Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2007.02.21. 23:19:17

Jungleeboy írta:Talán még úgy van esélyünk, mint a werder ellen, hogy a fiúknak eszébe jut, hogy akár ki is eshetnek és elkezdenek úgy játszani ahogy tudnak!!!
Nem hinném hogy ma nem akartak volna úgy játszani ahogy tudnak.
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.21. 23:19:01

Ha Henk nem jön vissza, Cruyffot szivesen látnám a padon...ismételten csinálhatna egy jó csapatot.

Persze ha idén a bajnokságot megnyerjük, és látom a játékban a javulást, akkor marasztalom Franket.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Jungleeboy
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006.09.14. 09:41:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.21. 23:18:17

Talán még úgy van esélyünk, mint a werder ellen, hogy a fiúknak eszébe jut, hogy akár ki is eshetnek és elkezdenek úgy játszani ahogy tudnak!!!
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2007.02.21. 23:17:23

Atesz írta:
cps46 írta:A legnagyobb gondom az, hogy összességében bármennyire is [auto_cenzúra] voltunk, nem láttam jobbnak az ellenfelet. Szerencsével még tovább is mehetünk.
Azt mondtam, megyek aludni, de mégsem.
Azért sztem nehogy azt higyed, hogy hazai pályán is ilyen lesz a Liverpool...
Nem mondtam ilyet, hogy ezt hinném, a 2 mondatomnak annyi köze van egymáshoz, hogy egymás után következik.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Jungleeboy
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006.09.14. 09:41:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.21. 23:15:56

lionelmessi19 írta:
Jungleeboy írta:
Úgyis nevezve van a bl keretbe
Tudtommal nincs :roll:
Javítsatok ki ám!
Én úgy tudom nevezve van! (de most már én se vagyok benne biztos:P)
Avatar
balboa7
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1091
Csatlakozott: 2004.10.08. 16:32:03
Tartózkodási hely: BP

2007.02.21. 23:15:40

...hm, ezek után én is red, és enrique véleményén vagyok:S

...ez a féléves teljesítmény alapján, sztem be kell látni, h sajnos ez a korszak is lejárt:S :(
...lehet bízni csodában, és lehet még reménykedni, de meccsek óta nem tudnak eljutni a srácok az ellenfél 16osáig...szabadrugásokból veszélyeztetünk, és ennyi...

...DE télleg benne lehet a paklikba az a csoda úgymond, h a fiúk megrázzák magukat egyszer-egyszer még az idénybe, mer azért klasszisok alkotják a csapatot...

...és, az a bizonyos Cruyff féle nyilatkozat...hát, az öreg tudja, h mi van...asszem újítani kell a nyáron...változtatni kell...

...nah de neh, legyen igazam... :( 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára balboa7 2007.02.21. 23:18:34-kor.
Visca el BARCA!Visca el BARCA!Visca el BARCA!
Kép
Avatar
liomessi9
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2006.02.02. 22:18:41
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.21. 23:14:57

Hát amit ma műveltünk :( :( :( Kezdünk olyanok lenni mind a madrid, nem tudom elhinni, miért vagyunk ennyire "kreatívatlanok", valdes- hát róla inkább semmit, a védelem- egyszerűen mintha meg lennénk szeppenve, Marquezre rá sem lehet ismerni, xavi, messi, ronaldinho, motta-hát szóval szavakat se találok, deco meg talán saviola és puyol aki ugymond elfogadhatót nyújtott. Sajna az a legnagyobb baj, hogy a liverpool ugy felszívta magát ezzel a győzelemmel, hogy szinte esélytelenek leszünk a visszavágon! Ettől függetlenül 100%ig kiállok a csapat mellett, és szurkolok nekik tiszta szívemből!!!!FORCA BARCA!!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.21. 23:14:35

Jungleeboy írta:
Úgyis nevezve van a bl keretbe
Tudtommal nincs :roll:
Javítsatok ki ám!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.02.21. 23:14:22

El Payaso írta:Mégegyszer mondanám hogy nem embereket kellene kipécézni, mert a csapat kapott ki, és nem 1 vagy 2 játékos miatt...
ezt szerintem kisebb betűkkel is elovassák az emberek.
ne legyen már olyan szent tehén mondjuk ronaldinho, akit nem lehet kritikával illetni! ezt a csávót 150 millióra tartják a Klubnál, és mostanában akarnak aláíratni vele egy szerződést ötven éves koráig!
ha ennyire futtatják, akkor talán csinálhatna is valamit az ilyen kólameccseken is, mint egy bl-nyolcaddöntő!
oké, h mindenki sz.ar volt, de egy csapatnál azért tartják az ilyen ronaldinho-féle sztárokat, h ha nem megy a bugi, akkor karolják föl a brigádot és fordítsanak a dolgokon.
ehhez képest pl. ronaldinho lóf.szt sem csinál.
PUYOL-XAVI-INIESTA
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2007.02.21. 23:13:51

erre szoktam mindig ezt mondani: nem lehet mindig nyerni! És tényleg nem :lol:
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.21. 23:13:37

Ronaldinho #10 írta:
Jungleeboy írta:Most kéne a Barca B-hez nyúlni és berakni egy-két fiatal játékost akár Ronaldinho helyére is
ígyvan. Dos Santos jühet ;)
Idén már ugysem, jövőre meg biztos. Ez van.
Viszont r10, azt az előző hsz-t......feltétlenül tudatni akartad velünk?
Így is fáj a hasam, annyira ugrál az idegtől... :roll: :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.02.21. 23:13:35

lionelmessi19 írta:Valdes meg nagyon becsúszott a kapuba.
kb. miatta kaptuk, meg belletti miatt, de valdesről ne feledjük, h rengeteg meccset mentett már meg nekünk idén, azt hiszem ennyi baki belefér, kár h mostanra időzítette.
De azért egy Barca kapustól elvárható lenne, hogy egy ilyen labdát kivéd. A hazaadásnál meg nem is tudom, hogy mit gondolt. Egyértelmű, hogy nem ért hozzá Liverpool játékos. Ezt a meccset végigizgultam, mert sztem VV nagyon bizonytalan volt :?
Marquez témában egyetértek, menjen csak a kp-ra. Ebben az évben nem az első nagy hibája volt :?
10 Puyol-féle játékos kéne ebbe a Barcába :!:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.21. 23:12:27

.Eto'o majd megmutasssa.

Mit mutat majd meg 5 perc alatt? Megköszönhetjük Rijkaardnak, mert Eto'o ma azért nem játszott, mert nem jönnek ki egymással. Minden más csak bla-bla. Rijkaard kivitte a személyes ellentétet a pályára. Milyen edző az aki 5 percre rak be egy meccshiánnyal küszködő játékost? Milyen edző az, aki egy ilyen döntő fontosságú meccsre kispadon kezdeti a csapat legjobb formában lévő játékosát Iniestát? Milyen edző az aki 5 hónapos kihagyás után azonnal a kezdőbe jelöl egy másik játékost, Messit, mikor őt szintén nagyon keveset játszatta korábban? Milyen edző az, aki mikor döntő mezőnyfölény kialakítására van szükség éppen Xavit hozza le, amivel tönkrevágja a középpályás játékunkat? Milyen edző az, aki egy ilyen meccsen Edmilson helyett Mottát rakja be? Milyen edző az aki védőposzton a legnagyobb klasszisunkat, Thuramot mellőzi egész évben? Milyen edző az aki nem képes odahatni Dinhonak, Deconak, hogy végre ne önzőzzenek el 10 labdából 9-et? Milyen edző az, aki nem látja át, hogy ki az a játékos aki igazán hozta az eredményeket és vitte a csapatot, olyannyira , hogy már az eladásáról beszélnek? Milyen edző az aki még véletlenül sem azt a játékost cseréli be soha akit éppen kellene? Milyen edző az, aki ha bajban van a csapat csak annyira képes a pálya szélén, hogy hülye képet vág ami már a riporternek is feltűnt?
VISCA EL BARCA!
Jungleeboy
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006.09.14. 09:41:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.21. 23:12:25

Ronaldinho #10 írta:
Jungleeboy írta:Most kéne a Barca B-hez nyúlni és berakni egy-két fiatal játékost akár Ronaldinho helyére is
ígyvan. DOS SANTOSSSSSSSSSS!!!


Úgyis nevezve van a bl keretbe
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.21. 23:12:04

Enrique írta: Nem szeretném, hogy a Barcával is ez történjen.
Tudnám értékelni, ha látnék már valami változást, mert ez így nagyon nem jó. A fejekben, felfogásban, de a keretben szintén.

És ha esetleg nem fog összejönni, megint lesz néhány fekete év, kibírjuk, nem gond.... [/color]
Sztem azért kicsit más helyzetben vagyunk, közel sem az egész csapatot kell lecserélnünk...

Viszont kibírjuk a fekete éveket, ha lesznek. Csak nem tudom, hogy hogy, nagyon hiányzik az, h jó érzéssel állok fel a tv elől........
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Ronaldinho #10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2006.07.16. 23:06:15

2007.02.21. 23:11:45

Jungleeboy írta:Most kéne a Barca B-hez nyúlni és berakni egy-két fiatal játékost akár Ronaldinho helyére is
ígyvan. Dos Santos jühet ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ronaldinho #10 2007.02.21. 23:12:21-kor.
Kép
Kép
Gyógyulj meg Samu! Gyógyulj meg Puyol!
Avatar
Ronaldinho #10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2006.07.16. 23:06:15

2007.02.21. 23:11:15

Najólvan én leléptem recskázni.
továbbra is barca pihen a szívemen. eszem ágában sincs elhagyni, ill. lemondani róla.

MÉS QUE UN CLUB!
Kép
Kép
Gyógyulj meg Samu! Gyógyulj meg Puyol!
Jungleeboy
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006.09.14. 09:41:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.21. 23:10:35

Most kéne a Barca B-hez nyúlni és berakni egy-két fiatal játékost akár Ronaldinho helyére is
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.21. 23:10:20

Game90 írta:Srácok :!:
Ne temessük már annyira a csapatot. Van még egy meccs, bármi lehet.
Ne felejtsétek, ti még mindig Barca fanok vagytok :wink:
Mondjuk attól még temethetik, valóban nem sok esélyünk van.
Viszont tényleg furcsa....na mind1, van aki így van aki úgy.

Még bármi lehet!!!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.02.21. 23:09:31

redmiller írta:Jó uton haladunk, hogy oda jussunk, mint a Galaktikusok...
Ronaldinhotól két hétre elvenném a labdát... VV elképesztőt bakizott a védelemmel együtt... Borzalom az egész.... Vérfrissítésre van szükség...
Egyetértek.

Ugyanez volt a madridnál is: 2003 után elkezdtek gyengülni, szartak az egészre fent a vezetőségnél, semmiféle változtatást nem akartak meglépni, ragaszkodtak olyan emberekhez, akik már semmi újat nem tudtak nyújtani a csapatnak, és tessék, itt az eredménye... Szenvednek évek óta.

Nem szeretném, hogy a Barcával is ez történjen.
Tudnám értékelni, ha látnék már valami változást, mert ez így nagyon nem jó. A fejekben, felfogásban, de a keretben szintén.

És ha esetleg nem fog összejönni, megint lesz néhány fekete év, kibírjuk, nem gond....
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.02.21. 23:09:00

Boixos írta:nem is tudom, h hogy a rákban rúgott 16 gólt a bajnokságban...
Hát annak a nagy többsége szabadrúgásból és 11-esből volt. Akciógólt nagyon ritkán rúg :?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.21. 23:08:41

Ronal.10 írta:ha tovább jutnánk amilyen szerencsétlenek vagyunk megint egy mocskos angol cspatot kapnánk na vajon kit? :) igyis ugyis kiesünk.. nincs szabadulás az angoloktol... :lol: legfeljebb még a döntöbe is angol lesz.. fenébe :cry:
Sajnos az angolok már uralják eléggé európát, pedig aztán nem egy szép foci amit játszanak.
Meg az se, amit mi.
Messi még nem bír ilyen szintű meccset, Dinho meg se mozdult, Saviola üres kapura is kihagyná....
Deco jól nyomta most!!!! Iniesta kezdőbe kellett volna, Xavinak egyik legrosszabb meccse volt idén.
Puyol mit hajtott már megint.......szegényt egyedül hagyják.
Belletti egész biztató volt, bár védekezésben még mindig elég [auto_cenzúra], jobbulást neki.
Zambrotta jó volt, szép gólpassz. vele nem volt gondom.
Marquez a bakiján kívül nem játszott rosszul, de Thuram kell középre, Marquez vkp, mert sajnos az ilyen előfordul nála, ha védőt játszik akkor nincs aki utánna tudna javítani.

Valdes meg nagyon becsúszott a kapuba.
kb. miatta kaptuk, meg belletti miatt, de valdesről ne feledjük, h rengeteg meccset mentett már meg nekünk idén, azt hiszem ennyi baki belefér, kár h mostanra időzítette.

Forca Barca!!!!!!!!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2007.02.21. 23:07:27

Mégegyszer mondanám hogy nem embereket kellene kipécézni, mert a csapat kapott ki, és nem 1 vagy 2 játékos miatt...
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.02.21. 23:07:14

Srácok :!:
Ne temessük már annyira a csapatot. Van még egy meccs, bármi lehet.
Ne felejtsétek, ti még mindig Barca fanok vagytok :wink:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2007.02.21. 23:06:39

cps46 írta:A legnagyobb gondom az, hogy összességében bármennyire is [auto_cenzúra] voltunk, nem láttam jobbnak az ellenfelet. Szerencsével még tovább is mehetünk.
Azt mondtam, megyek aludni, de mégsem.
Azért sztem nehogy azt higyed, hogy hazai pályán is ilyen lesz a Liverpool...
Kép
Válasz küldése