Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.08.17. 19:24:11

Valbali írta:Kíváncsian várom a meccset, ugyanis ez a meccs akár ítéletet is mondhat az idei igazoláspolitikánkról. Ugyanis véleményem szerint a tavalyi - majdnem -gálakezdő lesz ( Puyi helyett Masch), és egy esetleges hátrányban kiderülne, hogy Cesc és Alexis csatasorba állításával tudnánk-e fordítani. Ha igen, akkor mindenki számára világos lenne, hogy óriási fegyvertény az ő leigazolásuk. Ha pedig esetleg nem... De erre ne is gondoljunk! ;)
Bocsi de sztem ez nem igaz.
Cesc még csak-csak mert hát ő itt nevelkedett,de neki is jó ha volt 3-4edzése itt, Alexis meg teljesen új arc.. Idő kell neki(k), de Sancheznek mindenképp 1-2hónap minimum.
Avatar
Blade
Barça B
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.08.15. 15:53:18

2011.08.17. 19:07:24

a tv-ben láttam egy kezdőt: Valdés- Adriano Pique Masch Alves- Xavi Sergio Ini- Villa Messi Alexis a román DigiSporton mutatták, mert valamelyik emberük kinnt van Barcelonaban, és ezt a kezdőt tudta meg valahonnan :D nem biztos, hogy ez lesz, de lehetséges
Kép
V.Valdés. Alves Pique Puyol Abidal. Cesc Xavi Iniesta. Alexis Messi Villa.
2011/2012- Spanish SuperCup
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2011.08.17. 16:33:38

Valbali írta:Kíváncsian várom a meccset, ugyanis ez a meccs akár ítéletet is mondhat az idei igazoláspolitikánkról. Ugyanis véleményem szerint a tavalyi - majdnem -gálakezdő lesz ( Puyi helyett Masch), és egy esetleges hátrányban kiderülne, hogy Cesc és Alexis csatasorba állításával tudnánk-e fordítani. Ha igen, akkor mindenki számára világos lenne, hogy óriási fegyvertény az ő leigazolásuk. Ha pedig esetleg nem... De erre ne is gondoljunk! ;)
Egyetértek Rivaldo11...

És ezt nem is értem,hogy lehetne ítéletet mondani egyetlen meccs alapján az igazoláspolitikánkról...Egyik játékos sem illeszkedett még be,Cesc szerződésén még meg sem száradt a tinta...Ha kell és beállnak nem értem hogy lehetne elvárni tőlük hogy eldöntsék a meccset...Persze van rá esély,és képesek rá képességek alapján,de azért ha netán úgy adódan nem lehet ez elvárás...Pfff nem is értem...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.17. 16:28:27

Akár hozzuk a kupát, akár nem, messzemenő következtetést nem szabad levonni a meccsből. Nagyon nem vagyunk még készen...Ilyen fizikális állapotban egyszerűen nem lehet játszani azt, amit amúgy szokott a csapat.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2011.08.17. 16:03:03

Kíváncsian várom a meccset, ugyanis ez a meccs akár ítéletet is mondhat az idei igazoláspolitikánkról. Ugyanis véleményem szerint a tavalyi - majdnem -gálakezdő lesz ( Puyi helyett Masch), és egy esetleges hátrányban kiderülne, hogy Cesc és Alexis csatasorba állításával tudnánk-e fordítani. Ha igen, akkor mindenki számára világos lenne, hogy óriási fegyvertény az ő leigazolásuk. Ha pedig esetleg nem... De erre ne is gondoljunk! ;)
Kép
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2011.08.17. 15:07:04

nem tudom honnan fakad ez a nagy bizalom(remélem a játékosok jobban helyén kezelik a dolgot, mint a szurkolók), de emlékeztetnék mindenkit, hogy az elmúlt meccseinken alig voltak kidolgozott helyzeteink
már pedig azok nélkül nem fog menni
nem fogunk minden meccsen 100%-os helyzetkihasználást produkálni, vagy éppen helyzetek nélkül gólokat elérni

már nem is emlékszem mikor volt utoljára amikor 15-20kapuralövésünk volt a mérkőzésen és ebből 8-10gólhelyzetet kidolgoztunk
inkább nézném az elpuskázott helyzeteinket, mint ezt a mostani 0-1 helyzet/félidő produkciót
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6666
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.17. 14:26:26

Szerintem is 2-1 ide.
Gólok: Messi, Pedri ill. Benzema
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bottlikakos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2008.11.09. 19:07:22
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.08.17. 14:13:02

Én 2-1-gyet tippelek.
gól:Messi 31'; Villa 76';ill. Benzema 84'
:wink:

(de egyébként ha aközött kéne választani,hogy 0,1,2,vagy 3 gólt akarok látni a meccsen,én a 0-t mondanám,mert 0-0-lal már mi nyernénk.)
Kép

2009. MÁJUS 2.:real-BARCA2-6
2009.MÁJUS 13.:Király-kupa döntő,Barcelona-Atletic Blbao4-1
2009.MÁJUS 27.:BAJNOKOK LIGÁJA DÖNTŐ,BARCA-manchester united2-0
2010.NOVEMBER 29.:BARCA-real madrid 5-0!!!
2011.MÁJUS 28.:BL DÖNTŐ:BARCA-m.united 3-1!!!
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2011.08.17. 14:11:17

Szerintem Mourinho nagyon jó taktikát választott, meglepően jól játszott a Real. Ugyanakkor a Barca korántsem a legerősebb keretével állt föl, ami merész húzás volt, de bejött. A 2-2 nagyon jó eredmény.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.08.17. 14:10:30

puma írta:Lehet meglepő amit vélelmezek, de neke ez a real semmi különlegeset nem mutatott, vagy inkább semmi újat. Azt hogy az első meccsen rettentő szigorúan támadtak... nos a Barca nincs még a toppon, ezért ez úgy tűnt, mintha a real nagyon nagyot húzott volna ezzel a taktikával.
A visszavágó nekünk egyről kell szóljon. a labdatartás, járatás mellett kontatámadásokat vezetni. realnak gólt kell rúgni, tehát nem fog beállni a tizenhatos elé védekezni. Szerintem egy gól benne van a csapatban de erős a gyanúm egy 0-0 döntetlenre.
Utolsó mondatot teljesen adom, s igazából számorma mindegy is, hogy 0:0 vagy nyerünk akár 11:0ra nem ez a lényeg hanem a kupa, ha már itt vagyunk!Labdajáratás mellett kontra gondolatot nem értem!Maximum a minél hamarabbi labdaszerzés, így esetlegesen kialakítani 4 az 5 elleni játékot!Viszont a RM nem azzal húzott nagyot, hogy szigorúan támadtak (ebben a szóösszetételben nem is értem)!Láthatóan sokkal kevesebb az elcsúszás, s jól mozgott mind Khedira, s Alonso a kp-n, így könnyebben tudtak labdát szerezni!Mourinho munkája ebben látszik, hogy kezdenek helyükre kerülni a puzzle kockák!
Ezt még a múltkori Vito üzenetre írom, mert valóban amiket írt, hogy ennyi meg annyi pénzt költöttek stb....de nem ez Mourinho munkája (ha jól tudom idén pl, kifejezetten "takarékos" volt ezidáig a fővárosi klub)!Hanem, hogy látható a csapatán a fejlődés, s nem csak eredményekben (csak nyertek egy kupát, eljutottak a 4ig a bL-ben), hanem a játékban, s nem az a szedett-vetett társaság, akiknél kb annyi volt, hogy majd valaki elől megoldja!Ettől függetlenül ma remélem megcsípjük őket otthon, s sokat fog jelenteni hogy a világ egyik legjobbja (tán legjobbja) Xavi visszatér, s ő bízom benne lezongorázza a meccset!Ha maxmiálisan figyelünk, akkor a megszokott csapat nem fog gólt engedélyezni, onnantól kezdve elől meg tarthatjuk 90 percig a labdát kapura veszélytelenül is, nyerünk!És jelenleg ez a legfontosabb!
Kép
Kép
Kép
Avatar
puma
Barça B
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009.03.08. 11:10:36
Tartózkodási hely: Bp

2011.08.17. 14:07:38

Firefox írta:
puma írta:Lehet meglepő amit vélelmezek, de neke ez a real semmi különlegeset nem mutatott, vagy inkább semmi újat. Azt hogy az első meccsen rettentő szigorúan támadtak... nos a Barca nincs még a toppon, ezért ez úgy tűnt, mintha a real nagyon nagyot húzott volna ezzel a taktikával.
A visszavágó nekünk egyről kell szóljon. a labdatartás, járatás mellett kontatámadásokat vezetni. realnak gólt kell rúgni, tehát nem fog beállni a tizenhatos elé védekezni. Szerintem egy gól benne van a csapatban de erős a gyanúm egy 0-0 döntetlenre.
Szerintem sima 3-0 lesz. Gólok: Messi 2 (6.p., 27.p) , Alexis 1 (78.p)
Neked legyen igazad már jól kezdődne a csütörtök:) Kemény csata lesz
Sempre Barca
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.08.17. 14:05:07

puma írta:Lehet meglepő amit vélelmezek, de neke ez a real semmi különlegeset nem mutatott, vagy inkább semmi újat. Azt hogy az első meccsen rettentő szigorúan támadtak... nos a Barca nincs még a toppon, ezért ez úgy tűnt, mintha a real nagyon nagyot húzott volna ezzel a taktikával.
A visszavágó nekünk egyről kell szóljon. a labdatartás, járatás mellett kontatámadásokat vezetni. realnak gólt kell rúgni, tehát nem fog beállni a tizenhatos elé védekezni. Szerintem egy gól benne van a csapatban de erős a gyanúm egy 0-0 döntetlenre.
Szerintem sima 3-0 lesz. Gólok: Messi 2 (6.p., 27.p) , Alexis 1 (78.p)
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
puma
Barça B
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009.03.08. 11:10:36
Tartózkodási hely: Bp

2011.08.17. 14:01:29

Lehet meglepő amit vélelmezek, de neke ez a real semmi különlegeset nem mutatott, vagy inkább semmi újat. Azt hogy az első meccsen rettentő szigorúan támadtak... nos a Barca nincs még a toppon, ezért ez úgy tűnt, mintha a real nagyon nagyot húzott volna ezzel a taktikával.
A visszavágó nekünk egyről kell szóljon. a labdatartás, járatás mellett kontatámadásokat vezetni. realnak gólt kell rúgni, tehát nem fog beállni a tizenhatos elé védekezni. Szerintem egy gól benne van a csapatban de erős a gyanúm egy 0-0 döntetlenre.
Sempre Barca
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.08.17. 13:59:59

nagyon valószínű akkor, h sem Alexis, sem Cesc nem lesz kezdő a mai meccsen.
akkor ez a kezdő borítékolható:
vv - alves , piqué , masch , abidal - busquets , xavi , iniesta - pedro , messi , villa
nehéz meccsre számítok, de 1 gólos győzelem lesz, érzem!
Cesc és Alexis biztosan beáll majd a második félidőben és akkor majd felrobban a stadion. :P Örjöngeni fog a közönség ha hozzájuk kerül a labda. 8)
Vamos!!!
Yafnag
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2011.08.08. 21:05:23

2011.08.17. 13:19:18

Azért lesz ilyen későn, mert 20:45-től lesznek Bl-selejtezők, és hát ugye a Barca-Realt mindenki nézi, de ha közben a kedvenc csapatod mondjuk selejtezőt játszik, akkor lemaradsz valamelyikről, és így oldották meg. (remélem lesz valami jó selejtező meccs, lesz mivel hangolódni 8) )

Kezdővel egyetértek, 65. perc körül Xavi helyett Fabregas, Villa helyett Alexis
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.08.17. 13:09:25

Jól látom, hogy 23:00-kor kezdődik a meccs? miért ilyen későn?
Mindenesetre én egy roppan komplikált meccset várok, de azt hiszem a Nou Campban lővünk gólt ( mert szoktunk...), onnantól pedig a kezünkben van a kupa sorsa ( persze 0-0-nál is, de egy gólt bármikor találhatnak).
Stabil kezdőt várok, remélem így, ebbe a forma és a sérülés szólhat bele:
Valdes- Alves, Pique, Mascherano , Abidal- Busquets, Xavi, Iniesta- Pedro-Messi-Villa
DaveN
Jugador del Barça
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2007.12.24. 11:57:47
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.17. 11:04:44

brutál nehéz lesz, félek kicsit a meccstől, de szerencsére ilyenkor szoktam a legjobb barca teljesítményeket látni:D

én valahogy most nem szívesen látnám Mascherano-t a kezdőben, nem tudom miért mert nem rossz, de én el tudnék képzelni egy ilyen kezdőt is:

Valdes - Alves, Busquets, Piqué, Abidal - Xavi, Keita, Iniesta - Villa, Messi, Pedro

csereként pedig legalább fél órára bejöhetne Fabregas (Keita helyére), Alexis (Pedro helyére) + Mascherano vagy Thiago valamelyik fáradt ember helyére
www.joszaki.hu

"Az emberek majd megvitatják, milyen volt a játékvezető, nekem azonban nincs erőm ehhez. Most csak élvezni akarom, amit elértünk." (Josep Guardiola)
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.17. 09:49:00

Én az előző meccs nehézségei ellenére is egy magabiztos győzelemre számítok ma! A Real sokkal megfontoltabb, vagyis inkább sokkal inkább a tavaszi meccsekre emlékeztető taktikát fog ma választani szvsz.

Kezdő: Valdés-Alves-Pique-Mascherano-Abidal-Busquets-Xavi-Iniesta-Alexis-Messi-Villa

Mivel Busi, Piqué és Xavi is visszatér minden valószínűség szerint sokkal stabilabbak leszünk. Abidalt ki kéne tolni Adriano helyére, Mascherano maradhat szerintem középen. Elől már nehezebb kérdés. Pedrora szerintem mindig nagy szükség van, Villa talán növekvő önbizalmát kár lenne megtörni azzal hogy most a padra ülteti Pep. Alexis pedig jól muzsikált az első meccsen is. Itt csak jó megoldást választhat ma Pep! :)
Fabregast nincs értelme egyből a kezdőbe tenni, 65, 70. perc körül elég ha debütál.

Ismét a mi dominanciákat várom, és ha nem is 100%-os játékot, de egy magabiztos győzelmet várok. A tippem: 3-1!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.08.15. 23:43:14

teljesen rendben van ez az x, pep még mindig veretlen madridban. ez tetszik. gondolom, a helyi edzőcsászárnak már nem annyira, de hát ez van.
remélem, ezzel a meccsel és az elvárható itthoni győzelemmel megadjuk az alaphangot a következő szezonra, a brigádjával kínát végigalázó murinnyó utolsó madridi évéhez.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2011.08.15. 22:21:17

Bestbarca írta:Én nem tudom mit kell sopánkodni,meg aggodalmaskodni...Tegnap felkészülés nélkül,egy strandról befutott csapat leixelt,egy fullos állapotban lévő Reallal...Öhhh mit lehet még elvárni???

Persze ki is kaphattunk volna,de ha a realitásokat nézzük a madridnak 8 emberrel kellett volna befejeznie a meccset...Nekünk szerencsénk volt egy két szitunál,nekik is ennyi...Simán becsúszhatott volna nekik legalább egy piros,és akkor más a meccs,és mi is simán bekaphattunk volna még egy gól és akkor is teljesen más...Sztem az ocsmánykodások miatt így igazságos a meccs...Jobbak voltak,tény,de 1-2 pirost kellett volna kapniuk ez is tény...

Amúgy meg ezért sztárok a sztárok,hogy helyzet nélkül is tudtunk 2-t vágni...A visszavágó más tészta lesz,azért félig sérült játékosok már kezdhetnek szerdán az tuti...

Tehát Pique lesz a védelemben,Busi és Xavi lesz a kpn,szal az már onnatól más meccs...Ugyanis Busi és Xavival kiegészülve nem fognak tudni így átpasszolni minket, nomeg ha összeáll a félelmetes Busi-Ini-Xavi középpálya,akkor nem sokat lesz náluk a labda,pláne nem a Camp Nouban,az tuti...Pique egymaga kb 2 védőt ér,sztem magasan a legjobb védő a világon,ahogy helyezkedik,szerel,indít,és mellette nem kicsit szervezi össze az egész védelmet,hiába látszik Puyol mester keze rajta...Szal ha hátra is megy a labda más lesz...És ha Messi sem fog hányingerrel küzködni,már megint más...Pedro is fix kezdő,jól pörgött,azért ő sokkal többet tud csapatjátékban még mint a frissen érkezett Alexis,aki jó,de még bele kell szoknia...

Azért ezek elég jelentős változások lesznek,kb. egy másik csapat...Tavaly is emlékezzünk hogy levert minket a Sevilla az első meccsen,aztán hogy lefociztuk őket a Camp Nouban...Okés ez a Real jobb,mondjuk most nem is kell 1-3ról fölállnunk...Mindenesetre csak arra akartam ezzel utalni,hogy tavaly a VBről visszaérkező hulla fáradt keret mennyit volt képes javulni játékban pár nap alatt...Szal think again... :)
Tökéletesen egyetértek veled,nem kell sopánkodni és sírni egy ilyen meccs után.
Sírjon a Madrid ,még így sem voltak képesek előnyt szerezni,ez itt a lényeges nem az ki hol tart meg milyen gondjai vannak...

Én azért Fab-ot szívesen látnám a kezdőben.
Elnézegettem az edzésképeket,nagyon boldog lehet a srác és biztosan óriási a bizonyítási vágy benne!
Az összeszokottság sem lehet gond hisz éveken keresztül játszott a többiekkel, ráadásul atom Barca nevelés.
Én betenném a kezdőbe,de majd Pep eldönti mi a jó és mi nem.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2011.08.15. 22:13:15

Én nem tudom mit kell sopánkodni,meg aggodalmaskodni...Tegnap felkészülés nélkül,egy strandról befutott csapat leixelt,egy fullos állapotban lévő Reallal...Öhhh mit lehet még elvárni???

Persze ki is kaphattunk volna,de ha a realitásokat nézzük a madridnak 8 emberrel kellett volna befejeznie a meccset...Nekünk szerencsénk volt egy két szitunál,nekik is ennyi...Simán becsúszhatott volna nekik legalább egy piros,és akkor más a meccs,és mi is simán bekaphattunk volna még egy gól és akkor is teljesen más...Sztem az ocsmánykodások miatt így igazságos a meccs...Jobbak voltak,tény,de 1-2 pirost kellett volna kapniuk ez is tény...

Amúgy meg ezért sztárok a sztárok,hogy helyzet nélkül is tudtunk 2-t vágni...A visszavágó más tészta lesz,azért félig sérült játékosok már kezdhetnek szerdán az tuti...

Tehát Pique lesz a védelemben,Busi és Xavi lesz a kpn,szal az már onnatól más meccs...Ugyanis Busi és Xavival kiegészülve nem fognak tudni így átpasszolni minket, nomeg ha összeáll a félelmetes Busi-Ini-Xavi középpálya,akkor nem sokat lesz náluk a labda,pláne nem a Camp Nouban,az tuti...Pique egymaga kb 2 védőt ér,sztem magasan a legjobb védő a világon,ahogy helyezkedik,szerel,indít,és mellette nem kicsit szervezi össze az egész védelmet,hiába látszik Puyol mester keze rajta...Szal ha hátra is megy a labda más lesz...És ha Messi sem fog hányingerrel küzködni,már megint más...Pedro is fix kezdő,jól pörgött,azért ő sokkal többet tud csapatjátékban még mint a frissen érkezett Alexis,aki jó,de még bele kell szoknia...

Azért ezek elég jelentős változások lesznek,kb. egy másik csapat...Tavaly is emlékezzünk hogy levert minket a Sevilla az első meccsen,aztán hogy lefociztuk őket a Camp Nouban...Okés ez a Real jobb,mondjuk most nem is kell 1-3ról fölállnunk...Mindenesetre csak arra akartam ezzel utalni,hogy tavaly a VBről visszaérkező hulla fáradt keret mennyit volt képes javulni játékban pár nap alatt...Szal think again... :)
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2011.08.15. 21:51:40

Chino írta:Lehet, hogy nem az ő posztjuk, de az a kapkodás, pontatlan passzok nem tudhatóak be ennek, a helyezkedési hibák stb igen. Abidal komolyan kicsit olyan volt néha, mint egy kapkodó idegbolond, pont a rá jellemző elegancia hiányzott. lehet, hogy nem középső védő, de nem egy meccset lehozott már azon a poszton, szóval nem lehet annyira idegen már neki.
Masch az más tészta ő tényleg nem bekk.

Ezt a kezdő kp sort pedig nem értettem. Biztos megvan az oka Pepnek, miért ezt játszatta, de nem a Real ellen kellene kísérletezgetni. Azt láthatjuk, hogy Keita nem elég ilyen meccsekre, kezdő vkp-ként legalábbis, de amúgy se nagyon. Ő egy eredménystabilizátor.

Messi tényleg olyan rosszul volt meccs előtt? tud vki erről vmi pontosabbat?

Szerintem szó sem volt itt kísérletezésről,egyszerűen nem tudott más váratlant húzni a sérülteket meg nem akarta kockáztatni.
Én azt gondolom,pontosan tudta mit csinál és amint látjuk igaza is lett!
Persze itt lehet elmélkedni mi lett volna ha...stb stb stb,de nem volt ha és lehoztuk becsülettel a meccset,innentől mi vagyunk jókora előnyben.
Mondhattok bármit így Mou úgy Mou , PEP briliáns fazon én mindenképpen jobb edzőnek tartom,pláne hogy komoly pályafutás áll mögötte amit Mou bá nem-nagyon mondhat el magáról........
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2011.08.15. 21:38:49

Lionel85 írta:
Kash írta:Amikor a Real megszerezte a vezetést, akkor nagyon rosszul éreztem magam, szinte a hányinger kerülgetet
sajnos Messit is.
Van videó?
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7419
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.15. 21:29:27

Lehet, hogy nem az ő posztjuk, de az a kapkodás, pontatlan passzok nem tudhatóak be ennek, a helyezkedési hibák stb igen. Abidal komolyan kicsit olyan volt néha, mint egy kapkodó idegbolond, pont a rá jellemző elegancia hiányzott. lehet, hogy nem középső védő, de nem egy meccset lehozott már azon a poszton, szóval nem lehet annyira idegen már neki.
Masch az más tészta ő tényleg nem bekk.

Ezt a kezdő kp sort pedig nem értettem. Biztos megvan az oka Pepnek, miért ezt játszatta, de nem a Real ellen kellene kísérletezgetni. Azt láthatjuk, hogy Keita nem elég ilyen meccsekre, kezdő vkp-ként legalábbis, de amúgy se nagyon. Ő egy eredménystabilizátor.

Messi tényleg olyan rosszul volt meccs előtt? tud vki erről vmi pontosabbat?
Forca Barca!!!!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.08.15. 21:03:51

Kash írta:Amikor a Real megszerezte a vezetést, akkor nagyon rosszul éreztem magam, szinte a hányinger kerülgetet
sajnos Messit is.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése