Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.02.26. 23:56:10

ggbuffon írta:Pedro-ról meg nekem az a véleményem, h egy ideális világban, soha nem lett vna szabad túlnőnie a Barca kiegészítő embere szerepkörét, aki a padról beállva, vagy a kevésbé fontos meccseken a rotációk alkalmával tökéletesen tudta volna hozni azt, amire a képességei alapján hivatott.
gondolom akkor is ezt mondtad,mikor 2-3 klasszikuson is kulcsfontosságú gót lőtt... a Mu elleni Bl döntőről nem is beszélve.

Nagyon hamar felejtetek,és nagyon hamar lesz kedvencből közellenség.

Térjetek már észhez. A kupából estünk ki,nem a bajnokságból :roll:
Abi & Tito
ggbuffon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:23:36

2013.02.26. 23:48:36

Pedro-ról meg nekem az a véleményem, h egy ideális világban, soha nem lett vna szabad túlnőnie a Barca kiegészítő embere szerepkörét, aki a padról beállva, vagy a kevésbé fontos meccseken a rotációk alkalmával tökéletesen tudta volna hozni azt, amire a képességei alapján hivatott.
Avatar
splinter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.03.12. 21:31:22

2013.02.26. 23:44:20

mypeter írta:Asszem én igazi drukkernek mondhatom magam, Miki, 1977 óta vagyok Barca drukker:). De: Ne Messi döntse el, hogy nem pihen, mert kb. 10 meccse látszik, hogy nagyon ráférne. Ha Pedro nem Barca szintű focista (és szerintem nem az és soah nem is volt az, csak pár éve volt egy kis mázlija), akkor minek kell játszania folyton. Ha Fabregasnak nem megy, akor üljön a padon. Ha Xavi nem jól irányít, akkor cseréljük le. Ha a középső duó nem jó mostanában, használjuk a jól bevált Mascheranót, esetleg egy gyors fiatalt. Bűn David Villát nem játszatni, és nem végig játszatni, ha járóképes. Ha az éppen idén kinevezett edző megbetegedett, és nem tudni mikor jön vissaz, akkor (amennyiben valamelyik sorozatot meg kívánjuk nyerni), szerezzünk valakit ideiglenesen!!!! Nincs edző! Röhej. Akár még Pep is elvállalta volna ezt a 2-3 hónapot, vagy mittomén ki. De így ez nem működik. Roura beteszi a papíron legerősebb csapatot, azt annyi. Őszintén ennél impotensebb dolgot, hogy Iniesta elől, aki eggyel hátrébb a világ legjobbja lenne, Messi nem kap labdát, mert Xavi és Fabregas szenved, Pedro meg azon kívül, hogy iszonyú gyors, cca. 1,5 éve nem mutatott semmit. Magyarul itt bajok vannak, és ezt a Celtic óta mindenki látja, és ki is használják. De ez a csapat nem ezt érdemli. Csak egy értelmes hozzáértő edző kellene, és ez a játékos-állomány (a lassú és fáradt Xavi-Fabregas-Puyol trióval, a friss gyerekes motivációvesztett és túlhajszolt Messivel, az impotens Pedro-Alves duóval együtt is) csapatként működve lazán verne mindenkit. Így nem fog, ami azért szomorú, mert szét fogják kapni őket, és megint 30 évig nem látunk majd ilyen játékot...
ozsimiki írta:Remélem senki sem akarja bántani a srácokat!

Legyünk igazi DRUKKEREK, az ilyen vereségek (fájóbbak közül való ez is) után értékeljük még inkább azt,hogy mennyi nagy győzelmet,trófeát köszönhetünk ezeknek a srácoknak! Mutassatok egy csapatot,akik hosszabb ideig voltak meghatározóak hazai,és nemzetközi szinten is. Egy stílust adtak,sok szépséggel. Sajnos mindent nem bír el ez a csapat sem,és most úgy tűnhet,h kell a megújulás, szerintem "csak" egy edző kell a padra.

A Madrid megérdemelten ejt ki minket, kihasználták a helyzeteiket, mi az odavágón nem,és az itteni lehetőségeket sem. Ez van.
Nem is hatna nagyon meg,ha nem az a portugál tróger lenne az edzőjük.

Szóval a vereség ellenére is természetesen,és örökre: FORCA BARCAAA!!!

talán egyetlen egy pozitívuma lesz az elmúlt napok kudarcainak: kevesebb divatdrukker itt :)

Bajnokság biztos,h meglesz, az sem hétköznapi eredmény azért!

Kiváncsian várom, mikor térünk vissza a megfelelő lelki állapotba,és tudjuk pályára vinni a csapatban rejlő lehetőségeket majdnem maximálisan. Ehhez sok sikert REMÉLHETŐLEG TITONAK! és a srácoknak!
minden fájdalmam leírtad!!
Avatar
davidvillabest
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2010.05.12. 18:08:45
Tartózkodási hely: Várpalota

2013.02.26. 23:38:14

Ez egy igencsak fájó hazai vereség volt :S Kár volt érte többet vártam gondolom nem csak én hanem a többi Barca drukker is :S 0:2 nél már a csapat összeomlott :S egyszerüen játék nem volt már :S se akarás semmi.
Kép
¡illa, illa Illa, Villa maravilla!
mypeter
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2007.07.19. 15:57:20

2013.02.26. 23:36:54

Asszem én igazi drukkernek mondhatom magam, Miki, 1977 óta vagyok Barca drukker:). De: Ne Messi döntse el, hogy nem pihen, mert kb. 10 meccse látszik, hogy nagyon ráférne. Ha Pedro nem Barca szintű focista (és szerintem nem az és soah nem is volt az, csak pár éve volt egy kis mázlija), akkor minek kell játszania folyton. Ha Fabregasnak nem megy, akor üljön a padon. Ha Xavi nem jól irányít, akkor cseréljük le. Ha a középső duó nem jó mostanában, használjuk a jól bevált Mascheranót, esetleg egy gyors fiatalt. Bűn David Villát nem játszatni, és nem végig játszatni, ha járóképes. Ha az éppen idén kinevezett edző megbetegedett, és nem tudni mikor jön vissaz, akkor (amennyiben valamelyik sorozatot meg kívánjuk nyerni), szerezzünk valakit ideiglenesen!!!! Nincs edző! Röhej. Akár még Pep is elvállalta volna ezt a 2-3 hónapot, vagy mittomén ki. De így ez nem működik. Roura beteszi a papíron legerősebb csapatot, azt annyi. Őszintén ennél impotensebb dolgot, hogy Iniesta elől, aki eggyel hátrébb a világ legjobbja lenne, Messi nem kap labdát, mert Xavi és Fabregas szenved, Pedro meg azon kívül, hogy iszonyú gyors, cca. 1,5 éve nem mutatott semmit. Magyarul itt bajok vannak, és ezt a Celtic óta mindenki látja, és ki is használják. De ez a csapat nem ezt érdemli. Csak egy értelmes hozzáértő edző kellene, és ez a játékos-állomány (a lassú és fáradt Xavi-Fabregas-Puyol trióval, a friss gyerekes motivációvesztett és túlhajszolt Messivel, az impotens Pedro-Alves duóval együtt is) csapatként működve lazán verne mindenkit. Így nem fog, ami azért szomorú, mert szét fogják kapni őket, és megint 30 évig nem látunk majd ilyen játékot...
ozsimiki írta:Remélem senki sem akarja bántani a srácokat!

Legyünk igazi DRUKKEREK, az ilyen vereségek (fájóbbak közül való ez is) után értékeljük még inkább azt,hogy mennyi nagy győzelmet,trófeát köszönhetünk ezeknek a srácoknak! Mutassatok egy csapatot,akik hosszabb ideig voltak meghatározóak hazai,és nemzetközi szinten is. Egy stílust adtak,sok szépséggel. Sajnos mindent nem bír el ez a csapat sem,és most úgy tűnhet,h kell a megújulás, szerintem "csak" egy edző kell a padra.

A Madrid megérdemelten ejt ki minket, kihasználták a helyzeteiket, mi az odavágón nem,és az itteni lehetőségeket sem. Ez van.
Nem is hatna nagyon meg,ha nem az a portugál tróger lenne az edzőjük.

Szóval a vereség ellenére is természetesen,és örökre: FORCA BARCAAA!!!

talán egyetlen egy pozitívuma lesz az elmúlt napok kudarcainak: kevesebb divatdrukker itt :)

Bajnokság biztos,h meglesz, az sem hétköznapi eredmény azért!

Kiváncsian várom, mikor térünk vissza a megfelelő lelki állapotba,és tudjuk pályára vinni a csapatban rejlő lehetőségeket majdnem maximálisan. Ehhez sok sikert REMÉLHETŐLEG TITONAK! és a srácoknak!
gyu75
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009.06.12. 21:19:36
Tartózkodási hely: Párkány

2013.02.26. 23:36:38

ez van .... hajrá atletico a dontoben , most is jobb volt a madrid de ...
a barca már megint magát verte meg ... egy taktikát tudnak [auto_cenzúra], de ez a " mi vagyunk a Barca s támadunk ha kell ha nem" k...ára nem fizetodik ki - tavaly chealsea ellen 2:0 nál a félido végén , emberelonyben - most a Milan ellen idegenben és most is mikor a 0:0 elég lenne ...hát akkor hova a [auto_cenzúra] támadunk kontracspatok ellen ???!!! fel kéne venni azt a taktikát is hogy ha továbbjutásra állunk akkor ne feszegessuk a támadást ezerrel ..olyan egyszeru lenne a dolog hátra kell állni 5 emberrel s passzolgatni hisz az ellen érdeke hogy golt rúgjon ... ha a másik tonkreteheti, feláldozza a foci szépségét a taktikával akkor mi miért dolunk bele a saját késunkbe ?! ezek a meccsek nem liga hogy elmegy pár vereség ... itt semmibe vész az egész csoportkor egy EKE taktika miatt ... minek támadunk mi milanban ... támadjon a Milan nekunk idegenbol jo az X is ... s ha kijonne a Milan vagy Real akkor konnyebb lenne támadni is mert nem 10 gorilla ellen kellene 100 m2 en átmenni ... és akkor mindenki el van ájulva hogy milyen jol támadott a real ... presze egy Ronaldo így él mint hal a vízben hogy van elotte 60 méter amit sprintelve futhat 1 max 2 védore ...BELEHALTUNK AZ IMÁZSUNKBA ! kupameccsekre kellene az ész is , az már nem megy hogy 6 év alatt nem találnak ki ellenunk semmit ..foleg a sokmillobol osszerakott csapatok ahol a milliokkal arányos minoség is van . A tavalyi Chealsea elleni kudarc után elvárható lenne hogy legyen egy kis ÉSZ is ... de aki bingyi az bingyi :) BL ben csoda kell szerintem
apropó innen uzenem Puhl Sanyi bácsinak hogy adja vissza a világ legjobb bírója címeit mert a Zuhanyhíradóban azt találta mondani hogy azt uzeni mindenkinek hogy nem volt kéz ...
a labda útja ez volt ...
Alba válla ,Zapata arca ... innen a Barca kapuja felé vágódott a labda ... kb 10 centit ... utána elérte Zapata jobb karjának belso bicepszét ... onnan levágódott vissza jobbra Boateng elé aki bevágta
s mivel Sanyi bácsi korábban tobbszor is kifejtette mi számít kéznek akkor visszaidézném ot ebben is
kéz az mikor a kéz keresi a labdát , tehát nyúl feléje ... és
kéz az mikor a kéz nincs természetes testhelyzetben s így pattan rá
TEHÁT SANYI BÁ A KOVETKEZO ZUHANYHIRADOBAN KOVESSE MEG MAGÁT S KÉRJEN ELNÉZÉST MINDEN BARCÁSTOL HAMáR MINDEN BARCÁSNAK UZENT
Nem érzem úgy, hogy Cesc rosszul teljesített volna, sőt összességében nagyon is jó meccsen van túl. Volt két olyan helyzete, amit 10-ből 9-szer értékesít, most nem jött össze neki.
Tito Fabregasrol
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.02.26. 23:35:20

csababarca írta:Messis rész igaz,részben, mindamellett, hogy ő nem ér vissza, a társak meg nem érnek fel hozzá. volt a második félidő elején,egyszer megindult, az első társ 10 másodperc után érkezett,mikor pont elvesztette a labdát.
nehéz a helyzete, mert nem direkt a játékunk,neki is az ízlik,ha van területe, mehet lendületből oldalán 1-1 csapattárssal. de mivel a komplett csapatjáték romokban,így ő se tud csodát tenni.
Nekem alapvetően a dologgal több problémám is van, mert egyébként nyilván rengeteg taktikai baj is van, egy középcsatárral Messi is tehermentesülne, nem könnyű az ő dolga sem
DE!:
- ok, nem érnek föl mellé, de a labdavesztéseinek 90%-a olyan helyzetből történik, hogy az egész csapat már előtte van, ő meg szinte utolsó emberként még húzza magára az ellenfelet, és aztán természetesen senkit nem tud megjátszani
- látványosan gyilkolja a kontralehetőséget, amikor a középpályájukon labdát tudunk szerezni (ilyenkor Fabregas v Ini előtt max 1-2 Barcás van), ő meg 20 méterrel a védők mögött sétál visszafelé, és nem lehet indítani egyből. Sanchezt vagy Pedrot ilyenkor már rég ki lehet ugrani ziccerbe
- elvileg egy korszakos zseniről, a világ legjobb játékosáról beszélünk, úgyhogy szerintem nem engedheti meg magának, hogy minden komolyabban védekező csapat ellen kuka legyen, csak mert 3 embert állítanak rá. Ha most végiggondolom, hogy mit csinált a Real ellen és a BL egyenes kiesés szakaszban az ilyen meccseken elmúlt egy év során, nagyon nem egy 4-szeres aranylabdás játékos képe jön le.
-és nálam az alap, hogy ha érdemben nem tesz hozzá a játékhoz, akkor legalább hajtsa ki magát, mert ezen a hozzáálláson nagyon fel tudom húzni magam. Értem én, hogy a 70ből 65 meccsen felesleges 12 km-eket futnia, mert használhatatlan lesz szezon végére, de akkor legalább ezen az 5-ön (amire elvileg egész évadban tartalékolja magát) próbáljon meg úgy csinálni, mintha kellene neki az a labda, és ne Pinto futómennyiségét hozza már.
Atridente
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009.06.19. 20:27:06

2013.02.26. 23:31:17

Megint csak megkérdezem hogy miért kell Messi.nek a már rég eldolt bajnokságban minden eggyes meccsen görcsölnie? zért hogy 60 golt rugjon ott, kinem tojja le? Itt kellett volna frissen , ötletesen, önzetlenul játszania. Semmi visszatámadás, semmi szélsőjáték, tömörülés középen, eszetlen visszarendződés... Nem lehet egész évben spiccre járatva játszani, februárban teljesen elrontjuk amit felépítettunk az évfolyamán. Megöl az ideg, bár ha ez az ára hogy a bl bol tovább menjunk nem érdekel, csak nehogy mégnagyobb pofonba fussunk bele, sajnos ez is benne van
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.02.26. 23:29:13

redmiller írta: Engem az idegesít, hogy hogyan... Rijkaard érában volt utoljára ilyen ötlettelen, szétesett a játékunk...
én ezt nem nevezném játéknak...
Avatar
barcelonaforever
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2006.10.30. 19:59:59

2013.02.26. 23:29:09

geridoss írta:
ozsimiki írta:Remélem senki sem akarja bántani a srácokat!

Legyünk igazi DRUKKEREK, az ilyen vereségek (fájóbbak közül való ez is) után értékeljük még inkább azt,hogy mennyi nagy győzelmet,trófeát köszönhetünk ezeknek a srácoknak! Mutassatok egy csapatot,akik hosszabb ideig voltak meghatározóak hazai,és nemzetközi szinten is. Egy stílust adtak,sok szépséggel. Sajnos mindent nem bír el ez a csapat sem,és most úgy tűnhet,h kell a megújulás, szerintem "csak" egy edző kell a padra.

A Madrid megérdemelten ejt ki minket, kihasználták a helyzeteiket, mi az odavágón nem,és az itteni lehetőségeket sem. Ez van.
Nem is hatna nagyon meg,ha nem az a portugál tróger lenne az edzőjük.

Szóval a vereség ellenére is természetesen,és örökre: FORCA BARCAAA!!!


Bajnokság biztos,h meglesz, az sem hétköznapi eredmény azért!
Igazad van ozsi, belőlem is csak a csalódottság beszélt az Élő topicban, de nem felejtem el azt, amit ettől a csapattól kaptam, főleg az utóbbi pár évben. Egy igazi vizuális orgazmusban volt részünk, aminek - nem biztos, hogy- lassan vége. Ezt el kell fogadni, tudtunk, hogy eljön ez a nap, amikor azt is tudtuk, hogy 2006-os BL döntő után sem maradunk örökké a világ trónján...

Engem csak az bánt, hogy így kapunk ki... Na de ezt már kifejtettem elégszer.

ozsimiki írta:Kiváncsian várom, mikor térünk vissza a megfelelő lelki állapotba,és tudjuk pályára vinni a csapatban rejlő lehetőségeket majdnem maximálisan. Ehhez sok sikert REMÉLHETŐLEG TITONAK! és a srácoknak!
Ezt külön kiemelném, mert szerintem megér egy fejezetet. A válaszom egyértelműen az, hogy akkor, amikor Tito mester visszatér!
Azt se felejtsétek el, hogy az utóbbi időszakban micsoda tragédiák érték a klubot, gondolok itt az Abidallal és Titoval történt borzalmakra. De szerintem idevehetjük Pep távozását is, több volt ő itt a fiúknak, mint egy edző. Biztos nem volt könnyű ezeket feldolgozni, nem is hiszem, hogy 100%-ban sikerült. De ennek ellenére eddig mindig láttam a küzdést és az akarást. Bízzunk a legjobbakban.
ozsimiki írta:talán egyetlen egy pozitívuma lesz az elmúlt napok kudarcainak: kevesebb divatdrukker itt :)
ÁMEN

Sziasztok!
Ritkan irok , de most valamiert muszajnak erzem :).
Szornyu erzes. Talan itt plusszba azert is, mert realos cimbi itt ugral mellettem...?! Szoval, persze senki nem felejti el a cimeket amiket a skacok szereztek nekunk az elmult evekben.. DE! ugye a multbol nem lehet megelni..
Ilyenkor midenki a hibakat probalja keresgelni (hat van egy par: Fabregas eroltetett jatszatasa meccssek ota, Villa mellozese (mert mar formaban van szerintem) Titoval valo kommunikacio (talan valtani kellett volna mikor kiderult,hogy elutazik). Olyan mintha vezer nelkul menne a seregunk minden csataba. Fejetlenseg van, mintha senki nem tudna,hogy igazabol mi is a dolga. Persze, johetnek rossz szeriak,de en ugy erzem hogy ezekbe a hullamvolgyekbe olyan dolgok is kozrejatszanak amiket siman ki lehetet(ett) volna kuszobolni vagy megelozni. Nem kell temetni a csapatot, persze hogy nem kell, de valtoztatni mindenkeppen szukseges ugyanis a szezon legfontosabb meccsein egyszeruen csodot mondtunk. Rettento sokat szamitott egy hatarozott szemely(Pep) jelenlete, mert O mert valtoztatni ,belenyulni, kiabalni, motivalni,helyretenni. Most ugy erzem nincs egy ilyen ember az egesz teambe. Olyan mintha ezek a feladatok (kotelessegek) eltuntek volna. Puyi, Xavi gondolom probalkoznak mentalisan helyretenni mindenkit, de hat ok meg is csak jatekosok es a tobbiek csapattarsai, ami azert kicsit mas..
Na jo nem dramatizalok tovabb, mert azert annyira nem veszes a dolog hisz vezetjuk a bajnoksagot amit En elorebb tartok mindenfele kupasorozatnal, de jo lenne kicsit felporogni(fejben is) az ilyen donto meccsekre :).
Kicsit szakami: gondolom sokan latjak Fabrenak nem megy, helyette Villa. Xavi a Milan ellen le, es egy kis Thiago "show". Gondolom nem en vagyok az elso aki leirja ezeket:). Olyan, mintha nem merne senki meghuzni ezeket a csereket.. Na mind1, a kenyer holnap is ugyanannyiba fog kerulni. Jok legyetek, BL tovabbjutas meg lesz, higyjetek nekem :). jo ejszakat.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2013.02.26. 23:28:23

joe.kacsa írta:
Gareth Tello írta:Ja, amúgy ez a legkevésbé fontos sorozat volt.
Engem nem az idegesít hogy kiestünk, nem is az hogy ki kaptunk, az már egy kicsit igen hogy a Real Madridtol, de még az is beleférne, de a 1-3, itthon és pont tőlük. AZ MÁR NEM!
Engem az idegesít, hogy hogyan... Rijkaard érában volt utoljára ilyen ötlettelen, szétesett a játékunk...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4513
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2013.02.26. 23:19:43

Hát, ugyan az a meccs mint a milan ellen, ugyan az a taktika. Lehozzuk Fabregast, majd később Thiago-t fel.. mi értelme ennek? 1 11-est mindenképp be kellett volna fújni, talán akkor más meccs lehetett volna. Védelem viszont átjáróház, Puyolról 2 gólt kaptunk elmúlt 2 nagy meccsen.. középcsatár nélkül pedig ne is akarjunk semmit. Végén felküldjük Tellot máris széthúzta a játékot és volt egy gólhelyzete, amit persze lesnek fújtak.. Nagyon kell ide Tito..
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.02.26. 23:18:14

Joe kacsa, miért írsz 72-es betűmérettel? Ideges vagy, vagy mi?!?!
Kép

Titi - The Legend!
ggbuffon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:23:36

2013.02.26. 23:17:04

csabooo írta:Nem is tudom mit írjak. Barca drukkerként, ez az egyik legnagyobb vereség amit a Real ellen láttam. Csak az idegesít, hogy egy cseppet sem voltak jobbak, csupán kihasználták a védelem gyengeségét, és a szerencse is velük volt. Nem bántom a srácokat, örökre Barca szurkoló maradok, legyen akármi is, de úgy érzem, hogy itt MOST valami nem oké. Pedig mintha picit élénkebbek lettek volna a srácok, mint a Milan ellen, de ez is kevés. Talán egy edző. Mert a keret megvan hozzá.

voltak már ennél kínosabb vereségek a Madridtól, főleg a 2000es évek elején, szval akkor ezek szerint szerencsés vagy

Ettől a Mou által dirigált Madridtól meg nem kell elájulni, lehet bukják egy hét múlva a BL-t, a bajnokságban lassan 20pontra vannak a Barcától..ott sincs semmi rendben, most ez így jött ki, ez van.

Valamit azonban mindenképpen változtatni kell, a baj, h ugye Villanova posztja bevan betonozva jövőre akármi is lesz idén, így viszont aligha várhatunk gyökeres változtatásokat. De talán nem is kell.


Fabregast meg nemhiszem h bántani kellene, nagyon nem abban a szerepkörben játszik kényszerből amiben kellene. De vannak még így páran a támadószekcióban. Valahogy nem egészséges, h minden ennyire Messire épül, akármekkora földönkívüli zseni. Tőle se lehet várni, h folyamatosan kihúzza a csapatot a sz*rból
tntnt
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013.02.26. 23:09:15

2013.02.26. 23:16:14

Rendben lesz minden! Fel kell állni, meg kell verni a Milan-t, ami nem lehetetlen!!!!
A Bajnokságra és BL-re kell már csak koncentrálni. Bajnokságban van bőven előny, van idő szuszani. A milan ellen viszont oda kell tenni a rejtett energiákat.
csabcsi007
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2008.01.15. 14:58:56

2013.02.26. 23:14:16

Egyetértek. Sajnos még Messi sem teheti meg, hogy ennyire ne segítsen a védekezésben.
CR, Mariska a saját 16-osáig visszafut, és gyakran labdát szerez...
A visszatámadás, amit régen olyan jól tudtunk, megszűnt...
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.02.26. 23:13:51

csfero írta:fel kel fogni hogy vége a korszakos csapatnak már a cselzinél kiderült a barcánál ott vannak a szakemberek ha nem cserélik le a gárda felét és nem váltanak stílust ez megy tovább nem kell a játékosokat bántani ezt tanították nekik 10 éves koruktól de ennek a stílusnak a top csapatok megtalálták az ellenszerét ilyen egyszerű sehol se vagyunk de amit elértek hatalmas dolog de ha nincs változás megsemmisülek
Légyszives legközelebb pontot, illetve vesszőt rakj, mire végigolvastam majdnem megfulladtam :lol:
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15458
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.02.26. 23:12:13

sjd írta:...
igen,a milan ellen ugyan ez lesz, azzal a különbséggel,hogy ők nem fognak gólt rúgni, hanem 0-0al lecsordogál a meccs,aztán lehet a 80+. percben találunk egy gólt, és elmondhatjuk,hogy majdnem megvolt.

Messis rész igaz,részben, mindamellett, hogy ő nem ér vissza, a társak meg nem érnek fel hozzá. volt a második félidő elején,egyszer megindult, az első társ 10 másodperc után érkezett,mikor pont elvesztette a labdát.
nehéz a helyzete, mert nem direkt a játékunk,neki is az ízlik,ha van területe, mehet lendületből oldalán 1-1 csapattárssal. de mivel a komplett csapatjáték romokban,így ő se tud csodát tenni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2013.02.26. 23:11:39

visca el barca írta:
Gareth Tello írta:Ja, amúgy ez a legkevésbé fontos sorozat volt.
ez ilyen tipikus vesztes duma :oops: :D nem is az a baj h kiestünk, sztem igazabol a kutyát nem érdekli, hanem h pont a real ellen.
Ráadásul milyen játékkal..Nem baj a fiúk mindent beleadtak :roll:
Azért remélem a bajnokságot nagy nehezen sikerül behúzni. Annak viszont idejét sem tudom mikor láttam ilyen gyenge védelmet. Na jó nagyjából tudom, a második van Gaal éra alatt.
Kép
csfero
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009.09.02. 06:26:23

2013.02.26. 23:11:07

fel kel fogni hogy vége a korszakos csapatnak már a cselzinél kiderült a barcánál ott vannak a szakemberek ha nem cserélik le a gárda felét és nem váltanak stílust ez megy tovább nem kell a játékosokat bántani ezt tanították nekik 10 éves koruktól de ennek a stílusnak a top csapatok megtalálták az ellenszerét ilyen egyszerű sehol se vagyunk de amit elértek hatalmas dolog de ha nincs változás megsemmisülek
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2013.02.26. 23:10:25

Nem is tudom mit írjak. Barca drukkerként, ez az egyik legnagyobb vereség amit a Real ellen láttam. Csak az idegesít, hogy egy cseppet sem voltak jobbak, csupán kihasználták a védelem gyengeségét, és a szerencse is velük volt. Nem bántom a srácokat, örökre Barca szurkoló maradok, legyen akármi is, de úgy érzem, hogy itt MOST valami nem oké. Pedig mintha picit élénkebbek lettek volna a srácok, mint a Milan ellen, de ez is kevés. Talán egy edző. Mert a keret megvan hozzá.

Sajnos ideje el gondolkozni, azon hogy lehet Mou emberileg rongy, egy senkiházi, viszont megtanította a Realt ellenünk focizni, ez kezdetben a szoros x-ekkel, majd ugye 1,2 győzelem, a mai a legnagyobb. Ők alkamazkodtak hozzánk, az a kérdés mi alkalmazkodunke egy picit is az ellenhez, úgyértve, pl. most is, vége az öt nulláknak, meg a hatkettőknek, nincs gálázás már, de akkor találjanak ki egy olyan taktikát, amivel meg lehetne őket lepni, ne a sablon tiki takát. Nem azt mondom haggyunk fel a hagyományainkal, de lehetne 'fűszerezni valamivel, mert bizony ebből a nagyvilág is táplálkozik, ebből a verésből, hogy hogy is lehet megverni ezt a Barcát. Lehet én gondolom rosszul, de szerintem ideje lenne a 'nagyok' ellen valami újat is becsempészni a játékba.

Az elkeseredettség mellett, remélem hogy a fiúk tanulnak ebből, és legalább a szurkolókért a bajnokit behúzzák, és reménykedek a BL továbbjutásra is.

VAMOS BARCAAA :!:
Barça,Barça,Baaarça!!!
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1643
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2013.02.26. 23:10:19

Megint elveszítenek mindent egy hét alatt. Miért csak akkor cserélt, mikor már elment a meccs? Valahogy fel kéne őket ébreszteni.
Messit hosszan pihentetném, hátha megjön a kedve a játékhoz. Puyol lehetne valami edző szerűség, de már ne focizzon. Fabregast adjuk vissza az Arsenalnak. Jordi Alba nem balhátvéd, legalábbis nem ezen a szinten. Busi is egyre szürkébb, jobb ha a padon van. Minden góllővőt elüldöztünk Messi miatt, és most tessék, nem akar focizni.
Talán a bajnokság meg lesz, bár ez a játék ahhoz is kevés. Ne fogjuk a Rourára, erről nem ő tehet. Nem lehet egy emberre építeni egy csapatot. Nincs játék beli variáció, nincs meccs közben taktika váltás. Lehet, hogy ez törvényszerű volt, de már nem a Barca a világ legjobbja.
Ugye a Milán ellen megcáfoltok! Hajrá Barcelona.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.02.26. 23:08:13

Egyszerűen tényleg nem tudom túltenni magam azon, hogy a csapat és az edzői stáb teljes nyugalommal képes elkövetni újra és újra ugyanazokat a hibákat. Amikor mondtam, h irtó gáz, hogy a Celtic ellen két hét alatt nem sikerült semmi újdonságot kitalálni, és csak mentünk neki újra fejjel a falnak, akkor még én voltam a vészmadár meg a divatdrukker, de most tökéletesen látszik, hogy a csapat és Tito nem tanult semmit sem azokból a meccsekből, sem a Milan elleniből, sem az odavágóból. Megint nekiálltunk középcsatár nélkül kényelmesen körbepasszolgatni az ellenfelet, mindenféle taktikai elképzelés és motiváció nélkül és ennyi. És most már nem lehet továbbra is kifogásként mondani, hogy kellett ez a pofon, egyrészt mert már baromira ez a sokadik pofon, ami kellett ilyen alapon, másrészt meg ennek a szövegnek akkor lenne értelme, ha ennek köszönhetően valamilyen fejlődést bemutatna a csapat. Most megmondom, 7végén meg a Milan ellen ugyanez lesz, és ugyanígy fogunk szívni. Én őszintén szólva idáig bíztam bennük, hinni továbbra is fogok, de már egy percig sem bízom abban, hogy a bajnoki címen kívül idén még összejön valami. (És azért ott is inkább nyugtával dicsérjük a napot ezek után)

"7.3 km"-t meg nem értem miért kell ilyenkor is fényesre nyalni, komolyan mondom már az állt elő, hogy még az ürüléke is színarany. A világ legjobb játékosától az bizony édeskevés, hogy a legfontosabb meccseken pályán sincs, gyakorlatilag annyi labdát veszít, hogy egy fekete lyuk a mezőnyben, emellett pedig még addigra sem ér vissza, mire már rég visszaszereztük a labdát, de persze a Depor ellen majd megint lő kettőt, hogy azért az aranycipő meglegyen, és megint ő lesz az Isten.
Avatar
splinter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.03.12. 21:31:22

2013.02.26. 23:07:07

Most olvastam face-n a Tot el Camp bejegyzését... BIG UP!
"Ha választott edző lenne, most már egyértelműen kijelenthetnénk, hogy Roura megbukott. Mivel kényszerből vállalta, nem tisztességes rajta számon kérni, de elég fájdalmas látni, ahogy szétesik a csapat (és a szezon)"
joe.kacsa
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.06.19. 10:13:23

2013.02.26. 23:06:52

Gareth Tello írta:Ja, amúgy ez a legkevésbé fontos sorozat volt.
Engem nem az idegesít hogy kiestünk, nem is az hogy ki kaptunk, az már egy kicsit igen hogy a Real Madridtol, de még az is beleférne, de a 1-3, itthon és pont tőlük. AZ MÁR NEM!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára joe.kacsa 2013.02.26. 23:07:29-kor.
Válasz küldése