Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.24. 20:50:39

Én nem szeretem az üzenetét ennek, Lewy rutinja ide vagy oda. Beállsz és lősz egy győztes gólt külsővel már megint? No problem, játszik helyetted a lengyel, aki a minap legalább 5 sikereset passzolt a mezőnyben, szóval megérdemli. Szerintem az elmúlt hetek alapján nagyon kiemelkedik a támadóink közül Ferrán és Felix, az előző meccsel meg ehhez Yamal jön hozzá. Ha Roquét még nem akarjuk kezdőnek, Guiut meg nem merjük, akkor szerintem magasan a legjobb kezdőnk a Felix-Ferrán-(Yamal). De ha az a kérdés, hogy Lewyhez képest kit rajunk be, akkor egy Felix-SR-Ferrán támadósorban is többet látnék, és most alig túloztam.

De ja, tényleg beüthet a rutin, vághat kettőt is, csak ha mindig erre várunk, és 1-2 alkalommal bejön, az rengeteg elvesztegetett meccset jelent közben, a játék meg akkor is akadozni fog miatta.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2024.01.24. 20:45:40

A kezdő részemről oké. Ezen a ponton szerintem Roque összességében nem jobb még, hiába mozog dinamikusabban. Lewa akármilyen rossz, továbbra is bármikor beüthet a rutinja.
Felix meg keménykedős védelmek ellen egyáltalán nem szokott jó lenni. Ugyanez sajnos Yamalra is igaz, de majd meglátjuk. Kb FT kivételével akármelyik támadónkat meg lehet kérdőjelezni az utóbbi 1 hónap alapján, szóval ha Xavi úgy érzi, hogy ez a hármas volt a legjobb állapotban az eheti edzéseken, akkor tőlem menjenek ők.

A védekezésen ma több fog múlni, úgy érzem. Alapvetően azt gondolom, hogy a Bilbao összességében sokkal de sokkal jobb formában van, és sajnos néhány poszton az emberük is jobb. Nem gondolom magunkat esélyesnek ezen a ponton, de azért abban is bízok kicsit, hogy meglepnek a srácok.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
ikajli
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2019.03.30. 20:40:04
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.24. 20:44:44

Magnus írta:
2024.01.24. 20:39:20
nálam menne a felix ,roque ,ft hármas elől, lesz ami lesz, a traktor lengyel egy éve emberhátrány
Egyetértek. A "traktor" meg jó duma. :)
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2024.01.24. 20:39:20

nálam menne a felix ,roque ,ft hármas elől, lesz ami lesz, a traktor lengyel egy éve emberhátrány
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2024.01.24. 20:36:55

hátha kifog egy jó napot az öreg lengyel
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.24. 20:32:27

Alapból várható, de egy emberre már szavaim nincsenek. Folytatjuk a 10 emberes kihívást, nekünk így is megy.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2024.01.24. 20:31:12

Iñaki Peña; Kounde, Araujo, Christensen, Balde; Gundogan, Frenkie, Pedri; Lamine Yamal, Lewandowski, Ferran Torres
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára soadroli 2024.01.24. 20:36:34-kor.
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.19. 13:12:27

Chino írta:
2024.01.19. 12:34:16
Ezt nem tudtam, így már érthető és valahol "örülök" is neki, féltem, hogy Xavi nagyon jegelni fogja.
Nem tudod pontosan mi az, mert ha boka az nem sok jót ígér
Igen, én is örültem, mikor megtudtam, féltem, hogy két kihagyott ziccer után a tutihoz nyúl. Amúgy ha őt jegelné, szerintem a saját sírját ásná meg, komoly áldozat volt ő a klub részéről, főleg úgy, hogy van egy Lewy-Ferrán-Guiu a posztra. Nem néznék jó szemmel.

"He had som discomfort" - ezek Xavi szavai. Nem találtam pontosítást, lehet, hogy nem is sérülésrő lvan szó, hanem betegségről, gyomorfájdalomról, vagy hasonlóról.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.01.19. 12:34:16

bence0330 írta:
2024.01.19. 10:19:50
Chino írta:
2024.01.19. 10:13:17
...
Cubarsinak én is örültem. Volt egy két szemet gyönyörködtető felpassza, első blikkre ő van olyan képzett a labdával, hogy még középpályásként is jól nézhessen ki, persze ennyiből nehéz ezt megítélni.
Igen, nekem is feltűnt mennyire jóban van a labdával, bár ez már Atletic meccsen is látszott emellett bátran lép fel.
Plusz a fejjátéka is átlagon felüli és még nőhet kicsit széltében-hosszában.
bence0330 írta:
2024.01.19. 10:19:50
Roque kisebb kellemetlenséggel bajlódik 1-2 hete, ezért nem játszott a szuperkupán sem, és azért kapott most csak 10 percet.
Ezt nem tudtam, így már érthető és valahol "örülök" is neki, féltem, hogy Xavi nagyon jegelni fogja.
Nem tudod pontosan mi az, mert ha boka az nem sok jót ígér
Forca Barca!!!!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.01.19. 10:26:19

brazilfan írta:
2024.01.19. 09:36:02
davi10 írta:
2024.01.19. 09:13:51
Nyakamat rá, hogy előbb fog itt EG megint játszani a kp-n, mint Christensen.
Csak óvatosan ezekkel a kijelentésekkel.
A spanyol újságok azt is írják, hogy Christensen kisebb sérüléssel játszik egy ideje, lehet, hogy ez az oka annak, hogy egyelőre nem középpályás. Vagy az, hogy az ilyen ellenfelekkel inkább Romeu ütközzön, más kérdés, hogy egyszer-kétszer lepattant a fél fejjel alacsonyabb salamancaiakról.
Másfél éve van itt, nem volt mindig sérült, és volt olyan periódus, amikor volt elég egészséges kh. Még barátságos meccseken se volt kipróbálva, szerintem nem lesz ebből semmi.
Romeu meg igen, hiába van kicsit sittes kinézete meg alkata, meglepően könnyen kerül földre.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.19. 10:19:50

Chino írta:
2024.01.19. 10:13:17
...
Cubarsinak én is örültem. Volt egy két szemet gyönyörködtető felpassza, első blikkre ő van olyan képzett a labdával, hogy még középpályásként is jól nézhessen ki, persze ennyiből nehéz ezt megítélni.

Roque kisebb kellemetlenséggel bajlódik 1-2 hete, ezért nem játszott a szuperkupán sem, és azért kapott most csak 10 percet.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.01.19. 10:13:17

bence0330 írta:
2024.01.19. 08:40:46
Én elégedett vagyok a meccsel, még ha nyilván nem is maradéktalanul. Az első félidőben nem voltam, de 90 percig meg a játék, úgy rendben volt. Tényleg nem volt rosszabb, mint sok Reál meccs, akár ilyen gyenge csapatok ellen is. Ez ilyen. Sokan kifogásolták a magas helyzetszámú meccseinken, hogy miért számít bele a tudjukmibe a 18-20-ról eleresztett lövés, még ha 2%-al is. Hát ezért, ebből is lehet gólt lőni, és mekkora gól volt... hátha a többiek is kedvet kapnak hozzá! :)

Guiu-t sajnáltam, mert pont akkor kapott végre lehetőséget, amikor egyik jól kreáló játékosunk sem volt a pályán, és egy fél labdát kapott összesen a játékideje alatt, még abból is majdnem gólt szerzett. Remélem kap majd lehetőséget bőven akkor is, amikor a top középpályánk játszik mögötte, vagy visszatér a brazil.

Az viszont látszik, hogy a csereközéppályás sorunk nincs rendben. Tényleg kéne oda valaki. A 3 klasszisunk mikor együtt volt a végén, még úgy is köröket vertek rájuk, hogy alig volt idejük, és nem pörgött az egész csapat, és ők sem életük 20-25 percét játszották.

Baldénál meg lehet jobban járunk, ha mostantól nem beadogat, hanem pár fokos szögekből is inkább lő. :D
Én sajnos (bár lehet ahogy hallom inkább nem sajnos) 39. percre értem haza, így ha távol is állok az elégedettségtől, annyira nem látom katasztrofálisnak a meccset.
Nem megmagyarázva a játékot, de az ilyen csapatok ellen, főleg idegenben, amikor azok úgy játszanak mintha ettől függne az életük, ezek a játékosok tudják, hogy talán sosem lesz még egyszer lehetőségük , hogy ilyen csapatokkal játszanak. Bemutatta ezt például az Arandina a Real ellen, a Lugo is az Atma ellen vagy a Barbastro. De a korábbi években is rendre ez volt, rendre megszenvedtünk minimális különbséggel verve őket. Ott volt tavaly az Intercity, aki nem sokkal előtte hozott egy 0-0-t az Atletic-kel, utána az A csapat ellen a kupában hosszabbításban estek ki 3 gólt lőve.
Jellemző, hogy a 60-70.+ percben döntik el a meccsek 10-15 perc alatt, amikor már elfáradt az ellenfél és onnan lepörgetik. Ilyenkor akaratlanul sem pörögnek fel a játékosok és a képességbeli különbségek nem jönnek annyira ki, mint azt gondolná az ember. Lásd idén a Villarreal.
Többnyire ez látszódott tegnap is. Sokat dajkálgattuk a labdát, míg az ellenfél pörgött mint még sosem, főleg a fanatikus hazai szurkolók előtt. Nem volt igazán áütő erő a csapatban és személy szerint inkább az egyéni teljesítményekkel volt gondom.

Romeu még az ilyen csapatok ellen sem képes rendesen megoldani a feladatát. Ami kötelező volt azt nagyjából hellyel-közzel hozta, de a játékhoz még Cubarsí is többet adott.
Ha már itt tartunk, nagyon örülök, hogy Xavi adott neki egy félidőt. Előzetesen nem gondoltam volna, hogy lehetőséget kap, de még ha kap is max. 10 percet biztos vezetésnél erre X-nél becseréltték. Kicsit hasonlított a szitu a Pau Víctor-Guiu esetre, ahol a józan ész azt diktálta, volna, hogy az előbbi jöjjön fel, meglepüetésre mégis Guiu volt, aki ráadásul az Atleticben azelőtt szinte nem is játszott, mégis bejött Xavi számítása. Ott van Mbacké, Fayé (akiért ráadásul pénzt is adtunk) mégis a 16 éves Cubarsí kapta meg a sanszot. Szerintem bőven megállta a helyét. Igaz olyan sok dolga a védelemben nem akadt, de ami igen azt megoldotta. Talán egy hibájára emlékszem amikor hátul ki akarta gurítani SR-nek(?) a labdát, de csúnyán elszámította magát, de az is csak egy rossz passz volt, amiből bedobás lett.
Fort kihagyása viszont számomra kicsit érthetetlen, ahogy Roque mellezése. Nyilván óvatosan kell beépíteni, de ez már túl óvatosnak tűnik ahhoz, mint ami egészséges. Múltkor kap 25, most 10 percet harmadosztályú ellenfél ellen, ahogy az is ködös, hogy 1:1-nél lejön 3 igazán támadószellemű ember, két csatár és egy Pedri, Gündogan-Lewa trió érkezett. Persze taktikai változtatás érthető volt, de azt egy Pedri/Gündogannal is meg lehetett volna oldani és behozni Roquét.

Túl sok konzekvenciát nem lehet levonni a tegnapiból, én főleg nem teszem meg mert csak az első félidő végét és másodikat láttam. Akkor a játék ha nem is volt káprázatos, de egy tipikus hozzuk le, megspékelve néhány szép jelenettel. Ami nagyon bökte a szemem az a relatíve kevés helyzet, de a gólok nagyon szépek voltak, főleg Baldéé, habár a komolyabb meccseken így nem valószínű hogy besétálhat, de ahogy bevarrta a kapus feje fölött éles helyzetből a labdát az brutális volt. Bemutatkozott egy újabb fiatal, ami szintén örömteli.
Ezekre a játékosokra, mint Fort, Bernal, Cubarsí, Guiu(?), Yamal, mostmár Fermin (Torre, ha nem is saját nevelés, de félig-meddig ide sorolható, ahogy pl. Alba vagy Cesc sem volt teljesen az) egy bár néhány esetben minimum 2 év múlva már komolyan lehet építeni. Ha ezekből 2-3 bejön, már kivételes generációnk lehet, Ha nem is Pep szintű de megközelítő.
Sajnos jelenleg az ilyen 18-20 éves korosztályban nem igazán vannak ilyen képességű, ilyen képességű játékosok, így most a Masiára még nem lehet igazán komolyan építeni, pedig a szűk keret miatt nagyon kellenének.

Kicsit eltértem a tárgytól, de a lényeg, hogy viszonylag magabiztosan hoztuk a továbbjutást, ráadásul a Real is kizúgott, most már tényleg reális cél a kupa behúzása.
Forca Barca!!!!
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.01.19. 09:36:02

davi10 írta:
2024.01.19. 09:13:51
Nyakamat rá, hogy előbb fog itt EG megint játszani a kp-n, mint Christensen.
Csak óvatosan ezekkel a kijelentésekkel.
A spanyol újságok azt is írják, hogy Christensen kisebb sérüléssel játszik egy ideje, lehet, hogy ez az oka annak, hogy egyelőre nem középpályás. Vagy az, hogy az ilyen ellenfelekkel inkább Romeu ütközzön, más kérdés, hogy egyszer-kétszer lepattant a fél fejjel alacsonyabb salamancaiakról.
Troym írta:
2024.01.19. 08:34:09
A tegnapi ellenfél kb magyar NB2 szintű volt, ettől függetlenül le kell győzni, de túl nagy dicséreteket ezért meg nem kéne osztogatni.
Hát ez az, ami nem történt meg. Se tegnap, se a többi vereség után, hogy itt BÁRKI dicséreteket osztogatna.
Jóember, olvasd már el a Xavival toleránsabb fórumozók kommentjeit, SENKI nem ír olyat, hogy milyen jók vagyunk. De reménykedünk, hogy jobbak leszünk.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.19. 09:25:47

davi10 írta:
2024.01.19. 09:13:51
Sokadszor hozták le a napokban a spanyol újságok, talán most a sport, hogy Christensen-t Xavi ki fogja próbálni a kp-n. Én tegnap tényleg elhittem félidőben, hogy Christensen feljebb megy Cubarsi beállásával, de hát olyan jól ment a kp Romeu-val, hogy nem kellett belenyúlni.
Nyakamat rá, hogy előbb fog itt EG megint játszani a kp-n, mint Christensen, pedig nem úgy néz ki, hogy januárban jönne oda bárki, ezt házon belül kell megoldani.

A meccs nekem nem tetszett, a végére elfáradt a harmadosztályú ellenfél, de talán kis önbizalomnövelőnek jó lesz. A Real kiesésével megnőttek az esélyeink, jó lenne legalább a kupát búzni, ha már más nem nagyon marad idén.
Persze, nekem sem tetszett, csak az összkép nekem rendben van ebben a periódusunkban, mert nekünk az is valami, hogy lőttünk pár gólt jelenleg, ezzel is meg lehet indulni felfelé.
Ja, hát Romeu... :( Ennél nyilván többet tud a pali, egy felfelé jövő Gironában alapember volt, egy PL középcsapatban is, az nem igaz, hogy nem bír két harmadosztályú csapat játékosaival sem. Teljesen elvesztette a fonalat az az ember, akkor is, ha eleve nem volt Barca szint.
Chrisre előbb-utóbb szerintem rá fog fanyalodni, de alighanem sok függ attól, tudunk-e szerezni valakit a télen... amire egyre kisebb az esély. Ha a sport nagyon cikkezte, az azért alighanem azt jelenti, hogy legalább próbálgatta ott.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.01.19. 09:13:51

bence0330 írta:
2024.01.19. 08:40:46
Az viszont látszik, hogy a csereközéppályás sorunk nincs rendben. Tényleg kéne oda valaki. A 3 klasszisunk mikor együtt volt a végén, még úgy is köröket vertek rájuk, hogy alig volt idejük, és nem pörgött az egész csapat, és ők sem életük 20-25 percét játszották.
Sokadszor hozták le a napokban a spanyol újságok, talán most a sport, hogy Christensen-t Xavi ki fogja próbálni a kp-n. Én tegnap tényleg elhittem félidőben, hogy Christensen feljebb megy Cubarsi beállásával, de hát olyan jól ment a kp Romeu-val, hogy nem kellett belenyúlni.
Nyakamat rá, hogy előbb fog itt EG megint játszani a kp-n, mint Christensen, pedig nem úgy néz ki, hogy januárban jönne oda bárki, ezt házon belül kell megoldani.

A meccs nekem nem tetszett, a végére elfáradt a harmadosztályú ellenfél, de talán kis önbizalomnövelőnek jó lesz. A Real kiesésével megnőttek az esélyeink, jó lenne legalább a kupát búzni, ha már más nem nagyon marad idén.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.01.19. 09:05:55

Camp Nou99 írta:
2024.01.19. 08:15:40
Mindent elmond hogy egy harmadosztályú csapat ellen 69 percig szenvedtünk.
Szerintem ez az egyik legnagyobb probléma. Rengetegszer mi kapjuk az első gólt, az első félidő rendre off. Sok mérkőzésen akkor tudunk felülkerekedni az ellenfelen, amikor az már nem bírja szusszal, addig szenvedünk. Sok meccsen az 50-60. percben kezdünk el igazán játszani. A legerősebb csapatok viszont nem fújnak ki a végére, így egy Real Madrid ellen ez már egyáltalán nem működik. Ez a különbség a mi hajrázásaink és az ő hajrázásaik között. Mi ezt kisebb csapatok ellen tesszük meg, ellenük már nem megy (az utolsó három tétmeccsünk 2-10 ellenük). De a Gironát sem tudtuk bedarálni a hajrában, ha az ellenfél nem fúj ki a végére, akkor gondban vagyunk.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.19. 08:40:46

Én elégedett vagyok a meccsel, még ha nyilván nem is maradéktalanul. Az első félidőben nem voltam, de 90 percig meg a játék, úgy rendben volt. Tényleg nem volt rosszabb, mint sok Reál meccs, akár ilyen gyenge csapatok ellen is. Ez ilyen. Sokan kifogásolták a magas helyzetszámú meccseinken, hogy miért számít bele a tudjukmibe a 18-20-ról eleresztett lövés, még ha 2%-al is. Hát ezért, ebből is lehet gólt lőni, és mekkora gól volt... hátha a többiek is kedvet kapnak hozzá! :)

Guiu-t sajnáltam, mert pont akkor kapott végre lehetőséget, amikor egyik jól kreáló játékosunk sem volt a pályán, és egy fél labdát kapott összesen a játékideje alatt, még abból is majdnem gólt szerzett. Remélem kap majd lehetőséget bőven akkor is, amikor a top középpályánk játszik mögötte, vagy visszatér a brazil.

Az viszont látszik, hogy a csereközéppályás sorunk nincs rendben. Tényleg kéne oda valaki. A 3 klasszisunk mikor együtt volt a végén, még úgy is köröket vertek rájuk, hogy alig volt idejük, és nem pörgött az egész csapat, és ők sem életük 20-25 percét játszották.

Baldénál meg lehet jobban járunk, ha mostantól nem beadogat, hanem pár fokos szögekből is inkább lő. :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.01.19. 08:34:09

brazilfan írta:
2024.01.18. 22:45:56

A futballt gólra játsszák, nem tudom, hallottál-e már róla, ha nem, akkor olvasd vissza a korábbi kommentjeidet.

Három gól egy ellenében, ezen nincs mit magyarázni.
A futballt a Shakhtar, Antwerpen, Girona, Real ellen is gólra játszották utolsó információim alapján, ott nem győzték itt többen megmagyarázni, hogy igazából miért nem fontos, miért nem gáz a vereség.

Igen nyertünk tegnap a B csapat egyik riválisa ellen. A tegnapi ellenfél kb magyar NB2 szintű volt, ettől függetlenül le kell győzni, de túl nagy dicséreteket ezért meg nem kéne osztogatni.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2024.01.19. 08:15:40

Azért a tegnapi meccsünket nem tesszük ki a kirakatba. Most már jó lenne ha tudatosítani a játékosokkal hogy a sípszótól elkezdődött a meccs. Az hogy a középkezdésből majdnem gólt kapunk az 50. mp-ben az teljeséggel nonszensz. Mindent elmond hogy egy harmadosztályú csapat ellen 69 percig szenvedtünk.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.01.19. 08:06:55

Cseri írta:
2024.01.19. 07:53:54
Az,hogy a focit gólra játsszák csak abban az esetben érdekes,ha egy góllal nyerünk,vagy az a blaszfémia történik,hogy nem sikerül gólt szerezni,különben meg a szép játék a fontos kritérium:)
Erre csak a Real képes, mindig nyernek, akár szépen játszanak, akár nem, még ha nem akarnak nyerni, akkor is.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.19. 07:53:54

brazilfan írta:
2024.01.18. 22:45:56

A futballt gólra játsszák, nem tudom, hallottál-e már róla, ha nem, akkor olvasd vissza a korábbi kommentjeidet.

Három gól egy ellenében, ezen nincs mit magyarázni.

Szerintem iszonyúan görcsösek és feszültek voltunk, nem csoda, a fél világ napok óta annak drukkolt, hogy kizúgjunk.

Cubarsi jó lesz, Guiunak inkább birkózás jutott.
Az,hogy a focit gólra játsszák csak abban az esetben érdekes,ha egy góllal nyerünk,vagy az a blaszfémia történik,hogy nem sikerül gólt szerezni,különben meg a szép játék a fontos kritérium:)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.01.19. 07:40:44

Az utolsó gólnál, amikor lekontrázták a Realt, végig azt mondogattam magamban, hogy biztosan elrontják. És nem rontották el, az utolsó percekben is nagyon pontosak tudtak lenni.

Simeonét nem nagyon bírom, mégis megható, amikor a gólhelyzetekben ő is lendíti a lábát.
superman
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2023.02.24. 17:08:04

2024.01.19. 07:08:22

Na, megmondtam, hogy ez lesz, mi továbbmentünk, Madrid kiesett, egyből pozitívabb lett a hangulat a fórumon! :D
Már csak egy kis szerencse kell a sorsoláson, mert ezeken az egy meccses párharcokon baromira nem mindegy, hogy otthon, vagy idegenben játszol-e a komoly csapatok ellen. Kupagyőzelemre fel!
Plusz a hétvégén a bajnokságban is dolgozzunk le kicsit a hátrányunkból!
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.01.19. 00:12:56

Nagyon jó meccs volt, nekem meglepetés volt az Atletico, nem gondoltam, hogy ennyire jók lesznek..
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.19. 00:08:12

mvik írta:
2024.01.19. 00:02:11
Kérdés Atleti-Real meccsen hogy-hogy van VAR? A mi meccsünkön tudtommal nem volt
Tudtommal nem szabály tiltja a VAR-t, egyszerűen az alsóbb ligákban nincs bevezetve, nincs kiépítve a pályán, fizikai korlátai vannak a dolognak.

Na, az ATMA nyert, így igazából mi lettünk a fő esélyesek a kupára, akármilyen formában is vagyunk. Ettől még be kell húzni pár lutri meccset, ami nem a mi asztalunk.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Válasz küldése