Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2007.03.07. 07:26:00

Grat a Poolnak.
Ha úgynézzük egy kapufán múlt a tj, de hát ez van. Nem lehet mindig minden meccset megnyerni. Lesz majd jobb is. Mondtam, hogy guddinak kellene kezdenie. Csak nehogy a chelsea nyerje meg a bl-t. Inkább a pool, vagy a man. utd. vagy a milan.

SEMPRE BARCA. MÉS QUE UN CLUB.
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.03.07. 06:34:01

Rosszabra számítottam de azért nincs akkora baj.
Nemtudok többet mondani... :( Azért remélem Gudjohnsen több lehetőséget kap ezentúl.

FORCA BARCA!
in to exile
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2007.03.07. 02:12:39

Hááát furcsa érzések kavarognak most bennem el vagyok keseredve,de nem is igazán a kiesés miatt :cry: a lélektelen játék sokkal-sokkal jobban elkeserít!Az első félidőben lenullázott bennünket a Pool...mintha nekik kellett volna hajtani a továbbjutásért nem tudtunk csinálni semmit,Eto'o árnyéka volt önmagának,Dinho hajtott szegény de sok minden nem jött neki össze,és úgy egyébként a támadójáték maga volt a tökéletes tanácstalanság.....találtunk egy gólt,Victor hozta a maga kis bakiát ma is de,egyébként egészen jól védett!Igazából megérdemelten estünk ki,csak arra leszek nagyon kiváncsi mennyire tudunk felpörögni az El classico-ra....mert szerintem semennyire.csak nehogy a végén mindent bukjunk idén :roll: ez a csapat már sosem lesz ugyanolyan mint tavaj és tavajelött ugyhogy változások kellenek de sürgősen mert én nem szeretnék újra 14 évet várni egy újabb BL-győzelemre!De van egy olyan érzésem nem is fogok! 8) SZERETEM EZT A CSAPATOT MERT EZ AZ ÉN CSAPATOM!És szerintem Frank cseréi nem voltak ma rosszak, a gól őt igazolja!FEL KELL ÁLLNI A PADLÓRÓL!KÜZDENETEK KELL TOVÁBB!És meg kell mutatni mindenkinek,hogy nem lehet leírni a BARCÁÁÁT!resszkes Madrid!remélem nem csak én gondolom így, hanem a fiúk is agyraveszik ezt!Kicsit elkalandoztam,de ma ez valahogy érthető....remélem mihamarább feloszlanak a fekete felhők Barcelona felett....és újra régi szinében látom tetszelegni IMÁDOTT CSAPATOM!Jó éjt mindenkinek! :?
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.07. 00:58:46

Örülök, h ilyen hsz-ekből is látni sokat.
Nem kell teljesen bórú látónak lenni. Nem lehet minden év olyan, mint a tavalyi, és lesz még sokkal jobb is a játék, mint mostanság. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Troporf
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.03.13. 10:49:07

2007.03.07. 00:56:05

Rumig írta:...nálunk nem hajlandók feladni a támadófocit. És ez szerintem amennyire naiv, éppoly becsülendő is... ... amire én nagyon is büszke leszek.
Ez itt a lényeg :!:
Ne álljunk be a sorba, van épp elég töltelékcsapat...

(meg Rivaldo11 írása a Rijkaard-topicban, miszerint nem árt az alapozás...lehet benne valami :? )
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.07. 00:50:14

Saviola topicban folytassuk, ok ? :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.03.07. 00:48:19

lionelmessi19 írta:Saviolával kapcs. ritkán írok, akkor nem értem a szokás szerint jelzőt.
Lehet, a számokban van túlzás. 4 meccs biztos volt, amin legalább 60 percet játszott, és ezeken annyit sem tett, mint amenyit Guddy tett az őszi meccseken.

A kölcsönadás előtti barcában helye volt Saviolának. Már nem az a játékrendszer van. Egy befejezőnk van, és két szélső. És sztem ez nagyon jó így. És ebben ő nem tud érvényesülni.
Lehet, hogy ritkán írsz vele kapcsolatban, de akkor mindig elég durván kritizálod. A 3. osztályú csapatos dolog hülyeség.
Annyit sem csinált, mint Gudjohnsen? Ezt nem gondolhatod komolyan...

Az a Barca a nagy tavaszi menetelés idején ugyanilyen támadószerkezettel játszott. Saviola volt középen, a két szélen pedig Ronaldinho és Luis Garcia. Saviolánál pedig csak Ronaldinho rúgott több gólt abban a szezonban. Tehát miért nem illik bele ebbe a szerkezetbe?
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.07. 00:47:18

antiimperialista írta: A 3. osztályú ellenfélnek meg érdekes módon más nem is tudott gólt lőni...
Nagyobb ászok? Kik? Gudjohnsen, Giuly? :lol: :lol: :lol:
Érdekes módon a 3. osztályú ellenfelek ellen nem játszott Dinho, Deco, Samu, Messi. Akkor ki lőtt volna? Guddy? ő lőtt is. csak kevesebbet.
Giuly? áhhh

nagyobb ászokra természetesen a trendét, és a nyári csatár igazolást értem, akik mellett Saviolának mometnutma sem lenne.

Nem értem, lehet túloztam, de azért a vége már igencsak kötözködés...szerintem pontosan érthető volt, h kik az ászok, akikre gondoltam... :roll:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.07. 00:43:12

antiimperialista írta:Szokás szerint túlzásba esel, érdekes módon nálad ezt csak Saviolával kapcsolatban vettem észre. Nem nagyon nézhettél Barca-meccseket még Saviola kölcsönadása előtt...
Az az 5-6 gyenge meccs asszem 2 (max. 3 volt), és ebből talán egyet játszott végig. A 3. osztályú ellenfélnek meg érdekes módon más nem is tudott gólt lőni...
Nagyobb ászok? Kik? Gudjohnsen, Giuly? :lol: :lol: :lol:
Hjajj. :(
Saviolával kapcs. ritkán írok, akkor nem értem a szokás szerint jelzőt.
Lehet, a számokban van túlzás. 4 meccs biztos volt, amin legalább 60 percet játszott, és ezeken annyit sem tett, mint amenyit Guddy tett az őszi meccseken.

2003 előtt nem néztem meg minden meccset. Természetesen, hiszen akkor még 11-12 éves voltam. Gondolom sokan fatertól örökölték a "barcelonizmus"-t, mint ahogy én is. Ennek következtében nem mindent, a nagy bajnoki rangadókat, és a bl meccsek mindegyikét láttam.
A kölcsönadás előtti barcában helye volt Saviolának. Már nem az a játékrendszer van. Egy befejezőnk van, és két szélső. És sztem ez nagyon jó így. És ebben ő nem tud érvényesülni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2007.03.07. 00:39:39

Nehezemre esik beismerni, de a Pool tényleg megérdemelten ment tovább! Lehet mondani, h ők bekkeltek, mi meg támadtunk, de inkább úgy kell nézni, h ők jobban megvalósították a taktikájukat!
A foci tényleg egyre inkább elmegy defenzív irányba (elég csak megnézni, h a topcsapatok közül hány játszik rendszeresen két vkp-val), és lehet, h a Barca eredményes korszaka ismét lezárul egy időre, mert nálunk nem hajlandók feladni a támadófocit. És ez szerintem amennyire naiv, éppoly becsülendő is. Tavaly a kiváló teljesítményt mi is csak úgy tudtuk BL-győzelemre váltani, h a húzos meccseken két vkp játszott nálunk is (lásd Chelsea és Milan ellen idegenben)
Lényeg, h ha nem is lesz eredményes az elkövetkező időszak, a Barca szerintem az abszolút támadófoci utólsó nagy, európai bástyája lesz, amire én nagyon is büszke leszek. Asszem kicsit előre szaladtam
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.03.07. 00:32:54

lionelmessi19 írta:
Game90 írta: Sviola meg :arrow: ?
Volt két jó meccse, ami nem 3. osztályú csapat ellen volt.

Azóta mit csinált? Volt vagy 5-6 meccse, amin kezdő volt, volt amit végig is játszott, és nem csinált semmit.
Akkor most mi van?
Én is egyetértek, sztem tehetségét pazarolja, nem illik a játékrendszerbe, és nem is fog, ráadásul nagyobb ászok vannak itt ahhoz, h ő szóhoz juthasson... :roll:

Szerintem mindkét fél jobban járna azzal, ha ő most elmenne év végén.
Szokás szerint túlzásba esel, érdekes módon nálad ezt csak Saviolával kapcsolatban vettem észre. Nem nagyon nézhettél Barca-meccseket még Saviola kölcsönadása előtt...
Az az 5-6 gyenge meccs asszem 2 (max. 3 volt), és ebből talán egyet játszott végig. A 3. osztályú ellenfélnek meg érdekes módon más nem is tudott gólt lőni...
Nagyobb ászok? Kik? Gudjohnsen, Giuly? :lol: :lol: :lol:
DUGO_11
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2006.01.12. 15:32:44

2007.03.07. 00:09:15

Véleményem - Erzéseim
Szomoru vagyok nagyon ez tagadhatatlan, de a Szomoruság nekem át-alakult már Duhé!
A játék elszomoritot de nagyon, fel-idegesitet Rijkárd mert egyszeruen
Taktikailag egy nagy 0 es már nem valo ide!
Nagyon nem akkartam ezt belátni, de "Enrique-féle autokorrektor: a muszáJ pontos J :)"! Rijkárd egy- 0!
Henc Ten Cate volt az ész! Rijkard meg a sajtotájékosztaton a beszélo enyi, Nincs Cate - Rijkard meghalt!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.07. 00:01:01

Enrique írta:Veretlenek maradtunk a VOLT mezben. 8)

A meccsről nincs véleményem, ebben a csapatban ennyi maradt. Tisztes helytállás, két zsák mákkal.
Nem ennyi maradt, egyenlőre ennyi jött ki. A kezdő szerintem páratlanul erős lenne, ha kicsit már játszottak volna így előtte, pár meccset legalább, és ha nem mostanság jött volna Samu és Messi vissza hosszú rehab-ról!!!

A mai kezdőben én sokkal többet látok még a jövőre tekintve!

Ma ennyi volt, amit ki lehetett hozni, hajtottak viszonylag, tisztességgel, és az Anfield Roadon megnyert meccsel búcsúztak, méghozzá csak idegenben lőtt gól miatt. Ha már kiesés, akkor ez tisztességes, és ahhoz képest jó eredmény.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.06. 23:58:24

Game90 írta: Sviola meg :arrow: ?
Volt két jó meccse, ami nem 3. osztályú csapat ellen volt.

Azóta mit csinált? Volt vagy 5-6 meccse, amin kezdő volt, volt amit végig is játszott, és nem csinált semmit.
Akkor most mi van?
Én is egyetértek, sztem tehetségét pazarolja, nem illik a játékrendszerbe, és nem is fog, ráadásul nagyobb ászok vannak itt ahhoz, h ő szóhoz juthasson... :roll:

Szerintem mindkét fél jobban járna azzal, ha ő most elmenne év végén.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
DUGO_11
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2006.01.12. 15:32:44

2007.03.06. 23:56:47

Saviola maradjon...orulnék neki ..de jobb lene a Carreerjének ha elmene..mert itt sok lehetoséget nem fog kapni...
Motta 0
Edmilson 0

Rijdkard meg nem is tudom micsoda...egy 0..Igen az..
Henk Ten Cate nélkul semmit-se ér... :arrow: :cry:
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.03.06. 23:56:47

Veretlenek maradtunk a VOLT mezben. 8)

A meccsről nincs véleményem, ebben a csapatban ennyi maradt. Tisztes helytállás, két zsák mákkal.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.03.06. 23:51:51

DUGO_11 írta:Frank Rijkarrd el Motta el Edmilson el OLEGUER EL ...LEGYSZIVES...!!!Gio el Ezquerro el Saviola csak...a tehetseget es az ideét pazarolja itt..jobb neki..ha elmegy.Giuly el
Szted 7 ember fog elmenni majd nyáron + még Rijkaard? :roll: Gio, Ezquerro és Giuly sztem is meget. Motta/Edmilson maradhat cserének. Oleguer-t nem fogjuk eladni. Sviola meg :arrow: ?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
DUGO_11
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2006.01.12. 15:32:44

2007.03.06. 23:48:37

Frank Rijkarrd el
Motta el
Edmilson el
OLEGUER EL ...LEGYSZIVES...!!!
Gio el
Ezquerro el
Saviola csak...a tehetseget es az ideét pazarolja itt..jobb neki..ha elmegy.
Sylvinho cserének maradhat...
Giuly el
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2007.03.06. 23:41:34

Én ezt mondom:

Sztem nem a mai meccsben kell keresni a felelősöket. Bár nagy szerencsénk volt, azért nem sok csapat nyert ebben a szezonban az Anfielden... Otthon csesztük el, bár ha otthon nyerünk, itt lehet simán kikapunk. Kell a frissítés: Alves, Mancini, + 1 csatár, akit nem tudom h ki legyen (talán Torres?)
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.03.06. 23:41:13

lionelmessi19 írta:A csapat játéka...nem volt a legjobb, de összeszokatlanul nem is lehetett sokal jobbra számítani.
Összeszokatlanságra hivatkozni márciusban, úgy, hogy a pályán lévő játékosok nagy része évek óta együtt játszik, elég nagy butaság...
Ne az egyik legfontosabb meccsen kezdjük már összeszokatni a gárdát :?
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2007.03.06. 23:32:30

Mihu írta:Véleményem:
Motíváció: 0
Taktika: 0
Elképzelés: 0
Ronaldinho: 0
Eto'o: 0
Riijkard: 0
Az egész csapat: mégnagyobb nulla mint az előző 6


Változások (kicsit radikális lesz de nem érdekel) :
EL: Deco, Oleguer, Marques, Ronaldinho, Riijkard.


Nincs motíváció b@ssza meg. Fásultak. A csapat nagy része már minden megnyert, ugyan az a taktika, ugyan az a játékmenet, ugyan azok a társak. NINCS MOTÍVÁCIÓÓÓÓ. Így nem lehet futballozni. Vagy a fent említett változások vagy a taktika alapjaiban megváltoztatni. Egy teljesen új játékrendszert mert ez így nem lesz jó. Most lehet hogy a meccs utáni hév beszél belőlem de ezt már régen így gondolom. Így nem lehet mit kezdeni. Teljesen leégetjük magunkat.
Rijkaard-ot és Ronaldinho-t azért még nem kéne elküldeni...
Egyébként egyetértek...
Ha Rijkaard-ot elküldjük, max Koeman-t vagy Henket tudnám a helyébe képzelni.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.06. 23:30:12

Szerintem a játékosok nem annyira felelősek. A sérülések nagyon betettek, mostanság meg folyton össze vissza játszott mindenki. Egyszóval szerintem megvárnám én az év végét most már. A sérültek visszatértek, ha mostantól minden meccsünket nyerjük idény végéig, MINDET!!! akkor rendben leszünk. Ezzel a játékosanyaggal, az idei gyenge színvonalú primerát hozni kell.

Ha nem, akkor tényleg gond van edzői poszton, meg a cserepadot is frissíteni kell.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Kenny
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 477
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:39:16
Tartózkodási hely: bp

2007.03.06. 23:28:01

Miota mondtom,hogy hozzuk vissza Ricardot..
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.03.06. 23:27:16

persze h hárman taszigálták csóró messit, azt mégsem hagyhatták, h azt csináljon, amit akar. a közönség olyan volt, mint londonban az oroszoknál, csak itt 10ezerrel többen örjöngtek. és EGY labda volt a stadionban... de itt sztem a maximumot hoztuk, otthon kellett volna jobban odafigyelni, ez nem megy ebben az idényben a csapatnak.
ezért a játékosok is, és az edzők is felelősek.
mivel nem lehet egy egész csapatot lecserélni, ezért inkább rijkaard húzzon el, lehetőleg minél hamarabb.
PUYOL-XAVI-INIESTA
p.robi
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2006.09.12. 18:50:49

2007.03.06. 23:23:33

[quote="Mihu"]
Változások (kicsit radikális lesz de nem érdekel) :
EL: Deco, Oleguer, Marques, Ronaldinho, Riijkard.

hmm, és vegyunk meg 9286359t csillió penzert minden idiota barmot... vegulis jo otlet -.-

en quaresmat hoznam vissza, allat az a gyerek : D
Válasz küldése