Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.01. 00:05:31

Rivaldo11 írta:Deco védelmében el kell mondanom,hogy ha megfigyeltétek,minden labdát a zaragoza kapujának háttal kellett átvennie,robbantak rá hátulról,és bár elvesztett pár olyan labdát,amit máskor nem szokott,ezen a meccsen nagyon nehéz dolga volt.
A Sevilla ellen sokkal többet mutat majd,ebben biztos vagyok.
Ma nem ment annyira neki(bár volt egy két klasszis megmozdulása).De ettől még kulcsjátékos.
Egyetértek. Mondjuk sok flegmaság is volt a dologban, nem csak az, h háttal kapott mindent...
Na de majd lesz jobb is, és sztem nem lehet őt kihagyni, csak Iniestát és Xavit sem.
Akkor most mi lesz???

Én kicsit kísérleteznék még tovább ezzel:

Valdes
Zambrotta, Thuram, Puyol
Marquez
Deco, Iniesta, Xavi
Messi, Eto'o, Dinho

Ha pl. Messi, és Iniesta bírná mindig ezt az írtózatos mennyiségű védőmunkát a támadások mellett, akkor érdemes lenne ezt is használgatni... :roll:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.01. 00:03:21

:D
Láttátok Frank mögött azt a rózsaszín inges hústornyot :D ?

Szegény Rijkaardnak nem lettem volna a helyében, oké hogy fürgébb, mint a rózsaszín illető, de ha véletlen ráveti magát ??? :lol:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.01. 00:03:13

Deco védelmében el kell mondanom,hogy ha megfigyeltétek, majd minden labdát a zaragoza kapujának háttal állva kellett átvennie,némelyik teljesen lehetetlen helyzetbe hozta.Olyan labdákat is kapott,amelyeket már nem lehetett átvenni,megtartani.Robbantak rá hátulról a tuskó védők,és bár elvesztett pár olyan labdát,amit máskor nem szokott,ezen a meccsen nagyon nehéz dolga volt.
A Sevilla ellen sokkal többet mutat majd,ebben biztos vagyok.
Ma nem ment annyira neki(bár volt egy két klasszis megmozdulása).De ettől még kulcsjátékos.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2007.03.01. 00:06:10-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.28. 23:55:46

Lionelmessi19 - Nagyon jó, tökéletes az elemzésed. Én csupán Deco részét írnám át erre: flegma, nagyképű, lassú, körülményes... ennyi! :roll:
"Més Cuen un Club"
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.28. 23:50:06

na kicsit a játékosokról:

Jorquera: igazából nem volt dolga, gólról nem is tudom, meg kéne nézni mégegyszer, de lehet, h kijöhetett volna leszedni a labdát. (2)

Puyol: jól játszott, hajtott, sokat mentett, nálam a végén az elcsúszás kivételével megfelelt bőven (ilyen meg mindenkivel előfordul :) ) (3)

Thuram: Remek, levegőben, földön, magabiztos és tapasztalt, nagyon tetszett amit csinált, marad a kezdőben. (3)

Oleguer: Sajnáltam kicsit, [auto_cenzúra] lehet kifütyülés közben játszani, mindenesetre ami dolga volt, azt jól megoldotta. (2)

Zambi: Végén bejött, jól védekezett, néha jól ment fel támadni, nagyon már nem kellett megmutatnia, h mit tud. (2,5)

Marquez: Pár labdát eladott, de nagyokat mentett, tetszett, h beletartozik a játékába a taktikai falt. Ő is maradhat itt. (3)

Deco: Kényszerítő Messivel szép, de ugyanakkor ilyen favágó csapat ellen nem lehet finomkodni! Kicsit sok labdát vesztett. (2)

Iniesta: Jól játszott megint, fantasztikus kp lett belőle. Védekezésben is nagyon jó volt, olyan megalázó cseleket lenyomott még saját tizenhatoson belül is, h öröm volt nézni! Gólja is szép. (4)

Xavi: Nagyon jól játszott, meccs legjobbjának választanám! sokat cselezett, passzolt, labdát szerzett, védekezett, és gólt is lőtt, méghozzá nem is akármilyet. (4+)

Ronaldinho: Nem volt a legjobb meccse, de ugyanakkor sok minden megragadt a játékában a bilbao elleniről, főkén a jó indítások, passzok. (2,5)

Giuly: Nem tetszett, egy két jó elfutása volt, de sztem már hihetetlenül megöregedett, egyszerűen nem tud hozzátenni semmit. (1,5)

Messi: Jól játszott, marha sokat védekezett, jól is tette, támadásokban nagyon kavart, néhány olyan csele volt, h lefordultam a kanapéról. 1 az 1ben akárkit !!! megver. és 2 az 1ben is :D (4)

Guddy: Végén bejött, dolga nem volt, semmit nem is csinált ehhez híven :? (-)

Összességében a hozzáállás, és a remek összjátékok, amit az egész csapatnál fel lehet emlegetni, de a végén az a flegmaság kicsit...de mind1, megvan a továbbjutás!!!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.02.28. 23:44:48

Deco sztem is teljesen leült a második félidőben, akárcsak Dinho. Nektek nem tűnik lassabbnak mostanában? Olyan, mintha ólomnehezék lenne a lábain. Szerintem ennél pörgősebb volt. De lehet, hogy én tévedek. Xavi ismét megmutatta, hogy még mindig sokkal jobb Decóná!
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.28. 23:42:19

Megvan, ez a lényeg!!! A csapat összességében nagyon jó, egyre jobb! Egy-két apróság: Giuly=0, Deco=über flegma VISZONT: Thuram=ISTEN CSÁSZÁR, Iniesta és Xavi=VARÁZSLÓK, Messi=A MÁGUS!!! :D Juhhhííjjjjj..... :lol:

Ronaldinho elég visszafogott volt ma, de nem baj. Villogjon majd szombaton, Eto'o-val. Azért az utolsó 10 percben rendesen leizzadtam... :wink:
"Més Cuen un Club"
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.02.28. 23:41:32

lionelmessi19 írta:Én most elégedetten fogok lefeküdni! :)
Ámen! :D
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2007.02.28. 23:41:04

Sajnos meccsem volt,és csak 0-2-nél értem, haza,de nagyon örültem hogy sikerült a bravúr!! :wink: Valami ilyesmi kellene a Liverpoll ellen is...és akkor talán!
ZSOLTI 10 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.28. 23:40:23

grecki írta:
lionelmessi19 írta:Mindig írjátok, h taktika, előregondolás meg miegymás mindig hiányzik.
Hát tessék, most okosan taktikusan lehozták a meccset.
Komolyan mondom, nektek soha semmi nem tetszik. :roll:
Írtam, hogy tetszett az újítás, piros pont Rijkaardnak! De, a második félidei játékkal majdnem [auto_cenzúra]! Egy szögletből is meg lehetett volna az egyenlítés, akkor meg kiestünk volna, mint a pinty!
Kicsit valóban flegmaság volt a vége, de szerintem elfogadható, az a kár, h nem volt középcsatár, ha lett volna, akkor azért többet támadtunk volna, de így is jó.

lehet, nem élveztük annyira a második félidőt, főleg az utsó fél óráját, de azért így a végén ki lehet jelenteni pár dolgot:

-továbbjutottunk, megfordítva, idegenben, Kemény csapat ellen
-jól sikerült a tartalékolás, sztem senki sem fáradt el nagyon
-nem sérült meg szerencsére senki
-és kipróbálva egy uj taktikai elem, és felállás, és be is vált

Én most elégedetten fogok lefeküdni! :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.28. 23:38:40

Na kérem!
Kiütöttük végre ezt a pokróc,antipatikus k*csög csapatot.Gusztustalan volt,ahogy semmivel sem törődve csúszkáltak hátulról,és kőkeményen lábra mentek jópár esetben.De eljött számukra a búcsú ideje... :D
A második félidő szépen csordogált volna,ha nem kapjuk a gólt.Elég sok szabálytalanságot követünk el olyan pozíciókban,ahonnan veszélyesen a kapu elé adhatják a labdát.Thuram nagyon jól játszott,de a kapott gól előtt nem feltétlen kellett volna felrúgni a támadót.Az első félidő után lehetett látni,hogy-nyilván a hétvégére gondolva- a lehető legkisebb erőfeszítéssel akarjuk letudni a hátralévő játékrészt.
A továbbjutás bravúros,és az első félidei játék ismét kitűnő volt.
Rivaldo-A Legnagyobb.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.02.28. 23:37:32

lionelmessi19 írta:Mindig írjátok, h taktika, előregondolás meg miegymás mindig hiányzik.
Hát tessék, most okosan taktikusan lehozták a meccset.
Komolyan mondom, nektek soha semmi nem tetszik. :roll:
Írtam, hogy tetszett az újítás, piros pont Rijkaardnak! De, a második félidei játékkal majdnem elbasztuk! Egy szögletből is meg lehetett volna az egyenlítés, akkor meg kiestünk volna, mint a pinty!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.28. 23:36:48

Boixos írta:GRATULÁLOK A CSAPATNAK!!!!
NAGYON SZÉP VOLT!!

remélem, elindultunk vissza, felfelé!
Szerintem simán elindulunk...
Messivel sokan, én sem voltam megelégedve, miután beállt a végére Bilbaoban, hát most bebizonyította, h nem felejtett el játszani, ráadásul nem is a saját helyén játszott.

És nagyon fontos: most is tudtunk hozni hasonló lendületes, atraktív támadójátékot, Samu nélkül is.
Szerintem kezdenek ujra belelendülni, kár h épp most kell mindent megfordítani a bajnokság kivételével.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2007.02.28. 23:35:08

Nagy szenvedés volt a vége,nagyon flegmák voltunk,egyáltalán nem tetszett.. :roll:

Az első félidőben azt nyújtottuk,amit kellett,a másodikban meg néztük,hogy mit csinál a Zaragoza.. :roll:

Lényeg a továbbjutás,bár lehet,hogy ez a 3 front egyszerre sok lesz.. :roll:

ViScA eL BaRcA!
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.28. 23:34:29

grecki írta:Most megint kezdjek el fikázódni??????????? Emberelőnyben vagyunk és beállunk védekezni???? Gudjohnsen a baloldalon, Ronnie pedig középen???? Minden labdát elszórt a második félidőben... Nagyon elégedetlen vagyok a második félidei produkcióval...
És szerinted minek szólt ez a teljesítmény???
Annak, h egyrészt a zaragózaiak favágó állatok, és nehogy összeszedjen véletlen vki egy sérülést, másrészt meg tartalékoltak.


Mindig írjátok, h taktika, előregondolás meg miegymás mindig hiányzik.
Hát tessék, most okosan taktikusan lehozták a meccset.
Komolyan mondom, nektek soha semmi nem tetszik. :roll:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.02.28. 23:34:17

grecki írta:Most megint kezdjek el fikázódni??????????? Emberelőnyben vagyunk és beállunk védekezni???? Gudjohnsen a baloldalon, Ronnie pedig középen???? Minden labdát elszórt a második félidőben... Nagyon elégedetlen vagyok a második félidei produkcióval...
majd amikor ugyanígy végzünk az angolok ellen is, pontosabban, nekik nem kéne gólt rúgniuk, akkor minden okés lesz.
amúgy ez a meccs is olyasmi volt, mint a bréma elleni bl-bugi.
ott annyi kellett, itt meg ennyi.
PUYOL-XAVI-INIESTA
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.02.28. 23:32:40

Az első félidőben bejött a háromvédős felállás. (Igazad volt Lionelmessi19, meg kell, hogy kövesselek...) Egy piros pont Rijkaardnak, de a második félidő az kész katasztrófa! :evil:
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.02.28. 23:32:40

Meglepő felállás, meglepő kezdő, meglepő nagyszerű hozzáállás, a SZÜKSÉGES eredménnyel a végén.
Bravó. 8)
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2007.02.28. 23:32:33

szép volt csak igy tovább 8)
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.28. 23:32:30

Jólvan fiúk, ezaz, sikerült még félgőzzel is :D

Xavi, Iniesta és Messi voltak a legjobbak ma!!!

Rijkaard új taktikát választott (felhívom mindenkinek a figyelmét :) )
és ez be is vált, nem is akárhogy, ugyanis, 2. félidőben még a teret is átengedtük, sztem tudatosan spórolva a Sevilla ellenire.

Tetszett nagyon, a két gól szép nagyon, mindenki viszonylag jól játszott, mondjuk Giulyt leszámítva.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.02.28. 23:31:50

Első félidőben jól játszottunk, de a másodikban egy kicsit visszavettünk :? Lényeg a továbbjutás. Ha a Liverpool ellen az első félidei formát nyújtjuk, akkor nem lehet nagy probléma. Liverpool ellen is kiegyeznék az 1-2-vel de az 1-3-mal méginkább
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
shearer09
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2006.03.25. 22:01:41

2007.02.28. 23:31:23

IGEN! IGEN! IGEN!

De jó meccs volt, bár az első félidő jobban tetszett.

Na ez egy löketet adhat nekik.
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2007.02.28. 23:31:04

mikor lesz sorsolás???
amilyen ez az idény megkapjuk a sevillát!!!
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.02.28. 23:31:03

Most megint kezdjek el fikázódni??????????? Emberelőnyben vagyunk és beállunk védekezni???? Gudjohnsen a baloldalon, Ronnie pedig középen???? Minden labdát elszórt a második félidőben... Nagyon elégedetlen vagyok a második félidei produkcióval...
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.02.28. 23:30:27

GRATULÁLOK A CSAPATNAK!!!!
NAGYON SZÉP VOLT!!

remélem, elindultunk vissza, felfelé!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Válasz küldése