Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2006.12.06. 08:42:42

Sziasztok,

Tegnap végre azt a CSAPATOT láttuk, amelyről a játékosok mindig beszélnek: mindenki odatette magát a sikerért és küzdött, ahogy tőle tellett. A szép jelenetek (Ronnie szabadrúgásgólja és indításai, Guddy szólója) mellett ezt volt a legjobb látni: hogy kedvenc csapatunk ekkora odaadással és alázattal játszik és főleg az 1. félidőben nagyon hatékonyan és pontosan. A másodikban kicsit magunkra húztuk őket, de hoztuk a meccset, offenzív jó játékkal és azért a Werder nem egy rossz csapat, nagyon sokat javultak a tavalyi játékukhoz képest.
A lényeg: az ősz legfontosabb meccsét megnyertük, továbbjutottunk.

Azulgrana para siempre!!!
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.06. 08:21:20

Tegnap végre jó volt a CSAPAT!
A következő fordulóban szerintem bárkit képes elverni a csapat (főleg, ha eto'o és messi visszatér, mindössze egyetlen csapattól félteném a kedvenceimet és az a lyon :!:
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2006.12.06. 08:20:25

Az jövő péntek
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2006.12.06. 08:18:04

sasi1 írta:Bayern München
FC Liverpool
Lyon
Celtic
Arsenal
Milan

Válasszatok :!:
Nekem kis túlzással mind1,csak kerüljük el a Lyont!!!!
Nagyon remélem,hogy a Celtic ma nem baltázza el a nyerő helyzetét,mivel a MU-val se lenne jó összekerülni!
Talán legjobban a Celticnek örülnék,hiába játszik gyengén most a Milan,ez tavaszra megváltozhat,mivel elég jó csapat!

Nem tudjátok,mikor lesz a sorsolás?A kommentátor azt mondta,hogy pénteken,de a Viasaton dec 15-öt mondtak.
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2006.12.06. 07:44:13

Nem tudom, ti hogy vagytok vele de én úgy látom kezd visszatérni a tavalyi Barca. És majd ha Eto'o és Messi is üzemképes( :) ) lesz, akkor retteghet tőlünk Európa :twisted:
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1318
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2006.12.06. 01:04:57

El Payaso írta:Rumig, te írod a cikket a holnapi Nemzeti Sportban? Nagyon konkrét vagy :)
Akár :D Bár nincsenek újságírói törekvéseim.
Elfelejtettem: nálam a meccs embere (még nem tudtam dönteni): Deco, Puyol vagy Guddy, bár Ini és Zambro is jó eséllyel pályázna.
Ez is bizonyítja, h ez igazi csapatmunka volt.
Csak így tovább!
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2006.12.06. 00:59:01

Rumig írta:Nagyon jók voltunk, bár a 2. félidőben nyilván már nem erőltettük annyira a támadást. Akiket kiemelnék, azon túl, h az egész csapat nagyot játszott:

Zambrotta, GIO: tökéletesen védekeztek szélen, a támadásokba is jól beléptek (főleg Zambro). Az egyesek által szidott Gio mellett talán egyszer mentek el az egész meccsen, és volt rengeteg megelőző szerelése.

Puyol, Márquez: iskolamunka. Különösen feltűnt, h sokszor tisztáztak fejjel, ami elvileg nem erősségünk

Deco, Iniesta: Tökéletes mezőnymunka. Egyszerűen fantasztikus, ahogy Ini megtartja a labdákat akár három ember között is, és aztán üresre játsza.
Jól segítették a védők munkáját, sok lövést blokkoltak, és nem ragadtak elől.

Guddy: jól belépett a játékba, és amikor kellett, visszajött védekezni. Azt hiszem elmondhatjuk, h sikerült beépülnie a csapatba (persze mindig lehet tovább fejlődni)

Dinho:hihetetlenül okos szabi, néhány csodás keresztindítás

Giuly: első 20 percben nagyon jól tolta, a gólpassz előtt is volt egy szitu, amikor csellel :!: ment el Wome mellett és beadta, csak Guddy picit lemaradt. Később már nem volt annyira aktív, de mindig visszajött Woméval, ha előrehúzódot, hasznos volt

Hopp, majdnem mindenkit kiemeltem :) Na akkor irok még Mottáról és Valdesről is
Motta hasznos volt, akkor szabálytalankodott, amikor kellett (ki lehetett volna állítani, mert összesen háromszor rúgta el a labdát időn túl, erre azért oda kell figyelni)

Valdés: sok dolga nem volt, amikor volt, akkor meg jól helyezkedett, bár Diego íveléséhez nem sok köze volt

Ja, még Thuram: azért a mentésért már megérte behozni
Rumig, te írod a cikket a holnapi Nemzeti Sportban? Nagyon konkrét vagy :)
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2006.12.06. 00:56:49

Egy apró észrevétel: azért ha van tét, motiváció, akkor még mindig mi vagyunk a legjobbak Európában és ezt jó látni. Ez a Bréma sztem nagyon sok csapat életét keserítette volna meg ma este. Az a szerencsénk, hogy innentől minden BL meccsen nagy lesz a tét :)
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1318
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2006.12.06. 00:56:09

Nagyon jók voltunk, bár a 2. félidőben nyilván már nem erőltettük annyira a támadást. Akiket kiemelnék, azon túl, h az egész csapat nagyot játszott:

Zambrotta, GIO: tökéletesen védekeztek szélen, a támadásokba is jól beléptek (főleg Zambro). Az egyesek által szidott Gio mellett talán egyszer mentek el az egész meccsen, és volt rengeteg megelőző szerelése.

Puyol, Márquez: iskolamunka. Különösen feltűnt, h sokszor tisztáztak fejjel, ami elvileg nem erősségünk

Deco, Iniesta: Tökéletes mezőnymunka. Egyszerűen fantasztikus, ahogy Ini megtartja a labdákat akár három ember között is, és aztán üresre játsza.
Jól segítették a védők munkáját, sok lövést blokkoltak, és nem ragadtak elől.

Guddy: jól belépett a játékba, és amikor kellett, visszajött védekezni. Azt hiszem elmondhatjuk, h sikerült beépülnie a csapatba (persze mindig lehet tovább fejlődni)

Dinho:hihetetlenül okos szabi, néhány csodás keresztindítás

Giuly: első 20 percben nagyon jól tolta, a gólpassz előtt is volt egy szitu, amikor csellel :!: ment el Wome mellett és beadta, csak Guddy picit lemaradt. Később már nem volt annyira aktív, de mindig visszajött Woméval, ha előrehúzódot, hasznos volt

Hopp, majdnem mindenkit kiemeltem :) Na akkor irok még Mottáról és Valdesről is
Motta hasznos volt, akkor szabálytalankodott, amikor kellett (ki lehetett volna állítani, mert összesen háromszor rúgta el a labdát időn túl, erre azért oda kell figyelni)

Valdés: sok dolga nem volt, amikor volt, akkor meg jól helyezkedett, bár Diego íveléséhez nem sok köze volt

Ja, még Thuram: azért a mentésért már megérte behozni
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2006.12.06. 00:51:39

Atyec írta:Tényleg abba lehetne hagyni Guily és Guddy szidását. Néha az az érzésem, hogy itt páran nem is a Barcanak drukkolnak, hanem "csak" Etonak vagy Messinek vagy Ronaldinhonak. Szép dolog a sztárolás, de az első a csapat. Vagy legyen a Barca is Madrid? :-)
Én sem szeretem amikor megállás nélkül fikáznak Barca játékosokat. Nem értem miért kell olyanokat mondani egy Barca játékosra, hogy "takarodjon" és hasonlók. Ilyet csak akkor tudnék egy játékosra mondani, ha megbundázná a meccseinket.
Én is szoktam kritizálni a játékosokat, bár inkább azokat akiket agyonig ajnároznak mások, de a szememben nem hozzák azt amiért ez a sztárolás megilletné őket.
Kép
Atyec

2006.12.06. 00:35:07

redmiller írta:
El Payaso írta:Tökéletesen egyetértek! Azért nem gyenge kapufa volt, amit Gudi lőtt... Nehéz lett volna helyezni a visszafele tartó labdát.
Nem bizony. Nagyon megérdemelte volna a gólt szegény srác.
Atyec

2006.12.06. 00:32:32

Ha nem is sziporkázó támadójátékot mutattak a fiúk, de jó volt most őket nézni. A védelemben Puyol és Marquez játéka a "régi" meccseket idézte, nagyszerüen helyezkedtek és élményszámba mentek a tisztázásaik időnként.
Voltak szép gólok, csodás megmozdulások is. Azért jó és szimpatikus csapat a Bréma. Sok sikert az UEFA kupában és a bajnokságban nekik.

Tényleg abba lehetne hagyni Guily és Guddy szidását. Néha az az érzésem, hogy itt páran nem is a Barcanak drukkolnak, hanem "csak" Etonak vagy Messinek vagy Ronaldinhonak. Szép dolog a sztárolás, de az első a csapat. Vagy legyen a Barca is Madrid? :-) Én a legrosszabb időkben, a "holland" Barca idejében sem voltam képes így gondolkodi a csapat bármelyik játékosáról. Pedig igazán nem kedvemre való volt amit a pályán láttam. Ez csapat játék. Edzők vezetők stb. mind benne vannak.

Guily esetében pedig sose tudom elfelejteni, hogy ejtette ki a Madridod 2004-ben. Csodásan játszott.

Szerintem Rijkaardnak is alkalmazkodni kell az új csatárokhoz, meg kell találnia a legjobb taktikát velük. Most nem beugrók, hanem hosszútávon kell eredményt elérni velük.
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2006.12.06. 00:07:26

DavidsNeD írta:Az előttem szóló Pedro-val tudok egyetérteni abban, h idén csak éles helyzetekben hozzuk az igazi formánkat (pl cselzi ellen itthon, vagy a mai meccs). Ma rúghattunk volna jópár gólt csakhát a meccs nagyrésze (legfőképp a 2. félidő) azzal telt el, h megnyugodtunk és lehetőségeket adtunk az ellenfélnek. Így volt ez a levszki ellen 2 héttel ezelőtt is, a szerencsénk ezeken a meccseken, h az ellenfél nem volt túl "nagyvolumenű" (vagy tán nem volt elég szerencséje) ahhoz h megfordítsa a meccset. De lásd pl cselzi ellen ez nem sikerült (persze az más iramú meccs is volt). A játékosok közül Guily javulása a legszembetűnőbb, még az elpuskázott helyzetek ellenére is, de azér nyilván Guddy is mutatott vmit :) Ronnie-tól ez jónak mondható teljesítmény bár képes ő még ennél többre is szvsz. A védelem remekül szerepelt ma a kritikus helyzetekben amivel azér bőkezűen megajándékoztuk magunkat, újfent az idény során.
Ezt olvasva azon gondolkoztam, hogy vajon van-e olyan meccs a szezonban amikor te is elégedett vagy...
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2006.12.05. 23:54:09

El Payaso írta:
Mental_Theo írta:ha giuly kezd baj van.10 emberrel nehezen tudunk játszani...
Most már tényleg abba lehet hagyni szegény ember szapulását. Az üres kapus helyzet meg azért ment mellé, mert örült, hogy bele tudta tenni a lábát, olyan gyorsan jött a labda...
Tökéletesen egyetértek! Azért nem gyenge kapufa volt, amit Gudi lőtt... Nehéz lett volna helyezni a visszafele tartó labdát.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2006.12.05. 23:41:10

Mental_Theo írta:ha giuly kezd baj van.10 emberrel nehezen tudunk játszani...
Most már tényleg abba lehet hagyni szegény ember szapulását. Az üres kapus helyzet meg azért ment mellé, mert örült, hogy bele tudta tenni a lábát, olyan gyorsan jött a labda...
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.12.05. 23:33:19

sasi1 írta:Bayern München
FC Liverpool
Lyon
Celtic
Arsenal
Milan

Válasszatok :!:
Milan,idén nagyon gyengék.Bár tavaszig bármelyik csapat formája változhat!
in to exile
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2006.12.05. 23:30:11

az jó volt amikor a bremen kapufát lőtt és valdes meg azt hitte hogy kimegy majd besz :) rtam a röhögéstől meg gyulától is :P
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.05. 23:28:27

A lehetséges ellenfelekről még talán picit korai beszélni, azért várjuk meg a pénteket, de én így első nekifutásra azt mondom (szigorúan a jelenlegi formákat tekintve), hogy jöhet akár a Liverpool, vagy a Milan, esetleg a Celtic (bár velük is jó vigyázni), no meg az Arsenal is, mert ezek a csapatok most nem lennének komoly ellenfelei a Barcának!!! Ennek a MAI Barcának!!! És akkor még hol van Eto'o, Messi, Saviola... :wink:
"Més Cuen un Club"
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2006.12.05. 23:28:14

DavidsNeD írta:Bizakodásra adhat okot, hogy könnyű ellenfelünk már nem nagyon lehet. Így aztán rá leszünk kényszerülve a játékra. :wink:

hát ja de de mi mindig csak játszunk az ellenfeleinkel :lol:
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
DavidsNeD
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.01.22. 20:58:30
Tartózkodási hely: London

2006.12.05. 23:24:22

Bizakodásra adhat okot, hogy könnyű ellenfelünk már nem nagyon lehet. Így aztán rá leszünk kényszerülve a játékra. :wink:
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.05. 23:19:57

Én inkább azt említeném,akit nem szeretnék ellenfélnek,mégpedig a Milant.Tudom,hogy rossz formában vannak,elment Sevcsenko,de...Egy nagy klub,nagy rutinnal,biztos összekapnák magukat,ráadásul nekik már csak a BL-ben van esélyük nagyot alkotni.
Persze nem esek kétségbe,ha mégis őket kapjuk. :lol:
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2006.12.05. 23:18:27

de a meccs előtt volt egy rossz előérzetem de hála csak rossz előérzet volt 8) :!: ATHÉNIG MEG SEM ÁLLUNK :!:
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
DavidsNeD
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.01.22. 20:58:30
Tartózkodási hely: London

2006.12.05. 23:17:00

Az előttem szóló Pedro-val tudok egyetérteni abban, h idén csak éles helyzetekben hozzuk az igazi formánkat (pl cselzi ellen itthon, vagy a mai meccs). Ma rúghattunk volna jópár gólt csakhát a meccs nagyrésze (legfőképp a 2. félidő) azzal telt el, h megnyugodtunk és lehetőségeket adtunk az ellenfélnek. Így volt ez a levszki ellen 2 héttel ezelőtt is, a szerencsénk ezeken a meccseken, h az ellenfél nem volt túl "nagyvolumenű" (vagy tán nem volt elég szerencséje) ahhoz h megfordítsa a meccset. De lásd pl cselzi ellen ez nem sikerült (persze az más iramú meccs is volt). A játékosok közül Guily javulása a legszembetűnőbb, még az elpuskázott helyzetek ellenére is, de azér nyilván Guddy is mutatott vmit :) Ronnie-tól ez jónak mondható teljesítmény bár képes ő még ennél többre is szvsz. A védelem remekül szerepelt ma a kritikus helyzetekben amivel azér bőkezűen megajándékoztuk magunkat, újfent az idény során.
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2006.12.05. 23:15:39

az első gólnál felugrottam jártam egy öröm táncot és felhivtam a haveromat (barcás) :twisted:
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.12.05. 23:13:21

A Bayern is lehetne :!: Utálom őket és így legalább kiejthetnénk őket :!: :P De lehetne a Celtic, a Liverpool és a Milan is :!:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése