Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2011.08.15. 10:34:34

MessiFan írta:A cikkben nincs a meccs legjobbja. Pedig az Valdés. Rengetegszer megmentette a védők seggét. Aki egyedül csinált valamit a védelemnél az Alves és Mascherano, de ők is sok labdát adtak el.. Messinél nagyon nem kóser, hogy nem jár vissza segíteni a középpályának, hanem ott ácsorog és várja a megváltást. Villa és Sánchez játéka nekem kifejezetten tetszett. Villa gólja esélyes lesz majd Januárban az puskás díjra :P. Sánchez pedig 3x úgy megszívatta a védőket hogy öröm volt nézni. Ráadásul mindig ott volt hátul segíteni Alveséknek. Nagyon gyorsan beilleszkedett. Remek igazolás.

A visszavágón egy normális védelmet szeretnék látni egy normális középpályával. Abidal remélem összekapja magát. Iniesta meg egyedül nem sokat ért, pedig ő volt a második legjobbja a meccsnek. Ha a visszavágón Busi, Ini, Xavi és Messi ott lesz középen, akkor nem fogunk így járni mint az első félidőben SZERINTEM. Sánchez meg jó ott a kezdőben :D
A Sport szerint Messi végig rosszulléttel, hányingerrel küszködve játszott a meccsen, sőt előző nap lázas is volt: http://www.totalbarca.com/2011/news/mes ... more-85130

Ha ez igaz, akkor ennek tükrében kifejezetten megsüvegelendő a tegnapi teljesítménye.

Egyébként meg ilyen esetekre is kell majd Alexis.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.08.15. 10:30:22

Vito írta:na nem rajta múlt és úgy érzem, hogy ami késik, az nem múlik.
Ezt én is így gondolom, írtam is a meccs alatt.
Nem egyszer érkezik úgy, mint a gyorsvonat és egyáltalán nem érdekli, hogy embert talál vagy labdát. Eddig szerencséje volt, de....
Nem engedném pályára max. szájkosárral, pórázon meccs előtt 2 nappal, hogy lehugyozza a kapufát meg megugassa a mesterét. Aztán vissza a ketrecbe.

Meccsről annyi, hogy tökéletes ez az eredmény, ha azt nézzük, hogy gyakorlatilag pár napja még a seggüket áztatták a srácok, tegnap meg már a Bernabeu-ban kellett meccselni a Real-lal.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.08.15. 10:22:12

A cikkben nincs a meccs legjobbja. Pedig az Valdés. Rengetegszer megmentette a védők seggét. Aki egyedül csinált valamit a védelemnél az Alves és Mascherano, de ők is sok labdát adtak el.. Messinél nagyon nem kóser, hogy nem jár vissza segíteni a középpályának, hanem ott ácsorog és várja a megváltást. Villa és Sánchez játéka nekem kifejezetten tetszett. Villa gólja esélyes lesz majd Januárban az puskás díjra :P. Sánchez pedig 3x úgy megszívatta a védőket hogy öröm volt nézni. Ráadásul mindig ott volt hátul segíteni Alveséknek. Nagyon gyorsan beilleszkedett. Remek igazolás.

A visszavágón egy normális védelmet szeretnék látni egy normális középpályával. Abidal remélem összekapja magát. Iniesta meg egyedül nem sokat ért, pedig ő volt a második legjobbja a meccsnek. Ha a visszavágón Busi, Ini, Xavi és Messi ott lesz középen, akkor nem fogunk így járni mint az első félidőben SZERINTEM. Sánchez meg jó ott a kezdőben :D
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2011.08.15. 10:11:38

füst írta: Én aláírom egyébként, hogy a hátvédjeink durvák. Odalépnek ha kell, nem kímélik a támadót. De az ilyen "gerinctöréses" hozzászólásoknak mi értelmük? Valaki mondjon már egyetlen sérülést, amit Pepe okozott az ellenfelének pályafutása során... kár túlozni.
na nem rajta múlt és úgy érzem, hogy ami késik, az nem múlik.
engem hihetetlenül idegesít az állandó, kiszámítható és szánalmas murinnyó-féle performansz. mindegy ki ellen, mindegy ki vezeti, mindegy, hogy jogos-e a síp, ez a senkiházi állandóan előadja a magánszámát a kispad előtt.
természetesen most is pirosat érdemelt volna 1 madridi, és most is kiderült, hogy ez a gusztustalan pepe nem való a pályára.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.15. 10:05:50

Mondjuk a második góljukat ők is a semmiből rúgták, mert ott már mi irányítottunk...szerintem ha játszik Pique és főleg Busquets, akkor az ő magabiztosságuk jelentős javulást fog eredményezni hátul, az meg már elég lehet, mert igazából a csatárainkhoz nem is jutott el a labda, hátul nem tudtuk megjátszani, kihozni...kp-n ha lesz Xavi, akkor máris jobb a szitu, Messi-Alves edz még párat, javul a formájuk, és már nem is lesz nagy gond, persze ettől még nyerhetnek, ezeket csak a játék képére mondom.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.08.15. 10:05:41

noname írta:A Real jobban játszott, de ebben semmi meglepő nem volt, hiszen ők voltak hazai pályán, továbbá ők az alapkezdőjükkel álltak ki, nálunk is nagyon megérződött Pique,Xavi és Busquets hinya, továbbá az is látszott h Alves és Messi csak nemrég csatlakozott a kerethez. Messi pl az első félidő végéig jóformán semmit se csinált, a meccs végére azonban egyre jobban belerázódott. Barcelonában már a Valdes-Alves-Abidal-Pique-Adriano-Sergi-Xavi-Ini-Messi-Pedro-Villa
sor állhat ki, így, hogy Messi és Alves valamelyest már belerázódtak a meccsekbe. Egy ilyen csapat lényegesen erősebb, hiszen ott lesz a legjobb védőnk és a legerősebb kp-trió is. Mondjuk az se lepne meg, ha Villa vagy Pedro helyén Alexis kezdene, jó teljesítményt nyújtott, látszott h nincs még beleszokva a csaptba(sok les), de nagyon akart és bár eleinte nem bírt Marceloval, a meccs végére már 2 ember állt rajta és azok se mindig bírtak vele.
Én azért jobban örülnék, ha Abi helyett Masch lenne a középső védő és francia menne balbekknek, mert Adriano sem volt fényes, illetve tegnap Abidalnak voltak hibái középső védőként. Masch viszont jó volt, ezért bíznék benne a védekezésben nálunk a leginkább felelősségteljes kh poszton. A többi oké, menjen csak a gála 11 ( hátvédek kivételével) és mutassuk meg, hogy mi a futball :)
A döntetlen számunkra hízelgő, ez tény, viszont a reál egy jó felkészülés végén van, mi meg gyakorlatilag most kezdjük a teljes csapattal. 1-2 hét még bőven kell a legjobb formához. Ennek ellenére megérdemelték volna a győzelmet, de semmi pluszt nem láttam a játékukban mondjuk a kupadöntőben nyújtotthoz képest. Nagyjából azt próbálták játszani, most még attól is nagyobb sikerrel, hisz nem vagyunk olyan formában ( bár akkor sem a csúcsforma volt...). Ha labda biztosabb lesz szerdán a középpályánk és a hátvédsorunk is, akkor ők fogják nyomozni a labdát és nem lesz ennyi helyzetük.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kalap1988 2011.08.15. 10:08:44-kor.
Galen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2011.01.15. 14:26:06

2011.08.15. 10:03:11

Hát a sima real győzelemtől való félelmem szerencsére nem jött be, de a dominanciájuk amit vártam(tunk) igen.

Simán szétszedték a védelemnek nevezett valaminket :) Rúghattak volna vagy 4-et de mákunk volt erősen.
Azt a 1-2-es vezetést meg szerintem a föld alól szedték elő a srácok :D

Én nagyon örültem a döntetlennek, tetszett Alexis játéka így elsőre is megverte szépen MArcelot. Ugyanannyi hiányzik neki mint a csapat többi tagjának. Több edzés, pontosabb labdajáratás, letámadás. De szerintem jó lesz ez...

Egy madridista barátommal néztem a meccset aki a következőt mondta:

"Ember, nem vagytok edzésben, idegenben játszotok ellenünk, a védelmetek egy rakás szerencsétlenség. A középpályátok alig tudja ellátni a feladatát a csatáraitoknál nincs labda. És még így is egy döntetlent hoztok ki egy olyan real ellen ami pörög mint az istennyila. Kezdek aggódni, mi lesz ha összeedzitek magatokat meg még taktikátok is a régi lesz..."

Hát, legyen igaza a havernak. De én is úgy érzem, hogy pár hét edzés és összeszokás után ( Alexis), egy brutálisan erős Barcát várok...
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2011.08.15. 10:02:22

adam_1519 írta:Bele olvastam a túloldalra, bár ne tettem volna, ezek túl sokat hisznek, "vége a tili-tolinak ..."
Teljesen adom a hozzászólásodat. De a túloldal mentségére szólva, náluk is van jónéhány józan hang, ahogy nálunk is hevesebb vérmérsékletű...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Atomot Nekik! 2011.08.15. 10:08:18-kor.
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2011.08.15. 10:01:12

Hát persze és majd 10 gólt rúgtok Barcelonában :lol: :lol: :lol:
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.08.15. 09:47:43

füst írta:
A meccs alatt meg szerintem Horváth inkább a Real hátsóját nyalta fényesre,mintsem a Barca-ét.Én pont ezért nem hallgattam csak némán ment
Ha "némán" ment, akkor honnan tudod, hogy miről beszélt? :D


Én aláírom egyébként, hogy a hátvédjeink durvák. Odalépnek ha kell, nem kímélik a támadót. De az ilyen "gerinctöréses" hozzászólásoknak mi értelmük? Valaki mondjon már egyetlen sérülést, amit Pepe okozott az ellenfelének pályafutása során... kár túlozni.

Szégyellem magam, de a második félidő elején elaludtam, még Barca vezetésnél. Sajnos meló után nem bírtam tovább. Tetszett amit odáig láttam, az első félidőben látottak után a végeredménnyel is elégedett vagyok, és azzal pláne, hogy egygólos mérkőzés volt. Várom a viszavágót. :) Sancheznek szoknia kell még a dolgokat, nem gondoltam volna, hogy pályára lép máris. Marcelónak könnyű dolga volt. A mi oldalunkon Benzemával voltak gondjaim, annyi helyzetből egyetlen gólt sem tudott vállalni, ami szomorú, mert egycsatáros játékban, nem árt, ha az egyetlen csatár nem gólképtelen. Na de majd Barcelonában. :)
Ombre!Azért halkítottam le,mert nem bírtam hallgatni.Vili? :D Pepe nem okozott még súlyos sérülést?Khm...http://www.origo.hu/sport/focivilag/200 ... nsaga.html

Kemények a védőitek tényleg.FAVÁGÓK!!! :)
Kép
adam_1519
Jugador del Barça
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2008.12.07. 18:56:20
Tartózkodási hely: Győr

2011.08.15. 09:37:32

Bele olvastam a túloldalra, bár ne tettem volna, ezek túl sokat hisznek, "vége a tili-tolinak ", "ebbe a szezonba mi fogunk dominálni", és ezekhez hasonló hozzászólások tömkelege, kérdem én mire ? Nálunk nem játszott Pique, Xavi, Busi, Puyol. Messi, Alves, Masc, AS 1 hete tért vissza a nyaralásról.Én nem is számítottam többre gondoltam, hogy a Real nekünk fog esni, és bíztam benne, hogy nem kapunk egy nagy verést, igaz ezt meg is köszönhetjük Valdesnek. Messi ha gondolta így strandgatyába is őrületbe tudta hozni a védőket, igaz rengetegszer eltűnt. Thiago nagyon sokszor kivette magát a játékból, igaz utána Xavi sem találkozott sokat a labdával. AS akart-akart de néha nyögés lett belőle, de jó lesz ez. A védelmünket megnézem mikor fog újra ugyanilyen formációba játszani, mert egy alap kezdő ellen nem fognak ennyi helyzetet kialakítani, és akkor jobb is lesz a védelmünk. Szóval sok mindent nem ért ez a meccs, maximum egy jó kis felkészülés volt, hogy mire számíthatunk tőlük, mert ahogy Mou mondta "készen vagyunk", és tudjuk mennyit kell majd nyújtanunk, hogy legyőzzük őket.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.08.15. 09:10:32

A Real jobban játszott, de ebben semmi meglepő nem volt, hiszen ők voltak hazai pályán, továbbá ők az alapkezdőjükkel álltak ki, nálunk is nagyon megérződött Pique,Xavi és Busquets hinya, továbbá az is látszott h Alves és Messi csak nemrég csatlakozott a kerethez. Messi pl az első félidő végéig jóformán semmit se csinált, a meccs végére azonban egyre jobban belerázódott. Barcelonában már a Valdes-Alves-Abidal-Pique-Adriano-Sergi-Xavi-Ini-Messi-Pedro-Villa
sor állhat ki, így, hogy Messi és Alves valamelyest már belerázódtak a meccsekbe. Egy ilyen csapat lényegesen erősebb, hiszen ott lesz a legjobb védőnk és a legerősebb kp-trió is. Mondjuk az se lepne meg, ha Villa vagy Pedro helyén Alexis kezdene, jó teljesítményt nyújtott, látszott h nincs még beleszokva a csaptba(sok les), de nagyon akart és bár eleinte nem bírt Marceloval, a meccs végére már 2 ember állt rajta és azok se mindig bírtak vele.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.15. 09:08:33

Ennyit még nem kellett védenie Valdésnek a legutóbbi 3 évben, és ezzel mindent elmondtam. A Madrid jobb volt, láthatóan frissebb volt, jobban egyben voltak. Gondolom nem csak engem lepett meg hogy az első perctől kezdve nekünk ugrottak?! Az 1.félidő pocsék volt, ennek ellenére vezettünk, egy adag szerencsével.
De ebből a meccsből egy dolgot lehet levonni. Idén ahogy számítani lehetett rá, jóval erősebb lesz a Real. Nehéz dolgunk lesz, de a másik ami kijelenthető a tegnap után, hogy velünk kapcsolatban semmit sem szabad levonni.
100%-ban idény eleji formát mutattunk! A védelem rendkívül labilis, a labdát egész egyszerűen nehezünkre esett járatni, teljes dekoncentráltság jellemezte a csapatot.
De ez majd akkor lesz baj ha szeptemberben is erről kell beszélnünk.
Ez most várható volt.

Lényeg a lényeg az eredmény tökéletes, a játék még közel sem. Szerdán folytatás, egy biztosan jobb Barcával!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.08.15. 08:55:23

Tocy írta:Úgy látom, hogy vannak rossz hatásai a meccsnek...az elért eredmény jó, és javulhatunk a Camp Noura, ezért talán mi állunk közelebb a Kupához. Viszont! A tegnapi játékunk különböző okok miatt és maximálisan érthető módon egy hatalmas nulla volt, lényegi javulás nem várható szerdára. Csak nehogy az legyen, hogy elhisszük, hogy csináltunk egy X-et Madridban, akkor most simán nyerünk otthon. Mert nem, ha nem javulunk nagyot, és nem romlik a Madrid, akkor ugyanúgy ők lesznek fölényben, max nem ekkorában, de arra sem lehet számítani, hogy még1x ilyen szerencsénk lesz mint Messi góljánál, vagy a kihagyott Madrid-ziccereknél. Mindenesetre, most mi vagyunk közelebb a célhoz, otthon nem szabad kikapni, és meglehet a trófea, ami megindíthatja a csapatot felfelé :)
Teljesen egyet értek!

A meccshez még megjegyezném, hogy Mourinho ismét megmutatta miért is a világ egyik legjobb edzője, zseniális taktikát dolgozott ki, s a játékosai egyre összeszokottabban mozognak!Nekünk innentől a 0:0 is jó otthon :lol:
Illetve tisztán látszik, hogy persze Messi kivételes játékos, Villában is benne vannak a jó lövések, de az igazi ész, s a csapat mindene a kis 6os!És azért Xavival a fedélzeten bízom benne, otthon tudjuk hozni a játékunkat!Mert tegnap is, mikor már játszott, jobban megtudtuk tartani a labdát!
Szabálytalanságokba nem mennék bele, Hegyi Ivánt is elismerem mint sportújságíró, de se nem focizott, se nem volt edző!Rég megváltozott a futball, nincsen tili-toli, amiről ő beszél!
Pepe esete egyértelmű sárga lett volna, Khedira rúgása nem volt normális testhelyzet, veszélyes játék volt, de minden meccsen van 10-15 veszélyes mozdulat, mindenre nem lehet lapozni!És "csak súrolta"!Alonso kapott sárgát, Real szempontból ott szabálytalankodni kellett!Ezenkívül a mezőnyben is voltak szabálytalanságok, ezek benne vannak!A bíró ettől függetlenül össze-vissza fújt, s véleményes 11est nem adott meg se nekünk se a RM-nak!De nem a bíráskodásos volt tegnap a hangsúly!

Jövőre tekintettel semmilyen következtetést nem lehet levonni a meccsből!Voltak hibák, s Pep biztos javítani fog!És remélhetőleg más meccset játszunk szerdán!Bátor felállással álltunk fel, talán nem kellett volna, főleg idegenben!Otthon már más lesz a helyzet, de nem nekünk kell támadni!Viszont láthattuk a semmiből i9s veszélyesek vagyunk! :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.15. 08:36:27

Úgy látom, hogy vannak rossz hatásai a meccsnek...az elért eredmény jó, és javulhatunk a Camp Noura, ezért talán mi állunk közelebb a Kupához. Viszont! A tegnapi játékunk különböző okok miatt és maximálisan érthető módon egy hatalmas nulla volt, lényegi javulás nem várható szerdára. Csak nehogy az legyen, hogy elhisszük, hogy csináltunk egy X-et Madridban, akkor most simán nyerünk otthon. Mert nem, ha nem javulunk nagyot, és nem romlik a Madrid, akkor ugyanúgy ők lesznek fölényben, max nem ekkorában, de arra sem lehet számítani, hogy még1x ilyen szerencsénk lesz mint Messi góljánál, vagy a kihagyott Madrid-ziccereknél. Mindenesetre, most mi vagyunk közelebb a célhoz, otthon nem szabad kikapni, és meglehet a trófea, ami megindíthatja a csapatot felfelé :)

szerk.:Ball possession in yesterday's game: Madrid 48% - Barcelona 52%. [marca as via hát ezt nem tudom, én úgy gondoltam, hogy a Madridnál volt többet a labda...
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2011.08.15. 08:24:49

Furcsa egy meccs volt, annyi szent.
A Real lényegesen előrébb tart a felkészülésben, ezt tudtuk is. Játékban egyértelműen fölénk nőttek. Sajnos, henteskedésben meg hozták a tőlük már lassan megszokottat. Tkp. ez nekünk szerencse, mert amikor elgurult a gyógyszerük, kevesebbet foglalkoztak a focival, pedig ha másképp teszik, egyáltalán nem biztos, hogy kettővel megússzuk.

Valljuk be, akkora malacunk volt, mint egy hárommázsás kandisznó. Villa lövése csodálatos, ezt nagyon tudja (pl. a Bl-döntőbeni "kifli"), de vajon hány ilyen lövés akad így be. Itt is volt malacfaktor. Messiről nem is szólva. Tkp. a semmiből lőttünk két gólt.

A Real meg nagyon tudatos támadásokat vezetett, amiket a teljes védelmünk jó sokszor végigszerencsétlenkedett.

Nagyon az elején vagyunk még a felkészülésnek. Biztos lesz ez ennél még jobb is, de ez a játék a Camp Nou-ban lehet, hogy kevés lesz (a malacfaktor nem egy megbízható játékelem).

Minden esetre a két meccs végén szívesen látnám azt az arckifejezést, ami Casillas és CR arcára kiült a második gólunk után.

Azt pedig csak a vak nem láthatta (meg a bíró), hogy a Madridnál a végén két emberrel kevesebbnek kellett volna játszania.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Atomot Nekik! 2011.08.15. 08:59:46-kor.
füst
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.05.27. 16:53:45

2011.08.15. 08:16:26

A meccs alatt meg szerintem Horváth inkább a Real hátsóját nyalta fényesre,mintsem a Barca-ét.Én pont ezért nem hallgattam csak némán ment
Ha "némán" ment, akkor honnan tudod, hogy miről beszélt? :D


Én aláírom egyébként, hogy a hátvédjeink durvák. Odalépnek ha kell, nem kímélik a támadót. De az ilyen "gerinctöréses" hozzászólásoknak mi értelmük? Valaki mondjon már egyetlen sérülést, amit Pepe okozott az ellenfelének pályafutása során... kár túlozni.

Szégyellem magam, de a második félidő elején elaludtam, még Barca vezetésnél. Sajnos meló után nem bírtam tovább. Tetszett amit odáig láttam, az első félidőben látottak után a végeredménnyel is elégedett vagyok, és azzal pláne, hogy egygólos mérkőzés volt. Várom a viszavágót. :) Sancheznek szoknia kell még a dolgokat, nem gondoltam volna, hogy pályára lép máris. Marcelónak könnyű dolga volt. A mi oldalunkon Benzemával voltak gondjaim, annyi helyzetből egyetlen gólt sem tudott vállalni, ami szomorú, mert egycsatáros játékban, nem árt, ha az egyetlen csatár nem gólképtelen. Na de majd Barcelonában. :)
odanézz SMS
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.08.15. 06:58:50

ferninho írta: mindig ez van ott....nem is néztem se a felvezetőt, se a félidei dumát, és a meccsvégiből is csak 1 mondatot bírtam... és nem is szoktam, főleg ha Hegyi Iván úr (aki szerint érdeklődünk NILMAR iránt és a Romával versenyzünk érte) erőlködik a szakértősködéssel...
szánalmas ami ott megy... és a Barca bármit csinál olyan fényesre van mindig nyalva a hátsójuk vagy a Realt szidják ezerrel, hogy csak na... és BÁRMI történik mindig ez van.

gondolom most is megtörtént ez az esemény sorozat a mérkőzés után...
Hát nem tudom Te hogy vagy vele,de szerintem "Hegyi úr" korrekt volt most is,nem a játékotokat figurázta,hanem a gyökér favágó játékosaitokat amiben igaza volt.A meccs alatt meg szerintem Horváth inkább a Real hátsóját nyalta fényesre,mintsem a Barca-ét.Én pont ezért nem hallgattam csak némán ment.Mindenesetre nem játszott rosszul a madrid,sőt néhol kifejezetten szépen,de azok a durva,undorító belépők megmaradtak idénre is.Ramos-Khedira-Pepe-Marcelo büdös favágók,az ilyen Pepe féléket meg örökre eltiltanám a pályák környékéről is,meddig hagyják még az ámokfutását amíg valakinek el nem töri a gerincét?A bíró meg hát...Miért nem kérték meg Kassait lehet eljött volna a Loki-Vidi után és levezette volna pihenésképpen ezt.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.08.15. 06:32:24

Léfe írta:Maximálisan elégedett vagyok, ilyen felkészülés után egy kevert csapattal.
De, ha most sem vették észre, hogy kell egy középső védő az nagy baj.
Még lehetne valakit venni, az sem baj ha nem egy ász. Szerencsnk az volt,
bár pl.a második kapott gólunkat elég szerencsétlenül kaptuk. Csak az eredmény jó.
Egyetértek.
Piqué Puyol kettősön kívül nincs középső védőnk. Az hogy Abidalt vagy Mascheranot ott játszatjuk,az fél megoldás. De idén már nem fogunk venni senkit. Majd jövőre szét kell nézni védőkérdésben.

Meccsről annyit,hogy évek óta most először volt olyan,hogy jobb volt a real. Szavunk nem lehetett volna,ha rúgnak 5-t.
Viszont megint meg kell jegyezni,mint kb minden real meccs után,hogy Pepenek ki a csókosa a szövetségnél,hogy ezt a meccset is lehozta lap nélkül? ezt nem bírom felfogni egyszerűen.
No mindegy, eredmény jó,szedett-vetett kezdőhöz képest pláne.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2011.08.15. 06:13:00

Maximálisan elégedett vagyok, ilyen felkészülés után egy kevert csapattal.
De, ha most sem vették észre, hogy kell egy középső védő az nagy baj.
Még lehetne valakit venni, az sem baj ha nem egy ász. Szerencsnk az volt,
bár pl.a második kapott gólunkat elég szerencsétlenül kaptuk. Csak az eredmény jó.
Fecó
retek
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1231
Csatlakozott: 2005.02.20. 20:34:26
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

2011.08.15. 03:49:01

Nó para emberek! Ennyi öröme legyen a madridnak évek után, hogy azt tudják mondani hogy na, végre jobbak voltunk! Jobbak is voltak , de nem számít! Micsoda rossz emlékek jönnek elő 04/05ös szezonból akár, hogy szép volt a játékunk, pörögtünk, minden minőségi volt, és mégis kiestünk a Lokomotív London ellen.. (Ha emlékeztek a Nou Campban 1 kapuralövésük volt, Cech egyik elbaltázott kirugása).. Drága madridunk mégsem tudott ilyen felényt kialakítani, és nem is nyertünk, a real szurkolóknak ebben nem kéne hogy legyen semmi idegesítő, annál inkább nekünk ("a múlt")...(csak itt jönnek és jöttek az eredmények) Jobbak voltak, tény, legyenek, örüljenek, vigyék szét magukat. Innen úgy sincs már kiut, Barcelona városában nem fog semmit a madrid csapata véghezvinni szerdán este! Tehát ez a meccs érdekes lehetett sok ember számára, aki úgy gondolja, hogy az eredmény nem megfelelő , akkor legyen úgy, de ne felejtse: egyszer véget ér minden (bárcsak ne :D :D ) de egy gyengébb meccs után, úgy hogy nagy variációk is voltak a csapatban, még akkor is ha nem volt nálunk többet a labda..ez az eredmény szuper! Na jóéjt :D
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.08.15. 02:46:22

kakasugynok007 írta:Hogy fikázták a Realt a sport1en :lol: :lol: :lol:
mindig ez van ott....nem is néztem se a felvezetőt, se a félidei dumát, és a meccsvégiből is csak 1 mondatot bírtam... és nem is szoktam, főleg ha Hegyi Iván úr (aki szerint érdeklődünk NILMAR iránt és a Romával versenyzünk érte) erőlködik a szakértősködéssel...
szánalmas ami ott megy... és a Barca bármit csinál olyan fényesre van mindig nyalva a hátsójuk vagy a Realt szidják ezerrel, hogy csak na... és BÁRMI történik mindig ez van.

gondolom most is megtörtént ez az esemény sorozat a mérkőzés után...
madridista
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2011.08.15. 02:31:01

Szerény nyomott véleményem szerint ezzel a döntetlennel Madridban sokat tettünk a kupáért.
Az fontos volt, hogy sikerült átvennünk a vezetést, sokszor jól értünk oda hátul, a frisseink sem mozogtak annyira borzalmasan, ráadásul ők egy 'clásicon kerültek mélyvízbe 160 ország nézőinek szeme láttára, így nemcsak a Bérnabeu népe látta őket, ami nem lehetett egyszerű belső feszültség!
A bajnokság még nem kezdődött el, Cesc is csak ma kerül bemutatásra, minden alakulóban van, így amit tegnap kora éjjel láttunk, az megsüvegelendő.
Lőttünk 2 idegenbeli gólt, a meccsen "láthatatlan" Messi is bezörgetett, szóval szerda éjjel a csordultig megtelt Camp Nouban jobbak leszünk pár fokkal, ami kupagyőzelemhez segíthet minket.
A srácok tudják azt, hogy hogyan kell nyerni, a frissek pedig alig várják, hogy ők is megízleljék a győzelem ízét, így lesz energia a pályán rendesen!
Maratoni befutó stadionomban, Monacoban a Porto ellen már egy lényegesen tudatosabb csapat fog fellépni. Ehhez egy Supercopa-győzelem rengeteget tehet hozzá.
Ezért a srácok mindent meg is fognak tenni.
Higyjetek Bennük és hitetekkel segítsétek Őket!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.08.15. 01:52:20

mondjátok rám, h hülye vagyok, de engem kimondottan feldobott ez a kezdőcsapat! Pep tökös volt, lehetőséget kapott Thiago és Alexis is, nem kockáztatott sérülést, rég vártam már, h hasonló módon kísérletezzen... igaz, veszélyes volt ezt pont a Madrid ellen megtenni, de látjátok sikerült! a Madrid agyatlanul támadott és majdnem felforrtak, amikor megszereztük a vezetést! ennél szebben nem lehetett volna letörni a szarvukat!
azt csak halkan jegyzem meg, h normális bíróval ezt a meccset is nyertük volna, ami ebben a felkészülési stádiumban és felforgatott csapattal maga lett volna a CSODA!

a védelmünk gyenge volt, de ennél gyengébb nem nagyon lesz, erősebb ellenfél szintén nem nagyon lesz :arrow: nem lesz itt gond hosszútávon ;)

a Real most nyeregben érzi magát, ez is a mi malmunkra hajtja a vizet, plusz a visszavágó bírója Fernandez Borbalán lesz, aki az egyik legnormálisabb bíró a spanyol mezőnyben, tehát Pepe nem fogja befejezni azt a meccset ;)

alapvetően pesszimista szoktam lenni, de most optimista vagyok a jövőt illetően!

megjegyzés: ha nincs VV mutatványa, még az erkölcsi győztesek is mi lettünk volna, ezért viszont kár, így megint el lehet terelni a figyelmet a mészárszékről :? :roll:
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2011.08.15. 01:01:07

Varatrix írta:
peccerta írta:Ezért vagyunk mi a LEGNAGYOBBAK mert egy classicon is elég ennyi....
Ezért vagyok büszke hogy 20 éve ennek a csapatnak drukkolok,megértem már mindent,ne hogy azt gondold,mindig így volt hát nem volt így...
Rengeteg olyan meccsünk volt velük amikor partyban voltunk de egy h...e gól ellenünk volt vagy a bírók stb stb.Ami most van a realnal az nálunk is ment,de jött PEP és a srácok és minden megváltozott és ez itt a fontos és persze hogy most is mi vagyunk előbbre..MOU ide vagy oda nem bír PEP team-mal.
Értem amit mondasz, és még irigyellek is, hogy ennyire rózsaszínben látod a dolgokat. Komolyan irigylésre méltó. Ugyanakkor el kell fogadni, hogy vannak ilyen pesszimista emberek is mint én akik szeretnek rávilágítani a légyre a levesben. Mégha az a leves nagyon finom is. :lol:



Mondtam ilyet hogy mi domináltunk?
Nem mondtam,eszemben sem volt ilyen gondolat,de ami jár az jár és most még büszkébb vagyok a kedvenc csapatomra.
Sanchez meg óriási igazolás volt:)

Igazad van,tényleg semmi gondom ezzel!
Amit nem értek,én rettenetesen büszke vagyok hogy ezek a srácok ma ekkorát küzdöttek.Milyen homokba dugom fejem stb.?
Tényekről beszélünk.Szarok voltunk ,egy kezdetleges csapatot fel mert küldeni PEP és igaza letttttttt?
Igen igaza lett,adjunk már annyi tiszteletet nekik hogy nem sírunk egy classico Madridban 2:2 őn!
Válasz küldése