Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2007.02.22. 20:19:01

OFF:
Ehhez különösebbet nem fűznék én sem.Én is így érzek.Mivel sokaknak nem tetszik,hogy 3 csapatnak szurkolok,azokat tájékoztatnám,hogy a másik kettővel csak szimpatizálok az adott bajnokság(ok)ban.Ők onnan a favoritjaim.5 éve.Mind3 5 éve.De csak egyet szeretek tiszta szívből és az a Barca.

ON:

A tgnapi teljesítményt nem is kommentálom.Túl nagy csodára lenne szükség,de én is végig szurkolni fogok,hogy meglegyen.

ViScA eL BaRcA!
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.02.22. 20:03:46

Zozzy %: megfogalmaztad a lényeget, és büszke vagyok Rád, és mindenkire, aki hasonlóképp gondolkodik. Mert, igenis vannak fontos dolgok az ember életében, vannak dolgok, amikért élni érdemes. Én 30 éves vagyok, és én is sírtam már Barca-meccs után - lehet, h sokan hülének néznek, de vállalom. Számomra Barca-drukkernek lenni egy életérzés, egy kegyelmi állapot. Tudni, hogy van egy nagy CSAPAT tőlünk messzire, amelynek gyönyörű történelme van, amelynek kiváló labdarúgói vannak, ahol olyan játékosok, zsenik rúgták a bőrt, mint Samitier, Seguer, Ramallets, Escolá, Bosch, Miramontes Luis Suárez, Enrique Gensana, Urruti, Schuster, Rexach, Cruyff, Neeskens, Simonsen, Krankl, Miguel Reina (Pepe Reina apja), Perico Alonso (Xabi Alonso apja), Lineker, Sadurni, és még sokan mások. És van egy csapat, amelynek meghatározó egyéniségei között magyarok is vannak: Kubala, Czibor, Plattkó és Kocsis. Van egy klub, ahol Kubala László halálának napján megállt az élet, az emberek a Ramblais-n sírtak a Nemzeti Sport 2002. május 18-i beszámolója szerint. Idézem: "A barcelona otthonában éppen a klub új edzőjének, a holland van Gaalnak a bemutatása zajlott, amikor az újságírókkal szemben ülő Joan Gaspart hirtelen sírni kezdett. A teremben pedig lassanként mindenkinek könnybe lábadt a szeme, mivel a Pilar kórházból megerősítették, hogy elment Laszi, akit talán minden labdarúgónál jobban szerettek Spanyolországban". És álljon itt Di Stéfano egy mondata: "Laszi volt a labdarúgás történetének legnagyobb alakja". Ennyit erről.
Ahogy a klub jelmondata szól: "A barca több mint egy klub", egy érzés, amely a sírig tart. Legalábbis szerintem. Mert igaza van az előttem szólók egyikének: egyszerre több klubnak nem lehet szívből szurkolni, egy életben csak egy klubért lehet szorítani. És én szorítani fogok az utolsó lehelletemig. Még akkoris, ha néha kritikus vagyok, ha úgy érzem Rijkaardot el kéne küldeni, még akkoris, ha néha elragadtatom magam.Mert ezek egy tőről fakadnak, egy dolog hajtja: a klub feltétlen szeretete, az aggódás, az izgalom. Így nyugodjunk meg, és bízzunk a jövőben, én is megpróbálom - talán sikerül, hisz vannak még csodák. A remény hal meg utoljára. FORCA BARCA!
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2007.02.22. 19:58:09

bzozo írta:szomoru vagyok ezek miatt a történések miatt !!

szomorúúú :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

és mérges mert ezt a játékot nem tudják elfelejteni hanem erőltetik :!: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Szerintem Riijkard megnézte videón Louis Van Gall-al hogyan játszott a csapat és megtetszett neki(na jó ez rossz vicc). Akkor lőtünk 1 gólt és a mérkőzés további idejében eladogattuk a labdát, de legalább akkor megtudtuk tartani az eredményt.
Ilyen inpotens játékkal nem megyünk sokra, ha végre 1szer vki bevállal egy-egy elleni játékot, akkor rögtön visszapassz a védelemnek.
Hiányzik a céltudat a csapatból, nincs meg az átütőerő.
De örülnék a két évvel ezelőtti csapatnak. Akkor se volt védelmük, de legalább 1-el mindig több gólt lőtünk mint az ellenfél.
Forza Lazio!
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2007.02.22. 19:49:21

Dagoth ur írta:Ebben a pillanatban mondta Egri Viktor kolléga,hogy az Mtv1 élőben közvetíti
a visszavágót.

Jeeee
Viasat jobb lett volna, de mindegy végül is ha nyerünk 2-0-ra :)
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
Dagoth ur
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2006.02.27. 20:56:39

2007.02.22. 19:38:57

Ebben a pillanatban mondta Egri Viktor kolléga,hogy az Mtv1 élőben közvetíti
a visszavágót.

Jeeee
Avatar
bzozo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:19:37

2007.02.22. 19:36:39

El Payaso írta:Emberek! Nehogy már nekünk kelljen bizonyítani hogy ki mekkora Barca szurkoló. Ez vicc. Mindenki annak szurkol akinek akar és úgy ahogy akar. H. Atesz meg már bizonyított nekünk :lol:
eggyetértek
VISCA EL BARCA
Avatar
bzozo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:19:37

2007.02.22. 19:35:43

H.Atesz írta:
Vito írta:OFF:
akinek ennyit jelent az állítólag kedvenc csapata (Barça) iránti rajongás, az
jobban teszi, ha befogja a száját és nem mást állít a falhoz.
beégtél.
mennyé' az Anfield Roadra énekelni:
"You'll Never Walk Alone"

a témát ezzel le is zárhatjuk
ON
Hol itt az égés?
Amit írtam vállalom.A Poolt már régóta szeretem,deh régebben még a Barcát jobban kedveltem.Azóta minden megváltozott.Most már csak a Pool maradt.Hol itt a gond?
Megmagyaráztam,h is miért szánalmas a Barça...
Amúgy csak egy kérdést kérdeznék tőled.Téged nem idegesít az,h egy olyan gyerek,aki drukkol a csapatnak 1 hónapja,az a gyerkőc nagyobb szurkernak tartja magát,mint te?
te minek tartod magad?? :P
VISCA EL BARCA
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2007.02.22. 19:33:24

Emberek! Nehogy már nekünk kelljen bizonyítani hogy ki mekkora Barca szurkoló. Ez vicc. Mindenki annak szurkol akinek akar és úgy ahogy akar. H. Atesz meg már bizonyított nekünk :lol:
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
Avatar
bzozo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:19:37

2007.02.22. 19:29:00

szomoru vagyok ezek miatt a történések miatt !!

szomorúúú :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

és mérges mert ezt a játékot nem tudják elfelejteni hanem erőltetik :!: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
VISCA EL BARCA
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.02.22. 19:28:21

Drága Atesznek üzenem, a nagy "szurkolónak" :
Az én "Barcaéletem" egy bizonyos reggel kezdődött, a Sport 1 első éves szülinapján. Olyan 6-7 éves lehettem amikor végignéztem és hallgattam ahogy a bejátszásban Hajdú B. kommentálásával Rivaldo azt a csodálatos rendkívül fontos olló gólt rugta. Hajdú B. szavaira örökre emlékezni fogok : "...Hát mit művel ez az ember??!" Innentől gondoltam úgy a magam gyerekfejével hogy én nekik fogok szurkolni. De hát egy olyan korú gyerek, gondolhatjátok nem követi úgy a meccseket, nincs tisztába az átigazolási hírekkel, a csapat életével. Fontosabb dolgai vannak ilyenkor, házifeladat stb:) Így voltam ezzel én is. Tisztában voltam vele az azt követő 2-3 évben hogy nem megy a csapatnak de hát nem voltam melankólikus állapotban, úgy gondolom egy olyan korú gyereknél ez így van rendjén.
Aztán teltek az évek, a 2003-2004-es szezont egyre inkább követtem, hisz akkor már érettebb voltam a dolgokhoz, és a foci lényegéről is akkor kezdtem gondolkozni. Mára már nagyon sok mindenre rájöttem a focival kapcsolatban és ilyen téren rendkívül érettnek ondolom magam. De ez nem ide tartozik:) Szóval tehát vége lett a 2003-2004es évnek, tudtam hogy 2. lett a csapat. Aztán lassan kezdtem tisztába lenni a csapat igazolásaival( Giuly, Larsson, Belletti, Eto'o stb) és mikor megkezdődött a szezon onnantól folyamatosan követtem a meccseket. Minden nap olvastam a híreket és teljes szívvel szurkoltam végig a meccseket. Képes voltam sírni a Chelsea elleni kiesés után és könnyezni a bajnokság megnyerése követően. Azóta ugyan így vagyok a Barcával, ízig vérig a Barcáé vagyok.
A magam részéről ez a mondandóm van Atesz divatszurkoló dumájával kapcsolatban. Tisztességtelen vádolni embereket úgy hogy nem ismered őket. Én sem ismerlek téged ezért nem alkotok véleményt az elkötelezettségedről. Ehhez tartsd magad. Én bevállom, nem sírtam végig a 2000től 2005ig tartó botladozást mert akkor még szó szerint gyerek voltam. De felnőttem( 15 vagyok ) és teljes szívembőla a Barcáé vagyok!
Avatar
dóry
Barça B
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2005.07.16. 09:36:02
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow

2007.02.22. 19:25:42

OFF:
H.Atesz:
Te most komolyan azt gondolod, hogy a Liverpoolnak nincsenek divatdrukkerei? Megsúgom, ez nagyon nem így van. Sőt, én rólad is azt mondanám, hogy csak egy divatdrukker vagy, semmi több. De tudod mit legyél az, ha neked jó. Meséld be magadnak, hogy te mekkora nagy Barca drukker voltál, és most mekkora nagy Liverpool fan vagy. Csak kérlek ne verd itt a melled nagy dicsekedve, mert ez nagyon szánalmas.

Lehet itt engem alázni, mert én ráadásul csak egy lány vagyok, de nem érdekel. Nem sokra becsülöm az ilyen embereket, mint te.

On
Valdes ebben az idényben messze a legjobb és legkiegyensúlyozottabb a csapatban. Amikor 11-est fogott akkor gondolom nem akartátok elküldeni. Rossz napott fogott ki, ennyi. Nem a legjobbkor de ez van. Egy rossz meccs miatt nem kéne lehúzni.
Nagyon fáj ez a vereség, de végülis a remény hal meg utoljára. Én őszintén szólva Motta lecserélésével nem értettem egyet. Nagyon kinyílt az amúgy sem túl stabil védelmünk. Szerintem nem volt jobb nálunk a Liverpool, csak okosabban és pontosabban játszottak.A 3 helyzetükből kettőt gólra tudtak váltani, nekünk ez csak 1x sikerült jóval több helyzetből. Semmi nem jött össze, valamit nagyon rendezni kell a fejekben. Lesz ez még jobb is, bízom a csapatban nagyon.
Forca Barca!
Zsákmányállat máját mosod egy névtelen patakban, körülötted olajfoltok mézeskalácsszív alakban. És úgy nézed az arcod benne, mint régen a céllövöldében az a lány, akinek lőttél egyet finom utalásféleképpen...

Gumicukor Powa'
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.22. 19:22:19

Mi a különbség a tavalyi és az idei Barca között? Eto'o. Vele teljesen más volt a csapat egész játéka. Ő visszajött a labdákért, rá legalább 2 másik védőnek kellett figyelnie, ő iszonyatosan gyors volt, ezért a védők soha nem merték annyira otthagyni, így még akkor is "lefogott" minimum 2 embert ha az ellenfél támadott... hát ennyi. És ezzel a játékossal szórakozik Rijkaard. Jelenleg nincs klassziscsatárunk. Ez van. Ronaldinho nem az a tipikus befejező, Messi sem. Guily, Gudjohnsen, Saviola, Ezquerro pedig mínusz egy embert jelentenek.... De még szerencse, hogy van egy fantasztikus edzőnk akire támaszkodhatunk, aki 5 egész percre képes beállítani egy játékost aki meccshiánnyal küzd. Bravó! Elnézést az iróniáért, de nagyon el vagyok keseredve.
VISCA EL BARCA!
kisfagyos
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006.07.09. 13:29:27

2007.02.22. 19:12:25

Én is amióta szeretem a focit BARCA szurkoló vagyok, és mindig is az leszek. ami a tegnapi játékot illeti az SZÖRNYŰ, az első 35 percben jól játszottunk de utánna mint ha a valencia elleni meccset láttam volna. ezzel az eredménny sajnos azt kell hogy mondjam hogy kiestünk, ha innen továbbjutnánk akkor az lenne a világ 8. csodája. szerintem megint ugyan az volt a baj mint a valencia ellen, gyenge a támadó játékunk. nincsen igazi vérbeli csatár és így nem is lehet játszani. A védelmünk is olyan volt mint a himnúszban a"balsors". Én azt mondom hogy inkább most essünk ki mint később egy nagyobb zakóval. így legalább csak a bajnokságra kell majd koncentrálni. mert ez a csapat nem olyan jó mint a tavalyi. nyáron egy kicsit fell kell majd frissíteni !
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.22. 19:11:13

Atesz hihetetlen! Eőszőr fikázza azokat akik úgymond klubot váltanak, aztán pedig bejelenti, hogy ő is ugyanezt teszi. Óriási. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
VISCA EL BARCA!
Avatar
hwolves
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2006.05.13. 14:24:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.22. 18:58:53

Hello, nem sűrűn szoktam ide irni de feljöttem kicsit olvasgatni.. és gondltam el mondom hogy én mit gondolok.. Énis Liverpool szurkoló vagyok egészen pontosan 2001 óta.. Lehet hogy nem nagy dolog olyan csapatnak drukkolni amely épp akkor nyer UEFA kupát.. de nekem akkor tetszett meg a játékuk.. és azóta szeretem őket.. Másrészről viszont nagyon szeretem a Barcát is, tisztelem is, és tényleg szeretem mind a csapatot mind a játékosokat.. egy kettőt különösen is (Iniesta, Saviola, Messi, Ronaldinho, Eto'o.. hogy csak a legkedvesebbeket) szóval igen érdekes lelkiállapotban vártam a meccset:D és elég izgatott voltam.. és előre tudom hogy ha a Barca búcsúzik akkor is lesz bennem némi szomorúság.. az előbbiekben elhangozottakhoz annyit akarok hozzá füzni hogy szerintem is mindenkinek szive joga hogy kinek és mért szurkol.. és tök fölösleges egymásnak beszólogatni meg stb.. és ezt itt most inkább a kedves testvérnek mondom:D mert szeriten sem madridosok sem chelsea-sek nem vagyunk akikhez még méltó is ez.. szóval szerintem a meccsen sem történtek alattamos dolgok.. azok a szabálytalanságok amik voltak azok mindig benne vannak egy ilyen téttel megáldott meccsen:D szóval sztem ha a fiúk ott lenn a pályán sportszerüen el tudják ezt intézni akkor semmi értelme itt izélni... A meccsről.. részemről a döntetlennel is meg lettem volna elégedve a meccsen látottak alapján.. a barca sem játszott annyival jobban hogy megnyerje a meccset.. de nekünk is azért tény hogy két gólhoz a szerencse is kellett. de emelett meg persze a Barca kapufája meg Saviola nagy lehetősége melett azért nekünk is mardt ki nagy helyzetünk.. szóval én a győzelmet többnek érzem mint jónak.. de ettől függetlenül meg nem érdemeltnek nem.. viszont ami biztos.. hogy semmi sincs lejátszva még.. mind attól függ hogy mi lesz majd az anfielden... hogy milyen formában lesz addigra a két csapat.. vagy mondjuk nálatok Eto'o.. és bármi lehet még.. szóval esélylatolgatásnak még mindig nincs értelme...no kb ennyit akartam sok szerencsét a visszavágóhoz.. győzzön az aki majd jobban játszik!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.02.22. 18:44:26

Csak azon tűnődöm, hogy véletlenül nem a Liverpool BL győzelme után lett ekkora Vörös-drukker???!!! Vito, tudsz időpontot mondani, hogy mikor volt H.Atesz kollégánk pálfordulása?
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.02.22. 18:41:53

Szegény Atesz gyerek nemtom miért de fontosnak tartja azt hogy ezt 2 havonta elmondja nekünk.... Pedig ha tudná hogy ez nem érdekel senkit.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.02.22. 18:24:37

H. Atesz.....

Jobban tennéd hogy ha befognád a szádat.....Milyen jogon bírálsz te itt másokat hogy ilyen szúrkolók meg olyan szúrkolók?
A másik: szerintem valami probléma van veled hogy ha egy klubbot azért nem szeretsz...pontosabban utálsz meg mert....hangsúlyozom szerinted.....sok a divatszúrkolója? Most mit érdekel az téged hogy mások hogy szurkolnak? Egyszerűen ezt nem tudom felfogni hogy ez hogy lehet befolyásoló tényező :roll:
A harmadik: Nézdd már meg hogy hányan vannak azok akik már eltemették a csapatot és hányan akik még azt mondják hogy lemosunk titeket? A fórum 70 %-a azt mondja hogy csoda kéne hogy továbbmenjünk. Akkor ki itt a bizakodó?
A negyedik: Mé' te tudod hogy milyen az Anfield-en játszani? Valahogy még nem láttam H. Atesz névvel futkározni játékost Liverpool meccsen :roll:
Az ötödik: Engem is nyugodtan megkérdezhetsz hogy milyen eredményei voltak a Barcának mondjuk 4 évvel ezelőtt a bajnokságban.....korábban azért nem mert akkor kezdtem el szurkolni nekik mivel még fiatal vagyok.....remélem megbocsájtod nekem :roll: Simán elmondom neked hogy hogy álltunk fel a Real-Barcán amikor nyertünk 1-2-re. Ha akarod akkor azt is elmondom hogy ki kit váltott a cseréknél......
A hatodik: Lehetőleg ne bántsd már szegény kicsiket akik még csak mondjuk 9-11 évesek. Mindenkinek ilyen korában megvan a maga kedvence....nem hiszem hogy te ilyen korodban nem rajongtál senkiért.....Ők így nőnek fel. Hagyd békén őket.... :evil:

Erről ennyit. Szóval szerintem ne verdd itt a nyáladat mert most nyertetek....Én nem lennék rá olyan büszke hogy egy Arsenaltól 1 héten belül kaptatok 8-at vagy 9-et és az egyiken egy sima 6-ost :roll: Szóval szerintem száljál magadba és gondoldd meg hogy mit írsz mielőtt másokat megsértenél.... :roll:
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.02.22. 18:23:43

én sem értem, h mi ez a nagy halál a meccsel kapcsolatban?
megfáztunk, ez van, szevasz. azt hiszem senkit sem lepett meg túlságosan a formánk, hónapok óta így játszunk. de még lesz egy visszavágó, és nem a világ legjobbjai ellen fogjuk nyomni azt sem! biztos nem olyan p.öcs módon fognak hozzáállni a dolgokhoz az angolok, mint tegnap, meg ugye ott lesz a közönségük, akiktől illene besz.arniuk a játékosainknak, ennek ellenére megnyerhetjük a kinti bugit! ehhez csoda kell, de én hiszek a csodákban.
egyébként megb.tuk már odakint a poolnál klasszisokkal jobb oroszokat is, szal nem kell előre leírni a csapatot.
ha mindezek ellenére megégnénk, azonnal megköszönném a bizalmat az edzőnek. igaz, pár napja úgy voltam vele, h megvárhatnák ezzel a szezon végét, de ha ciki van, akkor talán jobb lenne mostanában egy érzékeny búcsú... rijkaard már semmit sem tud hozzátenni ennek a brigádnak a játékához, sztem - mondom, az esetleges bukta esetén -, el kéne küldeni, és idehozni vmi új fazont - mondjuk az időközben a margittól kiszórt kapellót :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: -, aki a bajnokságból hátralévő idő alatt eldönthetné, h kikkel lenne a hogyan tovább.
még mindig azt mondom, h a Klubnál minden adott egy normális folytatáshoz (menedzsment, anyagiak, stb), vagy hogy úgy mondjam egy feltámadáshoz.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2007.02.22. 18:11:53

Most, h néhányszor visszanéztem a 2. gólt, Márquez védelmében:
Zambrotta nem ért vissza, ezért Puyol váltott ki a beívelő emberre, így Márquez is tolódott, viszont a befutó Kuytra nem jutott ember, csak Deco futott vissza vele kb. 2 m-es távolságban. A beívelés után Kuyt már tiszta ziccerbe került, csak rosszul vette le, így VV-ről jó magasra pattant a labda. A lepottyanó labdát meg Márquez... Szóval persze Márqueznek sikerült olyan sután belefejelnie/mellelnie a labdába, ahogy, de az egész szituáció nem alakult volna ki, ha Zambrotta visszaér. Szóval nagyjából az egész védelem hibáztatható, nem csak Márquez :!:
Persze most már tök mindegy.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2007.02.22. 17:59:48

Fejo írta: Sosem értettem, hogy egy igazi szurkoló hogyan tud identitást váltani és hirtelen egy másik csapatnak szurkolni?
erről van szó...

NŐT, KOCSIT CSERÉLHETSZ, KLUBOT SOHA!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2007.02.22. 17:42:52

Ne feledjétek! Egy nyolcaddöntőben a párharc két meccsből áll!!!!
Hajrá fiúk, még él a remény!!! Most van szükség mindenkire!!!!!
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2007.02.22. 17:13:17

Victor_Valdes írta:Aztán jött a második félidő:Itt teljesen tehetetlenek voltunk.A Liverpool lemosott a pályáról.
Amit mondtam az első félidőben támadtunk és lőttünk is gólokat(és itt jön ami felháborit Rijkaard taktikájában mert ez nagyon nem jőn be a barcának)a második féliodőben csak védekeztünk és nem támadtunk!!!
Magyarul a játékunkat a Barca leggyengébb pontjára helyeztük a védelemre és nem értem miért kell védekező focit játszani amikor szemmel látható hogy NEM MEGY na ez a BAJ!!
Egyrészt, nem nevezném lemosásnak, ha valaki két ajándék gólt szerez, egyet kap is, és amúgy meg alárendelt szerepet is játszik. Más kérdés, h ez volt nekik a nyerő taktika.
Másrészt, ne tudom, te mit tekintesz védekezésnek és támadásnak. A 2. félidő nagyrészében a Pool 9/10 emberrel védekezett a saját térfelén, mi pedig ezzel nem tudtunk mit kezdeni, ezért csak passzolgattunk, zömmel hátul. Attól, h a védőink passzolgattak hátul, mert nem tudtak senkit megjátszani, az még nem védekezés.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.02.22. 17:09:04

nem idegesít, mert nem az itteni gyerekek miatt lettem szurkoló, hanem a csapatért.
és magamért.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vito 2007.02.22. 17:14:10-kor.
Válasz küldése