Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.05.13. 11:53:50

Szerintem itt a fórumon a kor nem sokat számít.Persze azért tiszteletet parancsol, hogyha valaki nagyon régóta szurkol a Barçának, de azért mégsem kellene ezzel oktatni az embereket.

ON: Én a döntőben a Getafének fogok szurkolni, de aSevilla jóval esélyesebb.Nembaj, jövőre visszavágunk! :wink:
in to exile
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.05.13. 11:51:25

Tamás, küldtem egy PÜ-t!

És ezzel az off-olást fejezzük is itt be!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.05.13. 11:45:06

varga tamás írta:Ja, és a "Ne kelljen már ezt magyaráznom egy 31 éves férfinak" mondat kioktató hangnemét kérlek mellőzni szíveskedjél.
Tök jók ezek a tudományos elmagyarázások a vének tanácsáról meg a XIX.század tömegdemokráciáiról!!! :D :D
punki5
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2006.12.12. 09:11:33
Tartózkodási hely: Budapest

2007.05.13. 11:43:30

Vegyük már észre,hogy a legnagyobb probléma a középpályán van!Nem szerzünk labdát,így egy felállt védelem ellen nagyon nehéz játszani!Kell venni egy jó védekező középpályást!Személy szerint Zambrottát is elküldeném,mikor játszott úgy nálunk,mint a juvéban?Van bommelt azért küldték el,mert állítólag nem illeszkedett be!Zombi mikor fog?
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.05.13. 11:40:05

Ja, és a "Ne kelljen már ezt magyaráznom egy 31 éves férfinak" mondat kioktató hangnemét kérlek mellőzni szíveskedjél.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.05.13. 11:37:48

l19: Úgy látom, nem értjük egymást. Úgy is mondhatnám, hogy elbeszélünk egymás mellett. Attól, h valaki 19 éves, a véleményét elfogadom, csak nem biztos, hogy egyetértek vele. És aki többet látott, annak vszl nagyobb a rálátása a dolgokra. Gondolj bele. A szavazati jog az alkotmányos berendezkedések kezdetétől hogyan alakult. a A XIX. században még nem voltak tömegdemokráciák, mindenki nem rendelkezett szavazati jogal. És nem azért, mert az a fránya uralkodó réteg kitolt velük, hanem mert nem voltak arra felkészülve, ismereteik hiányosak voltak, lehet, h írni-olvasni sem tudtak, ezáltal befolyásolhatók voltak. Uez áll az élet egyéb dolgaira is. Vszl egy idősebb ember többet tud a világ dolgairól, esetlegesen a Barcelonáról, mint egy fiatal. DE! Ettől még a fiatalnak is lehet véleménye, azt leírhatja, tiszteletben kell tartani - mint ahogy én is ezt teszem -, viszont nem kötelező vele egyetérteni.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.05.13. 11:28:21

varga tamás írta:Azért l19 ne rugaszkodjunk el a valóságtól, kérlek tisztelettel. Azért egy 5 éves gyermek és egy 31 éves férfi véleménye közé egyenlőségjelet tenni, költői túlzás. A kor sokmindent megmagyaráz, mert a 31 éves valószínűleg több Barca-meccset látott, mint az 5 éves, több összehasonlítási lehetősége van. És, igen, azért a korral együttjár egy picivel szélesebb látásmód, egy picit több realitásérzék. Ezt már az ókori Spártában is felismerték, ezért hozta meg a legfontosabb döntéseket a geruszia, azaz a 29 tagból álló "vének tanácsa".
Természetesen költői tulzás volt részemről, de remélem a lényeget megérted.
Ez itt egy fórum, és nem számít, h ki hány éves, és mindenkinek a véleménye ugyan annyit ér és számít.
És amikor úgy kezdesz valamit, h "nem tudom hány éves vagy, de..." , akkor az nagyon sértően hangzik szerintem mindenki számára, mert az jön le, h te korából kifolyólag az illető véleményét semmibe veszed, illetve lekicsinyled. Ne kelljen már ezt magyaráznom egy 31 éves férfinak... :roll:

Egyébként, korral automatikusan nem jár a tisztelet :wink:
C.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.05.13. 11:20:14

lionelmessi19 írta:
varga tamás írta:[Nem tudom mennyi idős vagy, mióta szurkolsz a Barcelonának, de az első hozzászólásod elég sekélyes és felületes ismeretekről tanúskodik.
Tamás mostmár fejezd be az ilyeneket.
Felejtsd el, h ki hány éves, ne foglalkozz vele, ha egy 5 éves gyerekkel beszélsz is, ugyan annyit ér a véleménye. És aki tavaly óta szurkol a Barcelonának, annak is ugyanannyit ér a véleménye, mint neked.
:roll:
Attól függetlenül mondom ezeket, h az idézett hsz valóban lehetett volna kultúráltabb, illetve h sok ponton nem értek vele én sem egyet.
Azért l19 ne rugaszkodjunk el a valóságtól, kérlek tisztelettel. Azért egy 5 éves gyermek és egy 31 éves férfi véleménye közé egyenlőségjelet tenni, költői túlzás. A kor sokmindent megmagyaráz, mert a 31 éves valószínűleg több Barca-meccset látott, mint az 5 éves, több összehasonlítási lehetősége van. És, igen, azért a korral együttjár egy picivel szélesebb látásmód, egy picit több realitásérzék. Ezt már az ókori Spártában is felismerték, ezért hozta meg a legfontosabb döntéseket a geruszia, azaz a 29 tagból álló "vének tanácsa".
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.05.13. 10:41:25

lionelmessi19 írta:Az, hogy lezárul egy korszak, hát igen. Valóban megtörténik.
De szerintem nem vezéráldozattal, és edzőváltással, hanem egy kevésbé anyagias, és sokkal inkább szakmai szempontból kiváló nyári alapozással és több jó védő játékos vásárlásával, illetve minőségibb kispad kialakiításával kell h megtöténjen.

A váz nálam maradna:
Valdes
Puyol, Zambrotta
Xavi, Deco, Iniesta
Messi, Samu, Dinho
Hát én biztos hogy Decot is leültetném vagy eladnám a többi stimmel :D
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.05.13. 10:33:46

Az, hogy lezárul egy korszak, hát igen. Valóban megtörténik.
De szerintem nem vezéráldozattal, és edzőváltással, hanem egy kevésbé anyagias, és sokkal inkább szakmai szempontból kiváló nyári alapozással és több jó védő játékos vásárlásával, illetve minőségibb kispad kialakiításával kell h megtöténjen.

A váz nálam maradna:
Valdes
Puyol, Zambrotta
Xavi, Deco, Iniesta
Messi, Samu, Dinho
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.05.13. 10:27:33

lionelmessi19 írta:
Zozzy 5 írta:De egyébként Casuel, Iván fel is tette a kérdést: "...Ki akar szembesülni?". Úgylátom, Te nem...
Azért benne van az is a paklival, h végül annak lesz igaza, aki nem akart szembesülni, azaz nem értett egyet azzal, h óriási korszakváltás kell...
"Óriási" korszakváltás nem kell, de egy rész a Barcelona életében sztem mindenképpen lezárult. Lehet, hogy jövőre ismét egy szép időszak köszönt rá a csapatra, de az már egy másik korszak lesz, más játékosokkal, és lehetőleg más edzővel...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.05.13. 10:25:20

Zozzy 5 írta:De egyébként Casuel, Iván fel is tette a kérdést: "...Ki akar szembesülni?". Úgylátom, Te nem...
Azért benne van az is a paklival, h végül annak lesz igaza, aki nem akart szembesülni, azaz nem értett egyet azzal, h óriási korszakváltás kell...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.05.13. 10:24:10

varga tamás írta:[Nem tudom mennyi idős vagy, mióta szurkolsz a Barcelonának, de az első hozzászólásod elég sekélyes és felületes ismeretekről tanúskodik.
Tamás mostmár fejezd be az ilyeneket.
Felejtsd el, h ki hány éves, ne foglalkozz vele, ha egy 5 éves gyerekkel beszélsz is, ugyan annyit ér a véleménye. És aki tavaly óta szurkol a Barcelonának, annak is ugyanannyit ér a véleménye, mint neked.
:roll:
Attól függetlenül mondom ezeket, h az idézett hsz valóban lehetett volna kultúráltabb, illetve h sok ponton nem értek vele én sem egyet.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.05.13. 09:04:34

De egyébként Casuel, Iván fel is tette a kérdést: "...Ki akar szembesülni?". Úgylátom, Te nem...
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.05.13. 09:01:47

casuel írta:..Borzasztó olvasni néhány ember nyilatkozatát!Mintha az "Euromadridon" lennék! Ilyenkor látszik hogy ki igazán szúrkoló és ki csak egy divatmajom! Persze, természetessen én sem vagy túlelégedett a csapattal!Felesleges hibást keresni...mert egy-egy embert nem lehet ezért okolni!Viszont ha a kulcsjátékosok közül elküldenek valakit akkor jövőre még itt sem fog tartani a barca! Gondoljunk csak bele..ha elküldik Ronaldinho-t nála jobb embert nemtudnak hozni a posztjára!(ezeket az elnyert címeivel is igazolja)Lampard???Gerard??? folytatom..ha elküldik Decot-t nála jelenleg jobb középpályást aligha találunk!Kaka???Totti???folytatom..Eto'o jelenleg csatárral sem áll úgy egy europai klubb sem mint Barcanak Eto'o. Henry???Drogba???Robinho??? Talán ennyi elég is!És akkor mi a baj? Kitudja!Nem lehet folyamatossan 101%-on teljesíteni akármennyire is szeretné mindenki!Szerencse sem mindig áll oda egy csapathoz!Bízom benne hogy Rijkaard-ék megtalálják a megoldást és újra MAS QUE UN CLUB!!!


Ui.:Z. Iván írásával egyátalán nemértek egyett!És ha lehetne szavazni hogy a cikk lekerüljön az oldalról én az Igenre szavaznék!
Nem tudom mennyi idős vagy, mióta szurkolsz a Barcelonának, de az első hozzászólásod elég sekélyes és felületes ismeretekről tanúskodik. Itt nem egy-egy gyengébb mérkőzésről van szó, nem is csak a getafe elleni zakóról, hanem egy egész idényről, annak mi9nden mozzanatáról. A gyenge játékról, az akarat helyenként megmutatkozó hiányáról, a motivációs gondokról - amik szinte egyész idényben jellemezték a csapatot.
Nem lehet mindig 100%-ot teljesíteni, de törekedni kell rá, mert nekik ez a kötelességük. Nekünk az, hogy szurkoljunk nekik, nekik meg a küzdés, hajtás. Csak az a baj, hogy az idén nem nagyon volt példa arra, hogy 100%-ot nyújtottak volna. És ez hiba, sőt!
R10-et tényleg nem szabad elengedni, el kell vele beszélgetni, hosszabb pihenőt kell neki engedélyezni, hogy kipihenje az elmúlt 2 idény fizikai, mentális fáradalmait. Eto'o-t pedig senki nem akarja eladni, tudtommal. Az meg,hogy jelen pillanatban Decónál nincs jobb középpályás - ez hatalmas tévedés. Kaká fényévekkel jobban teljesít az idén, Lampard is jobb nála, és az idei Tottit is elébe raknám. Deco az idény legnagyobb csalódása - számomra, úgyhogy nem ejtenék érte könnyeket, ha távozna a nyáron.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2007.05.12. 23:26:24

lionelmessi19 írta:De én nem szeretném h a Real madridhoz hasonlítsuk magunkat, teljesen más a két vezetőség személete. Ugyanaz ugysem fog megtörténni velünk, mint velük... :roll:
Ez nem kívánságműsor....
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.05.12. 23:24:07

lionelmessi19 írta:De én nem szeretném h a Real madridhoz hasonlítsuk magunkat, teljesen más a két vezetőség személete. Ugyanaz ugysem fog megtörténni velünk, mint velük... :roll:
Szeretnénk, nem szeretnénk, sajnos sokmindenben hasonlít a helyzet :roll:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.05.12. 23:22:15

De én nem szeretném h a Real madridhoz hasonlítsuk magunkat, teljesen más a két vezetőség személete. Ugyanaz ugysem fog megtörténni velünk, mint velük... :roll:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2007.05.12. 23:17:48

lionelmessi19 írta:
Game90 írta:Sztem is egy munkahely :roll: Nem egy olyan példát lehet mondani, hogy egy játékos/edző gyengébb évet produkált és elkellett mennie.
Nagycsapatoknál ilyen szerintem nem fordul elő sűrűn...
Hogy 1 rossz év után elküldenek egy edzőt, akivel 2 bajnokság, meg 1 bl esett le 3 év alatt.
Nem is....
Csak nézd meg a Realt... Ott sem léptek időben...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.05.12. 22:53:15

casuel írta:..Borzasztó olvasni néhány ember nyilatkozatát!Mintha az "Euromadridon" lennék! Ilyenkor látszik hogy ki igazán szúrkoló és ki csak egy divatmajom! Persze, természetessen én sem vagy túlelégedett a csapattal!Felesleges hibást keresni...mert egy-egy embert nem lehet ezért okolni!Viszont ha a kulcsjátékosok közül elküldenek valakit akkor jövőre még itt sem fog tartani a barca! Gondoljunk csak bele..ha elküldik Ronaldinho-t nála jobb embert nemtudnak hozni a posztjára!(ezeket az elnyert címeivel is igazolja)Lampard???Gerard??? folytatom..ha elküldik Decot-t nála jelenleg jobb középpályást aligha találunk!Kaka???Totti???folytatom..Eto'o jelenleg csatárral sem áll úgy egy europai klubb sem mint Barcanak Eto'o. Henry???Drogba???Robinho??? Talán ennyi elég is!És akkor mi a baj? Kitudja!Nem lehet folyamatossan 101%-on teljesíteni akármennyire is szeretné mindenki!Szerencse sem mindig áll oda egy csapathoz!Bízom benne hogy Rijkaard-ék megtalálják a megoldást és újra MAS QUE UN CLUB!!!


Ui.:Z. Iván írásával egyátalán nemértek egyett!És ha lehetne szavazni hogy a cikk lekerüljön az oldalról én az Igenre szavaznék!
Nagyon meggondolatlan, komolytalan, és ne haragudj, de buta vagy...
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2007.05.12. 19:04:01

Nem a többi csapatból kell kiindulni,hanem a Barcából..tavaly zseniális volt a játék,idén hullagyenge..és ez a lényeg,semmi más!
Több ember is okolható emiatt,de legfőképp Rijkaard,aki nem képes már feltüzelni a játékosokat!
Illetve a játékosok hibája is részben,mert sztem egy profi játékosnak az lenne a dolga,hogy megdögöljön a pályán a csapatért,elvileg ezért fizetik,és már hárommiliószor leírtam,de most is leírom,hogy ez hiányzik, nincsenek ott fejben,leültek..az ilyenektől pedig meg kell válni( Deco,Ronaldinho)
És ne jőjjön azzal senki,hogy Ronaldiho pótolhatatlan.senki sem pótolhatatlan! A jelenlegi Ronnie-t simán lehetne pótolni milóegy játékossal,Decot meg kétszer ennyivel,ahogy most játszik..és ez nem fog megváltozni,mert miért változna meg?ez megy már lassan egy éve....
Új eddző kell és új játékosok,új sztárok!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.05.12. 18:54:38

casuel írta:..Borzasztó olvasni néhány ember nyilatkozatát!Mintha az "Euromadridon" lennék! Ilyenkor látszik hogy ki igazán szúrkoló és ki csak egy divatmajom! Persze, természetessen én sem vagy túlelégedett a csapattal!Felesleges hibást keresni...mert egy-egy embert nem lehet ezért okolni!Viszont ha a kulcsjátékosok közül elküldenek valakit akkor jövőre még itt sem fog tartani a barca! Gondoljunk csak bele..ha elküldik Ronaldinho-t nála jobb embert nemtudnak hozni a posztjára!(ezeket az elnyert címeivel is igazolja)Lampard???Gerard??? folytatom..ha elküldik Decot-t nála jelenleg jobb középpályást aligha találunk!Kaka???Totti???folytatom..Eto'o jelenleg csatárral sem áll úgy egy europai klubb sem mint Barcanak Eto'o. Henry???Drogba???Robinho??? Talán ennyi elég is!És akkor mi a baj? Kitudja!Nem lehet folyamatossan 101%-on teljesíteni akármennyire is szeretné mindenki!Szerencse sem mindig áll oda egy csapathoz!Bízom benne hogy Rijkaard-ék megtalálják a megoldást és újra MAS QUE UN CLUB!!!



Ui.:Z. Iván írásával egyátalán nemértek egyett!És ha lehetne szavazni hogy a cikk lekerüljön az oldalról én az Igenre szavaznék!
Jó napot kívánok!
Én veled egyáltalán "nemértek egyett!" "És ha lehetne szavazni hogy" te lekerülj a fórumról "én az Igenre szavaznék!"
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.05.12. 17:23:56

Game90 írta:Sztem is egy munkahely :roll: Nem egy olyan példát lehet mondani, hogy egy játékos/edző gyengébb évet produkált és elkellett mennie.
Nagycsapatoknál ilyen szerintem nem fordul elő sűrűn...
Hogy 1 rossz év után elküldenek egy edzőt, akivel 2 bajnokság, meg 1 bl esett le 3 év alatt.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.05.12. 17:20:31

Sztem is egy munkahely :roll: Nem egy olyan példát lehet mondani, hogy egy játékos/edző gyengébb évet produkált és elkellett mennie.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
casuel
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2007.05.12. 06:43:11

2007.05.12. 17:18:33

..Borzasztó olvasni néhány ember nyilatkozatát!Mintha az "Euromadridon" lennék! Ilyenkor látszik hogy ki igazán szúrkoló és ki csak egy divatmajom! Persze, természetessen én sem vagy túlelégedett a csapattal!Felesleges hibást keresni...mert egy-egy embert nem lehet ezért okolni!Viszont ha a kulcsjátékosok közül elküldenek valakit akkor jövőre még itt sem fog tartani a barca! Gondoljunk csak bele..ha elküldik Ronaldinho-t nála jobb embert nemtudnak hozni a posztjára!(ezeket az elnyert címeivel is igazolja)Lampard???Gerard??? folytatom..ha elküldik Decot-t nála jelenleg jobb középpályást aligha találunk!Kaka???Totti???folytatom..Eto'o jelenleg csatárral sem áll úgy egy europai klubb sem mint Barcanak Eto'o. Henry???Drogba???Robinho??? Talán ennyi elég is!És akkor mi a baj? Kitudja!Nem lehet folyamatossan 101%-on teljesíteni akármennyire is szeretné mindenki!Szerencse sem mindig áll oda egy csapathoz!Bízom benne hogy Rijkaard-ék megtalálják a megoldást és újra MAS QUE UN CLUB!!!


Ui.:Z. Iván írásával egyátalán nemértek egyett!És ha lehetne szavazni hogy a cikk lekerüljön az oldalról én az Igenre szavaznék!
Válasz küldése