Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.03.04. 18:13:08

hajnesz írta:Pedig az utolsó meccsen parádés volt :D Majdnem visszahozta őket a meccsbe :D
Igen, hibázott egyet amiből tizenegyes lett, azon kívül nem lógott ki. :wink:
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3548
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.03.04. 16:39:02

Capon írta:
messideco írta:Bartra sajnos nincs a keretben...
Szerencsétlen Bartra még a keretbe sem fér be? :evil: Egyre inkább kezd dühíteni ez a dolog. (ha sérült akkor sorry)

Mondjuk ezen a meccsen én sem játszatnám. De múlt hétvégén vagy most a rayo ellen igen.
Kép
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.03.04. 16:08:26

Capon írta:
messideco írta:Bartra sajnos nincs a keretben...
Szerencsétlen Bartra még a keretbe sem fér be? :evil: Egyre inkább kezd dühíteni ez a dolog. (ha sérült akkor sorry)
Lassan ő is kezdhet új csapat után nézni.

Szerintem nem fog tartalékolni LE. Bár örülnék ha Alves nem játszana, az utóbbi pár meccsen a csapat egyik legrosszabbja volt.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.03.04. 15:59:30

Pedig az utolsó meccsen parádés volt :D Majdnem visszahozta őket a meccsbe :D
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.03.04. 15:54:40

messideco írta:Bartra sajnos nincs a keretben...
Szerencsétlen Bartra még a keretbe sem fér be? :evil: Egyre inkább kezd dühíteni ez a dolog. (ha sérült akkor sorry)
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2015.03.04. 15:43:01

Maschét és Suárezt padoztatni kellene, csak akkor bedobni, ha ég a ház. De szerintem a többiek is megoldják, a 3-1-nek elég kell lennie még a Madrigalban is. Szerintem meglesz a döntő!
Kép
Kép
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.03.04. 14:53:21

Bartra sajnos nincs a keretben, így sanszos, hogy Masch sárgalapos vesélye miatt Matyiö fog a védelemben kezdeni :)

kristop: érdekes észrevétel. A barcastuff nem írt róla, ígyhát én sem hallottam erről a statisztikáról :mrgreen:

Szerk: viszont most nézem, hogy egyetlen spanyol nyelvű sajtóorgánum sem várja a kezdőbe a spanyol-brazilt :? Ilyenkor fog Lucho bemutatni mindenkinek :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.03.04. 14:29:37

Szerintem ma Stegen - Alves - Piqué - Bartra/Matyiő - Busquets - Iniesta - Rafinha - Messi - Nemár - Pedro felállást fogjuk nyomatni. Ilyen helyzetből mondjuk a B csapattal is ki kéne ejteni a Villarrealt. Szerintem döntetlen lesz.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.03.04. 14:13:51

kis előrejelzés, rafinha az eddigi három villarreal elleni meccsből mindháromnál kezdő volt. valószínűleg LE szerint fekszik neki a villarreal futkározós stílusa. busquets, iniesta pihent a granada ellen, szóval nem lepődnek meg egy busi, iniesta, rafinha középpályán az este.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Csibovszky
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015.03.03. 19:09:33

2015.03.04. 13:19:33

visca el barca írta:A Villarreal ellen Suárez és Mascherano lesznek eltiltás veszélyben. Mindketten 2 sárgával állnak a kupában, a 3. lappal kihagynák a döntőt.

egyik sem örülne neki, de biztos h mindkettőt kihagynám holnap. két olyan játékosról van szó, akiknek nagyon benne van a játékukban a sárga. suarez állandóan reklamál, maschnak meg minden meccsen van legalább 3 sárgás szerelése.
én mascheranot kihagynám de suarezt fel hoznám 60. perc körül hogy ne duzzogjon annyira :D :D :D :D :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.03.04. 10:52:28

Keret a Villareal ellen: Ter Stegen, Masip, Alves, Montoya, Pique, Mascherano, Mathieu, Adriano, Alba, Busquets, Rakitic, Xavi, Iniesta, Rafinha, Pedro, Messi, Suarez, Neymar

Tehát a B csapatból nem került fel senki, számítottam esetlegesen Sandro vagy Munir kerettagságára. Ha jól nézem ismét nincs Sergi Roberto :(( :mrgreen: Viszont Bartrat komolyan hiányolom...
"And my heart will leave you never."
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.03. 12:06:17

Mindkettő kihagyható szerintem. Bartra beáll Piqué mellé, Suarezt pedig váltja Pedro. Nem okozhat gondot.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.03. 12:02:44

A Villarreal ellen Suárez és Mascherano lesznek eltiltás veszélyben. Mindketten 2 sárgával állnak a kupában, a 3. lappal kihagynák a döntőt.

egyik sem örülne neki, de biztos h mindkettőt kihagynám holnap. két olyan játékosról van szó, akiknek nagyon benne van a játékukban a sárga. suarez állandóan reklamál, maschnak meg minden meccsen van legalább 3 sárgás szerelése.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3548
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.03.02. 14:05:02

messideco írta:Most kellene a Masch-Busquets-Rakitic kp. Pihenne így Iniesta is, elől meg mehet Messi Suarez és Pedro. A tegnapi pihenőnap után ma ismét edzésbe állnak a fiúk.
Kizártnak tartom, hogy védekezni akar. TS- Alves, Mach, Pique, Alba-Rakitic,Busquets,Iniesta-Messi, Suares, Neymar. nem hiszem, hogy ezen változtatna. Neymar amúgy se játszik a hétvégén, Suareznek és Rakiticnek pedig most elég jól megy őket nem szabad kihagyni.
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2015.03.02. 13:23:09

messideco írta:Most kellene a Masch-Busquets-Rakitic kp. Pihenne így Iniesta is, elől meg mehet Messi Suarez és Pedro. A tegnapi pihenőnap után ma ismét edzésbe állnak a fiúk.
Jó is lenne ez a KP, de Lucho biztos nem gondolkodik ilyenben. A támadók közül szerintem Neymar-Messi kezdőtagság a biztos. Utóbbit tudjuk miért, míg a brazil hétvégén sárga lapok miatt úgysem játszhat majd, ergó akkor fog pihenni.
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.03.02. 10:53:28

Most kellene a Masch-Busquets-Rakitic kp. Pihenne így Iniesta is, elől meg mehet Messi Suarez és Pedro. A tegnapi pihenőnap után ma ismét edzésbe állnak a fiúk.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3548
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.03.02. 10:37:23

Nagyok kíváncsi leszek most a kupára. Ez a hétvégi tartalékolás. Biztos, hogy nekünk támadnak mint a hülye! Ami még jó is lehet. De nagyon kell figyelni a védekezésre. Ha egy gólt begyötrünk akkor vége kb. De addig nehéz lesz.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7448
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.02.12. 21:13:40

Petr írta:
visca el barca írta:engem kifejezettem emlékezte dutruelre
Dutruel az isten. - hihetetlen, hogy YT-on nincs fail videó

Nekem mondjuk inkább Bonano ugrik be, de ízlések és pofonok. :mrgreen:
Forca Barca!!!!
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.02.12. 18:14:22

visca el barca írta:engem kifejezettem emlékezte dutruelre
Dutruel az isten. - hihetetlen, hogy YT-on nincs fail videó
Feast4 írta:Értem én tehát Ter Stegen hibázott egyet halál rá, Neymar kihagyott egy büntetetőt rá is halál?
Iróniaföldön az irónok laknak.

Egy ilyen meccs elmegy, sok volt a védekezésbeli hiba és a buszt is rosszul oldottuk - igen, én is játszottam - meg, a középpályásainknak nem a tegnapi volt életük meccse. Már Stegen topikjában is leírtam, hogy hatalmasat hibázott, de egy támadónak nem szabad akkora területet adni lövéskor. Akár át is vehette volna a labdát és vezethette volna 4-5 métert egy csésze kávéval.
Suárez pedig hihetetlen, hogy minden labdáról 5 centivel lemarad. Ha formába lendül meglesz az 5 centi és meccsenként lő 20-at.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.02.12. 18:09:38

Kash írta: 2-3 hét után bedobják rögtön a mélyvízbe (Villareal) és mindenki azt várja, hogy védje ki a csatárok szemét. :D Ez előtti meccsen, amikor Bravo a rövidbe kapott egy lapos lövést, ráadásul a csatárnak fordulatból kellett lőnie, az nem érdekelt senkit. :lol:
A mai állítólagos bepotyázott lövés pedig olyan bődületes volt, hogy hirtelen nem is láttam hol a labda. A visszajátszásból egyébként meg látszik, hogy mindkét öklét beletette a labdába, de az lecsúszott róla. Én azt mondom, hogy amig Bravo tartotta góltalansági sorozatát, okkal volt játsztatva, annak ellenére, hogy eredetileg a padra lett véve, amit hülyeségnek tartok. Viszont rögtön az első igazi erőpróbán megszakadt ez neki, ráadásul rögtön 2 góllal, mostmár nincs miért ő védje a Barca kapuját, át kell adni az összes meccset Stegennek.
Szerény, és senkitnemérdeklő véleményem szerint a kupa már a Barcelonáé.
Kivételesen hihetetlen, de egyetértek veled bizonyos dolgokban. A meccshiány látszik rajta, Januártól mostanáig 3 meccsen védett. Még is mi a bánattól lenne önbizalma és labdabiztonsága? Bravo megbízható kapus, de semmi több. Én kettejük közül Stegenben látom a jövőt a potyái ellenére. Gondoljon bele mindenki, idehozzák elsőszámú kapusnak aztán meg ücsizik a kispadon és nagyritkán beállítják védeni a kupában. Őszintén kinek lenne önbizalma, meccsrutinja ezek után? Most meg jött ez a szerencsétlen potya, nyilván ez is jót tett az egojának.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3548
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.02.12. 17:48:25

visca el barca írta:
19Messi19 írta:Már bánom, hogy leigazoltuk
én is, abszolút közepes/gyenge kapus, engem kifejezettem emlékezte dutruelre. nagyjából egy bundesliga 3. osztályba való.
Értem én tehát Ter Stegen hibázott egyet halál rá, Neymar kihagyott egy büntetetőt rá is halál?

Hagyjuk már ezt, megnyertük a megccset. Jó lehetett volna 3-1 helyett 4-0 de már mindegy ez így veszett. Volt egy rossz napja mindkettőnek és ez lefogyasztotta lehetséges előnyünket két gülra ennyi történt. Én nagy bírálója vagyok pl. Neymarnak, de őt se egy kihagyott 11-es alapján ítéljük már meg. TS amúgy kifejezetten jó volt az utóbbi hetekben. Neymart meg lehet túlhúztuk egy kicsit. És a másik ha két gól előny nem elég akkor nem is érdemeljük meg a kupát!
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.02.12. 17:27:37

tegnap fél szemmel néztem a másik elődöntőt, elég kutyaütő meccs volt. 1-1 sztem jó az espnyolnak, otthon kifogják bekkelni egy 0-0, 1-0-ás eredménnyel és jöhet a katalán döntő.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7448
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.02.12. 17:18:08

Vakmacska írta:
A visszavágón szerintem Villareal támadni fog, jó lesz kontrázni

Az sokmindent elmond, hogy Alves helyére folyton Adriano jön.
Douglas akkor minek? Legalább Monty kaphatna több lehetőséget.
Nem hiszem, hogy be kellene állni kontrára, nem is tudunk. Hozni kell azt, amit az utóbbi hetekben (amiben persze benne vannak a kontrák is). Lazulni és agyonrotálni persze nem lehet és szerintem komolyan gondolja LE, hogy győzni megyünk a Villarrealhoz. 3 gólt ha jól emlékszem egyedül a Realtól kaptunk 34 meccs alatt. A sárgák se fognak szerintem mindent beleadva játszani, főleg ha mi lőjük az első gólt. Bennük van szerintem, hogy ez a hajó elúszott, inkább a bajnokságra összpontosítanak. A negyedik hely elérhető közelségben van. Ha az elején nem sikerül valami kisebb csoda, azt hiszem egy langyos csordogáló meccset látunk majd.

Douglas egyértelmű, hogy miért van itt. Így a vezetőség elmondhatta, hogy igazolt hiányposztra embert. Ennyi és nem több. Adriano klasszisokkal jobb a posztján, hiába papíron balbunikó. Olyasmi, mint Pedro, mindkét oldalon szinte ugyanolyan teljesítményt hozott mindig le. Alves hiányát nem hiszem, hogy annyira megéreznénk , attól függetlenül, hogy a Levante lesz az ellenfél.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.02.12. 11:27:23

nagy kár azért a lepkéért és kihagyott büntiért, és bár nem izgulok, de egy 3-0, 4-0, 4-1-es eredmény mellett sokkal nyugodtabb lennék. első percben találnak egy gólt, 10 perc mulva jön egy kiállítás meg egy bünti és máris baj van. azért ennek ellenére ezt be kell húzni, csak így megint nem lehet majd komolyabban pihentetni...
Kash írta:mindkét öklét beletette a labdába, de az lecsúszott róla
nem, el sem találta.
19Messi19 írta:Már bánom, hogy leigazoltuk
én is, abszolút közepes/gyenge kapus, engem kifejezettem emlékezte dutruelre. nagyjából egy bundesliga 3. osztályba való.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2015.02.12. 06:35:33

A meccs nem volt olyan színvonalas, mint az eddigiek, de ez a lendület is bőven elég volt. Ilyen szinten egy ilyen ellenfél 3-4 veszélyes helyzetet alakított csak, ki, dz azért szép.
Stegen többet hibázott, ez furi, talán meccshiány. Gól az övé.
Matyi szokásos: egyszer hatalmas baki, eladja a labdát, utána hatalmas mentés. Nem tudom a srácot hova tenni.
A védők közül messze megint Masch emelkedett ki. Csak a szokásos formáját hozta.
Előrejátékunkba nem volt nagy intenzitás, és még ez is elég volt egy hatalmas fölényhez.
Neymarra és Messire ráférne egy kis pihi, kifulladtak.
Az uccsó negyed óra kb egy NBI-es meccs színvonalát hozta.

A visszavágón szerintem Villareal támadni fog, jó lesz kontrázni

Az sokmindent elmond, hogy Alves helyére folyton Adriano jön.
Douglas akkor minek? Legalább Monty kaphatna több lehetőséget.
Válasz küldése