Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Dagoth ur
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2006.02.27. 20:56:39

2007.02.26. 16:46:47

Én még mindig nagyon bizakodó vagyok.Sztem még nem dőlt el a párharc.Kellő akarattal és erővel ki lehet harcolni a továbbjutást.Ha ők letudtak minket győzni a Camp Nouban akkor nekünk is sikerülhet idegenben.
Avatar
igeorgy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: 2005.03.12. 17:56:58
Tartózkodási hely: Akvinkum

2007.02.26. 14:59:53

Marcelinho írta: Drága "jó" kapusunk Valdes néha, (szerdán is) olyan gyógypedes szinten játszik, hogy azt már fáj nézni. Alapba nincs bajom a sráccal, de a csapatérdek tényleg megkívánna már egy Buffont (vagy hasonlót).
0 - 3
én nem hibáztatnám VV-t, megtette amit tudott, nem volt mázlink sem, ha meg a visszavágón parádézik akkor meg mindenki áldja, ami inkább aggasztó h nem volt ötlet az előrejátékban, éppen ezért vagyok bizakodó, hiszen ha ezek a srácok összekapják magukat akkor csuhajj... és valsz a poolnak meg nem lesz még egy olyan napja h gyakorlatilag minden probálkozásából gólt szerez!

ui.: azért lehet h kellene gyakorolni a büntiket ;)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.25. 00:23:47

Nem értesz.

Ha ugyanúgy szurkolsz több csapatnak, akkor nem vagy hogyis mondjam, nem tom megfogalmazni, h mi nem vagy.
Inkább amolyan semleges foci-kedvelő.
Ezzel nincs semmi baj, azzal van a baj, h:

Hűűű, a barca bl-t nyert, még jó, hogy én BARCA fantatik vagyok, aztán meg fél év, és húú, már nem szeretem a barcelonát, inkább a liverpuli.

De sztem ezt a témát hanyagoljuk mostmár, nem csak mi ketten, mások is, mert eléggé off!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
lionel19

2007.02.24. 21:44:57

lionelmessi19 írta: Alapvetően az a lényeg, h egy ember igazán csak egy klubnak szurkol, persze mindenkinek megvan a kedvence minden bajnokságban, de akkor is csak egy lehet, amelyikért "tövig rágja a körmét".
És ezt az egyet nem lehet váltogatni, ha a poolnak megy jobban, akkor nekik, ha a barca bl-t nyer, akkor nekik.
én alapvetően több klubnak szurkolok... ez baj? akkor én egyedi eset vagyok?
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.24. 21:33:08

lionel19 írta:Miből gondolja itt bárki is hogy egy ember egy klubnak tud csak szurkolni???
Biztos valamenyi klubbnak jobban szurkol, de szurkolhat valaki több klubnak is!
lionel, nem erről van szó. Olvass kicsit visszább.

Alapvetően az a lényeg, h egy ember igazán csak egy klubnak szurkol, persze mindenkinek megvan a kedvence minden bajnokságban, de akkor is csak egy lehet, amelyikért "tövig rágja a körmét".
És ezt az egyet nem lehet váltogatni, ha a poolnak megy jobban, akkor nekik, ha a barca bl-t nyer, akkor nekik.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
lionel19

2007.02.24. 21:13:20

Miből gondolja itt bárki is hogy egy ember egy klubnak tud csak szurkolni???
Biztos valamenyi klubbnak jobban szurkol, de szurkolhat valaki több klubnak is!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.02.24. 20:54:25

varga tamás írta:Zozzy %: megfogalmaztad a lényeget, és büszke vagyok Rád, és mindenkire, aki hasonlóképp gondolkodik. Mert, igenis vannak fontos dolgok az ember életében, vannak dolgok, amikért élni érdemes. Én 30 éves vagyok, és én is sírtam már Barca-meccs után - lehet, h sokan hülének néznek, de vállalom. Számomra Barca-drukkernek lenni egy életérzés, egy kegyelmi állapot. Tudni, hogy van egy nagy CSAPAT tőlünk messzire, amelynek gyönyörű történelme van, amelynek kiváló labdarúgói vannak, ahol olyan játékosok, zsenik rúgták a bőrt, mint Samitier, Seguer, Ramallets, Escolá, Bosch, Miramontes Luis Suárez, Enrique Gensana, Urruti, Schuster, Rexach, Cruyff, Neeskens, Simonsen, Krankl, Miguel Reina (Pepe Reina apja), Perico Alonso (Xabi Alonso apja), Lineker, Sadurni, és még sokan mások. És van egy csapat, amelynek meghatározó egyéniségei között magyarok is vannak: Kubala, Czibor, Plattkó és Kocsis. Van egy klub, ahol Kubala László halálának napján megállt az élet, az emberek a Ramblais-n sírtak a Nemzeti Sport 2002. május 18-i beszámolója szerint. Idézem: "A barcelona otthonában éppen a klub új edzőjének, a holland van Gaalnak a bemutatása zajlott, amikor az újságírókkal szemben ülő Joan Gaspart hirtelen sírni kezdett. A teremben pedig lassanként mindenkinek könnybe lábadt a szeme, mivel a Pilar kórházból megerősítették, hogy elment Laszi, akit talán minden labdarúgónál jobban szerettek Spanyolországban". És álljon itt Di Stéfano egy mondata: "Laszi volt a labdarúgás történetének legnagyobb alakja". Ennyit erről.
Ahogy a klub jelmondata szól: "A barca több mint egy klub", egy érzés, amely a sírig tart. Legalábbis szerintem. Mert igaza van az előttem szólók egyikének: egyszerre több klubnak nem lehet szívből szurkolni, egy életben csak egy klubért lehet szorítani. És én szorítani fogok az utolsó lehelletemig. Még akkoris, ha néha kritikus vagyok, ha úgy érzem Rijkaardot el kéne küldeni, még akkoris, ha néha elragadtatom magam.Mert ezek egy tőről fakadnak, egy dolog hajtja: a klub feltétlen szeretete, az aggódás, az izgalom. Így nyugodjunk meg, és bízzunk a jövőben, én is megpróbálom - talán sikerül, hisz vannak még csodák. A remény hal meg utoljára. FORCA BARCA!
Ez nagyon szép volt. A legjobban a idézem : "A barca több mint egy klub", egy érzés, amely a sírig tart" tetszett. Gyönyörű mondat és nagyon igaz. Fantasztikus ahogy a Barca összehozza az embereket, legyenek azok 30 vagy 15 évesek. Ahogy ez a teljesen más korosztály ugyan úgy érez vmi iránt és ugyan olyan érzéssel, izgalommal és félelemmel nézik végig azokat a bizonyos 90 perceket. Csodálatos dolog és ez az amiért az igazi szurkolók szorítanak ezért a csapatért.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.02.24. 20:07:04

Subinho írta:valdes katasztrofális volt! ahogy már sokszor írtam: jó kapus, de hihetetlen bakikra képes! kb. mint barthez annak idején! mindíg benne van a veszély a játékában!!! a többiek, főleg ronaldinho nagyon gyengék voltak!!! sztem 3 embert lehet megemlíteni a csapatból, aki ért valamit: deco, zambrotta és belletti!
1., Én nem nagyon emlékszem, hogy Valdes idén bakizott volna. Tény, hogy szerdán nem volt csúcsformában, de hogy erre a szezonra szinte "kinőtte" eddigi hibáit, az biztos. Az ő teljesítmény volt idén a legjobb.

2., Belletti... nem tom, hogy figyelted-e az elsó gólnál ki engedte fejelni Bellamy-t. Igen, Ő. Az elején segített a támadásokban, de sztem nem sok vizet zavart. Egyébként sztem Puyol-t akartad írni harmadiknak. :wink: Ő nagyon jól játszott. Kár, hogy egymagában kevés. Klónozzuk! :)
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.24. 19:52:07

nem voltam itthon, ezért nem tudtam írni a szerdai BL meccsre, de jobb is, mert nem láttam a pipától!!! hogy a francba van az, h a csapat jól kezdett, irányította a meccset és azt gondoltam szétverjük legalább 2 góllal a poolt, amikor már megint a szokásos "vegyünk vissza 1 gól után és ne csináljunk semmi normálisat" dolog történt!
valdes katasztrofális volt! ahogy már sokszor írtam: jó kapus, de hihetetlen bakikra képes! kb. mint barthez annak idején! mindíg benne van a veszély a játékában!!! a többiek, főleg ronaldinho nagyon gyengék voltak!!! sztem 3 embert lehet megemlíteni a csapatból, aki ért valamit: deco, zambrotta és belletti! ezzel a hozzáállással elbúcsúzhatunk a BL-től! idén tuti nem lesz döntő és BL győzelem!!! ezt eto'o is tudta! látszott a fején!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.23. 16:51:41

varga tamás írta:Zozzy %: megfogalmaztad a lényeget, és büszke vagyok Rád, és mindenkire, aki hasonlóképp gondolkodik. Mert, igenis vannak fontos dolgok az ember életében, vannak dolgok, amikért élni érdemes. Én 30 éves vagyok, és én is sírtam már Barca-meccs után - lehet, h sokan hülének néznek, de vállalom. Számomra Barca-drukkernek lenni egy életérzés, egy kegyelmi állapot. Tudni, hogy van egy nagy CSAPAT tőlünk messzire, amelynek gyönyörű történelme van, amelynek kiváló labdarúgói vannak, ahol olyan játékosok, zsenik rúgták a bőrt, mint Samitier, Seguer, Ramallets, Escolá, Bosch, Miramontes Luis Suárez, Enrique Gensana, Urruti, Schuster, Rexach, Cruyff, Neeskens, Simonsen, Krankl, Miguel Reina (Pepe Reina apja), Perico Alonso (Xabi Alonso apja), Lineker, Sadurni, és még sokan mások. És van egy csapat, amelynek meghatározó egyéniségei között magyarok is vannak: Kubala, Czibor, Plattkó és Kocsis. Van egy klub, ahol Kubala László halálának napján megállt az élet, az emberek a Ramblais-n sírtak a Nemzeti Sport 2002. május 18-i beszámolója szerint. Idézem: "A barcelona otthonában éppen a klub új edzőjének, a holland van Gaalnak a bemutatása zajlott, amikor az újságírókkal szemben ülő Joan Gaspart hirtelen sírni kezdett. A teremben pedig lassanként mindenkinek könnybe lábadt a szeme, mivel a Pilar kórházból megerősítették, hogy elment Laszi, akit talán minden labdarúgónál jobban szerettek Spanyolországban". És álljon itt Di Stéfano egy mondata: "Laszi volt a labdarúgás történetének legnagyobb alakja". Ennyit erről.
Ahogy a klub jelmondata szól: "A barca több mint egy klub", egy érzés, amely a sírig tart. Legalábbis szerintem. Mert igaza van az előttem szólók egyikének: egyszerre több klubnak nem lehet szívből szurkolni, egy életben csak egy klubért lehet szorítani. És én szorítani fogok az utolsó lehelletemig. Még akkoris, ha néha kritikus vagyok, ha úgy érzem Rijkaardot el kéne küldeni, még akkoris, ha néha elragadtatom magam.Mert ezek egy tőről fakadnak, egy dolog hajtja: a klub feltétlen szeretete, az aggódás, az izgalom. Így nyugodjunk meg, és bízzunk a jövőben, én is megpróbálom - talán sikerül, hisz vannak még csodák. A remény hal meg utoljára. FORCA BARCA!
Sajnos rossz volt a netem,és csak ma tudok reagálni,de ez nagyon tetszett. :wink:
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Lionel86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2006.04.24. 20:28:30
Tartózkodási hely: Lepsény

2007.02.23. 16:44:07

Rivaldo11 írta:Ha a visszavágón felszabadultan játszunk,akkor bármi lehet.Én látok még esélyt,szerintem a második meccsen dől el a továbbjutás.Harcolnunk kell,de futballoznunk is.
A Valdest hibáztatóknak mondom,hogy ha én kispályán úgy hagynám ott az emberem,ahogyan Belletti hagyta Bellamyt,akkor leüvöltenék a fejem!Az a gól Bellettié volt! Minek vált rá Marquez emberére?Bellamy szabadon maradt,és fejelhetett.Ennyi erővel fejelhette volna a csatár a labdát védhetetlenül a felsőbe is,akkor senki sem szídná az idény legjobb teljesítményt nyújtó játékosunkat.
Így van!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.23. 16:40:27

Ha a visszavágón felszabadultan játszunk,akkor bármi lehet.Én látok még esélyt,szerintem a második meccsen dől el a továbbjutás.Harcolnunk kell,de futballoznunk is.
A Valdest hibáztatóknak mondom,hogy ha én kispályán úgy hagynám ott az emberem,ahogyan Belletti hagyta Bellamyt,akkor leüvöltenék a fejem!Az a gól Bellettié volt! Minek vált rá Marquez emberére?Bellamy szabadon maradt,és fejelhetett.Ennyi erővel fejelhette volna a csatár a labdát védhetetlenül a felsőbe is,akkor senki sem szídná az idény legjobb teljesítményt nyújtó játékosunkat.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Atyec

2007.02.23. 14:32:22

Lionel86,
Nagyon egyet értek!
Avatar
Lionel86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2006.04.24. 20:28:30
Tartózkodási hely: Lepsény

2007.02.23. 13:26:11

Nem tudod miket írtál kedves marcelino!! Gudyt meg saviolát egyszerre elég ebből a 2 ből 1 is a pályán ja és azt hogy viktort szidjátok szeritem pörgessétek le magatok előtt az idény eddigi meccseit és akkor beszéljetek! Vagy ez nem megy mert nem láttátok a meccseket? :evil: :twisted:
A bajnokságban ő és még puyol aki eddig is küzdött úgyhogy szerintem errőől ennyit!!! És a játékról hogy ilyen gyenge játék nem lesz még egy, hát ezzel az a bibi már kb 3 hónapja ez a játék megy sajna!!! És én most jeleneleg nem látok esélyt a javulásra még etoo érkezésével!
Bár csak ne lenne igazam és ha nem így lesz akkor kövezetek meg!
Marcelinho
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2005.12.14. 12:27:51
Tartózkodási hely: Világegyetem

2007.02.23. 13:15:59

Igeorgy!
Legyen igazad! Én is az optimistább fajtából való vagyok, bízom a csapatban, de azért van egy-két kritikus megjegyzésem is:
Drága "jó" kapusunk Valdes néha, (szerdán is) olyan gyógypedes szinten játszik, hogy azt már fáj nézni. Alapba nincs bajom a sráccal, de a csapatérdek tényleg megkívánna már egy Buffont (vagy hasonlót).
Na a másik meg a Frank, tudjátok az edző! Nem értem mért kell annyira megrögzötten ragaszkodni, az egycsatáros style-hoz. Mért nem lehetett volna Saviolát meg Gudit egyszerre játszatni? nem értem? Remmélem jön Eto'o hamar. két hét mulva: Liverpool-Barcelona
0 - 3
Avatar
igeorgy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: 2005.03.12. 17:56:58
Tartózkodási hely: Akvinkum

2007.02.23. 12:24:18

Azért meglep, hogy egyesek milyen pesszimistán közelítik meg a dolgokat, lehet h már egy ideje nem úgy megy a játék mint azt megszokhattuk, de egyszer minden meg fog változni (persze ki tudja h mikor :/ ) de én biztos vagyok benne h a visszavágon más mentalitású csapat fog kifutni, hiszen senki sem szeret veszíteni, és ebben a hitemben Eto'o arca erősített meg akinek hozzánk hasonlóan nagyon fájt a vereség, és nem hisem h ezek a klasszisok ezt a játékot megismételnék, meg mernék ismételni. Lehet h kiesünk, de akkor azt tegyük emelt fővel, de ez a 2:1 nem a világ vége, még bármi megtörténhet, és én amondó vagyok, h egy fantasztikus visszavágót fogunk látni, mely után együtt fogunk dicshimnuszokat zengeni a
CSAPATRÓL! 8)
Avatar
Ronaldinho #10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2006.07.16. 23:06:15

2007.02.23. 11:49:25

Respect Krojf ;)
Kép
Kép
Gyógyulj meg Samu! Gyógyulj meg Puyol!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2007.02.23. 09:47:05

EMBEREK EZ ITT A BARCELONA BL TOPIC, NE AZZAL FOGLALKOZZUNK MÁR H KI MEKKORA LIVERPUDLI!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.02.23. 09:38:24

Krojf! -ez tetszett, Varga Tomié is.
respekt
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2007.02.23. 08:11:56

A Varga Tomival, ezt a videót H.Atesznek küldjük.

http://www.youtube.com/watch?v=pSnaNtvf ... ed&search=
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2007.02.22. 23:25:12

Komáim!
Csak az a szörnyű "A nap képe" ne lenne...!
Bellamy akkorára tátja a száját az órómtől, hogy egy horda katalán
légy is belerepülne! Jól megzümmögnének ott belül, leraknának
párszáz nyüvet, aztán odébb állnának!
Bellamy pedig hiányozna a visszavágóról, mert a fiatal legyek folyamatosan
csak irritálnák a bejáratot és hívnák a többi katalán legyet a párosodásra!
-Kedves Légytársak! A "Szent Nyüvek Szektája" katalán szekciója nevében
szeretettel meghívlak benneteket a Bellamy-szaporítóba, a liverpooli
Anfield Road nevű megazümmögdébe, hogy újabb áldozatokat mutassunk
be "Minden Katalán Legyek Istenének"!
Bellamy pedig nem tudna játszani, mert Beniteznek még azt sem tudná
elmondani, hogy:-Mester! Amióta gólt lőttem, ezek állandóan be akarnak
köpni engem!
Szóval, hajrá, katalán legyek!
Zümmögte ide Krojf komátok.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.22. 22:43:31

Replay írta:
Szerintem Riijkard megnézte videón Louis Van Gall-al hogyan játszott a csapat és megtetszett neki(na jó ez rossz vicc). Akkor lőtünk 1 gólt és a mérkőzés további idejében eladogattuk a labdát, de legalább akkor megtudtuk tartani az eredményt.
Azért a 99-00as szezonban a Figo-Kluivert-Rivaldo hármas kiegészülve egy kiváló Luis Enrique-vel nagyon komoly volt, az a csapat megérdemelte volna a BL cimet.
Bezony...én abba a csapatba szerettem bele....
Akkoriban nem foglalkoztam komoly szinten a hírekkel, stb., mondjuk kicsi is voltam, csak azt tudom, h rengeteg barca meccset néztem, mivel fater nekik szurkolt. Így én is nekik szurkoltam, és mindig sírtam, ha kikaptak. :)

Az egy jó csapat volt, ők is nagyon tudtak játszani....
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2007.02.22. 22:34:09

Szerintem Riijkard megnézte videón Louis Van Gall-al hogyan játszott a csapat és megtetszett neki(na jó ez rossz vicc). Akkor lőtünk 1 gólt és a mérkőzés további idejében eladogattuk a labdát, de legalább akkor megtudtuk tartani az eredményt.
Azért a 99-00as szezonban a Figo-Kluivert-Rivaldo hármas kiegészülve egy kiváló Luis Enrique-vel nagyon komoly volt, az a csapat megérdemelte volna a BL cimet.
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.22. 21:50:24

varga tamás írta:Zozzy %: megfogalmaztad a lényeget, és büszke vagyok Rád, és mindenkire, aki hasonlóképp gondolkodik. Mert, igenis vannak fontos dolgok az ember életében, vannak dolgok, amikért élni érdemes. Én 30 éves vagyok, és én is sírtam már Barca-meccs után - lehet, h sokan hülének néznek, de vállalom. Számomra Barca-drukkernek lenni egy életérzés, egy kegyelmi állapot. Tudni, hogy van egy nagy CSAPAT tőlünk messzire, amelynek gyönyörű történelme van, amelynek kiváló labdarúgói vannak, ahol olyan játékosok, zsenik rúgták a bőrt, mint Samitier, Seguer, Ramallets, Escolá, Bosch, Miramontes Luis Suárez, Enrique Gensana, Urruti, Schuster, Rexach, Cruyff, Neeskens, Simonsen, Krankl, Miguel Reina (Pepe Reina apja), Perico Alonso (Xabi Alonso apja), Lineker, Sadurni, és még sokan mások. És van egy csapat, amelynek meghatározó egyéniségei között magyarok is vannak: Kubala, Czibor, Plattkó és Kocsis. Van egy klub, ahol Kubala László halálának napján megállt az élet, az emberek a Ramblais-n sírtak a Nemzeti Sport 2002. május 18-i beszámolója szerint. Idézem: "A barcelona otthonában éppen a klub új edzőjének, a holland van Gaalnak a bemutatása zajlott, amikor az újságírókkal szemben ülő Joan Gaspart hirtelen sírni kezdett. A teremben pedig lassanként mindenkinek könnybe lábadt a szeme, mivel a Pilar kórházból megerősítették, hogy elment Laszi, akit talán minden labdarúgónál jobban szerettek Spanyolországban". És álljon itt Di Stéfano egy mondata: "Laszi volt a labdarúgás történetének legnagyobb alakja". Ennyit erről.
Ahogy a klub jelmondata szól: "A barca több mint egy klub", egy érzés, amely a sírig tart. Legalábbis szerintem. Mert igaza van az előttem szólók egyikének: egyszerre több klubnak nem lehet szívből szurkolni, egy életben csak egy klubért lehet szorítani. És én szorítani fogok az utolsó lehelletemig. Még akkoris, ha néha kritikus vagyok, ha úgy érzem Rijkaardot el kéne küldeni, még akkoris, ha néha elragadtatom magam.Mert ezek egy tőről fakadnak, egy dolog hajtja: a klub feltétlen szeretete, az aggódás, az izgalom. Így nyugodjunk meg, és bízzunk a jövőben, én is megpróbálom - talán sikerül, hisz vannak még csodák. A remény hal meg utoljára. FORCA BARCA!
Varga Tamás, a szívemből szóltál. Büszke vagyok rá, hogy ilyen emberek is írnak ide. Én is 30 vagyok, de "csak" 15 éve vagyok Barca szurkoló. Még anno a Cruyff által vezetett Dream Teambe szerettem bele. És igen, én is egyetértek, Rijkaardot el kell küldeni.
VISCA EL BARCA!
Válasz küldése