Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.04. 23:21:00

DUGO_11 írta:Lionellmessi19
Tul-drámázás nem az en szokásom!
De nekem sokat jelent a Barcelona nagyon sokat egy élet formát ad-nekem! Ha ugy jobb a Mindenem az Eletem ! Enyi!
Ha baj?! Kovezetek-meg , es Bocsánat érte!
Neeem, ne érts félre, semmi gond.

Az én életemnek is jó nagy részét teszi ki a barca, és ez fantasztikus dolog szerintem, még ha nem is megy a csapanak.

Csak nálam legalább is furcsán hatott
utolsó lehelletemig a barcának...
De alapvetően nálam is ez van, csak mondjuk nem így fogalmazok...:) De ki hogy...:D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
DUGO_11
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2006.01.12. 15:32:44

2007.03.04. 23:18:54

Lionellmessi19
Tul-drámázás nem az en szokásom!
De nekem sokat jelent a Barcelona nagyon sokat egy élet formát ad-nekem! Ha ugy jobb a Mindenem az Eletem ! Enyi!
Ha baj?! Kovezetek-meg , es Bocsánat érte!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.04. 23:08:11

DUGO_11 írta:Még anyit!
Sokszor sírtam már mert a Barcelona kikapot, sokszor voltam már a meny-ben es még éllek most is!Miert? mert a Barcelona oda repítet engem a győzelmeivel a győzelem sorozataival! Fö az hogy ha a Barcelona Kedden kiesik, nem lesz semmi - lehet sírni fogok(tuti sírni fogook) de attol még en Buszke leszek rájuk, azért mert kiteték a lelkuket!Remélem!
Egy életed van es csak egy csapat-nak Szurkolhatsz szerintem, én az utolso leheletemig a Barcelonának fogok szurkolni mert az Eletem!
BARCA BARCA BARCA BARCAAAAAAAAAAA FOREVER!
Barca több mint egy klub...
Azért ennyire nem kell túldramatizálni, de tény, h a lényeg benne van abban, amit írtál.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.04. 23:06:58

cruyff írta:Senki sem beszél címvédésről. Viszont én még olyanra sem emlékszem, hogy az előző évi bajnok ne jutott volna be a BL legjobb 8 csapata közé. Ez elvárható. Ráadásul óriási reklámpénzektől esne így el a csapat. Én hiszek benne, hogy tudunk nyerni az Enfield Roadon. A kérdés: milyen arányban. Ezt a szerencse fogja eldönteni.
Hát a lényeg h szurkoljunk, egyébként javítsatok ki, mert nem vagyok biztos magamban, de sztem pont a Liverpool volt az, aki tavaly címvédőként lehullott a legjobb 16ban.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
DUGO_11
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2006.01.12. 15:32:44

2007.03.04. 23:01:23

Még anyit!
Sokszor sírtam már mert a Barcelona kikapot, sokszor voltam már a meny-ben es még éllek most is!Miert? mert a Barcelona oda repítet engem a győzelmeivel a győzelem sorozataival! Fö az hogy ha a Barcelona Kedden kiesik, nem lesz semmi - lehet sírni fogok(tuti sírni fogook) de attol még en Buszke leszek rájuk, azért mert kiteték a lelkuket!Remélem!
Egy életed van es csak egy csapat-nak Szurkolhatsz szerintem, én az utolso leheletemig a Barcelonának fogok szurkolni mert az Eletem!
BARCA BARCA BARCA BARCAAAAAAAAAAA FOREVER!
Barca több mint egy klub...
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.04. 23:01:08

Senki sem beszél címvédésről. Viszont én még olyanra sem emlékszem, hogy az előző évi bajnok ne jutott volna be a BL legjobb 8 csapata közé. Ez elvárható. Ráadásul óriási reklámpénzektől esne így el a csapat. Én hiszek benne, hogy tudunk nyerni az Enfield Roadon. A kérdés: milyen arányban. Ezt a szerencse fogja eldönteni.
VISCA EL BARCA!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.04. 22:48:07

Dugó, szavakba öntötted a lényeget.
Mindenki nyugodtan tehetne úgy mint ő...
Gondoljatok bele, bajnoki és bl címvédők vagyunk. Óriásiak az elvárásaink. A többi csapanak nem volt semmi előző évben...mégsem dőlnek a kardjukba, végsőkig kiállnak, és hisznek a csapatban.

Mindezeken felül elképzelhető nagyon könnyen, h idén kipottyanunk, de azért remélem látja már mindenki a fényt az alagút végén...már most javult a játékunk, ráadásul még nem épültek vissza a hiányzók. Nyáron a gyengébb láncszemek elmennek, legalább is egy részük, és aztán jönnek néhányan, akik újjak, és remélhetőleg képesek jó teljesítményre a posztjukon. És akkor szerintem még a 05-06os szezonnál is nagyobb reményekkel állhat neki a csapat a nyári munkának, és aztán a köv. szezonnak.

Egyszóval ha ki is esnénk, nem kell kétségbe esni, könnyen előfordulhat, de akkor is , sokkal de sokkal lesz ez még jobb!!!

Egyébként is, értem én h mindenki szeretné, ha az ő csapata lenne az első, de ha jók az információim, még egyetlen csapatnak sem sikerült egymás után kétszer megnyerni a bajnokok ligáját, magyarul megvédeni a címét.

Én is szeretném, de ne legyünk telhetetlenek, és legfőképp ne legyünk teljesen elkeseredve, ha ez idén nem sikerül. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
DUGO_11
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2006.01.12. 15:32:44

2007.03.04. 22:35:31

Mondok nektek valamit.
FC Barcelona egy csapat egy olyan csapat akitöl mindenki fél és tart, ezt tik is tudjátok és érzitek.Liverpool nagyon de nagyon fél tölunk, de nem mutassa ki.Nekunk olyan játékosaink vannak akik eltudják donteni a mecseket egy - két mozdulatal, Ronaldinho Eto´o Messi Deco Xavi Iniesta!
Akik nem hisznek a jatékosaink-nak a képeségeiben vagy nem akkarnak benne hinni?! Nem tudom én ezekre a nevekre gondolok es tudom hogy a Barcelonát ok Kedden, olyan szivel es olyan tiszteletel es alázatal tovvab fogják vinni a kovetkezo mecs-re hogy az na!En a szivemet kifogom teni, ugy fogok nekik szurkolni Keedden! Es tudom hogy meg-tudják csinálni es tudom hogy képesek rá! Csak hiddddjetek Jo errrrőssenn!!! Kérem toletek - Es szurkoljunk ugy nekik ahogy még sohase tetuk!!!!
VISCA EL BARCA!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.04. 22:31:20

Nálam ez lenne a felállás, tudom írták már, de akkor is, szerintem ez egy ütős, hátrányledolgozós felállás, és viszonylag sok benne a variációs lehetőség is, ha meccs közben valamit tenni kell.

Valdes
Oleguer, Thuram, Puyol
Marquez
Deco, Xavi, Iniesta
Messi, Eto'o, Dinho

Oleguer helyére nem jöhet Zambi, vegyétek figyelembe, itt három középső védővel játszunk, akiknek mindig hátul kell maradni.
Ugyhogy szerintem ez az, ami a leginkább támadó felállás a részünkről, és emellett a legkevesebb kockázatot válaljuk vele.

Nagyon örülnék, ha Frank ezt választaná, szerintem páratlanul erős, ha jó napja van pár embernek, mint Zara ellen Messinek, Thuramnak, vagy Iniestának, mint Puyolnak mindig, és mint Bilbao ellen Samunak, vagy Dinhonak.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.04. 21:29:07

Én hiszek benne, hogy ez a csapat, ha nagyon odateszi magát, akkor még odavág bárkit a földhöz. Hiszek benne, hogy minőségi különbség van köztünk és a pool között a mi javunkra. De nagyon kell a szerencse is és idén elég peches a csapat a kiemelt meccseken. De ha ki is esünk, akkor is jó játékkal essünk ki, izzadjon meg a pool, tudja meg igazán mit jelent a tavalyi BL győztes ellen játszani. Egyszer találkozzanak végre az igazi Barcával. Pisáljanak vért a továbbjutásért. Ezt várom a keddi meccstől. Na meg persze győzelmet. GYŐZELMET! :!: :!: :!:
VISCA EL BARCA!
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.03.04. 21:21:13

Én se várok sokat a keddtől,egy kevés remény van,de szinte nulla.
El kell fogadni,ez a Bajnokik Ligája,ahol még soha senkinek nem sikerült a címvédés.Egy nagyon jó csapat és egy nagy adag szerencse kell a BL-győzelemhez minden évben.
Ha esetleg kiesünk a BL-ből,akkor is még megvan az esélyünk a hazai duplázásra,ami szintén nagy eredmény.
Persze senki ne adja fel,mindenképpen szúrkolni kell kedden,de nem túl nagy reményekkel.
Azt viszont mindenképp elvárom,hogy ha ki is esünk,akkor is jó játékkal,ne a z odavágón,a Valencia és stb ellen látott szenvedéssel.Mert ha megint végigkínlódjuk a meccset és meg se izzasztjuk a Poolt,akkor ez a szezon további részére is kihatással lehet.
Nagyon bízom benne,hogy kedden egy jó Barca-t fogunk látni!
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.04. 21:18:28

Nálam a felállás keddre:

--------------------------------Valdes---------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------
--------Puyol-----------------Thuram-----------------Zambrotta----------
--------------------------------------------------------------------------------
-------------------Edmilson---------------Xavi-------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------
----------Iniesta--------------Deco------------------Ronaldinho------------
--------------------------------------------------------------------------------
---------------------Messi----------------------------------------------------
---------------------------------------------Eto'o--------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------

Oszt hadd menjen.... !!! Ha Rijkaard nem így áll fel az elejétől, akkor esély sincs.....
VISCA EL BARCA!
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2007.03.04. 21:10:40

Balika Gaucho írta:Be kell válallni Rijkaard-nak a 3 védős taktikát :
valószínűleg : Zambrotta - Thuram - Puyol
Kp-n kell akkor is egy erős ember ,
bár szívem szerint nem tenném : Marquez , vagy Edmilson ( nem is tudok választani....)
előttük biztos : Xavi - Deco - Iniesta
és hát most mindenkire szükség van :
Messi - Eto'o - Dinho
Szerintem Edmilson. Ő nem olyan rossz mostanában, de Marqueznél jobb választás mindenképpen.
Nagy álmaim nekem nincsenek kedd estére.................
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.03.04. 19:58:11

Én semmi jót nem várok a keddtől. Sima kiesés lesz szerintem és újjabb szomorú éjszakák és nappalok. Bárcsak tehetnék én is vmit a Barcáért azon kívül h minden meccs előtt Isten segítségét kérem.
Avatar
Balika Gaucho
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2006.03.19. 10:08:35
Tartózkodási hely: Barcelona ; Zalalövő

2007.03.04. 19:30:32

Be kell válallni Rijkaard-nak a 3 védős taktikát :
valószínűleg : Zambrotta - Thuram - Puyol
Kp-n kell akkor is egy erős ember ,
bár szívem szerint nem tenném : Marquez , vagy Edmilson ( nem is tudok választani....)
előttük biztos : Xavi - Deco - Iniesta
és hát most mindenkire szükség van :
Messi - Eto'o - Dinho
Mes que un Dream Team !

Valdes – Alves, Puyol, Piqué, Abidal – Touré Yaya (Sergi Busquets), Xavi, Iniesta (Bojan) Messi, Eto’o, Henry (Keita) Josep Guardiola
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.03.04. 19:04:51

Motta nem utazik, Márquez pedig biztos nem lesz jobb-bekk.

Ronaldinhónak, Messinek és Eto'ónak pedig egyszerre kell kezdenie, itt már nincs mire tartalékolni.
Roniee21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2006.10.03. 14:48:43

2007.03.04. 18:45:47

Tehát a csapatom:
-------------------------------VV---------------------------------
-----Marquez------------Thuram--------------Puyol------------
---------------------------Motta----------------------------------
---------------------------Xavi-----------------------------------
----------Iniesta-------------------------Deco------------------
--Messi-------------------------------------------Ronnie--------
-------------------------Eto'o-------------------------------------


Mindenben egyet értek,csak Marquez helyett Zambrotta,és kész :D
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.03.04. 18:33:24

Csak pár észrevétel:

Marquez is tud "favágni" ha nagyon kell.
Egy ilyen formában lévő Zambrottát játszatni kell. Jobben védekezik, mint Rafa. Viszont Rafa-nak jók lennének a hosszú labdái két szélre.
Mottát nem kell erőltetni, Edmilson-t végképp nem.
Gerrard ellenünk sem volt nagy formában, két védekezési hiba elég volt, hogy bemákolják a két góljukat.
De ami igaz, az igaz; nem szabad egyszer sem leengedni, gólok után meg főleg nem!
XaviMessifan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 510
Csatlakozott: 2006.06.06. 20:22:09
Tartózkodási hely: kanizsaaaaaaa

2007.03.04. 18:26:29

ha tovább akarunk jutni akkor mindenkinek 200%ot kell nyujtani mint fejben mint fizikálisan!nem szabad levegőt adni a pool játékosainak!az 1. perctől a 90.ig hajtani kell!meg kell halni a pályán!naon nehéz lessz de remélem meglesz!!!
Én 3-4-3ban tolnám:
Kapus sztem egyérteműen VV
Védőknek a keretben lévő összes középső hátvédet játszatnám egyszerre azaz Marquez-Thuram-Puyol
vkp-nek Mottát jáccatnám h legyen aki apritsa,össze-vissza rugdossa az ellen játékosait,és megöli a támadásait(rossz ezt igy leirni de a cél nemesíti az eszközt, meg ált. ellenünk is ezt jácca mindenki!)
támadó kpnek Iniesta-Xavi-Deco hármast kezdetném. Xavit egy kicsit hátrább tenném,hogy segitsen egy kicsit Mottáéknak ott hátul.Decot meg Ini-t egy kicsit előrébb tolnám h osztogassák a forintos labdákat a csatároknak.
Jobbszél természetesen Messié!remélem jó napot fog ki és megőriti a Pool bekkjeit és legalább 2 játékost mindig leköt szintúgy Ronnie aki visszamenne balosra és ott kergetné őrületbe a védőket!
És legelöl Eto'o!!!!Nagyon nagy jelentősége van már csak a puszta jelenlétének a pályán,még ha rosszul jáccik akkor isfosnak tőle a védők, mert bármikor tud egy váratlant huzni és gólt lőni,akár egy Ronnie indításból v önakciobol! :twisted:

Tehát a csapatom:
-------------------------------VV---------------------------------
-----Marquez------------Thuram--------------Puyol------------
---------------------------Motta----------------------------------
---------------------------Xavi-----------------------------------
----------Iniesta-------------------------Deco------------------
--Messi-------------------------------------------Ronnie--------
-------------------------Eto'o-------------------------------------


Mindenkinek memondani h ha elveszitjük a labdát nem megálni hanem sprintelni vissza és letámadni az ellen játékosait és aból ellentámadásokat inditani és lehetőleg gólt/gólakat kell szerezni!
Mottát ráállitani Gerrardra h fúrja-faragja mert ha Steve nem jáccik jól akkor a Pool is 0!

A lényeg h Mindenki kihozza magából a maximumot,mert ha mindenki odateszi magát és szivvel lélekkel küzd a BARCELONÁÉRT és kiköpi a tüdejét a csapatért akkor nem állithat meg minket senki,mert mi vagyunk a legjobbak csak ebben az idényben nem naon akar összejönni semmi!

Som-hi Tots!
Győzelemre fel!!!
Nyerni Kell!!!
Kép

Més qué un Club!!!
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2007.03.04. 10:23:28

Dagoth ur. Akkor most megverjük a poolt.
Te mondtad. Egyszer fent-egyszer lent.
Most a fent jön kedden:D

VISCA EL BARCA
Dagoth ur
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2006.02.27. 20:56:39

2007.03.04. 10:16:41

Hát én már nem tudom mit gondoljak
A zara elleni meccs után nagyon reménykedtem,most meg már megint kevés esélyt látok a továbbjutásra.1szer fent 1szer lent.Persze a fociban minden megtörténhet...Hát nem tudom mi lesz.
Ha nem mi lépünk tovább,akkor az bizti,hogy kedd este nézem az utcsó Bl meccsemet idén.
Mert a Bl a Barca nélkül nem az igazi.
Avatar
Evilgrim
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1171
Csatlakozott: 2007.01.08. 14:33:08
Tartózkodási hely: Budapest y Barcelona

2007.03.02. 18:09:30

Enrique írta:Vége. Vége. VÉGEEEE!!!!

2-1 ide, nagyszerű.

A Pool ellen is így kell, legalább ilyen arányban.
Azért inkább ne löjjön a Pool nekünk gólt :wink:
Liverpool-Barcelona 0-2 (Eto'o 19',Messi 35')
Anfield Road
60.000 néző
vezette:Evilgrim

Lapok:Crouch(piros) :wink:
Kép
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.03.02. 17:55:03

sasi1 írta:
Sztoicskov írta:A csapatnak az ellenfél térfelén kell játszania, Giulyt nem megtartva a szélen.
Most ezt úgy érti, hogy Giuly ne kezdjen?????
Ilyen nyiltan?
Remélem igen. :D

Végre egy őszinte ember, aki látja is mi kell a sikerhez.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.02. 16:36:03

Mindenképp egy kockázatosabb formációt kell felvállalnunk,egész egyszerűen azért,mert nincs más választásunk.A játékunkban benne van,hogy gólokat kapunk.De az is,hogy eggyel többet szerezzünk,mint az ellenfél...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2007.03.02. 16:30:27

Sztoicskov írta:A csapatnak az ellenfél térfelén kell játszania, Giulyt nem megtartva a szélen.
Most ezt úgy érti, hogy Giuly ne kezdjen?????
Ilyen nyiltan?
Válasz küldése