Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2011.08.14. 17:29:57

titónia írta:Hol nézitek a meccset,milyen adón?????????????????Segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!!Köszi!!!!!
Sport 1
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
titónia
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011.04.18. 20:00:16

2011.08.14. 17:29:36

Hol nézitek a meccset,milyen adón?????????????????Segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!!Köszi!!!!!
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.08.14. 16:18:27

shutterisland írta:szerintetek pályára lép ma sanchez ?
szvsz csereként kap 5-10 percet
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.08.14. 16:11:41

szerintetek pályára lép ma sanchez ?
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2011.08.14. 12:46:21

Mindenki azt hiszi,hogy a Madrid sokkal jobb formában van...Igazából én is hajlamos vagyok ezt mondani...Azonban csalóka lehet a dolog...az előszezon beli meccsekből ne nagyon induljunk ki,mert a Real majdnem mindíg a legerősebb keretével állt ki,míg mi akár a MU ellen is vicc védelemmel...Nálunk az előszezon arról szólt hogy melyik fiatal tudja bejátszani magát az a keretbe,míg a Madridnál az egységesítésen volt a hangsúly...Nekünk már nem kell egységesíteni,azt hiszem ebben "elég" jók vagyunk...

Az erőnlét problémás lehet,abban tuti jobb a madrid,de igazából sosem ez volt az erősségünk...Sok játékos van akire meg azt mondom hogy sose fárad el...Alves,Mascherano,Keita,Messi...ők nem a fáradós típusok...és azért sok játékos van kinek felkészülése zavartalan volt...Ha tudjuk játszani a játékunkat akkor nem lehet baj,ugyanis a Madrid fog futni a labda után,nekik kell majd az erőnlét,és akkor sztem a mecs vége felé kapnak 2-3mat,mert nincsenek tökéletes állapotban azért ők se...

A másik tényező,bárki egy pillanatig se higgye,hogy a katalánok a real ellen foglalkozni fognak azzal hogy fáradtak,meg kevés volt az edzés...Kb. szabadságharcosként fognak játszani az egész meccsen...Ez nem csak egy meccs,ez egy meccs a Real ellen,szal nem hinném hogy nagy befolyásoló lenne itt hogy ki mennyire fáradt,vagy mennyit edzett...Focizni meg csak nem felejtettek el a fiúk a nyáron... :)
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2011.08.14. 12:24:55

noname írta:Mind2 felkészülésnek vannak előnyei és hátrányai. Fizikálisan jobban áll a Madrid, de ezt ellensúlyozza az a tény h a legerősebb ellenfelük is 4 góllal kapott ki, míg mi játszottunk több komoly csapat ellen.
az ázsiai túra előtt ütötték 3góllal azt a chivast amelyiktől mi lezakóztunk, valami német(?) csapat ellen is játszottak, ott 2:1-re nyertek

de nem is az ellenfeleken van a hangsúly, hanem azon, hogy a madrid látszólag tudatosan, zökkenőmentesen és eredményesen van túl a felkészülésen, addig a mieink felkészülése eléggé össze-vissza zajlott
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.08.14. 12:14:44

Barcaman14 írta:Alves és Mascherano az a két játékosunk akit én nem féltek a fáradtságtól, vagy attól hogy nincsenek megfelelő állapotban, így inkább Busi pihenjen most szerintem.
És ha elkezdődne a tördelés, Masch is beszállna :D. Szerintem a Real keretét jobb ha Ramos és Pepe nélkül nézzük ha megint arra készülnek mint a tavaszi meccseken. Pfejj de nem szeretem Ramost mikor a Barca ellen játszik.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2011.08.14. 12:13:22

Estére van már stabil kezdő?
Mindenki csak fejből írogat , vagy már megvan?
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.14. 12:09:05

Végre kezdődik az új szezon! 8) Ráadásul egy klasszikussal!
Ha nem is látunk majd felhőtlen focit, de szerintem élvezhetőbb meccsnek nézünk elébe, mint a tavasziak. Ugyan Mourinho stílusa nem változott meg egy nyár alatt, de számomra meglepő lenne ha ismét a játék tördelésére törekednének. Este kiderül!

Ugyan nem a legjobb állapotban vágunk neki a meccsnek, de meglepve olvasom sok helyen hogy inkább a Realt tartják esélyesnek. Jó kérdés hogy mi alapján?! Na de ez mindegy is, idény eleji forma ide vagy oda, jó lenne megnyerni a Szuperkupát, első lépésnek egy x nem lenne rossz, de ha győzelemmel kezdenénk, az nagy lökést adhatna.
Ami a kezdőt illeti: Valdés-Alves-Piqué-Abidal-Adriano-Mascherano-Xavi-Iniesta-Pedro-Messi-Villa

Alves és Mascherano az a két játékosunk akit én nem féltek a fáradtságtól, vagy attól hogy nincsenek megfelelő állapotban, így inkább Busi pihenjen most szerintem.

Visca el Barca :!: :twisted:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.08.12. 22:37:50

ilyet szeretnék:

VV - Alves ; Piqué ; Abidal ; Adriano - Masche ; Thiago ; Ini - Pedro ; Messi ; Villa
tippem: 1-1
CR, Pedro
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.08.12. 22:37:42

Ha már tippelgetünk, én egy ilyet képzeltem el:

-------------------Valdés-------------------
-----------Piqué-----------Abidal----------
---Alves-------------------------Adriano---
----------------Mascherano----------------
-----------Xavi--------------Iniesta--------
-------------------Messi---------------------
---------Pedro--------------Villa------------

Az a lényeg, hogy Xavi, Ini, Messi és Alves tili-toliznak, Villa és Pedro széleken indulnak majd meg, Mascherano takarít, Adriano fel-fel fut segíteni, Piqué és Abidal meg ha jó napot fognak ki, nagyon jó párost alkotnak.

Tippem? 1-1
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2011.08.12. 22:27:07

LM10 írta:Szerintem:

Váldes-Alves-Piqué-Abidal-Adriano-Mascherano-Thiago-Iniesta-Villa-Pedro-Messi.

De Busquets és Keita is lehet kezdő simán. Sánchez pedig debütálni fog csereként :D
Egyetértek,sztem is így kellene fölállni a Madrid ellen,de sztem Pep mást talál ki...

VV-Alves-Pique-Abidal-Adriano-Keita-Busquets-Xavi-Ini-Villa-Pedro

Sztem Pep érzi hogy nem az igazi a csapat kondíciója,így tuti védekezőbben állunk föl majd,pláne madridban...Xavit tuti fogja játszatni mivel sikerült összerakni,Thiagot meg tuti nem fogja kezdőként beküldeni,Pep nem szokta a fiatalokat ekkora mélyvízbe dobni...Messit pedig nem fogja kezdetni,mert kímélni akarja,nem túl rég végez edzőmunkát...Alexis kap 15 percet kb. csereként,Messi max 30at,Thiago meg szintén egy 20at kb.

Sztem egy 0-0ás meccs lesz,vagy egyel nyer a madrid...
Nem látom épp rózsásnak a helyzetet,sztem jobb formában van a madrid,meg elszántabbak is...De ilyenkor szokott meglepni Pep... :) Igazából ha lehozzuk 1 gólos hátránnyal akkor sztem otthon összekapjuk magunkat,és megnyerjük a kupát...De nem hinném hogy szép meccsek lesznek ezek...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.08.12. 12:39:02

Szerintem:

Váldes-Alves-Piqué-Abidal-Adriano-Mascherano-Thiago-Iniesta-Villa-Pedro-Messi.

De Busquets és Keita is lehet kezdő simán. Sánchez pedig debütálni fog csereként :D
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2011.08.12. 12:38:14

Figyelve az összeálitást, a Madrid védelme nagyon sebezhető lásd:Marcelo,Carvalho.A KP-án, szerintem Khedira a leggyengébb láncszem.Nincsen normális vkp-jük.Igazából a támadósor ami veszélyes náluk.Na meg Coentrao a szélen. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára K900 2011.08.12. 12:39:16-kor.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.08.12. 12:34:15

daffy írta:]a helyrejött túlzás,elkezdte a normális edzéseket
Szerintem nem pontatlan a megfogalmazás :D

Mundon olvastam ezt a kezdőt, illetve ott MÁR arról volt szó hogy nem érez szinte semmi fájdalmat és csak akkor nem lesz kezdő ha újra romlana az állapota, sötét oldalon meg láttam hogy teljes értékűen edzett.

Persze még a bari ( :D ) meccs után is ment a sopánkodás hogy VDB Barcásokat preferálja, szegény Alonsoék végigjátszották a meccset egyem a szívüket. Ha jó erőállapotban van valaki akkor tud játszani, sérülés meg bármikor becsúszhat.

Most mi jártunk rosszul, ennyi.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.08.12. 12:31:34

Busquets rendbe fog jönni, s Piquet is összedrótozzák, számomra a nagy kérdés a Mester játéka!Nélküle félkarú óriások vagyunk, de valóban nem szabadna kockáztatni, mert ki-ki jönnek Xavinak az ilyen sérülések!A kor max ebben látszik rajta, mert a játéka még mindig a legmagasabb szintű!
Érdekes kis mérkőzés lesz, más volt a 2 csapat felkészülése, de ez érthető a RM-nak önbizalom kellett, s összeszokás gyengébb ellenfelek ellen!Mi meg már évek óta szinte ugyanazzal a kerettel, s szisztémában dolgozunk!Számunkra a fiatalok tesztelése volt a fő feladat!Idegenben gólt kell lőjünk, s megnyílik az esély a visszavágón!
Hasonló felfogású csapatot látnék szívesen mint legutóbb a BL elődöntőben a Bernabeuban, okos játék, nem túlzottan kinyílva!Tartani kell a labdát, s várni az adódó lehetőséget!Nem számítok sok gólos meccsre, egy 0:1el szerintem mindenki ki is egyezne!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.08.12. 12:31:30

daffy írta: a helyrejött túlzás,elkezdte a normális edzéseket
jah így más, kösz a pontosítást ;)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.08.12. 12:29:43

K900 írta: Coentrao nem védő????
eredetileg nem
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.08.12. 12:29:31

K900 írta:Coentrao nem védő????
Nem kifejezetten, bár sokat játszott főleg az elmúlt idényben szélső hátvédet, de akkor is azt a támadó fajtát. A szélen a pálya bármely részén bevethető.
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2011.08.12. 12:28:32

Fecooo írta:Casillas, Ramos, Pepe, Carvalho, Marcelo, Xabi Alonso, Khedira, Coentrao, Ozil, Cristiano y Benzema.

Ez pedig a madridi kezdő, helyrejött Ramos.
Coentrao nem védő????
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára K900 2011.08.12. 12:30:04-kor.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.08.12. 12:26:44

Fecooo írta:
Casillas, Ramos, Pepe, Carvalho, Marcelo, Xabi Alonso, Khedira, Coentrao, Ozil, Cristiano y Benzema.

Ez pedig a madridi kezdő, helyrejött Ramos.
ki gondolta volna, nagyon meglepődtem... :roll:
a helyrejött túlzás,elkezdte a normális edzéseket
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.08.12. 12:24:46

Casillas, Ramos, Pepe, Carvalho, Marcelo, Xabi Alonso, Khedira, Coentrao, Ozil, Cristiano y Benzema.

Ez pedig a madridi kezdő, helyrejött Ramos.
ki gondolta volna, nagyon meglepődtem... :roll:
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.08.12. 12:22:16

Tocy írta:Pique will be available to play the Super Cup game against Real Madrid on Sunday. A decision on Busquets will be made later.

Tehát Pique mindenképp játszhat, Busquets kérdőjeles. Szerintem Alves játszik, tehát: valdes-alves,pique,abidal,adriano-busquets/masch,thiago/keita,iniesta-pedro,messi,villa. szerintem xavi nem kezd, pep azt mondta semmi kockázatot nem vállal vele kapcsolatban. én továbbra is azt mondom, hogy inkább keita fog kezdeni, mint thiago...
Casillas, Ramos, Pepe, Carvalho, Marcelo, Xabi Alonso, Khedira, Coentrao, Ozil, Cristiano y Benzema.

Ez pedig a madridi kezdő, helyrejött Ramos.
Na most a mi kezdőnkkel az a gáz, hogy eleve fájdalommal játszott Piqué, és izomtúlterhelés miatt sérült le akkor engem nem érdekel ez az egész bohóc kupa, inkább ne sérüljön le.

Így állnék fel: VV- Alves, Mascherano, Abidal, Adriano - Busquets, Iniesta, Thiago - Pedro, Messi, Villa.

Busquets biztos hogy játszani fog, nincs komoly baja. Pep lehet hogy berakja Keitát, és akkor vagy Thiago kerül ki, vagy Iniesta egy sorral feljebb.

De szerencsére jó az orvosi stáb, én bízom bennük, és kellemes meglepetés lenne ha még Piqué és Xavi is hozzáverődne a kezdőhöz.

Meg Alexis csereként 8)

Szerk.: Apró képzavar :D
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.12. 12:11:26

Pique will be available to play the Super Cup game against Real Madrid on Sunday. A decision on Busquets will be made later.

Tehát Pique mindenképp játszhat, Busquets kérdőjeles. Szerintem Alves játszik, tehát: valdes-alves,pique,abidal,adriano-busquets/masch,thiago/keita,iniesta-pedro,messi,villa. szerintem xavi nem kezd, pep azt mondta semmi kockázatot nem vállal vele kapcsolatban. én továbbra is azt mondom, hogy inkább keita fog kezdeni, mint thiago...
Válasz küldése