Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.01.24. 14:38:32

Kár, hogy a higanymozgású Dembélé sokszor a saját lábára is csomót köt, vasárnap például semmilyen gólra váltható haszna nem volt a cseleinek. Nem mindig ismeri fel, hogy a csapat szempontjából mi a legjobb megoldás. A beadásai, lövései is hol ilyenek, hol olyanok, teljesen rapszodikus a srác.
Azt nem tudom, hogy Raphinha megérte-e vagy meg fogja-érni az árát, de azért mutatott már ezt-azt a képességeiből, emellett tud védekezni is.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.01.24. 14:12:44

A brazilnak fekete-fehéren jobb már a gólpont/perc mutatója, mint Dembélének (113 percenként vs 125 percenként, összehasonlításképp Mahrez pl. 110 percenként, Salah 105 percenként, Saka 130 percenként... szóval nem rossz az...) úgy, hogy feleannyiért vettük, első fél évében van és kevesebbet keres, ráadásul közben a mezőnyben is sokkal többet tesz bele nála az 1v1-eken kívül. Nem tudom, ki lenne érdekesebb hamis kilencesben, Raphinha okosabban, tudatosabban indul leshatárokról, Dembélé meg sokkal követhetetlenebb és jobb 1v1-ben, illetve mindkét oldaláról ugyanúgy lő, ami nagy előny. Dembélé kicsit magabiztosabb egyelőre a kapu előtt, szóval rá szavaznék. Az a baj, hogy mindketten elég elnyomhatóak, a brazil belemegy a harcba, de nem túl acélos, Dembélé meg bele sem megy egy ütközésbe. Ettől függetlenül nekem tetszett, mikor Dembélé ott töltött egy félidőt. Persze ehhez az egész betömörülő ellenfél ellen nemigen működne, csak amikor van helyük beindulgatni. Betömörülő védelemnél meg lehet egy ilyen random névnek mint Kessiének is több értelme lenne ott. Koeman szeritem őt vagy Araujot tenné be ilyen 9-eshiányban, Xavinál nem jellemzőek ezek a próbálkozások.

De szerintem a múltkori 9esbeli fiaskó után ebből valami center nélküli felállás lesz majd.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.01.24. 13:50:00

Magnus írta:
2023.01.24. 13:18:37
A brazil egyenlőre semmit nem mutatott amiért 80 milliót fizettünk érte, miközben a levegőt is hitelre vesszük.
58 millio euro az a 80 milla es abban a korban van, hogy eladhato az 50 millas ertekeert vagy tobbert

az, hogy nem mutatott semmit, az is eleg messze van az igazsagtol, ugyanis szerzett 3 pontot jelento golt es van par golpassza is...
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.01.24. 13:18:37

nem értek egyet, dembele higanymozgású jobb indulóval és végsebességgel, kétlábas, erősebb 1v1-ben így középen is jobban meg tudja bontani a védelmet és utolsó passzokban is jobb. A brazil egyenlőre semmit nem mutatott amiért 80 milliót fizettünk érte, miközben a levegőt is hitelre vesszük.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.01.24. 12:17:00

Magnus írta:
2023.01.24. 09:21:26
hétvégén megnézném dembelét kötetlenül, hamis kilencesben, amolyan messi poszton. valverde betette oda párszor, jól is állt neki. így középen építhetnénk az erősségeire, és fati is visszamehetne balra. a támadóink helyzetkihasználását látva nem ők fognak gólt lőni, de egy újabb taktikai elemmel bővülne a repertoár.
Erre a szerepre sokkal inkább Raphinha lenne alkalmas. Legalábbis az ő erősségei sokkal inkább kijönnének mint amit Dembélé mutat.
Bár a Girona más, nem úgy védekezik, itt Fatinak is lehet sansza. Biztosra lehetett venni, hogy szenvedni fog és ha gólt is lő, az egy közvetve/közvetlenül valahogy elé kerülő labdából lehet. Nem való egy Getafés darálóba.
Forca Barca!!!!
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.01.24. 09:21:26

hétvégén megnézném dembelét kötetlenül, hamis kilencesben, amolyan messi poszton. valverde betette oda párszor, jól is állt neki. így középen építhetnénk az erősségeire, és fati is visszamehetne balra. a támadóink helyzetkihasználását látva nem ők fognak gólt lőni, de egy újabb taktikai elemmel bővülne a repertoár.
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.01.24. 08:00:18

bence0330 írta:
2023.01.23. 23:28:44

De pár pillanatra visszatérve erre és a kövi meccsre: kiváncsi vagyok, hogy a meglévő 3 támadót hogy fogja variálni, mert Fati élete legrosszabb játékát láthattuk, és nem csak a darálásakor. Pár meccse betette oda Dembélét egy félidőre, és lőtt is egy gólt.

Vagy 4 középpályás lesz, és akkor valaki kimarad, így most center nélkül lehet ez lesz neki a logikusabb a Fati-féle melléfogás után.
Ha a következő meccs alatt a Real Socit érted, az kupameccs - lesz Lewy! :)
Ha a Girona elleni liga meccset, azt azért illene hozni "bármilyen" támadósorral is...

Voltak most is lehetőségek, csak elhaltak az elpattanó labdaátvételkor, a gyenge vagy kapust eltaláló lövésekkor...
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.01.23. 23:28:44

Az elmúlt időszakban DJ és Pedri többször kezdett nála (alaphelyzetben, mikor egészségesek voltak nyilvén). Nem gondolom, hogy padozni fog, csak hogy párszor fog. Ha lenne egy jó nyolcasunk akkor már jópárszor padozna, de mivel nincs, és DJ kerül olyankor oda, ezért csap pár alkalommal fog... 3 meccsből 1-szer talán... valahogy így tippelném. A 4 állandó középpályásunkból a 3. legtöbb perce lesz, Gavi lesz csak mögötte szerintem. Az elmúlt 10-12 meccsből kiindulva ezt látom reálisnak.
És persze, szerintem is nagy gáz a kezdősége, de nekem idén lett különösen az, mikor hoztunk egy top vkp-t, aki mgé szerepet sem kaphatott miatta ott egyetlen brahi tét nélküli BL meccset kivéve. Nálam ez verte ki a biztosítékot, mert tavaly még alig-alig lett volna más, most már ha játszik, két nagyon magasan jegyzett vkp helyett foglalja a helyet.

Xavi annyira sok szempontból ígéretes, és bármi is lesz a projekt vége, rengeteg-rengeteg jó dolgot hozott ide. De ha megbukik, ez a rózsaszín köde lesz a 90%-a kb. És azok után nem értem főleg, amilyen simán kivágta a többi havert... ez nálam kicsit anomália. Remélem, hogy LE buktája kicsit ráijesztett, mert idén a sok összevissza kupameccs, DJ sérülése + a zseniálisan elsült 4kp-s rendszer miatt nemigen derülhetett ez még ki. Ezért is várom nagyon DJ visszatérését. Bár most meg Pedri hulla. Szűken vagyunk, ráadásul tinikkel, ha már itt van, eleve nehéz lenne rendesen padra vágni, még ha akarnánk is.

De pár pillanatra visszatérve erre és a kövi meccsre: kiváncsi vagyok, hogy a meglévő 3 támadót hogy fogja variálni, mert Fati élete legrosszabb játékát láthattuk, és nem csak a darálásakor. Pár meccse betette oda Dembélét egy félidőre, és lőtt is egy gólt.

Vagy 4 középpályás lesz, és akkor valaki kimarad, így most center nélkül lehet ez lesz neki a logikusabb a Fati-féle melléfogás után.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.01.23. 23:02:39

[*]Komolyan így gondolod, hogy Busquets esetleg padra szorul?
Szerintem nincs ilyen forgatókönyv, előbb fog kivenni egy támadót, vagy védőt csak hogy ne kelljen kihagynia senkit a kpról. Hülyén venné ki magát ha ki kellene hagynia a messze legjobb kp-sunkat DeJongot, vagy a két csikót, akik ellen lehet hogy szót emelek nèha, de a szívüket lelküket kiköpik minden meccsen.
Vagy a holland padozik, esetleg Gavi.

Busquets egy fekély a csapat testén, komolyan úgy gondolom, hogy aki ezt nem látja, az álomvilágban él.

Én azt a napot várom, hogy elhagyja a csapatot (kb 10 éve várom), akkor talán újra úgy tudok leülni meccset nézni, hogy nem egyből fog el a hányinger.

Nálam az a nap lesz a barca történelmének top 5 legdicsőbb napja, amikor végre leadja a szerelést.


Na amúgy tényleg nem értem ezt a színvonaltalan hírközlést, és interjú fordításokat. Megértem ha nincs spanyolul tudó a szerkesztőségben, de a szakmaiság leheletnyi szikràlya is hiányzik a legtöbbükből, csakúgy mint a moderátorokból\ adminokból.
De hát ugye nem is szakmai alapon lett ez eldöntve.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.01.23. 23:01:09

Peter írta:
2023.01.23. 22:57:32
bence0330 írta:
2023.01.23. 22:40:43
Nem to'm, egy kupagyőzelem (csapatkapitányként első) meg jubilálás után szerintem még Lenglet-t is éltették volna, ez nem túl mérvadó. :)
Valamit nagyon félreérthettél.....:)
Beszélt és írt a pálya mindeki helyett mondatom a játéktérre, fűre lett volna értendő, tehát a játék minőségének megítélésére vonatkozott. Ennek az égvilágon semmi köze a publikumhoz.
Ja, pardon, tényleg félreértettem. Nekem mondjuk az első félidő kifejezetten tetszett tempóra, tekintve a sündisznó ellenfelet. Egy Reál ellen nyilván sokkal prögősebb a tempó, vagy itthon egy Celta, Soci ellen. Busquets meg az idei egyik legjobb meccsét hozta szerintem, de még nyilván így is gyengébb mint egy átlagos DJ teljesítmény.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.01.23. 22:57:32

bence0330 írta:
2023.01.23. 22:40:43
Nem to'm, egy kupagyőzelem (csapatkapitányként első) meg jubilálás után szerintem még Lenglet-t is éltették volna, ez nem túl mérvadó. :)
Valamit nagyon félreérthettél.....:)
Beszélt és írt a pálya mindeki helyett mondatom a játéktérre, fűre lett volna értendő, tehát a játék minőségének megítélésére vonatkozott. Ennek az égvilágon semmi köze a publikumhoz.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.01.23. 22:40:43

Nem to'm, egy kupagyőzelem (csapatkapitányként első) meg jubilálás után szerintem még Lenglet-t is éltették volna, ez nem túl mérvadó. :) Most lesz a perdöntő időszak, mikor DJ visszatér, akkor kiderül, ki hol áll a ranglistán a poszton. Én olyan 60-40-et tippelek most a hollandnak. Az mondjuk nem túl szerencsés ilyen téren, és leszoríthatja a százalékokat, hogy a két spanyol mellett DJ az egyetlen a nyolca poszton akiben bízik, ergo biztos fog ott is kezdeni jópárszor, akkor gondolom Busi lesz mögöttük sajna. Ilyen szempontból is rossz, hogy ott egy emberrel kevesebben vagyunk, mint kéne, még ha oda is próbáljuk gyömöszkölni szegény Kessiét.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.01.23. 22:27:52

bence0330 írta:
2023.01.23. 21:36:55
Hol írják, vagy ki? Nem találkoztam ezzel a napokban,
Annak ellenére, hogy így leírva, kimondva én sem találkoztam ezzel, azért a tegnapi kezdő felállásból más nem következhetett, hogy a játék képéről már ne is beszéljünk.
Beszélt és írt a pálya mindenki helyett.... :lol:
Többek között például ilyesmikről sem mondanak semmit a statisztikák.
Kényszerű kezdő vagy pihentető "(A)-B" sor, teljesen mindegy. Azért a szuperkupa után, hazai környezetben - amihez ráadásul a Getafe kíválóan asszisztált - kb 80 ezer néző előtt élettel kicsit teltebb játék lett volna elvárható.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.01.23. 21:36:55

bunga írta:
2023.01.23. 21:23:57
Azt írják, változatlanul Busi diktálja a ritmust a csapatnak. Kérdés, hogy ez jó-e nekünk.
Hol írják, vagy ki? Nem találkoztam ezzel a napokban, de persze valaki valahol mondhatta. Még ha erősen megkésve is, de DJ már azért kicsivel Busi előtt van, ez látszik az elmúlt időszak percein. Nyilván a sérülése miatt kimaradt két meccset hagyjuk ilyen téren. Én Kessiét is hamarabb nézném meg legalább ott, de mivel még akkor is nyolcasba került, mikor Busi-DJ nem voltak, és SR osztogatott a helyükön, ez gondolom egy kemény üzenet és végleges ban a saját posztjáról szegény elefántcsontpartinknak. :D Ennek már olyan szaga van, mintha el akarnánk gyorsan küldeni, és akkor megint csinálnánk végre egy anyagilag pozitív üzletet. Pedig valóban jobb lenne, ha legalább mikor DJ hiányzik, néha ő diktálná a ritmust. :D

@Csaba: ja, sajna ez nem ritka. A Raphinhás részt máig próbálom értelezni, hogy egyáltalán mit jelent, kb egyetlen mondatát sem értem, pedig a szimpla magyartalan tükörfordításoktól el tudok tekinteni amíg érthető.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2023.01.23. 21:23:57

Azt írják, változatlanul Busi diktálja a ritmust a csapatnak. Kérdés, hogy ez jó-e nekünk.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.01.23. 21:15:23

Ebben az esetben nem tudom, de az itteni fordításokat azért illene helyén kezelni, 90%ban óriási baklövések, magyartalan kifejezések vannak, nem indulnék ki ebből.
Persze lehet ezt mondta, de nem lehet tudni.
Ezt nem is értem miért nem lehet erre a heti 2-3 cikkbe belefektetni egy kis energiát, és mondjuk lektoráltatni.
Igénytelen megfogalmazások tömkelege.

Régen nem ez volt itt jellemző.
Mondjuk adminok is elég kérdésesek, pökhendi lekezelő stílus jellemző, pedig ők is “közülünk” jöttek.

Na mindegy, elkeserítő.
Szerencsére a csapat egyre jobb, nagy vízválasztó lehet majd a mu elleni EL meccs.
De valahogy a bajnokság jobban izgat, ha választhatnék akkor nyilván a bajnoki címet választanám, mint egy vigaszágas, bóvli EL címet.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.01.23. 20:28:18

grgly50 írta:
2023.01.23. 18:49:43
Olvasva Xavi értékelését: "Éreztük a Szuperkupa okozta mentális fáradságot is", látszik, hogy nem profi játékosok alkotják a csapatot. Egyrészt ráfoghatjuk, hogy sok fiatal van, de ez csak kifogás.
Szerintem inkább arról van szó, hogy egyszerűen nem úgy sikerült a keret kialakítása, ahogy kellett volna, legalábbis a szezon rámutat erre. A B sor nagyon gyenge,élen az új játékosokkal, így nem tudnak valós alternatívát nyújtani, ill. bizonyos játékosoknál nincs megoldva a helyettesítés pl. Pedri.Lewy.
EG, Ferran, Kessie, Bellerin totál mellé,Torre-ra vszeg még nem lehet építeni, Alonso se egy klasszis,Raphi se hozza azt, amit tud. Így ha nem a gála kezdő játszik, szenvedés van,gyakran velük is, de legalább jönnek a pontok. Pénz nyáron se lesz, a ballasztot piacra dobnám és helyettük a fiatalokat próbálgatnám, ők legalább kaparnának, ez lehetne egy működő szisztéma szerintem, de én csak laikus vagyok.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.01.23. 19:12:44

Engem nem a rossz játék zavart, vagy az 1 lőtt gól, még azt is elnézem, hogy pont a legsz..bb meccset ültem le megnézni :D

De számomra nagyon kiábrándító egy olyan Barca, ahol a 46. percben már álldogál a csapat, 1-0-nál, és látszik, hogy senki sem szeretne semmit egy hazai meccsen, csak pörgetni az időt. Mindezt úgy hogy szerintem az elmúlt szezonokban biztos elbuktunk vagy 25 pontot úgy, hogy 1 vagy 2 lőtt gól után visszajött az ellenfél. Bármennyire is gyenge volt a Getafe, egyszer 1 meccsen bármilyen csapat eljuthat egy gólig,jó védekezés ide-vagy oda.

Nyilván ez az én véleményem, 1 hét múlva a kutyát nem érdekli, csak hogy 3 pont lett. Számomra viszont ez a meccs semmiképpen nem pozitívum.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2023.01.23. 18:49:43

Olvasva Xavi értékelését: "Éreztük a Szuperkupa okozta mentális fáradságot is", látszik, hogy nem profi játékosok alkotják a csapatot. Egyrészt ráfoghatjuk, hogy sok fiatal van, de ez csak kifogás.
A Szuperkupa döntős ellenfelünk Bilbaóban játszott, nem akármilyen színvonalon.
Érthető, és tisztelet, amiért védi a játékosokat. Nekünk pedig meg kell barátkozni azzal a tudattal, hogy nagy elvárásaink nem lehetnek. Tudni kell, hogy hol a helyünk. S ha be-be jön egy-két bravúr, akkor szép napunk van.
Senki nem lát bele a pénztárkönyvbe, nem tudjuk, mi van az öltözőben. Csak reménykedhetünk, hogy kifelé mászunk a gödörből.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2023.01.23. 17:17:47

Kicsit offtopik lesz,: Zeli. Amíg még itt vagy ( :mrgreen: ), válaszolj már kérlek arra, hogy miért van az, hogy nem használsz vesszőket a hsz-eidben, amikor kellene, aztán pótlásképpen egyszercsak beütsz 5-6 db vesszőt egymás után?
szilva
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2021.09.29. 22:46:05

2023.01.23. 13:48:36

Úgy láttam, mintha belefáradtak volna a mérkőzésbe.
Remélem csak azért van mert rövid idő alatt két kontinensre is elutaztak, és (hármon is) játszottak.
(Van az a pénz amiért a Liga játszatja a csapatokat más kontinensen...)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2023.01.23. 13:16:34

zeli39 írta:
2023.01.23. 13:09:36
Bob_Marley írta:
2023.01.22. 21:21:23
Második gyenge volt, de a kontroll megvolt.

Andrist megtudom erősíteni,Busi óriási kedvenc. Hatalmas tapsot kapott az elején is és minden megmozdulásnal



700. meccsét ünnepelte persze,hogy ünnepelték ,,mit kellett volna csinálniuk fütyüljék ki ,,,, azért el kell olvasni a spanyol -katalán oldalak kommentjeit mit gondolnak a fantasztikus Busquetsről és a tegnapi teljesítményéről .
Mit gondolnak? És kik írjak azokat a kommenteket? A katalán Kis Pista?
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.01.23. 12:26:59

Tegnap próbáltam valami pozitívumot találni és szerintem Eric Garcia passzjátéka tényleg jó, úgy tűnik rossz poszton játszik, mert a kb Busi helyén egész jó is lehetne, a helyezkedése alapvetően nem rossz, a passzjátéka meg tényleg jó. Indításai is egészen jól néztek ki. Nála gond a fizikai párharcok és a gyorsaság alapvetően. Következő szezonra, ha nem marad Busi, nekimennék De Jong, Kessie, Garcia hármassal vkp posztnak. Különböző profil mindhárom és Garcia a leggyengébb, de 3. számú választásnak jó lehetne oda és akkor hátha összekaparnak valami jobb cserecsatárt és jobbhátvédet.
Másik jó dolog, hogy Raphinha szép lassan egyre jobb lesz. Szerintem őt még korai leírni, hasznos támadó lehet, mellette nagyon jól védekezik.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.01.23. 12:16:05

Cseri írta:
2023.01.23. 11:12:34
Igen,furcsa ez a valódi 9-es fóbia a Barcánál. Ez a szélső,csatár öszvér verzió rosszul öregedett. Tavaly már Luuk is mennyit hozzátett a csapathoz,idén meg Lewy,csak azzal nem számoltak,hogy mi lesz,ha Ő nincs a pályán. Az utánpótlásból nem is tudom,hogy jött-e fel valódi 9-es valamikor.
Jött, de vagy nem ütötte meg a szintet (Sándor, Munir, stb) vagy tovabbadtuk gombokért. (Lsd. Jutglá, 2 év és európai topklubban fog játszani és a Brugges keres rajta vagy 50 misit). A helyzet az, hogy esélyt se adunk a fiataloknak ezen a poszton, inkább veszünk 30-ért cserecsatárt, hogy elengedjük ingyen.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2023.01.23. 12:15:40

Magnus írta:
2023.01.23. 11:43:52
remélem xavi szóvátette a tegnapi támadótriónak hogy gavi cm létére jobban tudja a vertikális futásokat, többet és jobban, lendületesebben fut üresbe az említett hármastól. fati mondjuk nem 9-es, de semmit nem csinált. nem lesz ez így jó.
Kupára,ligára bőven jó lehet,a nemzetközi győzelem meg senkinek nem lehet elvárás.
Nem láttam mostanság ilyen gyenge spanyol bajnokságot. Tragédia,amit hoz a la liga.
Válasz küldése