Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2013.02.24. 17:13:45

Az a baj a Charlie féle felállással, hogy Song, Busi és Piqué is lassú, ha egy kontránál versenyfutásra kerül a sor.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.02.24. 17:10:39

Mental_Theo írta:
Charlie írta:Másik fórumról egy fórumozó elképzelése. Tényleg megnézném, hogy ezzel mire mennénk a beállt Milan ellen. Nekem nagyon tetszik.
ja, egy kontra után meg már kapnánk is a gólt, amikor Alvesék mögé kerülnek egy hosszú passzal..
Mondjuk ahhoz a Milan csatároknak fel kéne érniük a saját gólvonalukról... Engem legalábbis meglepne, ha az olaszoktól bárki is helyezkedne a térfelünkön.

A felálláshoz így mindenkire reagálva: alapvetően szerintem segítené a szélsőjátékot, hogy nem próbálkozunk bal- és jobb támadókkal, sokkal nagyobb lesz a terület Alves és Alba előtt, és lesz helyük begyorsulni. Éppen ettől lenne az, hogy nem középen erőltetünk mindent. És mivel középcsatárunk is lenne, így tudnánk profitálni a centerezésekből.
Az egyetlen dolog, ami furcsa, hogy szerintem ez a hátsó alakzat túlbiztosított, a két szélsőhátvédnek eleve nagyjából a képen látható a természetes pozíciója, és amikor már Pique is csatárt fog játszani, felesleges lesz két védekező szellemű kp a pályán. Songról még éppenséggel el is tudom képzelni, hogy hasznos lenne ebben a pozícióban, de akkor már inkább még egy irányító jöjjön.
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.02.24. 16:57:01

A lentebb szereplő felállás pedig nem rossz ötlet. A védekezésünk Alba beépülésével csak rosszabb lett, ezért is kapunk meccsenként legalább egy gólt. Alba ugyanolyan jó támadásban, mint Alves, viszont ez azzal is jár, hogy a kontráknál mindkét szél üres marad, így a támadásokat szinte csak a két középhátvédnek kellene kivédeni. Ez egyértelműen nem megy. Ha két vkp. lenne a pályán és mondjuk Song Busquets-nél is hátrébb helyezkedne, lehet megadná a kellő stabilitást a csapat hátsó részének és akkor sem lenne gond, ha mondjuk a szélsők fenn ragadnak a támadásnál. Fontos szempont lenne főként a Milan ellen, hogy ne kapjunk gólt.
A széljáték Alba és Alves miatt így is megoldott lenne. Villa középcsatárként pedig le tudná kötni a két belső védőt, akik így nem tudnának Messire tapadni. Messi általában úgyis mélyebbről indul (mint kellene) és így nem csak a belső védők, hanem a vkp.(ha több van akkor több) is ré tud összpontosítani. Így történhetett meg pl. a Milan ellen, hogy mindig 3-4 ember lógott a nyakán és a Milan védelme ezt meg sem érezte. pedig normál esetben ha egy ember leköt 3-4 embert akkor a többinek sokkal nagyobb helye marad a támadásoknál és ezt könnyen ki lehet használni. Villa-val pedig ez tökéletes lenne, főként, hogy Iniesta és Xavi/Cesc is előrébb tudnának kicsit húzódni. Azt láthattuk, hogy hiába van egyszerre Cesc, Xavi és Iniesta is pályán a támadásaink ettől nem lesznek se gyorsabbak, se jobbak. Elég belőlük egyszerre kettő is a kezdőben.

Összességében a két vkp. kelleni fog a védelem miatt, egy középcsatár pedig a támadásoknál. Én a Charlie által betett felállást preferálom.
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2013.02.24. 16:29:22

Charlie írta:Másik fórumról egy fórumozó elképzelése. Tényleg megnézném, hogy ezzel mire mennénk a beállt Milan ellen. Nekem nagyon tetszik.

Kép
C.
ja, egy kontra után meg már kapnánk is a gólt, amikor Alvesék mögé kerülnek egy hosszú passzal..
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.02.24. 15:32:57

Charlie írta:Másik fórumról egy fórumozó elképzelése. Tényleg megnézném, hogy ezzel mire mennénk a beállt Milan ellen. Nekem nagyon tetszik.
Ez ott megbukott, hogy az előző meccsen is középen próbáltunk mindent, egy cselt nem vállaltunk a széleken. Szét kell húzni a pályát és kipasszolgatni/kicselezni őket. Ha betömörítünk még 1-2 embert középre, azzal sem leszünk előrébb.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2013.02.24. 15:24:31

Annyi különbséggel, hogy Messi előtt sose játszik senki. Szélsővédők itt inkább középpályások lennének gondolom én. Song labdaszerzésnél hasznos lenne Busival, spanyol még szint is tud vinni a játékba. Fabregas egy ék Inivel meg Xavival egyszerre. Láthattuk többször. Valami nagyot kell húzni és kockáztatni, mert amúgy reménytelen lesz.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2013.02.24. 15:15:21

Taibi írta:
Charlie írta:Másik fórumról egy fórumozó elképzelése. Tényleg megnézném, hogy ezzel mire mennénk a beállt Milan ellen. Nekem nagyon tetszik.

C.
Nagy különbséget nem látok a megszokotthoz képest ebben. (Sőt két vkp is fent a pályán tök feleslegesen.)[/url]
Támadásban tényleg majdnem ez a formáció.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2013.02.24. 14:11:03

Charlie írta:Másik fórumról egy fórumozó elképzelése. Tényleg megnézném, hogy ezzel mire mennénk a beállt Milan ellen. Nekem nagyon tetszik.

C.
Nagy különbséget nem látok a megszokotthoz képest ebben. (Sőt két vkp is fent a pályán tök feleslegesen.)
:arrow: http://www.footballuser.com/formations/ ... celona.jpg
Kép
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2013.02.24. 13:37:37

Másik fórumról egy fórumozó elképzelése. Tényleg megnézném, hogy ezzel mire mennénk a beállt Milan ellen. Nekem nagyon tetszik.

Kép
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.24. 13:30:49

visca el barca írta:sztem teljesen feleslegesen irkáljátok h kinek kellene kezdeni...
ugyis tudja mindenki, hogy az alves-puyol-piqué-alba, fabre-busi-xavi, pedro-messi-ini 11 lesz a kezdő. pedig van alapanyag, lehetne kockáztatni, de nem fognak. ha nem megy a szekér, majd 70. percben jön sanchez, fabre helyett, meg thiago xavi helyett...
Én is ettől félek. Ha az odavágón cserélni sem mertünk, szinte teljesen esélytelen, hogy itt valami váratlant húzzunk...
Pedig Thiagónak és/vagy Villának nagyon örülnék.
daffy írta:ez nem optimizmus,hanem nagyképűség. már az első meccsnél sem jött be,talán alább kéne adni
Sajnos igazad van (mint mindig), nem nagyképűség kell, hanem tőlünk (a szurkolóktól) soha nem látott mértékű támogatás, szurkolás, a csapattól pedig... Igen, a Destroy them all-filozófia. :D
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.02.24. 12:36:33

daffy írta:ez nem optimizmus,hanem nagyképűség. már az első meccsnél sem jött be,talán alább kéne adni
True story bro! :roll:
Legalábbis ha magamból indulok ki...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2013.02.24. 12:20:43

ronaldinho89 írta:Srácok, elő az optimizmussal! Kikaptunk a Milantól mert berugták a helyzeteiket. Otthon oda kell szegezni a kapujukhoz őket és jobba széthúzni a játékot. Tello szerintem is jó ötlet lenne, van benne ráció a szélen 1az 1-be meg tudja verni az emberét. Messinek kell hozzátennie még kicsit többet. tudom fogták rendesen. DE! az égvilágon semmi okot nem látok a bánatra, 2-0 az még nem a világ vége és mi a Barca vagyunk, és odahaza játszunk. TÖnkre fogjuk verni őket, mert ezt kell tennünk! ( jó hogy már erre gondolok, van még két madrid meccs egymás után előtte :D lool) go Barca!
ez nem optimizmus,hanem nagyképűség. már az első meccsnél sem jött be,talán alább kéne adni
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.02.24. 12:08:38

sztem teljesen feleslegesen irkáljátok h kinek kellene kezdeni...
ugyis tudja mindenki, hogy az alves-puyol-piqué-alba, fabre-busi-xavi, pedro-messi-ini 11 lesz a kezdő. pedig van alapanyag, lehetne kockáztatni, de nem fognak. ha nem megy a szekér, majd 70. percben jön sanchez, fabre helyett, meg thiago xavi helyett...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.02.24. 12:04:46

ronaldinho89 írta:Srácok, elő az optimizmussal! Kikaptunk a Milantól mert berugták a helyzeteiket. Otthon oda kell szegezni a kapujukhoz őket és jobba széthúzni a játékot. Tello szerintem is jó ötlet lenne, van benne ráció a szélen 1az 1-be meg tudja verni az emberét. Messinek kell hozzátennie még kicsit többet. tudom fogták rendesen. DE! az égvilágon semmi okot nem látok a bánatra, 2-0 az még nem a világ vége és mi a Barca vagyunk, és odahaza játszunk. TÖnkre fogjuk verni őket, mert ezt kell tennünk! ( jó hogy már erre gondolok, van még két madrid meccs egymás után előtte :D lool) go Barca!
Hát megvallom őszintén, engem egy 6-0 nyugtatna meg....
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2013.02.24. 11:53:21

Srácok, elő az optimizmussal! Kikaptunk a Milantól mert berugták a helyzeteiket. Otthon oda kell szegezni a kapujukhoz őket és jobba széthúzni a játékot. Tello szerintem is jó ötlet lenne, van benne ráció a szélen 1az 1-be meg tudja verni az emberét. Messinek kell hozzátennie még kicsit többet. tudom fogták rendesen. DE! az égvilágon semmi okot nem látok a bánatra, 2-0 az még nem a világ vége és mi a Barca vagyunk, és odahaza játszunk. TÖnkre fogjuk verni őket, mert ezt kell tennünk! ( jó hogy már erre gondolok, van még két madrid meccs egymás után előtte :D lool) go Barca!
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.02.24. 10:39:54

Barcaman1993 írta:
Vakmacska írta: Villa
Ini Messi Pedro/Alexis
Thiago/Xavi Busi

Alba Puyol Piqué Alves
Nálam Adrianonak kezdenie kéne. Az ő átlövéseire nagyon nagy szükség lenne, és előbb is fogok tőle gólt várni, mint Pedrotól, vagy Alexistől. Akár Alba helyén kezdetném, akár jobb szélsőnek. Ha védőt játszik, akkor meg Tello fel jobbszélre. Teljesen nyilvánvaló, hogy itt a körbegurizgatós gálacsapattal tuti, hogy nem fogunk továbbmenni. Ide gól kell, ezért az erre legalkalmasabbakat kell játszatni. Remélem ez a szakmai vezetés fejében is motoszkál, nemcsak az enyémben.
Igen, hsz-ben már írtam is.
Sőt, akár Busi helyett is kezdhetne. De ez elég merész elgondolás, viszont Alves-Alba párosról is le tudná venni akár a terhet a támadásból.
Sőt, ha Piqué bemenne centerbe fejelni, ő hátul is tudna maradni.
Ezt pont ma írtam a bajnoki fórumba.

Rengeteg lehetőség van, csak próbálgatni kéne. Csak sajnos az a baj, hogy mindenki ezt az alaposan kiismert játékunkat erölteti, minden fantázia nélkül.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.02.24. 09:59:31

Vakmacska írta: Villa
Ini Messi Pedro/Alexis
Thiago/Xavi Busi

Alba Puyol Piqué Alves
Nálam Adrianonak kezdenie kéne. Az ő átlövéseire nagyon nagy szükség lenne, és előbb is fogok tőle gólt várni, mint Pedrotól, vagy Alexistől. Akár Alba helyén kezdetném, akár jobb szélsőnek. Ha védőt játszik, akkor meg Tello fel jobbszélre. Teljesen nyilvánvaló, hogy itt a körbegurizgatós gálacsapattal tuti, hogy nem fogunk továbbmenni. Ide gól kell, ezért az erre legalkalmasabbakat kell játszatni. Remélem ez a szakmai vezetés fejében is motoszkál, nemcsak az enyémben.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.02.23. 21:24:09

[quote="Mihu"][/quote]

Én ha jól emlékszem Ibra rendszeresen lesen volt az Inter ellen.

De igen, a legfontosabb az a lendület lenn, és egy csatárral kellene játszani

Villa
Ini Messi Pedro/Alexis
Thiago/Xavi Busi

Alba Puyol Piqué Alves


Elől Pedro (Alexis) és Villa Cserélgethetnék akár a posztokat is.
Ha Alves fellép a támadásokhoz, akkor Alexis behúzódhat Villa mellé, megosztva a figyelmet, nem beszélve arról, hogy ott lenne mögöttük Messi is. Ha Alba is fellép baloson, akkor Ini is befelé húzódhat. Itt esetleg Tello is játszhatna, mert ő még el is meri vállalni távolról, amikből gól is lehet.
Itt lehet elgondolkodni azon, hogy Alba helyett Adriano kezdjen, hiszen Ha ő van ott, akkor Ini maradhatna a szélen, Adriano befelé húzhat, és tüzelhet ő is.
Akár olyat is el tudok képzelni, hogy nem a tizin belülre adják be a labdát, hanem a középen jövő Messinek, vagy a behúzódó Adrianonak, Ininek, vagy akár, ha Thiago kezd, neki, és azonnal tüzelés.
Meg lehetett figyelni, ha beadás lehetett volna, egy Barca játékos volt középen, nyolc védő között, a tizi előtti rész meg üres volt.
Ha meg badjuk, és kifejelik, akkor szintúgy ott lehet várni a albdát, és tüzelni. De nem tötymörögve, hanem max egy igazítás, és egyből. Valahogy csak pattan az a labda.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.02.23. 17:58:36

Zolee23 írta: Amennyiben kiesünk, nyilván csalódótt leszek, de bőven megleszek elégedve azzal is ha a szezon végén "csak" egy bajnokság - kupa komboval kell beérjük.
Megnyertük már valamelyiket? Vagy lemaradtam valamiről? :)
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2013.02.23. 17:45:59

Mi sohasem veszítünk. Mi csak esélyt adunk másoknak, hogy belekóstoljanak abba, amit mi folyamatosan érzünk. Visca el Barca!' 8)
RESZKESS MILAN! :twisted:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.02.23. 16:10:54

Mivel az egyetemen még nincs tanulni való, így nagy unalmamban kicsit elemezgettem azt, hogy mit ronthattunk el Milánóban, ebből kiindulva mely’ területeken kell javítani. Ezzel párhuzamosan megpróbáltam megvizsgálni, hogy hogy lehet továbbjutni a párharcból. Mit csináltunk jól a Chelsea ellen, illetve mivel szinte biztos, hogy a Milan ugyan olyan taktikával fog felállni, mint anno az Inter, visszanézve azt a meccset megpróbáltam rájönni, hogy miért nem tudtunk helyzeteket kialakítani az Inter ellen. Ha egy mód van rá, akkor mindenképpen szeretném, ha Bob reagálna erre, mert a taktikára való rálátását nagyra értékelem :wink: Jöjjön először a Milan meccs:

1. kép
Jól látható, hogy ha lett volna ott egy center, akkor ki lehetett volna ugratni Zapata mindkét oldalán (2es pont) Az 1-es pont pedig azt jelzi, hogy Alba nagyon hiányzott onnan, mert Iniesta a befelé mozgással elvitte volna Abate-t, és Messi kidobhatta volna Alba-nak, akinek 3 célpontja lehetett volna (Iniesta, a center, Pedro)
2. kép
Itt is a center hiányára szeretném felhívni a figyelmet. Ha ott lett volna egy 9-es, Alves vagy laposan vagy ívelve is meg tudta volna játszani. A másik dolog pedig, hogy Pedro a két hátvéd között volt, és ahelyett, hogy kiugrott volna, visszafele mozog, teljesen El Sharawy mögé. A másik lehetőség hogy kényszerítővel üres területet tudott volna nyitni Alvesnek a szélen.
3. kép
Busquets és Xavi sorozatosan visszajött a védelem vonaláig, és sokszor egymást „fogták”. A középpályán így egy 5-2 elleni szitu bontakozik ki, a labdakihozatal esélytelen. A nagy sárga körben nincs senki…
4. kép
Busquets teljesen feleslegesen jött vissza már nem először. Így a védelmi vonalban 6an vannak. Messire és Fabregasra is ketten figyelnek.
5. kép
Center hiánya... laposan vagy ívelve is meg lehetne játszani.
6. kép 7. kép 8. kép
Defenzív, biztonságos taktika. Itt a 8-as képpel kezdődik a jelenetsor. 50:30 az idő. Xavi teszi Alvesnek, Iniesta és Fabregas itt még megvan. Majd a 6-ossal folytatódik, eltelt 7 mp, és egyedül Fabregas jött fel a támadással. Messi elveszíti a labdát. Miért nem jött fel Ini és Xavi? 9 védő volt 20 méterre a kaputól, 4 támadóval szemben. Mögöttük óriási üres terület, ahova a két játékmesternek véleményem szerint fel kellett volna érni. A 7-es képen pedig látszik, hogy hol tartózkodtak, sőt az is, hogy Busi és Alba is teljesen visszahúzódva, biztosítva hátul maradt…
Chelsea 1 Chelsea 2 Chelsea 3
A Chelsea ellen sok gólhelyzetet és helyzetet alakítottunk ki. Ezen a meccsen középcsatárral álltunk ki, Alexis személyében, akit néha felváltott Fabregas. 3 képet hoztam, amin tisztán látszik, hogy a Chelsea ugyan olyan vonalban védekezett, mint a Milan, csak amíg itt volt kire felpasszolni a labdát, a San Siroban senki, így jobbára egyedül kellett megpróbálni valamit kialakítani. Továbbá látni azt is, hogy a védők mögött mekkora terület volt, ahova vagy a középcsatárnak, vagy Iniestának is ki lehetett tenni, és mivel volt center, így lett volna kit megjátszani középen.
Inter 1 Inter 2 Inter 3
Az Inter ellen viszont megint érthetetlen taktikával és felfogással mentünk ki. Itt is volt középcsatár, Ibra személyében, viszont nem jutottak el hozzá a labdák. Vagy ha el is jutottak, csak a kapunak háttal átvette, megpróbálta megtartani, de meg kellett várni, amíg azokra a hatalmas üres területekre játékostárs érkezik. Nyílván itt közrejátszott az is, hogy Keita volt a másik középpályás, de itt is megfigyeltem, hogy Xavi állandóan Keita hátsójában lógott, így a középpálya jobb oldalára jobbára Alves, vagy a középhátvédet játszó Touré lépett be, hogy legyen kinek passzolni. De Alves belépésével szünetelt a jobb szélünk.

Amit megállapítottam, aztán majd a taktikához tőlem sokkal jobban értők megcáfolják ha nem így van: lendület, lendület, lendület!!! A középpályán nem szabad teli pelussal kezdeni a meccset, hanem ott kell lenni a 16-os előtt. Létszámegyenlőség közeli helyzetet kell teremteni, mert 6-7 a 9 ellen jobban meg tudja oldani, mint 4-5 a 9 ellen...A másik fontos, hogy kell egy középcsatár. Én ezért is preferálnám a 3-3-4et, elől gyémánt alakzattal. Villa középen centerként, Alexis és Pedro két szélen a védekezés és kontrák miatt, mert Fabregas nem fog visszaérni Boateng-el, mögöttük pedig Messi. Vagy Messi Villa helyén, Messi helyén pedig Fabregas, aki a PL-es tapasztalatából kifolyólag talán jobban meg tudja akasztani a támadásokat a pálya közepén, és Messivel nagyon jól érzik a zsugát.
Kép
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2013.02.23. 14:59:33

Az elmúlt 5 évben ott voltunk az elődöntőben! Remélem ez a sorozat nem szakad meg! :)
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.23. 14:59:28

Zolee23 írta:Nem történt tragédia szerintem. A Milanról beszélünk, otthon leszünk, fellehet még innen állni bőven, főleg egy Barcának.

Amennyiben kiesünk, nyilván csalódótt leszek, de bőven megleszek elégedve azzal is ha a szezon végén "csak" egy bajnokság - kupa komboval kell beérjük.
az a baj, hogy egy betömörülő védelem ellen nem tud a csapat mit játszani, csak a körbe-körbe passzolgatás, nulla helyzet, közben kontrából meg még kapunk is egyet... mert az biztos, hogy az olaszok beállnak védekezni a Camp Nou-ban és nem fognak nekünk esni, hogy akkor majd kiütnek minket. szerintem sajnos 1-0, vagy 2-1 lesz a vége... de ne legyen igazam!!!
a kupa meg érdekes dolog!!! az utóbbi hónapokban sok góllal vertük volna a Real-t, de most ők jönnek fel, nekünk meg az idei legrosszabb formánk van... nem lepődnék meg rajta, ha a Real menne a döntőbe. ha mondjuk ez a meccs decemberben van, akkor kb. 2-3 góllal megyünk... de így...
egyébként tavaly is ez volt (és minden évben), hogy karácsonyig jól megy a szekér, utána év elején nem, aztán tavasszal megint jól megy... csak közben ki lehet esni a BL-ből, meg a kupából!!!
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.23. 13:44:22

Nem történt tragédia szerintem. A Milanról beszélünk, otthon leszünk, fellehet még innen állni bőven, főleg egy Barcának.

Amennyiben kiesünk, nyilván csalódótt leszek, de bőven megleszek elégedve azzal is ha a szezon végén "csak" egy bajnokság - kupa komboval kell beérjük.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.02.23. 08:49:17

Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Válasz küldése