Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.04.09. 11:03:57

A Manchester-nek 1986 óta nincsenek edzőproblémái.
Remélem hogy a Barcának sem lesz az elkövetkezendő 20 évben. :D
socio66

2009.04.09. 10:59:19

Tavaly a Manchester is mindent vitt,mégis ott vannak idén is valamennyi kupa végjátékában.
Sok múlik az edzőn is,Rijkaard nem tudta megfelelően kezelni azt a helyzetet, ami kialakult a 05-06-os csapatnál. Ez a veszély viszont Peppel nem igen fenyeget.Persze megvan a veszélye,hogy néhány játékos-ha idén minden klappol-leengedhet,gondolok itt Eto'o-ra,aki egy esetleges aranycipő,valamint 2 Bl és 3 PD trófea begyűjtése után nem biztos,hoyg ugyanazzal a motivációval futna ki a gyepre,vagy ott van Titi,ő sem biztos hogy kipengetne egy ilyen évet jövőre is egy Bl és egy PD siker után..
De azért van az edző-aki ráadásul nem is akárki-hogy vagy helyretegye a játékosokat,vagy pedig kicserélje őket..
Nem lesz itt gond,én azt mondom,gyűjtsük be a trófeákat,aztán majd ráérünk a motivációs problémákon agyalni :)
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.04.09. 10:51:58

Az idei csapatnak csupán egy problémája van a balszél. Illetve az sem olyan rossz de a másik oldalhoz képest.Túlságosan függ a csapat játéka Messi-től.Az lenne a jó ha sikerülne mindent megnyerni és majd nyáron a gyémántot tovább csiszolni. És talán a csapat ugyanolyan SŐT jobb is lehet.
Az pedig irónikus lenne ha jövőre is sikerül megnyerni a BL-t mert a Bernabeu-ban lesz a "le grande finale".
Röviden azt mondanám hogyha a BL döntőt elbuknánk(márha bejutunk) lehet akkor lehet hogy a csapat megfosztja magát még 1 BL serlegtől.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bali 15 2009.04.09. 10:59:31-kor.
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.09. 10:50:40

hát, ha arra gondolsz, hogy amikor 05/06-os szezonban megnyertük a BL-t és a bajnokásogot is, és a köv. szezonban annyira elbíztuk magunkat, hogy egyiket se nyertük meg, akkor igazad van, de attól még küzdenünk kell, hogy megnyerjük a BL-t, és a bajnokságot. Forca Barca, húzzuk be mindegyik serleget! :wink:
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.04.09. 10:43:55

OvaMind írta:
Szerintem meg nem vagy normális... és egy normális szurkoló a csapatáért szorít.
Nah látod az nincs kizárva hogy van 1 kis bajom...

Viszont soha, de soha 1 hsz-ben se írtam azt és nem éreztettem senkivel hogy ne a csapatért szorítanék. Én is ugyanúgy örülök, ugyanúgy sírok.

De ne bízza el magát senki, nincs megnyerve még 1 cím se.
És lehet hogy a Chelsea ellen bukunk ha az lesz. Benne van a pakliban. Ahogy az is hogy a döntőben bukunk.
Viszont 1 Bl döntőben 1 Mu szerintem bőven esélyesebb lenne mint mi, nem játéktudásban, mert abban idén a világon senki se jobb mint mi, viszont lelkiekben. Aki ott van 1 11esre attól hogy elbukjon 1 Bl döntőt, azt szerintem sok meglepetés nem érheti, nem pánikol be ha hátrányban van.

Természetesen bízom a csapatban, de úgy érzem jövőre lehet csak lemérni majd a csapat igazi erejét. És hosszútávon, hogy sikersztori és happy end legyen ez az éra, SZVSZ nem kéne megnyerni idén a Bl-t. :arrow:
Igen lehet hülyézni hogy így gondolom, de ez nem jelenti azt hogy ne lennék ki.....ttul letörve ha nem nyernénk meg a Bl-t.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.04.09. 10:39:46

OvaMind írta:
lluisllach89 írta:
gekkodan írta:Nincs legfontosabb. Minden cím ugyanolyan fontos, amikor játszunk és minden sorozatban 150%-al kell meghalni. Ha így is kiesünk, akkor ez van, de büszkén tettük. Vérrel és verejtékkel kell a győzelemért küzdeni a legutolsó percig.

Egy ilyen csapatnak nincs olyan, hogy a bajnokság-kupa-BL háromszög csúcsai között sorrend lenne. Minden cím fontos és mindegyikért hajtani kell.
A hozzáállást én nem vitattam, ez tiszta sor hogy meg kell halni a pályán.

Maximalista vagy, és ez jó. Én is szeretném az összes címet. Nekem azonban a tavalyi év után túl erős a kontraszt, a következő év lesz a legfontosabb talán ott lehet majd az igazi erőviszonyokat felmérni.

De hogy a mostani évhez több hasonló jöjjön, előnyösebb lenne ha nem nyernénk meg a Bl-t. És a véleményem nem változik, mert a lejjebb található érveimet továbbra is tartom.
Szerintem meg nem vagy normális...értem, hogy mire gondolsz, de nagyon nagy baromság. A BL hihetetlenül fontos trófea, és egy normális szurkoló a csapatáért szorít.

Megjegyzem, hogy Henryn, Alvesen kívül (akikkel hozzáállásbeli problémák sosem voltak, sőt...) mindenki ott volt a nagy menetelések idején, így már most jóllakottnak kellene lenniük a te logikád szerint...
Abszolút igazad van. Egy igazi sportolónak ilyen szinten már nem lehetnek motivációs problémái. lluisllach89 logikája alapján soha nem lettek volna címvédések a különböző sportágakban. A mi fantasztikus pólóválogatottunk pl. hogyan volt képes csodálatos játékkal bezsebelni sorozatban harmadik Olimpiai címét? Hiszen a keret nagy része már mindent megnyert, amit a sportágon belül meglehet. Egy sportember nem így gondolkodik. Neki minden nap, minden új meccs új kihívást, új motivációt jelent. Biztosan nem fog mindent megnyerni a Barca sem, mert ez abszurdum. Viszont ezzel a mentalitással szinte elképzelhetetlen hogy ne nyerjünk trófeát az idén. A jövő pedig bizonytalan, nem hiszem, hogy ennél egységesebb, motiváltabb csapatot tudnánk jövőre kiállítani, hiszen semmilyen garancia nincs erre. Sok apró dolog kavarhat be egy csapat életébe: elnökválasztás, új igazolások, komolyabb sérüléshullám, stb stb. Ezek a fiúk most vannak egyben, most nagyon akarnak és ez látszik is rajtuk. Szvsz csak rajtuk múlik, hogy mit érnek el év végére.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.04.09. 10:38:50

"előnyösebb lenne, ha nem nyernénk meg a Bl-t"
"nem szabad idén megnyerni a bajnokok ligáját"

Öcsém szerintem keress egy kötelet meg egy rozoga sámlit... :D
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.04.09. 10:21:40

"előnyösebb lenne, ha nem nyernénk meg a Bl-t"
"nem szabad idén megnyerni a bajnokok ligáját"

Ne haragudj, ekkora marhaságot már rég olvastam. A motivációs érved szerintem elég gyenge, pl.: lance armstrong, schumacher, jordan, SAF-ezek a sportemberek aztán tényleg jól laktak, mégsem otthon isszák a sört a tévé előtt. Egy bl győzelemtől még senki nem száll el. Ronnie sem attól lett gatya...
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2009.04.09. 10:07:28

Köszönöm a tegnapi estét a csapatnak!

Azulgrana para siempre!
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2009.04.09. 10:05:12

lluisllach89 írta:
gekkodan írta:Nincs legfontosabb. Minden cím ugyanolyan fontos, amikor játszunk és minden sorozatban 150%-al kell meghalni. Ha így is kiesünk, akkor ez van, de büszkén tettük. Vérrel és verejtékkel kell a győzelemért küzdeni a legutolsó percig.

Egy ilyen csapatnak nincs olyan, hogy a bajnokság-kupa-BL háromszög csúcsai között sorrend lenne. Minden cím fontos és mindegyikért hajtani kell.
A hozzáállást én nem vitattam, ez tiszta sor hogy meg kell halni a pályán.

Maximalista vagy, és ez jó. Én is szeretném az összes címet. Nekem azonban a tavalyi év után túl erős a kontraszt, a következő év lesz a legfontosabb talán ott lehet majd az igazi erőviszonyokat felmérni.

De hogy a mostani évhez több hasonló jöjjön, előnyösebb lenne ha nem nyernénk meg a Bl-t. És a véleményem nem változik, mert a lejjebb található érveimet továbbra is tartom.
Szerintem meg nem vagy normális...értem, hogy mire gondolsz, de nagyon nagy baromság. A BL hihetetlenül fontos trófea, és egy normális szurkoló a csapatáért szorít.

Megjegyzem, hogy Henryn, Alvesen kívül (akikkel hozzáállásbeli problémák sosem voltak, sőt...) mindenki ott volt a nagy menetelések idején, így már most jóllakottnak kellene lenniük a te logikád szerint...

Viszont egyrészt már Deco és Dinho nincs a csapatban, másrészt nem Rijkaard az edző.

A 2 renitens játékos (sajnos) ott tart ahol, fanatikusabb edzőnk van most, és egz a gárda egy igazi CSAPAT!

Forca Barca, szép volt fiúk!
Avatar
bando8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2006.02.11. 18:47:45

2009.04.09. 09:30:12

úgy gondolom h most már ott leszünk az elődöntőben. fantasztikus játékkal ütöttük ki ellenfelünket, de vegyük figyelembe, h ezt a wolfsburg is megtette a hétvégén és ennek fényében tekintsünk az eredményre.
nagyon nagy párharc van készülőben az elődöntőben. de senki ne várjon ott is ehhez hasonló meccset. és igen is fontos dolog h Guus Hiddink áll majd az ellenfél kispadja előtt, mert ő egy hatalmas stratéga és fantasztikus edző. biztosan kitalál majd vmi jó taktikát. viszont én abban reménykedem h ők sem tudják majd megállítani a mi fantasztikus támadótriónkat.
Viszont még egy dolog ami majd nekik kedvez, h ez után a meccs után mindenki azt mondja majd h mi vagyunk a párharc favoritjai. és minket nyom az esélyesség terhe. persze talán majd emiatt sem kell aggódnunk mert ez a csapat eddig az esélyesség terhét is nagyon jól viselte.
a lényeg persze h fantasztikus a csapat! Forca Barca! gyerünk gyerekek!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.04.09. 09:20:14

Nagyon örülök!
Fantasztikusan játszott a csapat!
És hosszú idő után megint fogadtam a győzelmünkre! :lol:
A "mágikus trió" jellemzi a meccs összképét.

A Chelsea viszont nagyon meglepett.
de lehet hogy rosszul teszem, de tőlük kevésbé félek mint a Pooltól!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2009.04.09. 09:17:57

lluisllach89 írta:V az én véleményem szerint nem szabad idén megnyerni a Bajnokok Ligáját.
Értem, mire akarsz kilyukadni, de véleményem szerint ez nonszensz. Éppen ezért küzdenek, a szurkolók is ezért szorítanak, csak a trófeák számítanak. Igen is mindent meg kell nyerni, amire lehetőség van!
Etooka írta:Mindenki Hiddinktől fél, holott tudtommal nem ő fog játszani... :roll:

Hiába tudja az orosz a megfelelő taktikát, azt meg kell valósítani
Hiddink holland.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Colos 2009.04.09. 09:43:42-kor.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2009.04.09. 09:15:03

ami engem illet az aggódó, pesszimistább fajtához tartozom, így volt ez a meccs előtt is!
A tisztesség úgy kívánja, hogy elismerjem ezúttal az optimistább forgatókönyv közül is a leg optimistább jött be!
Az első félidő... hát az maga a gyönyörűség! MINDEN úgy klappolt ahogy a nagykönyvben meg van írva, felejthetetlen, csodaszép.
A második játékrészben is maradt az elképesztően kreatív pontos sokmozgásos JÁTÉK, egy meggyőző erő demonstrásió ( igz gólok nélkül)
Azért a kisördög:
Most miből lehet tudni, hogy nem a Bayern volt TULONTÚL gyenge?! Mert ha igen akkor ugye, kicsit más a leányzó fekvése.
Senki ne értse félre, ez a győzelem a helyén van, tétmérkőzésen, neves csapat ellen ez OK.
Talán azt mondanám még, hogy a patinát erre a trófeára, a további győzelmek tehetik fel, és nincs kétségem, hogy látunk még ilyet.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.04.09. 08:55:12

Először is gratulálok a srácoknak!!Zseniális volt!!Ilyen játékkal minimum 2 kupát nyernünk kell.Lenyűgöző az a mentalitás ami Guardiola átadott a srácoknak és ahogy ők megvalósítják!

Az elődöntőről meg annyit hogy először azért legyünk túl a Bayern elleni visszavágón és majd utána gondolkozhatunk... Mert ne feledjük álltak már talpra ilyen vereségről is mint ahogy azt Henry is említette.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.04.09. 08:48:00

Mindenki Hiddinktől fél, holott tudtommal nem ő fog játszani... :roll:

Hiába tudja az orosz a megfelelő taktikát, azt meg kell valósítani, márpedig ezt a mai BARCA ellen ebben a drukkerekkel teli Camp Nouba szinte lehetetlen küldetés megvalósítani!

Az elmúlt két évben mi féltünk, kit kapunk, most hadd féljenek már az ellenfelek?! :roll:
.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2009.04.09. 08:21:42

ozsimiki írta:Ilyen teljesítményre mint a mai is többek között, egyszerűen nem képes senki sem. a jó formában lévő M.U., Pool, Chelsea sem.

Bayern ellen tudjuk hozni, egyszerűen JÁTSZUNK, nem görcsölünk, nem lehet kicsit sem látni senkin,h tétre megy,nem is kicsire, ez nagyon fontos. az elődöntőn ugyanilyen hozzáállással, természetesen nehezebb párharcokat megvívva mi fogunk esélyesként a pályára lépni.

akkor lehet probléma, ha görcsölni,és agyalni kezdünk a szitukon, amíg ilyen kis újból és könnyedén jönnek a formációk, passzok, meglátások, nem lesz semmi gond. Persze a chelsea sem hülye, Hiddink meg végképp nem, de a meglátásaimat fent tartom.

Bevallom, biztos vagyok benne, hogy a Chelsea ellen is ugyanígy kezdünk, mármint motiváltság szempontjából, és ha nem sikerül nekik lekontrázni ebben az időszakban, akkor kedvező eredményt érünk el.

Abban meg 1000%ig biztos vagyok, hogy ha MI vezetünk 1-0ra ellenük, nem fordítják meg,és megkönnyíti a dolgunkat az a szitu.

Persze ebben sok a feltevés, még az a vicc is előfordulhat,hogy nem is a Chelseavel játszunk. de nagyon bíztató a helyzet,és nem csak azért mert sanszot sem hagytunk a németeknek, hanem az elejétől fogva tartó eltökéltség, lazaság, és egyben precíz játék képe miatt.

FORCA!!!
Vigyáznék azért a Chelsea lenézésével... Hidding elég sokszor bizonyított! Van egy olyan érzésem, hogy az ellenük vivandó meccsek lesznek az igazi BL döntőnek beillő találkozók...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Norberto 25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2007.04.08. 11:33:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.09. 01:47:44

Kedves Barcelona Drukker Társaim!
Ma majdnem sírni támadt kedvem(örömömben).Amit ma láthattunk a TV-ben bebizonyította hogy mit hívunk labdarúgásnak!Köszönöm,hogy ezt az élményt átélhettem és köszönet a fiúknak, mert büszkén mondhatom ez a világ legjobb csapata Respect Guardiola mester =D> =D>
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.04.09. 01:12:55

Ilyen teljesítményre mint a mai is többek között, egyszerűen nem képes senki sem. a jó formában lévő M.U., Pool, Chelsea sem.

Bayern ellen tudjuk hozni, egyszerűen JÁTSZUNK, nem görcsölünk, nem lehet kicsit sem látni senkin,h tétre megy,nem is kicsire, ez nagyon fontos. az elődöntőn ugyanilyen hozzáállással, természetesen nehezebb párharcokat megvívva mi fogunk esélyesként a pályára lépni.

akkor lehet probléma, ha görcsölni,és agyalni kezdünk a szitukon, amíg ilyen kis újból és könnyedén jönnek a formációk, passzok, meglátások, nem lesz semmi gond. Persze a chelsea sem hülye, Hiddink meg végképp nem, de a meglátásaimat fent tartom.

Bevallom, biztos vagyok benne, hogy a Chelsea ellen is ugyanígy kezdünk, mármint motiváltság szempontjából, és ha nem sikerül nekik lekontrázni ebben az időszakban, akkor kedvező eredményt érünk el.

Abban meg 1000%ig biztos vagyok, hogy ha MI vezetünk 1-0ra ellenük, nem fordítják meg,és megkönnyíti a dolgunkat az a szitu.

Persze ebben sok a feltevés, még az a vicc is előfordulhat,hogy nem is a Chelseavel játszunk. de nagyon bíztató a helyzet,és nem csak azért mert sanszot sem hagytunk a németeknek, hanem az elejétől fogva tartó eltökéltség, lazaság, és egyben precíz játék képe miatt.

FORCA!!!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.04.09. 00:36:32

Azért azt senki se feledje el, hogy Pep nem szórakozik itt senkivel, akin látja, hogy kiégett, akármilyen eredményeket ért el, repülni fog! Szóval, azt senki sem garantálja, hogy minden évben tripla, de hogy minden évben, amíg Pep lesz az edző, ez a csapat meg fog halni a pályán, az biztos!
.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.04.09. 00:26:05

gekkodan írta:Nincs legfontosabb. Minden cím ugyanolyan fontos, amikor játszunk és minden sorozatban 150%-al kell meghalni. Ha így is kiesünk, akkor ez van, de büszkén tettük. Vérrel és verejtékkel kell a győzelemért küzdeni a legutolsó percig.

Egy ilyen csapatnak nincs olyan, hogy a bajnokság-kupa-BL háromszög csúcsai között sorrend lenne. Minden cím fontos és mindegyikért hajtani kell.
A hozzáállást én nem vitattam, ez tiszta sor hogy meg kell halni a pályán.

Maximalista vagy, és ez jó. Én is szeretném az összes címet. Nekem azonban a tavalyi év után túl erős a kontraszt, a következő év lesz a legfontosabb talán ott lehet majd az igazi erőviszonyokat felmérni.

De hogy a mostani évhez több hasonló jöjjön, előnyösebb lenne ha nem nyernénk meg a Bl-t. És a véleményem nem változik, mert a lejjebb található érveimet továbbra is tartom.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.04.09. 00:21:30

Egy dolog egészen biztos...
Ha a világon, a saját nemzeted határain belül is tombol a válság,
emberek lehetetlenülnek el, gyárak, üzemek zárnak be, öngyilkossági-,
öldöklési-, dekadens hullám söpör végig mindenhol és mindenkin,
a jégsapkák olvadoznak, Taljánföldön a föld reng, a politikusok
kivetkőznek magukból, Benkő Dániel úgyszintén, elütik a fekete
macskákat az autók, felégetik Tatárszentgyörgyön a házakat,
beépítik Pesten a kilátást, meghal Csicsó, meghal az egyik kedves
barátnőm apukája 58 évesen, az egész hóvelebanc kifolyik a
medréből, minden abszolút bizonytalan, ezektől eltekintve a
Barca maga az oázis!!!!
Nagyon becsüljétek meg Őket!!!
K.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.04.09. 00:14:55

Nincs legfontosabb. Minden cím ugyanolyan fontos, amikor játszunk és minden sorozatban 150%-al kell meghalni. Ha így is kiesünk, akkor ez van, de büszkén tettük. Vérrel és verejtékkel kell a győzelemért küzdeni a legutolsó percig.

Egy ilyen csapatnak nincs olyan, hogy a bajnokság-kupa-BL háromszög csúcsai között sorrend lenne. Minden cím fontos és mindegyikért hajtani kell.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.04.09. 00:09:07

gekkodan írta:
Előttem van a kép, ahogy Iniesta és Puyol kézen fogva áll a kapufa mellett és Valdes egy hajszárítóval tolja befelé a döntőben az ellenfelünk labdáját a gólvonal mögé...

Atya világ..... :roll:

Ilyet egy Barca-szurkolói oldalon le lehet írni??? :roll:

Ez a tipikus magyar mentalitás: nyerjünk 3 év alatt 1-et és ne az elsőt, mert akkor kiégünk.

NEM! Mindig, minden évben meg kell halni a pályán és nyerni kell. Aki máshogy gondolkodik, az menjen Fradi-meccsre....Komolyan gyerekek.

Kiváltképp, hogy idén még nem nyertünk semmit.
Tiszta szívemből szeretném hogy Bl-t nyerjen a csapat.
A legfontosabb azonban a bajnoki cím.

Ha tovább is megyünk több mint valószínű hogy a Chelsea lesz az ellenfél valamint tippem szerint ha döntőznénk akkor a United.
Lehet hogy kibír 3 komoly angol erőpróbát a csapat, és meg lesz a tripla.
Csak eddig még nem nyertünk semmit ráadásul hatalmas bukásnak lenne beállítva ha elvéreznénk az elődöntőben, vagy a döntőben. De nem lenne fertőző a Deco illete Ronaldinho szindróma a srácok között, és aki azt gondolja hogy ez csak az edző szigorúságának a kérdése az téved. Nagyon sok sikeres élsportoló marad mindenféle motiváció nélkül egyik pillanatról a másikra. NE ÉRTSEN FÉLRE SENKI! Nem gyanúsítok senkit a keretből hogy ebbe a hibába esne, csak előfordult olyannal is akit imádott a nép. Kicsit elkalandoztam a lényeg hogy harapósabb lenne a csapat, ha idén nem nyernénk.
De a lényeg: hosszabb ideig tartana a mostani varázsa, formája a csapatnak.

Ráadásul nagyon sok ember sajnos elbízta magát és zsebben érzi a trófeát.

Szerk.: Elnézést a pontatlanságért rosszul tudtam a Steua elleni döntő dátumát, valamiért '89 maradt meg bennem. Sry.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.04.09. 00:03:17

Fecooo írta:
lluisllach89 írta:...
érdekes a felvetésed, és vmilyen szinten egyet is értek veled, de egyszerűen nem tudnám feldolgozni, ha ez a csapat, amelyik végigsöpör Európán, nem gyűjtené be a BL-trófeát... tény, h ha ki is esik a csapatunk, ezt az idényt nem veheti el tőlünk senki, és semmi... ez a Barca már történelmet írt... nem sokan gondolják így manapság, de a trófeáknál vannak fontosabb dolgok, és h mi az? hát az, amit ettől a csapattól látunk... h minden héten várjuk a meccsüket, minden héten ott a remény, h újra és újra feledhetetlen focival állnak elő, és ezt az érzést egyetlen egy csapat se képes jelenleg előhozni az emberekből szvsz...
büszke vagyok a csapatra, büszke vagyok és életem végéig mellettük maradok, legyen bármi is később! VISCA EL BARCA MINDÖRÖKKÉ!
Minden szavaddal egyetértek. Bár remekül mutatnak a vitrinben a kupák, végső soron ennek az egésznek a lényege a közönség szórakoztatása. Lehet, hogy elmarad a koronázás (mint ahogy számtalan példa van erre a sporttörténelemben), de az ÉLMÉNYEKET, amikkel hétről hétre gazdagodtunk, senki nem veheti el tőlünk. És számomra ezek a brilliáns mozdulatok többet érnek bármilyen kupánál. Ettől függetlenül szvsz nem szabad feladni egyetlen kupa megnyerését sem, ugyanis soha nem tudhatod, hogy mikor adatik meg újra a lehetőség a bizonyításra.

lluisllach8-nak: A "Dream Team" nem vesztette el legelső BEK-döntőjét, ugyanis a Steaua elleni fiaskó még nem a Dream Team korszakban volt. Cruyff csak 88-tól irányította a csapatot. A 92-es (megnyert) döntő volt a Dream Team első döntője.
Válasz küldése