Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2011.02.17. 13:59:19

Bányász írta:Szerintem kísértetiesen hasonló a szitu a tavalyihoz.És én azt mondom a végeredmény is ugyan az lesz azaz továbbjutás.Most a visszavágóig majd jönnek a dumák,h gödörbe vagyunk mag jaj de nehéz lesz de sztem abszolút nem. :)
Főleg Messitől ez az állandó sétálós stílus nem igazán jött be.
Többször előfordul nála,h sétálgat de olyat amit tegnap csinált olyat még nem láttam és éppen ezért mélységesen fel is háborít. :) Konkrétan,h 2-1es hátránynál 88. perc környékén az ellenfél 16osánál nem támadja meg a tőle egy méterre a labdával töketlenkedő Koscielnyt(talán).Máskor az ilyen szitukban lecsap a srác tegnap ezt nem tette meg.És talán nem is egy ilyen volt.Csalódást keltő volt a tegnapi hozzáállása számomra.
az első félidőben többször nagy helyzetbe kerülhetett volna de vagy nem jött össze az utolsó csel vagy kihagyta a ziccert vagy egyszerűen csak nem tudta átvenni a labdát. szemmelláthatóan ez el is vette a kedvét...
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.02.17. 13:47:57

Szerintem kísértetiesen hasonló a szitu a tavalyihoz.És én azt mondom a végeredmény is ugyan az lesz azaz továbbjutás.Most a visszavágóig majd jönnek a dumák,h gödörbe vagyunk mag jaj de nehéz lesz de sztem abszolút nem. :)
Főleg Messitől ez az állandó sétálós stílus nem igazán jött be.
Többször előfordul nála,h sétálgat de olyat amit tegnap csinált olyat még nem láttam és éppen ezért mélységesen fel is háborít. :) Konkrétan,h 2-1es hátránynál 88. perc környékén az ellenfél 16osánál nem támadja meg a tőle egy méterre a labdával töketlenkedő Koscielnyt(talán).Máskor az ilyen szitukban lecsap a srác tegnap ezt nem tette meg.És talán nem is egy ilyen volt.Csalódást keltő volt a tegnapi hozzáállása számomra.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.02.17. 13:43:54

Lionel85 írta:
d írta:Másrészt bőven elég hátszelet kaptunk mi már máskor is a játékvezetőktől, a BL-ben is, de sokszor a bajnokságban is.
Nono. Az egyik legnagyobb hátszelet, amit kaptunk, az 2009-ben volt a Chelsea ellen a Stamford Bridge-n. Ezt a hátszelet tavaly visszakaptuk, amikor Benquerença fújta a milánói meccset az Internek. Szerintem ha ezt nézzük, ki van egyenlítve a számla, így nem tudom elfogadni, hogy most azért maradjunk csöndben, mert már régebben is segítettek nekünk a bírók.

Szerintem most mindkét oldalnak tévedett a bíró, bár hozzánk talán egy kicsit többet, de ahogy leírtad, nem ez a lényeg. Nem a bíró miatt kaptunk ki, hanem a saját rossz taktikánk miatt!
Igazából a taktikánk sem volt rossz.. uraltuk a meccset... elaltattuk magunkat.. elkényelmesedtünk..
a középpályánk nem tudta kontrollálni a mecs utolsó negyed óráját sok volt a labdavesztés... ezen viszont kár gondolkodni...dehát eza foci törvénye hibázni kell az egyik csapatnak ahhoz hogy a másik gólt rúgjon... ha nem így lenne minden meccs 0-0 -al érne véget...
Otthon remélem 1 2-0-ás sikerrel tovább megyünk...Visca el Barca!!!!!
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2011.02.17. 13:32:26

Nem nagyon tetszett a tegnapi meccs. Az első félidő még oké volt, azt leszámítva, hogy elvettek tőlünk egy szabályos gólt, de ezt inkább a balszerencse számlájára írom, előfordul az ilyesmi. A második félidő ultragáz volt már az elejétől kezdve, végig azt éreztem, amit Betis elleni 0-2-ről 3-2-es meccsen, hogy valamit csinálni kéne, különben saját magunkat verjük meg. Sajnos be is jött. Egyedül Busquetssel és Abidallal vagyok elégedett, a másik 10 játékost jól fenékbe kellene rúgni. Főleg Messitől ez az állandó sétálós stílus nem igazán jött be. Valdes meg csak egyet hibázott, de ezzel jól fel is hozta az ellenfelet. Szerencsére van egy visszavágó, úgyhogy semmi sincs veszve.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.02.17. 12:36:37

A Tegnapi meccsről.
Megérdemeltük a vereséget! Ezt az Arsenalt még ezzel az álló focival is több gólos előnnyel kellet volna elküldeni a szünetre. Én azt hittem, hogy direkt csak altatjuk az ellent annyira feltűnően állt mindenki a pályán, nem hittem el, hogy így állunk ki ellenük. Az egyenlítő gól után ismerve a csapatot biztos voltam benne hogy kikapunk(ki is nyomtam a meccset), bárcsak ne lett volna igazam. A játékunk elkeserítő volt. Abidalt külön szeretném kiemelni mert egyedül miatta csak 1 gólos a különbség. Tanári volt!
Szerencsénkre csak 1 gólos a különbség így otthon elég lehet akár egy 1-0ás győzelem is. De ha a visszavágón is így játszunk akkor még véletlenül sem érdemeljük meg a továbbjutást.
Az a vicc, hogy ilyen teljesítménnyel is gólokkal kellett volna nyernünk annyira impotens volt az Arsenal. Sokkal nehezebb volt elveszteni ezt a meccset mint megnyerni, de nagy nehezen csak összehoztuk a végére.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.02.17. 12:35:55

aynas írta:Valdes ezért nem kerül soha a válogatott kapujába. Túlságosan fontos meccseken követ el órási hibákat.

Pique benne volt mind a kettő gólban. Elsőnél mellette lőtt Persie, a másodiknál beállt Valdes elé, hogy még véletlenül se lásson semmit.


Nem értem: miért nem lövünk a 16-oson kívülről soha?
Miért kell 200 szögeletet rúgnunk mire azokból összehozunk egy gólt.
Sajnos nincsenek minőségi cseréink.
Szerintem meg maradjunk annyiban, hogy ha Valdes nincs, akkor a BL győzelem még mindig csak egy szép álom lenne...mert egyik döntőt se nyertük volna meg....
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.02.17. 12:29:55

Hát hangzott itt el már minden....Ez kellett volna az kellett volna....Kikaptunk oké, a módján nem vitatkoznék, mert lehetett volna benne több!Az eredménynek örülök, mert minden esélyünk megvan a továbbjutásra!Persze lehetnénk nyugodtabbak is, de idegenben lőttünk gólt az elvárást teljesítették a fiúk!

Leszögezném, nem értem miért tekintenek úgy az egészre jó páran, hogy egy az Arsenalt IDEGENBEN gólokkal kell verni?
Inter elleni tavalyi dolgot is említésre kerültek!Mindent megtettek a fiúk tavaly is, s nem volt parasztvakítás a fogadkozás!Kiestünk igen, ÉS?Összetört a világ?Nem
Megtettünk mindent?Igen, S volt egy ellenfél is a pályán aki foggal körömmel védte az előnyét emberhátrányban!
Most meg kikaptunk 2:1re, úgy hogy van egy visszavágó!
És ilyen butaságokat írni, hogy nemhogy triplázás nem lesz hanem csak 1 kupa!
A lőtéri kutyát nem érdekli, hogy hány kupát nyerünk, játszunk jól, tegyünk meg mindent, ha kikapunk, akkor kikapunk!
Én most a 60-70 perc pozitívumát látom, mint a vereséget!
Nem attól leszünk jobb csapat, mert nyerünk 768454 kupát!
Ez a csapat évről évre jobb és jobb, s 1-1 "kisiklásnál", a keresztvíz is lekerül a srácokról!
A kvalitások alapján be kellett volna húzni, az hogy Pep hogy cserélt nem megyek bele, nem látom az edzést, ő az EDZŐ, s maximálisan megbízok benne, s támogatom!
Végére elfáradtunk, aminek 1000 meg 1 oka lehet!
Csüggedni nem kell nekünk is van időnk felkészülni, kezdésnek jön a Bilbao ami szintén kemény falat!
Visszavágón meg ha okosan eredményre törekedve játszunk, továbbmegyünk!Amiben 100 százalékig hiszek!
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21199
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.17. 12:23:09

torrentkiller írta:
aynas írta:Valdes ezért nem kerül soha a válogatott kapujába. Túlságosan fontos meccseken követ el órási hibákat.
Csak erre reagálnék.
Mikor volt az utolsó olyan nagy bakija, ami miatt egy fontos meccset buktunk el? Szerintem már kb másfél éve nem volt ilyen.
Amíg a tökéletes casillas pedig másfél éve hibát hibára halmoz.
Valdest én is megvédeném, de Casilas-t is. Egyrészt hatalmas túlzás, h halmozná a hibákat, néha be-becsúszik neki, a másik dolog, h sokkal gyengébb védelem áll előtte, sokkal több a védeni valója, ezáltal a hibalehetősége sokkal nagyobb :!:
Valdessal az utobbi években tökéletesen elégedett vagyok, a világ legjobb kapusai közé tartozik, de Casilast jobbnak tartom még most is nála.

Ami a meccset illeti: vereségre semmikép nem számítottam, de az a 2-1 jó eredmény. Azért az látszik, h sokkal több van bennünk, mint az Arsenalban, is visszavágón ki is fog jönni ez a különbség, úgy hiszem.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2011.02.17. 12:16:16

aynas írta:Valdes ezért nem kerül soha a válogatott kapujába. Túlságosan fontos meccseken követ el órási hibákat.

Pique benne volt mind a kettő gólban. Elsőnél mellette lőtt Persie, a másodiknál beállt Valdes elé, hogy még véletlenül se lásson semmit.


Nem értem: miért nem lövünk a 16-oson kívülről soha?
Miért kell 200 szögeletet rúgnunk mire azokból összehozunk egy gólt.
Sajnos nincsenek minőségi cseréink.
A második gólnál Abi állt Valdes elé,és nem Piqué. Ennek ellenére Abidal világklasszis teljesítményt nyújtott ismét,grat neki...
Arshavint Alvesnek kellett volna követnie,mert az ő embere volt...
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.02.17. 12:08:23

aynas írta:Valdes ezért nem kerül soha a válogatott kapujába. Túlságosan fontos meccseken követ el órási hibákat.
Csak erre reagálnék.
Mikor volt az utolsó olyan nagy bakija, ami miatt egy fontos meccset buktunk el? Szerintem már kb másfél éve nem volt ilyen.
Amíg a tökéletes casillas pedig másfél éve hibát hibára halmoz.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2011.02.17. 12:04:59

Valdes ezért nem kerül soha a válogatott kapujába. Túlságosan fontos meccseken követ el órási hibákat.

Pique benne volt mind a kettő gólban. Elsőnél mellette lőtt Persie, a másodiknál beállt Valdes elé, hogy még véletlenül se lásson semmit.


Nem értem: miért nem lövünk a 16-oson kívülről soha?
Miért kell 200 szögeletet rúgnunk mire azokból összehozunk egy gólt.
Sajnos nincsenek minőségi cseréink.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.02.17. 11:55:22

eric írta:Ne viccelj, nézd meg a játékosaink kötelezettségeit január közepe óta (bajnoki, kupa, válogatott, bl): 01.19, 01.22, 01.26, 01.29, 02.02, 02.05, 02.09, 02.12, 02.16

9 mérközés nem egészen egy hónap alatt (pontosan 28 nap alatt). Ez 3 naponta mérkőzés a lábakban 1 hónapon át. Ez nálam bőven elég indok arra, hogy egy fokkal fásultabbak legyenek a fiúk.

most nézd meg hogy mi jön (ez sem babazsúr, de egy fokkal kellemesebb): igaz jön 02.20-án meccs, de utána kétszer is 1 hetünk lesz készülni, regenerálódni, feltöltődni a következő meccsekre, hisz 02.26 és 03.02 a következő időpont. Ez a két hét hidd el egy ilyen erőltetett menet után kincs, és nagyon sokat ér egy ilyen top klub életében!
Erre csak annyit, hogy azt hiszem Busquets nyilatkozta azt, hogy jobb heti 3 meccset játszani, mint heti egyet vagy kettőt, mert maguk a meccsek tartják edzésben a játékosokat! Tehát ki lehet emelni, mennyit is játszik a csapat egy hónapban, de el kell ismerni, hogy abban van némi igazság, amit nyilatkozott (nem vagyok 100%-ig biztos benne, hogy Busi mondta), bár a ló túloldalára sem szabad esni. Sajnos Pep átesett, mert még a teljesen érdektelen meccsekre is a legjobbakkal áll fel szinte, egy max. két poszton pihentetve játékosát.
zsoltfree írta:Úristen, az ilyenek kiosztanák Pavarottit is hogy néha hamisan énekel. Ez teljesen abszurd.
Valóban abszurd, mert már 4 éve meghalt, Isten nyugosztalja...
Kép
Kép
Kép
Avatar
Stoichkov
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2004.10.09. 12:24:19

2011.02.17. 11:47:09

nem tetszett a tegnapi játékunk, túl közel engedtük őket a kapuhoz sokszor, ennyi lövést nem kéne hagyni nekik...

...piqué nagyon kellett tegnap néhányszor, és keményen meg fogjuk érezni a hiányát a visszavágón... nem hiszem, hogy kapott gól nélkül lehozzuk a meccset, ezért az idegenbeli gólunk nem fog olyan sokat érni... tőbb gólos különbség fog kelleni a továbbjutáshoz szerintem...
Avatar
davidvillabest
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2010.05.12. 18:08:45
Tartózkodási hely: Várpalota

2011.02.17. 11:44:51

Én ma ahogy már felkeltem inkább már azt láttam magam előtt hogy van még egy vissszavágó és ott odatehetjük magunkat nagyon :)!!! Nem ugy mint tegnap... csak azon gondolkoztam hogy miért is lett 2:1 :( ! na mindegy fel a fejjel és Tovább kell lépni :)
Kép
¡illa, illa Illa, Villa maravilla!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.02.17. 11:42:40

d írta:Másrészt bőven elég hátszelet kaptunk mi már máskor is a játékvezetőktől, a BL-ben is, de sokszor a bajnokságban is.
Nono. Az egyik legnagyobb hátszelet, amit kaptunk, az 2009-ben volt a Chelsea ellen a Stamford Bridge-n. Ezt a hátszelet tavaly visszakaptuk, amikor Benquerença fújta a milánói meccset az Internek. Szerintem ha ezt nézzük, ki van egyenlítve a számla, így nem tudom elfogadni, hogy most azért maradjunk csöndben, mert már régebben is segítettek nekünk a bírók.

Szerintem most mindkét oldalnak tévedett a bíró, bár hozzánk talán egy kicsit többet, de ahogy leírtad, nem ez a lényeg. Nem a bíró miatt kaptunk ki, hanem a saját rossz taktikánk miatt!
Kép
Kép
Kép
LaPulga
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010.02.02. 20:44:00
Tartózkodási hely: Catalunya

2011.02.17. 11:34:21

Egy biztos! A visszavágóra olyan légkört szeretnék majd látni mint amilyen az Inter ellen volt tavaly kb. ..... tudják meg az ágyúsok is hogy nem csak nekik vannak "őrült" szurkolóik!! Ha az a légkör lesz mint volt akkor, szinte biztos vagyok abban hogy Wenger fiai maguk alá fognak csinálni!! :D
Sztem ezt akarjuk majd mi is!! xD

Visca El Barca!!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.02.17. 11:32:51

egy ilyen meccs után nehogymár elkezdjünk bírózni. igen, lehetett volna jobban. igen, volt szabályos gólunk amit nem adtak meg, de rohadtul nem ezen múlt. megérdemelt arsenal győzelem, még akkor is, ha simán mienk lett volna a meccs vv hibája nélkül.
valaki írja le legyen szíves, mennyi volt a labdabirtoklás aránya összességében.
39-61
Másrészt bőven elég hátszelet kaptunk mi már máskor is a játékvezetőktől, a BL-ben is, de sokszor a bajnokságban is.
mondjuk ez azért fasság'. kapunk, kap az ellenfél, elvesznek, így megy ez.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.02.17. 11:25:28

hady írta:...nos itt a válasz és le is írták ...tessék ..:

http://www.elmundodeportivo.es/gen/2011 ... rinho.html

és magyarul...:

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... video.html
És ez mit bizonyít? Hogy az El Mundo Barca-közeli médium.
Mondom, én egyetértek abban, hogy a játékvezető rossz döntéseket hozott tegnap, amikkel mi húztuk a rövidebbet. De ennek ellenére a vereségért csakis saját magunkat okolhatjuk.
Másrészt bőven elég hátszelet kaptunk mi már máskor is a játékvezetőktől, a BL-ben is, de sokszor a bajnokságban is.
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.02.17. 11:24:46

Mental_Theo írta:engem az zavar leginkább, hogy nem lesz középső védőnek Piqué...
Huha tenyleg na ez kemeny lesz szerintem ki eshetunk siman
bingyo
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2011.02.17. 11:12:00

engem az zavar leginkább, hogy nem lesz középső védőnek Piqué...
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2011.02.17. 11:05:47

valaki írja le legyen szíves, mennyi volt a labdabirtoklás aránya összességében.
Sajnos nem láthattam a meccset, de az olvasottak alapján a visszavágón el kell őket rendezni annak rendje és módja szerint.
Kép
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2011.02.17. 10:57:34

...nos itt a válasz és le is írták ...tessék ..:

http://www.elmundodeportivo.es/gen/2011 ... rinho.html

és magyarul...:

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... video.html
d írta:Én meg örülök, hogy nem ezen pattogunk. Egy ilyen meccs után meg végképp. Amúgy is, ha összességében nézzük, kicsit objektívebb szemmel, akkor nem jelenthetjük ki egyértelműen, hogy többet fújnak ellenünk, mint felénk.

És bár én is elismerem, hogy azért tegnap megfosztottak minket pár ítélettől, a végeredményt akkor is csakis önmagának köszönheti a csapat.
hady írta:Engem azért már kezd zavarni, hogy a bíróval nem foglalkozunk akármit csinálnak a csapattal. Ez maga után vonja, legközelebb megint lehet úgy se törődik vele senki.
Tavaly az Inter elleni második szabályos gólunkat a média már meg sem említette, a Barca vezetősége azzal sem foglalkozott.... Ennyire sulytalanak a kapcsolataink.....másra nem is akarok gondolni.
Ezzel nem azt mondom, hogy a bírok nem tévedhetnek kárunkra..... véletlenül....csak ha ez angol vagy mondjuk a margittal történk mindenhol megjelenik, leírják, egy hétig arról beszélnek....stb.
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.02.17. 10:55:18

Szerintem az Arsenal sokkal jobban akarta a meccset es ennek meg is lett az eredmenye gyoztek! a Barca egy kicsit szerintem el van kenyelmesedve a sok gyozelem es siker miatt ,de remelem ez a vereseg felebreszti oket es kapnak egy kis tuzet, mert szerintem a tuz nagyon hianyzik beloluk es anelkul mehetnek akarhova foleg a bl-ben,Hajra Barcelona meg nincs semmi veszve mutassatok meg hogy mire vagytok kepesek igazan!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bingyo
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.02.17. 10:53:43

Én meg örülök, hogy nem ezen pattogunk. Egy ilyen meccs után meg végképp. Amúgy is, ha összességében nézzük, kicsit objektívebb szemmel, akkor nem jelenthetjük ki egyértelműen, hogy többet fújnak ellenünk, mint felénk.

És bár én is elismerem, hogy azért tegnap megfosztottak minket pár ítélettől, a végeredményt akkor is csakis önmagának köszönheti a csapat.
hady írta:Engem azért már kezd zavarni, hogy a bíróval nem foglalkozunk akármit csinálnak a csapattal. Ez maga után vonja, legközelebb megint lehet úgy se törődik vele senki.
Tavaly az Inter elleni második szabályos gólunkat a média már meg sem említette, a Barca vezetősége azzal sem foglalkozott.... Ennyire sulytalanak a kapcsolataink.....másra nem is akarok gondolni.
Ezzel nem azt mondom, hogy a bírok nem tévedhetnek kárunkra..... véletlenül....csak ha ez angol vagy mondjuk a margittal történk mindenhol megjelenik, leírják, egy hétig arról beszélnek....stb.
Egyébként csak mellékesen jegyezném meg, hogy mennyivel kellemesebb máris így másnapra, hogy a sok önkontrollt nélkülöző elvadult drukker már nem itt vezeti le a frusztrációját. Mennyi baromságot össze nem írtunk tegnap... és nem csak itt, más fórumokon is, aztán csodálkozunk, ha már mindenki utálja a Barcelonát és drukkereit...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára d 2011.02.17. 10:55:55-kor.
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2011.02.17. 10:47:04

Engem azért már kezd zavarni, hogy a bíróval nem foglalkozunk akármit csinálnak a csapattal. Ez maga után vonja, legközelebb megint lehet úgy se törődik vele senki.
Tavaly az Inter elleni második szabályos gólunkat a média már meg sem említette, a Barca vezetősége azzal sem foglalkozott.... Ennyire sulytalanak a kapcsolataink.....másra nem is akarok gondolni.
Ezzel nem azt mondom, hogy a bírok nem tévedhetnek kárunkra..... véletlenül....csak ha ez angol vagy mondjuk a margittal történk mindenhol megjelenik, leírják, egy hétig arról beszélnek....stb.
Válasz küldése