Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2022.02.28. 12:24:57

bence0330 írta:
2022.02.28. 10:37:46
Barcaforever írta:
2022.02.28. 10:04:38
Adama milyen irányváltásokat és szlalomokat nyom. Tegnap nem volt szerencséje, de benne van bármikor egy gólpassz a játékában. Egy Adama-Auba-Dembele 3ast is megnéznék, úgy hogy Traore átmegy a balosra sokszor jobb lenne neki, ha a jobb lábára tudná cselezni a baloson.
Ez utóbbit hiányolom egyedül kb a meccsekből én is. De ha Torrest még mindig erőltetné, akkor is meg lehetne húzni, hisz Torres ott játszott kb mindig, a City előtt pláne, lehet, jobban érezné magát, meg kiszolgálásra fókuszálhatna egy ideig.
De elköteleződés nélkül is lehet szerepcsere akár meccs közben is. Traoré annyira más, mint bármelyik másik szélső, amelyik épp játszik a túloldalon, hogy kiváncsi vagyok, mennyire zilálná össze a védőfejeket az egész lekövetése. :)
Emlékem szerint Adamai mindenhol és indig jobbszélső volt. De lehet, hogy tévedek
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.02.28. 11:10:16

vidra írta:
2022.02.28. 02:49:44
Sok itt az érzelmi drukker. Had jegyezzek meg pár dolgot.

1.Egy ilyen csapat elleni meccs általában sokkal nehezebb az első lőtt gólig, mint utána, mert bunker védekezéssel lehet 0-0-ra játszani, de kiegyenlíteni, vagy fordítani nehezen.
2. Ferran Torres fontos játékos, aki az első gól megszerzéséig rengeteget dolgozott. Ha rá nem lehet számítani a bal oldalon, akkor a védők jobbra húzódnak és nincs gól.
3. Torres gyenge a befejezésekben, ezt az eddigi meccsek alapján már beláthatjuk, viszont jól cselez és jók a lefordulásai.
4. A hurrá optimizmus rendben van a 4-0 eredményre, mert a csapat valóban büntet kinyíló ellenféllel szemben, ami eddig nem volt jellemző, viszont azért rendesen küzdeni kellett az első gólért. Lehet, hogy legközelebb nem sikerül megszerezni és akkor beragad a döntetlen.

+1
Aubameyang nekem teljesen a Henry feelinget hozza. Kicsit öreg, kicsit megfáradt, de nagyon érzi a kaput és fontos gólokat szerez.
1. Ez egy alapvető dolog. Jórészt emiatt is pihentünk sokáig a 8.-9. helyen. Bár Koeman védelmében el kell mondani, hogy jó ideig nem volt csatárunk, Abdetól, Ferrantól és Akhomachtól kellett várni a gólokat. Ha akkor mi kaptuk az első gólt, szinte kizárt volt, hogy fordítsunk. Xavinak már vannak igazi csatárai.

2. Igen, sokat dolgozott, habár annyira nem emelkedett ki. Adama szerintem legalább annyit lehozott. De ha a jobb meccsein is csak ezt lehet kiemelni az már régen rossz. Ha lehozna egy Pedro szintet, már nem kapna ennyi kritikát.

3. A cselei talán még a befejezéseinél is gyengébbek. Szerintem egy kezemen meg tudnám számolni hány 1 vs1-et nyert meg mióta itt van. Én bízom még a srácban, a Cityben és a válogatottban is klasszisokkal jobb teljesítményt nyújtott mint jelenleg itt, bőven benne van, hogy magára talál, de túlságosan sem szabad istápolni, nem egy 17 éves gyerekről besszélünk, hanem egy profi focistáról. Ha nyilvánvalóan nem megy neki csak azért nem szabad folyamatosan neki adni a legtöbb lehetőséget. Persze nem az a megoldás, hogy leültetjük 4-5 meccsre, de az se egészséges, hogy bárhogy játszik biztos helye van.

4. A hurrá optimizmus tényleg kicsit korai, de ezt a brutális februárt nem azért hoztuk le így, mert kinyíltak az ellenfelek. A hazai Napoli, a Valencia vagy a Bilbao sem olyan csapat volt, aki kinyílik és olyan sok helyet hagy hátul.
Persze a tegnapi eredmény sem tükrözte teljesen a játék képét, de 2-3 gól volt a két csapat között, ráadásul a védekezésünk is tökéletes volt. Mikor pihenten beálltak Williamsék sem tudtak a kapu közelébe kerülni. Helyzetre sem nagyon emlékszem, talán az a 0 szögből leaadott lövés, meg az a csemege MAtS-nak volt a legveszélyesebb. Viszont azt se szabad elfelejteni, hogy nem a legerősebb csapattal álltak ki a baszkok, szóval kezeljük helyén ezt a győzelmet, de a játékunk ennek ellenére nagyon biztató volt minden csapatrészben.

Az egyértelmű, hogy nem fog kitartani ez a forma a szezon végéig, sőt lesznek hosszabb-rövidebb hullámvölgyek is. Csúsznak még be váratlan pontvesztések és lesz még a bajnokságban két komoly erőfelmérő is, bár kezdek bízni abban, hogy ezeket is jó eredménnyel tudjuk venni, az utóbbi időben már komoly rangadókat is megtanultunk nyerni. Mindenesetre egy 3. hely az reális lehet, a Betis kezd kicsit elfogyni, ráadásul hétvégén az ATMA-val meccselnek, ahol számunkra csak jó eredmény születhet és nekik is ott van még az EL.

Bízzunk benne, hogy sikerül minél többször hasonló meccseket hozni, mint a februári időszakban, az pedig csak hab a tortán, ha Xavi nem a levegőbe beszélt, amikor azt mondta, hogy még bőven benne van a csapatban a fejlődés lehetősége.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.02.28. 10:37:46

Barcaforever írta:
2022.02.28. 10:04:38
Adama milyen irányváltásokat és szlalomokat nyom. Tegnap nem volt szerencséje, de benne van bármikor egy gólpassz a játékában. Egy Adama-Auba-Dembele 3ast is megnéznék, úgy hogy Traore átmegy a balosra sokszor jobb lenne neki, ha a jobb lábára tudná cselezni a baloson.
Ez utóbbit hiányolom egyedül kb a meccsekből én is. De ha Torrest még mindig erőltetné, akkor is meg lehetne húzni, hisz Torres ott játszott kb mindig, a City előtt pláne, lehet, jobban érezné magát, meg kiszolgálásra fókuszálhatna egy ideig.
De elköteleződés nélkül is lehet szerepcsere akár meccs közben is. Traoré annyira más, mint bármelyik másik szélső, amelyik épp játszik a túloldalon, hogy kiváncsi vagyok, mennyire zilálná össze a védőfejeket az egész lekövetése. :)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.02.28. 10:04:38

Adama milyen irányváltásokat és szlalomokat nyom. Tegnap nem volt szerencséje, de benne van bármikor egy gólpassz a játékában. Egy Adama-Auba-Dembele 3ast is megnéznék, úgy hogy Traore átmegy a balosra sokszor jobb lenne neki, ha a jobb lábára tudná cselezni a baloson.
Kép
kapuera
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2021.07.08. 17:20:07

2022.02.28. 09:23:28

Teljesen témától független, talán annyiban ide tartozik, hogy Luuk megint gólt lőtt! Többen néztük a meccset, pár juice után arra jutottunk, hogy Luuk-t le kellene igazolni! Nem sír a játék lehetőségért, nagyon jó vészmegoldás, ha az eredmény úgy áll. Lehet technikailag nem ez a szint, lehet lassú, de mikor a 80+ minutumban beáll egy meccsen (pl.: 1-1) és jön az ívelgetés, rohadt hasznos játékos! Eleinte amennyire utáltam, most annyira odavagyok érte. Xavi rá is jó hatással van/volt. Abszolút számolnék vele a felépítése/ ára / hozzáállása miatt. Koeman hozta, de Xavi alatt lett hasznos. Csak egy többed magam szubjektív vélemény.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.28. 08:49:12

Valahogy az volt az érzésem tegnap, mint régen. Totálisan kontroll alatt tartott meccs, még picit tompább játékkal is nagyon sima győzelem, gálával a végén. Szerencsére mindig van pár kimagasló teljesítmény, már tényleg csak szegény Ferránnak kellene egy akciógól valahogyan, mert kezd görcsössé válni, rengeteget jelentene számára játékban is abban biztos vagyok. Dest egyre jobb, Adama állandó veszélyt jelent, rendre 2-3 ember figyelmét köti le, Auba termel, Pedrire nincsenek jelzőim, zseniális a srác...És ha Auba meggyőzné Dembelét a maradasról, illetve Fati egyenesbe kerülne... Azt hiszem mindannyian, valami hasonlót vártunk, vagy inkább csak reméltünk, mikor Xavi hazatért, bár számomra meglepő módon már most elég látványos a változás, én inkább az új szezontól vártam sokat. Hihetetlen jó újra Barca meccset nézni, azt hiszem ez a legtöbb amit kívánhattunk. A sallang eltakarításával, és pár okos igazolással kezdhetünk nagyokat álmodni, de persze sok munka, fejlődés kell folyamatosan. Nem fogunk mindig 4 gólokat lőni, pláne nyerni, de az már biztos hogy az út megvan, innentől pedig csak idő kérdése, mikor térünk vissza a legszűkebb elitbe. Bár az utóbbi pár meccsen a játék már bőven odavaló volt.
Rivaldo-A Legnagyobb.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2022.02.28. 08:48:22

vidra írta:
2022.02.28. 02:49:44
Sok itt az érzelmi drukker. Had jegyezzek meg pár dolgot.

1.Egy ilyen csapat elleni meccs általában sokkal nehezebb az első lőtt gólig, mint utána, mert bunker védekezéssel lehet 0-0-ra játszani, de kiegyenlíteni, vagy fordítani nehezen.
2. Ferran Torres fontos játékos, aki az első gól megszerzéséig rengeteget dolgozott. Ha rá nem lehet számítani a bal oldalon, akkor a védők jobbra húzódnak és nincs gól.
3. Torres gyenge a befejezésekben, ezt az eddigi meccsek alapján már beláthatjuk, viszont jól cselez és jók a lefordulásai.
4. A hurrá optimizmus rendben van a 4-0 eredményre, mert a csapat valóban büntet kinyíló ellenféllel szemben, ami eddig nem volt jellemző, viszont azért rendesen küzdeni kellett az első gólért. Lehet, hogy legközelebb nem sikerül megszerezni és akkor beragad a döntetlen.

+1
Aubameyang nekem teljesen a Henry feelinget hozza. Kicsit öreg, kicsit megfáradt, de nagyon érzi a kaput és fontos gólokat szerez.
én is had jegyezzek meg valamit: a drukkolás, szurkolás az szín tiszta emóció - érzelem. lehet véleményt formálni, értékelni ettől elvonatkoztatva is főként olyanoknak akik nem szurkolók, és persze ez nem valami elmarasztalás csak egy módja az ember szórakozásának.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2022.02.28. 08:40:45

vidra írta:
2022.02.28. 02:49:44
4. A hurrá optimizmus rendben van a 4-0 eredményre, mert a csapat valóban büntet kinyíló ellenféllel szemben, ami eddig nem volt jellemző, viszont azért rendesen küzdeni kellett az első gólért. Lehet, hogy legközelebb nem sikerül megszerezni és akkor beragad a döntetlen.
Ez már nem hurrá optimizmus. Nem csak becsúszott egy ilyen meccs, hanem ez volt a tendencia egész februárban.

Ami meg a küzdést illeti, persze. Ez egy focimeccs, a legtöbb focimeccs ilyen, de úgy írtad ezt le, mintha a 90. percben találtunk volna valahogy egy gólt. Sokkal hamarabb történt, a játék addig sem volt rossz, csak után kezdtünk el igazán érvényesülni.

Amúgy a két legnagyobb dolog:
- Nem fogyunk el 60 perc után, hanem pont akkor kapcsolunk rá.
- A játékosok nagyon nagy örömmel játszanak, egymásnak örülnek, szeretik Xavi-t, ez egyértelmű (Dembélé-n is látszott, ami régebben ritka volt)
més que un club
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2022.02.28. 08:33:51

vidra írta:
2022.02.28. 02:49:44
Sok itt az érzelmi drukker. Had jegyezzek meg pár dolgot.


3. Torres gyenge a befejezésekben, ezt az eddigi meccsek alapján már beláthatjuk, viszont jól cselez és jók a lefordulásai.
Én tényleg nem akarom őt bántani, de én nem annyira emlékszem, hogy annyira sikeresek lennének a cselei... Csak úgy mint a befejezéseknél, a mezőnyben is nagyon sokszor rossz döntést hoz....(vagy nagyon kiszámítható)
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2022.02.28. 08:32:17

Nem is nagyon emlékszem, hogy mikor hoztuk így ki a labdát, mint ahogy tegnap számtalanszor megcsináltuk. Talán valamikor Lucho első évében. Egyérintős, finnesszes passzokkal.. Vááááá, végre!!!!

Pique-Dest-Alves-Ara- Traoré-Pedri-Busi nagyot tettek le az asztalra tegnap!
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2022.02.28. 02:49:44

Sok itt az érzelmi drukker. Had jegyezzek meg pár dolgot.

1.Egy ilyen csapat elleni meccs általában sokkal nehezebb az első lőtt gólig, mint utána, mert bunker védekezéssel lehet 0-0-ra játszani, de kiegyenlíteni, vagy fordítani nehezen.
2. Ferran Torres fontos játékos, aki az első gól megszerzéséig rengeteget dolgozott. Ha rá nem lehet számítani a bal oldalon, akkor a védők jobbra húzódnak és nincs gól.
3. Torres gyenge a befejezésekben, ezt az eddigi meccsek alapján már beláthatjuk, viszont jól cselez és jók a lefordulásai.
4. A hurrá optimizmus rendben van a 4-0 eredményre, mert a csapat valóban büntet kinyíló ellenféllel szemben, ami eddig nem volt jellemző, viszont azért rendesen küzdeni kellett az első gólért. Lehet, hogy legközelebb nem sikerül megszerezni és akkor beragad a döntetlen.

+1
Aubameyang nekem teljesen a Henry feelinget hozza. Kicsit öreg, kicsit megfáradt, de nagyon érzi a kaput és fontos gólokat szerez.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.02.28. 00:14:27

Tanár és tanítványai szépen kezdenek egymásra találni.
Dembelé balról és jobbról....nagy pillanat volt amikor kiment Xavihoz.... =D>
Frenkie is zseniálisan szállt be.

Nem indult gálának, kézben volt a meccs, de döntőnek bizonyultak a cserék.
Ahogy telt az idő, úgy jöttünk bele egyre jobban.

Örüljünk a mának, nagyon biztatóan indul ez a Xavi korszak, de iszonyat hosszú és nehéz út vár még a csapatra.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.02.27. 23:54:06

Már várom, hogy bepótoljuk a Rayo elleni meccset, akkor végre beállna a normális sorrend. Ha optimisták vagyunk és hazai győzelemmel számolunk akkor már a harmadik helyen állunk és három ponttal megyünk a matracosok előtt.

Azért nem sikerült rosszul ez a február. Atma-Espanol-Napoli-Valencia-Napoli-Bilbao, kb. mindegyik gála. Egyedül az Espanol lóg ki a sorból, de idegenben mindig megszenvedünk velük.

Remélem legközelebb Xavi már egy Dembélé-Auba-Adama trióval kezd. Szép és jó hogy ápoljuk a lelkét Torresnek, de ez a csapat és az eredmények kárára fog menni.

Xavi cseréi azért eléggé ültek. Ne legyünk telhetetlenek, de ha hamarabb meghúzza...

Pedri mióta visszatért valami elképesztő. Kíváncsi vagyok hol lesz 1-2 év múlva. Ha nem jönnek a sérülések és tovább fejlődik, biztos, hogy a szűk elitbe fog tartozni.
Végre van egy igazi góllövő csatárunk is, ez már nagyon kellett.
LDJ szintén nem normális. Az utolsó 20-30 percekre ennél tökéletesebb ember nincs a világon.

Fantasztikus meccs volt, szinte mindenki pacsit érdemel, sajnos Torres nagyon kilóg.
Forca Barca!!!!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2022.02.27. 23:16:53

amikor beállt Dembi és FdJ. hirtelen a BARCA lettünk!!! és ez kitartottegész a végéig. régen nem ugráltam fel a meccsünkön de most igen. gyönyörű villámgyors támadások egyéni parádék, és végre gólok - hihetetlen.
nálam mondjuk Pedri volt a meccs embere, de sebaj legyen csak ilyen gondunk. Ferrant kivéve mindenki jól játszott, Xavi nyilatkozata azzal lett bocsánatos hogy lehozta. illő most már őt is meg süvegelnem ma is remekül cserélt. Dembi gólja nos az meg
mindent felül ír. mondhatom: szép volt fiúk.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2022.02.27. 23:15:46

KAPOTT GÓL NÉLKÜL HOZTUK LE!!!

Tényleg a régi, szép időket idézte fel ez a meccs.
Xavi hihetetlen lelki nyomorból rángatta ki ezt a csapatot 1-2 hónap alatt, és Dembelé nem is emlékszem rá, hogy mikor mutatta meg, hogy mit tud.
És ha belegondol az ember, hogy nem is olyan sztárok fociznak most nálunk, akikről a topklubok álmodoznak...
Hihetetlen milyen önbizalommal, magabiztossággal fociznak meccsről meccsre. Nem hittem volna, hogy Xavi így kirángatja őket a gödörből, ilyen rövid idő alatt.
Gratula és respekt az egész csapatnak, az egész stábnak
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.02.27. 23:13:06

Olcha írta:
2022.02.27. 23:07:37
MI VOLT EZ?? Hát kérem szépen. Pedri? Dembelé? Dest? Busquets? De Jong? MINDENKI (sajnos Ferránt kivéve)??
Ez FOCI. Én megőrültem a meccs alatt. Élvezték a Focit, mi pedig a meccset. Gyönyörű szép munka!!!
Az még hagyján, de az egész csapat, és egyénileg is szinte mindenki egyre jobb lett, ahogy haladt az idő... Pedri nyomott egy szürke első félidőt, a másodikban meg varázsolt. És nem ő volt így egyedül...
A cserék szokás szerint mind ültek, jükor, jót, jó helyre. Oké, van is most miből válogatni, de akkor is...

Ha nem vágtunk volna a végére ilyen sokat, én Piquét is jelöltem volna a meccs emberének, de hát így nem volt sok jelentősége. :D

Kb az én érzéseimet is leírtad, már többedik meccse őrjöngök a képernyő előtt, vagy épp keresem a földön az államat. Sokan hittünk nagyon Xaviban, de tegye fel a kezét, aki ezt várta, ennyi idő alatt, így...

Ha a 3 nagyot valami csoda folytán nem tudnánk megelőzni, szerintem a Betist simán le fogjuk nyomni, ők semmiképp nem fogják tartani ezt az iramot. A Villarreál is kipukkad talán.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.02.27. 23:09:27

Elképesztő formában van most a csapat. Végre tényleg mosollyal az arcomon állok fel a Tv elől a meccsek után.

Ennek ellenére remélem helyén lesznek kezelve ezek a sikerek, mert még nagyon hosszú a szezon és egyelőre nagyon úgy tűnik, hogy senki nem akar kipukkadni a top6 csapat közül a bajnokságban. Valszeg azért izzadni kell majd a top4-es helyezésért, a Real és a Sevilla már most elég beláthatatlan távolságban vannak.

Ettől függetlenül elképesztő, hogy bő egy hét alatt 12 rúgott góllal zártunk három ilyen nehéz meccset. Ha 2 hónapja valaki azt mondja nekem, hogy a Valencia-Napoli-Bilbao meccseket zsinórba megnyerjük, nem hittem volna el.
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.02.27. 23:08:28

LG írta:
2022.02.27. 23:06:55
Luuknak nincs saját topicja? Lassan megérdemelne egyet. Ő az a cserecsatár, akire évek óta vártunk. Meg kell tartani!
Traorénak sincs, pedig az egyik legjobbunk stabilan. Asszem a kölcsönjátékosoknak nem jár ez a privilégium. :)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2022.02.27. 23:07:37

MI VOLT EZ?? Hát kérem szépen. Pedri? Dembelé? Dest? Busquets? De Jong? MINDENKI (sajnos Ferránt kivéve)??
Ez FOCI. Én megőrültem a meccs alatt. Élvezték a Focit, mi pedig a meccset. Gyönyörű szép munka!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.02.27. 23:06:55

Luuknak nincs saját topicja? Lassan megérdemelne egyet. Ő az a cserecsatár, akire évek óta vártunk. Meg kell tartani!
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2022.02.27. 23:03:59

Egészen kiváló játék és nem a gólok miatt elsősorban.
BL top4 foci. (sőt...)

A Barcelona kezd megérkezni, kezd újra önmaga lenni.
Összeállt a középpálya.
Xavi igazi vezér, aki a pályán is megtalálta a hadvezéreit.

A védelem is egyre kompaktabb.

Dest és Pedri ma 9-10-est nyújtott.

Le a kalappal a csapat előtt.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2022.02.27. 22:59:27

Pedri zseniális volt ma, sosem voltam a grupija, de, amit ma ment, állam leesett.

Dembelé. Mi lehetett volna ebből a paliból, ha nem csak az orvost látogatja?

Ferran siralmas, be van oltva gól ellen a pali.

Remélem folytatjuk ezt a sorozatot, néha élmény volt nézni, amit csináltak. ❤
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.27. 22:59:15

bence0330 írta:
2022.02.27. 22:56:16
Hétről hétre folyamatosan elképesztő, amit nyújtunk. A sokoldalúságunk, az egyéni fejlődések, a csapatfejlődések, a passzjáték, minden.

A Reál szerintem már most kollektív módon reszket, főleg, ha belegondolnak, hogy egy félnyomorék, harmadilyen jó csapattal is lejátszottuk már őket a pályáról másfél hónapja.
Mindezt egy olyan csapattal amelyik sokáig még rangadót sem tudott megnyerni, erre most végig oktatjuk az Atleti-Valencia-Bilbao-Napoli négyest :D

Toresen kívül szinte mindenki felfele jön és a maximumközelit hozza ki magából, utoljára úgy igazán Lucho-érában volt ilyen csapatunk ahol nem beszürkült kisegerek rohangáltak.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2022.02.27. 22:58:42

A visszatérő Depay is gólt szerzett, BL indulás alakul.
Pedri remekül játszik,nagyon biztosan,pontosan.

Valaki említette korábban sérülések sincsenek, nagyon fontos tényező.
Kép
Kép
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.02.27. 22:56:16

Hétről hétre folyamatosan elképesztő, amit nyújtunk. A sokoldalúságunk, az egyéni fejlődések, a csapatfejlődések, a passzjáték, minden.

A Reál szerintem már most kollektív módon reszket, főleg, ha belegondolnak, hogy egy félnyomorék, harmadilyen jó csapattal is lejátszottuk már őket a pályáról másfél hónapja.

Szép lassan ki lehet jelenteni, hogy mi vagyunk a Liga legjobb csapata. Ez kvázi Xavi érkezése óta számszerűsítve is igaz.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Válasz küldése