleg + Gavi) szépen tudja hozni a túloldalon a támadó széljátékot, és ha maradunk a 4 kp-s játéknál egyelőre, akkor olyan támadónak kell kezdeni, aki a jobboson komfortos. Ez nem Fati, hanem Raphi. Most ez van, Dembelé sérülésével.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.01. 20:24:49

Reméljük Raphinha megérzi a vérszagot, és rendesen odateszi magát Dembele hiányában. Nem tartom valószínűnek, de talán Xavi-ék addig hypolják, amíg elhiszi magáról, hogy a hátára tudná venni a csapatot.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2023.02.01. 20:14:34

Nem hiszem el, hogy ez a kétballábas brazil kezd ezen a meccsen is. Brazil válogatott szégyene a pali. Helyette simán mehetne Fati, akiben lehetne több is ha nem mindig centert kellene játszania...

[-o< csak Lewa legyen formában, mert egyébként nem nagyon fog mennni a góllövés.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.01. 20:03:15

barca0417 írta:
2023.02.01. 19:55:49
soadroli írta:
2023.02.01. 19:50:38
Ter Stegen; Kounde, Araujo, Christensen, Balde; Busquets, Pedri, De Jong; Raphinha, Lewandowski, Gavi
Van amikor jó volt ez a 4 középpályásos felállás, de mondjuk most lehetne kicsit egyhuzamban Fatit kezdeni több meccsen, a saját helyén, baloldalon. Őbenne még talán van valamennyi tartalék, legalábbis nagy baj ha nincs.
Ahhoz kevés a középpályás szerintem hogy amíg nincs Dembele mindig 4 en játszanak.
De ez mellékes, remélem meglesz a 3pont.
Igen, ezt hosszűtávon csak DJ bírja így. Szerintem lesz is 3 támadós rendszer bőven, sőt, meccsen belül is szerintem ilyen irányúak lesznek a cserék, Fati/ Ferrán az egyik kp-s helyére.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.01. 20:02:02

Én nem gondolom egyáltalán rossz elképzelésnek, hogy idegenben a Betis ellen így nyomjuk. Ez a legstabilabb.
Fati majd játszhat kezdőként úgy, hogy gyengébb, otthoni meccsek jönnek. Ott feltornázhatja magát.

Ugyan van 5 pont előnyünk, és szerintem jelenleg jó, időszerű ponton vagyunk a fejlődésben, de egyelőre nincsenek illúzióim. A Betis nem könnyű ellenfél, Pellegrinit fantasztikus edzőnek tartom. Ha bárhogy nyerünk, az jó eredmény. Ha jó játékkal nyerünk, az kiváló. Szerintem jelenleg van 3-5 csapat, akik ellen nem papírforma a győzelem, és a Betis az egyik.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2023.02.01. 19:55:49

soadroli írta:
2023.02.01. 19:50:38
Ter Stegen; Kounde, Araujo, Christensen, Balde; Busquets, Pedri, De Jong; Raphinha, Lewandowski, Gavi
Van amikor jó volt ez a 4 középpályásos felállás, de mondjuk most lehetne kicsit egyhuzamban Fatit kezdeni több meccsen, a saját helyén, baloldalon. Őbenne még talán van valamennyi tartalék, legalábbis nagy baj ha nincs.
Ahhoz kevés a középpályás szerintem hogy amíg nincs Dembele mindig 4 en játszanak.
De ez mellékes, remélem meglesz a 3pont.
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2023.02.01. 19:50:38

Ter Stegen; Kounde, Araujo, Christensen, Balde; Busquets, Pedri, De Jong; Raphinha, Lewandowski, Gavi
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2023.01.30. 11:35:58

Mascherano14 írta:
2023.01.30. 07:09:08
A Socieadad 8-10 sérülttel volt pariban velünk meg a reallal is, nagyon jók.
Nem mindegy az se, hogy ki sérül meg, pl amikor nálunk Umtiti sérült volt, nem igazán számított, mert ugye úgyse játszott. Szerintem átállunk a 4-4-2. Szép játékot nem is várok csak valahogy jöjjenek a meccsek.
bence0330 írta:
2023.01.29. 22:55:19
Ééééés 5 pont az előnyünk, 0-0 lett a Madrid-Soci meccs! :)
A bajnokság ezen szakaszán még 15 pont hátrány is ledolgozható, ami inkább dicséretes, hogy elég kemény őszt hozott a csapat, nem is tudom mikor volt ilyen sok pontunk féltávnál.
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2023.01.30. 07:09:08

A Socieadad 8-10 sérülttel volt pariban velünk meg a reallal is, nagyon jók.
Avatar
jarvis
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2019.02.16. 12:24:53
Tartózkodási hely: Budapest/Csíkszereda

2023.01.29. 22:58:32

5 ponttal megyünk a Real előtt, nem rossz ez az előny a bajnokság második feléhez érve. Második félidőt megnéztem a Madrid-Soci meccsből, a vendégek kapusának megköszönhetjük a Real mai pontvesztését, nagyon nagyokat fogott meg.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.01.29. 22:57:54

Ezért fontosak a hétvégi 1:0 is, nem játszottunk jól,de 70-75 percig iranyitottunk és csak bepattant. Realnak nem

Hatradolni nem szabad,mert van sérülés, sűrű a program, bármikor lehet hibázni
Kép
Kép
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.01.29. 22:55:19

Ééééés 5 pont az előnyünk, 0-0 lett a Madrid-Soci meccs! :)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.01.28. 22:17:33

Huhh, megnéztem felvételtől, szerintem ez volt az idei legrosszabb teljesítményünk egyéni szinten. Kb mindenki maga alatt volt, Pedriben csillant némi fény, aki nagyon megtanult mesterien érkezgetni is, illetve az üres területekbe beszlalomozni, meg hátul az Ara-Stégen párosban + talán Albában. Azon kívül mindenki egy rakat nulla volt magához képest. A legrosszabbul tán a két pályán maradt támadónk szerepelt. De rotációval, ilyen sűrű naptárban megnyertük a 3. meccsünket is, ahol kilences nélkül, sőt, a végén már támadók nélkül toltuk, mert egyszerűen nem volt oda számszerűleg sem csere. Ez is valami. Hátha egyre jobban felidegesítjük a Madridot. Holnap csak vesztenek végre pontot...

Még tán két pozitívumot láttam, ha nagyítóval akartam keresni őket. Az elején meglepően szépen passzolta ki a Girona a letámadásunkat, nem annyira a mi szidalmunk volt szerintem, hanem az ő dicséretük. De aztán erre elég jól megtaláltuk a megoldást kb fél óra után, és onnantól nem tudtak kijönni és elfutni kontrákkal egészen az utolsó percekig. Másik jó dolog meg, hogy tényleg képtelenek vagyunk lassan már gólt kapni. A csapatvédekezés csillagos ötös a meccsek utolsó részéig, amikor meginog azért.

Nyertünk idegenben, pár nap múlva megint meccs, ilyen naptárban, ilyen kerettel ez tökéletes.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2023.01.28. 21:25:14

Azért halkan feltennék egy kérdéat. Ha az ellenfél nem hagyja, hogy a saját játékunkat játsszuk, mi a teendő? Ragaszkodjunk a játékunkhoz akár egy vereség árán is? Vagy olyan játékkal, amivel lehet, próbáljunk pontot szerezni?
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2023.01.28. 21:09:56

Raphinna, Fati mélyen a léc alatt volt a mai meccsen. Fati különösen.
Az gondolom, hogy az ő hanyatlása nem biztos, hogy a sérülésével indult. Nekem úgy rémlik, hogy amikor ide került, Messi nagyon a szárnya alá vette. Istápolta, tanította, szinte hipnotizálta. S mit adj isten, csoda gyerek lett belőle. Áhítatva, rajongva beszélt mesteréről. Ő lett Messi utódlásának várományosa
Jött a sérülés. Mire felépült, akkorra Messi köddé vált. Ez nagy törés volt számára. Igaz boldogan öltötte magára a 10-es mezt, de elveszített valamit. Elveszített egy támaszt, egy ideált, s azóta csak bolyong. Nem találja önmagát. Úgy gondolom, csoda lenne, ha egy főnix madár válna belőle.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.01.28. 21:02:01

Troym írta:
2023.01.28. 20:46:51
Ok, megpróbálom :D

Alonso fejlődni nem fog, 32 éves, ennél csak rosszabb lesz.
Pont ilyen meccseken lehetne 0 km beállítani, nagyobb meccseken úgyse lehet.
4 kp szerintem nem jó irány, csapatépítés szempontból visszalépés, hoz pár 1-0 győzelmet, többre nem jó.
Busitól én többet várok, minthogy nem lóg ki lefelé. Ő a vezér, a kapitány tőle több kell. Példát mutatni és hajtani a többieket .
Elfogyott a középpálya és támadó sor, ezért is kéne 1-2 embert többet használni, ne a Manchester ellen jöjjön be először valaki.
Végül ne álljunk be bekkelni egy Girona ellen, azért legyen már egy Valverdén túlmutató szint.

Amúgy nálam pl Alba védőnek értékelhetetlen, őt hamarabb használnám támadóként, mert időnként ad gólpasszt, de hátul életveszélyes.
Alonsoval úgy vagyok, hogy ő tökéletes pados kiegészítő ember szerintem. Nem tartom nagyon rossznak, csak többnek se igazán. Egyébként arra gondoltam, hogy jobb formába lendülnek, nem arra, hogy nagyokat fejlődnek :D
Valóban, az ilyen meccseken. Inkább azért volt olyan érzésem, hogy nem kéne, mert most 3 naponta játszunk, mindenki fáradt, és a rotációt ilyenkor inkább a tapasztaltabbakkal csinálnám, meg amúgy is csak nagyon ésszel. A becserélésük meg sztem lehetetlen volt a mai helyzetben.
Én leírtam, szerintem most nem az van Busival, hogy nem lóg ki lefele. Nagyon stabil, nagyon jó teljesítményt hoz az utóbbi néhány meccsen. Csak a hibákat illetően van az, hogy nem lóg ki lefele. A kapitány kérdés az már más téma, most nem kezdek bele. :)
Őszintén kétlem, hogy a MU ellen játszhatnak az ifik, akkor se játszhatnának, ha előtte még lehetőségekhez jutnak majd. Ott nem racionális bevetni őket szvsz. A mai rotáció után reménykedem benne, hogy nem fogunk azért elfogyni teljesen.
A Valverde dolgot is leírtam: szerintem nem kell ezen túlmutató szint legyen most. :D Szerintem jelen állás szerint, a Xavi féle idővonalat nézve ez egy nagyon jó pillanatnyi állapot, hogy a szenvedős, rotálós, idegenbeli, akár talán nem is 100%ig komolyan vett meccseket is majdnem mind behúzzuk. A bekkelés persze sose jó általános elképzelés, de a mai konkrét helyzetben abszolút úgy éreztem, hogy az utolsó percekre inkább a védelmet erősítsük agyon, mint hogy a totál impotens, végig bénázó cserecsatáraink maradjanak fent. Ez egy kivétel volt, ami az én hozzáállásomat illeti. Amúgy egyetértek, általánosságban nem bekkelünk, ez nem fér bele a Barcának. (Amúgy Valverde sem bekkelt szerintem, nem játszatott kifejezetten defenzív játékot még előnyben se, csak egy kifejezetten szürke játékképet kaptunk az akkori, még egyáltalán nem kiéget és elvénült kerettel.)

Albával kapcs egyetértek, nem véletlen hogy ilyen keveset játszik. Ma is támadni jött be, Dembelé kiesésével azt a szárnyat muszáj volt támadásban megtámogatni Xavinak. És be is jött, erre amúgy fontosnak érzem mindenki figyelmét felhívni. :D Amikor félidőben megláttam a cserét, egyértelműen az jutott eszembe, hogy itt őt most beadogatni, támadó szélet játszatni hozza be (Koundé visszább húzásával). És igazából ez is lett, ráadásul kifejezetten megélénkültek a támadásaink arról az oldalról, sőt tulajdonképp gólpasszt adott. De tény, védekezésben ő már rémesen kevés.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.01.28. 21:01:51

Chino írta:
2023.01.28. 20:47:41

A legnagyobb gond mégis Dembélé sérülése. Remélem hamarosan felépül.
Első becslés 3 hét kihagyás. Kihagyja a Betis, Sevilla, Villareal, Manchester meccseket. Talán visszavágóra felépül.

A mai meccsen Pedri 100. pályára lépése egyrészt meghozta a győztes gólt, de elvileg 5 millióba került, úgyhogy gondolom befejeztük az igazolási időszakot / regisztrációkat.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.01.28. 20:56:31

MatyiG írta:
2023.01.28. 20:21:41
Bocs, a hsz-t véletlenül töröltem.
De ugye nem adtátok hozzá a "kontómhoz"? :D
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.01.28. 20:47:41

Andris írta:
2023.01.28. 18:34:45
Troym írta:
2023.01.28. 18:24:35
Olyan érzésem volt mintha visszatérne a Valverde korszak, szürke játék minimális győzelmek, véletlenül se használt fiatalok, századszor megbukott játékosok.
Arra szeretnem felhivni a figyelmed, hogy:
Xavi igenis hasznalja a fiatalokat. Eleve rohadt fiatal a keret, de tinikbol is tobb volt ma palyan. Az elso meccses, null kilometeres ifistakat viszont nem ilyen korulmenyek kozt kell becserelni, es meggyozodesem, hogy veluk se lennenk beljebb. Tokeletesen latszik, mennyire gyenge az egesz kispadunk, a real elleni kezdon kivul kb senki nem valo meg kozepes meccseken se a kezdocsapatba. Ha ezt erted megbukott jatekosok alatt, sajnos ez van, tenyleg ennyi ez a keret most es meg egy darabig. Ezzel kell fozni, ha serulesek vagy pihentetes van.
Mivel rövidebb a kispadunk, mint a Realnak vagy MU-nak.
Sőt szerintem mindkettőnél bőven erősebb.

Szerintem eddig ez volt a leggyengébb meccsünk. Igazából a gólig nem volt komoly baj. Ha azt vesszük, hogy a két legütőképesebb támadónk hiányzott nem mondhatni, hogy akkora gáz volt. Nyilván nem volt jó vagy eredményes játék, de a Girona tökéletesen bunkerezett. Ilyen helyzetben egy Fati középen veszett fejsze nyele. Akkor tudott valamennyire érvényesülni mikor kicsit kihúzódott. Ezeken a meccseken van szükség egy Lewandowskira, úgy hiányzott mint egy falat kenyér.
Ami érthetetlen és bosszantó, hogy az utolsó negyedórában, képtelenek voltunk még a labdát is megtartani. Ezt rossz volt nézni. Olyan érzésem volt mintha a Celta elleni meccset néztem volna.

A legnagyobb gond mégis Dembélé sérülése. Remélem hamarosan felépül.
Forca Barca!!!!
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.01.28. 20:46:51

Ok, megpróbálom :D

Alonso fejlődni nem fog, 32 éves, ennél csak rosszabb lesz.
Pont ilyen meccseken lehetne 0 km beállítani, nagyobb meccseken úgyse lehet.
4 kp szerintem nem jó irány, csapatépítés szempontból visszalépés, hoz pár 1-0 győzelmet, többre nem jó.
Busitól én többet várok, minthogy nem lóg ki lefelé. Ő a vezér, a kapitány tőle több kell. Példát mutatni és hajtani a többieket .
Elfogyott a középpálya és támadó sor, ezért is kéne 1-2 embert többet használni, ne a Manchester ellen jöjjön be először valaki.
Végül ne álljunk be bekkelni egy Girona ellen, azért legyen már egy Valverdén túlmutató szint.

Amúgy nálam pl Alba védőnek értékelhetetlen, őt hamarabb használnám támadóként, mert időnként ad gólpasszt, de hátul életveszélyes.

Raphinha helyett majd jön Ferran, szóval javulni nem fogunk. A pali annyira feszült, hogy várom mikor bőgi el magát.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Troym 2023.01.28. 20:50:24-kor.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.01.28. 20:27:19

Sajna hirtelen nem találtam helyreállítás funkciót, esetleg írd meg újra a hsz-t, ha van türelmed.. szívesen olvasnám. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2023.01.28. 20:21:41

2. Ha a girona ellen nem játszhat 0km, akkor sose fog.
7. Kevés a középpályás és a támadó ezért kéne Torre, Alarcon, bánomisén kicsoda lehetőséget kapjon, Manchester ellen kéne őket próbálgatni?
Hát nem éppen egy egygólos vezetésnél fogunk behozni egy újoncot idegenben. Majd hazai pályán, ha vezetünk 2-3 góllal a második félidőben lehet próbálgatni. Torre egyébként annyira támadó, mint Balde vagy Kessié.

Bocs, a hsz-t véletlenül töröltem.
Válasz küldése