Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.03.13. 00:02:38

a mai meccs kulcsa egyértelműen az volt h xavi és iniesta ujra egymas mellett jatszott.

ha kettejük közül valaki nincs pályán akkor közel sem tudjuk igy tolni ez már számtalanszor kiderült.

amugy félelmetes volt, a 90. percben elkapcsoltam, nem birtam tovabb, aztan mikor visszakapcs, örömködő szurkolkat látok, meg annyit kapok el faragobol, hogy azt mondja, hogy olaszok. az ütő megállt bennem :? :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2013.03.13. 00:10:29-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Zsolt567
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010.12.17. 03:26:01

2013.03.12. 23:58:59

Gratulálok a csapatnak! A meccs előtt reménykedtem a továbbjutásban, de a józan eszem egy tisztes helytállást valószínűsített, 2:1 vagy 3:1 . Jó volt látni ezt a játékot, a fejekben minden rendben volt és a kellő motiváció is meg volt. Messi fickándozott, Villa ott volt amikor kellett és belőtte amit kellett és ez a lényeg. Iniesta egy géniusz, ma egyszerűen nem lehetett szabályosan elvenni tőle a labdát. Nagyon össze kapták magukat a srácok nem voltak alaptalanok a nyilatkozatok a meccs előtt. Kassai jól vezette a meccset, alig volt vitatható ítélet. Csak így tovább!!!
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.12. 23:58:54

Ez szép volt! Itt megvolt az akarás, taktikailag is össze volt rakva ez a banda, és hittek magukban! Szép győzelem, de a következő forduló már nehezebb lesz. Remélem feltüzeli a srácokat a jövőre nézve és nem bízzák el magukat. Mindegy kit kapunk, nagyon nehéz lesz, de remélem újra a Wemblyben szerzünk trófeát! :)
Avatar
Lolyta
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012.12.26. 21:11:56
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.12. 23:57:30

Barcelona UnityIsStrenght írta: Egyetértek, van benne igazság amiket mondasz. Viszont egy dologra kitérnék.
A Reallal nem a kieső szakaszban akarom, hogy összekerüljön a csapat (bár nem sok beleszólásom van :D). Több okból sem. Az egyik: egyszer már elintéztük őket a kieső szakaszban egy hasonló teljesítménnyel, mint a mai. A 2. pedig az, hogy az a vágyam, hogy a döntőben találkozzanak ahol végre eldől ki a jobb. Ott nem lesz több sz@r@kodás! 2 meccses párbajok, Mourinho féle bekkelések, idegenben lőtt gól, meg a bírók szekálása, sok hentelés, meg a szokásos cirkuszolás (ami egyébként mostanában nem jellemző). Ott akkor fifty-fifty, 1v1, (1 mérkőzés) 90 perc, ha kell, akkor +hosszabbítással lejátszhatnák. Meglátjuk....
Hát nem tudom, én pont hogy a 2 meccsnek örülnék jobban, 2 meccsen általában kijön, hogy ki a jobb (mint ma). Viszont 1 meccsen beállhatnak a gólvonalra, meg ott pont, hogy többet számít egy bírói hiba is, meg 2 éve a CdR döntőben láthattuk, hogy 1 meccsen sokkal több esélye van Mounak, utána a BL-ben ki is ejtettük őket.
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.03.12. 23:51:13

Tobias88 írta:Bayern-en és a Madridon kívül bárkinek örülnék a nyolcaddöntőben. Mikor is lesz a sorsolás? :wink:
Péntek dél. Én örülnék a Bayern-nek. Hasonlóan jól védekeznek, mint mi. :lol:
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.12. 23:51:05

Azt hiszem valahogy emiatt voltam úgy vele, hogy bár hittem a csapatban, de nem bíztam bennük. Egyszerűen egy dolgot nem tudok mondani, amit ne hánytunk volna a játékosok és Roura szemére az elmúlt hetekben és ne javították volna ki. Középcsatáros játék, agresszív letámadás (Messit kb. két éve nem láttam így üldözni a labdát), bátor játék, jó cserék. Elképesztő élmény volt, Alba gólja előtt már az agyvérzés kerülgetett, amikor a Milan hozta a labdát.
Felfelé nem tudok senkit kiemelni, de egyvalakit mégis: Man of the Match: Niang :twisted:

Ja és ezt jegyezzétek fel: 6 kaput eltaláló lövésből 4 gól, ilyet sztem évekig nem fogunk még látni.

szerk.: Bob azért eszembe jutottál párszor a meccsterveddel :D , amikor megrúgta Villa a 3.-at mondtam is, h ez nagyon korai lesz
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sjd 2013.03.12. 23:53:51-kor.
Avatar
JanPieterzoon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2009.02.01. 00:01:49

2013.03.12. 23:48:50

Elnézést lui1698 és #David Villa#, egy kicsit elragadtattam magam, talán kicsit sok volt az ital meg az adrenalin, tényleg sajnálom, nem kellett volna személyeskedni. Módosítottam kicsit az előző hozzászólásomon. Azért remélem belátjátok, hogy ti is kicsit elvétettétek a sulykot délután, és túlzottan negatívak voltatok. Ha még a jövőben lesz hasonlóan nehéz helyzet akkor inkább ti is legyetek pozitívak és bízzatok a végsőkig a csapatban. Písz
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára JanPieterzoon 2013.03.12. 23:51:15-kor.
Avatar
davidvillabest
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2010.05.12. 18:08:45
Tartózkodási hely: Várpalota

2013.03.12. 23:47:53

szép volt fiuk le a kalappal! még sok sok ilyen jo meccset! :) Visca el Barcaaa
Kép
¡illa, illa Illa, Villa maravilla!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.03.12. 23:46:23

Akik hú de izgultak, hogy mi lesz azok megnyugodhatnak :D
Én sem nagyon tartottam reálisnak a továbbjutást, bár engem túlzottan nem is nagyon érdekel mi történik a BL-ben, de le a kalappal a fiúk előtt, jó meccs volt, nagyon megnyomták az elejét, s amiről még a visszavágó után beszéltünk, hogy zavarba kell őket hozni és kiejteni a ritmusokból őket, az összejött.
Ki lehetne emelni sok mindenkit, igazi csapatmunka volt, de ami a legdöntőbb, hogy a középpálya végre felgyorsult, végre voltak labdaszerzések, Busi nálam a meccs embere volt, irgalmatlan melót végzett.
Grat a fiúknak, így kell hozzá állni, s produktumot letenni az asztalra. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1622
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2013.03.12. 23:46:23

Bayern-en és a Madridon kívül bárkinek örülnék a nyolcaddöntőben. Mikor is lesz a sorsolás? :wink:
94:39 6 - 1
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2013.03.12. 23:45:18

Lolyta írta:
Barcelona UnityIsStrenght írta: Az tény, hogy amikor így játszunk az egész világon semelyik csapatnak nincs esélye ellenünk, de azért a Wembley messze van. Ahhoz sokkal jobban kell játszani az 1. meccsen, mint most. Felkészültség, a játékosok pihentetése, stb... Azt akarom ezzel mondani, hogy nem játszhat mindig ilyen nyomás alatt a csapat. A másik pedig az, hogy ez egy akkora meccs volt, hogy nekem eleget bizonyítottak. Tehát, ha netán kiesnénk (ami remélem, hogy nem következik be!!!), akkor sem fogom számon kérni tőlük!

Viszont ami mellettünk szól, hogy Tito ígérte, a következő BL meccsre már felépül és visszatér a csapathoz ő is :!: Úgyhogy tessék bizakodni, ő is nagy erősítés lesz a számunkra 8)
Tényleg nem lehet így játszani mindig, de nem is kell, az akarás a lényeg, a bajnokságban a közép- meg alsóházi csapatok ellen felőlem mehet a B, a nagyok pihennek (persze nem mindig és mindenki), a fiatalokat meg be kell építeni, és így a bajnokságban is lenne motiváció a fiataloknak, a BL-ben meg "csak" annyi kell, mint ma.

ui: remélem a reált kapjuk, ha rajtuk keresztül megyünk tovább az többet ér, mint a trófea, ha meg kiesünk ellenük akkor megérdemlik, hogy megnyerjék.
Egyetértek, van benne igazság amiket mondasz. Viszont egy dologra kitérnék.
A Reallal nem a kieső szakaszban akarom, hogy összekerüljön a csapat (bár nem sok beleszólásom van :D). Több okból sem. Az egyik: egyszer már elintéztük őket a kieső szakaszban egy hasonló teljesítménnyel, mint a mai. A 2. pedig az, hogy az a vágyam, hogy a döntőben találkozzanak ahol végre eldől ki a jobb. Ott nem lesz több sz@r@kodás! 2 meccses párbajok, Mourinho féle bekkelések, idegenben lőtt gól, meg a bírók szekálása, sok hentelés, meg a szokásos cirkuszolás (ami egyébként mostanában nem jellemző). Ott akkor fifty-fifty, 1v1, (1 mérkőzés) 90 perc, ha kell, akkor +hosszabbítással lejátszhatnák. Meglátjuk....
Barcelona Unity is Strenght!
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2013.03.12. 23:41:42

GRATULA!!!
ez igazi football volt a javából!!!!!! ezaz!
HAJRÁ BARCA!!!!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.03.12. 23:35:20

JanPieterzoon írta:...
Köszi, hogy vetted a fáradtságot és összegyűjtötted a divatcsírákat, én még kiegészíteném csababarca-val, ő egyet értett velem.
Én ezeknek az embereknek, beleértve magamat is, kérnék egy végleges ban-t.

Egyébként meg, elmondom neked, hogy attól, hogy valaki nem pozitívan látja a dolgokat egy meccs előtt még nem lesz divatdrukker, vagy anti-madridista stb., én továbbra is tartom, hogy figyelembe véve az elmúlt időszak produkcióit, valamint a -2 gólt az esélyünk kevés volt.
Viszont a csapat nagyon, de nagyon régen játszott ennyire jól, és ha így fognak a jövőben is játszani, akkor nem nagyon lehet ellenfelünk.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2013.03.12. 23:34:43

GRATULA!!!
ez igazi football volt a javából!!!!!! ezaz!
HAJRÁ BARCA!!!!
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.03.12. 23:34:07

Remélem ezzel a győzelemmel végre kikerültünk a hullámvölgyből.Most örülnék egy könnyebb csapatnak,(Galata,Porto) aztán jöhet a Bayern.

Amúgy miért száll el a fórum minden nagyobb meccsnél?Az 1. EC-n sem volt meg most se. :roll:
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2013.03.12. 23:32:57

Óriási meccs volt, rég üvöltöttem ekkorákat, mint a mai góloknál. Le a kalappal!!! Otthagytuk a bőrünket, megcsináltuk!!!

FORCA BARCA!!!
nonomo
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009.12.19. 18:55:56

2013.03.12. 23:32:32

Szép volt fiúk! A meccs előtt 3-0ra fogadtam a tesómmal, de 4-0 lett. Ez legyen a legkisebb baj! Szenzációs játék! Visca el Barca mindörökre! :D
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2013.03.12. 23:32:15

ozsimiki írta:FC Barcelona 12/13as topikban hosszabban kifejtetettem, itt rövidebben:

Ez a kp kell, ez a legerősebb elemünk,ez a kapocs mindenhez. Fabregas pad.
Persze a hozzáállásnak ilyennek kell lennie,tegyük fel,h ilyen lesz,Xavi zseniális volt,Iniesta szintén, Busquets is. Ha ez a 3as így tud kapcsolatot tartani a védelemmel,és a támadókkal, vmint az egész csapat ilyen tempóban fut,és járatja a lasztit,akkor csak magunkra kell figyelni.

Remélem 4eddöntő első meccsétől így állunk hozzá! Nem kellene utolsó pillanatokra hagyni a továbbjutásokat :D

FORCA BARCAAA!!!
Így van..nem szabad Iniestát kitolni a szélre..Remélem ezt belátják és nem fogják elkövetni azt a hibát.Pedro meg mehetne a B-be Eusebio kezei alá...
Kép
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2013.03.12. 23:31:27

JanPieterzoon

Személyeskedést hagyjuk, mert nem ismerjük egymást.
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2013.03.12. 23:29:20

egyszerűen elképesztő, ahogy ma a csapat játszott, tényleg változtattunk dolgokon, amik nagyon hasznosak.
a labdás játékos letámadása, rengetegszer nem hagytuk kijönni a Milant.
Xavi és Iniesta remekül osztogatott, Messi pedig egy isten!
Visca Barca!
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
tossademar
Barça B
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013.03.08. 15:57:10

2013.03.12. 23:27:55

Kedves fanyalgó, hitetlen, Barca drukkerek!
Ezek a srácok lenyilatkozták, elmondták, majd ma este megcsinálták! Ennyi.
Aki ezek után is úgy gondolja, hogy nem volt meggyőző a ma esti teljesítmény, aludjon rá egyet és ne mondja hogy Barca Fan. A mai játék kizárólag dícséretet érdemel. Úgy érzem, hogy már a kákán is csomót kerestek. Szégyen!!!!!!!!!!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2013.03.12. 23:27:48

Gratula! Én hittem benne, de nem ezért lett meg! Mondjuk lerágtam a körmöm az utolsó 15 percben, mikor visszaálltunk, és rendszeresen átszaladtak a középpályánkon.
Nekem ma nagyjából mindenki tetszett egy kivétellel. Egyrészt szerintem a védelem jól kisegítette egymást, és míg az első félidőben régi idők Alvesét lehetett látni (talán azért mert Messi sokszor kiment hozzá, addig a második félidőben Alba tett sokat a támadásépítésbe. Masc hibáját leszámítva rendben volt.
Középen mindenki jól tolta, míg elől Messi zseniális volt, és úgy hajtott az elején, hogy azt hittem rosszul látok. Rárontott az ellenfélre, labdákat szerzett, tőle meg nem lehetett elvenni! Zseni!!! Villa fontos gólt lőtt. Nagyon örültem neki, látszott rajta is, hogy kiszakadt belőle a feszültség! Kellett neki! Pedro jó volt ugyan, de nekem ő lógott ki a sorból. Én nem vagyok Pedro ellenes, sőt kifejezetten kedvelem a játékát - ha jól megy neki! De...mi lett ezzel a sráccal? Állandóan feldobja magát, várja a 11-est! Majdnem minden versenyfutást elveszített, ami számomra hihetetlen, mert én mindig gyors játékosként ismertem. Volt egy-két kisebb passzhibája is, és Abateval nem nagyon járt vissza védekezni. Nekem ő kilógott ma, de egye fene, szép volt fiúk! pénteken sorsolás! Jöhet a következő :-))))
Avatar
JanPieterzoon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2009.02.01. 00:01:49

2013.03.12. 23:25:39

A pesszimista hozzászólóknak ajánlanám figyelmébe:
Messidona10 írta:Tulajdonképpen csoda kell, lehet itt imádkozni, meg hasonlók, akit az nyugtat meg, az tegye. De a továbbjutást nem ez fogja meghozni. Ahhoz hajtani és küzdeni kell az első pillanattól az utolsóig, és még akkor sem biztos.

Mutassák meg a srácok, hogy miért is szeretjük őket! Visca el Barca!
Abszolút korrekt és reális vélemény.
neobarca írta:Eljött hát a NAP! A nap amikor minden Barca drukker csak reménykedik és fohászkodik az Úrhoz, hogy játszunk úgy ahogyan igazán tudunk. Olyan motivációval, alázattal és káprázatosan, amivel évek óta mindenkit leigázunk és számtalan kupát nyertünk. Bár szinte lehetetlen, de bízni kell a lefújás pillanatáig! Bízni, de legfőképpen hinni! Gyerünk BARCA! MEGCSINÁLJUK!!!
Ők tényleg szurkolnak, nem csak akkor ha jól megy, nem azzal foglalkoznak, hogy mi lesz holnap a suliban vagy a munkahelyen, hanem bíznak a csapatban, tegyétek ti is ezt ;)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára JanPieterzoon 2013.03.12. 23:45:10-kor.
Avatar
Lolyta
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012.12.26. 21:11:56
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.12. 23:24:35

Barcelona UnityIsStrenght írta: Az tény, hogy amikor így játszunk az egész világon semelyik csapatnak nincs esélye ellenünk, de azért a Wembley messze van. Ahhoz sokkal jobban kell játszani az 1. meccsen, mint most. Felkészültség, a játékosok pihentetése, stb... Azt akarom ezzel mondani, hogy nem játszhat mindig ilyen nyomás alatt a csapat. A másik pedig az, hogy ez egy akkora meccs volt, hogy nekem eleget bizonyítottak. Tehát, ha netán kiesnénk (ami remélem, hogy nem következik be!!!), akkor sem fogom számon kérni tőlük!

Viszont ami mellettünk szól, hogy Tito ígérte, a következő BL meccsre már felépül és visszatér a csapathoz ő is :!: Úgyhogy tessék bizakodni, ő is nagy erősítés lesz a számunkra 8)
Tényleg nem lehet így játszani mindig, de nem is kell, az akarás a lényeg, a bajnokságban a közép- meg alsóházi csapatok ellen felőlem mehet a B, a nagyok pihennek (persze nem mindig és mindenki), a fiatalokat meg be kell építeni, és így a bajnokságban is lenne motiváció a fiataloknak, a BL-ben meg "csak" annyi kell, mint ma.

ui: remélem a reált kapjuk, ha rajtuk keresztül megyünk tovább az többet ér, mint a trófea, ha meg kiesünk ellenük akkor megérdemlik, hogy megnyerjék.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.03.12. 23:24:10

FC Barcelona 12/13as topikban hosszabban kifejtetettem, itt rövidebben:

Ez a kp kell, ez a legerősebb elemünk,ez a kapocs mindenhez. Fabregas pad.
Persze a hozzáállásnak ilyennek kell lennie,tegyük fel,h ilyen lesz,Xavi zseniális volt,Iniesta szintén, Busquets is. Ha ez a 3as így tud kapcsolatot tartani a védelemmel,és a támadókkal, vmint az egész csapat ilyen tempóban fut,és járatja a lasztit,akkor csak magunkra kell figyelni.

Remélem 4eddöntő első meccsétől így állunk hozzá! Nem kellene utolsó pillanatokra hagyni a továbbjutásokat :D

FORCA BARCAAA!!!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Válasz küldése