Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
jangamen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2013.06.23. 18:11:42

2022.03.21. 12:33:03

Persze, nem is így értettem.
Sokkal inkább úgy, hogy jelképes összegért jönne, cserének, 20-30 percekre, nem lötyögni, hanem abban az időben maxon pörgetni.

Így bőven hasznos lenne, de kétlem hogy ennek akár a gondolatát is bevallalna.
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2022.03.21. 10:08:10

jangamen írta:
2022.03.21. 09:06:35
PorSiempre írta:
2022.03.21. 07:33:58

Jah és pls felejtsük el Messi-t. Az ő visszahozatala nagy csalódás lenne.
Így 11 ember melózik a 3 pontért minden meccsen. + Újabb berfeszultseg sem kellene. Éljünk a mának, gondoljunk a jövőre és emlékezzünk a múltra !
Nem gondolnám, hogy tervben van bárkinel Messi, és értem hogy miért nem akarod, nyilván ÚGY nem jó ötlet, de Alves szinten szerintem hasznos lehetne. Más kérdés, hogy bevallalna-e, nem hiszem.
Alves butaságai elférnek. De egy lötyögő alak az elején kiherélné Xavi teljes rendszerét.
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Avatar
jangamen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2013.06.23. 18:11:42

2022.03.21. 09:06:35

PorSiempre írta:
2022.03.21. 07:33:58

Jah és pls felejtsük el Messi-t. Az ő visszahozatala nagy csalódás lenne.
Így 11 ember melózik a 3 pontért minden meccsen. + Újabb berfeszultseg sem kellene. Éljünk a mának, gondoljunk a jövőre és emlékezzünk a múltra !
Nem gondolnám, hogy tervben van bárkinel Messi, és értem hogy miért nem akarod, nyilván ÚGY nem jó ötlet, de Alves szinten szerintem hasznos lehetne. Más kérdés, hogy bevallalna-e, nem hiszem.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.21. 07:41:34

Nem írok jelzőket, az eredmény magáért beszél, és hogy lehetett volna ez egy hetes is akár, azzal sem mondok újat. Itt valami nagy dolog épül hétről hétre, és ez akkor is igaz, ha nyilván lesznek rosszabb meccseinek is. Xavi géniusz, aki tudja hogy egy ilyen eredmény után kettőzött erővel kell majd tovább dolgozni, úgyhogy garantált a folyamatos fejlődés.
Visszakaptuk a csapatunkat.
Rivaldo-A Legnagyobb.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.21. 07:34:04

222. pozitív hozzászólást nehéz már írni, de azt hiszem, ha a negatív dolgokat emlegettük sokszor, akkor a pozitívokat is kell!
Nem hittem a szememnek, folyt a labda a pályán, labdakezelés, passzok, mélységi indítások mind-mind ültek. Nem volt tele a gatya!
Mindenki hozta a legjobb formáját. Elöl a hármas ma is ütős volt, jelenleg ennél jobbat szerintem nem lehet felküldeni, a közép jól szűrt, előre is jó volt, a védelem, igaz nem volt nagyon próbára téve, de ott is érződött, hogy rendben vannak a dolgok, még úgy is, hogy Ara volt a jobbhátvéd, ami azért idegen volt neki, és azért Vini volt ott feladatként.
Mindhárom csatár hagyott ki 1000 %-os ziccert, a vége túlzás nélkül lehetett volna egy 7-es is.
Lélekemelő meccs volt !
Xavi 4-nél is mérges volt, ha valami nem tetszett, végre van egy edző, akinek van egy kis vér odalent! Jó dolgokat hozott össze a srác!
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2022.03.21. 07:33:58

Leon írta:
2022.03.20. 23:44:25
Ilyenkor azon agyalok, hol tartanánk ha Xavi mester a szezon eleje óta nálunk lenne... :roll:
Biztosan jobban állna a csapat. Minimum szoros lenne.
Tegnap nagyon megdolgozott a csapat a sikerért. Azonban most nem szabad megtorpanni és / vagy a felhőkbe szállni.
Alázatos melóval és oltári Real leolvadással még meglehet ez. De ez kb mission impossible. Cél legyen reális. BL helyezés és EL győzelem. Ez a két cél abszolút realizálható.

Jövőre pedig friss kerettel, több nyugalommal, mehetünk az aranyért.

Jah és pls felejtsük el Messi-t. Az ő visszahozatala nagy csalódás lenne.
Így 11 ember melózik a 3 pontért minden meccsen. + Újabb berfeszultseg sem kellene. Éljünk a mának, gondoljunk a jövőre és emlékezzünk a múltra !
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2022.03.21. 07:27:16

Ahogy előttem már más is említette, a legnagyobb Xavi hőfoka volt, az érzelem és az elkötelezettség melletti maximalizmus, ami komoly szakértelemmel együtt hihetetlen dolgokra képes. Pár hónapja volt egy cikk, hogy a sok hiedelemmel szemben Messi milyen zsarnok volt az edzéseken, milyen fokú tökéletesség volt az alap. Na ez is nagyon hiányzott a "padról".

Örülök, hogy "nem néztem be" túlzott optimalizmusban a jelenlegi keretet adó játékosokat, ugye nem is olyan nehéz szinte mindenkit dicsérni és a "keretben tudni" a "szent tehenekkel" egyetemben, aki szerintem zseniális - talán záró vagy még további egy - szezont hoznak le meghazudtolva a korukat és a közel múltat.

Nagyon fontos, hogy Araújo szerződés hosszabbítása megoldódjon és ha jön még Kessié, akiből szintén kihozza Xavi a benne rejlő potenciált, akkor már csak egy hosszú távú 9-esre van szükség a legnagyobb célok fókuszba kerüléséhez, főleg, ha az esetlegesen érkező további "ingyenes" megoldásokról ugyanez elmondható lesz.
Dest kapcsán nem véletlen mondtam, hogy neki idő kell Xavi alatt is, hogy bizonyítson, sajnálom, hogy pont egy felívelő szakaszában esik ki egy igazi jó ritmusból, igaz a tegnapi mérkőzésen még talán szerencsés is volt, hogy Araújóval állt fel ilyen formában a védelem.
Az "orgiát" egy olyan Fati jelenthetné, aki be tudja futni azt a karrierje során, amire hivatott.

Elől Auba esetében szerintem még a következő szezon is OK-s, de mindenképp kell egy komoly kaliber majd mellé és később elé, remélem Xavinak lesz itt is egy zseniális meglátása.
Busi hosszú távú pótlása szinte lehetetlen, mert ilyen "mindenes" zsenik, nagyon kevesen jönnek ki a football iparból. Egy-egy elemében lehet akár jobbat találni nála, de hogy egyszerre azt a kvalitást amit tud/tudott megtalálni egy emberben ugyanolyan lehetetlen feladatnak tűnik, ahogy az Messi esetében is elmondható.
A szezon hátralévő részében én is több időt adnék Niconak, mert rajta látszik legjobban, hogy teret vesztett és meg kell győződni az esetében, hogy mennyire tud a következő esetleges "nagy" csapat karakteres játékosa lenni.

Dembélé nagyon kellene a következő projekthez, de nem csodálkoznék, hogy ha a pénz fontosabb lenne számára, ezért és gondolom a korábbi sérülések miatt is, bár zseniális dolgokat művelt, de nagyon "féltette" magát a pályán.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.03.21. 05:57:42

oriasi gratula a csapatnak, szepen felmostuk a lezengo reallal a padlot. ha kicsit jobban koncentralunk, meg nem courtois ved, sima 0-7 a vege. bajnoki cimben nem remenykedem, ahhoz tul nagy a kulonbseg, de az ut amire raleptunk nagyon jo.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.03.21. 00:35:35

Leon írta:
2022.03.20. 23:44:25
Ilyenkor azon agyalok, hol tartanánk ha Xavi mester a szezon eleje óta nálunk lenne... :roll:
Full jogos agyalás.....de épp egy másik topicban írtam, hogy Lucho volt az utolsó szakmailag elfogadható edzőnk, szóval sokkal sokkal korábbról is indulhattunk volna.... #-o
Valamikor nyilván Xavi így is, úgy is kikötött volna a padon, de nagyon nem mindegy honnan kell indulni.
Sok sok évet, pénzt, energiát kukáztunk.... :mrgreen:
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4960
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2022.03.21. 00:05:05

Imádtam az egészet, hatalmas gratula!

Visca! ❤
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2022.03.20. 23:48:52

Szuperlatívusz.

Xavi olyan szinten átadta a dns-t, hogy élmény nézni.
Ha valaki nem azt csinálta, oda is ordított: pl amikor d.Jong életveszélyesen visszapasszolt Pique-nek, ahelyett hogy előre fordulva előre passzolt volna, de egyébként ő is jól játszott.

Az is látszik, hogy felskálázta a csapatot, látható, hogy kinek hol a helye a kezdő és másodvonalban.

E.Garcia és F.Torres elkötelezett, imádnak ebben a csapatban játszani, az arcukra van írva, hogy megtiszteltetés nekik, hogy ide kerültek. Egyre jobbak, sőt egyre jobban tetszik a higgadt, technikás stílusuk.
Kifejezetten intelligens és kifinomult a játékuk. Torresnek igen jó szeme van a pályán, Pedrihez közelítő.
Remekül érkezik, könnyen helyzetbe kerül.
Az igazolások jónak látszanak, Traore az egyetlen kérdőjel, nála az elmúlt hetek formahanyatlást hoztak.
Majd eldől, mennyire érdemes vele számolni és egyáltalán mi lesz a jobb széllel nyáron.
Auba született befejező, őt meg kell tartani, akár első számú csatárnak is egyelőre.

A kulcs a középpálya, ami barcásan működik. A forgatótengely pedig a Busquets-Pedri páros.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2022.03.20. 23:44:25

Ilyenkor azon agyalok, hol tartanánk ha Xavi mester a szezon eleje óta nálunk lenne... :roll:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2022.03.20. 23:32:50

ha egyszer ki mondtuk, hogy ez a meccs lesz amérce, akkor fogadjuk is el, a csapat felnőtt! bizonyára lehet valós okokkal indokolni (Benzema, Mendy hiány, kellő motiváltság hiánya, stb ) de az eredmény elsősorban és a mutatott játék is több mint bíztató és hitet adó. én magam tartottam a meccstől elsősorban a Törökök elleni nyögve nyelős továbbjutás miatt de a Real kétségtelenül bravúros PSG elleni játéka okán is.
Xavi most már nálam is süveg! elég mindjárt a kezdőre gondolni ahol mindenki Alvest várt esetleg Traorét de ez így telitalálat volt. ami még az övé: a (sok) passzok hossza nőtt az üteme határozottan céltudatosabb és a labda nélküli mozgás is hatékonyabb.
egyénileg szinte mindenki a jobbik énjét hozta úgy hogy élvezetes örömteli 90 perc született.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.20. 23:31:39

Már 1 meg 2 meccsel ezelőtt is ez kezdett megfogalmazódni bennem, de úgy tűnik hogy a 4 az új 5. Régen mikor úthenger csapataink voltak, mindig ötösöket gurítottak. Most mindig 4 jön ki a gólgazdag meccseken, ez már vagy az ötödik volt 2 hónap alatt?

Mindenki baromi jól játszott. Auba személyében szerintem kb lett egy másik, picivel fiatalabb Suarezünk, egyre inkább ez az érzés van bennem ahogy az egész játékképét nézem. Nem minden tökéletes, de hatalmas űrt tölt be.

Nem akarok végigmenni mindenkin, de voltak itt viták a 3 alapkezdő szent tehénről. Voltak Dembelé képességeiről. Torres és Garcia fejlődőképességéről.
"Oldalpassz Pedriről" és "adjuk el 40ért, amíg lehet Frenkiről". Ter Stegen se enged be mindent, ugye, őt se kell már eladnunk?
Cserébe belátom, hogy Desttel kapcsolatban (aki most ugyan nem játszott) nem volt igazam, és van benne mégis fejlődési potenciál.

Bence, az élőben írtad hogy Gavi rendszeresen ott hagy 2-3 embert és még csak nem is gyors... szvsz igenis nagyon gyors. Talán nem egy szélsőhöz mérve, de a posztjához képest, a többi kp-nkhoz képest szerintem nagyon gyors.

Mostmár túl vagyunk szerintem a kritikus szakaszon, és nem lesznek továbbra se papírforma meccseink, de mostmár több játékpercet követelnék Niconak. Rajta nagyon érződik, hogy a kezdeti szakaszhoz képest lenullázódtak a játékpercei, pedig szerintem semmi gond a képességeivel, sőt.
És Depay is jöhet kicsit többször kezdőbe mostmár, még akkor is, ha a mai kezdő hármas a gála hármas jelenleg. (Mennyire igaza volt Xavinak.)

Végül Xavi.... zseni, én kb ezt vártam tőle, de hosszabb távon. Őrület amit csinál, de lássuk be, hogy neki pontosan olyan az agya és a mentalitása. Arról nem is beszélve, hogy mennyi és milyen edzők keze alatt járt, tanult, vezényelt. Amit ő látott, és átvett a karrierje alatt, annak a tizedét nem lehet megtanulni semmilyen iskolában.
Ugyanakkor szerintem még mindig túl nagy a nyomás rajta, és általánosságban az edzőinken. Remélem nem őszül meg 3 év alatt, mint Pep és Lucho.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.20. 23:29:34

bence0330 írta:
2022.03.20. 23:21:11
jarvis írta:
2022.03.20. 23:16:10
Rég írtam a fórumra, de gyerekek, én néztem a meccset ujjongva mint egy ötéves, ahogy várja a karácsonyi ajándékot, nézem most az ismétlést és hát ez nem 6, de 8-0 is lehetett volna úgy, hogy a Madrid egy szót sem szólhatna. Le a kalappal az egész csapat, stáb, edző előtt, brutál hihetetlen ez a fejlődés, ami itt végbe ment. Pénz ide vagy oda, azért kíváncsi vagyok, hogy az Mbappe/Haaland Madridba igazolós pletykák milyen irányt vesznek a következő hetekben a mai meccs fényében. :D
Szerintem mindkettő szívesen venne megváltó szerepet is. :) Arra pedig jövőre szüksége lesz a Reálnak, ha pariban akarnak lenni velünk.

Még letolunk pár ilyen meccset, és Haaland fog könyörögni nekünk. :D Itt lehet hogy 50 gólos lehetne ilyen csapatban. :D
Ettől függetlenül amúgy tényleg sokat dobhat a csapat megítélésén 1-1 ilyen diadal, főleg a legnagyobb rivális ellen. Mégha nem is Papné vagy Haaland, bármelyik igazolásnál erősen nyomhat a latba.
Azért mégiscsak hívogatóbb a Xavi-féle épülő Barca projekt kisebb-nagyobb sikerélményekkel amik azt mutatják hogy jó irányba megy a klub, mint a Koeman-féle Barca :D

X4vinak úgylátszik bejött a 4-es szám megint :lol:

Amúgy a Barca 2016 után először tudott 2+gólt lőni 6 egymás utáni meccsen. Miközben szezon elején azt se tudtuk hogy mi az a gól :D
tl
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011.04.28. 14:38:01

2022.03.20. 23:28:23

Szép volt, csak így tovább!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.20. 23:21:11

jarvis írta:
2022.03.20. 23:16:10
Rég írtam a fórumra, de gyerekek, én néztem a meccset ujjongva mint egy ötéves, ahogy várja a karácsonyi ajándékot, nézem most az ismétlést és hát ez nem 6, de 8-0 is lehetett volna úgy, hogy a Madrid egy szót sem szólhatna. Le a kalappal az egész csapat, stáb, edző előtt, brutál hihetetlen ez a fejlődés, ami itt végbe ment. Pénz ide vagy oda, azért kíváncsi vagyok, hogy az Mbappe/Haaland Madridba igazolós pletykák milyen irányt vesznek a következő hetekben a mai meccs fényében. :D
Szerintem mindkettő szívesen venne megváltó szerepet is. :) Arra pedig jövőre szüksége lesz a Reálnak, ha pariban akarnak lenni velünk.

Még letolunk pár ilyen meccset, és Haaland fog könyörögni nekünk. :D Itt lehet hogy 50 gólos lehetne ilyen csapatban. :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
jarvis
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2019.02.16. 12:24:53
Tartózkodási hely: Budapest/Csíkszereda

2022.03.20. 23:16:10

Rég írtam a fórumra, de gyerekek, én néztem a meccset ujjongva mint egy ötéves, ahogy várja a karácsonyi ajándékot, nézem most az ismétlést és hát ez nem 6, de 8-0 is lehetett volna úgy, hogy a Madrid egy szót sem szólhatna. Le a kalappal az egész csapat, stáb, edző előtt, brutál hihetetlen ez a fejlődés, ami itt végbe ment. Pénz ide vagy oda, azért kíváncsi vagyok, hogy az Mbappe/Haaland Madridba igazolós pletykák milyen irányt vesznek a következő hetekben a mai meccs fényében. :D
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.20. 23:13:54

Nem ez volt a legerősebb Real így Benzema nélkül, de mégis hatalmas eredmény hogy ennyire szépen, és simán lehozták ezt a Classicót.
Volt hajtás, keménység, és kreativitás egyaránt. Elöl, középen és hátul is rendben volt a csapat, egyedül a 2. félidő és annak is a 2. felére eresztettünk ki, de hát 4 gólos előnynél ezt nem tudom a szemükre vetni.

Ez a Torres,Aubameyang,Dembelé 3as ott elöl félelmetes tud lenni ha formában vannak. Igazából kiemelni senkit nem akarok, mert mindenki jól játszott. Szerintem Xavi is kiváló meccset hozott le, jól reagált a sérültekre (mindkét oldalon). A cseréket kicsit későn húzta meg talán, Dembelé 10 perccel előbb lejöhetett volna mert látszott rajta, hogy totál elfáradt.

A bajnokságot nem hiszem érdemben befolyásolta ez a mai eredmény, de a csapat morálját és a szurkolók lelki állapotát biztosan. Reál ellen idegenben így lehozni a meccset. Szép volt fiúk, csak így tovább.
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2022.03.20. 23:08:04

Ez fantasztikus volt!
Végre egy élmény leülni meccset nézni! =D> =D>
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1860
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.03.20. 23:07:27

szegeny PSG, milyen szomoruan nezhettek EZT a meccset :(
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.03.20. 23:06:24

Durva h lázan guríthattunk volna egy hatost is... Szuper volt mindenki, imádom h Xavi az edzőnk O:) durva, mekkora különbség volt az őszi classicos Barcahoz képest, Realtol függetlenül.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.20. 23:02:54

Hihetetlen belegondolni hogy nemrég még az volt a realitás hogy a bajnokság TOP5-6 csapatának csókolommal kell köszönnünk és a legutolsó is képes oktatni minket, most meg..
Nem szabad elkiabálni, de hosszú idő után konstansan kezd az érződni hogy sikerül kilábalni a sok évnyi posvány "mi igazából nem tudunk játszani csak szerencsénk van/3 gólos előny sem elég/ha nem éltet a közönség akkor reszketünk/jó nekünk az öngólos 1-0-s győzelem álljunk vissza" mentalitásból, és végre a siker irányába lépünk.
A Galata stadionjában a Bayern is megremegett volna, de mint ahogy abból így a mostaniból sem szabad messzemenő következtetést levonni.
Xavi amellett hogy minden előzetes kritikára és félelemre rácáfolt, felüdülés volt mikor 4-0-n majd felrobban 1-1 elvesztett labda után, egy ilyen maximalista zseni hiányzott a padról Luchoék óta.

Ami biztos hogy végre rá léptünk Laporta-Xavinak hála arra az útra aminek a végén egy ütőképes, BL esélyes, a saját értékrendjéhez és filozófiájához hű csapatot kapunk =D> =D>
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.20. 23:00:43

Ez a Barcelona már tényleg kezd úthenger lenni, ahol olyan fölényben tudunk játszani nagycsapatok ellen is, hogy egy meccsen is ki tud jönni a különbség a rangadókon - ehhez pedig tényleg brutális erőfölény kell. Tényleg összeteheti a kezét a Madrid, hogy ez a még épp nem megalázó eredmény született, olyan különbséggel nyerhettünk volna, hogy le sem merem írni.

Bravó fiúk, bravó, Xavi!
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1798
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.20. 22:54:56

Sokat ekéztük a védelmet, de ma nagyon rendben voltunk hátul is. Nosztalgikus volt ez a meccs, köszi srácok!
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Válasz küldése