Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.11.27. 20:15:54

Rumenigge: "A világ nyolcadik csodája lenne, ha a Werder megverné a Barçát."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.27. 19:48:07

zsoltman írta:Barátaim én nagyon félek hogy baj lesz a werder ellen de a 4-0
reményre ad okott de a werder sincs rossz formában mondjuk talán azért a kp-juk gyengébb a chelseanél remélem jól fog müködni a mi kp-jánk akkor nem lesz baj mert ott fog dőlni a meccs! VISCA EL BARCA!
Csak bízz a Csapatban :!: :wink:
Több játékosunknál már meccsek óta figyelhető,h tér vissza az a remek formájuk,amit megszokhattunk :)
Óriási hangulat lesz,és a fantasztikus közönségünk előtt,le fogjuk győzni a Németeket :!: Ha csak 1-0 ra győztünk volna a 7végén,akkor is ezt mondom,mert ez egy teljesen más kaliberű mérkőzés lesz,és mindenki úgy fog pályára lépni,h tudja, csak a győzelem elfogadható! És ez engem megnyugtat :!: 8)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2006.11.27. 18:28:37

Barátaim én [auto_cenzúra] félek hogy baj lesz a werder ellen de a 4-0
reményre ad okott de a werder sincs rossz formában mondjuk talán azért a kp-juk gyengébb a chelseanél remélem jól fog müködni a mi kp-jánk akkor nem lesz baj mert ott fog dőlni a meccs! VISCA EL BARCA!
alföldi zoltán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2005.11.07. 00:41:15
Tartózkodási hely: Mohács

2006.11.25. 22:07:26

Egyre pozitivabb vagyok ha kitart a lendulet akkor a Wedre nem allithat meg minket.Csak igy tovabb.Zambi,Ronnie ,Xavi,Edmilson mindenki egyre jobb.
Jo meccs lesz jo vegeredmennyel!
HAJRAAAAAA BARCAAAAAAAAA :twisted: :twisted:
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2006.11.25. 19:26:49

Sziasztok,

Én abszolút igazat adok Ordognek, uaz volt a véleményem mindkét Cselszki elleni meccs után: azért nem tudtuk megnyerni őket, mert rengeteg labdát adtunk el a középpályán és középpályás védekezésben nagyon felülmúltak minket. Mikor Edmilson-ék labdát vesztettek középpályán megindultak a szélsőik és már lendületből vezették rá a labdát a védőinkre, akiket nem meglepő módon oda-vissza bőröztek és kevertek. Náluk a Makelele-Essien vkp duó félelmetesen labdabiztos volt, nagyon sok labdát összegyűjtöttek és védekezéskor hátrahúzódtak a védők elé, így képezve egy nehezen áttörhető 6 játékosból álló védőfalat. Sztem nekünk is ezt kellene tennünk, de talán a taktika sem ez volt, másrészt én már mérkőzések óta azt látom, hogy akár Edmilson, akár Motta képtelen a vkp funkcióit ellátni. Frank pedig nem meri Rafa-t oda előretolni és helyette belső védőként Thuramot játszatni. Egy biztos: megoldás kell nekünk jövőre balszélre, aki talán Abidal lehetne leginkább és kellene minimum egy nagyon jó vkp.

Forca Barca!!!
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.11.25. 18:32:07

Sztem ápppppszolút nem kell pánikolni... teljesen érthető ez a "formahanyatlás"

Ugyanaz a szitu, mint pl az amerikai sportokban a komolyabb csapatoknál... Tudják hogy az alapszakaszban nem kell teljesen kihajtani a belüket csak a kötelezőt hozzák amivel be tudnak jutni gond nélkül a rájátszásban.. és majd ott robbantanak

Nálunk ez úgy néz ki, hogy annyit hozunk meccsenként amennyi kell, vagy pl amennyi elég ahhoz hogy továbbjussunk a csoportkörből.. pech hogy a legnehezebb csoportba kerültünk a bl-ben ezzel így kicsit nyögvenyelős lett a vége, de sztem meglesz így is a továbbjutás. Majd február környékén mi is robbantunk és akkor lesz a csapat kb 70-80%-os állapotban, azért is mert Eto'o és Messi visszatér. A bajnokságban tisztán látszik az amit előbb leírtam, elég csak visszagondolni a Mallorca elleni meccsre. És így is vezetjük a bajnokságot!

Viszont ahhoz, hogy ide jusson egy csapat, ahhoz bizony kellett az előző 2 év amikoris egyértelműen a világ csúcsán voltunk és nem is volt ellenfelünk egész évben(kivéve az Atletico Madridot:DD) Nincs mese, jól laktak a sztárjaink, és hogy finoman fogalmazzak már bsznak a szezon első felében szemetgyönyörködtetően játszani, inkább az eredményre mennek. A legjobb példa erre Deco.
Én megvagyok arról győződve, hogy ha még 1-2 évig a csúcson akarunk maradni, akkor mindenféle képpen ki kell "cserélnünk" 1-2 játékosunkat... Gondolok itt leginkább Deco-ra és az Edmilson-Motta kettősre. Helyettük mindenféle képpen kell keresnünk másokat. Én ezt így látom. Ti hogy látjátok??
Avatar
Ronaldinho #10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2006.07.16. 23:06:15

2006.11.25. 18:30:10

Na, sajnos nem tudom nézni a meccset. SopCast egy nagy kaki. PPmate stream viszont nincs fent... kár. Majd figyelni fogom a hsz -otokat.
Kép
Kép
Gyógyulj meg Samu! Gyógyulj meg Puyol!
alföldi zoltán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2005.11.07. 00:41:15
Tartózkodási hely: Mohács

2006.11.25. 18:14:45

Azzal kell dolgozni amink van sajnos Henk elment, nem tudom miert van formahanyatlas a csapatnal de szembetunno a kulonbseg mar honapok ota!
Sok minden kozbe jatszik de nem hinnem ,hogy valaki elszalt volna legalabbis remelem:)Pozitiv vagyok
HAJRA BARCAAAAAAAAAAAAAA
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2006.11.25. 14:32:25

Nem mondtam, hogy Henk a minden, de nagy része volt abban, hogy az utóbbi években az egyik legsikeresebb Barça jött össze. Henk és Frank együtt jól működtek, most Henk nélkül nem megy annyira a csapatnak, ennyi.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.25. 14:27:58

Los Barrachos írta:Csohonak igaza van, ezt a hírt már én is hallottam, Henk volt a minden, azért nem is akarta a csapat zöme elengedni, de nem is akartak rosszat Henknek, hogy nem engedik el, de tény, hogy Henk volt az ész, ő vezényelte az edzéseket, stb., most ezt hiányolom Neeskenstől.

Olyat is hallottam, hogy egy-két játékos már megelégedett a sikerekkel és nehezen motiválható, mert el van szállva és csak a pénz érdekli, hogy felvehesse a meccs utáni zsét. Remélem ezek csak rosszmájú megjegyzések...
Ez azért szerintem nagy túlzás,h Henk volt a minden :!: :roll:
Biztos,h sokat segített a motiváció kérdésében,és lehet ,h ehhez sokkal jobban ért,mint Frank,de azért szerintem Frank az ész. (persze vmikor vannak érdekes húzásai,de kinek nem :?: )

Ha meg tényleg lenne olyan playank akit csak a pénz érdekel (nagyon remélem,h ilyen nincs :evil: ),azt minél előbb le kell ültetni a padra ,jó hosszú időre,mert olyan a Barcába nem való :!:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
csoho
Barça B
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2006.03.17. 13:59:49

2006.11.25. 13:16:01

sajnos ez szinte törvényszerű, hogyha egy csapat tagjai már mindent megnyertek, akkor utána nincs, ami motiválja őket, ezért kellene fiatalokat előtérbe tolni, bár nek akarok és nincs is lehetőségem a barca taktikai-csapatösszetételi dolgaiba beleszólni. biztos nem én vok az egyetlen, aki ezen gondolkodik, sőt, olyan is agyal ezen, aki maga is javíthat rajta. ezzel együtt a barca kerete még mindig nagyon fiatal, szóval még van hova fejlődniük. ráadásul eto'onak mindig motivációt jelent a balncóknak rúgni egy hármast;):)
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2006.11.24. 19:31:12

Csohonak igaza van, ezt a hírt már én is hallottam, Henk volt a minden, azért nem is akarta a csapat zöme elengedni, de nem is akartak rosszat Henknek, hogy nem engedik el, de tény, hogy Henk volt az ész, ő vezényelte az edzéseket, stb., most ezt hiányolom Neeskenstől.

Olyat is hallottam, hogy egy-két játékos már megelégedett a sikerekkel és nehezen motiválható, mert el van szállva és csak a pénz érdekli, hogy felvehesse a meccs utáni zsét. Remélem ezek csak rosszmájú megjegyzések...
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2006.11.24. 18:01:17

Szerintem is lehet ebben valami, már csak azért is, mert amióta ő nincs, azóta sokminden változott a taktikánkban. Pl ellenfél letámadása a saját térfelén, a szélsőhátvédek támadóbb mentalitása, stb

Amúgy azt nem mondanám, hogy az Ajaxnak ne menne, tavalyi formájuknál sokkal tetszetősebben és ami a lényeg eredményesebben játszanak...

2. hely: 10 győzelem, 1 döntetlen, 2 vereség, 30 lőtt, 9 kapott gól.
csoho
Barça B
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2006.03.17. 13:59:49

2006.11.24. 17:31:41

Lehet, hogy hülyeség, nem kövezzetek meg érte, de hallottam egy olyan vélekedést, miszerint a csapat valódi irányítása és a taktika valójában Henk ten Kate (bocs, ha nem így írják) kezében volt, egyszóval ő volt a Barcánál az ész, Riijkard pedig csak a csapatszellemet, a játékosok fanatizálását végezte - ami persze nem kevésbé fontos feladat. Azzal viszont, hogy elment Henk, a Barcának már nem lesz annyira jó játéka, egy ideig kitart még a tavailyi forma, bár már veszít lendületéből, aztán teljesen kipukkadunk, de legalábbis nem tudjuk hozni a tavalyi eredményeket. Nem tudom, ki mit gondol erről, ez egy év eleji teória, és beigazolódni látszik, bár hosszan sorolhatnám a mellette és ellene szóló érveket (formahanyatlás, gyenge eredmények, tavalyi tetszetős játék hiánya, illetve az Ajaxnak sem nagyon megy, sérüléshullám nálunk stb...). Csak azért írtam, mert akár ennek is köszönhető a BL-gyengélkedés.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.24. 17:29:44

Hy Vito!

A győzelmi kényszer miatt valóban nehezebb lesz sokkal,de ne felejtsdd el,h a Benfica ellen is az volt rajtunk,mivel idegenben 0-0 lett :wink:
Akkor sem volt könnyű,de sikerült!
Most is ezt várom!

FORZA BARCAAA :!: :twisted:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.11.24. 17:14:26

Ugye most nem azt akartad írni, hogy tuti, hogy megsérül egy játékosunk :?: :roll: :?
Ilyenre ne is gondoljunk :!: :!:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2006.11.24. 16:05:14

Lehet szinte biztos hogy továb jutunk de sérülésünk is lesz a nagy igyekezetbe :roll: :(
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.11.24. 14:36:00

Los Barrachos írta:A Werder már most meg van verve, talán Saviola is kész lesz addigra és akkor nem lesz kegyelem! Meg aztán Ronaldinho is kezdi magát felszívni, ami csak pozítivum lesz a következő hetekben, hogy sokkal jobb lesz a csapat!
azért nehogy előre lejátszottnak tekintsük már a meccset!

egyrészt:
bármennyire is jobbak az idei eredmények, azért azt gondolom mindenki vágja, hogy a tavalyi forma még messze nincs meg.
...mégha ezt nehéz is elfogadni ...

másrészt:
a Barca most olyan helyzetbe került, amiben már régen volt, mégpedig győzelmi kényszer van a csapaton. ezt elfogadni és kezelni két ilyen év után egyáltalán nem könnyű.

szóval az idei évad legnehezebb meccse vár a csapatra, ahol bármi lehet.

FORCA!
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2006.11.24. 12:14:57

A Werder már most meg van verve, talán Saviola is kész lesz addigra és akkor nem lesz kegyelem! Meg aztán Ronaldinho is kezdi magát felszívni, ami csak pozítivum lesz a következő hetekben, hogy sokkal jobb lesz a csapat!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.24. 11:28:54

barca99 írta:Igazából én sem vagyok megíjedve, mert ha azt vesszük alapul a Werder otthon sem tudott nekünk gólt rúgni... Bár az is tény hogy nagyon tovább akarnak jutni. Viszont ha ezzel összevetjük hogy a Barca is ( 8) ), ráadásul mi otthon játsszunk. Mondjuk tavaly is inkább idegenben hősködtünk ( pl.: Chelsea, Milan ellen) otthon meg maradtak a döntetlenek, ami ugye most végzetes lenne. Summa summarum a Camp Nou-ban nyerünk, és csoportmásodikként, de továbbmegyünk. :wink:
Igen,de tavaly azért lett otthon döntettlen,mert nekünk az is bőven elég volt,ezzel nem azt akarom mondani,h döntettlenre játszottunk,hisz a Chelsea ellen is nyertünk,csak a játékvezető megkönyörült rajtuk,és papíron x lett...

Szóval most mindenki fejében benne lesz,h CSAK a győzelem elfogadható!
És győzni is fogunk!

FORZA BARCAAA!!!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2006.11.24. 10:49:26

Igazából én sem vagyok megíjedve, mert ha azt vesszük alapul a Werder otthon sem tudott nekünk gólt rúgni... Bár az is tény hogy nagyon tovább akarnak jutni. Viszont ha ezzel összevetjük hogy a Barca is ( 8) ), ráadásul mi otthon játsszunk. Mondjuk tavaly is inkább idegenben hősködtünk ( pl.: Chelsea, Milan ellen) otthon meg maradtak a döntetlenek, ami ugye most végzetes lenne. Summa summarum a Camp Nou-ban nyerünk, és csoportmásodikként, de továbbmegyünk. :wink:
alföldi zoltán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2005.11.07. 00:41:15
Tartózkodási hely: Mohács

2006.11.23. 22:31:07

Sajnos nem tudtam nezni a meccset de orulok annak hogy meglett es engem sem az erdekel hogy sokk gollal meggyozo jatekkal nyerjunk-e a lenyeg a lenyeg hogy gyozzunk es jussunk tovabb.a kovetkezo meccset viszont tutira latni fogom:):)meglesz a Werder is es akkor minden folytatodhat tovabb
FORCA BARCAAAAAAAAAAAA
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.11.23. 20:24:11

örülök, h meglett a meccs, és lesz.rom, h nem 32-0ra nyertünk.
1000%ig biztos vagyok benne, h a brémát itthon cipóra verjük, egyszerűen azért, mert a barca sokkal jobb csapat. nem kell hanyattesni attól, h a ruszkikat megütötték, a k.csög, jellemtelen murinnyó csak azért nem az úttörő kettőjét küldte be játszani, mert azt már nem engedik meg a szabályok. viszont akik a pályán voltak, azok úgy játszottak, mint a kisgyerekek.
de nem probléma, így legalább izgalmas lesz a csoportmeccsek vége is. van olyan szurkolói fórum a neten, ahol azzal vígasztalgatják magukat a fiatalok, h nem a csoportmeccseken, hanem majd utánuk kell villogni.
úgyhogy most bátran ezt mondom én is. :D
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
KaTo
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:23:07
Tartózkodási hely: Szekszárd

2006.11.23. 19:59:43

Sztem tovább megyünk.Nagyon izgalmas és változatos meccs lesz ami remélem szép játéékal párosul föleg a barca felé!!!!!!Nyerünk2:1-re
UGY LEGYEN :twisted:
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2006.11.23. 19:27:38

Megmondom őszintén, nem gondoltam volna az 1. forduló előtt, hogy az utolsó forduló előtt még szívóra állunk... Tudtam, hogy a Bremen jó csapat, és jól támadnak, de nem gondoltam hogy védekezésben is ekkorát fejlődtek. Tavaly ugyebár oda-vissza simán vertük őket. Na most itt van a szezon első létfontosságú meccse, kíváncsi leszek, a srácok hogy bírják elviselni a nyomást. :arrow: egy út van. :D
Előre a TITOlusokért!
Válasz küldése