Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2016.12.03. 15:30:39

Nem tudom LE mit szeretne. A középpályán megesznek minket. Konkrétan hetek óta nem jut normális labda a támadókhoz ettől a triótól, védekezésben meg amatőr hibákat követnek el. Remélem nem lesz igazam, de ezt ezzel a kezdővel, lehet most buktuk el...
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2016.12.03. 15:25:35

Jó a kezdő, örülök, hogy LE Ini kivételével a gálakezdőt küldi fel. Gomesnek nagyon fogok szorítani, remélem odateszi magát, majd a helyére jöhet Ini a második félidőben.
Nem számítok könnyű meccsre, sőt. Kifejezetten nehéz mérkőzés lesz. De ha valaki, akkor mi képesek vagyunk legyőzni a Realt, főleg, hogy mi vagyunk hazai pályán. Ha tényleg mindenki bizonyítani akar, akkor biztos vagyok benne, hogy nem fognak nekünk csalódást okozni a fiúk. Nagyon fontos ez a meccs, a legfontosabb eddig a szezonban, de a csapat mindig össze szokta kapni magát az ilyen találkozókra. Mindenesetre bármi is történjen ma, ha azt látom, hogy mindenki tisztességgel hajt, akkor nem fog érdekelni az eredmény, mert mint máskor is írtam, a kupákat tavasszal osztják.

Visca El BARCA!!!
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10108
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.12.03. 15:24:53

Neymar Chapecoense mezben jött be a Camp Nouba.

Elrakhatna 1-2 gólt a Realnak
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.12.03. 15:23:48

Ini hianyaban en SR-t kezdettem volna a kozeppalyan, lehet meg ugy is ha van, de fotelbol konnyu. Remelem a City elleni elso 30 perces format hozzuk, jobb helyzetkihasznalassal, akkor meglesz!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.12.03. 15:23:08

LE. : sikertelen csapaton ne változtass.... :mrgreen:
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1622
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.12.03. 15:19:02

Fogadóirodáknál több mint négyszeres pénzt ad a Madridi győzelem, eléggé meglepett. Nem látták mostanában a meccseinket? Sajnos simán bekövetkezhet az is. Madrid a toppon van mi meg a béka segge alatt jelenleg. Simán lehet ez is olyan meccs, mint a City Chelsea :?
94:39 6 - 1
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2016.12.03. 15:17:34

A nyögvenyelős kezdő van fent, remélem ezúttal odateszi magát a kp.
Robertonak meg én is megadtam volna a lehetőséget, bizonyitson klasszisok ellen is.
Suarez elővehetné a góllövő énét.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10108
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.12.03. 15:16:57

LG írta:Az igen.. mert eddig is olyan jól működött az a Rakitic-Busquets-Gomes kp... ](*,)
Nagyon remélem, hogy a meccs Luchot fogja igazolni, de félek, hogy vmi hasonló lesz, mint legutóbb. :roll:

Láttam egy állítólag hivatalos felállást...Nagyon megörültem, hogy Iniestával kezdünk, a Real meg casemiroval...hát pont hogy nem.. :? Épp egy cirka órája írtam, hogy eléggé félek hogy megint Gomest küldi fel a balosra...
Hamarabb raktam volna fel Denist, vagy Rafkót...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15474
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.12.03. 15:15:49

Nincs meglepetés, mint mondtam nem bolond Zidane hogy berakja a csigát a csapatba.


Bob értem amit írsz, igazad van alapjáraton. De most mi nem játszunk úgy hogy indokolja azt hogy berakjon egy ilyen játékost a padra.
Plusz amiket írsz, az alapján nem láttad játszani a brazilt mostanában, különben nem nyilvánítanál ki ilyeneket ekkora magabiztossággal.


Lucho feldobta a sablont, remek, mondjuk nem vártam tőle mást.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21239
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.12.03. 15:14:18

Az igen.. mert eddig is olyan jól működött az a Rakitic-Busquets-Gomes kp... ](*,)
Nagyon remélem, hogy a meccs Luchot fogja igazolni, de félek, hogy vmi hasonló lesz, mint legutóbb. :roll:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10108
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.12.03. 15:10:10

Messias2 írta:Ter Stegen; Sergi Roberto, Piqué, Mascherano, Alba; Rakitic, Busquets, André Gomes; Messi, Suárez, Neymar

Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Isco, Kovacic, Modric; Lucas Vázquez, Benzema, Cristiano
Gomes..Zseniális... #-o :?
Hamarabb raknám be Denist, ő sem a legjobb, de Gomes nagyon bátortalan...(Bár rám cáfolna).

Robi-Marcelo párharctól előre félek, nemigazán van toppon sajnos Robi mostanság(nemhiába károgtam nyáron hogy kéne egy JHV Robi mellé, nem várhatjuk el hogy egész szezonban hibátlan formában legyen minden meccset lejátszva..)
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.12.03. 15:08:22

Ter Stegen; Sergi Roberto, Piqué, Mascherano, Alba; Rakitic, Busquets, André Gomes; Messi, Suárez, Neymar

Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Isco, Kovacic, Modric; Lucas Vázquez, Benzema, Cristiano
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10108
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.12.03. 15:01:24

csababarca írta:Én tapsikolni fogok örömömben ha kezd Casemiro.
Ennek a madridnak ez ellen a barca ellen semmit nem jelent a brazil jelenléte, most komoylan, kit kell stopperelnie? Busquetset, Rakiticet?
Messit meg nm tudja.

Nagyon jó formában van a két horvát, és Isco is, minden adott hogy ők játszanak, LV meg szintén hasznos.

De játszon csak a brazil, az nekünk csak jó.
SZERK:

kamu volt, mostjött meg a kezdő.. Gomes a baloson.. #-o
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2016.12.03. 15:08:57-kor.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.12.03. 15:00:31

csababarca írta:Én tapsikolni fogok örömömben ha kezd Casemiro.
Ennek a madridnak ez ellen a barca ellen semmit nem jelent a brazil jelenléte, most komoylan, kit kell stopperelnie? Busquetset, Rakiticet?
Messit meg nm tudja.

Nagyon jó formában van a két horvát, és Isco is, minden adott hogy ők játszanak, LV meg szintén hasznos.

De játszon csak a brazil, az nekünk csak jó.
Egy klasszikus előtt furcsán hatna egy játékos "ajnározása", de annyit megjegyeznék, hogy igen pont hogy Messi és Iniesta mozgásai ellen kulcsfontosságú egy jó formában lévő brazil. Felívelni nincs esély a két torony miatt (bárki játszik a Ramos-Varane-Pepe trióból) és ezzel gyorsan átjátszani a középpályát, középről kell megindulni ahol sok párharc alakul ki a kis terület miatt és ebben Casemiro elit védekezésben. Kétszer annyi szerelése van mint a többieknek. És pont hogy ha feljebb jönnek akkor meg Busiékra is veszélyes lehet, láthattuk tavaly is. A csávó elnyom bárkit és elveszi. Így marad Ramos aki hasonló adottságokkal rendelkezik, nekünk pont hogy csak jó, hogy nincs fizikum a kp-n nekik, mert "kicsiben" alapból szerintem jobbak vagyunk. És lehet vinni Ramosra lendületből, mert a kp-n nincs lassító vagy szerelő emberük. Főleg hogy Kroos sincs náluk. Ramos meg tudjuk milyen idegekkel rendelkezik, sima piros is benne van. Szóval én pont az érzem nekünk nagyon is jó ha nincs a brazil. 60-40ben nálunk lesz a labda abban a kevésben meg jó hogy Iscokat meg a többieket még el is tudjuk nyomni és mi csinálhatunk minikontrákat és nem lesz a sebességet lekontrollálja. Mert ebben a brazil nagyon jó, hogy csáp lábai vannak, rohadt erős és mellé agilis is, ha nem is szerzi meg egyszerűen lelassítja a támadásokat. Meglátjuk, Zidane játékában kulcs kéne legyen és főleg most mikor hat ponttal vezetnek, totál feleslegesek olyan játékosok mint Isco aki majd veszíti el a labdákat és hátra fele nem tud annyit hozzátenni. Lucas és Casemiro a két legfontosabb védekező emberük jelenleg. Bale nincs, aki nagyon sokat melózik, de helyette Lucas is odateszi magát.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2016.12.03. 14:49:07

Jó lenne, ha tudnánk nézni a meccset! Telekom nagyot húzott, hogy ingyenessé tette minden előfizetőnek a videotéka használatát.

Most minden csatorna laggol, akadozik. Szép kis meccsnézés lesz ebből. =D> =D> =D> =D>

Dühítő, hogy ilyet meg mernek lépni, hogy nem mérik fel a kockázatot. Nevetséges.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15474
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.12.03. 14:07:16

Én tapsikolni fogok örömömben ha kezd Casemiro.
Ennek a madridnak ez ellen a barca ellen semmit nem jelent a brazil jelenléte, most komoylan, kit kell stopperelnie? Busquetset, Rakiticet?
Messit meg nm tudja.

Nagyon jó formában van a két horvát, és Isco is, minden adott hogy ők játszanak, LV meg szintén hasznos.

De játszon csak a brazil, az nekünk csak jó.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.12.03. 14:04:29

Érdekes, hogy Rafinha a keretben sincs. Én őt kezdettem volna, ő legalább a kaput is érzi valamennyire. Aztán meg a második félidőben jöhetett volna Ini.

A sport szerint Masche lesz a jobb bekk. Bárki is fog játszani a legfontosabb, hogy végre csapatként funkcionáljunk jól.

Rég volt ennyire fontos egy Classicó, tele is a gatyám, de csapatként sikerülhet!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10108
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.12.03. 13:54:46

Nero. írta:Azon kevesek köze tartozom akik ma a csapatnak fognak szurkolni es annak hogy nyerjünk, es nem azért hogy kikapjunk es akkor lehessen drámázni, Enriquezni, Buszkeccezni stb.

Kettő lesz közte a javunkra.
Próféta szóljon belőled =D>

Én nagyon félek a meccstől, de szurkolok, jó lenne ha Enrique rendet tett volna a fejekben, és végre megmutatják azt az oldalukat, ami miatt 1.5 alatt nyertek 7 trófeát.

Attól eléggé tartok hogy bal KP Gomes lesz, mert számomra nagyon bátortalan még, különben ügyes dolgokat tudna ha merne...Persze cáfoljon rám, mint mindenki a csapatból pozitívan!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2016.12.03. 13:38:32

Szerintem a forma alapján sima 3-4 gólos zakón sem lepődhetünk meg.
A mai nappal csak annyival tudunk mélyebb gödörbe kerülni, hogy ha nem képesek még egy ilyen meccsre sem felpörögni.
Számomra a kérdés csak az, hogy maradunk a gödör alján, vagy elkezdünk kimászni belőle?
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.12.03. 13:22:54

Paco :D ne nyírj ki Bob, mindjárt a töményhez nyúlok :D

Pedig az lesz, amit Te mondasz, nyomjuk a tili-tolit majd a nyakukig, aztán kapjuk a konkrát. De sztem elején nekünk fognak jönni, ott kell okosba 1-2 pici gólt eltenni Navasnak :)
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.12.03. 13:21:25

Szerintem is játszani fogja Casemirot, a legfontosabb embere bár az tény hogy biztos hogy nincs olyan formában még mint a sérülése elott szóval lehet Kovacic lesz ott, de inkább a brazilt várom.

Nem egyeznék ki az Xel. Muszáj valahogy nyomást helyezni rájuk és 6 pont már sok. Féltávnál 4 alatt kell lenni legalább.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.12.03. 13:17:07

nyilván a közhelyeknek van leginkább létjogosultságuk, ami a jóslást illeti. de most kihagyom, inkább arról mitől tartok:
a kontráiktól természetesen...három gólnak kontrából cca három perc az időszükséglete :shock:
a fejeseiktől, Ramos,CR,Varane....
az első percektől....volt már ilyenünk!
talán úgy általában a sebesség különbségtől a javukra...
meg hogy nagy a mellényük sajna manapság és nem alaptalanul.
miben bízhatunk?
hát motivációban talán most nem lesz hiány....
a manapság csak egy-két lábú MSN talán összeáll...
INIESTA
hátul nem betlizik senki....
egy vallomás: mindent megbocsátanék egy egygólos győzelemért :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.12.03. 13:16:20

Hat ponttal mennek, beállnak kontrázni ahogy a Tico ellen is tették. Ehhez meg Casemiro nagyon ideális figura lenne nekik. Pont a kontrákat kell kiküszöbölni, nem szabad belemenni ebbe a játékba és agyig feltolni a csapatot. Egy türelmes csapat kell és meglesznek a lehetőségek.

Én is bízok benne nyerünk, de ezt úgy tudom elképzelni, ha egy pár évvel ezelőtti 2:1 meccs lesz. Alapvetően kisebb kockáztatással és ami van azt meg beverjük. Ha nekik megyünk megszívhatjuk mint az Atletico, ne felejtsük a világ egyik legjobb kontracsapata még mindig a RM.

Egy iksszel is kiegyeznék, de nyerjünk 1:0-ra. Paco góljával. :D
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21239
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.12.03. 13:06:21

Bob_Marley írta:Casemiro olyan kulcsjátékosuk a kp-n mint nálunk Iniesta. Iniesta is rozsdás valószínűleg mégis "megváltást" várunk tőle. :D Casemirora véleményem szerint nagyon is szükségük van, mert az egyik legjobb stopper. Tavaly is kulcsszerepe volt benne, hogy kikaptunk. Idén is meglehet nézni vele és nélküle mennyi gólt kapnak. De a formát elfogadom és ezt csak Zidane tudhatja. Én örülnék ha nem játszana. :D Fizikailag akkor előnyt tudunk ott szerezni.
Szerintem is keményebb diók lennének Casemiroval, ezért is remélem, hogy nem fog kezdeni. Bízzak csak el magukat, rontsanak nekünk, és bűnhődni fognak. 2014 tavaszán is vertük őket 4-3ra idegenben, pedig akkor sem voltunk formában, a Carlo féle Real meg akkor állt össze. Amúgy az egy nagyon izgalmas, és fordulatos meccs volt, egy hasonlót megnéznék.

Én amúgy optimista vagyok, 1 góllal nyerünk. 8)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.12.03. 12:56:34

Casemiro olyan kulcsjátékosuk a kp-n mint nálunk Iniesta. Iniesta is rozsdás valószínűleg mégis "megváltást" várunk tőle. :D Casemirora véleményem szerint nagyon is szükségük van, mert az egyik legjobb stopper. Tavaly is kulcsszerepe volt benne, hogy kikaptunk. Idén is meglehet nézni vele és nélküle mennyi gólt kapnak. De a formát elfogadom és ezt csak Zidane tudhatja. Én örülnék ha nem játszana. :D Fizikailag akkor előnyt tudunk ott szerezni.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése