Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2021.12.22. 08:53:40

Az eredmény végül elfogadható volt, helyzetekben, labdabirtoklásban is megmutatkozott az enyhe fölénye a Barcának.
Nagyjából ezt vártam, 1:1 vagy 2:1 nekünk.

A Liga legfiatalabb csapata a mienk 25,5 év átlagéletkorral. Ami elképesztő.
A tavalyi top4 közül a legkevesebb idegenlégióssal.

Pique, Busquets megint tiszteletet érdemel, de Alba is tette a dolgát, bár nem tud annyit mutatni magából, mert Abde befutja a bal oldalt félpályától előre.
Mindenesetre az utolsó pillanatos lövése szépre sikerült.
Fati visszatérésekor várható Alba feléledése, Fati nem fog visszaszaladgálni, ütközni, mint az oda áttett Abde.

A védelem stabilizálódni fog Alves beszállásával: Alves-Araujo-Pique-Alba
Kérem, hogy Araujo ne vezessen támadást és ne akarjon irányító lenni.
Tegnap ebből szerencsére kevesebbet láttunk már, nyilván szóltak neki, de az előző meccseken már kínos volt.
A góljáért köszi.

Busquets szándékosan sárgította be magát, hogy az őszi zárófordulóban már ne legyen ott Mallorcán.
Fontos meccsek jönnek a 22' első heteiben a Rayo és az Athletico ellen, ott mindenképpen újra szükség lesz rá.
Gavi se lesz ott a Son Moix-ban, kipontozódott.

Ezek után d.Jong megmutathatja magát Busquets helyén Mallorcán, bár ettől tartok, hogyan fog sikerülni...
Padot kellene már mutatni neki, hitehagyottan gyenge.

Dembelének respect a kapufáért a végén, de direkt figyeltem és 4 eladott labdájánál abbahagytam a számolást, az első félidőben...

Továbbra is a legnagyobb gondnak a középpályát tartom (az égető vérbeli csatár hiánya mellett, nagyon sajnálom Aguero kiesését, rendkívül hiányzik ebből a csapatból).
Hiába van a pályán egy tanári Busquets, egyszerűen nincs kohézió, nincs meg az, hogy a három középpályás összejátsszon.
Nincs meg a kapocs Busquets és Gavi (mert talán ő képes lenne ezt játszani), nincs meg a harmadik játékos.
Ez a harmadik játékos pedig Puig és/vagy Pedri.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.12.22. 08:37:25

visca el barca írta:
2021.12.22. 07:31:23
nem tudom h ez a sevilla ennyit tud-e, vagy mi engedtunk nekik ennyit
20000. hsz, gratula :D

Én szeretném azt hinni, hogy mi engedtünk nekik ennyit, de biztos hogy az eső, és a sorozatterhelés is benne lehetett, ők ugye szombaton az Atletikót verték.
Az Atletikót verték 2-1, velünk 1-1 úgyhogy nem volt sok esélyük. Ez jót jelent. Egyébként a BL-ben Lille, Wolfsburg Salzburg csoportban 3-ok lettek elég gyér teljesítménnyel, szóval nem kell tőlük elájulni, de sokan féltek pár hete hogy majd szétkapnak minket aztán nem így lett.

Volt egy pillanat top speedet írtak ki, és 29 valamennyi volt Araujo-nál, pedig ő 34+okkal szokott sprintelni. Ennyit jelent az eső.

De az eső és a fáradtság mindkét félre igaz, egyenlő pályán játszottunk és jók voltunk, ennyi a lényeg, gratula Xavinak és a csapatnak, van minek örülni és folytatni kell a munkát, mert valami már látszik.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.12.22. 07:31:23

nem tudom h ez a sevilla ennyit tud-e, vagy mi engedtunk nekik ennyit, de tegnap nagyjabol egy osasuna szintjen mozogtak, siman verni kellett volna oket. mieinknek dicseret, bar rengeteg volt a hiba, de mentek becsulettel. a masodik felidore sajnos megint elfogytunk, a kiallitas utan viszont felporogtunk, foleg az utolso 10 percet nyomtuk meg. Sajnos ezt a jatekot 9es nelkul nem lehet jatszani, ez ma is bebizonyosodott. Az, hogy a barcaban egy 20 eves, b csapatos vedekezo kozeppalyast kell behozni mikor kell a gol, a vilag szegyene. Telen vkit oda mindenkepp talalni kell.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
kapuera
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2021.07.08. 17:20:07

2021.12.22. 07:03:56

Úgy beszél pár ember a csapatról, hogy néha nem értem miért írnak hsz-t!

Meccsről: én maximálisan elégedett vagyok olyan téren, hogy min ment keresztül a klub. Fiatalok húzó emberek, nem egészséges! Viszont jelen helyzetben optimistán állok az egészhez! Aki a 2000es évek holland érájában már élt, az tudja, hogy nehéz vissza térni az elitbe. A meccset én úgy néztem, hogy egy bajnok esélyes Sevilla és egy újraépülő Barcelona játszik. Xavi munkáját én csak jövőre értékelem, ez az év szerintem arra megy el, ki maradjon, vagy épp ki menjen! Játszatni kell a tölteléket, hogy eladható legyen, mellette üde színfolt a fiatalok! Xavinak a legnehezebb, hogy meg kell tanítani ebben a helyzetben a fiatalokat nyerni! Ha ez összejön, jönni dognak az eredmények. Amúgy egy szubjektív vélemény, hogy sose volt ilyen gyenge a La Liga. Tebas tönkre teszi előbb utóbb a spanyol dominanciát. Lesz új játékosok, lesz pénz igazolni, akkor lehet értékelni Xavit, addig én bízok a fiatalokban! Szerintem meg lesz BL helyezés…. Szerencse még nem állt mellénk! :) ( Gavi fejese). Szóval egy szónak is száz a vége, tegnapi meccsen mentettünk egy pontot egy bajnok esélyes ellen! Sőt szerencsével nyerhettünk is volna! Nagyot küzdöttek a fiatalok! VEB
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2021.12.22. 01:46:03

Hát nálad pesszimistább és folyton hibakereső üzemmódú embert még nem láttam sansz. Félreértés ne essék nem viszályt szeretnék kelteni! De kb esélye nem volt a Sevillának a mecshez és erre azt mondod nem volt kedvük játszani? Ne haragudj, de ez baromság hiszen egyrészt nekik is kellet nagyon a győzelem másrészt a mi játékunknak köszönthetően nem tudtak játszani azt amit akarnak! Albàt miért is kelet volna kiszórni? Egy rangadón az ilyes fajta dolgok alapok amire vagy felül egy adott játékos vagy nem! Egyébként a szatyros fickó borzalmasan vezette a meccset.. nekem ma
Garcia játéka is nagyon tetszett. Több ilyen mecsett és 1-2 új játékost ez a csapat Xavival sok jót fog még nekünk okozni! Visca el Barca!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.12.22. 00:59:15

Szépen látszik a fejlődés, megnyugtató amiket láttunk.
Ha így mennek tovább a dolgok, akkor előbb vagy utóbb az ilyen meccseken az eredményesség is jönni fog. Persze előbb a mögöttünk lévőket kell megtanulni biztosan legyőzni.
Jó az út, jó az irány, csak így tovább!
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2021.12.22. 00:41:05

sansz írta:
2021.12.22. 00:06:13
Nekem nincs hurráhangulatom, nem ezt vártam a meccstől. ..
Legnagyobb tisztelettel: ugyanarról a meccsről beszélünk?

Többen is vállalkoztak távoli lövésekre (pl: Jutglá), pozíciós játékot játszottunk (többnyire a jobb szélen), voltak elmozgások.
A védelemben szinte mindig felugrottak fejelni, ha jött a labda (sajnos ez említésre méltó). Teszem hozzá: már az első félidőben volt 1-2 lapot érő szabálytalansága a Sevillának.

Az igaz, hogy lehettünk volna jobbak elöl, de a "hurráhangulat" a meccs összképétől van. Látványos fejlődés van a játék elemeiben és csak 1 hónapja operál Xavi.

Nem tudom, hogy mit adott az öregeknek a maestro, de ők is most nagyon mennek.. és EG is.

Én azt mondom: Csak így tovább!
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.12.22. 00:06:13

Nekem nincs hurráhangulatom, nem ezt vártam a meccstől. Azt gondoltam,hogy egyik csapat domináns lesz és simán nyer. Erre a Sevilla nem igazán akart nyerni, a Barca meg hozta a szokásos kapu előtt impotens játékát. Egyszerűen Albán és Dembelén kívül senki nem is keresi a lövési lehetőséget. Ez a középpályának egy óriási hibája továbbra is. Megint kaptunk a semmiből két gólt, egyik les volt, de ez azért szerencse is volt. A Sevilla alig akart támadni, a második félidőben mégis ők irányították a meccset.

A bíró is remekül beleszólt. Amíg Alba amúgy elég gusztustalanul ki nem állíttatta Koundét, baromi sportszerű volt a meccs. Az,hogy ne dobjunk fejbe játékost, tiszta sor, de az meg mehet,hogy a pálya szélén hátulról felökleljük az ellenfelet kétszer,majd az arcába ordítunk?
Szerintem,ha a bíró mindkettőt kiszórja,akkor nem szabadulnak el az indulatok. Ezekután meg persze kompenzált a bíró és hagyta vagdalkozni a sevillaiakat, Abde meg a semmire kapott lapot.
És az egész meccsnek nem tett jót ez a kiállítás.

A második félidőre Dembele lövését leszámítva semmi veszélyt nem okoztunk, kb annyit,mint az alig támadó Sevilla. Szerintem ez a meccs mindkét csapatra nézve ciki volt, persze lehet,hogy mindenkiből kivett,hogy alig pihentek a csapatok, meg szakadt az eső, de mindkettőtől többet vártam.

Nincsenek helyzeteink, az ellenfelek meg alig támadva is lövik a gólokat.
Araujo meg vicces,hogy a meccs legjobbja lett, a gólja fontos volt, de a jobbszél játéka alapján kb a legrosszabb. Nagyon nem odavaló. Nem bírom Destet és Mingut, de mi van velük, sérültek? Inkább játszon ott valamelyik bohóc, cserébe Araujo biztosítsa a belső védelmet.

Ami meg vicces, hogy a bajnokságban minden hibával együtt a Sociedad, a Real és most a Sevilla ellen mutattuk a legjobb arcunkat összességében, de tartósan ez a keret kevés ellenük.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.21. 23:55:49

vinszentvega írta:
2021.12.21. 23:39:40
Mondjuk… az Ericet veséntalpaló bunkó miért nem kapott sárgát?
Több sárga is elmaradt, én legalább négyet számoltam, de ebből persze Albáé az egyik. Gavi pedig nemtom mire kapta pontosan, ilyen mozdulatból nagyjából 30 van egy meccsen.
De hát figyelembevéve hogy spanyol bírók, mondjuk hogy ennél rosszabb meccsünk ne legyen miattuk, és akkor minden rendben lesz.

A játékon óriási fejlődés látszik, és fantasztikusan jól teljesítenek a fiatalok, de néhány öreg is.
Mindkét csapaton érződött, hogy ki kellett hajtani magukat három napja, és hát ők tudtak 5 jót cserélni, mi meg 3 jót se. Szerintem leginkább ezen múlott a három pontunk, mert amúgy mi voltunk szinte végig a jobbak. Ami, figyelembe véve hogy ez a Sevilla milyen minőség, szerintem hatalmas szó.

Frenkie teljesen elveszett, én nem tudom mi lehet a sráccal. Vagy fizikális gondjai vannak, sérőlés vagy erőnlét, vagy pedig valahogy teljesen maga alá került. Nulla amit csinál, nem csak látványra sajnos.
Tiszta szerencse, hogy van egy Busquetsünk. Ugye. A kipicsázandó öreg, a "szenttehenek" egyike, satöbbi..... két kezünk összetehetjük szerintem, hogy ilyen szintet képes nyújtani.

Ha visszatérnek a sérültek, akkor rendben leszünk. Ha viszont nem, vagy lesznek újabb kulcsjátékos sérültek, akkor nem fog menni a bajnokság. Egyszerűen Lenglet, LdJ nem alkalmasak játékra, a többiek meg el fognak fogyni. Padról is egyedül Puigban bízok még.

Mindenesetre nagyon kellemes volt azon idegeskedni, hogy csak a szerencsénk hiányzik a három ponthoz egy ilyen ellenfél ellen.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.12.21. 23:39:40

Mondjuk… az Ericet veséntalpaló bunkó miért nem kapott sárgát?
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.12.21. 23:37:32

Csatlakozom, kis szerencsével meg lehetett volna, de így sem lehetünk csalódottak. Xavival egyértelműen javul a játékunk, ezen az úton kell továbbmenni.
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2021.12.21. 23:32:31

Nem voltunk szerencsések, de baromi jót mentünk - és nem egy 20. helyezett ellen. Ez egy jó Sevilla és konkrétan nem sok momentumuk volt ellenünk.
Most kifelé pattant az, ami múltkor az Elche ellen befelé. Végig benne volt a meccsben, hogy nyerünk és tényleg jó volt nézni. Csak így tovább!!
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.12.21. 23:31:37

Jó lesz ez, csak néha azt látom, hogy az ifjak( Abde, Gavi, Nico) nem értik hogy hova merre kellene még mozogni….Illetve a bedobásaink…. Inkább dobják le földre maguk elé, hogy az ellenfél dobjon, mert ha mi dobjuk(pláne Alba) akkor a dobásaink 95%- a az ellenfélnél landol…
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2021.12.21. 23:31:28

Egyértelmű, hogy Xavi jó választás volt.
Győzelmet érdemeltünk volna.
A piros lap ellenére sokat köszönhet a Sevilla a bírónak.
Sajnos elfáradtak a végére, és Dembelé játékán néha flegmaságot éreztem, mintha bevette volna a lesz.rom tablettát. Néha még el is pattant tőle a labda a bambasága miatt.
Lehet, hogy egy Abde-Dembi oldalcsere jó lett volna.
Az eső is nehézzé tette a meccset.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1797
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.21. 23:31:21

Majdnem nyertünk egy rangadót idegenben, ilyenhez nem vagyunk hozzá szokva az utóbbi időben:) Túlzás nélkül kijelenthetjük, hogy a Sevillának nem sok köze volt a meccshez. Kár érte! Emberhátrányba azt játszották, amit kell, szépen széttördelték a játékot.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.12.21. 23:28:22

Ha kukázunk egy használható csatárt és Fati sem fog lesérülni 2 meccs után, akkor ez a játék a jövőre nézve bíztató.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.12.21. 23:26:41

Bocs a dupláért.

Most érdemes büszkének lenni, nagyon jó meccset játszottunk, nyerhettünk is volna.
Jó volt végignézni a meccset, végre nem kínszenvedés volt, ráadásul egy jó csapat ellen játszottunk így.
Reméljük ezzel megalapoztunk 2022-re, és ott egyre sűrűbben fogunk így játszani egy rangadón, meg úgy általában.
Vannak hibák, problémák, de küzdésből jeles.

Én nem bánkódom az X miatt, jó eredmény ez, jó játékkal.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2021.12.21. 23:28:38-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.12.21. 22:29:21

hajnesz írta:
2021.12.21. 22:27:52

A játékunkat hátulról építjük, és nem fér bele, hogy van egy játékos, aki ebben nem jó. Így is látszik, hogy akkor vagyunk bajban, mikor Araujohoz kerül a labda (a gólra ellenére is)
Az igaz, hogy labdával nem túl ügyes.
De ha egyik kezembe harapni kéne, akkor se azt választanám, hogy ő a jobboson vesztegeljen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.12.21. 22:27:52

csababarca írta:
2021.12.21. 21:31:33
hát én nem értem miért pont Araujo van kirakva oda. Okés, ő gyorsabb legalább, de ott nem pazarolnám el a képességeit.
A játékunkat hátulról építjük, és nem fér bele, hogy van egy játékos, aki ebben nem jó. Így is látszik, hogy akkor vagyunk bajban, mikor Araujohoz kerül a labda (a gólra ellenére is)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.12.21. 21:31:33

bence0330 írta:
2021.12.21. 21:29:00
De nem tudom, hogy ez mennyire a felállás kérdése, vagy mennyire az, hogy Araujo így nem középen van, és nem ő az az ember, akit meg kell verni, ha gólt akar valaki rúgni... meg ő sem érzi jól magát egyelőre a szélen, hibázgat is ott.
hát én nem értem miért pont Araujo van kirakva oda. Okés, ő gyorsabb legalább, de ott nem pazarolnám el a képességeit.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.21. 21:29:00

Sonoma írta:
2021.12.21. 21:21:04
Nekem nem tetszik ez a 3 védős felállás. A legutóbbi két meccsen nem igazán jött be. Sokkal sebezhetőbbek vagyunk hátul.
Értem én, hogy a középpályát szeretné uralni Xavi, de ezért cserébe nyeljük be a gólokat is.
És most egy Sevilla ellen játszunk, ami a mostani helyzetünket nézve "6 pontos" a fontossága miatt.
Remélem rám cáfol ma a csapat és Xavi.
Ilyen félelmeim nekem is vannak. De nem tudom, hogy ez mennyire a felállás kérdése, vagy mennyire az, hogy Araujo így nem középen van, és nem ő az az ember, akit meg kell verni, ha gólt akar valaki rúgni... meg ő sem érzi jól magát egyelőre a szélen, hibázgat is ott.
De majd meglátjuk. Lehet, hogy egy Sevilla ellen nem 1 belső védővel és két szélsővel játszunk kvázi, hanem három szorosan beljebb húzódóval.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence0330 2021.12.21. 21:31:42-kor.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.12.21. 21:21:04

Nekem nem tetszik ez a 3 védős felállás. A legutóbbi két meccsen nem igazán jött be. Sokkal sebezhetőbbek vagyunk hátul.
Értem én, hogy a középpályát szeretné uralni Xavi, de ezért cserébe nyeljük be a gólokat is.
És most egy Sevilla ellen játszunk, ami a mostani helyzetünket nézve "6 pontos" a fontossága miatt.
Remélem rám cáfol ma a csapat és Xavi.
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 657
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2021.12.21. 21:00:13

Egyedül az Ocampos vs Pique-Eric duó eredményétől félek, a többit meg lehet csinálni.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.12.21. 20:44:04

Gondolom megint 343 lesz.

Dembele lesz a kulcs, rekik oldalan lesz keresnivalonk, borzalmasan gyenge jagekos. Anno a marseillebol is lefele logott ki, nem is ertem mit keres egy sevillaban.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.12.21. 20:28:46

geridoss írta:
2021.12.21. 20:21:34
visca el barca írta:
2021.12.21. 20:12:59
ts eg pique araujo alba busi de jong gavi abde jutgla dembele
Rendesen zavarbaejtő, hogy mit keres Dembelé egymás utáni meccseken a kezdőben :lol:
kopogd le gyorsan :D

egy x-re remélem jók leszünk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése