Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2010.04.21. 14:37:16

Remélem az Intereseknek megnől egy kicsit az arcuk. A recept annyi, hogy az elején gyorsan nekik kell rontani lőni kell egy gólt, majd tovább támadni, de lazábban, tartani a labdát, megnyugodni és szépen lassan tovább emészteni őket. Tippem: 3:0 :wink:
barca2010 írta:Vereség okai:
1. 24 órás buszozás! (fáradtság)
2. Bíráskodás!!!!!
3. Az Inter szurkolók fanatizmusa (látszott Xaviékon,hogy itt ma pokol lesz)!
4. Rendkívül jól futballozó Inter, aki a helyzeteit is nagyon jól használta ki!
5. Egy gyenge Messi,Ibra,Xavi trió.
6. Az undorító rózsaszín mez, amibe még jó meccsünk nem volt!!!
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2010.04.21. 14:36:43

Muszáj lesz körömszakadtáig harcolnunk.
Egyes emberek a tegnapi napon nem hozták azt a szintet amit eddig megszokhattunk.pl:Alves,Messi,Ibra,Xavi...
A jövő héten Busquets helyére Yaya-t tenném.
Tegnap az Ibra helyett a Bojant kellett volna behozni.(csati nélküli játék nekem nem nagyon tetszik)
A Camp Nou-ban nagyon nehéz 90 perc lesz,az Inter szerintem bekkelni fog,nehéz lesz őket feltörni,de nem lehetetlen:)
Szinte 110%-os teljesítmény szükséges a kék-feketék ellen.
Én még mindig hiszek a csapatomba!

Visca el Barca!
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.21. 14:35:47

Sok hozzászólást elolvastam és sok igazságot láttam.DE nem értek egyet azokkal akik rögtön temetni kezdik a csapatot.Mielőtt leírnám a mondandóm, csak annyit, hogy ha kiesik a csapat, akkor sem történik semmi, mert ezek a játékosok, így is megérdemlik a dicséretet. Mindenki gondolja végig mennyi örömet szereztek már nekünk, és hát Ők is emberből vannak.
A lényeg: röviden pontokba szedem, aztán mindenki eldönti, hogy mi igaz belőle. Kicsit magyarázkodásnak tűnik de igaz.
Vereség okai:
1. 24 órás buszozás! (fáradtság)
2. Bíráskodás!!!!!
3. Az Inter szurkolók fanatizmusa (látszott Xaviékon,hogy itt ma pokol lesz)!
4. Rendkívül jól futballozó Inter, aki a helyzeteit is nagyon jól használta ki!
5. Egy gyenge Messi,Ibra,Xavi trió.

Amiért bízom a továbbjutásban és minden igazi Barca drukkernek bíznia is kell, az hogy, ezeket a dolgokat most a javunkra kell fordítani.

Nem hiszem el, hogy az említett trió még egyszer tud ilyen enerváltan játszani. Nem hiszem, hogy kap bírói segítséget az Inter (sőt, nehogy legyen majd kompenzáció). Nem lesz 75.000 olasz fanatikus. Nem kell utazni, elvileg teljesen pihenten várják az ütközetet.

Egy szó mint száz!Most meg lehet, meg is kell, és meg is fogják mutatni, hogy miért a világ legjobb csapata a miénk.

Nagyon el voltam keseredve tegnap este, de érzem, hogy még nincs lefutva ez a párharc.

Előre Katalónia, Előre Barca a győzelembe.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.04.21. 14:27:12

barca 1986 írta:
barcafan07 írta:nem szabad le írni a fiukat én bízom PEPben és a csapatban jövőhetén ki fogják harcolni a tovább jutást és ha mégsem ez a csapat akkor is meg érdemli a tiszteletet mert nekem csak barca volt lesz és marad a csapatom még akkor is ha a harmadosztályba esnek vissza
valld be, h nem vagy magyar!:-)
így kell hozzáállni ahhoz a csapathoz, amit szeretünk!

remélem, az inter nem lesz ilyen erős akaratban, mint otthon volt. akkor meglehet a 3 gól különbség is!
én is magyar vagyok és én is így állok a csapathoz. :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2010.04.21. 14:24:16

barcafan07 írta:nem szabad le írni a fiukat én bízom PEPben és a csapatban jövőhetén ki fogják harcolni a tovább jutást és ha mégsem ez a csapat akkor is meg érdemli a tiszteletet mert nekem csak barca volt lesz és marad a csapatom még akkor is ha a harmadosztályba esnek vissza
valld be, h nem vagy magyar!:-)
így kell hozzáállni ahhoz a csapathoz, amit szeretünk!

remélem, az inter nem lesz ilyen erős akaratban, mint otthon volt. akkor meglehet a 3 gól különbség is!
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2010.04.21. 14:22:20

Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2010.04.21. 14:07:32

nemtom nemtom.
mi ez a nagy zsozé hype? oké, nem mondom, hogy nem volt tökéletes a tegnapra kitalált taktikája, de semmit sem ért volna a zseniális taktikus, zseniális taktikája, ha a Barca hozza a tudásának legalább a 70%-át.
jóformán az egész csapat betlizett, nem volt egyetlen jó teljesítménye sem, csapatként sem funkcionált jól a Barca. totál megilletődöttség, totál amatőrizmus és még az akarat is hiányzott (engem speciel ez zavart a legjobban).
volt már nem is egy ilyen meccs, ahol szinte semmit sem mutatott meg a csapat abból, hogy miért tartják a világ legjobbjának, pechünkre most egy olyan hatékony játékkal jött az inter, ami ritka bármelyik csapattól.
amit várok a visszavágón:
-sokkal több akarat
-megfelelő kezdő, megfelelő játékosokkal senor Pep
-90000 katalán
-egy sokkal reálisabb inter (sz.rabb játékkal)

fel van adva a lecke, piszok nehéz lesz, de ha valaki, akkor ez a csapat képes a bravúrra
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.04.21. 14:01:43

Nem tudom, hogy volt-e már ez a cikk belinkelve, mindenesetre én most megteszem.

A cikk arra világít rá, hogy a labdabirtoklás nem minden egy csapatnál, azt jól is kell művelni. A cikk végén a Barcelona taktikájáról is bővebb szó esik és ami fontos, írnak a csatár nélküli játékunkról is.

A cikk a tegnap esti meccs előtt íródott, de sok mondata meg is valósult ennek a meccsen, miszerint Maicon előrébb tolódott, illetve Eto'o a szélekről indult befelé.

Érdekes cikk, szerintem érdemes elolvasni.

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... n-2025596/
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.04.21. 13:50:23

1. gól: Alves kalandtúrája Milito irányába, akin már amúgy is két ember volt Question Question Question Sneijder köszönte szépen.
Kép

Alves nem hibázott olyan óriásit mégsem az első gólnál.Tegnap még én is azt hittem...(egyébként pocsékul focizott megint)

2-0-ra simán lehet nyerni hazai pályán.És az az érzésem,h nyerni is fogunk.Nem kell még temetni ezt a csapatot.(sokadszorra)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2010.04.21. 13:32:30

Mourinho nagyon kitalálta, és megmutatta, hogy az Inter jelenleg az olasz foci csúcsa. Ha a Romának lepottyan a liga, 10/8 esetben az Internek akkor sincsen ellenfele a saját hazájában. Isten óvjon minket attól, hogy ez az ember elmenjen Madridba nyáron, mert iszonyatosan le fog főni a kávé, főleg egy olyan ligában, ahol 18 csapat a közelébe nem ér a Barcának és a Realnak. Még nagyobb versenyfutás lenne, 2 meccses ligával.

Visszatérve a tegnapra, nyugodtan és higgadtan azt gondolom, hogy tegnap Guardiola eltolta. Mourinho meg hatalmasokat húzott.

DE!!!

Guardiolát, a Barcelonát és a csapatunkat ismerve ez jövő héten nem lesz egy sétagalopp az olaszoknak. A csapatunkban, BÁRHOL, BÁRKI ELLEN, BÁRMEKKORA NYOMÁS ALATT is benne van a sima 4-5 gólos záporozás. Szóval, ha olasz barátaink mosolyogni jönnek ide, akkor rosszul teszik.

Semmi sem dőlt el, egy Barca ellen 2 gól előny pont annyira semmit sem ér jelenleg, mint a magyar válogatott selejtezősorozat előtti fogadkozása.

Guardiola tegnap lefőtt. De van akkora mester, ember és edző, hogy jövő héten 300%-os erővel mutassa meg, hogy vele nem lehet packázni.

Esélyek továbbra is 50%-on, bárki lepődik meg a véleményemen.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2010.04.21. 13:31:03

Elnézve a statisztikákat, illetve visszagondolva a meccsre egyre inkább az az érzésem, hogy nem az Inter volt annyira jó, hanem mi verettük meg magunkat, de nagyon.
Úgy kezdtük a meccset, ahogy idegenben kell játszanunk: tartjuk a labdát, aztán ha valami lehetőség, akkor feljebb léphetünk. Ez be is jött.
Mourinho taktikája alapvetően jó volt, de csak akkor csúcsosodott ki igazán, amikor a mi játékosaink kezdtek el érthetetlen hibákat védeni:
1. gól: Alves kalandtúrája Milito irányába, akin már amúgy is két ember volt :?: :?: :?: Sneijder köszönte szépen.
2. gól: Ellenfél térfelének közepén történt (szabályos?) labdavesztés után Maicon végigsprinteli a pályát, de a Barça-játékosok nem úgy gondolják, hogy ő épp focimeccsen van, hanem biztos csak úgy Forest Gump-osan "futni támadt kedve".
3. gól: Messi kicsit rövid passza után Xavi könnyedén labdát veszít a saját 16-osa előtt, amit az Inter 3 lépésből meg is mattol (kisebb lesről).
És ezeken kívül nem sok olyan momentum volt, amiből az tűnne ki, hogy az Inter annyira lehengerlően játszott volna, de pont ezek a dolgok nagyítják fel a teljesítményüket, illetve emelik Mourinhot ilyen magasságokba. Kicsit nagyobb odafigyeléssel ez kb egy félgőzös 1-1 is lehetett volna, 70-30-as labdabirtoklással. De még a 3-2 se lett volna rossz eredmény, ami igencsak sanszos volt a végét elnézve, és szerintem egyáltalán nem Pep volt a hibás abban, hogy ez nem jött össze. 0 szerencsével nem igazán lehet jó eredményt elérni pláne egy Inter ellen.

Mindenesetre 1 hét múlva egy új szituációval nézünk szembe. Nem továbbjutó helyzetből kezdjük a meccset a Camp Nouban, amire mostanában nem igazán volt példa. Aki itt továbbjut, az csak megérdemelten teheti.

Guardiolának pedig óriási gratuláció. 114 meccsnek kellett eltelnie, hogy valaki 2 góllal verjen meg minket. Csak így tovább.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
barcafan07
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2010.01.04. 11:07:23
Tartózkodási hely: zalaszentgyorgy

2010.04.21. 12:52:49

nem szabad le írni a fiukat én bízom PEPben és a csapatban jövőhetén ki fogják harcolni a tovább jutást és ha mégsem ez a csapat akkor is meg érdemli a tiszteletet mert nekem csak barca volt lesz és marad a csapatom még akkor is ha a harmadosztályba esnek vissza
visca el barca
Avatar
streho87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2009.08.27. 08:10:55

2010.04.21. 12:46:33

herlius írta:
streho87 írta:Ezt a 3-1-et lehet fogni akár a rossz játékra, vagy az utazásra, vagy a bíróra, de van egy dolog ami vagy mondhatnám azt, hogy aki mindennél fontosabb, őt meg úgy hívják Platini. Tavaly a BL előtt megkérdezték kit tart esélyesnek, Barcelona nagyon erős-mondta. Ki nyert? Hát mi. Tegyük hozzá nem is kis segítséggel ( ezúton is köszönjük Övrebö :D ). Az idei csoport sorsoláson megint feltették neki ezt a kérdést: Az idei válasza: Az Inter is nagyon jó csapat lett. És mit láttunk a chelsea ellen? Segítséggel léptek túl ők is a chelsea-n. Akkor vegyük a tegnapi meccset: Bár nem láttam munkahelyi elfoglaltság miatt, de olvastam / hallottam, hogy egy gól az les volt, akkor állítólag 11-est sem kaptunk...és kivel játszunk? Az interrel akit megnevezett Platini. Tehát ha nem sikerül jövőhéten olyan gólokat lőni amik nem lesgyanúsak akkor esély sincs, mert 11-est nem fogunk kapni, és sok-sok lest fognak beinteni ellenünk.
Szerintem ez egyáltalán nem új dolog. A foci hatalmas üzlet, egyben politika is. Talán nem véletlen, hogy a BL-ben még senki nem védett címet, egyszerűen ilyen szinten már igenis bele lehet nyúlni a meccsekbe. Nem feltétlenül van szükség mindig annyira látványos bírói segítségre, mint amit tavaly kaptunk Londonban. Néha elég, ha egy bíró csak olyan felfogásban vezet egy meccset, ami egyik csapatnak fekszik, a másikat viszont kizökkenti. A kompenzációs elv itt is érvényesül, mint a legtöbb csapatsportágban és a politika legtöbb területén. És azt kell hogy mondjam, valamilyen szinten ez nem is baj. Sem üzleti, sem sportpolitikai, sem társadalmi szempontból nem túl szerencsés már manapság az olyan szuperklubok uralkodása, mint pl. a 60-as évek nagy Real Madrid-ja, vagy a 70-es, 80-as évek angol klubjainak nyomasztó dominanciája. Valószínűleg ezért sem lesz még hosszú évtizedekig videóbíró, vagy egyéb pártatlan eszköz a meccseken. Tudják ezt a FIFA, UEFA vezetői is, és szvsz hallgatólagosan a klubok is bólogatnak. Ilyen körülmények között bizony nagyon nehéz lesz a továbbjutásunk, a szezon legjobb teljesítménye kell az egész csapattól.

igen és ezt látni a Serie A-ban is idén, behozhatatlan előnye volt az internek, mégis már a Roma vezet! Ott is a háttérben már belenyúltak, hogy tisztán már ne nyerje meg 4x a bajnokságot.
FC BARCELONA!FERENCVÁROS!
FRADISTÁNAK LENNI FELELŐSSÉG!!!
FRADISTA VAGYOK NEM TERRORISTA!!
Hattrick: Bokafogó SC (580760)
Bajnokság: V.114 (19386)
IFI:Bokafogó SC (1243476)
Avatar
streho87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2009.08.27. 08:10:55

2010.04.21. 12:42:43

zsuni írta:
Az interrel akit megnevezett Platini. Tehát ha nem sikerül jövőhéten olyan gólokat lőni amik nem lesgyanúsak akkor esély sincs, mert 11-est nem fogunk kapni, és sok-sok lest fognak beinteni ellenünk.
a 11es megadható lett volna, de inkább nem, a lesgólhoz meg annyit, ha les is volt, és tolják az intert, akkor az elején miért intették be lesnek ami nem volt az, ami 1 az 1 lett volna Milito és Valdes. hö?

akár tolnak csapatot akár nem, neked is feltűnő lenne, ha néznéd a legvégén a statisztikát és az lenne benne h 0 les...am meg tudom ajánlani a játékvezetői vizsgát és elég egy meccsen partjelzőnek lenned és megtudod mire céloztam...szerk: nem rossz szándékból meg semmi ilyesmi, csak azért vannak ilyenkor bizonyos dolgok, tapasztalatból mondom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára streho87 2010.04.21. 12:48:09-kor.
FC BARCELONA!FERENCVÁROS!
FRADISTÁNAK LENNI FELELŐSSÉG!!!
FRADISTA VAGYOK NEM TERRORISTA!!
Hattrick: Bokafogó SC (580760)
Bajnokság: V.114 (19386)
IFI:Bokafogó SC (1243476)
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2010.04.21. 12:33:54

Szerintem Pep ismét elszúrt valamit, amikor Ibrát levitte, Henrynak vagy Bojannak kellett volna erkeznie.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2010.04.21. 12:31:10

Ha csak 1 gólos lenne a visszavágóra a különbség, akkor biztosra venném a továbbjutást! A 2 gól már necces lesz, ráadásul Eto és Milito nehezen tartható!
Tegnap az Inter csapatként vert meg minket!
Dani Alves beadásitól rosszul vagyok! Hiába megy el a szélen, ha rosszul centerez! Teljesen hatástalan, ráadásul sokat szabálytalankodik és szövegel is! Vele is el kéne beszélgetni!
Az a baj, hogy jelenleg ez a csapat 2 embertől függ: Xavitól és Messitől. Ha őket kikapcsolják ba..hatjuk! És ezt már minden edző tudja! Ha Ini van, akkor még ő tud színt vinni a játékba, de senki más sem! Tavaly azért lettünk a világ legjobbjai, mert nem csak 2 emberen múlt a teljesítményünk! Volt egy Eto, Henry páros is, akik lőtték a gólokat! Pedro képes gólokat lőni, de játékban kevés sajnos! Ibra pedig észrevehetetlen! Nyáron kellenek ide majd játékosok, mert jövőre sem lesz jobb!
A visszavágótól én azt várom, hogy odaszögezzük őket a kapujukhoz! Nem szabad egy pilanatra sem kiengadnünk! Ha betalálunk, akkor minden sikerülhet!Ehhez viszont nagyon sok embernek fel kell javulnia, vagy nőnie a Barca játékához!Bízom a srácokban...remélem össszejön.
Avatar
messiisten
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009.08.28. 16:20:19
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.21. 12:31:10

Igaz, hogy a bíró is meg minden az út is benne volt de a meccsen semmi futás nem volt ilyet bl elődöntőben nem lehet csinálni!A Platini nem futhat a csapat helyett!!!
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.04.21. 12:27:27

Az interrel akit megnevezett Platini. Tehát ha nem sikerül jövőhéten olyan gólokat lőni amik nem lesgyanúsak akkor esély sincs, mert 11-est nem fogunk kapni, és sok-sok lest fognak beinteni ellenünk.
a 11es megadható lett volna, de inkább nem, a lesgólhoz meg annyit, ha les is volt, és tolják az intert, akkor az elején miért intették be lesnek ami nem volt az, ami 1 az 1 lett volna Milito és Valdes. hö?
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2010.04.21. 12:22:15

streho87 írta:Ezt a 3-1-et lehet fogni akár a rossz játékra, vagy az utazásra, vagy a bíróra, de van egy dolog ami vagy mondhatnám azt, hogy aki mindennél fontosabb, őt meg úgy hívják Platini. Tavaly a BL előtt megkérdezték kit tart esélyesnek, Barcelona nagyon erős-mondta. Ki nyert? Hát mi. Tegyük hozzá nem is kis segítséggel ( ezúton is köszönjük Övrebö :D ). Az idei csoport sorsoláson megint feltették neki ezt a kérdést: Az idei válasza: Az Inter is nagyon jó csapat lett. És mit láttunk a chelsea ellen? Segítséggel léptek túl ők is a chelsea-n. Akkor vegyük a tegnapi meccset: Bár nem láttam munkahelyi elfoglaltság miatt, de olvastam / hallottam, hogy egy gól az les volt, akkor állítólag 11-est sem kaptunk...és kivel játszunk? Az interrel akit megnevezett Platini. Tehát ha nem sikerül jövőhéten olyan gólokat lőni amik nem lesgyanúsak akkor esély sincs, mert 11-est nem fogunk kapni, és sok-sok lest fognak beinteni ellenünk.
Szerintem ez egyáltalán nem új dolog. A foci hatalmas üzlet, egyben politika is. Talán nem véletlen, hogy a BL-ben még senki nem védett címet, egyszerűen ilyen szinten már igenis bele lehet nyúlni a meccsekbe. Nem feltétlenül van szükség mindig annyira látványos bírói segítségre, mint amit tavaly kaptunk Londonban. Néha elég, ha egy bíró csak olyan felfogásban vezet egy meccset, ami egyik csapatnak fekszik, a másikat viszont kizökkenti. A kompenzációs elv itt is érvényesül, mint a legtöbb csapatsportágban és a politika legtöbb területén. És azt kell hogy mondjam, valamilyen szinten ez nem is baj. Sem üzleti, sem sportpolitikai, sem társadalmi szempontból nem túl szerencsés már manapság az olyan szuperklubok uralkodása, mint pl. a 60-as évek nagy Real Madrid-ja, vagy a 70-es, 80-as évek angol klubjainak nyomasztó dominanciája. Valószínűleg ezért sem lesz még hosszú évtizedekig videóbíró, vagy egyéb pártatlan eszköz a meccseken. Tudják ezt a FIFA, UEFA vezetői is, és szvsz hallgatólagosan a klubok is bólogatnak. Ilyen körülmények között bizony nagyon nehéz lesz a továbbjutásunk, a szezon legjobb teljesítménye kell az egész csapattól.
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2010.04.21. 12:18:28

" Tegnap összetört egy álom..."

A jövő hét igen nehéz lesz, elmehet ( sajnos el is fog ) a BL és a bajnokság is.
"A bírót hagyjuk legyünk, megint úriemberek"..... nevetséges. Valakinek az asztalra kellene csapni a vezetőségből (talán akkor a bajnokság meglenne).
apollon
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009.08.29. 12:19:51

2010.04.21. 12:14:13

Én sem értem hogy középpályán miért nem Yaya és Keita van, Keita jól támogatja a támadásokat, Yaya nagyon jó szűrő! Messit nem kell az Arsenal mecs miatt mindíg középen erőltetni! Henry pedig ha lehetőséget kapna előbb utóbb bizonyítana, az ő rutinja ilyen mecseken sokat érne! Pep mostanában mintha nem lenne ott fejben! A visszavágón csúcsformában kell játszani mert az Inter befog állni védekezni, az eredmény neki kedvez! Most lenne igazán szükség egy Messiásra vagy egy Messi 4-esre!!!!Istenem legyél velünk a visszavágón!!!!!
Balázsi Zoltán
ZoliX
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010.04.19. 13:17:55
Tartózkodási hely: Pest

2010.04.21. 11:54:53

szégyen lenne ha ez tényleg így működne... remélem lövünk két vitathatatlan gólt és kész... ha meg nagyon keresztbe akarnak tenni, megint pirosat kapunk valami mondvacsinált dolog miatt...
Avatar
streho87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2009.08.27. 08:10:55

2010.04.21. 11:49:37

Ezt a 3-1-et lehet fogni akár a rossz játékra, vagy az utazásra, vagy a bíróra, de van egy dolog ami vagy mondhatnám azt, hogy aki mindennél fontosabb, őt meg úgy hívják Platini. Tavaly a BL előtt megkérdezték kit tart esélyesnek, Barcelona nagyon erős-mondta. Ki nyert? Hát mi. Tegyük hozzá nem is kis segítséggel ( ezúton is köszönjük Övrebö :D ). Az idei csoport sorsoláson megint feltették neki ezt a kérdést: Az idei válasza: Az Inter is nagyon jó csapat lett. És mit láttunk a chelsea ellen? Segítséggel léptek túl ők is a chelsea-n. Akkor vegyük a tegnapi meccset: Bár nem láttam munkahelyi elfoglaltság miatt, de olvastam / hallottam, hogy egy gól az les volt, akkor állítólag 11-est sem kaptunk...és kivel játszunk? Az interrel akit megnevezett Platini. Tehát ha nem sikerül jövőhéten olyan gólokat lőni amik nem lesgyanúsak akkor esély sincs, mert 11-est nem fogunk kapni, és sok-sok lest fognak beinteni ellenünk.
FC BARCELONA!FERENCVÁROS!
FRADISTÁNAK LENNI FELELŐSSÉG!!!
FRADISTA VAGYOK NEM TERRORISTA!!
Hattrick: Bokafogó SC (580760)
Bajnokság: V.114 (19386)
IFI:Bokafogó SC (1243476)
progyface
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2006.11.15. 12:33:40

2010.04.21. 11:37:39

Alves tényleg bűnrossz jó pár meccs óta, de alattad egy fórumozó ki is snapshotolta a képet, Alves fogta a saját emberét Pandevet, Sneijder középpályás, őt egy középályásnak kellett volna kísérni valószinű, hogy Xavi a ludas.


Visszanéztem, teljesen igaz. Ott nem Alves volt a ludas, de szerintem nem is Xavi, hanem sajnos nagy-nagy szívfájdalmamra Puyol nézte el a szitut. Eltolódtunk miatta, Militót kellett volna fognia, Piguénak Pandevet és akkor már meg is vagyunk, Alves ott lehetett volna Sneijderen. Na de mindegy is, ha senki sem hibázna nem lenne gól.
A Keita dolgot értem, egy feladata volt, azt sajnos nem tudta teljesíteni. Szerintem ideje lenne őt is a cserepadra ültetni. Sok-sok kérdőjel van a fejemben még. Majd szépen lassan leírogatom őket, hát ha valakinek van valami értelmes magyarázata rá.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.04.21. 11:36:29

Aludtam rá egyet, ezeket érzem kulcsproblémának:
1. Buszos utazás, több órás ülés: köszi UEFA
2. Bírók: lassan már olyan fontosak, mint Egyiptomban egykor a fáraók: nélkülözhetetlenek (legalábbis a FIFA szerint), holott tegnap sokat segített volna nekünk a videó.... minek akarnak még két megfizethető embert a partvonalra? A gépeket nem lehet lefizetni - ez a bajuk?!
3. Nem futottunk eleget, legalábbis középpályától felfelé szinte semmit. Márpedig ez a játékunk veszte.
4. A védelmünk megrogyasztható, ha egy erős csapat támad ellenünk (ez ugyebár nagyon ritka eset, de tegnap 20 perc elég volt 2 gólra)
5. A kulcsjátékosaink csődöt mondtak ilyen-olyan okokból. Xavit pl. jól leszedték, de Ibra és Messi egyszerűen nem futottak semmit, lazultak.
6. A középpályánk védekezése korántsem volt olyan jó és hasznos: Keita, Busquets és Xavi össze-vissza futkároztak. A szélsők közül pedig csak Pedro jött vissza korrektül, Messi nem - bár nem tudom, hogy feladatköre volt-e, mindenesetre én hiányoltam. Támadásnál mondjuk visszajött kicsit a labdáért, de nem elég intenzíven.
7. Alves: neki külön pontot szentelek, mert ez már vicc, hogy mennyire rosszak a beadásai hónapok óta. A védekezése még OK (tudjuk róla, hogy nem az erőssége), de hogy a támadásokban gyakorlatilag nullát ér a segítsége...
8. Azt hiszem, minden kétkedő láthatja, hogy szükséges egy minőségi középpályás leigazolása, aki érti is a játékunkat, és a Pep által favorizált új rendszerben (4-2-3-1) simán meglenne a kezdőtagsága: Fabregas például. Ha Iniesta vagy Xavi lesérül, akkor nagyot zuhan a középpályás játékunk - megint egy nagyon fontos eleme a játékunknak.

DE: ezt az Intert vernünk kellett volna így is 2-1-re legalább. Az akarás és a futás hiánya (vagy részleges hiánya) okozta a vereségünket a bírói tevékenykedésen felül.
Válasz küldése