Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
barcaftcfan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2006.11.01. 23:19:29
Tartózkodási hely: Magyarország

2006.11.01. 23:27:02

Azért ez már sok amiket a Chelsea nyilatkozik!
Sokat megengednek maguknak!
terike is már befoghatná a pofályát!

muringyó
Komolyan mondom ekkora öntelt nagyképű barmot még kispadon ülni nem láttam!
De remélem azért egyszer beszopizik a Cselszkijével!


Mourinho fogd be a büdös pofádat!
Még, hogy a Barcának fújnak hazai pályán!?
Hát ilyen egyértelmű LESGÓLT, mint amit Lampard rúgott, még a Föld nem látott!
És még valami! Méghogy a Barca színészkedik!
Akkor nézze meg felvételről a Drogbácskáját!

Hajrá Barca!

Mi már megnyertük tavaly a BL-t!
A Chelsea csak álmodozhat róla! Reméljük, nem sokáig!
Hajrá Barcelona!!!
Hajrá FERENCVÁROS!!!
Hajrá Lazio!!!
alföldi zoltán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2005.11.07. 00:41:15
Tartózkodási hely: Mohács

2006.11.01. 22:54:52

Terry es a Portgal mester azt modta amit mondania kellett(hogy szakadjanak meg)De hat ez van.Mar eleg sokszor keveredtem majdnem verekedesbe portugalokkal mert az mertem mondani, hogy utalom chelseait es a muringyot.Tovabb fogunk jutni es nem tudom van e ra lehetoseg, hogy ujra osszekeruljunk egyenes kieseses szakaszban ha igen akkor ott visszavagni az lenne a legszebb ajandek.
Avatar
Attya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2005.01.20. 09:47:59
Tartózkodási hely: North Carolina

2006.11.01. 22:44:25

az a legnagyobb baj ezekkel a köcs.g Ruszkikkal, h átvették muringyó stílusát és azt képzelik, h nekik mindent szabad!! azt képzelik, h mindenki ellenük van de azt nem vennék észre, h ők milyen alattomos kisstílű pitiáner alakok, méghogy a a barca szinészkedett akkor nézzék + Drogba mit művelt az elején esett kellt, csak, h vkit állítsanak ki!!! SZEMÉT RUSZKIK SZEMÉT ANGOLOK ÉS SZEMÉT MURINGYÓ!! ui: az a legnagyobb baj, h már 1 nap eltelt és még mindig ideges vaok, de csak azért mert amiket ezek lenyilatkoznak a mérkőzésről az vmi fantasztikus, mintha nem is ugyanazon a métkőzésen lettek volna!!! Szemetek
"Leo egy egyéniség. Senkihez nem lehet hasonlítani. Idén mindenki Cristiano Ronaldoról beszél, pedig Messi az, akiről érdemes többet beszélni. Ugyan Ronaldo sem rossz játékos, csapattársak vagyunk a portugál válogatottban, csodálatos játékos. Viszont Messi bármikor képes a jó játékra és nem csak akkor, amikor kedve szottyan focizni, ellentétben másokkal.”
DECO
Avatar
Grandy
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2005.10.23. 19:05:40
Tartózkodási hely: Nou Camp

2006.11.01. 22:05:52

A hosszabításban esett a gól, szóval legalább 1 percet rá kellett volna még húzni a hosszabításra, de azért Farina sport"társ" majd' 1 perccel előbb fújta le a meccset! :shock: Bravó! :evil:
Ronaldinho ellen kevés tökéletesen játszani!
Avatar
Grandy
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2005.10.23. 19:05:40
Tartózkodási hely: Nou Camp

2006.11.01. 22:02:54

Hát ez hihetetlen... ilyen meccset... még mindig ideges vagyok! Mourinho befolyásolta a játékvezetőt, Terry tucatnyi alattomos szabálytalanságot követett el, többek között belerúgta a fekvő Decóba a labdát tiszta erőböl! Carvalho nem egyszer letalpalta a mieinket és utána ő reklamált... és ezek után van merszük ilyet nyilatkozni! Én úgy emlékszem Drogba kezdte a színészkedést, a bíró háta mögött "lerúgdosni" a Barca játékosait... de biztos Mourinho és Terry máshogy látta/gondolja... Nem lennék meglepve, ha nemsokára olyat nyilatkozna valamelyik a 2007-es Fair Play díjra nagy eséllyel pályázó sportember (értsd: Mourinho vagy Terry), hogy a Barca bérelt fel embereket például Cech és Cudicini "lesérítésére", hogy ők ne játszhassanak ellenünk... Ahhoz, hogy melyik csapat javára fújt a bíró csak annyit tennék hozzá, nézzék vissza a nagy chelseasok Cole esetét és azt amint a bíró kimegy Mourinhóhoz, hogy "megtárgyalják" az esetet. Szánalmas! Ilyet a mai "profi" labdarúgásban...
ezek után mindenki még nagyob erővel: HAJRÁ BARCAAAAA! :!: :!: :!: :evil:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Grandy 2006.11.01. 22:07:34-kor.
Ronaldinho ellen kevés tökéletesen játszani!
Figinho
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2006.04.05. 19:30:26

2006.11.01. 22:00:50

Terryke most má leállhatna!Nem ő pofázott a bundázó bírónak,hogy fujja má le?,,Ellenünk az egész világ...".Nem mourinyáló kérte a bírót ,hogy ne állítsa ki Cole-t?,,Mi voltunk a jobbak"!Igen jobbak voltak!A RÚGDOSODÁSBAN! :roll:
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2006.11.01. 21:54:48

Mental_Theo írta:sokkal jobban sajnálom a tegnapi döntetlent a cselzi ellen,mint a realtól elszenvedett verseséget. a Real-Barca meccsen foci volt,nem a játékosok lerugdsása, de amit az angolok műveltek az undorító.
teljesen eggyet értek veled és igazad van!!
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2006.11.01. 21:53:50

sokkal jobban sajnálom a tegnapi döntetlent a cselzi ellen,mint a realtól elszenvedett verseséget. a Real-Barca meccsen foci volt,nem a játékosok lerugdsása, de amit az angolok műveltek az undorító.
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2006.11.01. 21:25:28

Hihetetlen,hogy egy ilyen meccs után ilyeneket tud nyilatkozni terry és mourinho,ellenük fújt a játékvezető,és ők voltak a jobbak????
Mi provokáltuk a sárgákat?Hát végülis a Barca játékosai tehetnek arról,hogy vesénrúgják őket,földön fekve beléjük bombázzák a labdát,beletaposnak a bokájukba,folyamatosan a fejüket keresik az angol könyökök...

Asszem az én szememben mostantól nem a Real a legnagyobb ellenfél,szinte imádom őket a Chelsea-hez képest!
Shakur
Barça B
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2006.10.30. 11:20:44

2006.11.01. 21:06:52

Ronal.10 írta:amugy vannak Magyarországon Chelsea drukkerek??
Divat drukkerek.... akik leragadtak a szánalom focinál..
Jajaja 3évvel ezelött vhogy nemvolt ennyi cselzi fan...farina meg remélem megkapta a yacht-ját abramovicstól és nem repülővel kellett hazaennie szegénynek...Sry az OFF-olásért
50 sucks,The Game and big pac the kings of hip hop...
Kép
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.11.01. 20:51:14

Ronal.10 írta: Inentöl kezdve utálom a Négereket :oops:
Te valami hiperturbo okos lehetsz...Mi ez az általánosítás?Mostantól Eto'ot,Thuramot,Ronaldinhot utálni fogod?

A jövőben tartozkódhatnál ezektől a rasszista megnyilvánulsoktól :!:
in to exile
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2006.11.01. 20:32:59

amugy vannak Magyarországon Chelsea drukkerek??
Divat drukkerek.... akik leragadtak a szánalom focinál..
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2006.11.01. 20:31:47

na szoval én a meccset az ágyba remegve néztem... goloknál megszakadtam ugy orditottam és levegöbe löktem a kezem...
Chelsea nem tud nyerni egyik meccsen se akko 3. helyezett lesz!!!!!!!!döntetlent se tudnának..!!
Inentöl kezdve utálom a Négereket :oops: és Realnek drukolnék mint hogy ezeknek.
Drogba nagyon el volt szálva magátol hogy milyen király ismét egy össze vissza helyzetböl 2 mröl gol....!!!
Murinhonak üzenem : Murinho drágát anyja vissza vitte a klonozoba azzal az indokkal hogy ennyi pénzért nem ezt kértük!!!
Mindegy tegnap jöttem volna anyázkodni de nem jött be az oldal tul volt terhelve? de megnyugodtam és ezsembe se jutnak most káromkodo szavak me annyit mondtam tegnap.. átrendeztem egy kicsit a szobám rugdostam butorokat!!!!

Szégyen lenne ha nem nyernénk mind 2 meccsen!!!!!!!!!
Hajrá Barca!!!!!!!! :idea:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ronal.10 2006.11.01. 20:34:27-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15485
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2006.11.01. 20:30:10

hihetetlen még mindig amiket a fa****pó cselzisek nyilatkozgatnak....
terry is...inkább süllyedne el...

nekem nem azzal van(csak) a bajom hogy x lett.....hanem hogy ezek a nagyképű majmok még mindig lázonganak....pedig csoda hogy befejezték 11 emberrel a meccset------drogba,carvalho mehetett volna zuhizni...meg ugye az a lesni kól eset is....wwáááá...felháborító


eremefcének üzenem hogy ha jól tom van egy olyan oldal hogy www.madridista.hu.....nah ott vannak az ő barátai :twisted:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
pockos13
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2006.07.23. 17:15:07

2006.11.01. 20:28:47

Sziasztok!Amit tegnap a biró müvelt az egyszerüen nevetséges,egy megnyert meccset vett el tölünk.hosszabitott 6 percet de csak 5 percet vezetett le ő is beszart az angoloktól.A chelsea eléggé érdekes felfogásban játszott szándékosan durváskodtak biztosan edzöi utasitásra tették ettöl a [auto_cenzúra] még ez is kitelik.A bírónak meg áramot kéne vezetnie nem meccset,mert amit ez művelt bíráskodás címén az kész röhej ,össze-vissza adta a lapokat tördelte a mérkőzést. Ennek az embernek a megye 3-ban a helye.Még szerencse hogy saját kezünkben van a sorsunk nyerni kell a levszki ellen utána meg a bremen ellen nehéz lesz, de sajnos magunknak tettük nehézzé a sorsunkat.Talán a következő körben már ismét jól játszik a csapat.Ott már játszhat samu vele azért könnyebb lesz.Csak jussunk tovább mert nagy égés lesz ha, nem nagyon visszavetné a csapatot az egész szezonban.Igaz uefát már rég nyertünk de nekünk az nem pálya.Nekünk a legjobbak közt a helyünk,anyagilag se járnánk valami jól de ez lenne a kisebb gond mert pénzünk az van bőven de egész europa röhögne a csapaton főleg madridban,ne adjuk meg nekik ezt az örömöt.VISCA EL BARCA!!!! CATALONIA IS NOT SPAIN!!!
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2006.11.01. 20:18:18

Na végre, már korábban is akartam írni, de délelőtt nem jött be nekem az oldal.
Szóval, még mindig nem hiszem el, h nem nyertünk. Ilyen gólt a hosszabbításban egyszerűen nem szabad kapni. Nem lehet megengedni, h amikor már csak 2-3 perc van hátra, ilyen szabadon bárki beívelhesse a labdát (Essien), ott az üres embert talál (Terryt, mert Edmilson lemaradt), aki visszafejeli a szintén üres játékosnak (Drogba), aki azért üres, mert az őt fogó Edmilsonnak kellett kiváltania Terryre.
A másik, egyszerűen amikor elkapjuk a fonalat és egyértelműen jobbak vagyunk az ellenfélnél, akkor nem szabad leengedni, mert már úgyis vezetünk, hanem igenis akkor kell még jobban meghajtani és beszorítani az ellenfelet. A meddő mezőnyfölénnyel nem megyünk semmire. A játék képe alapján szinte hihetetlen, h a cselszki többet lőtt kapura. :shock:
Amúgy tényleg nagyon dúrvák voltak ( :arrow: még jobban megutáltam a cselszkit). Furcsa, egyikőtök sem említette Carvalho alattomos szabálytalanságát, amikor combon talpalta Decót. (az ismétlésen a labdát nem lehetett látni).
Összességében csalódott vagyok az eredmény miatt, ugyanakkor valóban nagy pozitívum, h újra nagyon jól játszott az egész CSAPAT. Sztem Motta, Edmilson, Zambrotta is jól játszott. Guddynak nem volt könnyű dolga, de jól mozgott labda nélkül, amivel elvitte a védőket a többiek elől, üres területeket nyitva. Valdes is jól védett, Lampard gólja miatt egyáltalán nem hibáztatom, az egy zseniális és váratlan lövés volt, nem lehetett rá számítani.
Tehát a Barçával kapcsolatban mindennel elégedett vagyok, az eredménnyel, Farinával és a cselszki durvaságaival viszont nem.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.01. 19:52:54

Sharkinho írta:Ez neked laza továbbjutás :?: :roll: A következő két meccsen muszáj győznünk ahhoz, hogy továbbmenjünk. Ez azér nem olyan laza.
Werder ellen Háborút kell nyernünk,semmi lazaság nincs tényleg ebben!
Lefszki meg tényleg lazal lessz,annak kell lennie!

Számunkra ezzel a két meccsel már kezdődik is a kiesése szakassz :!: :idea:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2006.11.01. 19:49:17

Nagyon jó mérkőzés volt! Dübörgött a színvonal. Végül is megérdemelt az eredmény szerintem, mert volt rengeteg helyzete Mourinho-éknak is.
Ronnie kezd javulni, mezőnyben megint nem sokat vállalt, de volt 3 olyan zseniális passza, amiből egyet be is rúgtunk (kár hogy a Xavi-é nem ment be, mert az milyen labda volt már, amit kapott...)
Jó csapatok, jó meccs, 4 kutűnő gól.
A meccs keménysége "kicsit" átlag feletti volt, és igen, Mourinho ebben nagy szerepet játszott.
Nem hiszem, hogy Brémában a Chelsea veszíteni akarna, egy x szerintem meg lesz. Nekünk pedig győzni kell a Levszki ellen!
Előre a TITOlusokért!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.01. 19:18:45

vázlatosan összefoglalva:

- a 2 gól szép volt nagyon!!! deco és ronaldinho is végre megvillant!!!
-
2 másik gólt lőhettünk volna, amit illett volna belőni!!! ha formában van a csapat, akkor hamar 4 gólt lőnek a fiúk...

- a cselszi góljai elkerülhetők lettek volna! victor remekül védett, de a lampard gól szégyen volt, h onnan bekapta! ez amit már rég mondok: klasszis teljesítményre képes, ugyanakkor hihetetlen hülyeségekre is! zárni kellett volna a szöget! ennek ellenére hihetetlen nagy gól volt!!! drogba góljánál meg valakinek fel kellett volna rúgnia essient a félpályán, mert saját 16-ától vitte a lasztit.. úgyis benne volt a meccsben a durvaság...

- a cselszi azt tette amit tehetett a barca ellen: rombolt! 1 percig nem volt folyamatos a játék! murinnyó megmondta, a barca fegyvere a gyors labdajáratás, ezt kell megakadályozni! megtették! hihetetlen szemét, mocsok módon! jó pár sárgát összeszedhetett volna a bagázs és 1-2 piros is elfogadható lett volna... hajj, ha collina vezethette volna a meccset!!!
amellett, hogy hentes munkát végeztek, hergelték is a játékosokat és sajnos néhányan belementek ebbe...

- a csapat jól játszott!!! a legjobb marquez és messi voltak!!! puyol viszont kicsit eltűnt a box után... nehéz lesz a továbbiakban, mert murinnyónak az a lényeg, h megalázza a barcát, így az tuti, h a werder elleni meccsen nem fogják törni magukat és nem fognak bánkódni, ha kikapnak...

összefoglalva: egy hihetetlenül unszinpatikus, beképzelt, sumák, mocsok görény edző K1 kvalitású versenyzőit láthattuk tegnap!!! persze a focit gólra játszák és azok szépek voltak, de a többi??? remélem nem találkozunk soha többé ezzel a hentes brigáddal!!! és előre sajnálom, akikkel összesorsolják őket!!!
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2006.11.01. 19:18:13

Ez neked laza továbbjutás :?: :roll: A következő két meccsen muszáj győznünk ahhoz, hogy továbbmenjünk. Ez azér nem olyan laza.
Rivaldo #10
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006.11.01. 09:38:22

2006.11.01. 19:15:52

Jólvan legalább +mutatta a csapat ,h nincsenek hullámvölgyben és lazán továbbjutnak!! :!: :!:
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2006.11.01. 10:56:55

R.M.C.F írta:
aynas írta:hjaj gyerekek má megint a hülyeség. nem a bíróval kell foglalkozni. ha tovább tartja a meccset akkor se rúgunk gólt. nem az utcsó percbe kell gólt rúgni. ott volt rá 95 perc. :shock:

a bíró miatt kaptuk a 2 gólunkat :?: nem összehoztuk jó szokásunk szerint. ezt magyarázza reikard ne a bíróval foglakozzon.
xavinak a ziccerét kellett volna berúgni, meg lamparddal menni és talán másképp alakul.
egyszerűen nevetséges hogy máokkal foglakozunk, külső körülményeket keresünk. roni messi beadását berúgja azt kész. ennyi
azé nekik hán helyzetük volt nézzetek má utánna. valdes nagyokat védett, nem egyszer meg ziccerne robben fölé lőtt.
a túrót játszottuk jól. ha nyerünk 3-0 ra akko igen. ez kevés volt cselzi ellen és kész.
Ez korrekt :!:



igy van!az első félidőben barca vezethetett volna 4-0ra is!a második félidőben viszont a cselzinek volt több és nagyobb a helyzete!lamparad gólja meg zseniális volt,,,!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.11.01. 10:54:18

mostmár talán egy kicsit higgadtabban tudok véleményt formálni a tegnap estéről.

először is: jól játszottunk! két szép gólt lőtt a Barca, ha az elején Ronnie, vagy Xavi belövil azt, mait egyébként bármikor belőne, akkor talán csúnya ruszkiverés is lehetett volna a vége.
a másodk félidő elején nagyon elaludtak a fiúk, mintha Puyol ütközése VV-vel
megzavarta volna az egész csapatot.
nekem az a bosszantó, hogy két olyan gólt kaptunk, ami cirkuszba illene.
az első gólnál nem érdemes hibást keresni ---> lesre állítottak, csak éppen az indult a labdáért, akire nem számítottak. elaludtak.
a második gólt pedig szintén a középpályás töketlenkedésre vezetem vissza.
ez a nyomorult Kalou (asszem) olyan simán szlalomozott át a középpályán, hogy az nevetséges. Drogba pedig azt csinálta, amit Eto'o szokott. berúgta a semmiből.

én azzal nem értek egyet, aki Mottat szidalmazta a tegnapi produktum miatt. azt csinálta, ami a feladata: rombolt, faultolt, de így legalább megállította a ruszkik támadásait.
ezzel szemben viszont Edmilson játékától nem voltam elájulva, Gyula szintén nulla volt.

Puyol és Marquez olyan harmónikusan és olyan magas szinten védekezett, amit már régen láttam, lendületből nem volt szinte londoni támadás. szinte csukott szemmel is tudták, hogy hol a másik.
Brokinak nem sok dolga volt, viszont én Zambrottat dicsérném.
védekezésben kétszer vétett szembeötlő hibát, támadásban pedig a régi Lucara emlékeztetett. csak így tovább! szóval a fanyalgókkal nem értek egyet.

azért ne feledjük, hogy ki ellen játszottunk és az ellenfél láthatóan úgy örült, mintha az életéért játszott volna.
amit egy cselszi ellen le lehet védekezni, azt tegnap megtették a fiúk hátul,
mindkét gól egy kapu előtti kavarodásos szituációból született.
na ezért vagyok bosszús és tartom iagzságtalannak a tegnapi eredményt :!:


na és tegnap az is látszott, hogy egy vezető milyen jellemromboló hatással lehet emberekre. egyszerűen minősíthetetlen mind az ő, mind a játékosainak a stílusa, sportemberi magatartása. mostmár remélem mindenki előtt összeállt a kép a napokban tett nyilatkozatai és az esti meccsel kapcsolatban.
ez egy undorító csúszómászó féreg. drogba, karvallyó és ballack pedig méltó követői. ez az ember annyira irritáló, hogy arra szavakat nem lehet találni, de biztos vagyok benne, hogy vissza fogja kapni az élettől, remélhetőleg az egyenes kiesésbe és remélhetőleg a Barcelonatól!!!

bocs az A0-ért
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.01. 10:53:47

sziasztok!
a tegnapi meccsről csak annyit: ilyen egy mocsok szemét hentes bandát, mint a cselszi régen láttam már!!! az egész meccs arról szólt a részükről, h hogyan rugdossák a játékosokat, hogy minél kevesebb legyen a folyamatos játék!!! és a bíró??? hihetetlen gyenge vezetés volt egy ilyen meccsen!!! nem a 2-2 miatt vagyok ideges, hanem amiatt, hogy ilyen mocsok módon játszottak a ruszkik!!! ez6 murinnyó!!! gratulálok neki!!! :x
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.01. 10:53:12

Nem számolgatunk, tudunk mi mindent :wink: Nyerni kell, oszt' csőőőő. Amúgy maradj már a madridos párhuzamokkal, az évszázad leggyengébb kijevjét kaptátok meg, ha a helyünkben lennétek, nem vagyok benne biztos, hogy akár 5 pontotok is lenne...
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
Válasz küldése