Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.03.28. 23:34:11

mahitoo írta:hajnesz, a kritika egy dolog, de te és sokan mások túlzásba estek.Nem a Baktalórántházával játszottunk a Camp Nouban, tökéletes talajon.Mindegy...

Én Fabret hoztam volna Keita helyére, Tellot pedig Alexis helyett.Xavi-Ini-Busi középen, Fabre kicsit előrébb, Tello és Messi pedig elöl.Nem tartottam volna valószínünek, hogy Pedro pont most fog belelendülni.Tello tetszett, mert a San Siroban is bátor volt.Viszont Messire mérges vagyok, mert leordította miután nem passzol, pedig szerintem ma a lövések lettek volna célravezetők, ezen a talajon a passzjátékunk halálra volt ítélve.

Aki a védelmet szidja, azt sem értem.Egy igazi helyzete volt a Milannak.Persze hogy nem volt tökéletes a védekezésünk, de szerintem a Barcáé soha nem is lesz az.Viszont a szezon eddigi meccseihez képest igen is biztos lábon álltunk hátul, még Piqué is egész jó volt az eddigiekhez képest.

Kemény dió lesz a visszavágó, ha az elején nem tudunk 1, vagy inkább 2 gólt lőni.Tapasztalhattuk már ebben a szezonban, hogy a Milan a semmiből is ki tud hozni egy x-et, akár Barcelónában is.
Teljesen egyetértek.

Init a középpályára kellett volna visszavonni, bal szélen értékelhetetlen volt ma, de ott általában azért nem szokott világklasszis lenni.

Védelemre se lehetett sok panasz, az első perceket kivéve,amikor megint a szokásos bealvós kezdés miatt, majdnem ajándékoztunk egy gólt a Milánnak, de szerencsére kihagyták.

Piqué meg szerintem a legjobb meccseit idézte.

Visszavágón egyszerűen "csak" nyernünk kell. Van annyi a két csapat között, hogy meg kell legyen. Ha nem tudjuk megverni 1 góllal legalább ezt a Milánt,akkor nem érdemlünk továbbjutást. Kivétel, ha a bíró nem ad meg majd egy (vagy több) 11est....de nem akarom az ördögöt a falra festeni...

FORCA BARCAAA!!!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Robika
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2005.01.24. 22:21:20
Tartózkodási hely: Munchen

2012.03.28. 23:32:44

hajnesz írta:Nah látom ha itt nem dicsérem a csapatot, hanem esetleg egy kritikát szeretnék megfogalmazni a csapatom iránt, akkor máskor magamba fogom folytani (köszi srácok :roll: ). Azt meg,hogy másik sportágat nézzek, azt legyetek szívesek ne ti döntsétek már el. Edző létemre próbáltam leirni amit láttam, erre rögtön jönnek a szakértők, akik szidják, ha a másik ki meri nyilvánitani (ezesetben) negatív véleményét...
hat ha edzokent es semleges nezo szerint nem volt jo mecs akkor szerintem en vagyok rossz sportagban,mert en barca szurkolo vagyok mar vagy 20 eve de azert nem szidom a csapatot egy 0-0 utan mert szerintem jo mecs volt amit esetleges semleges szurkolok is elvezhetek mert hat ilyen a foci neha nincs gol de vannak szep megoldasok mind a 2 oldalon es persze rosszak is de hat en nem vagyok edzo csak szeretek jo vagy ha nem is olyan jo de erdekes es izgalmas focit nezni,es nem, is szidom de nem is dicserem a csapatot ha ez nem tunt volna fel
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.03.28. 23:29:47

hajnesz, a kritika egy dolog, de te és sokan mások túlzásba estek.Nem a Baktalórántházával játszottunk a Camp Nouban, tökéletes talajon.Mindegy...

Én Fabret hoztam volna Keita helyére, Tellot pedig Alexis helyett.Xavi-Ini-Busi középen, Fabre kicsit előrébb, Tello és Messi pedig elöl.Nem tartottam volna valószínünek, hogy Pedro pont most fog belelendülni.Tello tetszett, mert a San Siroban is bátor volt.Viszont Messire mérges vagyok, mert leordította miután nem passzol, pedig szerintem ma a lövések lettek volna célravezetők, ezen a talajon a passzjátékunk halálra volt ítélve.

Aki a védelmet szidja, azt sem értem.Egy igazi helyzete volt a Milannak.Persze hogy nem volt tökéletes a védekezésünk, de szerintem a Barcáé soha nem is lesz az.Viszont a szezon eddigi meccseihez képest igen is biztos lábon álltunk hátul, még Piqué is egész jó volt az eddigiekhez képest.

Kemény dió lesz a visszavágó, ha az elején nem tudunk 1, vagy inkább 2 gólt lőni.Tapasztalhattuk már ebben a szezonban, hogy a Milan a semmiből is ki tud hozni egy x-et, akár Barcelónában is.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2012.03.28. 23:19:27

Donny írta:
hajnesz írta: Ha nézted a meccset,egyértelmű ziccerekig alig jutottunk el, ami volt a Milannak is Ibrahimovic révén.
Én néztem a meccset és emlékszem legalább 3 ziccerre az első félidőből, plusz 1-2 volt a másodikban is. :)

Tényleg rém gyenge meccs volt, főleg a második félidő.
Hazai pályán simán ütnünk kell ezt a Milant. Amúgy szerintem féltek a játékosaink a sérüléstől is ezen a szántóföldön, mert a 2. félidőben eléggé visszavettünk.
Nesta elég fájdalmas fejjel vonult le, jó lenne, ha ő sem jönne a Camp Nou-ba.

És ilyet egy szurkoló sosem ír, hogy nem érdemeljük meg a továbbjutást :!: :!:

Akkor is megérdemelnénk, ha a kapuig nem jutnánk el. :P
Ebben eggyezek veled teljes mértékben, próbáltam egy "kivülállóként" elemezni a szitut, de teljesen eggyezek veled. Egyedül a helyzetek száma az én számításom szerint eltér, de ez a legkevesebb :D :D
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2012.03.28. 23:16:45

Nah látom ha itt nem dicsérem a csapatot, hanem esetleg egy kritikát szeretnék megfogalmazni a csapatom iránt, akkor máskor magamba fogom folytani (köszi srácok :roll: ). Azt meg,hogy másik sportágat nézzek, azt legyetek szívesek ne ti döntsétek már el. Edző létemre próbáltam leirni amit láttam, erre rögtön jönnek a szakértők, akik szidják, ha a másik ki meri nyilvánitani (ezesetben) negatív véleményét...
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.28. 23:15:01

Gólt kellett volna rúgni.
A 2. félidőben már a fiúk sem eröltették úgy a támadást.
A talaj veszedelem rossz volt. De hát ez a Milannak volt jó, ők hozzá vannak szokva. De látszódott, hogy ők is jó párszor elcsúsztak.

Messi többször passzolhatott volna, ehelyett önző volt.
Talán Tello ezért is lőtt az oldalhálóba, minthogy begurította volna neki a labdát. Mérges is volt Messi.

Itthon nyerni kell, most már nincs mese. Biztos vagyok benne, hogy a Milan hasonló játékkal fog próbálkozni.
Vagy megpóbál letámadni, ahogy most is sikerült kb 5 percig nekik.

Jó lenne megszórni őket, és nem egy 1-0-val tovább jutni.

Továbbjutást meg az a csapat érdemli meg, amelyik több gólt rúg.
Kivéve az Intert :-D
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Donny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2012.02.07. 12:52:20
Tartózkodási hely: Budapest, RichField
Kapcsolat:

2012.03.28. 23:12:46

hajnesz írta: Ha nézted a meccset,egyértelmű ziccerekig alig jutottunk el, ami volt a Milannak is Ibrahimovic révén.
Én néztem a meccset és emlékszem legalább 3 ziccerre az első félidőből, plusz 1-2 volt a másodikban is. :)

Tényleg rém gyenge meccs volt, főleg a második félidő.
Hazai pályán simán ütnünk kell ezt a Milant. Amúgy szerintem féltek a játékosaink a sérüléstől is ezen a szántóföldön, mert a 2. félidőben eléggé visszavettünk.
Nesta elég fájdalmas fejjel vonult le, jó lenne, ha ő sem jönne a Camp Nou-ba.

És ilyet egy szurkoló sosem ír, hogy nem érdemeljük meg a továbbjutást :!: :!:

Akkor is megérdemelnénk, ha a kapuig nem jutnánk el. :P
Robika
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2005.01.24. 22:21:20
Tartózkodási hely: Munchen

2012.03.28. 23:12:33

mahitoo írta:Kemény meccs volt.Engem elképeszt, hogy páran a játékosokat vagy a teljesítményüket a "szánalmas", "balek", "rettenetes" jelzőkkel illetik.Ők vajon maguknál vannak?Nem voltunk a legjobbak, de a San Siroban, szétlocsolt gyepen, az olasz listavezetővel játszottunk, és úgy lett döntetlen a meccs, hogy szinte csak mi támadtunk.

Persze hogy nagyon veszélyes a 0-0, bármi lehet ezután.De úgy beszélnek páran, mintha a 0-5 lett volna a minimum elfogadható eredmény.Ők mit fognak csinálni, ha idén nem nyerünk semmit?Mezeket égetnek?Madridisták lesznek?

szivembol szoltal
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.03.28. 23:10:04

Kemény meccs volt.Engem elképeszt, hogy páran a játékosokat vagy a teljesítményüket a "szánalmas", "balek", "rettenetes" jelzőkkel illetik.Ők vajon maguknál vannak?Nem voltunk a legjobbak, de a San Siroban, szétlocsolt gyepen, az olasz listavezetővel játszottunk, és úgy lett döntetlen a meccs, hogy szinte csak mi támadtunk.

Persze hogy nagyon veszélyes a 0-0, bármi lehet ezután.De úgy beszélnek páran, mintha a 0-5 lett volna a minimum elfogadható eredmény.Ők mit fognak csinálni, ha idén nem nyerünk semmit?Mezeket égetnek?Madridisták lesznek?
Robika
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2005.01.24. 22:21:20
Tartózkodási hely: Munchen

2012.03.28. 23:09:06

hajnesz hozad meg nem kell komentar nez inkabb mas sportagat ha a foci tul bonyolult szamodra
Avatar
MessiBarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2011.08.22. 14:44:34
Tartózkodási hely: Érd

2012.03.28. 23:08:19

hajnesz írta:Nah vége lett a meccsnek(VÉGRE)!
Középpályánk olyan bűnrossz volt,hogy azt el se tudom mondani.
Xavi volt a meccs balekja, nemtudom,hogy 50%-ban passzolt-e pontosan. Iniesta is nevetséges volt. Ha így játszunk a visszavágón, nem érdemeljük meg a továbbjutást!
Messi pedig annyit visszavehetne az arcából,hogy mikor a villámgyors Tello szalad az üresbe, akkor legalább minden századik labdát agyja már oda neki :( :( :(
Ajánlom,hogy holnap olvasd vissza amit írtál.Szánalom...Én szégyellem magam,hogy ilyen drukkerek között fórumozok.
Robika
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2005.01.24. 22:21:20
Tartózkodási hely: Munchen

2012.03.28. 23:05:42

hat en egy jo mecset lattam helyzetek mind a 2 oldalon,aki mas vart vagy esetleg egy 0-5 eredmenyt az ne nezen tobbet focit ha most elegededlen olvastam ma mar sokk hulyeseget de azert nem kellene elfelejteni hogy az Olasz 1 ellen jatszudtunk
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.03.28. 23:04:57

hajnesz írta:Nah vége lett a meccsnek(VÉGRE)!
Középpályánk olyan bűnrossz volt,hogy azt el se tudom mondani.
Xavi volt a meccs balekja, nemtudom,hogy 50%-ban passzolt-e pontosan. Iniesta is nevetséges volt. Ha így játszunk a visszavágón, nem érdemeljük meg a továbbjutást!
Messi pedig annyit visszavehetne az arcából,hogy mikor a villámgyors Tello szalad az üresbe, akkor legalább minden századik labdát agyja már oda neki :( :( :(

Azért egy Milánóban elért 0-0 után Messi már megint vissza vehet az arcából, Xavi a főbalek, Ini pedig vicc...

Gondolom a SZÁNALMAS jelzőt meg magadnak tartogattad.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.28. 23:03:51

Elbaltáztuk.
Bátrabb játékkal rúghattunk volna minimum egy gólt.
Messit nagyon levették. Érthetetlen volt, hogy a széleket nem erőltettük csak a meccs végén.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2012.03.28. 23:03:31

herlius írta:
hajnesz írta:Nah vége lett a meccsnek(VÉGRE)!
Középpályánk olyan bűnrossz volt,hogy azt el se tudom mondani.
Xavi volt a meccs balekja, nemtudom,hogy 50%-ban passzolt-e pontosan. Iniesta is nevetséges volt. Ha így játszunk a visszavágón, nem érdemeljük meg a továbbjutást!
Messi pedig annyit visszavehetne az arcából,hogy mikor a villámgyors Tello szalad az üresbe, akkor legalább minden századik labdát agyja már oda neki :( :( :(
Na kezdődik megint... Persze, nem érdemeljük meg a továbbjutást. Számold már gyorsan össze fejben, hogy hány helyzete volt a Milan-nak hazai pályán a második félidőben. Szerintem nagyon hamar végzel vele. Azért ne legyünk már ennyire elszállva magunktól. Ez a Milan nem egy spanyol kiesőjelölt, aki ellen gólarányt lehet javítani. Elképesztően erős csapatról van szó, Európa jelenlegi 5 legjobb csapata között biztosan ott vannak. Hatalmas meló volt ebben a mai meccsben, főleg ha a pálya katasztrófális állapotát is figyelembe vesszük. Főleg ez utóbbinak tudható be a helyzetek kimaradása, illetve az, hogy nem tudtunk egyértelmű ziccerekig eljutni. A visszavágó azért már egy másik sztori lesz; nem fogadnék nagy összegben rá, hogy ez a Milan védelem kihúzza kapott gól nélkül.
Nem arra gondoltam,hogy a Milan megérdemli a továbbjutást, de mi MAGUNKHOZ képest nem,az is biztos. Ha nézted a meccset,egyértelmű ziccerekig alig jutottunk el, ami volt a Milannak is Ibrahimovic révén.
Engem az zavar a legjobban, hogy amiben eddig a legjobbak voltunk, a mai este az mondott csődöt a legjobban, a középpálya.
A középpályánk majdnem annyira szánalmas volt a mai este, mint tegnap a Chelsea-é, amit szerintem nem is kell tovább kommentálni.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.28. 22:54:59

csak ugy mondom hogy a 85. percben kiírták hogy Xavi volt a legjobb passzoló 91%-al még mielőtt őt vgy bárki mást elkezdenénk szidni.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.03.28. 22:52:51

hajnesz írta:Nah vége lett a meccsnek(VÉGRE)!
Középpályánk olyan bűnrossz volt,hogy azt el se tudom mondani.
Xavi volt a meccs balekja, nemtudom,hogy 50%-ban passzolt-e pontosan. Iniesta is nevetséges volt. Ha így játszunk a visszavágón, nem érdemeljük meg a továbbjutást!
Messi pedig annyit visszavehetne az arcából,hogy mikor a villámgyors Tello szalad az üresbe, akkor legalább minden századik labdát agyja már oda neki :( :( :(
Na kezdődik megint... Persze, nem érdemeljük meg a továbbjutást. Számold már gyorsan össze fejben, hogy hány helyzete volt a Milan-nak hazai pályán a második félidőben. Szerintem nagyon hamar végzel vele. Azért ne legyünk már ennyire elszállva magunktól. Ez a Milan nem egy spanyol kiesőjelölt, aki ellen gólarányt lehet javítani. Elképesztően erős csapatról van szó, Európa jelenlegi 5 legjobb csapata között biztosan ott vannak. Hatalmas meló volt ebben a mai meccsben, főleg ha a pálya katasztrófális állapotát is figyelembe vesszük. Főleg ez utóbbinak tudható be a helyzetek kimaradása, illetve az, hogy nem tudtunk egyértelmű ziccerekig eljutni. A visszavágó azért már egy másik sztori lesz; nem fogadnék nagy összegben rá, hogy ez a Milan védelem kihúzza kapott gól nélkül.
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2012.03.28. 22:44:48

Unibet-en 5x a szorzó a Milan továbbjutásra, baszki 2000-et megér :D
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2012.03.28. 22:43:38

Nagyon nagy bajba kerülhetünk igy a visszavágón, ráadásul a nyomás is nagyobb lesz.

A védelem annyira bizonytalan volt, hogy egész egyszerüen nem mertek úgy kijönni, mert folyamatosan meg kellett várni, hogy rendeződjünk.

Tudom, hogy a fiúk teljesen kikészülnek, ha rossz talajon kell játszani, de hát annyira látszott a technikai fölény, amit előnyünkre kellett volna forditani.

Frusztráló játék volt ez a csapattól, ráadásul egy-két embernél nem értettem, honnan szedte elő a mai produkciót.

Mindenki nyugodtan visszaemlékezhet az első csoportmeccsre, ahol totális fölény mellett döntetlent sikerült elérni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Replay 2012.03.28. 22:45:26-kor.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.03.28. 22:43:33

Szégyen ez a Milan.Hazai pályán mit csináltak nevetséges.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.03.28. 22:43:26

Normális talajon ezt a Milan-t ma megettük volna. Ehelyett dominált a birkózás és természetesen az idióta bírói tévedések. Remélem a leghangosabb Övrebö-mániások is látták a mai meccset, ahol szerény számításaim szerint 3 egyértelmű tizenegyest nem kaptunk meg. Lehet, hogy lényegesen jobbak vagyunk ennél a Milan-nál, de annyira azért nem, hogy ekkora hendikeppel induljunk ellenük. Nincs mese, be kell húzni a visszavágót, de kőkemény bunkerre készüljön mindenki.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2012.03.28. 22:42:40

Nah vége lett a meccsnek(VÉGRE)!
Középpályánk olyan bűnrossz volt,hogy azt el se tudom mondani.
Xavi volt a meccs balekja, nemtudom,hogy 50%-ban passzolt-e pontosan. Iniesta is nevetséges volt. Ha így játszunk a visszavágón, nem érdemeljük meg a továbbjutást!
Messi pedig annyit visszavehetne az arcából,hogy mikor a villámgyors Tello szalad az üresbe, akkor legalább minden századik labdát agyja már oda neki :( :( :(
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.03.28. 22:42:23

Zsolti95 írta:Thiago Silva játszhat a Nou Camban mert Nesta nem játszhat a sárgák miatt?
Silva sérült, nem játszik a visszavágón.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
bzozo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:19:37

2012.03.28. 22:42:06

jó meccs volt gol nélkül.. nyitott de nekünk áll a zaszlo ha koncentráltan és és ilyen összhangban játszunk tovább. a védelem szépen muzsikált és remélhetőleg ez így is marad az idény végéig!! :twisted: :twisted: ma sem jöttek a gólok pedig volt rá alkalom de megint az a fránya szerencse!!bízom a csapatban és biztos vagyok abban hogy a visszavágóra sokkal jobbak leszünk!!

Visca catalunya :D
VISCA EL BARCA
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.03.28. 22:41:58

Thiago Silva játszhat a Nou Camban mert Nesta nem játszhat a sárgák miatt?
Válasz küldése