Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.11.11. 13:03:36

Boixos írta:a pályára lépett 14 játékosunkból 10 saját nevelés.
És kizárólag saját nevelések lőtték a gólokat. Összesen Pedro 3-at, Bojan 2-t, Xavi és Messi egyet-egyet. Alves is csak ezért nem mert a végén gólt lőni. :D
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.11.11. 11:10:19

a pályára lépett 14 játékosunkból 10 saját nevelés.
vannak köztük idősebbek is, de a lényeg, h egyikük sem vallott szégyent.
azt hiszem, jó úton jár a Klub.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.11.11. 10:47:58

Nagyon jó kis meccs volt :) Örültem a fiataloknak.
Jonathan dos Santos nagyon ász volt - azt bírom benne, hogy igyekszik egyérintőből passzolni, és ezzel rendkívül tud gyorsulni a játék. Még akkor is, ha visszafele adja a labdát. Ráadásul ezzel ösztönzi társait is az egyérintőre. Kicsit elfáradt az utolsó 20 percre (pontatlan passzok)
Pedro - zseniális a gyerek :) Én nagyon bírom a játékát. Tudom, sok ember nem látja színesnek a játékát, de én megmondom őszintén: tojok a színességre, hogyha valaki lő gólokat, és gólpasszokat ad. Nem mondom, hogy fix 1.csapat tag, de azt hiszem egy nagyon megbízható csere, már-már Larsson-ra emlékeztet. (Persze Larsson egy zseni, csak az eredményessége miatt emlékeztet rá).
Bojan - nagyon görcsös volt az elején, de szerencsére a gólja felszabadította, és utána már ő is jól játszott. Azt hozta, amit kell egy középcsatárnak: 2 gól. Szép eredmény, csak így tovább!
Fontas - lenyűgözött megint. Olyan tisztán és magabiztosan védekezik, hogy öröm nézni. Tisztán szerel, és jól passzol.
Busquets - ő is nagyon rendben volt. Védekeznie nem kellett túl sokat, viszont ezért aktívan tudott előretörni, és nem egyszer adott nagyon pontos passzokat, vagy íveléseket.
Jeffren - ő volt talán a legláthatatlanabbul játszó fiatal, de az a pár ügyes megmozdulása mégis a "jók" közé emeli :) Az tetszik, hogy alázatosan játszik, és nagyon hajt.
Messi és Iniesta - megint nagyot játszottak, de ezt el is várom tőlük :)
Xavi - remélem újra formába lendül a tegnapi gólja után.
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2009.11.11. 10:40:35

Szerencsére felvettem a meccset és most néztem vissza a gólokat, Xavi gólja egy Leonesa bedobásból indult, ha jól számoltam, labaaszerzés után 33 (!) passz volt, amikor nem ért hozzá az ellenfél és a hálóban kötött ki a labda. Eddigi ismereteim szerint ez már olyan világrekordközeli eredmény. Emlékszünk mennyit foglalkoztunk ezzel a témával, amikor az argentínok olyan husz passzos támadást fejeztek be góllal a vébén. Szóval ennek is méltó helyre kellene kerülnie. A másik kedvencem az volt, amikor a 80. percben elkezdte a közönség éltetni az alcorccont :D Remélem a Clasicó-n is megteszik majd :)
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2009.11.11. 10:31:14

barca0417 írta:A tagnapi meccsen, megint feltűnő volt a kommentátor túláradó imádata Pedro felé. Egyrészt van benne valami, én se akarom bántani Pedrot, nagyon érzi a kaput, és ha megkapja a labdát jól passzolja tovább.
De szerintem sokkal jobb ő már nem lesz. Egy jó kiegészítőember. Bojan azért még mindig jobb és ugye 3 évvel fiatalabb, ő még mindig többet fejlődhet.
Jeffrenen én azt láttam, hogy nagyon akart bizonyítani és kicsit görcsössé vált most ezáltal, de azért csinált szép dolgokat, pl. a gólpassza Bojannak.
Jonathant meg szép lassan be kell építeni a csapatba, hiszen hiányposzton játszik, a nyáron két támadó szellemű középpályás ment el, Guddy és Hleb, úgy hogy senki nem jött a helyükre. Jonathan idővel simán hozhatja azt a szintet amit ők, sőt remélem jobbat is. Tegnap is jól játszott, nem volt feltűnő, de Xavi sem szokott annyira az lenni, de jó pár százalékot jelentenek mindketten a labdabirtoklási arányban a javunkra.
Szóval remélem az említett fiatalokat még sokat láthatom a kupában, és jól fognak játszani, mert szükség van(lesz) rájuk a keretben ami nem túl bő.
Remélem Thiago is csatlakozik hozzájuk ha meggyógyul.
A Jonathanos részhez annyit hozzá tennék,hogy a gólpassza Bojan második góljánál,azért klasszisokat idéző mozdulat volt.Én már most többet játszatnám olyan meccseken ahol már hamar eldőlnek a kérdések.De remélem,hogy a kupában alapember lesz és talán akkor tavaszra méga bajnokságban is bemutatkozhat,ha így folytatja.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2009.11.11. 10:03:03

A tagnapi meccsen, megint feltűnő volt a kommentátor túláradó imádata Pedro felé. Egyrészt van benne valami, én se akarom bántani Pedrot, nagyon érzi a kaput, és ha megkapja a labdát jól passzolja tovább.
De szerintem sokkal jobb ő már nem lesz. Egy jó kiegészítőember. Bojan azért még mindig jobb és ugye 3 évvel fiatalabb, ő még mindig többet fejlődhet.
Jeffrenen én azt láttam, hogy nagyon akart bizonyítani és kicsit görcsössé vált most ezáltal, de azért csinált szép dolgokat, pl. a gólpassza Bojannak.
Jonathant meg szép lassan be kell építeni a csapatba, hiszen hiányposzton játszik, a nyáron két támadó szellemű középpályás ment el, Guddy és Hleb, úgy hogy senki nem jött a helyükre. Jonathan idővel simán hozhatja azt a szintet amit ők, sőt remélem jobbat is. Tegnap is jól játszott, nem volt feltűnő, de Xavi sem szokott annyira az lenni, de jó pár százalékot jelentenek mindketten a labdabirtoklási arányban a javunkra.
Szóval remélem az említett fiatalokat még sokat láthatom a kupában, és jól fognak játszani, mert szükség van(lesz) rájuk a keretben ami nem túl bő.
Remélem Thiago is csatlakozik hozzájuk ha meggyógyul.
Kép
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2009.11.11. 09:27:15

mess2009 írta:bár őszintén örülük, hogy a Real kiesett, de egyszerűen nem értem, hogy ilyesmi hogy történhet?!
a realitást most láthattuk hogyan kell(ene) egy harmadosztályú csapattal játszani (mármint a Barca hogyan csinálta)
de, hogy a francban magyarázható akkor a következő:
Mit keres a Sp. Io. bajnokság második helyén a Real egy pont különbséggel?!
és hogy lehet a Sp. bajnokság III.oban egy olyan csapat aki kiveri őket két meccsen 4:1-el?!
érdekelne néhány válasz.
Erre én csak annyit szeretnék mondani, hogy a Real flegmaságával megint hozza a formáját...Tavaly ugyanígy indult a történet, hogy ááá leszarja a Madrid a kupát meg hasonló szövegek. Aztán szépen lassan a játékosok hülyének nézték a nézőket. Ott a mai napig a fejekbe van baj! Ezzel a kerettel végig kéne verniük Európát :D

Leoniak előtt pedig nagyon nagy tiszteletem :) Jól küzdöttek mind a két meccsen.
Kép
gonosz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:05:00
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.11. 09:00:41

Én kiemelném a leoni kapust. Nekem nagyon szimpatikus volt, jól is játszott, a tegnapi teljesítménye alapján simán beférne egy alsó-középcsapatba az 1. oszt-ba. Ügyes volt!
Az meg, hogy a Real kiesett...hát így jártak :twisted: !
Més que un club!!! CsakaBarca!!!!
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 991
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2009.11.11. 07:37:41

Azért ez a León számomra egy borzasztóan szimpatikus csapat. Le a kalappal előttük, még ha a második félidőben össze is omlottak, csak az első gólunk után látszott az arcukon, hogy akkor fogták fel, hogy kiesnek. Előtte egy percig sem gondoltak bele. Pedro meg nagyon ottvan, Messi formája talán javulgat, kiváncsi leszek a Bilbao ellen milyen lesz.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2009.11.11. 06:57:09

Na én okos, elaludtam a szünetbe.Mondtam magamban: Itt már semmi nem lesz max 1 gól, holnap korán kelek.
Erre felébredek reggel és látom 5-0. :shock:
Mondjuk ez nálam máskor alap lenne, de ahogy láttam az első félidőt (már amennyit :evil: ) nem fogják nagyon erőltetni.
Na nem baj majd ha haza jövök megnézem a gólokat.Most már nincs időm.
Szép volt fiúk!
Visca el Barca! :wink:
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2009.11.11. 02:28:41

bár őszintén örülük, hogy a Real kiesett, de egyszerűen nem értem, hogy ilyesmi hogy történhet?!
a realitást most láthattuk hogyan kell(ene) egy harmadosztályú csapattal játszani (mármint a Barca hogyan csinálta)
de, hogy a francban magyarázható akkor a következő:
Mit keres a Sp. Io. bajnokság második helyén a Real egy pont különbséggel?!
és hogy lehet a Sp. bajnokság III.oban egy olyan csapat aki kiveri őket két meccsen 4:1-el?!
érdekelne néhány válasz.
flegmaság, nemtörődömség. én 5 millát keresek évente, ő 50 ezret. nekem ez egy meccs az 50ből, nekik A meccs. megérdemelten ment tovább a 3. osztályú csapat.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2009.11.11. 00:19:19

bár őszintén örülük, hogy a Real kiesett, de egyszerűen nem értem, hogy ilyesmi hogy történhet?!
a realitást most láthattuk hogyan kell(ene) egy harmadosztályú csapattal játszani (mármint a Barca hogyan csinálta)
de, hogy a francban magyarázható akkor a következő:
Mit keres a Sp. Io. bajnokság második helyén a Real egy pont különbséggel?!
és hogy lehet a Sp. bajnokság III.oban egy olyan csapat aki kiveri őket két meccsen 4:1-el?!
érdekelne néhány válasz.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.11.11. 00:17:09

Köszönjük srácok. Így kell egy nem ilyen meccset megnyerni. A következő találkozóra remélem többen kilátogatnak.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.11.11. 00:09:16

"Egy szó, mint száz: ha sokgólos győzelem, illetve szép játék nem is fogja felütni a fejét kedd este a Camp Nouban, annyi bizonyos, hogy a továbbjutást minden bizonnyal nem fogja kiengedni a kezéből a Barcelona."

Előbb a Rubinos cikk most meg ez :lol: Csak viccelek persze, én sem számítottam erre.
Igazából közönségcsalogatónak is jó volt ez a meccs, szép játék , gálaelőadással. Anyagilag sem lenne rossz ha a kupameccsekre is többen járnának......
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.11.11. 00:03:02

Másfél meccsen keresztül kicsit kényelmesebbre vettük a figurát,amivel bőven benne lettünk volna a 16ban.De a mai második félidővel megvillantottuk kábé a szintkülönbséget.A megfiatalított keretünk sem vallott szégyent,sőt!De asszem amennyit láttuk őket eddig is,várható volt,h nem fognak kudarcot vallani.
Benn vagyunk a 16ban,ez címvédőként alap.
Kérjük a következőt! :P
Ha minden igaz,akkor egy igazi óriás lesz az: Alcorcón :twisted:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Norberto 25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2007.04.08. 11:33:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.10. 21:39:05

Leomessi14 írta:
Norberto 25 írta:Azonnal,masolom,de miert milyen a hangulat?
Ez most nagyon OFF,de a Madridistak jol neked esnenek :lol:
Fajna az igazsag nekik hihi:)
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2009.11.10. 21:37:11

Norberto 25 írta:Azonnal,masolom,de miert milyen a hangulat?
Ez most nagyon OFF,de a Madridistak jol neked esnenek :lol:
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2009.11.10. 21:28:04

Sevilla gyorsan javított.Nehogy má' égjenek. :)

Szerk.:Sőt ki is tömik őket.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2009.11.10. 21:24:48

LM10 írta:Pinto,Alves,Puyol,Márquez,Maxwell,Busquets,Iniesta,dos Santos,Jeffren,Bojan,Pedro.

Kispad:

Valdes,Fontas,Piqué,Xavi,Messi.
Azért dos santost nem merte berakni egymaga, oda rakta mellé init is. :D
Alves helyett meg kezdhetett volna Jeffren a helyén meg Henry. :P
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.11.10. 21:20:26

Pinto,Alves,Puyol,Márquez,Maxwell,Busquets,Iniesta,dos Santos,Jeffren,Bojan,Pedro.

Kispad:

Valdes,Fontas,Piqué,Xavi,Messi.
Norberto 25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2007.04.08. 11:33:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.10. 21:20:20

Azonnal,masolom,de miert milyen a hangulat?
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.11.10. 21:18:32

Norberto 25 írta:Na ennyit a 200 akarhany millios reklam margitrol,csak irigykedjetek,a tripla alom marad haha;;;
Ezt írd be légyszíves a Barca vs. Real topikba, kicsit feldobná hangulatot
Norberto 25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2007.04.08. 11:33:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.10. 21:17:08

Na ennyit a 200 akarhany millios reklam margitrol,csak irigykedjetek,a tripla alom marad haha;;;
Avatar
VargaAron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2008.12.04. 09:07:05
Tartózkodási hely: Györ

2009.11.10. 20:26:23

Xavinho írta:Én ha új sorsolás lesz,ha nem,akkor is a Madrid ellen fogok szurkolni...csattanós válasz lenne Ronaldo:"A Barcából senki sem férne be a mostani reálba..." kijelentésére (hogy ők kiesnek egy harmadosztályúval szemben,mi meg B-csapattal továbblépünk) meg Perez átigazolási politikájára. Persze,tudom,hogy a 3 sorozat közül a kupa a "legérdektelenebb",de akkor is...
Nem azt mondta Ronaldo hogy senki sem kéne a Barcából? :roll: De én legalább tudom h ezt miért mondta: mert akkor még a kispadra se ülhetne le :D :D
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2009.11.10. 20:01:09

Ricsi_K írta:nem adja a tv a meccset??
Dehogynem ricsi rícs asport klub 22:00-től :)
Válasz küldése