Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.03.28. 19:56:15

Milan kezdője:

Abbiati - Bonarea, Nesta, Mexés, Antonini - Nocerino, Ambrosini, Seedorf - Boateng - Robinho, Ibrahimovic

Két szélső bekk elég gyérnek tűnik nekem, ott lehet próbálkozni, mert középen Nesta-Mexés duó még ha gyengébb is, mint ha Silva is ott lenne azért elég masszív.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
MessiBarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2011.08.22. 14:44:34
Tartózkodási hely: Érd

2012.03.28. 19:51:00

Firefox írta:
mes írta:
lui1698 írta:Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Puyol; Xavi, Busquets, Keita, Iniesta, Messi y Alexis Sánchez
Orulok , hogy Keita kezd. Lesz dolga a kozeppalyan az tuti.
Telloról tudni valamit? padon lesz legalább? 2. félidőre hatalmas segítség lenne. Egyébként tetszetős kezdő, Fabregast én is pihentetném, kezdjen csak Keita. Úgy érzem, ő ma kulcsember lesz a győzelmünkben :wink:
Padon: Pinto Montoya Muniesa Tello Thiago Pedro
Avatar
csdewl
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2009.05.12. 08:05:35

2012.03.28. 19:50:44

Pad :Pinto, Muniesa, Montoya, Fábregas, Thiago, Pedro, Tello
"a Futball nyer, ha a Barca nyer"

"Köszönetet mondok a Barcelonának.Egy ilyen nagy klub ilyen nagy futballistái foglalkoztak velünk..." - Franklin Lobos, egy kimentett chilei bányász.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2012.03.28. 19:49:46

mes írta:
lui1698 írta:Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Puyol; Xavi, Busquets, Keita, Iniesta, Messi y Alexis Sánchez
Orulok , hogy Keita kezd. Lesz dolga a kozeppalyan az tuti.
Telloról tudni valamit? padon lesz legalább? 2. félidőre hatalmas segítség lenne. Egyébként tetszetős kezdő, Fabregast én is pihentetném, kezdjen csak Keita. Úgy érzem, ő ma kulcsember lesz a győzelmünkben :wink:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
MessiFan91
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:01:39
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti, Románia

2012.03.28. 19:48:34

MessiBarca10 írta:Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Puyol, Sergio, Xavi, Keita, Alexis, Messi, Iniesta...cuenca a padon sincs.HIVATALOS!!
Tello csere?
Kik a cserék?
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2012.03.28. 19:47:23

lui1698 írta:Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Puyol; Xavi, Busquets, Keita, Iniesta, Messi y Alexis Sánchez
Orulok , hogy Keita kezd. Lesz dolga a kozeppalyan az tuti.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.03.28. 19:45:33

Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Puyol; Xavi, Busquets, Keita, Iniesta, Messi y Alexis Sánchez
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
MessiBarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2011.08.22. 14:44:34
Tartózkodási hely: Érd

2012.03.28. 19:44:53

Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Puyol, Sergio, Xavi, Keita, Alexis, Messi, Iniesta...cuenca a padon sincs.HIVATALOS!!
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2012.03.28. 18:47:59

Barcaman14 írta: Tippem: 1-3

Visca el Barca :!:
Erre az eredmenyre fogadtam :D
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.03.28. 18:34:54

Barcaman1993 írta:
Járassuk a labdát, ha Messi balosa eldördül, akkor annyi a Milannak.
Két éve is ebbe a késbe szaladtunk bele, csak arra a késre nem Messi volt írva, hanem Pedro :roll: :roll: :roll: :roll: Kaptunk is gyorsba hármat...
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.28. 18:33:33

Végre eljött a nap, Milan-Barca! :) Már alig vártam, igazi BL klasszikus lesz ez! Nem lesz egyszerű dolgunk, a Milan biztos hogy nagyon agresszívan fog letámadni, folyamatosan törekedni fognak arra hogy minél nagyobb zavart keltsenek. Azért nem aggódok hogy rúgott gól nélkül távozunk, minimum 1-et biztos hogy rúgunk. Viszont könyörtelenül le fognak csapni amint megérzik hogy bizonytalan a védelmünk. Az utóbbi pár meccsen javulást mutatunk, úgyhogy remélhetőleg nem lesz gond. Ha a védelmünk stabil lesz már félsiker, illetve ha játsszuk a saját játékunkat akkor akár el is dönthetjük a párharcot. A motivációval aligha esznek gondok, és ha nem fogtunk ki egy iszonyatosan rossz napot, akkor akár el is dönthetjük a párharcot.

Ami a kezdőt illeti szerintem nyugodtan mehet a 4-3-3, nincs szükség 4 középpályásra, esetleg Fabregas lehet a 4. ember és elől Alexis és Messi. De én Pedrot pocsék formája ellenére is betenném a kezdőbe, a robotolása illetve az elmozgásai sokat érnének ma szerintem. Tippem: 1-3

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.03.28. 18:28:28

Bob_Marley írta:Ha tudjuk hozni a megszokott játékunkat nem lesz gond, s tudunk elől gólt lőni!Ez a legfontosabb, hogy sikerüljön az idegenbeli gólt meglőni!A labdatartós, okos játékra kell ma is törekedni, s elől valóban ma Cuenca szerepeltetése abszolút helyénvaló lenne!Én bízom a fiúkban, jó lenne ha úgy alakul már ma eldönteni a továbbjutást, hétvégén jelenleg fontosabb meccsünk jön a Bilbao ellen!
De a Milan is jó csapat, nehéz lesz, de meg tudjuk oldani :D

Másikon én is egyértelműen Marseillenek szorítok!
És bizony hiba lenne a németektől legyinteni a franciákra (ez a történelem folyamán se jó ómen szerencsére :D) mert a Marseille veszélyes csapat!Otthon én bízok egy 1:0ás kikötői sikerben!
Az elejével abszolút egyet tudok érteni. Sztem Seedorf lesz a kulcs. Ha ő nem játszik, vagy rosszul (ami szökő évente fordul elő), az döntő befolyású lehet. Járassuk a labdát, ha Messi balosa eldördül, akkor annyi a Milannak.

A másik oldalon meg sztem kutya kötelességünk (vagy hát nekem az) a Bayernnek szurkolni. A másik ágon csak ők tudják a Realt megállítani, a franciák úgy járnának, mint az Apoel. Viszont ha nem nyerjük meg a BL-t, akkor számomra egyedül az fog örömet okozni, ha nem a Real nyeri meg. Erre pedig a Bayernnek a legnagyobb esélye. Szorítok nekik, természetesen Gomez ne lőjön gólt, csak a Real ellen.

Húzzuk be a Milan ellen :!: :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.28. 18:20:11

Ha tudjuk hozni a megszokott játékunkat nem lesz gond, s tudunk elől gólt lőni!Ez a legfontosabb, hogy sikerüljön az idegenbeli gólt meglőni!A labdatartós, okos játékra kell ma is törekedni, s elől valóban ma Cuenca szerepeltetése abszolút helyénvaló lenne!Én bízom a fiúkban, jó lenne ha úgy alakul már ma eldönteni a továbbjutást, hétvégén jelenleg fontosabb meccsünk jön a Bilbao ellen!
De a Milan is jó csapat, nehéz lesz, de meg tudjuk oldani :D

Másikon én is egyértelműen Marseillenek szorítok!
És bizony hiba lenne a németektől legyinteni a franciákra (ez a történelem folyamán se jó ómen szerencsére :D) mert a Marseille veszélyes csapat!Otthon én bízok egy 1:0ás kikötői sikerben!
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.03.28. 17:10:01

noshát akkor az esti meccsről egy-két gondolat.

én a derbyk, fontos meccsek előtt többnyire parázok, most viszont abszolut nyugodtan várom az estét. ilyenkor szokott baj történni :D

azonban megvan bennünk az erő ahhoz, hogy már az odavágón eldöntsük a továbbjutást. védelmünk formáját tekintve biztos vagyok benne h a milan lő legalább egy gólt, de nekünk is ki kell használni az ő nyugdíjas védelmüket.

vki (andris?) irta a napokban h oriasi hiba lenne elöl fabregassal kezdeni, teljesen igaza van, cuenca kell, zambrotta hiába klasszis, szét kell futni ugy, hogy a masodik félidore teljesen kipukkadjon.

odaát ibrahimovicson kivul robinhotol tartok egy kicst, nem tudom puyol hogy fogja megoldani a baloldalt... örülnék ha mascherano tolná mellette, biztosabbnak érezném a baloldali részleget vele mint piquével...

el kell dönteni ma a továbbjutást egy 1-3-as eredménnyel és kész. franc sem akar a visszavágón izgulni...


a másik meccsről, a szívem másik csücskéről meg mit is mondhatnék... mandanda rettentoen fog hiáynozni...

AUX ARMES
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.28. 17:00:11

A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.03.27. 14:20:18

Hát jön a Milan megint. kicsit tartok a meccstől. ugyanis a 2010-es évben az Inter ellen kísértetiesen hasonló volt a sorsolásunk... csoportban simán nyertünk ellenük, még a 4 között sajnos búcsú volt. remélem a történelem nem ismétli önmagát.:) szerintem ha az odavágón lövünk gólt, akkor jó eséllyel tovább mehetünk. márpedig ilyen tekintetben erős sorozatunk van... akkor sem nagyon bánkódnék, ha ott Milánoban mondjuk egy szoros 2:1 születne.

Off: Abidalról valami hír??? Megműtötték? sajnos nincs nagyon időm böngészni.:)
Amúgy Montoya kaphatna helyet a keretben... ideje lenne elkezdeni beépíteni.:)
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2012.03.26. 20:52:35

kurdt írta:Lesz tehát két heted jegyet szerezni, nem esélytelen a dolog.
Igen-igen köszi, de erre vonatkozik a kérdésem, hogy.. Hogyan/min keresztül próbáljak jegyet intézni a meccsre ,van valakinek tapasztalata?
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.03.26. 20:18:49

Fiatalokat ilyen fontos meccsre nem szokott betenni Pep. Ha mégis, akkor is inkább Cuencára szavaznék, Tello eddig még a kevésbé fontos meccseken is csak csere volt. Alexisszel meg lennék elégedve. Nagyatyesz kezdője szimpi, de Puyol a baloldalon sajnos kényszerű...
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.26. 20:06:42

nagyatyesz írta:Szerintem ez lesz a kezdőnk:

Valdes - Dani, Piqué, Masc, Puyol - Busi, Xavi, Ini - Cesc, Messi, Sanchez
Én betenném a kezdőbe Fabre helyett Cuencát vagy Tellót. Cesc nem túl jó mostanában ( :cry: ), Izsák vagy Teló viszont lendületet (és helyzeteket, ezáltal remélhetőleg gólokat) vihet a játékunkba.
Nyernünk kell. 1-3!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.03.26. 16:49:04

Andris írta:Most bizony Alves Masc Puyol Piqué - Busquets Xavi Iniesta - Messi Alexis Cuencára van szükségünk.
ha abate nem épül fel és zambrotta lesz jobbhátul náluk, akkor én is tolnám a kezdőbe cuencát az oldalára, hagy forgassa az öreget. egyszerűen olyan szinten gyengék a milan szélsóhátvédéi, hogy bűn lenne berakni fabregast és középen támadni kizárólag, kell a széljáték.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2012.03.26. 16:09:43

Szerintem ez lesz a kezdőnk:

Valdes - Dani, Piqué, Masc, Puyol - Busi, Xavi, Ini - Cesc, Messi, Sanchez

Csereként: Pedro, Keita, Cuenca/Tello

Azt gondolom, hogy jelenleg ez a legerősebb kezdőnk! Messi és Sanchez gyors játéka nagyon fontos lesz elől, talán még Cesc is távolabb fog játszani a kaputól, mint szokott! Mint mindig a középpálya a kulcs, ott kell uralni a játékot! Bízom egy jó meccsben és egy számunkra kedvező eredményben! A tippem 1-2!
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.03.26. 14:48:47

Rivaldinho írta:Nem tudja valaki, hogyan lenne érdemes, egy esetleges Chelsea-Barca meccsre jegyet venni ? (Természetesen ha ez a 2 csapat jut tovább...)
Chelsea oldalán lehet ilyenkor ? Vagy a Barcelonáén ?
Szállásom lenne Londonban, csak repjegy meg tiket kéne, de jegyirodn keresztül intézni, minimum , alsóhangon is 250 Eur (Mr ha a Milan-Barca-t veszem alapul)...
Ha jól tudom viszont, az UEFA megszabja a jegyárakat, így a legolcsóbb az 50 Eur-s jegy...
Tud vki információval szolgálni,hogy/hol érdemes jegyet venni ?
Amíg a Chelsea nem jut tovább, addig el sem kezdik árulni a jegyeket. Ez április 4-e. Ha a Chelsea és a Barça is továbbjut, akkor április 18-án játszanak Londonban. Lesz tehát két heted jegyet szerezni, nem esélytelen a dolog.
Viszont a repülőjegy ügyében lehet, hogy érdemes lenne most elkezdened keresgélni (már ha szempont az ár, mert jegy lesz, csak minél később veszed annál drágább)...
Max ha nem jön össze, eltöltesz egy kis időt Londonban, az sem túl rossz... :)
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.03.26. 14:19:29

az külön öröm, hogy Bommel nem lesz, mert akkor valaki biztosan sérülten jött volna haza.. a Robinho- Ibra páros lehet veszélyes de a lényeg, hogy rúgjunk gólokat idegenben!!!! nem gondolom, hogy Fabregast ki merné hagyni a kezdőből, és valószínű, hogy Pedro is kezdeni fog.
ha meg lesz a sebességünk nem félek, annál is inkább, mert mostmár itt az ideje, hogy Sanchez és Pedró is betaláljon!
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2012.03.26. 13:58:35

Nem tudja valaki, hogyan lenne érdemes, egy esetleges Chelsea-Barca meccsre jegyet venni ? (Természetesen ha ez a 2 csapat jut tovább...)
Chelsea oldalán lehet ilyenkor ? Vagy a Barcelonáén ?
Szállásom lenne Londonban, csak repjegy meg tiket kéne, de jegyirodn keresztül intézni, minimum , alsóhangon is 250 Eur (Mr ha a Milan-Barca-t veszem alapul)...
Ha jól tudom viszont, az UEFA megszabja a jegyárakat, így a legolcsóbb az 50 Eur-s jegy...
Tud vki információval szolgálni,hogy/hol érdemes jegyet venni ?
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.26. 13:19:44

Nem mintha ez ide tartozna, innentől kezdve aki még folytatná, a Távkapcs topikban a helye ! , de pontosan a DigiTV az akiket hibáztatni kell.
A szemetektől mindegyik szolgáltató meg akarta venni évek óta a csatornát, de azok csak teljesen irreális vagyonokért lettek volna hajlandók eladni.
Szó sincs arról h egy 19 másik 20-1, ez a digi részéről egy egyoldalú népművészeti cserépedénykedés.

Hogy érdemben is hozzászóljak a topikhoz:

kezdőcsapat függvénye szerintem a milánói győzelem. Ha megint Pedroval meg Keitával akarunk kiállni, nem lesz elég potenciál a csapatban. Sőt szerintem Fabregas se fér be. Most bizony Alves Masc Puyol Piqué - Busquets Xavi Iniesta - Messi Alexis Cuencára van szükségünk. Keita, Tello és Cesc jöhetnek cserének eredménytől függően. Nem lehet töketlenkedni. Esetleg Cuenca helyett Cesc, de szerintem épp elég gyenge a védelmünk ahhoz hogy itt a ki lövi a több gólt helyzet lesz aktuális..

Zlatantól nem félek, Robinhotól meg még van ott valami gyors gyerek, tőlük sokkal inkább.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Válasz küldése