Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2008.02.27. 17:09:42

Messi-#19 írta:Hát én nem tudom ti hogy vagytok vele de a meccs előtti 1-2 óra mindig dögunalommal telik :evil: .ti mit szoktatok csinálni elyenkor :?: Szerintem nyerünk. :twisted:
Én pl ilyen későn kezdődő meccsek előtt alszom egyet, mert másnap suli :)
Lennon
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.01.17. 10:43:45

2008.02.27. 16:52:54

Azt nem mondom hogy vért fogunk izzadni mert a Valencia nem olyan
erőss most ebben a szezonban hogy félni kénne tőlük.De az biztos hogy
a Madrid is jó nagy pofonokba esetbele a nála gyengébb csapatnál úgy
-hogy én csak azt mondom hogy sztem jobb formábban vagyunk mint a
Valencia de soha nem szabad leírni az ellenfelet ha nyerünk is az biztos
hogy ez a Valencia nem fog ölvetettkézzel ülni.Egyetlen egy játékostól
tarttok a Valenciában az pedig Villa,másrészt engem agaszt Decó szerep
-lése remélem most nem a bíróval lesz elfoglalva hanem csinál is valamit
és nem tartja fel a játékott és csapatársait a viselkedésével.
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.02.27. 15:03:23

Rendszerint netezek, bár akkor is csak a meccs jár a fejemben! :D
Előkészítem a pattogót és a kólát (16 vok, nem alkoholizálok!), aztán net után nézem egy kicsit a tv-t is, míg el nem kezdődik a meccs. Vagy nyomom a fekvőtámaszokat a meccs előtti 15 percig, aztán pont zuhany után elkezdődik a 90 perc. :D
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
Avatar
Messi-#19
Capitá del Barça
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2007.12.17. 09:42:15
Tartózkodási hely: Barcelona

2008.02.27. 14:09:18

Hát én nem tudom ti hogy vagytok vele de a meccs előtti 1-2 óra mindig dögunalommal telik :evil: .ti mit szoktatok csinálni elyenkor :?: Szerintem nyerünk. :twisted:
Kép
Més que un club
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.02.27. 13:45:46

Ma csak egy csapat lesz a pályán, és nem a Valenciára gondoltam! Hildebrand sírva fog lemenni a 90 perc után!
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
Avatar
bence 8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2007.06.01. 15:35:09
Tartózkodási hely: Besenyőtelek

2008.02.27. 12:43:06

FCB_gábor írta:
bence 8 írta:mikor és hol adják a meccset??
sport1 22:30 csúsztatva
köszi!! azt nézem :D
...A sok [auto_cenzúra] vegás meg eszi a salátát
Az ember ragadozó mi a [auto_cenzúra] zabáljak palántát...
"Tibbah"
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2008.02.27. 12:35:44

bence 8 írta:mikor és hol adják a meccset??
sport1 22:30 csúsztatva
Kép
Avatar
bence 8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2007.06.01. 15:35:09
Tartózkodási hely: Besenyőtelek

2008.02.27. 12:24:39

mikor és hol adják a meccset??
...A sok [auto_cenzúra] vegás meg eszi a salátát
Az ember ragadozó mi a [auto_cenzúra] zabáljak palántát...
"Tibbah"
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.02.27. 11:26:40

Ákocka írta:Samu ma megint 3at lő, csak lessétek! :P
Ámen atyám! :lol:

Szerintem is jó ötlet, hogy egyre többet kell együtt játszatni Eto'o-t és Titit. Ők ketten nagyon megértik egymást már a kezdetektől fogva...gondolok itt még a nyári felkészülési meccsekre. Nem sokszor adatott meg, hogy a világ talán 2 legjobb csatár-duója együtt játszhasson, ideje bepótolni ezt a félévet mégpedig szép és sok góllal! :D

A Valencia amúgy biztos felszívja majd magát, hiszen nekik már csak ez az egy kupa maradt, ahol még megmutatják, hogy mit is tudnak. Kérdés, hogy ők mennyire szeretnék ezt a kupát megnyerni, mennyire fontos nekik a Király-kupa??? Reméljük, hogy nem nagyon. :twisted: Egy jó és gólgazdag meccset várok, az utóbbi meccsek formájával, tempójával és a foci minden szépségével együtt!

Remélem kitesznek magukért a fiúk! A támadóhármasból 1-1 gólt várok mindenkitől (én megelőlegeztem a Messi-Eto'o-Henry hármast, de a Místernél ki tudja??).
A tippem: Barca-Valencia: 3-1
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Ákocka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2007.09.17. 13:50:07
Tartózkodási hely: Veszprém

2008.02.27. 11:15:40

Én is bízom benne, hogy maradt még egy jókora nagy lyuk a gólzsákon. Eddigi kupaprodukciónk - az eredményt leszámítva - nem volt túl veretes. 6 meccsen 7 gól ( 2 győzelem, 4 döntetlen). Legjobb lesz a Valenciát oda-vissza verni 3-4 góllal. :)
A kiesést kizártnak tartom, de a tavalyi elődöntőre emlékezve, nem árt óvatosnak lenni. Egyébként már 14 meccs óta veretlen a gárda, ezt a sorozatot ez a gyengus Valencia nem törheti meg. Visszavágóra 3 gólos előny kell.
Dinhot sajnálom, hogy a rotáció áldozata lett. Ő bizonyára a hétvégére pihen. A tavalyi 0-6 estéjén remekül játszott, azóta se volt olyan jó. Egyébként simén érdemes próbálgatni Samut és Titit együtt, bővül a taktikai repertoár. Szegény Frenki mostanában jutott el ahhoz a kemény döntéshez, hogy kit hagyjon ki. Az eddigi rotációs szisztéma bevált, csak így tovább.
Samu ma megint 3at lő, csak lessétek! :P
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2008.02.26. 22:39:03

egy nagy gólarányú győzelem elképesztő erőt adhatna az elkövetkezendő 3 meccsre 8)
Gaba
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2006.09.25. 20:14:07

2008.02.26. 22:25:16

hát engem kicsit meglep R10 kimaradása, mert talán jót tenne neki a minél több játéklehetőség. de attól függetlenül nincs mese, itthon be kell zúzni a Valenciát ha valamit is keresni akaruk a kupában. és hát miért ne akarnánk!
szal nyomulni kell, és minél többet lőni!
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2008.02.26. 22:16:38

Én nem tudom, de Joaquin már fele annyira jelent számomra veszélyt, mint Silva, Villa, Arizmendi, (Zigic), perxe én nagyon tisztelem őt. Korábban a Betis-ben nekem abszolút favorit jobbszélsőnek számított, mind klubszinten, mind válogatott szinten, ahogy Vicente a túloldalon. Mára megváltozott a világ, amit egyrészt sajnálok, másrészt így tőlük kevésbe félek. Ha összeségében nézzük, én megtippelek egy (3-1/2-0)-t az első mérkőzésen, remélem ez bejön.
Nálam egyértelmű, hogy hazai pályán Ronnie játszik, Abidal-lal a baloldalon, ketten igencsak megnehezíthetik Albiol-ék dolgát. Nah, nekem a jelen Valencia keretből ő a favorit, már Helguera-t sem utálom 8) Aki még maradandót nyújthat korábbi élményeim alapján (s mivel az Ajax is közel áll hozzám), az Maduro, bár mostanában nem láttam játszani.

Gondolva a hétvégére, én játszatnám Ronnie-t (mivel vissza kell nyerni a ritmust, s fejldnie kell, s ha jó lesz, akkor már kihagyhatatlan az At.M. ellen, ha nem, akkor Henry játszik majd hétvégén, most még pihenhet). Messi is kell (de! ->jó eredménynél ismét behoznám vmeik fiatalt, mindegyikük érdekében: pihentetés-fejlődés) Eto'o nem hinném, hogy elfáradt volna, s hátha megmarad a gólerős forma, s naon jól segítheti ismét a támadásokat a befejezésekről nem is bexélve, s ismét megelőlegezve egy kecsegtető előnyt :lol: :arrow: Henry a mérkőzés második szakaszában csatlakozhazna az egykor megkérdőjelezhetetlen szentháromsághoz is akár, végre kipróválva együtt őket. Nekem jelen pillanatban Touré-Xavi-Iniesta kihagyhatatlan középen, nagyot produkálnak, nem úgy, mint Deco (kicsit padozhat) Perxe ezzel lehet vitatkozni nagyon is, számomra ő csak a 3. számú kp. Hátul: Milito rengeteg meccsen játszik, ahogy Puyol is, de legalább egyiküknek kezdőben kell lennie. A jobb oldalon egyértelmű Zambrotta, míg a bal oldalon megbízhatóbb Abidal. összeségében több kérdőjel is maradt, én sem vagyok teljesen biztos ebben, most ezt látom ésszerűnek, attól függetlenül, hogy ismerném a játékosok fizikai állapotát.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Marci
Capitá del Barça
Hozzászólások: 828
Csatlakozott: 2005.09.16. 20:19:45
Tartózkodási hely: /home/marci

2008.02.26. 21:51:46

Az tényleg érdekes, hogy 1 klasszikus baloldali ember van a keretben, Henry bevallottan nem érzi jól magát ott.
Azt azért ne gondoljátok, hogy majd pont Ronaldinho vette volna le a pályáról Joaquin-t.
Még az jut most eszembe, hogy Iniesta-t játszatja a bal oldalon ahogy Lionelmessi19 is mondja, esetleg Messit.
Marci 3 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.02.26. 21:50:31

Aprieto írta:
lionelmessi19 írta:
Márhogy mit is? :)
Abidal, Iniesta, Toure, Henry, kb. velük fog ott találkozni.
Henry NEM játszik jól a szélre száműzve, Abidal jó... vagy megállítja Joaquint vagy nem, Iniesta minden csak nem bal oldali játékos (bár valóban, mindenképpen jobb, mint mondjuk ha Bojant rakná oda vagy Messit hozná át), Touré hogy került a képbe..? :)
Abidal profi, megállítja. :P
Henry bement középcsatárnak, aztán mégiscsak a bal oldalon élt inkább, szvsz nem rosszul. Iniesta a bal, Xavi a jobb oldali tkp. persze nem szélsők, de az oldalukon segítenek be. Touré meg mindenütt ott van :D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2008.02.26. 21:41:55

Nem kéne rotálni Ronaldinhot, vagy Riijkard szerint túl van terhelve???
Hagyjuk! Pont minél többet kéne játszania szerintem, nem minden második meccset félig vagy teljes egészében kihagynia!!!Belelendülhetne, senki nem pihent még ennyit, mint ő idén, ő is szíve szerint egyetlen percet sem hagyna már ki idén. Riijkard....minusz!
Aprieto

2008.02.26. 21:36:27

lionelmessi19 írta:
Aprieto írta:Jó hát bal oldalnak kanyó, pont annak, ahol Joaquin jön majd ránk.

Ez nem normális. De ezt már jópáran elregéltük.
Márhogy mit is? :)
Abidal, Iniesta, Toure, Henry, kb. velük fog ott találkozni.
Henry NEM játszik jól a szélre száműzve, Abidal jó... vagy megállítja Joaquint vagy nem, Iniesta minden csak nem bal oldali játékos (bár valóban, mindenképpen jobb, mint mondjuk ha Bojant rakná oda vagy Messit hozná át), Touré hogy került a képbe..? :)

Szóval nem vagyok nyugodt, de miért kell egyszerre mind a két olyan játékost pihentetni akiknek az az alap posztja... NEM ÉRTEM NEM ÉRTEM NEM ÉRTEM.

A Valencia meg azért nem egy kutyaütő banda a kupában, főleg hogy nekik már csak ez maradt.
Avatar
Marci
Capitá del Barça
Hozzászólások: 828
Csatlakozott: 2005.09.16. 20:19:45
Tartózkodási hely: /home/marci

2008.02.26. 21:27:38

Szerintem se kell félteni azt a bal oldalt. Mindazonáltal sajnálom, hogy kihagyta a keretből Ronaldinhot ... az Atletico elleni meccs sokkal fontosabb, ott kellett volna pihentetnie!
Továbbá sztem Xavinak, Iniestának, Bojannak is lehetne adni pihenőt most (ha nem is így, mindhármuknak). Xavi egyre jobb formába lendül, sajnálnám ha túlságosan elfáradna, valamint Iniesta végigrobotolta eddig az egész idényt, csodálatos játékkal.
Marci 3 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.02.26. 21:23:06

2-0ra hozzuk a meccset, R10 nélkül is.

Gólt nem szabad kapni,szóval most nem várok olyan kolosszális támadásokat,és prést,szntem jóval taktikusabb játék lesz.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2008.02.26. 21:18:22

Hát... Nem is azt mondom, hogy nem értek egyet Rijkaard döntésével, de a magyarázattal... Ahova befér Edmílson, Iniesta, Deco és Bojan, Ronnienak is illene. Nem igen lehet őt a kimaradókkal (Sylvinho, Giovani, Gudjohnsen és Ezquerro) egy lapon említeni. Van egy olyan érzésem, hogy mellébeszélnek.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.02.26. 21:16:03

Aprieto írta:Jó hát bal oldalnak kanyó, pont annak, ahol Joaquin jön majd ránk.

Ez nem normális. De ezt már jópáran elregéltük.
Márhogy mit is? :)
Abidal, Iniesta, Toure, Henry, kb. velük fog ott találkozni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2008.02.26. 21:12:56

Hát... Nem tudok mit mondani erre csak azt hogy lesz még idén esélye jól játszani és bizonyítani Ronnie-nak, most kicsit pihenhet és az Atlético ellen már fittebb lesz.
Kép
Kép
Kép
messi1918
Capitá del Barça
Hozzászólások: 840
Csatlakozott: 2007.12.23. 12:34:45
Tartózkodási hely: Szatymaz
Kapcsolat:

2008.02.26. 21:10:04

De azért ez a Valencia nem jobb mint a Celtic vagy a Zaragoza, és ellenük Roonie nagyon jól nyomta! Szerintem nem őt kéne kihagyni, hanem valaki mást! És remélem Pinto védeni fog! 8)
..................................
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.02.26. 21:08:42

Én meg azt mondom inkább most maradjon ki Ronaldinho, de az Atleticó ellen legyen a lehető legjobb formában. Ott nagyon kellene győzni. Mondjuk holnap se árt. :)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2008.02.26. 21:06:45

messi1918 írta:Pont most szedi ki ROnaldinhot amikor már három meccse egyre jobb fomát mutat! :shock:
Itt lenne az ezer sebből vérző Valencia önbizalom gyűjtésnek tökéletes, és nem igaz, hogy ezt nem látja!
Az a baj, hogy most már a Valenciára se lehet lassan ezer sebből vérző csapatnak neveni, mert az utóbbi időben kezdik magukat összeszedni, bár a Getafe és a Recre ellen csak ikszeltek. Amúgy tényleg hiba volt kihagyni Ronnie-t, inkább Bojant pihentettem volna. Viszont így tutira Henry, Eto'o és Messi kezd majd. Azért ez se rossz névsor!
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése