Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.05.19. 15:36:53

Gudjohnsennek ez az első éve. :wink:
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.05.19. 15:35:06

grecki írta:Nem erre gondoltam, hanem erre:
Ádám02 írta: Én amikor igazoltuk már akkor nem akartam... nem fekszik neki ez a spanyol foci de ezt már az első évében lehetett tudni.Akkor már el kellet volna neki mennie első évben!
És ebbe mi a botlás????
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.05.19. 15:34:01

Nem erre gondoltam, hanem erre:
Ádám02 írta: Én amikor igazoltuk már akkor nem akartam... nem fekszik neki ez a spanyol foci de ezt már az első évében lehetett tudni.Akkor már el kellet volna neki mennie első évben!
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.05.19. 15:21:34

grecki írta:
Ádám02 írta:
grecki írta:Megvádolta a Barcát, hogy azzal akarják provokálni őket, hogy azt akarják, a Bernabeuban legyen a kupadöntő. Erre mindenki fogta a fejét, hogy ekkora egy barom hogy lehet, és erre tessék, kiderül a Real akarta (a cikk szerint), hogy ott kerüljön megrendezésre.
Most pedig elnézést kért, blabla, a szokásos duma, amit valószínűleg az ügynöke diktált neki, amit ő szépen felolvasott.
Köszi legközelebb ezzel kezdjetek ne csak a linket tegyétek be! :wink:
Hát, ez már régi hír. Kicsit szedd össze magad, főleg a Guddy-féle baki után... :wink: :D
jah hogy amikor azt mondtam nem volt olyan jó a cselzis mint a larsson még most is tartom a szavam! :wink:
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.05.19. 14:59:33

Ádám02 írta:
grecki írta:Megvádolta a Barcát, hogy azzal akarják provokálni őket, hogy azt akarják, a Bernabeuban legyen a kupadöntő. Erre mindenki fogta a fejét, hogy ekkora egy barom hogy lehet, és erre tessék, kiderül a Real akarta (a cikk szerint), hogy ott kerüljön megrendezésre.
Most pedig elnézést kért, blabla, a szokásos duma, amit valószínűleg az ügynöke diktált neki, amit ő szépen felolvasott.
Köszi legközelebb ezzel kezdjetek ne csak a linket tegyétek be! :wink:
Hát, ez már régi hír. Kicsit szedd össze magad, főleg a Guddy-féle baki után... :wink: :D
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.05.19. 14:37:34

grecki írta:Megvádolta a Barcát, hogy azzal akarják provokálni őket, hogy azt akarják, a Bernabeuban legyen a kupadöntő. Erre mindenki fogta a fejét, hogy ekkora egy barom hogy lehet, és erre tessék, kiderül a Real akarta (a cikk szerint), hogy ott kerüljön megrendezésre.
Most pedig elnézést kért, blabla, a szokásos duma, amit valószínűleg az ügynöke diktált neki, amit ő szépen felolvasott.
Köszi legközelebb ezzel kezdjetek ne csak a linket tegyétek be! :wink:
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.05.19. 14:33:32

Megvádolta a Barcát, hogy azzal akarják provokálni őket, hogy azt akarják, a Bernabeuban legyen a kupadöntő. Erre mindenki fogta a fejét, hogy ekkora egy barom hogy lehet, és erre tessék, kiderül a Real akarta (a cikk szerint), hogy ott kerüljön megrendezésre.
Most pedig elnézést kért, blabla, a szokásos duma, amit valószínűleg az ügynöke diktált neki, amit ő szépen felolvasott.
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.05.19. 14:13:32

jó de mér???Valaki leforditaná vagy elmondaná??? :lol:
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.05.19. 14:08:48

Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.05.15. 16:59:42

Slither írta:
rytuu írta:"Ezt már az ókori Spártában is felismerték, ezért hozta meg a legfontosabb döntéseket a geruszia, azaz a 29 tagból álló "vének tanácsa"."

A vének tanácsa 28 tagból áll, plusz a 2 király. :wink:
Ne izélj már csak fel akart vágni a tudásával! :wink: :lol:
Köszi a helyesbítést, 28-at akartam írni, és akét királlyal voltak 30-an a geruszia tagjai. És sztem, ha valaki vmit tud, és azt leírja, az nem felvágás.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2007.05.14. 22:19:38

rytuu írta:"Ezt már az ókori Spártában is felismerték, ezért hozta meg a legfontosabb döntéseket a geruszia, azaz a 29 tagból álló "vének tanácsa"."

A vének tanácsa 28 tagból áll, plusz a 2 király. :wink:
Ne izélj már csak fel akart vágni a tudásával! :wink: :lol:
Avatar
rytuu
Jugador del Barça
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2007.03.17. 12:57:56
Tartózkodási hely: Fejér megye

2007.05.14. 22:15:09

"Ezt már az ókori Spártában is felismerték, ezért hozta meg a legfontosabb döntéseket a geruszia, azaz a 29 tagból álló "vének tanácsa"."

A vének tanácsa 28 tagból áll, plusz a 2 király. :wink:
Avatar
casuel
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2007.05.12. 06:43:11

2007.05.14. 21:58:56

Egyetértek!

"Túl sok az ácsorgás, a tehetetlenség, a gyenge koncentráció, és az edzői hibák sorozata. Ez nem illik egy nagy klubhoz, és elfogadhatatlan"

és remélem összeszedik magukat!Hello!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.05.14. 20:27:27

casuel írta:..egy kis késéssel de reagálok a lent írtakra! 21 éves vagyok és 94' óta tartok a Barcelona melett, igaz akkor még "fiatal" voltam de kedvenc játékosom ott játszott (Romario) így nem pártolhattam el tőle és azóta BARCELONA! Ennyit rólam röviden!

Ismét csak az derült ki néhány ember nyilatkozatából hogy lassan már nyithatunk egy külön linket a Madridi szúrkolóknak is!A tegnapi mérkőzés után is gondolom rengetek Barca szurkoló mocskolta szétt azokat a játékosokat akikért szúrkol!Tény hogy kedvenceink nem teljesítenek 100%-ot de attól még a kedvenceid maradnak!(nálam) Visszatérve Deco-hoz! Nem nem és nem megy neki a játék idén!Ez tényleg sajnálatos!De ha jól emlékszem az előző írásomra akkor én nem azt írtam hogy jelenleg a legjobb formában lévő középpályás hanem azt hogy a legjobb középpályás!Kaká fiatal és neki még rutin kell ahhoz hogy elérje azt amit már Deco elért!(félre ne értsd nem utálom Kakát hisz 94' óta a Selecao is a kedvenc csapatom)
Nézzük tovább: Totti,a pályán fegyelmezetlen sokszor és ez csak a kárára van!Jó focista de ezzel sok ember szemében mindent elront!Inkább teljesítsen úgy mint Deco de ne köpjön szemen! Lampard:pár Chelsea mérkőzést láttam az idén de nemtudom.. :roll: :D

Végül még annyit: nem Tamás nézeteit szeretném megváltoztatni az idei Barca-ról hanem a felfogását!Attól hogy nem 100% pörög a csapat mindig attól még a "csapatod" lesz!És bízni kell benne!Mert attól mennek előbbre ha látják a szurkolók bizalmát!Szerintem! De lehet hogy még fiatal vagyok ehhez..
Mi az hogy nem pörögnek 100%-on, ez elfogadhatatlan! Ez nem felfogás kérdése! Te láttad már a magyar vízilabda-válogatottat csak ímmel-ámmal labdázgatni a vízben. Én nem, és dr. Kemény Dénes sem hiszem, hogy elnézné. Én a csapatoto szeretem, mindennél jobban, de a bírálás, a felháborodás jogát fenntartom. És a Barca idei teljesítménye igenis felháborító! Nem azért, mert -vszl- nem leszünk bajnokok, hanem a hozzáállás, a motiválatlanság, az akarati tényezők miatt. Túl sok az ácsorgás, a tehetetlenség, a gyenge koncentráció, és az edzői hibák sorozata. Ez nem illik egy nagy klubhoz, és elfogadhatatlan - legalábbis a számomra. És Rijkaard nem egyenlő a Barcelonával. Kubala, Biosca, Alcantara, Rexach inkább elásták volna magukat, minthogy így menjenek fel a pályára a kék-gránátvörös mezben.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.05.14. 20:24:43

Számból vetted ki a szót.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2007.05.14. 20:22:07

redmiller írta:
lionelmessi19 írta:Az, hogy lezárul egy korszak, hát igen. Valóban megtörténik.
De szerintem nem vezéráldozattal, és edzőváltással, hanem egy kevésbé anyagias, és sokkal inkább szakmai szempontból kiváló nyári alapozással és több jó védő játékos vásárlásával, illetve minőségibb kispad kialakiításával kell h megtöténjen.

A váz nálam maradna:
Valdes
Puyol, Zambrotta
Xavi, Deco, Iniesta
Messi, Samu, Dinho
Ezzel csak az a baj, hogy a többség játszott a Getafe ellen és alaposan ludasak voltak a vereségben....
Igen, de attól még nem kell eladni őket, egy jó alapozás és nagyon sok motivációt kell beléjük önteni, és ezt a szezont nagyon gyorsan elfelejteni.
Azért én még bízok a bajnoki címben, tegnap nagyon kiborúltam de ma már rendeztem a gondolataimat. A lényeg hogy tartsunk ki a csapat mellett!
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2007.05.14. 20:11:00

Itt nem azzal van a gond, hogy nem teljesítenek 100%on, ez benne van a pakliban, itt az akarat, a küzdés hiánya mutatkazik meg, nincs azzal gond ha meg van az akarat, de nem jönnek össze a dolgok(Eto'o tegnapi meccse), összejöhet egy ilyen szezon is, ahol nem jönnek össze a dolgok, van egy jobb csapat, kész, ez megtörténik a fociban.
DE most egyáltalán nem ez a helyzet, sőt, egyes játékosok nem érzik át hogy a BARCELONÁBAN fociznak, itt eredmények kellenek, és ha ez nem is jön össze, akkor legalább meg kell tenni mindent a sikerekért, innentől nem érheti szó ház elejét.
Úgyhogy sztem igenis ki kell tenni a léhűtők szűrét, ha nem is mindnek, de többnyire igen, ezáltal össztönözve a maradókat jobb teljesítményre.
Avatar
casuel
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2007.05.12. 06:43:11

2007.05.14. 19:37:26

..egy kis késéssel de reagálok a lent írtakra! 21 éves vagyok és 94' óta tartok a Barcelona melett, igaz akkor még "fiatal" voltam de kedvenc játékosom ott játszott (Romario) így nem pártolhattam el tőle és azóta BARCELONA! Ennyit rólam röviden!

Ismét csak az derült ki néhány ember nyilatkozatából hogy lassan már nyithatunk egy külön linket a Madridi szúrkolóknak is!A tegnapi mérkőzés után is gondolom rengetek Barca szurkoló mocskolta szétt azokat a játékosokat akikért szúrkol!Tény hogy kedvenceink nem teljesítenek 100%-ot de attól még a kedvenceid maradnak!(nálam) Visszatérve Deco-hoz! Nem nem és nem megy neki a játék idén!Ez tényleg sajnálatos!De ha jól emlékszem az előző írásomra akkor én nem azt írtam hogy jelenleg a legjobb formában lévő középpályás hanem azt hogy a legjobb középpályás!Kaká fiatal és neki még rutin kell ahhoz hogy elérje azt amit már Deco elért!(félre ne értsd nem utálom Kakát hisz 94' óta a Selecao is a kedvenc csapatom)
Nézzük tovább: Totti,a pályán fegyelmezetlen sokszor és ez csak a kárára van!Jó focista de ezzel sok ember szemében mindent elront!Inkább teljesítsen úgy mint Deco de ne köpjön szemen! Lampard:pár Chelsea mérkőzést láttam az idén de nemtudom.. :roll: :D

Végül még annyit: nem Tamás nézeteit szeretném megváltoztatni az idei Barca-ról hanem a felfogását!Attól hogy nem 100% pörög a csapat mindig attól még a "csapatod" lesz!És bízni kell benne!Mert attól mennek előbbre ha látják a szurkolók bizalmát!Szerintem! De lehet hogy még fiatal vagyok ehhez..
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2007.05.13. 16:16:04

lionelmessi19 írta:Az, hogy lezárul egy korszak, hát igen. Valóban megtörténik.
De szerintem nem vezéráldozattal, és edzőváltással, hanem egy kevésbé anyagias, és sokkal inkább szakmai szempontból kiváló nyári alapozással és több jó védő játékos vásárlásával, illetve minőségibb kispad kialakiításával kell h megtöténjen.

A váz nálam maradna:
Valdes
Puyol, Zambrotta
Xavi, Deco, Iniesta
Messi, Samu, Dinho
Ezzel csak az a baj, hogy a többség játszott a Getafe ellen és alaposan ludasak voltak a vereségben....
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2007.05.13. 14:42:09

Ádám02 írta:Hát azért ez nem igy van mert ha ma megveri az at.madridot ami lehetséges sőt esélyesek rá már uefa kupa helyen vannak és nem tudom melyik nekik a fontosabb lehet mindegyiket meg tudják csinálni a mai meccsen fog eldőlni!!!!
Viszont attól h megverik az atleticot még nem biztos az UEFA, de ha a Sevillát, akkor már teljesen bitos és még egy kupát is kapnak. :wink:
A Fifa egy szégyen
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.05.13. 14:39:19

lionelmessi19 írta:Az, hogy lezárul egy korszak, hát igen. Valóban megtörténik.
De szerintem nem vezéráldozattal, és edzőváltással, hanem egy kevésbé anyagias, és sokkal inkább szakmai szempontból kiváló nyári alapozással és több jó védő játékos vásárlásával, illetve minőségibb kispad kialakiításával kell h megtöténjen.
Van jópár dolog amiben nem értek egyet Veled,ez NEM ILYEN :wink: 8) :lol:

Az Én véleményemet is Tökéletesen összefoglaltad ezzel!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.05.13. 12:40:49

noname írta:A döntőt sztem a Getafe nyeri. A sevilla még azért harcban van a bajnoki címért, mert ha megnyerik minden meccsüket, még bármi történhet. Az UEFA kupa döntő is csak nehezítit a programjukat, a getafe viszont már semmiért se kell küzdjön. Kieséstől nem kell féljenek, európai kupahelyeken meg aligha végezhetnek, nekik már az egyetlen fontos meccs a szezonban a döntő.

Hát azért ez nem igy van mert ha ma megveri az at.madridot ami lehetséges sőt esélyesek rá már uefa kupa helyen vannak és nem tudom melyik nekik a fontosabb lehet mindegyiket meg tudják csinálni a mai meccsen fog eldőlni!!!!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2007.05.13. 12:18:55

A döntőt sztem a Getafe nyeri. A sevilla még azért harcban van a bajnoki címért, mert ha megnyerik minden meccsüket, még bármi történhet. Az UEFA kupa döntő is csak nehezítit a programjukat, a getafe viszont már semmiért se kell küzdjön. Kieséstől nem kell féljenek, európai kupahelyeken meg aligha végezhetnek, nekik már az egyetlen fontos meccs a szezonban a döntő.
A Fifa egy szégyen
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.05.13. 11:58:21

Hát igen, ki gondolta volna, hogy ennyire levernek minket? :? Nagyon nagy összetartás van abban a csapatban.
in to exile
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.05.13. 11:55:31

Sztem a Getafe esetében nehéz megjósolni, h ők-e az esélyesek, vagy sem... :?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Válasz küldése