Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2014.02.14. 01:48:01

Chino írta: Ez nagyon fals. Akkor ennyi erővel ki lehet jelenteni, hogy a Real csak akkor tud, ha Figok, Zidane-ok meg Ronaldok mászkálnak benne.
A Realnak pont, hogy akkor nem ment a BL győzelem, mikor ők együtt játszottak. De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy ha a Barcának nem megy a játék, akkor kész, meghalt. A játékunknak az a kulcsa, hogy gyorsan járatjuk a labdát, sok labda nélküli mozgással. Ha ez nincs, akkor kész, meghalt a dolog, mert mást nem tudunk. A többi csapat játékában sokkal több az improvizálás, a váratlan megoldás, emiatt náluk nem jelent akkora gondot, ha egy rosszabb napot fognak ki, mert még akkor is ki tudnak alakítani helyzeteket.
Akkor is favoritnak számítottunk és ment a játék, amikor az Inter kizúgatott minket.
Ment a játék igen, csak a BL egyenes kieséses szakaszában 2 meccsen dől el a továbbjutás, és mi ebből 1 meccsen bűn gyengén játszottunk, a másikon pedig nem mondhatnám, hogy úgy játszottunk volna, mint ahogy az a nagy Remuntada kampány be lett harangozva 2 hétig, meg ahogy a játékosok is nyilatkoztak 2 héten keresztül....
Ha nekünk lehetetlen, akkor kinek lehetséges. A Bayern egyértelmű esélyes. De az Arsenal, Real, MU, Dortmund, Chelsae, PSG miért esélyesebb.
Azért esélyesebb, mert egyetlen egy csapat van a világon, akinek a játékát, és ami ettől ezerszer fontosabb, a játékának ellenszerét kívülről fújná minden csapat, beleértve a kis csapatokat is, ez pedig az FC Barcelona...Senkinek se tudják úgy elrontani a játékát, csak a Barcának. 4 évig mindenki mást se csinált, csak a játékunk elemzésével foglalkozott, ennek pedig az lett az eredménye, hogy Európában már nagyon nem vagyunk komoly tényezők...
Ha objektíven nézzük az elődöntőre mindenképp jók vagyunk, ott pedig attól függ kit kapunk.
Nem...ha szubjektíven nézed, akkor...Tavaly is csak a hihetetlen nagy szerencsének köszönhetjük, hogy elvánszorogtunk az elődöntőig, ahol aztán rendesen beárazták a csapatot. A Milan ellen ugye egy 18 éves gyerek hozta 1v1ben VVre, ha ott bárki más van, akkor az gól és kiesés. A PSG ellen már nem is mondom...ott nem is értem, hogy jutottunk tovább. És ami a legfontosabb, hogy ez a védelem még egy Valenciával se bír meg, nem hogy egy Manchester Cityvel, aki otthon 5ösével rugdossa a gólokat...márpedig védelem nélkül nem lehet se bajnokságot, pláne nem BL-t nyerni...Sajnos idén bele kell törődni, hogy nem a BL a prioritás...

Kedden sok mindenre fény derül, lehet, hogy eldöntjük a továbbjutást, de lehet, hogy majd csoda kell a visszavágóra.
Csoda lenne, ha a visszavágóra úgy mennénk, hogy nem kell csoda a továbbjutáshoz...
A bajnokságról meg annyit, hogy már itt azt is odaadták a Realnak, a kupáról nem is beszélve.
Én pl. odaadtam a bajnokságot. Az utolsó 6-8 fordulójuk kb sétagalopp. Kötelező lejátszani, de papírforma lesz mindegyik. Velünk és az AtMával ellentétben...brutál kemény a sorsolásunk az idény végén. Kemény idegenbeli túrák, komoly csapatok jönnek a CN-ba...Ne feledjük, hogy megyünk Madridba, és fogadjuk azt az AtMát, aminek idén 3 meccsen 1 gólt tudtunk rúgni, és 3 döntetlent tudtunk összehozni...A kupával nem tudom mi lesz, de ez a Real most eléggé egyben van. Lám, mou itt hagyta a romokat, és Ancellottinak nem kellett 2 év, mint az elődjének, hogy a semmiből várat építsen. Fél év alatt gatyába szedte a társaságot. Egy duplázást simán kinézek belőlük. A BL-t csak akkor, ha a Bayern kiesik a Chelseavel szemben. És csak a Chelsea-t tartom esélyesnek arra, hogy kiejtse ezt a Bayernt. Csak mou képes tönkre tenni a bajorok játékát. Márpedig máshogy őket nem lehet megverni.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7431
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.02.14. 00:39:32

connor írta: Aki ismeri a Barca történelmét, az tisztában van azzal, hogy mi csak akkor tudunk a csúcsra jutni, ha a lehető legjobb a csapat. A Dream team és a Rijkaard csapat is csak akkor tudott győzni, amikor a lehető legtökéletesebben ment a játék. Nem volt ez máshogy Pep-nél sem: amikor kicsit is hibás volt a szerkezet, vagy leült kicsit a csapat, akkor ki is estünk a BL-ből.
Én idén ez alapján kb. lehetetlennek tartom a BL győzelmet, a bajnokságba kell kapaszkodnunk, nyáron pedig tökéletesíteni, felfrissíteni kell a csapatot.
Ez nagyon fals. Akkor ennyi erővel ki lehet jelenteni, hogy a Real csak akkor tud, ha Figok, Zidane-ok meg Ronaldok mászkálnak benne. Nekik se megy tökéletesen a játék és mégis esélyesebbnek tartják itt mint a Barcat. Nyilván minden csapat akkor a legesélyesebb, ha legjobban megy. Akkor is favoritnak számítottunk és ment a játék, amikor az Inter kizúgatott minket.
Ha nekünk lehetetlen, akkor kinek lehetséges. A Bayern egyértelmű esélyes. De az Arsenal, Real, MU, Dortmund, Chelsae, PSG miért esélyesebb. És ezek csak a nagyobb csapatok. Ha objektíven nézzük az elődöntőre mindenképp jók vagyunk, ott pedig attól függ kit kapunk. A sorsolás is rengeteg dolgot eldönthet.
Nem a Bl esélyünk a lehetetlen, hanem megjósolni ki lesz a döntőben, azt még kevésbé, hogy ki nyeri.

Ha megkérdezel egy City szurkolót mit gondol a párharcról, ő pont az ellenkezőjét mondja, mint itt egyesek.
Kedden sok mindenre fény derül, lehet, hogy eldöntjük a továbbjutást, de lehet, hogy majd csoda kell a visszavágóra. Egyelőre legyünk túl a nyolcaddöntőn, utána majd jöhet az esélylatolgatás.

A bajnokságról meg annyit, hogy már itt azt is odaadták a Realnak, a kupáról nem is beszélve.
Forca Barca!!!!
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2014.02.13. 22:45:33

herlius írta:Már csak azért sem érdemes a bajnoki formából kiindulni, mert 2 évvel ezelőtt pont a Chelsea volt az, aki a csapnivaló bajnoki formája ellenére végigverte a BL-mezőnyt. Ez teljesen más kávéház, itt elég 10-15 perc rövidzárlat és kint is vagy a sorozatból.
A Chelsea egy más kategória, mint a Barca. A Chelsea egy alapvetően védekezésre építő csapat, akiknek nem szükséges jól játszaniuk ahhoz, hogy megnyerjenek egy meccset. Elég egyetlen jól bevált kontra (és egy kis szerencse) és meg is van az 1-0. Ráadásul roppant egységesek és hajtanak az utolsó utáni pillanatig. Ezért nyerhettek akkor is a BL-ben, amikor a gyenge csapatjáték miatt a bajnokságban szenvedtek. Meg persze a fentebb is említett szerencse faktor is nekik dolgozott, gondoljunk csak Messi kihagyott büntetőjére vagy a döntő 11es párbajra, stb. Az azt megelőző két ellenfelük (Benfica, Napoli) pedig nem volt élkategóriás csapat - mégis majdnem már ott kiestek az angolok.
Aki ismeri a Barca történelmét, az tisztában van azzal, hogy mi csak akkor tudunk a csúcsra jutni, ha a lehető legjobb a csapat. A Dream team és a Rijkaard csapat is csak akkor tudott győzni, amikor a lehető legtökéletesebben ment a játék. Nem volt ez máshogy Pep-nél sem: amikor kicsit is hibás volt a szerkezet, vagy leült kicsit a csapat, akkor ki is estünk a BL-ből.
Én idén ez alapján kb. lehetetlennek tartom a BL győzelmet, a bajnokságba kell kapaszkodnunk, nyáron pedig tökéletesíteni, felfrissíteni kell a csapatot.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1433
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2014.02.13. 22:15:35

Már csak azért sem érdemes a bajnoki formából kiindulni, mert 2 évvel ezelőtt pont a Chelsea volt az, aki a csapnivaló bajnoki formája ellenére végigverte a BL-mezőnyt. Ez teljesen más kávéház, itt elég 10-15 perc rövidzárlat és kint is vagy a sorozatból.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3960
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.02.13. 19:40:41

A City kicsit formahanyatlásnak indult az utóbbi hetekben, két hónapja még igen toppon voltak.
Ebben bízhatunk és abban, hogy nekünk talán már felfelé "indul a szekér".
Én kezdek elég nagy esélyt látni abban, hogy továbbjutunk.
Mindkét védelem ingatag, középpályán kell jónak lennünk és a letámadásban.
80%-ot adok magunknak a továbbjutásra. Egy több gólos döntetlen jó eredmény lenne kedden elsőre.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7431
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.02.13. 19:02:31

Kovbal88 írta:
Tessék Barcelona - Valencia 2:3
Azt mondom, aki ne ért a focihoz az csak nézze, és ne szóljon bele... Chino neked szól
24. forduló City-Chelsae 0:1
25. forduló Norwich-City 1:1
26. forduló City-Sunderland 0:0
("Azt mondom, aki ne ért a focihoz az csak nézze, és ne szóljon bele ...kovbal neked szól")


Bocs, nem tudtam kihagyni. :)
Inkább vegyél vissza egy kicsit az arcból.
Amúgy ez sem jelent szinte semmit. A BL abszolut más tészta, nem az dönt mit játszik xy csapat a bajnokságban/kupában.
Forca Barca!!!!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2014.02.11. 12:23:47

Chino írta:Annyiból nem lenne rossz, hogy Busquets támadásban felléphetne Xavi helyére, védekezésben pedig stabilabbak lennénk. Személyes vélemény, de Busi alkalmas lenne huzamosabb ideig ellátni azt a posztot.
(Közben rájöttem, hogy a Celta volt, nem a Granada)
Szóval akkor is mondtuk, hogy ez milyen jó lesz, csak éppen ott is Busquets játszott vkp-t, Song meg valami box2box jellegű szerepkörben tengett-lengett. És azért Busquetsnek akármennyire is hullámzó a teljesítménye, vele nyugodtabb vagyok hátul, mint Songgal, aki azért a Sevilla ellen is behibázott.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7431
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.02.11. 01:04:18

sjd írta:Amikor talán a Granada ellen így nyomtuk, akkor meglehetősen döcögősen ment a dolog, Song nagyon nem találta a helyét. Előrejátékban szerintem többet veszítenénk, mint amit nyernénk védekezésben.
Szerintem a lényeg az, hogy Xavi ne játsszon, mert vele ellentétben Cesc vagy Iniesta beletesz annyit a középpályás védekezésbe, hogy ne legyen probléma ilyen téren. (Persze fizikálisan egyik sem ér fel Songhoz, de pl. Fabregas van olyan agilis és kemény, hogy ezt kompenzálja.)
Na meg ugye Piqué ne úgy forduljon, mint Lipták, Valdes meg legyen képes lehúzni egy beadást, vannak itt azért olyan problémák, amit +1 vkp nem old meg.
Annyiból nem lenne rossz, hogy Busquets támadásban felléphetne Xavi helyére, védekezésben pedig stabilabbak lennénk. Személyes vélemény, de Busi alkalmas lenne huzamosabb ideig ellátni azt a posztot.
Én is támogatnám azt a felállást, de ha Cesc kezd Inivel, akkor sem vágok eret magamon.

Ami fontos lenne, hogy minél kevesebb pontrúgással jöhessen a City. Negredo, Dzeko, Yaya, Kompany mellett nagyon neccesek lehetnek a szögletek, főleg, ha VV úgy mozdul ki mint a hétvégén.
Forca Barca!!!!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2014.02.11. 00:43:46

Amikor talán a Granada ellen így nyomtuk, akkor meglehetősen döcögősen ment a dolog, Song nagyon nem találta a helyét. Előrejátékban szerintem többet veszítenénk, mint amit nyernénk védekezésben.
Szerintem a lényeg az, hogy Xavi ne játsszon, mert vele ellentétben Cesc vagy Iniesta beletesz annyit a középpályás védekezésbe, hogy ne legyen probléma ilyen téren. (Persze fizikálisan egyik sem ér fel Songhoz, de pl. Fabregas van olyan agilis és kemény, hogy ezt kompenzálja.)
Na meg ugye Piqué ne úgy forduljon, mint Lipták, Valdes meg legyen képes lehúzni egy beadást, vannak itt azért olyan problémák, amit +1 vkp nem old meg.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2014.02.11. 00:30:53

torotam írta:
visca el barca írta:én továbbra sem aggodom egy percig sem. ha nem megy a szekér, úgyis elcsalja majd a bíró nekünk. keep calm 8)
Az F.C.B betűket már fel is gravírozták a serlegre, tovább nem írták még, mert ha esetleg a Bayern többet tejel, akkor még őket is rá lehet írni! :mrgreen:

:mrgreen:
torotam írta:Finoman szólva sincs csúcsformában a csapat, de valahogy túlhájpolva érzem a City-t. Félre értés ne essék, jó csapat számos erénnyel, de nem olyan félelmetesek, mint ahogyan azt sokan beállítják.
Azt hiszem Shutter írta (és talán a túloldalt), hogy Busquets - Song párossal kellene középen felállni Xavi kárára. Ezen elgondolkodtam, nekem is tetszene ez a felállás, Song magassága és "rombolásai" valószínűleg a City ellen plusszokat jelentenének. De ennek ellenére kétlem, hogy Martino ezt fogja választani.
Én akkor sokkal könnyebb feladatnak tartanám a City-t, ha lendületesebben játszanánk, de egyelőre nem tűnik olyan domininánsnak a csapat, h teljesen nyugodt legyek miattuk. Valamint benne van a BL varázs a levegőben mindig, akármi történhet ebben a sorozatban.

De van még addig két meccse a csapatnak hangulatba hozni, az előszülinapi meglepetést pedig jövő héten prezentálhatják nekem a srácok :P

Ez a két vkp-s dolog nekem pont a hétvégi bajnoki alatt futott át az agyamon, Song igen jól dolgozott megint. Nagyon elütne a taktikánktól, de akár meglepetésként bele lehetne préselni a játékba, még talán 3 védővel is... De mire idáig eljutottam a gondolatsorban, elvetettem az eleve is halott ötletet :mrgreen:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.11. 00:14:51

visca el barca írta:én továbbra sem aggodom egy percig sem. ha nem megy a szekér, úgyis elcsalja majd a bíró nekünk. keep calm 8)
Az F.C.B betűket már fel is gravírozták a serlegre, tovább nem írták még, mert ha esetleg a Bayern többet tejel, akkor még őket is rá lehet írni! :mrgreen:

Finoman szólva sincs csúcsformában a csapat, de valahogy túlhájpolva érzem a City-t. Félre értés ne essék, jó csapat számos erénnyel, de nem olyan félelmetesek, mint ahogyan azt sokan beállítják.
Azt hiszem Shutter írta (és talán a túloldalt), hogy Busquets - Song párossal kellene középen felállni Xavi kárára. Ezen elgondolkodtam, nekem is tetszene ez a felállás, Song magassága és "rombolásai" valószínűleg a City ellen plusszokat jelentenének. De ennek ellenére kétlem, hogy Martino ezt fogja választani.
Visca el BARCA!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.02.10. 23:56:59

én továbbra sem aggodom egy percig sem. ha nem megy a szekér, úgyis elcsalja majd a bíró nekünk. keep calm 8)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2014.02.10. 23:01:42

Most realizálódott bennem, h már csak alig egy hét van a BL folytatásáig, így kicsit megváltozott a leányzó fekvése... Eddig nem nagyon foglalkoztam vele, még a játékunkból való matekozás szintjén sem, de asszem most már last minute akciós a dolog, uh így átfutva az agyamon kissé összeugrott a gyomrom. Nem vagyunk meggyőzőek, koránt sem. Bízom és hiszek a csapatban még ezzel együtt is és abszolút magunkat várom továbbjutónak, de azért nem mondom h nem nyelek nagyokat a formánkat látva és a City erejét ismerve...

Borzasztóan hullámzóan játszunk és hátul totál meg vagyunk zavarodva, elöl viszont annyira nem hengerel a brigád, h ez beleférjen, mert uis többet tudunk rúgni... Nagyon össze kell rázódnia a buginak ezen a két meccsen, mert a sétalégzés nem fog beleférni egy pillanatig sem, ismerve az angol rakkolást. De nagyon remélem, h fel tudunk nőni a feladathoz és a saját magunk által állított mércéhez.
A futballisten (márpedig Messi velünk van :mrgreen: ) minket úgy segéljen , ÁMEN :D
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.02.01. 21:27:22

Chino írta:
Kovbal88 írta: A Barca jelenleg egy jó csapat a sok közül, de nem emelkedik ki az biztos. az Atletico-t se vertük meg a bajnokságban, pedig ha annyira jók lennénk akkor...

Nem tetszik nekem, Alves, Macherano, Puyol, Xavi és Iniesta játéka, pedig Iniesta a kedvencem de már lassan egy éve, nem az aki volt. Valdes ezőtt le a kalappal csúcsformában van, kár elmennie.
Lehet itt mondani bármit úgyis a pályán dől el, szerintem idén nem a mi javunkra, mert nem is érdemli meg ez a csapat. Pep csapata annak idején az első félidőben simán lerendezte a meccseket a bajnokságban. Most még ez se jön össze
Hát igen. Tucatcsapat lettünk. #-o #-o

Iniesta játéka igen feljavult, Puyol pedig a negyedik számú kh-nk, aki kupa vagy laza meccseken játszik.
Nem kell a Pep csapathoz hasonlítani, ahhoz a mai Bayernt sem lehet. Azért az sem volt mindig tejfel. Azért emlékszem még ott olyan meccsekre, ami után ilyeneket írtak sokan.
Abból tényleg sok mindent le lehet vonni, hogy az Atleticoval leixeltünk a Calderonban, egy távolról sem veretes kezdővel egy olyan Madrid ellen, ami szerintem kb. a Cityvel van jelenleg egy szinten.
Mit vársz? Hogy minden csapat ellen 3-4 góllal menjünk félidőben? Rossz időszakban kezdtél a csapatnak szurkolni. (nem személyeskedni akarok, de olyan elvárásaid vannak hogy hihetetlen)
Azt pedig fejtsd már ki, hogy miért nem érdemeljük meg, hogy átmenjünk a nyolcaddöntőn.
A Real megérdemelné, mert őt hozzák fel, mint még nagy esélyest?
Ha az ATMA-t vesszük kikaptak tőlük otthon, a lendületben lévő Villarreal X-eltek, tőlünk kikaptak. A nagy meccseik közül egyedül azt a Juvet verték el, akit a Bl-ben az nem ruházott el aki nem akart.
Vagy ki érdemelné meg? Adjuk oda a kupát a Bayernnek szerintem.


Kovbal88 írta: a legjobb nyolc, talán meglehet. De ott vége a dalnak.
=D> =D> =D> =D> =D> =D>
#-o
Tessék Barcelona - Valencia 2:3
Azt mondom, aki ne ért a focihoz az csak nézze, és ne szóljon bele... Chino neked szól
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.02.01. 18:05:44

Nem akarok vészmadárkodni de ha így játsszunk, keresztbe megesz a City.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.01.31. 22:02:57

Hát igen. Tucatcsapat lettünk. #-o #-o


Igen azok! Nem is leszünk bajnokok... nincs is ezzel gond, csak nem azt hinni minden rendben van, mert semmi sincs...
szurkolni lehet, de itt nem lesz semmi idén, a vak is láthatja
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7431
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.31. 21:49:04

Kovbal88 írta: A Barca jelenleg egy jó csapat a sok közül, de nem emelkedik ki az biztos. az Atletico-t se vertük meg a bajnokságban, pedig ha annyira jók lennénk akkor...

Nem tetszik nekem, Alves, Macherano, Puyol, Xavi és Iniesta játéka, pedig Iniesta a kedvencem de már lassan egy éve, nem az aki volt. Valdes ezőtt le a kalappal csúcsformában van, kár elmennie.
Lehet itt mondani bármit úgyis a pályán dől el, szerintem idén nem a mi javunkra, mert nem is érdemli meg ez a csapat. Pep csapata annak idején az első félidőben simán lerendezte a meccseket a bajnokságban. Most még ez se jön össze
Hát igen. Tucatcsapat lettünk. #-o #-o

Iniesta játéka igen feljavult, Puyol pedig a negyedik számú kh-nk, aki kupa vagy laza meccseken játszik.
Nem kell a Pep csapathoz hasonlítani, ahhoz a mai Bayernt sem lehet. Azért az sem volt mindig tejfel. Azért emlékszem még ott olyan meccsekre, ami után ilyeneket írtak sokan.
Abból tényleg sok mindent le lehet vonni, hogy az Atleticoval leixeltünk a Calderonban, egy távolról sem veretes kezdővel egy olyan Madrid ellen, ami szerintem kb. a Cityvel van jelenleg egy szinten.
Mit vársz? Hogy minden csapat ellen 3-4 góllal menjünk félidőben? Rossz időszakban kezdtél a csapatnak szurkolni. (nem személyeskedni akarok, de olyan elvárásaid vannak hogy hihetetlen)
Azt pedig fejtsd már ki, hogy miért nem érdemeljük meg, hogy átmenjünk a nyolcaddöntőn.
A Real megérdemelné, mert őt hozzák fel, mint még nagy esélyest?
Ha az ATMA-t vesszük kikaptak tőlük otthon, a lendületben lévő Villarreal X-eltek, tőlünk kikaptak. A nagy meccseik közül egyedül azt a Juvet verték el, akit a Bl-ben az nem ruházott el aki nem akart.
Vagy ki érdemelné meg? Adjuk oda a kupát a Bayernnek szerintem.


Kovbal88 írta: a legjobb nyolc, talán meglehet. De ott vége a dalnak.
=D> =D> =D> =D> =D> =D>
#-o
Forca Barca!!!!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.01.31. 21:06:34

Kovbal88 írta:
hank1ee írta:
Kovbal88 írta: a legjobb nyolc, talán meglehet. De ott vége a dalnak.
Hat éve folyamatosan a legjobb négy között vagyunk, és van egy olyan érzésem, hogy ez a sorozat nem most fog megszakadni. A top esélyesek még mindig a Bayern és a Barca, attól függetlenül, hogy mi történt tavaly. Idén meg szerintem összekapjuk magunkat és megnyerjük. Remélem összejön egy klasszikus finálé.
Na majd pont a megérzésed miatt fogunk továbbjutni, ne viccelj már!
Tavaly a harmat gyenge Milán ellen is kellett a szerencse a visszavágon, amikor 4-0 lett, volt ott egy kapufa az elején ami megváltoztathatott volna mindet.

A Barca jelenleg egy jó csapat a sok közül, de nem emelkedik ki az biztos. az Atletico-t se vertük meg a bajnokságban, pedig ha annyira jók lennénk akkor...

Nem tetszik nekem, Alves, Macherano, Puyol, Xavi és Iniesta játéka, pedig Iniesta a kedvencem de már lassan egy éve, nem az aki volt. Valdes ezőtt le a kalappal csúcsformában van, kár elmennie.
Lehet itt mondani bármit úgyis a pályán dől el, szerintem idén nem a mi javunkra, mert nem is érdemli meg ez a csapat. Pep csapata annak idején az első félidőben simán lerendezte a meccseket a bajnokságban. Most még ez se jön össze
Nem akartam személyeskedni, olyat meg főleg nem állítottam, hogy bármi közöm lenne az esetleges továbbjutáshoz, de azért ennyire leírni a csapatot mégiscsak erős szerintem. Jól mondod, a pályán választ kapunk minden kérdésre. Egyébként nekem sem tetszik sok dolog, de ha úgy ülök le meccset nézni, hogy előre temetem ezt a brigádot, fújhatom az egészet.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.01.31. 20:53:39

hank1ee írta:
Kovbal88 írta: a legjobb nyolc, talán meglehet. De ott vége a dalnak.
Hat éve folyamatosan a legjobb négy között vagyunk, és van egy olyan érzésem, hogy ez a sorozat nem most fog megszakadni. A top esélyesek még mindig a Bayern és a Barca, attól függetlenül, hogy mi történt tavaly. Idén meg szerintem összekapjuk magunkat és megnyerjük. Remélem összejön egy klasszikus finálé.
Na majd pont a megérzésed miatt fogunk továbbjutni, ne viccelj már!
Tavaly a harmat gyenge Milán ellen is kellett a szerencse a visszavágon, amikor 4-0 lett, volt ott egy kapufa az elején ami megváltoztathatott volna mindet.

A Barca jelenleg egy jó csapat a sok közül, de nem emelkedik ki az biztos. az Atletico-t se vertük meg a bajnokságban, pedig ha annyira jók lennénk akkor...

Nem tetszik nekem, Alves, Macherano, Puyol, Xavi és Iniesta játéka, pedig Iniesta a kedvencem de már lassan egy éve, nem az aki volt. Valdes ezőtt le a kalappal csúcsformában van, kár elmennie.
Lehet itt mondani bármit úgyis a pályán dől el, szerintem idén nem a mi javunkra, mert nem is érdemli meg ez a csapat. Pep csapata annak idején az első félidőben simán lerendezte a meccseket a bajnokságban. Most még ez se jön össze
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.01.31. 19:12:21

Ahogyan játszik mostanában a ManCity, nem lennék annyira nyugodt. Agu nélkül is bozrasztó kemények. Nagyon összeszoktak idére, és a lehetőségek tárháza a csapat. Nagyon meg kell izzadnunk egy esetleges győzelemért...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7431
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.31. 19:04:53

visca el barca írta:ez jó hír. +15%. azért remélem semmi komoly, egyik kedvencem.
Egy hónapra esett ki, a visszavágón valószínűleg már játszhat, csak kérdés hogyan tér vissza. Sajnálom a srácot nagy kedvenc, de a mi szempontunkból jókor történt, ha mindenképp meg kell történnie.
Viszont így tartatunk Joveticstől. :D
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.01.31. 17:43:37

ez jó hír. +15%. azért remélem semmi komoly, egyik kedvencem.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
szarvasember
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.05.22. 22:15:10

2014.01.31. 17:27:47

Gareth Tello írta:
visca el barca írta:agüero kiesett? miről maradtam le? két napja még játszott.
Ja, azon a meccsen sérült meg.
1hónapra esett ki Agüero,ezt az orvosok is megerősítették a mai nap.

http://www.sport.es/es/noticias/barca/a ... ca-3060409

:mrgreen: =D>
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.31. 17:15:46

visca el barca írta:agüero kiesett? miről maradtam le? két napja még játszott.
Ja, azon a meccsen sérült meg.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.01.31. 17:14:43

agüero kiesett? miről maradtam le? két napja még játszott.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése