Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
skadi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007.01.11. 12:12:40

2009.05.28. 08:41:59

sok egyéb mellett azon röhögtem,mikor a közvetítés végén mondták:nézzük meg a találkozó legszebb pillanatait...
és egy két tényleg szépésjó jelenet után szkólsz pároslábbal ugrik rá sergióBre... :twisted:

ritka jó egy este volt :wink:
Avatar
Laci0820
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2007.12.25. 23:13:26

2009.05.28. 08:15:04

Fantasztikus ez a Barcelona!

Erre nem lehet már szavakat találni, nincs rá szó!
Ez a Barca minden idők legjobb Barcája! "Pep-Team" csodálatos amit Pep Guardiola művelt ebben az idényben!

Múlt évben még harmadosztály és idén Bajnokság,Kupa,BL, Fenomenális!

Mindörökké Barca !!!

Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom,

BARÇA!! BARÇA!! BAAAARÇA!!!!
Kép
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.05.28. 08:04:52

Az nem járja, hogy az "Év fórumozója" ne gratuláljon ezerszer is
az "Év csapatának"!
Igazán földöntúli érzéseim vannak!!!!
Szerintem még a földönkívüliek is nézték a meccset és csodálkoztak
a Barca csodálatos játékán!!!
Elloptak egy műholdunkat és azon megfigyelték az Univerzum
legjobb csapatát!
Még most reggel is szélesvásznú a mosolyom, megvettem a mai
Nemzeti Sport papírkiadását, hogy elarchiváljam az eseményt!
Apropó archiválás!!!
Remélem hogy valamelyikőtök felvette a meccset DVD-re és vállalkozik
annak sokszorosítására is, mert a párizsi győzelmünk mellé a rómait
is magaménak akarom tudni!!
Mindenki epedve várja ezen biznisz beindítását!
Kérem az önként jelentkezőt a feladatra!
Ilyen édes teher kevés van!
Visca el DVD!!! Visca el Barca!!!
K.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.05.28. 08:03:46

Én bevallom őszintén hogy az első 10 percben azt hittem hogy elvesztünk.De aztán jött a jóöreg labdatartós játék.
Számomra Puyol a meccs embere. Slyvinho kellemes csalódás volt.Ő is nagyon jó volt, hiányozni is fog. Toure nagyokat hibázott de voltak nagy pillanatai. Ennyi.... gyengébb kerettel győztünk. Sokkal több esélyünk lesz a címvédésre mint nekik volt tegnap. Ez a csapat a keretet tekintve nem volt olyan tökéletes. A kispadot kell majd erősíteni. Henry helyére kell cserének találni valakit. A mostani keret gondjainak(balszél) megoldásával sokkal erősebb lesz a jövő évi Barca mint a mostani. Pokolian jó helyzetben vagyunk tudjátok-e?
A csillogó gyémánton csak egy kicsit kell csiszolni. És jövőre garantáltan nem fog tudni megállítani minket senki. :twisted: :twisted:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bali 15 2009.05.28. 08:06:54-kor.
Avatar
13l4cks!d3
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2009.05.27. 15:34:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2009.05.28. 07:57:11

Az eleje úgy indult ahogy vártam az első 9 percig, a MU megnyomta a játékát ahogy várni lehetetett és ahogy Txiki mondta A Manchester United nem fog kitámadni. Talán ő tudott vmit amit a MU nem, hogyha kitámadnak mi lesz belőle. Sikerült vezetést szerezni amikor a MU úgy érezte hogy ennél jobban nem lehet megfogni a Barcat !!! Innentől logikus hogy szétestek és még a kommentátor is röhögött a MU-n.: Itt láthtjuk Ferdinándot aki hátba sarkalta magát és örült neki ! Innentől a játék a szokásos Pep-féle Barcelona játék volt. Én csodálom Messit véleményem szerint a világ legjobb játékosa és ezt most is megmutatta ! 168 cm és egy gyönyörű fejes gól ennél több kell a MU-nak ? :D A csapat hozta a formáját a 3 alapember hiányzásával. Egyszerűen repesek az örömtől !!!

VISCA EL BARÇA !!!
kovacszoli10
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009.05.08. 08:57:47

2009.05.28. 07:55:40

Sziasztok!

Csodálatos este volt!Feltették az íre a pontot!Azt hiszem bejött amire gondoltam,az első 10 percet leszámítva mi irányítottunk és két pazar gólt szereztünk!Na most lehet szídni Samut!Emberek mit csinált a gól előtt ezzel a tehetséges Vidiccel?A végén úgy kellet levezetni a pályáról, mert nem tudta,hogy merre induljon szerencsétlen!Hát a kis Leo
meg bebizonyította, hogy a világ legjobbja!Középpálya kivétel nélkül parádézott, a védelem előtt meg le a kalappal!
Nekem Puyol játéka tetszett a védelemből a legjobban,ha még a végén berúgja azt a helyzetét,de ne legyünk telhetetlenek!Pep megcsinálta,a csapat megcsinálta amire vágytunk!!!Akik azt mondták,hogy még erős csapattal nem találkoztunk a szezon során,azoktól szeretném kérdezni!Nem lehet,hogy a Barca ennyivel jobb mindenkinél és ezért tűnik mindenki gyenge csapatnak!
Tegnap sokan azt mondták,hogy eljött az igazság pillanata,majd jön az MU.
Hát jött,és ahogy jött úgy ment is!Eljött bizony az igazság pillanata,megmutattuk,hogy miről szól a foci!A Bozsik Peti mondta meg az élest!A Barcánál a művészek, az MU nál a racionalitás,de ha a művészek alkotó kedvükben vannak,akkor ott bizony csoda születik,na ez volt tegnap este Romában!!!További szép napot Barca drukkerek!!!

BARCA FOREVER!!!
Manheim István
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2007.09.16. 18:37:30
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.28. 07:44:09

Gratulálok ennek a csodás csapatnak!!
Köszönet a játékosoknak edzőnek és az elnöknek meg mindenkinek aki ezért dolgozott hogy nekünk Barca szurkolóknak örömet szerezzenek.
Ennek a csapatnak egy valami múlja felül a tudását ...és az a szerénysége.
Ez annyira feltűnő hogy nem láttam még egy csapatnál se.Alázattal vannak a futball iránt.Cristiáno a mentalitásával sose férne be ilyen csapatba.

Magyar vagyok de a szívem Katalán!!!!!!!!!!!!!!

VISCA EL BARCA

BARCA BARCA BAAAAAAAAAAAAAAAAAAARCA
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2009.05.28. 07:41:19

Reggel van...rájöttem,h élek még...ebben Szandi is segített (zörgött mikor a kávéját csinálta és én felébredtem) ,aki épp az imént ment el suliba...Na szóval a tegnap este!
Volt egyáltalán tegnap este????????????
Volt ááááááááám,nem is kicsi!Hogy hogyan a fenébe sikerült lealázni az angolokat,azt nem tudom, de azt igen: Ördögh (máskor kicsit halkabban,mert tudod vannak szomszédaink :P ) pálesze fincsi volt...
A viccet félretéve: én kb teljesen meg voltam róla győződve:átmegy rajtunk az úthenger.Ahogy a MUccs indult,sztem senki nem vonja kétségbe.
Aztán villantott a CSAPAT a maradék játékidőben,erre a legjobb "rövidke" kifejezés tényleg csak az, amit a cikkben Iván is használt : "...A Barca megdöbbentő fölénnyel nyert, és győzelemre vezette a támadó futballt, illetve a saját, külön bejáratú futballfilozófiáját..."
Nincsenek szavak,csak a reggeli félnyolcas könnyek,na meg marad a takarítás.....de most abszolút nem bánom

:wink:
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Avatar
henry&eto
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2007.09.02. 22:55:36
Tartózkodási hely: Öskü

2009.05.28. 07:40:59

Le a kalapppal a csapat előtt!Huhhhha nem is tudom miot mondjak!Nagyon gyönyörű évadon vagyunk túúúl!És egy triplázással koronáztuk meg!Nagyon szép volt NAGY TAPS A BARCÁNAK!MINDEN ELISMERÉSEM AZ ÖVÜKÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
---Forza Barca---
Wallace92
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.12.08. 09:03:19

2009.05.28. 07:28:13

ennyi,én mindvégig tudtam hogy a Barca nyer:D
Avatar
tubatibi
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2009.01.31. 09:10:15

2009.05.28. 07:17:23

Gratulálok!

Meghajolok a Barcelona előtt...Muszáj lesz...

Tudom, hogy mindig azt mondjuk, hogy majd jövőre, de igen most is azt mondom, jövőre sokkal jobb csapatunk lesz...
Remélem lesz egy teljesen átalakult Milan, egy erős Inter, A 4 angol csapat, Spanyolországból meg 3-4 erős csapat és újra nyílt lenne a Bajnokok Ligája, újra hatalmas csatákat láthatnánk, remélhetőleg Real győzelmekkel. :)
bob marley fan.
Avatar
Bobán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2008.08.20. 17:50:16
Tartózkodási hely: Szeged

2009.05.28. 07:08:51

mikkor? jövőre
Avatar
Bobán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2008.08.20. 17:50:16
Tartózkodási hely: Szeged

2009.05.28. 07:08:19

na nagy barcások akik az mu-ra fogadtak hol vagytok??? megmondtam hogy gálázni fogunk!!!!!
vd17
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2006.08.08. 15:40:24
Tartózkodási hely: Ózd

2009.05.28. 06:38:09

Új legenda született...Jól jegyezzük meg ezt a csapatot,mert ilyet nem tudom mikor fogunk megint látni!!!
"Ha olyan játékosokkal találkoznék szembe a pályán,mint a Barcelona játékosai,valószínűleg én is forognék,mint a tojógalamb..."-Nyilasi Tibor

Gránátvörös-kék,egy darab a lelkemből...
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2009.05.28. 06:33:24

Gyönyörü este volt, bár én féltettem a csapatot a védelem miatt és akármilyen az öröm az ellenfél jó csapat de tegnap csak erre tellett nekik. Én Ture és Pique játékát emelném ki, óriásit csináltak. A lényeg: 10 perc az övék volt, 80 a mienk. Ami elég is. Csak maradjon a lendület jövöre is.
Fecó
Scumy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2007.01.04. 18:08:35

2009.05.28. 06:04:19

Köszönöm a CSAPATNAK ezt a felejthetetlen, történelmi szezont! Milliók szívébe hoztak örömöt, szeretetet egy év alatt!
BL-döntő legjobbja? Lehetetlen ennyi gigászközül választani, nálam méltón kapná meg Puyol, Piqué, Valdés, Iniesta, Xavi, Messi...de ezt inkább a CSAPATNAK adnám, a játékosoktól kezdve a személyi edzőkőn át, Laportán és Guardiolán keresztül egészen Cruyffig! A Barca ismét elfoglalta méltó helyét! Köszönjük! =D> =D> =D> \:D/
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.05.28. 04:48:16

Áááálééé áááálééééééééé, Csak a Barca áléééééééé, csak a Barca álé, csak a Barca álé, csak a Barca álééééééééé

Barceloooooona, Barceloooooona, Barceloonaaa éééóóóéééééé, Barceloooona, Barceloooona, Barceloonaaaa éééééóóóééééé

Aaaaaki nem ugrál madridista olé, olé, aaaaki nem ugrál madridista olé, olé

Egyszerűen senkik vagytok olé, olé, egyszerűen senkik vagytok olé, olé

Campeooooones, campeoooooones, campeoooneees éóóóéééééééé, campeoooooones, campeoooooones, campeooooneees éóóóóééééééé.

Hopp...keresd...keresd...hol a labda? Keresd.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Srácok most vagy én nem látok jól vagy tényleg BAR 2-0 MAN

Nem tudja valaki mennyi lett a meccs vége?

Srácok jó lenne ha nem a nyári edzőmeccsek egyikét néznénk hanem átkapcsolnánk az M1-re mert azt mondják hogy megy a BL döntő. Az biztos izgalmasabb :lol: :lol:

Nézd már öcsém az öreg hogy felpattant a helyéről? Mi lett azzal felment a vérnyomása vagy mi történt? :lol: :lol:

Miiiiiiiivan Roniiiii tán csak nem ideges vagy? Mi a baaaaaj? Mondd el nyugodtan. Jaaaaa hogy 2-0 nem oda....bocsi nem szóltam :twisted:

Srácok...most amúgy mi az a kupa ott középen? Meg azt kinek akarják átadni?

Miiiiiiiii van köcccccccccsög? Mér sírsz kutttya? Tán csak nem kikaptatok? :twisted: :twisted:

Srácok figyeljen ide mindenki, csendet kérnék....lenne egy kérdésem. Ki nyerte a meccset? Talán csak neeeeeem? Barcelooooooona, Barcelooooona, Barceloooonaaaa éééóóóéééééééé, Barceloooooona, Barceloooooona, Barcelooooonaaaa ééééóóóóéééééééééé :twisted: :twisted: :twisted:

És a Queen-We are the champions című száma legalább 12x Csak egy pár rigmus és beszólás ami az utolsó 3-4 percben és a lefújás után 1.5 óráig ment a helyen ahol néztük


Ezt nem lehet felfogni, hogy megéltem egy triplázást. Eddig a futballtörténelemben ez csak 4 csapatnak sikerült. Mi lettünk az 5.-ek. Ilyen míg élünk, nincs nagy esélye hogy lesz mégegy. Úgyhogy ezt a dátumot, 2009. május 27.-ét nagyon de nagyon mélyen be kell vésni az emlékezetünkbe. Nem mintha amúgy annyira meg kellene erőltetni magunkat :twisted: Tényleg egész egyszerűen felfoghatatlan amit ez a CSAPAT idén véghezvitt. És nem a nyögvenyelős 1-0-ák. 4-0, 5-1, 6-1, 6-2 :twisted: :twisted: :twisted: 4-0, és végül egy 2-0-al raktuk fel a koronát az idei teljesítményünkre. Az a "probléma", hogy ennek a csapatnak innentől már csak lefelé vezet az út. Az hogy jövőre megnyerjük a bajnokságot meg mondjuk a Kupát, vagy akár a BL-t :lol: Az már csalódás lesz mert csak 2-t nyertünk :D :D :D


Köszönöm Istenem hogy BARCELONA szurkoló vagyok
:oops: :oops: :oops:
Mosquito

2009.05.28. 04:41:38

Max mea culpa!
Nem hittem hittem bennük, de azért titkon bíztam benne, hogy ismét hülyét csinálnak belőlem miután ellenük tippeltem. :D

Gratula a Csapatnak és köszönöm nekik ezt a felejthetetlen szezont!
Avatar
csaba86
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2008.04.22. 14:39:53
Tartózkodási hely: Mikor hol..... ;)

2009.05.28. 03:41:05

Gyerekek én sírtam......

Szégyen vagy nem szégyen , ez egy olyan pillanat volt életemben amivel kevés tud majd versenybe szálni.....
Kubala
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2005.01.17. 21:30:56
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.28. 03:10:29

Fecooo, ezt én is számoltam, 11-ből 7 saját nevelés, ilyet legutóbb talán az Ajax csinált 95-ben. És ezután minden madridista, chelseas tehet egy szívességet... Ez nem mázli volt, a mázli inkább ahhoz kellett volna, hogy adjon tizit a bíró Londonban, de előtte Barcelonában? Biztos teljesen tisztán játszott a Chelsea... Véletlenül, mázlival nem lehet 160 gólt rúgni egy idényben. Az angol csapatok mindent belevéve nem lőttek annyit, mint a Barcelona csak a bajnokságban. Én egyébként csak annyit akartam, hogy sima döntő legyen, ne Liverpool-Milan vagy ManU-Bayern, de sima döntővel azt hittem, hogy a ManU nyer, ehhez képest a Barcának volt olyan sima ez a meccs, mint egy billiárdasztal. Álmodni nem mertem ilyenről. Gyönyörű!!!! Jövőre, a Bernabeúban ismételni kell!!! :) Ja, és köszönjük Piquét, hogy ilyen jól nevelték Manchesterben, nélküle nem sikerült volna. Guardiola a legnagyobb edző lett, sé most már lehet mondani, hogy DREAM TEAM II :twisted: :D :lol: :!: :!: :!:
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2009.05.28. 02:31:56

Danival meghódítotttuk PESTET!!!!!!!!!!

CAMPEEEEONEEEEEEES, CAMPEEEEONEEEEEEES, CAMPEEEEONEEEEEEESLÉÉOLÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ

A MIÉNK A VILÉG LEGJOBB CSAPATAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!

GUARDIOLAAAAAAA SZERETLEEEEEEEEEK!!!!!!!!!
Avatar
LPKeke
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2008.05.21. 15:26:36

2009.05.28. 02:23:18

Életem egyik legszebb éjszakája!!! Undurító, de kezdek józanodni, de nincs ezzel semmi gond. Észrevételek: Sylvinho élete egyik legjobb meccsét játszotta, ez az első megjegyzés, mert oké hogy Messi, Xavi, Eto és a többi, de a brazil mit művelt?! alig volt rossz labdája, volt veszélyes beadása és 36 évesen ezt művelni, amit ő csinált az megsüvegelendő!!!Amúgy meg Messi volt a legjobb mikor a cipőjével szaladgált gólörömében.
Úgy száz emberel és egy csapat spanyollal erasmusossal néztem végig a meccset és nehéz leírni azt ami tapasztaltam. mintha egy stadion lelátóján lettünk volna. ugráltunk, énekeltünk, ha CR-hez került a labda vagy szabálytalankodott akkor 80 középső ujj lendült a magasba és még sorolhatnám...Szóval köszönöm Barcelona, köszönöm az élményt és a 150 forintos sört, hogy egy darabig ünnepelhetünk!!!
Avatar
bzozo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:19:37

2009.05.28. 02:10:56

BAAARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nincs senki nalunk jobb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BARCAAAAAAAAAAA BARCAAAAAA BARCAAAAAAAAAAAAAA :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :D
VISCA EL BARCA
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2009.05.28. 01:16:36

megmondom őszintén ,nem hittem volna. Megértem néhány csodálatos pillanatot ,de ez a diadal mindent visz.
Köszönöm :!:
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.05.28. 01:15:04

Dani, megértem, mit érzel! mindannyian hasonlóan érzünk!

a kezdőcsapatban 7 saját neveléssel, a knock-out szakaszban 3 bajnokot elintézve diadalmaskodtunk!
Válasz küldése