Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7457
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.15. 16:12:09

visca el barca írta:én egyelőre azt szeretném h a kövi forduloban essen le egy monaco/porto/kusen/bvb... elég lesz az elődöntőben egy keményebb csapat.

Ahhoz először jussunk túl a Cityn. Most azért ott lesz Yaya is, ami nem egy hátrány. Egy gólos előny azért nem olyan megnyugtató, méég akkor sem, ha mi leszünk otthon.
Ha sikerülne én is elfogadnék valami könnyebb ellenfelet, most már kinézhetne nekünk is egy. Nálunk eddig szerintem csak a City és a PSG szívott nagyobbat a sorsolásoknál. Real-t leginkább azért nem szeretném, mert a francnak kell újabb két Klasszikus. Legutóbb is mikor hasonló volt, teljesen elvesztette a varázsát. A másik pedig, hogy velük minden évben összekerülünk minimum kétszer, jobb lenne más csapatok ellen is játszani.

Első lépésben hozzunk le a City-vel egy X-et aztán lehet miről beszélni. :D
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.15. 15:04:28

én egyelőre azt szeretném h a kövi forduloban essen le egy monaco/porto/kusen/bvb... elég lesz az elődöntőben egy keményebb csapat.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21269
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.03.15. 14:17:33

visca el barca írta:azért a nem egy szintu atletico elég csúnyán megfirkálta tavaly a nagy cselzit :D én 100x inkább fosok a bayerntől vagy realtól mint egy cselzitől
Azért a mind Mourinho csapatai, mind a Chelsea, illetve ezek kombinációja ( ezt most jó megfogalmaztam :mrgreen: ) elég sok borsot tört már az orrunk alá, a ő stílusuk fekszik nekünk a legkevésbé. Talán 2006 és 2011 voltak azok az évek, mikor viszonylag simán tudtunk rajtuk átmenni. 2005, 2010, 2012-ben ők örülhettek, 2009-ben vért kellett pisálnunk, pedig más csapat nem nagyon tudott megszorítani minket. De tavaly az Atletico is hasonló stílust hozva tudott túlmenni rajtunk, tehát kicsit sem bánom a kiesésüket.
A Guardiola féle Bayern ellen nagyon kíváncsi lennék, mire mennénk, egy FCB-FCB BL döntőt is nagyon szívesen megnéznék. A Real elleni párharc is alapból nagyon pikáns lenne, az utolsó három bajnoki Klasszikus eredménytől függetlenül izgalmas és színvonalas párharcokat hozott, egyedül a kupadöntő hagyott kívánnivalót maga után. De egy Barca-PSG sem lenne rossz. Kemény ellenfél mind, de valószínűbb nézhetőbb meccset játszanánk velük, mint a Chelseavel tettük volna.
MateLona
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2015.01.01. 18:48:53
Tartózkodási hely: A Nap alatt.

2015.03.15. 13:27:27

visca el barca írta:
MateLona írta:Ahogy néztem, ma pont kikaptak a bajnokijukon, szóval remélhetőleg ez is kicsit negatívan fog hatni rájuk... bár ki tudja..
a mi szempontunkból nem oszt szoroz a tegnapi meccs, a bajnokságot már rég elbukták...
ebben is van valami persze, de szerintem azért az se mind1, hogy vereségből érkezel egy következő megmérettetésre, avagy "győztesen"... de igazad van :)
"A Barça egy kultúra, egy vallás, valami más. " - Thierry Henry
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.15. 11:42:15

MateLona írta:Ahogy néztem, ma pont kikaptak a bajnokijukon, szóval remélhetőleg ez is kicsit negatívan fog hatni rájuk... bár ki tudja..
a mi szempontunkból nem oszt szoroz a tegnapi meccs, a bajnokságot már rég elbukták...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
MateLona
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2015.01.01. 18:48:53
Tartózkodási hely: A Nap alatt.

2015.03.14. 21:48:00

Samper írta:Noha a City ellen esélyesek vagyunk, veszélyes félvállról venni a meccset.
Ahogy néztem, ma pont kikaptak a bajnokijukon, szóval remélhetőleg ez is kicsit negatívan fog hatni rájuk... bár ki tudja..
"A Barça egy kultúra, egy vallás, valami más. " - Thierry Henry
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.03.14. 20:57:56

Noha a City ellen esélyesek vagyunk, veszélyes félvállról venni a meccset.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3548
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.03.14. 19:57:49

MessiNeymarSuarez írta: AZ ki van zárva, Porto, Arsenal, Monaco , Basel az mind a Realnak van :mrgreen:
Mi majd megkapjuk a legerősebbet
Ne lovagoljunk már ezen. A fénykorszakban nekiünk is volt marha könnyű sorsolás, azt kell megverni aki jön!
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.02.25. 22:19:54

MessiNeymarSuarez írta:
Amúgy én úgy vagyok vele, hogy nem szabad se túlértékelni, se leértékelni a csapatunkat.
Tényleg sokszor az van, hogy ha jól megy a brigádnak akkor már rögtön " BL döntősök leszünk, megnyerünk mindent" ,aztán 1 meccset elveszítenek akkor meg rögtön az jön hogy" jó ha Bl selejtezőbe bekerülünk jövőre, nem nyerünk idén se semmit"
De akkor ne is kezdj el olyan dolgokat írni, hogy Messi játszhat-e a BL döntőn vagy éppen Neymar. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7457
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.02.25. 22:13:21

MessiNeymarSuarez írta: AZ ki van zárva, Porto, Arsenal, Monaco , Basel az mind a Realnak van :mrgreen:
Mi majd megkapjuk a legerősebbet

Amúgy én úgy vagyok vele, hogy nem szabad se túlértékelni, se leértékelni a csapatunkat.
Tényleg sokszor az van, hogy ha jól megy a brigádnak akkor már rögtön " BL döntősök leszünk, megnyerünk mindent" ,aztán 1 meccset elveszítenek akkor meg rögtön az jön hogy" jó ha Bl selejtezőbe bekerülünk jövőre, nem nyerünk idén se semmit"
Na végre ezt is kimondta már valaki. =D> Helyén kell kezelni a dolgokat, mind negatív, mind pozitív irányban.
Lehet, hogy kicsit túl van értékelve a Chelsae, de talán tényleg ők a legkellemetlenebb és ezzel együtt a legnehezebb ellenfelek. A Bayerntől én idén annyira nem félek annyira, mint az utóbbi években, de szívesen elkerülném őket. Ha a Chelsae-Bayern-Real trió szépen megkapná egymást nem lennék boldogtalan. A Realnak már tényleg kijárna egy keményebb ellenfél. Belekerültek a (szerintem) leggyengébb csoportba, megkapták a Schalke-t az egyenes kiesésben, a mi csoportunknál pedig csak a Bayerné volt nehezebb, ráadásul City-nél se jöhetett volna nehezebb. A nagy számok törvénye alapján meg kellene már mérettetni magukat.
Azt viszont ne felejtsük, hogy mindez csak akkor áll, ha mi is továbbjutunk, mert hiába tettünk nagy lépést, még nem vagyunk ott a nyolc között. És jó lesz, ha ezt LE is beleveri a fejekbe. Mindenesetre abban bízom, hogy otthon azért nem fogunk kétgólos vereséget szenvedni.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.02.25. 20:27:30

visca el barca írta:
roby122 írta:Én szvsz egy Bayern elleni párharcot néznék meg.
nézne a halál :lol: jó lesz nekünk egy gyenge porto/juve/bvb/arsenal/monaco/basel.
AZ ki van zárva, Porto, Arsenal, Monaco , Basel az mind a Realnak van :mrgreen:
Mi majd megkapjuk a legerősebbet

Amúgy én úgy vagyok vele, hogy nem szabad se túlértékelni, se leértékelni a csapatunkat.
Tényleg sokszor az van, hogy ha jól megy a brigádnak akkor már rögtön " BL döntősök leszünk, megnyerünk mindent" ,aztán 1 meccset elveszítenek akkor meg rögtön az jön hogy" jó ha Bl selejtezőbe bekerülünk jövőre, nem nyerünk idén se semmit"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.02.25. 20:25:42

roby122 írta:Én szvsz egy Bayern elleni párharcot néznék meg.
nézne a halál :lol: jó lesz nekünk egy gyenge porto/juve/bvb/arsenal/monaco/basel.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.02.25. 19:57:36

Nem akarok én itt bizonygatni semmit se , majd idővel úgyis kiderül , milyen szinten vannak a csapatok.
Azért nézd meg a tavalyi Chelsea-t Lamparddal , Torressel. És nézd meg az ideit Fabregassal és Costaval. Ég és Föld a két csapat.
Az Atletico idén meg szerintem gyengült valamennyit.
Én szvsz egy Bayern elleni párharcot néznék meg. Őket érzem most sebezhetőnek. Meg van is miért visszavágni.
De messze van ez még , először még a kupa , City elleni visszavágó , El Clasico. Sűrű lesz a program az biztos.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.02.25. 19:18:23

azért a nem egy szintu atletico elég csúnyán megfirkálta tavaly a nagy cselzit :D én 100x inkább fosok a bayerntől vagy realtól mint egy cselzitől
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.02.25. 19:10:24

MessiNeymarSuarez írta:Amúgy miért fél mindenki ennyire a Chelseatől?
Ha Mou beparkoltatja a buszt , akkor megnézném , hogy játszunk úgy a Chelsea ellen , mint most a City vagy az Atleti ellen.
Meg azért ott nem egy fogalmatlan Fernando , vagy egy Milner lesz a Kp-n. Top 3 legjobb középpálya ott van , Fabregassal és Matical. Egy villámsebes Hazard. Plusz a beton védelemről ne is beszéljünk.
Ha egy Málagat nem tudtunk átjátszani (most ezzel nem azt akarom mondani , hogy egész végig buszozna a Chelsea) , de könnyen lehet , hogy Londoban megvernek , és itt a Camp Nou-ban már csak parkolniuk kell.
Ezt most nem személyeskedésnek szánom , meg nem is neked , de nem kellene ennyire elszállni ettől a teljesítménytől. Oké , most minden happy , Messi ismét jól játszik , Suárez betalált , jól megy a csapatnak , mindenki boldog , meg is vertünk pár nagy csapatot ; City , Atleti , Psg , de azért a Chelsea egy teljesen más szint.
Aztán lehet én látom teljesen rosszul a dolgokat , és majd rámcáfol a csapat , az lenne a legjobb.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.02.25. 18:34:54

Chelsea milyen gyenge volt 2012-ben? Mégis megvertek minket.
Real meg ugyanúgy ellenfelünk lehetne, mint a BM, ATM vagy a Chelsea.

Majd kikapunk szombaton, aztán megint megy a szapulás.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.02.25. 18:25:29

Jelenleg ennek a Barcának egyedül a Bayern okozhat komoly gondot,én így látom. 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.02.25. 18:05:13

Amúgy miért fél mindenki ennyire a Chelseatől?
Szerintem ha így játszanénk mint mostanában, pl az ATletico ellen akkor nehezen de nyerhető a meccs, most már az Atleticot is sikerült elintéznünk, ráadásul 3-ból 3-szor, ami azért nem kis szó pláne a tavalyi után. Ráadásul ez a City is szembe képes szállni a Chelseavel vagy a Bayernnel, szóval nem egy kiscsapatot fociztunk le tegnap az első félidőben.(és szerintem az se volt 100%-os hajtás, jobban látszott a nyugodtságra és biztonságra törekvés a meccs elején)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.02.25. 16:07:58

Az első félidő valami eszméletlen volt, kegyetlen magas szinten játszottunk, azzal kb Bl-t lehet nyerni meggyőző fölénnyel. Nem csoda, ha visszaesett a játékunk a második játékrészre, de én azt is láttam, hogy nem is igazán erőltetjük a kiütést...
Azzal együtt, hogy a City igazolta-számomra sokadszorra-az angol futballról, a premerlígről alkotott véleményemet (túlértékelt hígf.s), azért nem dőlhetünk hátra, itt a legtöbb párharc már olyan, mint egy nehézsúlyú boxcsata. Hiába vagy sokkal jobb, ha egy pillanatra nem figyelsz oda....
Messi tizijénél bosszús voltam (örök talány, hogy miért fejelte ahelyett hogy bebelsőzte volna, ideje bőven lett volna odalépni), de akárcsak sokan, úgy én is előre simán aláírtam volna ezt a végkimenetelt.
Egyénileg elsősorban a Piqué-Busi (hibája ellenére is), Rakitic-Messi-Suarez ötöst emelném ki, de rajtuk kívül is akadtak mnég jó teljesítmények.
Ha a visszavágót megnyomjuk, kitömhetjük őket keményen, de megelégszem egy biztos továbbjutást érő eredménnyel is. 8)
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.02.25. 15:59:11

messideco írta:A Monaco kevésb fogja kiütni az Arsenalt :)
két középcsapat találkozása, bármi lehet :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.02.25. 15:46:50

A Monaco kevésb fogja kiütni az Arsenalt :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.02.25. 15:43:07

áh, ha továbbmegyünk akkor vagy cselzi, vagy bayern. meg lesz egy real - porto/monaco. ez a két párosítás tuti
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.02.25. 15:28:32

Ja, amúgy továbbjutunk, aztán jöhet mondjuk a Juve.
Inkább akkor már a Dortmund. :P
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.02.25. 15:14:06

Bár az első 25 percet nem láttam, nagyon jól játszottunk, örültem neki. A 2. félidőre eléggé az öltözőben maradtunk, de még így is mentek jó zsugák, amiből a végére is jutott, a Messi-Suárez összjáték a tizenegyes előtt parádés volt. Kár, hogy kihagyta Leo, de ilyen a sors, most a Citynek adta vissza, amit jogtalanul elvett tőle tavaly. De szép is a futball. 8)

Ja, amúgy továbbjutunk, aztán jöhet mondjuk a Juve.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3548
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.02.25. 15:03:31

messideco írta:
Nigel írta:Csak egy kérdés, hogyha most továbbmegyünk akkor a dortmund-juve párharc győztesével játszunk majd. :?:
Le merem fogadni, hogy a Chelsea lesz a soros. :roll:
Isten őrizz!
Kép
Válasz küldése