Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.02.21. 12:17:11

Kép



"Barça, ma nem leszel egyedül"
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2007.02.21. 12:13:48

Merx-nek: Sylvinho nem tagja a keretnek (és Edmilka sem). A BL-ben Belletti, Motta és Gio is szokott játszani. Sztem Belletti kezd majd jobbon.

Sztem nem fogunk nekik rontani, mert itt a bekapott gól végzetes lehet (a Pool nem Bréma kaliberű csapat). Én inkább sokpasszos réskeresésre számítok és betömörülő Poolra. Szóval több segítség lenne Messi frissen a fáradó benga védők között. Gondoljatok bele, h középen Guddyval brusztolnak 60 percen át, aztán megjelenik közöttük egy gömbvillám, akit szemmel sem tudnak követni :). Sztem hatásosabb lenne, mintha egy esetleges 0:0 nál a "félelmetes" Gyula váltaná Messit.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.21. 12:12:05

sztem guddy kezdése megkérdőjelezhetetlen! ismeri az angol ligát és erősebb/magasabb is mint a nyúl. a pool védők nem igazán fognak hátul szerénykedni... :?
a védelemben meg remélem gio kezd és zambrotta lesz a jobb bekk, mert oleguertől ments meg uram minket...
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.02.21. 11:55:22

én kezdőbe tenném mindenféleképpen a Kicsit!

bevonulnak a csapatok, 100000 ordítozó néző, esetleg élőkép, hatalmas stadion. okés, nekik is van hasonló az Anfielden, de egy kicsit azért igazán megszeppenhetnének az elején.

gólt kell szerezni minnél hamarabb és ehhez kell Messi!
Rijkaard 60.perc tájékán szokott cserélni, viszont, ha addig nem történik semmi, akkor félóra nem hiszem, hogy elég lenne.

GÓLT KELL RÚGNI az elején, legalább egyet és akkor kénytelen lesz támadni a 'Pool is.

egyébként az összes sajtó tegnap azzal volt tele tegnap. hogy
Dia del Messi! és Ronnie is jó lesz, érzem.

update:a mai lapokban : "La noche de LEO"

FORCA!
Avatar
merx
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.08.23. 16:24:13

2007.02.21. 11:41:19

motta meg edmilson smmit nem ér a magasságával mert pl motta emberfogásra képtelen még egy 150 cm-es playa is elfejelné a labdát előle
-------------------VV-------------------
zambrotta--puyol--thuram--sylvinho
---------------márquez----------------
----------xavi----------deco-----------
---messi------------------rondlinho---
-------------gudjohnsen---------------



KÁBÉ
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2007.02.21. 11:33:27

Ha Motta és Gudjohnsen kezdő, akkor nálam Rijkaard megint lejjebb ássa magát egy szinttel...
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.02.21. 11:29:41

Szerintem is az izlandi fog kezdeni, minden erről árulokodik. Még talán racionálisnak is tűnik Saviola padoztatása, csakhát én is őt szeretném inkább Aggerék között ficánkolni látni.

Edmilsont hagyjuk már a francba... Kezdjen csak Thuram, még ha nem is bírja végig a 90 percet, az ő rutinjával és helyezkedésével (fejjátékával, amire szükség lesz) meg tudná oldani a feladatot. Még fél lábbal is sokkal jobb védő, mint Edmilson volt fénykorában. Ha pedig Thuram papa nem bírná végig, akkor beállhatna helyette Gio. Márquez vissza Puyol mellé, és Broki játzshatna vkp-t. Akárhányszor kapott szerepet a középpályán ebben az idényben, mindig bizonyított. Jóllehet ezek a meccsek általában alacsonyabb osztályú ellenfelek ellen voltak a kupában, de mindig a csapat egyik legjobbja volt.

Viszont egy dolog szól Motta (vagy Edmilson mellett), hogy ő(k) a keret legmagasabb játékosai közé tartoznak, akikre mindenképp szükség lesz a szögletek és szabadrúgások kivédekezésénél.

Szerintem a következő kezdő várható:

VV
Oleguer - Puyol - Márquez - Zambrotta
Motta
Deco - Iniesta
Messi - Gudjohnsen - Ronaldinho
robag
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2007.02.13. 08:27:53
Tartózkodási hely: a penge élén

2007.02.21. 11:22:42

Az én kezdőm:
Belletti----Marquez---Puyol-----Zambrotta

Motta

Iniesta-----------------Xavi

Messi------- Guddy----------Roni


Messi azért mert az elején el kellene dönteni a meccset, guddy pedig a pl múltja és alkata miatt! vkp-ra Motta az ideális ( ezen a meccsen ), és belletti gyorsasága nélkülözhetetlen lesz! Oleguer max. sérülés esetén.
".. Te csak játszod az istent, de nem lehetsz az, mert isten mindenkit szeret, nem igaz?!.."
Avatar
merx
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.08.23. 16:24:13

2007.02.21. 11:00:10

ha eidur-t teszi be csatárnak azt is meg lehet érteni, lehúzott egy kis időt a PL-ben és lehet több bajt tudna nekik okozni mint saviola, nem pehelysúlyúak a pool védők -> saviola lehet "megfeneklene" ... szóval bárhogy is dönt kettőjük között meg lehet érteni frank-et
topasz
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006.01.10. 10:20:21
Tartózkodási hely: Pécs

2007.02.21. 10:50:57

Háááát, ha figyelembe veszem Frank eddigi húzásait, szerintem Motta mellett Belletti is bekerülhet, hiszen őket a Bl-ben szokta játszatni.
Emelett szerintem sajna Guddddd lesz a kezdő, és Nyúl barátunk nem nagyon fog játszani, pedig a két argentín tuti lehetne...
Kubala
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.21. 10:38:14

edmilsont tuti kihagynám mert mostanában nem tolja jól és persze thuramot betenném, ha nem lenne meccshiánya! így inkább mottára szavaznék a középpályán és marquez maradjon hátul!
messi nagyon hiányzik a csapatból, de igaz az, hogy jobb lenne ha csere lenne, mondjuk az 50. perc körül, mert akkor úgyis nagyon fog nyomni a barca, hogy jöjjön a gól és kell egy friss ember aki lendületet visz a csapatba! messi sztem nincs még 100% állapotban... ha kezd, tuti lejön a 60 perc körül...
Avatar
merx
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.08.23. 16:24:13

2007.02.21. 10:37:36

én meg egyáltalán nem tenném be edmilson-t és motta-t sem semmmilyen posztra ők kártyázni mennek a pályára nem pedig focizni nagyon nem szeretem őket a csapatban látni ...

iniesta-t tenném a helyükre, vagy akkor thuram a védelembe rafael pedig vkp-nak ...
várom amegkövezést :roll:
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2007.02.21. 09:53:42

Thuram beállítása -bármennyire rutinos is- szerintem is kicsit kockázatos. Elnézve Frank húzásait, Marquez fog Puyol mellett kezdeni és Motta fog vkp-ban faragni (BL meccseken szokott játszani Motta én úgy emlékszem).
Én jobban örülnék, ha lenne a padon egy olyan bevethető ember, aki ha kell lendületet tud adni a csapatnak (Iniesta, Messi). Lehet, h hülye vagyok, de sztem Messi többet tenne hozzá csereként még, mint kezdőként. Gondoljatok bele, ha nem rugunk gólt, akkor majd jön helyette Guddy vagy Gyula a 60. perc körül? Attól lendületesebbek leszünk? Ne felejtsük el gólt kell rúgnunk és legalább 1:0-ra nyernünk kellene!!!
Ja és Benitez helyében Kuyt, Bellamy kezdene nálam és a kontrákra játszanék. Szóval ezért lenne nálam középen Marquez Thuram helyett !!!
durmi
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2007.01.27. 19:18:56

2007.02.21. 09:22:17

Szerintem Etoo nélkül is legalább annyi esélyetek van,mindha ott lenne!Mondott olyanokat a nyilatkozataiban,ami miatt feszültség lehet a csapatban ha játszik! PL:Dinhora amiket mondott stb..
Reménykedjetek ,hogy a Holland elfelejti végre Gudjohnsent,Giulyt.Nincsenek ezen a szinten!Játszon inkább Iniesta .Messi,Saviola.Sokkal jobbak.
Kemény jó meccs lessz!Tippelni sem nagyon merek.
MA!! nektek szurkolok!
Víg napot

Hala MADRID!!!
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.02.21. 06:38:51

Nem gondoljátok hogy hirtelen betenni Thuramot a kezőbe nem kokázatos?
Szerintem még nem 100%-os és meccshiánya is biztos van.Én inkább Edmílson-t kezdetném még.
in to exile
Avatar
otto'o
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2007.01.27. 20:42:50
Tartózkodási hely: bp.

2007.02.21. 03:09:56

Valdes
Oleguer, Thuram, Puyol, Zambrotta
Marquez
Xavi, Deco
Messi, Dinho, Iniesta

szerintem ezt fogja választani Rijkaard
és jól teszi

első félidőben Messi harcol ki szabadrúgást, Dinho bevágja
másodikban bejön Gudy és beállítja a 2-0 ás végeredményt
(csodálkoznék ha Saviola lehetőséget kapna) :shock:
kivéve ha mi kapjuk az első gólt, ezt mindenképpen el kéne kerülni
szögletek, 16-os körüli pontrúgások életveszélyesek
ropilábú krancsi jancsit bele kell döngölni az altalajba legalább 6 láb mélyre :evil:
és végig koncentrálni :!:
barca, barca, baaar-ca
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.21. 00:09:25

Na, végezetül az én holnapra tervezett kezdőm:

Valdes
Oleguer, Thuram, Puyol, Zambrotta
Marquez
Iniesta, Deco
Messi, Saviola, Dinho

szerintem jelen pilll ez a legerősebb, amit ki lehet hozni, kérdés h thuram mit tud nyujtani majd...ha játszik.

Jó éjt!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.20. 23:37:42

Enrique írta:Egyértelmű - számomra - mit akar a Samu: Addig nem akar még a keretbe se kerülni, míg biztosan nem játszik kezdőként. Csereként úgy tűnik egy percet nem akar játszani.

Ha viszont hétvégén sem lesz ott a 18 között, akkor valami baj lehet...
Őszintén én arra is gondoltam, hogy büntetésben van.
Megmondták neki, h ilyet többet nem akarnak látni, és megbeszélték, h melyik meccseken nem játszhat, és mi a hivatalos szöveg a sajtónak...

És sztem egyre inkább ez a valószínű...
Hétvégén már tuti játszik, sztem egy ideig ki lehet hagyni, de azért pool visszavágóra, el classicóra már kezdőbe kell a fiú!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.02.20. 21:53:03

Enrique írta:Egyértelmű - számomra - mit akar a Samu: Addig nem akar még a keretbe se kerülni, míg biztosan nem játszik kezdőként. Csereként úgy tűnik egy percet nem akar játszani.

Ha viszont hétvégén sem lesz ott a 18 között, akkor valami baj lehet...
Pedig én szinte biztos vagyok benne,hogy amikor először keretbe kerül,nem lesz kezdő.1000%
Mostmár én is kezdek kicsit nyugtalankodni,nagyon gyanús az ügy.
Félig meddig végülis most is a játékot tagadja meg nem?
Lehet,hogy hülyeség,hogy filózunk itt mindenfélén,és lehet,hogy tényleg csak a térdét akarja erőstíeni,de egyre gyanúsabb.
3 hete nem tudták,hogy még erősíteni kell a térdét?
Ha már nincs semmi kockázat a szerepeltetésében,akkor miért ne játszana a szezon egyik legfontosabb meccsén?
Márpedig ha erre a létfontosságú meccsre nem került a keretbe,akkor hétvégén se fog,ebben biztos vagyok. :?

Nagyon rossz előjelekkel várjuk sajnos a holnapi meccset,nagyon félek,hogy bukta lesz a vége.
Talán még jobb is,hogy holnap játszunk a Nou Campban,mert jelenlegi állapotunkban az Anfield-en átgázolnának rajtunk,a saját közönség viszont mindig hatalmas lökést szokott adni a csapatnak.
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2007.02.20. 21:49:25

Bodi írta:Hát én akkor se értem meg Eto'o kimaradását.
Az idény egyik legfontosabb meccséről van szó,nincs hova tatralékolni.
Lassan már 3(!) hete,hogy Eto'o visszatért tétmeccsen,most meg nem kerül be a Liverpool elleni keretbe?Az Osasuna elleni meccs előtt még nem tudták,hogy erősíteni kell a lábát további hetekig?
Érdekes a dolog,kicsit gyanús is,nem úgy ismerjük Eto'o-t,hogy a legfontosabb meccset kihagyná.
Kíváncsi vagyok mikor kerül legközelebb a keretbe,de remélem,hogy hamarosan,mert az egész szezonunk elszállhat,ha még sokáig edzeget,mivel nincs jelenleg olyan csatárunk,aki a Barca-hoz igazán méltó.
Savigól van de Guddyt fogja játszatni frank :( én igy álnék fel elől
Ronaldiho------Saviola-------Messi és ha vezetünk 2 vagy 3-0-ra akkor messi helyett jöhet Giuly :wink:
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.02.20. 21:26:34

Ja, csak az a bibi, hogy Saviola nem fog kezdeni, sőt még beállítani sem fogja, mert Rijkaard Giulymániában szenved. Ki kellene gyógyítani belőle. Tuti, hogy Gudjohnsen fog kezdeni... Sajnos!
lionel19

2007.02.20. 21:23:32

Ne feledjétek hogy a bl meccseken mennyivel jobban jaccunk! Werder,Chelsea elleni visszavágók...

a világ legjobb csatársora Ronaldinho - Eto'o - Messi
de ne feledjétek hogy a világon sincsen senkinek a Ronaldinho - Saviola- Messi sorhoz fogható támadó szekciója... ÉS mi vagyunk az esélyesek...
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.02.20. 20:56:05

Egyértelmű - számomra - mit akar a Samu: Addig nem akar még a keretbe se kerülni, míg biztosan nem játszik kezdőként. Csereként úgy tűnik egy percet nem akar játszani.

Ha viszont hétvégén sem lesz ott a 18 között, akkor valami baj lehet...
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2007.02.20. 20:51:00

Ezt egyszerüen nem tudom megérteni,és felfogni!Valami rohadtul bűzlik...persze most majd az lesz a magyarázat,hogy majd a második sorsdöntő meccsen játszik bla-bla-bla AZ ÖSSZES MECCS SORSDÖNTŐ MOST A BARCÁNAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Föleg ilyen kiábrándító játék után kellenének a friss emberek,akik szint visznek ebbe a kifakult Barcába!Ahogy Messi beállt vasárnap, mindjárt megváltozott minden és 30 perc alatt több faultot harcolt ki,mint adigg mindenki!Komolyan nem hiszem ezt el mi jöhet mééég??! :evil: EZ KAMÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
Válasz küldése