Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.11.01. 13:51:11

Bob_Marley írta:
2022.11.01. 10:33:19
Ez a csapat a katalán öntudat kiteljesedese,
Értem sokak szerint ez nem jó, de a klub identitása ilyen.
Erről bizony a klasszikus értelemben vett szurkolás hevében nagyon sokan- még azok is, akik ezzel tisztában vannak - hajlamosak vagyunk teljesen megfeledkezni.
Nyilván számtalan pro és kontra, logika és érzelem szemebenállása mellet, de ez van.
Többek között ez is egy magyarázat lehet akár a jelenlegi helyzetünkre is.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2022.11.01. 10:33:19

Én a csk dologhoz szolnek hozzá, Cocu,Frank de Boer párszor és Popescu volt csak külföldiként akire én emlékszem. Ha megakarjuk erőszakolni a dolgokat,akkor is olyan dolgokat akarunk ami nem életképes. Ez a csapat a katalán öntudat kiteljesedese,nagyon nagyon ritkán fordul elő,hogy ne hazai játékos legyen a csk. Ugyanez igaz az edzőre is, sokkal nagyobb nyomás lenne akkor pluszban. Idegennel szemben nem lett volna szurkolás és eljenzes ahogy a Bayern meccs végén. Értem sokak szerint ez nem jó, de a klub identitása ilyen. Araujot eltudnak fogadni,de TS sose lesz csapatkapitány.
Kép
Kép
Kép
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2022.10.31. 23:33:20

Gavi a Barca szurkulók megtestesült frusztrációja. Nem hinném, hogy ilyen csk kellene nekünk...
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7254
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.31. 23:03:08

A gólpassz ügy elég fals most a zsákszámra kihagyott helyzetek miatt. Pedri szmre is mekkora labdákat osztokat a meccek többségén, és kereken 0, azaz 0 gólpassza van minden sorozatban... Teljesen irreális. Lehetne simán 6 gólpassza, és azzal nem is mondtam sokat, Gavinak meg mondjuk 4. Nem rajtuk múlik. Nem kell messze menni, elég a Valencia meccsig és Ferránig. Nem csak ők ketten vannak ezzel így, szerintem a kialakított gólpasszaik alapján ők ketten és a brazil rendelkeznek messze túl alacsony gólpasszámmal az elpuskázott ziccerek miatt.

A statok meg tök jók, csak nem kalkulálja bele a meccszámot. Koundé, Christensen, Araujo, Memphis, Alba, Piqué nyilván nem lehet előtte az őszi megítélésben, amikor alig fociztak. Gavi nem a top4-5 legjobb focistánk, a vélemény az őszri játékunkról szólt. Tavaly ősszel ő volt a legjobbunk talán Araujo után, mikor ifiztünk, egyenesen vezérszerepre vállalkozott gólokkal, gólpasszokkal. Mikor mi kellett, most nem ez. A többi játékosunk egészsége is szintje is meghatározza, mennyire fontos a csapatban.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.10.31. 22:57:47

Andris írta:
2022.10.31. 22:11:08
Valami felreertes van, szerintem Gavi mar most a szezon eddigi legjobbja, Lewa es TS mellett. Eddig legalabbis.

Ketsegtelenul azt varom viszont, hogy meg jobb lesz, ahogy Pedritol is.
Hát hogyne.

https://www.whoscored.com/Teams/65/Show/Spain-Barcelona

Ezt itt hagyom szemezgetni.

Ui.: semmibe sem veszem jómagam a statokat, de beszédes.

Nàlam egy kp-s aki ennyi játékperccel egy gólpasszt tud felmutatni, az megmosolyogtató.
Persze nem ez a feladata, hanem a letámadás/labdaszerzés.
Elfogadom.
De akkor Busquets minek jàtszik?
Ezt az ellentmondást nálam nem tudja feloldani senki.

(De labdaszerzésben is 8. a csapatban, tehát ez is egy megdőlő mítosz, amit ha sokszor ismételgetünk, majd igazzá válik)

Túl van fújva a gyerek, egy jó iparos egyelőre és ennyit tud.
Hogy mi lesz belőle, az majd elvàlik, de ha beleragad ebbe a felfújt nikkelbolha szerepbe, akkor hamar megy a levesbe.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7254
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.31. 22:49:47

Szerintem top4-ben van nálunk idén a stabilitása miatt, többször volt mom, vagy épp annak közelében. Lewy, TS, és talán a hullámzása ellenére Dembélé mögött futna be nálam, Baldén még elgondolkodnék. Ha eleget játszottak volna, akkor a 3 top védőnk előtte lenne talán, de ketten biztos, most csak az őszi teljesítmény alapján rangsoroltam. Amikor nem játszott, a csapat szintekkel esett vissza intenzitásban, letámadásban, passzsebességben. És a rosszabb meccsein is nagyon hasznosan focizik, nála nemigen van olyan, hogy nincs értelme, hogy a pályán van, mert akkor is sorra szerzi a lasztikat amiből elég sok gólt lövünk, és elég sok gólt is akadályoz meg vele.

Ennek ellenére ez nem csak az ő dicsérete, és messze nem kész játékos, szerintem jövőre sem lesz még az a két tini 19 és 20 évesen. Tehát ha ők ketten stabil kezdők maradnak, akkor egyértelműen a jövő csapatát építjük, nem biztos, hogy ketten most ők beleférnek, hiába jók. Szerintem nem azért, mert ne tudnának egymással játszani, sőt, totál másban jók mindkettenn, és nagyon jól kiegészíthetik egymást, egyszerűen csak a fiatalságuk miatt nem elég súlyosak és stabilak, nem tapasztaltak, nem elég magabiztosak. A jelennek kötelezően kellene egy most klasszis, kreatív, lőni is tudó ember, ezzel az okfejtéssel egyetértek, nincs ott igazi húzóember és vezér. Klasszisnak sem kell talán feltétlenül lennie, de legyen elég jó, és elég kemény mentalitású, és legyen gólveszélyes. Én sem tudom, ki lenne az ilyen evidensebb, és kb megszerezhetetlen KDB, BS, BF vonalon kívül... Barella, Fabian Ruiz, Olmo, De Paul, Maddison.... passz. Tielemans nem rossz, de nem húzóember típus, de ha ő lenne elérhető, ő is előrelépés lenne most épp.

Jövőre lehet amúgy, hogy lesz értelmezhető csk-nk. Szerintem is Araujo az egyik leginkább alkalmas emberünk rá, de aki reálisabban megkaphatná a sátusza miatt, és szavazni is fognak rá, az Lewy. Ő idén a gyakorlati csk-tyúkapónk amúgy is. TS és DJ a játéka miatt oké, de nem az a mentalitás. Persze kérdés, hány öreg fog kimenni, szerintem Alba és SR maradnak csere státuszban.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.31. 22:11:08

Valami felreertes van, szerintem Gavi mar most a szezon eddigi legjobbja, Lewa es TS mellett. Eddig legalabbis.

Ketsegtelenul azt varom viszont, hogy meg jobb lesz, ahogy Pedritol is.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.10.31. 22:08:01

Cseri írta:
2022.10.31. 18:06:11

Most, hogy kezdenek az öregek kiszállingózni a kezdőből, nem hiányzik Ő már, nagyon nem volt szint. Inkább Lewy mentalitásához hasonló vezér kellene a középpályára, aki nem baj, ha focizni is tud(nem ismerem a piacot nem tudom ki volna jó). Védelemben ott van Araújo,támadóknál Lewy, középről hiányzik egy ilyen karakter, de nagyon.
A csk szalagot oda kellene dobni már most a TS, Araujo, DeJong, Lewy pakkhoz. Játéktudásban messe kiemelkednek, DeJongon kívül pedig tényleg vezérek is.
Busquets minden idők legkomolyanvehetetlenebb csk-ja, se nem vezér, se nem kiemelkedő alakja a csapatnak.
Felrakhatnák ennyi erővel a szalagot egy random szurkolónak is. Ez a kis adalék már predesztinálja a csapatot, hogy ilyen csk-ja van. Legyinthetünk, hogy csak egy szalag, de mind a mentális állapotot, mind a klub hozzáállását tükrözi a dolgokhoz. És nem, nem kell felhozni, hogy a játékosok szavazzák, mert ez még nagyobb szégyen, ha a Busquets, Piqué, Alba, Roberto kvartettben látják a vezérszerepet. Mindjárt nem kell meglepődni, hogy második éve zuhanunk ki a BL-ből.
KP-n tényleg hiány van, de ha Andris-Bence duó jóslása bejön, akkor Gavi majd kinövi magát ultimate alltime legjobbjává a klubnak már jövőre, szóval megleszünk ott is.

CSK kalibert igazolni nem tudsz, azt jó esetben ki kellene érdemelni (mondjuk pont nálunk nem kellett), én ARaujonak adnám.
Van szíve, focizni is tud, szereti a csapatot/klubot, és nem is egy lusta disznó képét adja magáról.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1800
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.31. 18:06:11

Vakmacska írta:
2022.10.31. 15:52:08
Azon gondolkoztam, hogy Alves maradhatott volna. Ő lehetett volna igazi vezér.
Most, hogy kezdenek az öregek kiszállingózni a kezdőből, nem hiányzik Ő már, nagyon nem volt szint. Inkább Lewy mentalitásához hasonló vezér kellene a középpályára, aki nem baj, ha focizni is tud(nem ismerem a piacot nem tudom ki volna jó). Védelemben ott van Araújo,támadóknál Lewy, középről hiányzik egy ilyen karakter, de nagyon.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2022.10.31. 15:52:08

Azon gondolkoztam, hogy Alves maradhatott volna. Ő lehetett volna igazi vezér.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.31. 11:03:59

NovaProspekt írta:
2022.10.30. 20:26:39
annyi clean sheetje lett a bajnokságban TS-nek, hogy a haja tiszteletből visszanőtt:

https://pbs.twimg.com/media/FgJAE2fXoAA ... name=small

greatest remontada ever
Ezzel már én is poénkodtam, de amúgy simán benne van, hogy ha valaki ennyire bizonytalan a külsejével/hajával (és ezt minden héten 50 kamerával veszik), hogy beültetést csináljon végül, az rányomja a teljesítményre a bélyeget.

Amúgy az elmúlt 5 év legjobb bajnoki számait hozza most a csapat, reméljük a Real is kicsit jobban leereszt. Kb. Lewy az infúzió ami életben tartja a bajnoki álmokat, ha egészséges marad, márpedig nem egy sérülékeny játékos, akkor meg is lehet a végén.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.10.31. 09:28:05

Peter írta:
2022.10.30. 22:58:40

Többek között ebben sosem értettünk egyet, de akik évek óta nyomattuk a teljes megújulás igényét, annak egyik legfőbb oka éppen az amiről írsz. Mentális erőnlét, fizikális erőnlét és jelenlegi aktuális játéktudás.
Az, hogy 7-10 évvel ezelőtt kinek, hogy ment, milyen sikereket értek el, azon kívül, hogy tiszteletre méltó, ma nem tud lökést adni a fiataloknak a pályán. A pályán olyan lökés és példa számít, amit pl Lewa képes lehet adni.
Tiszteletből lehet csk valaki, de a csk küldetése nem a bíróval való kommunikációban kellene, hogy kimerüljön, hanem valódi vezérnek is kellene lennie a pályán, aki aktuális tudásával, magabiztosságával, mentális és fizikális képességeivel is példát tud mutatni.

Ezekkel bizony szorosan az is összefügg, hogy nem egyszer vettük észre és tűnt fel, hogy Pedri is másképp játszik, ha Frenkie és Gavi van mellette. Nem elveszettek, BL-t ők sem nyernének ma, de legalább látni lehetne, hogy tartósan mire képesek együtt, hagyni őket mély vízben is úszni.
Szerintem ebben a jelenlegi helyzetünkben az sem teljesen egészséges, ahogyan Xavi állandóan hangsúlyozza a cs-k nélkülözhetetlenségét, fontos szerepeüket stb stb stb.....

Magukra kellene hagyni bátran a fiatalokat, majd úgy erősíteni melléjük, ahogyan a hiányosságuk megköveteli.
Úgy érzem, a csk-k cseréjére vonatkozóan elég nagy egyetértés van - mármint a klub és Xavi részéről is...
De, ott vannak a szerződések, amikkel nem sok mindent lehet tenni...
Láthatod a próbálkozásokat: nem lennének sérülések hátvédsorban, Pique és Alba alig játszanának... SR egy éves "kegyelem szerződésen" van, de játékára sokszor szükség volt...
Egyedül Busi a nagy kérdőjel ilyen szempontból, viszont ő tiszta helyzetben van azáltal, hogy lejár a szerződése szezon végén... És, ha a BL csoportkörnek annyi haszna volt, hogy felnyitotta Xavi szemét Busi-val kapcsolatosan, az már eredmény!

A klub meg ezerrel dolgozik azon, hogyan lehetne a szerződésekből kilépni - mondjuk erre a legnagyobb hajtóerő a magas fizetés, de mindegy... :)

Összefoglalva: a szándék a váltásra megvan, de az nem megy egyik pillanatról a másikra... Létszámhiány (most Pique az egyedüli középhátvéd), szerződések, stb.
A Bartomeu örökség utolsó maradványai...
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2022.10.31. 07:54:53

bence0330 írta:
2022.10.30. 19:02:42
Peter írta:
2022.10.30. 22:58:40
Szerintem ebben a jelenlegi helyzetünkben az sem teljesen egészséges, ahogyan Xavi állandóan hangsúlyozza a cs-k nélkülözhetetlenségét, fontos szerepeüket stb stb stb.....

Magukra kellene hagyni bátran a fiatalokat, majd úgy erősíteni melléjük, ahogyan a hiányosságuk megköveteli.


Csak részben osztom véleményed. A csapatban mindíg lenni kell legalább egy "vezérnek", de lehet, hogy csapatrészenként többnek. Hátul biztosan!
Szó sincs róla, hogy Piquet védeném, de ha nincs egy irányító, aki valóban átlátja a helyzeteket, rendezi a helyezkedéseket, a lesre állítást, akkor csak grundfoci szint marad. Így volt ez a hazai Bayern elleni meccsen is. Össze-vissza szaladgáltak a védők. Nyílván ehhez megfelelő partnerek is kellenek.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.10.30. 22:58:40

bence0330 írta:
2022.10.30. 19:02:42
Nem a csapatok szintje a legnagyobb különbség, hanem a mi hozzáállásunk a két sorozathoz. Nyilván különbség is van, csak nem ekkora.
Többek között ebben sosem értettünk egyet, de akik évek óta nyomattuk a teljes megújulás igényét, annak egyik legfőbb oka éppen az amiről írsz. Mentális erőnlét, fizikális erőnlét és jelenlegi aktuális játéktudás.
Az, hogy 7-10 évvel ezelőtt kinek, hogy ment, milyen sikereket értek el, azon kívül, hogy tiszteletre méltó, ma nem tud lökést adni a fiataloknak a pályán. A pályán olyan lökés és példa számít, amit pl Lewa képes lehet adni.
Tiszteletből lehet csk valaki, de a csk küldetése nem a bíróval való kommunikációban kellene, hogy kimerüljön, hanem valódi vezérnek is kellene lennie a pályán, aki aktuális tudásával, magabiztosságával, mentális és fizikális képességeivel is példát tud mutatni.

Ezekkel bizony szorosan az is összefügg, hogy nem egyszer vettük észre és tűnt fel, hogy Pedri is másképp játszik, ha Frenkie és Gavi van mellette. Nem elveszettek, BL-t ők sem nyernének ma, de legalább látni lehetne, hogy tartósan mire képesek együtt, hagyni őket mély vízben is úszni.
Szerintem ebben a jelenlegi helyzetünkben az sem teljesen egészséges, ahogyan Xavi állandóan hangsúlyozza a cs-k nélkülözhetetlenségét, fontos szerepeüket stb stb stb.....

Magukra kellene hagyni bátran a fiatalokat, majd úgy erősíteni melléjük, ahogyan a hiányosságuk megköveteli.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1978
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.10.30. 20:26:39

annyi clean sheetje lett a bajnokságban TS-nek, hogy a haja tiszteletből visszanőtt:

https://pbs.twimg.com/media/FgJAE2fXoAA ... name=small

greatest remontada ever
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.10.30. 20:13:38

Deluigi írta:
2022.10.30. 19:37:51
visca el barca írta:
2022.10.30. 11:33:14
Szerintem ez inkabb a liga gyengesegenek koszonheto mintsem a szedett vedett vedelmunknek. Na meg stega.
most hirtelen nem is emlekszem, ki bucsuztatta tavaly a Bayernt a BL-bol
Ja ertem, mi meg megvertuk a villarrealt szoval jobbak vagyunk mint a bayern. Láttuk.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.10.30. 19:42:13

visca el barca írta:
2022.10.30. 18:37:28
Na, a real megint eldobott ket pontot egy masodosztalyu csapat ellen. Még a vegen tenyleg az fog donteni, hogy a kicsik ellen ki mennyi pontot szor el. Neztem a sorsolast, nekik a vb utan lesz par huzosabb meccsuk, a kispadjuk is joval rovidebb, nagyjabol ua. a 13-14 ember jatszik ősz óta. Hátha szét lesznek hajtva a vb-n es utana jon a bukdacsolas.
Félek, hogy jön majd a szokásos hullámvölgy, amikor öt meccsből egyet nyerünk kettőt veszítünk és így pillanatok alatt összeszedünk 8-10 pont hátrányt, amivel már kuka is lesz a bajnokság. Majd jön a szokásos duma, hogy még nagyon sok van hátra a bajnokságból, és a másik kedvenc az utolsó pillanatig küzdeni fogunk. Remélem, nem így lesz. Csak már megint nagyon kevés a cserénk van. Középre és előre.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2022.10.30. 19:37:59

Ez a La Liga egy fekália csak azért vergődünk még mindig a top3ban meg mert ott van Lewa...
Nemzetközi szinten csúnyán be van árazva az egész díszes társaság,ilyen igazolásokkal Stegenen és a lengyel királyon kívül süllyedjen el szégyenében az egész büdös bagázs!
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.10.30. 19:37:51

visca el barca írta:
2022.10.30. 11:33:14
Szerintem ez inkabb a liga gyengesegenek koszonheto mintsem a szedett vedett vedelmunknek. Na meg stega.
most hirtelen nem is emlekszem, ki bucsuztatta tavaly a Bayernt a BL-bol
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.10.30. 19:22:56

MessiNeymarSuarez írta:
2022.10.30. 19:11:13
Troym írta:
2022.10.30. 18:30:23
Annyira hullagyenge liga, hogy ebben játszó 2 legnagyobb csapat 19 BL címet nyert, ebben van az EL rekordgyőztes Sevilla, a két évvel ezelőtti győztes Villarreal, a többszörös BL döntős Atletico vagy Valencia. Az atma szintén nyert vagy 3 EL-t. Ha már annyira fontos a nemzetközi siker, akkor pl a city összesen egy vesztett BL döntőt tud felmutatni a párizsi olajosok szintén.
Ettőlmég sajnos hullagyenge jelenleg, és ez elég komoly részben köszönhető Tebasék fafejűségének amiért csakazértis betartatták az akkori helyzetben irreális szabályzatot, mégnehezebb helyzetbe hozva a klubokat.
Eredmény: Az Atletit kiszivatta egy Bruge-Leverkusen-Porto hármas, mi nem tudtunk mit kezdeni a Serie A 5-6-odik Interrel, a Sevilla pedig 4-et nyelt otthon a Bundesliga harmadik Dortmund ellen.

Mindezt persze megspékeli az UEFA-FIFAmaffia a rengeteg értelmetlen válogatottmeccsekkel és a rekordszűk naptárral csakazért hogy a tevések örüljenek. :roll:
Akkor melyik liga az, ahol számítanának ezek a pontok, adatok. A Pl-en kívül. Serie A, francia, Bundás?
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.30. 19:11:13

Troym írta:
2022.10.30. 18:30:23
Annyira hullagyenge liga, hogy ebben játszó 2 legnagyobb csapat 19 BL címet nyert, ebben van az EL rekordgyőztes Sevilla, a két évvel ezelőtti győztes Villarreal, a többszörös BL döntős Atletico vagy Valencia. Az atma szintén nyert vagy 3 EL-t. Ha már annyira fontos a nemzetközi siker, akkor pl a city összesen egy vesztett BL döntőt tud felmutatni a párizsi olajosok szintén.
Ettőlmég sajnos hullagyenge jelenleg, és ez elég komoly részben köszönhető Tebasék fafejűségének amiért csakazértis betartatták az akkori helyzetben irreális szabályzatot, mégnehezebb helyzetbe hozva a klubokat.
Eredmény: Az Atletit kiszivatta egy Bruge-Leverkusen-Porto hármas, mi nem tudtunk mit kezdeni a Serie A 5-6-odik Interrel, a Sevilla pedig 4-et nyelt otthon a Bundesliga harmadik Dortmund ellen.

Mindezt persze megspékeli az UEFA-FIFAmaffia a rengeteg értelmetlen válogatottmeccsekkel és a rekordszűk naptárral csakazért hogy a tevések örüljenek. :roll:
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7254
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.30. 19:02:42

visca el barca írta:
2022.10.30. 17:22:54
5 komoly meccsunk volt iden, azokon nyeltunk 13 golt. Mondom en h a liga van tele hoki csapatokkal.
Azért ezeken a meccseken betojva, mélyen a magunk szintje alatt játszottunk. Hogy csak Piquét emeljem ki, bajnokikon egyetlen hibát sem követett el, az Inter ellenit meg sorolni lehetne. És nem volt nehezebb helyzet az integetéses, mint bármelyik másik egy Valladolid ellen. Nem a csapatok szintje a legnagyobb különbség, hanem a mi hozzáállásunk a két sorozathoz. Nyilván különbség is van, csak nem ekkora.

A Reál meccs fényében pláne sokat ér Lewy gólja, tapadjunk, tapadjunk ameddig tudunk, hátha elkezdik majd érezni a nyomást.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.10.30. 18:37:28

Na, a real megint eldobott ket pontot egy masodosztalyu csapat ellen. Még a vegen tenyleg az fog donteni, hogy a kicsik ellen ki mennyi pontot szor el. Neztem a sorsolast, nekik a vb utan lesz par huzosabb meccsuk, a kispadjuk is joval rovidebb, nagyjabol ua. a 13-14 ember jatszik ősz óta. Hátha szét lesznek hajtva a vb-n es utana jon a bukdacsolas.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.10.30. 18:30:23

Annyira hullagyenge liga, hogy ebben játszó 2 legnagyobb csapat 19 BL címet nyert, ebben van az EL rekordgyőztes Sevilla, a két évvel ezelőtti győztes Villarreal, a többszörös BL döntős Atletico vagy Valencia. Az atma szintén nyert vagy 3 EL-t. Ha már annyira fontos a nemzetközi siker, akkor pl a city összesen egy vesztett BL döntőt tud felmutatni a párizsi olajosok szintén.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.10.30. 17:22:54

5 komoly meccsunk volt iden, azokon nyeltunk 13 golt. Mondom en h a liga van tele hoki csapatokkal.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése