Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.03.21. 09:56:20

Volt próbasorsoläs :mrgreen:

Chelsea - Dortmund
Real M. - Man. United
PSG - Atletico M.
Bayern M. Barcelona
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.03.21. 09:50:56

Én csak egy csapatot nem szeretnék ellenfélül: Chelsea! Remekül összerakta Mourinho bő félév alatt őket. Nem mellékesen Mou nagy stratéga, adott esetben meggyőzően öli a játékot.
A francnak sem hiányozna az sem, hogy hetekkel előtte nyomást gyakoroljon a bírókra.
Olyan szépen ellennének párban a Reállal. :lol:

Úgy érzem ma délben lesz némi szerencsénk: PSG- Dortmund-MU trióból fog jönni az ellenfél remélhetőleg. [-o<

A Bayernnel kapcsolatban meg igazat adok az előttem szóló leírásával kapcsolatban. Túlságosan készpénznek veszi az egész világ, (nemcsak a fórum), hogy a döntőben övéké az egyik hely és ott is már félig gravírozva van a név a serlegen, csak éppen el kell utazni érte.
A BL története során sosem volt duplázó, most sem lesz. Remélhetőleg már ebben a körben gondoskodik róla egy csapat.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.03.21. 09:39:05

Idén vagy a Madrid, vagy mi nyerjük a BL-t. Többit alapból kilőném, igen, a Münchent is. :D
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
petyka55
Jugador del Barça
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2012.11.05. 14:44:29

2014.03.21. 09:29:16

Én titkon az remélem, hogy megkapjuk a Bayern-t, aztán visszavágunk a tavalyi hetesért, ráadásul Pep is visszatérne :D Lehet, nem éppen reális elvárás, de egyetértek az előttem szólóval, hogy kicsit túl van hype-olva a münchen, a Barca-t meg már Martinot kicsit sokan temetik. :roll: Szerintem ellenünk,a Real meg a Chelsea ellen sem mehetnek éppen biztosra Pepék.
Egyébként örülnék még egy MU-nak vagy egy AtMa-nak is :wink:
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.03.21. 08:53:43

Az a gáz, hogy mindenki úgy néz erre a bayernre mintha már döntős lenne, a többi csapat meg azért küzd, hogy vele döntőzzön. Egy igazán komoly ellenfele nem volt szerintem idén amiért azt tudnám mondani, hogy hát igen ezek ott vannak. Amennyire emlékszem a Salzburg is megverte őket 3-0-ra valami edzőmeccsen, bár tudjuk, hogy az bari meccs, de akkor is... Nyomják magukat a bundásban ahol egy Schalke a 3. meg egy szétzilált Dortmund a 2. Megvertek egy 10 emberrel játszó Arsenalt ami amúgy mint tudjuk a komolyabb csapatok ellen rendre besült a PL-ben, de még így is azt lehet mondani, hogy elég nyögve nyelős meccsek voltak. Egyedül a Cityt verték az első meccsen amire az ember felkapta a fejét, de amikor a City felszívta magát akkor meg is nyert, és ráadásul úgy, hogy a Bayern otthon volt. Lehet engem hülyének nézni, de szerintem, ha most megkapná a Barcát, szerintem nyernétek. Pep egy olyan focit akar ráerőltetni olyan játékosokra amit nem nekik találtak ki. Van náluk 2-3 olyan játékos aki érzi a bugit, de a többi még lassú ahhoz a bizonyos tiki-takához, és szerintem a Barca ha felszívná magát és azt játszaná amit tud megfogná Pep Bayernét. Szívesen megnézném őket amúgy egy AtMa vagy egy Chelseat ellen akik tipikusan ezt a fajta focit ölik meg. Én csak annyiból nem szeretném most őket kapni, mert nálunk most jön 2 húzós bajnoki idegenben a Sevilla és a Sociedad ellen amiket jó lenne behúzni, főleg így, hogy már 3 olyan sérültünk van akik az idei bajnokságban már nem igen lépnek pályára... Ez egy szubjektív vélemény, de szerintem a Bayern közel sem olyan erős csapat mint tavaly volt, és ha most kapnak egy Chelseat akkor ki is esnek. Akkor röhögnék a legdurvábban ha megkapnák az AtMát azok meg szétrúgnák a focijukat, aztán Costa találna egy gólt aztán mehetnének hazafele :mrgreen: :lol: :lol:
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.21. 08:19:08

Annyira gáz. Minden évben lemegy ez a kit raknak majd össze Platiniék kivel. Ki lehetne írni egy szavazást, hogy te mit gondolsz? Milyen elcsalt húzások lennének? És fel lenne sorolva mind a 862 variáció. Ugyan ennyi értelme lenne. A végén valamelyik úgy is bejön, s akkor lehet mondani a haveroknak, hogy na ugye én megmondtam. Ennyire figyelem hiányos néhány ember? :(
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.21. 08:12:35

Kovbal88 írta:Ezt a BL rutint valaki megmagyarázhatná, nem igazán értem.
Szerintem jelenleg az erősorrend:

1 Bayern
2 Real Madrid
3 Chelsea
4 Paris
5 Barcelona
6 Manchester U
7 Dortmund
8 Atletico

De, itt már bármi lehet, egy fontos játékos sérülése, egy kihagyott 11-es és borul minden.
Jó lenne, a legjobb négy közé jutni, annyi van ebben a barcában...
Nyilván szubjektív a sorrend, mindenki máshogy gondolja, de azért kíváncsi lennék, hogy mi alapján tartod a Chelsea-PSG duót esélyesebbnek nálunk? Az első kettővel nem vitatkoznék, nálam is ők jelenleg a favoritok, de továbbra is csak egy hajszállal vagyunk lemaradva, köszönhetően a sorozatos kiegyensúlyozatlanságnak az utóbbi időben. Mert, ha olyan teljesítményt rakunk le az asztalra, mint a City ellen pl., akkor bizony nagyon komoly esélyeink is lehetnek.

Illetve az Atleticot sem raknám utolsó helyre, ha már az erősorrendet nézzük. Jelenleg a MU-nál, de még a Dortmundnál is sokkal inkább egyben vannak a matracosok.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.03.21. 08:07:28

Igen, delben lesz a sorsolas!
KépKép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.03.21. 07:52:32

Maxi írta:az elmúlt éveket alapul véve, teljesen mindegy kit kapunk, ha kiejtenek minket legalabb megtudjuk kinyeri a BL-t. :) javítsatok ki ha tévedek de a 05-ös győzelmünk óta azt hiszem csak a 07-es győztes Milannak nem kellett minket kiejteni, a többi alkalommal mindig a minket legyűrő lett a BL győztes.
De lehet, hogy a Milan ejtett ki akkor is, nem emlékszem, de a többi tuti.
05-Barca
06-Pool / jól emlékszem, hogy ők ejtettek ki?/
07-Milan /vagy itt volt a Pool?/
08-Manu /elődöntőben estünk ugye ki ellenük/
09-Barca
10-Inter /szintén elődöntő/
11-Barca
12-Cselzi /elődöntő/
13-Bayern/elődöntő/

szóval az a szokás, hogy aki minket kiejt vagy MI nyerjük meg.
viszont őszintén nem érdekel kit kapunk, az az érzésem, hogy az idei BL a mienk lesz, persze koppkoppkopp, de valamiért ezt érzem.ha meg kiesünk...na puff a későbbi győztes ellen nem gáz kiesni :)

a bundáról meg annyit, hogy bármit húznak ki délben, valaki bundának fogja hinni mindenképp.egyszerűen sok meccs lenne pikáns.
Ezt kicsit javítanám:
(05-Pool)
06-Barca
07-Milan (Itt a végül 2. helyen záró Pool ejtett ki minket)
08-MU
09-Barca
10-Inter
11-Barca
12-Chelsea
13-München

De ez tényleg érdekes, eddig bele se gondoltam. :) Én valamiért úgy érzem, hogy a Dortmund-Atletico kettőséből kapunk egyet, de aztán kiderül.

Valaki meg tudja mondani hánykor lesz a sorsolás? Délben?
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2014.03.21. 06:37:58

az elmúlt éveket alapul véve, teljesen mindegy kit kapunk, ha kiejtenek minket legalabb megtudjuk kinyeri a BL-t. :) javítsatok ki ha tévedek de a 05-ös győzelmünk óta azt hiszem csak a 07-es győztes Milannak nem kellett minket kiejteni, a többi alkalommal mindig a minket legyűrő lett a BL győztes.
De lehet, hogy a Milan ejtett ki akkor is, nem emlékszem, de a többi tuti.
05-Barca
06-Pool / jól emlékszem, hogy ők ejtettek ki?/
07-Milan /vagy itt volt a Pool?/
08-Manu /elődöntőben estünk ugye ki ellenük/
09-Barca
10-Inter /szintén elődöntő/
11-Barca
12-Cselzi /elődöntő/
13-Bayern/elődöntő/

szóval az a szokás, hogy aki minket kiejt vagy MI nyerjük meg.
viszont őszintén nem érdekel kit kapunk, az az érzésem, hogy az idei BL a mienk lesz, persze koppkoppkopp, de valamiért ezt érzem.ha meg kiesünk...na puff a későbbi győztes ellen nem gáz kiesni :)

a bundáról meg annyit, hogy bármit húznak ki délben, valaki bundának fogja hinni mindenképp.egyszerűen sok meccs lenne pikáns.
Forca Barca
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.03.21. 01:07:45

MikeTyson írta:
zola8787 írta:A Real szerintem a Chelsea-t fogja kapni Mourinho miatt.
Benne van, de az ilyen Real-Bayern vagy Real-Chelsea meccsekkel még várnék egy fordulót. A Chelseat nekiengedném az AtMának, had rúgják szét egymást, vagy a Bayernnek, de az túl szép lenne :mrgreen: :lol: :lol: . Magunknak a Dortmundot dobnám, mert se nem gyenge, se nem erős, és jó lenne a tavalyi bukfencet visszaadni #-o
Azért gondolom ezt az összecsapást, mert már jó pár éve mindig van olyan párharc, amikor egy új igazolás játszik a tavalyi csapatával. Ebben a szituban Mourinho miatt. Bár idén is volt már rá példa Yaya Touré esetében. Nálam túl sok ez a véletlen, aztán kitudja, lehet tényleg csak véletlen :D
Viszont örülnék neki, mert pont ezt a két csapatot kerülném el legszívesebben :)
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.03.21. 00:34:20

zola8787 írta:A Real szerintem a Chelsea-t fogja kapni Mourinho miatt.
Benne van, de az ilyen Real-Bayern vagy Real-Chelsea meccsekkel még várnék egy fordulót. A Chelseat nekiengedném az AtMának, had rúgják szét egymást, vagy a Bayernnek, de az túl szép lenne :mrgreen: :lol: :lol: . Magunknak a Dortmundot dobnám, mert se nem gyenge, se nem erős, és jó lenne a tavalyi bukfencet visszaadni #-o
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.03.21. 00:07:43

A Real szerintem a Chelsea-t fogja kapni Mourinho miatt.
Avatar
Orange
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2014.03.11. 15:14:11

2014.03.20. 23:47:17

S.Agüero írta:
Igen felforrósított golyó, majd figyeld meg mikor kihúzza a sorsolást végző manus alig tudja majd tartani. :mrgreen:

Ennyire ne legyetek már komolytalanok. Kicsit gyerekes...
Akkor az minek tudható be, hogy tavaly ugyanaz jött ki a próbasorsoláson, mint ami élesben? :wink:
Azt javaslom próbálj meg tovább látni az orrodnál, tudom néha nehéz...
Most őszintén, melyik lesz a nézettebb: Barca-Bayern vagy mondjuk Barca- Atleti?
Melyik: Real-Chelsea vagy Real-Dortmund?
:roll:
Tutira jobb lett volna az érdeklődés ha Barca a 16 között mondjuk a Zenittel játszik és nem a Cityvel,nem? :mrgreen:
Utánunk a vízözön....

Elődöntőben nem lenne még nézettebb a fentebb említett párosítások? Akkor miért raknák össze őket a negyed döntőben?

A zenites citys példát pedig már nem is kommentálnám... igen.. előre meg van írva a egész Bajnokok Ligája...

Milliárdos üzletágban majd pont ezen mahinálnak és kockáztatják az egész sorozat eladhatóságát igaz? Gondolkodjatok mielőtt valamit leírtok...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.03.20. 23:22:09

Akármilyen a Manchester azért őket én elkerülném. Angolok ellen nem megy úgy (tudom City), más felfogás, ők tényleg mindent erre tesznek fel, lendületből okozhatnak nehéz perceket. Én szerintem az Atletico és a Dortmund lenne ideális ellenfél, de a PSG is megoldhatónak tartom. Chelsea-Bayern-Real erős triónak tűnik, lejjebb kivesézte pár ember miért. Szóval jöjjön a Dortmund aztán jóccakát. :D Atletico meg tényleg a rutin miatt, fáradtság stb miatt is ideálisnak tartanék. Bár azért sajnálnám ha őket kapnánk, mert akkor biztosan búcsúzna 1 spanyol együttes. Szóval osztok-szorzok, Borussia. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.03.20. 23:14:53

Igen felforrósított golyó, majd figyeld meg mikor kihúzza a sorsolást végző manus alig tudja majd tartani. :mrgreen:

Ennyire ne legyetek már komolytalanok. Kicsit gyerekes...
Akkor az minek tudható be, hogy tavaly ugyanaz jött ki a próbasorsoláson, mint ami élesben? :wink:
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.20. 23:09:01

Nem azt írtam,hogy xy könnyű ellenfelet kap vagy,hogy kivel akarja megnyeretni Platini a BL-t,hanem azt,hogy olyan meccseket akarnak létrehozni ami mindennél jobban nézettebb,ergó nagyobb lóvét hoz! 8)
Most őszintén, melyik lesz a nézettebb: Barca-Bayern vagy mondjuk Barca- Atleti?
Melyik: Real-Chelsea vagy Real-Dortmund?
:roll:
Tutira jobb lett volna az érdeklődés ha Barca a 16 között mondjuk a Zenittel játszik és nem a Cityvel,nem? :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.03.20. 22:53:18

Ezt a BL rutint valaki megmagyarázhatná, nem igazán értem.
Szerintem jelenleg az erősorrend:

1 Bayern
2 Real Madrid
3 Chelsea
4 Paris
5 Barcelona
6 Manchester U
7 Dortmund
8 Atletico

De, itt már bármi lehet, egy fontos játékos sérülése, egy kihagyott 11-es és borul minden.
Jó lenne, a legjobb négy közé jutni, annyi van ebben a barcában...
Avatar
Orange
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2014.03.11. 15:14:11

2014.03.20. 21:56:27

Barcaman1993 írta:
Leon írta:Csak nekem van olyan érzésem,hogy a fifa meg fogja bundázni ezt (is) a sorsolást? :roll:
Bármibe lefogadom,hogy az alábbi párosítások közül legalább egy lesz:
Barca-Real mellette Chelsea-Bayern
Barca-Bayern mellette Chelsea-Real
Barca-Chelsea mellette Bayern-Real
A spanyol sajtó már lehozta, hogy Platini a Realt akarja a döntőben látni. Nem lepődnék meg egy MU-Real sorsoláson.

Igen felforrósított golyó, majd figyeld meg mikor kihúzza a sorsolást végző manus alig tudja majd tartani. :mrgreen:

Ennyire ne legyetek már komolytalanok. Kicsit gyerekes...
Kép
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.03.20. 21:51:06

hank1ee írta:Platini feleségét ma bundában látták!
:D tetszik a poén, de inkabb sírni kene rajta, a Reallal megnyereti a 2 legnagyobb maffiavezér (Platini és Pérez), mar tavaly is meg akarták, ez tökéletesen látszott a tavalyi MU-Realon.
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.03.20. 21:46:11

Platini feleségét ma bundában látták!
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
bujna
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2004.10.17. 11:59:20
Tartózkodási hely: Miskolc

2014.03.20. 21:38:31

Barca-Bayern, Real-MU, Dortmund-Atl Madrid, Chelsea-PSG (biztosra veszem, hogy így bundázzák meg a BL sorsolást)
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.03.20. 18:43:14

Rivaldo11 írta:Nálam a sorrend:
1. Atletico Madrid-Amellett, hogy játékban is nagyon jók, harapnak, harcolnak, csípnek, rúgnak, meg minden, de Itt már számítani fog a BL rutin. Az Atletico jó csapat, de két meccsen kiütnénk őket. Ellenük a sansz meglátásom szerint kb 75%
2. Manchester United-Biztos voltam abban, hogy kiütik a görögöket, de abban is biztos vagyok, hogy jelenleg nem tudnák felszívni magukat annyira, hogy kiüssenek minket egy ilyen párharcban. 70%-ot adnék ellenük magunknak.
3. PSG-Meggyőző játék ide, Ibra, Cavani, Lavezzi meg Pastore (meg Lucas, meg Matuidi, meg mindenki) oda, még nincsenek készen arra, hogy egy Barca szintű csapatot búcsuztassanak. Két meccsen legalábbis biztosan nem. 65%-ra tenném a továbbjutási sanszot ellenük.
4. Borussia-Bár számomra a legszimpatikusabb ellenfél a nyolc közül, azt hiszem, ez a Dortmund már nem annyira harapós, mint a tavalyi, és a játékuk is döcögősebb. Nem mondom, hogy nem tudnának meleg perceket okozni nekünk-főleg Dortmundban-de azt hiszem, azért bőven esélyesnek számítanánk ellenük. 65%-od adnék ellenük is.
5. Chelsea-Mourinho összerakta őket a szezon második felére, és ugyan szerintem nem igazán az ő kerete ez-sok a kreatív játékos, kevés a "robot"-de azért bárkit megtréfálhatnak. A hiba viszont talán jobban bennük van, mint a Mourinho csapatokban általában szokott lenni-tán épp a fent említett megörökölt kreatívabb keret miatt-és azt hiszem, ez a csapat már nem tudná kibekkelni a Campban a továbbjutást. 60%-ra teszem magunkat, ha őket kapjuk.
6. Bayern-A címvédő sokak szerint a legnehezebb ellenfél lenne, ám bennem erős azért a vágy, hogy odacsapjunk nekik. Szerintem nem lennénk sansztalanok két meccsen sem, a csúfos 0:7-be azért erősen benne volt a müncheni meccs bírója, aki konkrétan három szabálytalan gólt adott meg a négyből...ezek után a visszavágónak nem volt sok értelme. Persze nem ezzel magyarázom a bizit, szétesően, gyengén játszottunk, megérdemelt volt a kiesés. Ha képesek vagyunk úgy játszani, ahogy a nagy derbiken eddig tettük, 50% sanszunk biztosan lenne.
7. Real Madrid-a hátam közepére nem kívánom őket. Bár játékerőben az elmúlt években volt jobb Real Madrid, és a mezőnyben azt hiszem, van két-három csapat, akinek komoly esélye lehet ellenük a 8 között, szerintem a hétvége meghatározná egy esetleges Bl párharc sanszait is, és most az a gyanúm, hogy nem feltétlenül mi jövünk ki jól a vasárnapi derbiből...Sanszunk ahogy most érzem-45%. A hétvége ezen azért javíthatna... :)
Szóval nálam kb ez lenne a sorrend. Szubjektív, de én így érzem :)
nagyon egyezek ezzel a sorrenddel. Csak én több esélyt adnék a Chelsea-nek és a PSG-nek. Ez a kettős bárkire veszélyes lehet. PSG akár titkos, vagy már nem is annyira titkos esélyes is lehet. Az Atleticó, Dortmund, Man utd trió szintén, de azért őket a könyebben verhetők közé sorolnám. Real-Bayern top favoritok. De nem érzem azt, hogy őket se lehet megfogni. Bayern se sérhetetlen, annak tükrében is, hogy a cimvédők átka most őket nyomja.
Én a Realtól félek legjobban. Már csak azért is mert ősi rivális, és nehogy már ők nyerjenek.
Barcaman14-nal is egyezek, hogy a Chelsea egy jó taktikával akár kiejtheti a Bayern, de szerintem a Realnak van erre a legnagyobb esélye.
De ez csak mind esélylatolgatás, BL-ben minden előfodrulhat, cimvédés se nem véletlen volt még...
Barca győzelemnek szurkolok persze legjobban, aztán, hogy ne legyen meg a Realnak a 10. illetve, hogy ne legyen címvédés :D

Visca el Barca :!:
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.20. 17:46:42

Arra, hogy a Bayern, mint jelenlegi legnagyobb favorit búcsúzzon szerintem a Chelsea ellen lenne a legnagyobb sansz. Mourinhot és filozófiáját ismerjük, a jelenlegi mezőnyből ő képes arra, hogy hajszál pontosan megszervezze a csapatát, úgy, hogy 90 percig szenvedjenek a bajorok. De ezt nem is igazán kell itt ecsetelnem szerintem, éppen eleget találkoztunk ezzel a jelenséggel mi is az utóbbi években. :roll: Szóval ők szerintem kiejthetik a Bayernt.

A legkönnyebb ellenfél nekünk a MU vagy a Dortmund lenne. Előbbit nem kell különösebben megindokolni, továbbjutottak, de ettől még ugyanolyan harmatosak, mint a 3-0 előtt. A Dortmund pedig sokszor fáradt csapat benyomását kelti idén, ráadásul rengeteg sérülés is sújtja őket. Közel sem annyira veszélyesek, mint tavaly. A kettő közül örülnék a legjobban valakinek.
A legjobban a Bayern-Chelsea duótól tartok, a Realt pedig kizárólag azért lenne jó elkerülni, mert nem lenne jó még egy idény, amikor egymást követik a klasszikusok.

Mondjuk amilyen sorsszerű véletlenek( :?: ) vannak, nagy az esély, hogy összejön egy Bayern-Barca, Real-Chelsea párharc.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.20. 17:28:53

Nálam a sorrend:
1. Atletico Madrid-Amellett, hogy játékban is nagyon jók, harapnak, harcolnak, csípnek, rúgnak, meg minden, de Itt már számítani fog a BL rutin. Az Atletico jó csapat, de két meccsen kiütnénk őket. Ellenük a sansz meglátásom szerint kb 75%
2. Manchester United-Biztos voltam abban, hogy kiütik a görögöket, de abban is biztos vagyok, hogy jelenleg nem tudnák felszívni magukat annyira, hogy kiüssenek minket egy ilyen párharcban. 70%-ot adnék ellenük magunknak.
3. PSG-Meggyőző játék ide, Ibra, Cavani, Lavezzi meg Pastore (meg Lucas, meg Matuidi, meg mindenki) oda, még nincsenek készen arra, hogy egy Barca szintű csapatot búcsuztassanak. Két meccsen legalábbis biztosan nem. 65%-ra tenném a továbbjutási sanszot ellenük.
4. Borussia-Bár számomra a legszimpatikusabb ellenfél a nyolc közül, azt hiszem, ez a Dortmund már nem annyira harapós, mint a tavalyi, és a játékuk is döcögősebb. Nem mondom, hogy nem tudnának meleg perceket okozni nekünk-főleg Dortmundban-de azt hiszem, azért bőven esélyesnek számítanánk ellenük. 65%-od adnék ellenük is.
5. Chelsea-Mourinho összerakta őket a szezon második felére, és ugyan szerintem nem igazán az ő kerete ez-sok a kreatív játékos, kevés a "robot"-de azért bárkit megtréfálhatnak. A hiba viszont talán jobban bennük van, mint a Mourinho csapatokban általában szokott lenni-tán épp a fent említett megörökölt kreatívabb keret miatt-és azt hiszem, ez a csapat már nem tudná kibekkelni a Campban a továbbjutást. 60%-ra teszem magunkat, ha őket kapjuk.
6. Bayern-A címvédő sokak szerint a legnehezebb ellenfél lenne, ám bennem erős azért a vágy, hogy odacsapjunk nekik. Szerintem nem lennénk sansztalanok két meccsen sem, a csúfos 0:7-be azért erősen benne volt a müncheni meccs bírója, aki konkrétan három szabálytalan gólt adott meg a négyből...ezek után a visszavágónak nem volt sok értelme. Persze nem ezzel magyarázom a bizit, szétesően, gyengén játszottunk, megérdemelt volt a kiesés. Ha képesek vagyunk úgy játszani, ahogy a nagy derbiken eddig tettük, 50% sanszunk biztosan lenne.
7. Real Madrid-a hátam közepére nem kívánom őket. Bár játékerőben az elmúlt években volt jobb Real Madrid, és a mezőnyben azt hiszem, van két-három csapat, akinek komoly esélye lehet ellenük a 8 között, szerintem a hétvége meghatározná egy esetleges Bl párharc sanszait is, és most az a gyanúm, hogy nem feltétlenül mi jövünk ki jól a vasárnapi derbiből...Sanszunk ahogy most érzem-45%. A hétvége ezen azért javíthatna... :)
Szóval nálam kb ez lenne a sorrend. Szubjektív, de én így érzem :)
Rivaldo-A Legnagyobb.
Válasz küldése