Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2022.10.27. 10:13:37

bence0330 írta:
2022.10.27. 09:49:34
...
Kaput eltaláló lövések 0-7. Nincs VAR,nincs kifogás,nincs foci.
Kifogás mindig mindenre van. Az élet minden területén. Fiatal a csapat? Aztán majd öreg lesz,az se jó. Ha évek óta torokra megy a bré,akkor az embert nem nyugtatja,hogy de csak azért mert... nem,akkor is torokra megy a bré. Előre elköltötte a csapat a világ minden pénzét,emiatt sikerre lenne kényszerítve. Kötelező lett volna egy City,PSG,Real,Barca csoportból is a továbbjutás,mert kell a bevétel. Tavaly ez csak szimplán ciki lett volna,idén ez k.va nagy gond. Értem,hogy rá lehet fogni a 4 forduló utáni vereséget a bíróra,fiatalságra,sérültekre,új edzőre,magas páratartalomra. Azt gondolja valaki,hogy másnál nincs probléma? Bayernben is 3 kezdőjátékos volt sérült és Lewa elhagyta a csapatot. Mégis a kapusuk kiment wc-re,meg ivott 2 kávét,mert a semmiért kapta a fizetését. Ez blama. És ez nem csak a játékosok és Xavi sara,bőven benne van Laporta,mert ugyan neki köszönhető,hogy névre jó a csapat,de az is,hogy kényszer a győzelem.

ui: tegnap a bayern átlagéletkora volt a kevesebb
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2022.10.27. 10:20:17-kor.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.27. 10:10:17

csababarca írta:
2022.10.27. 10:01:23
Az első meccsen az első félidőben voltunk méltó ellenfelei a BM-nek, sőt jobbak is voltunk. Az első gól után vége lett a dalnak, elvesztettük a fonalat.
Kb 5-10 percre, igen, ezen pl. majd javítani kell, mert nem fér bele. Aztán megint mi voltunk a jobbak, vagy akkor maradjunk abban, hogy egyenrangúak, volt még két ordító ziccerünk utána is, és ezen kívól is sok támadásunk, nekik meg kb momentumuk sem. Hogy nem fociztak le minket, az tuti.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.10.27. 10:01:23

Az első meccsen az első félidőben voltunk méltó ellenfelei a BM-nek, sőt jobbak is voltunk. Az első gól után vége lett a dalnak, elvesztettük a fonalat.
CSak azért javítom, mert így születnek ezek a fals dolgok általában, addig hangoztatjuk a ferdítést, hogy végül igazsággá válik.

Nyilván közrejátszott, hogy csalódottak lettek a játékosok, bár nem tudom mire számítottak egyébként, hogy a Plzen csodát tesz?

@Andris, én értem nagyjából mire utalsz a tini alatt, lehet tapasztalatlanság lenne a jobb szó.
Ami részben igaz, de Pedri már elég sok meccset játszott, válogatottban is, Gavi is alapember ott, tehát nem nullkilóméteres beugrósok.
Tehát Pedrit semmiképp se venném ide.

Többi játékos akiket felsoroltál igaz, de ott mondjuk EG-nél képességbeli problémák vannak, igen komolyak, ezeket rutinnal se biztos, hogy lehet leplezni.

Baldé meg egyébként kb a legjobbunk volt tegnap is, a megilletődöttség pont nem a tiniken látszott ezen a BL csoportkörben sem.
Igen, pont azok csődöltek be, akiknél a rutin van, mentálisan és játékban is. Ez a probléma főleg.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2022.10.27. 09:59:32

kicsit tisztább fejjel:

egyszerűen már képtelen vagyok pozitívumokat, vagy bármi reménykeltőt találni ebben az egész csapatban

nekem senki nem fogja tudni eladni, hogy 84 ezer szurkoló előtt az a játék és hozzáállás, amit tegnap letettek hazai pályán a gyepre, elfogadható

hogy egyiket se motiválja az, hogy ezek a germán retkek xedszerre is a pofánkba röhögnek és 40%-on taknyosra szptnak a saját stadionunkban, én ezt nem tudom elfogadni

jött szembe 3 csapat, aki nem ugatja a futballt és rögtön beáraztak minket úgy, hogy villanásokon kívül semmit nem tudtunk nyújtani, totálisan reális a BL kiesés, meg a második helyünk is a ligában

egyszerűen nem látok semmi koncepciót az egész csapatban

vezér egyáltalán nincs a pályán, évek óta, a bohóckapitányok sosem voltak vezérek, tegnap buszkecc nyakára húztam volna legszívesebben a szalagot

komolyan nem tudom, mi tudná kirántani ezt a csapatot ebből az évek óta tartó, mélységben fulladozásból, de ez a szezon is egy szégyen és erre a tegnapi meccs feltette a koronát

btw Balde üde színfolt volt tegnap, Bellerín meg az x. példája, hogy miért nem jó más csapatok kukáiban turkálni

minden esete sempre Barca! <3
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.27. 09:57:28

Azért ezek a ha így, akkor, ha úgy akkor, stb.... teljesen felesleges magyarázkodás. Teljesen mindegy ki mit mond, az Inter ellen kellett volna 4 pont és kész! Akkor most nem 4 ponttal állnánk, hanem 7 ponttal, az Inter meg nem 10-el, hanem ugyancsak 7-el állna, utolsó körben meg mi a Plzennel játszunk... Ennyi.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.27. 09:49:34

Alcantara írta:
2022.10.27. 05:46:59
Teljesen össze vagyok zavarodva:most akkor a VAR miatt estünk ki vagy nem?Tegnap úgy tűnt, mintha ez nem befolyásolta volna, hogy felmossák velünk a pályát otthon.
Kicsit zavar a gúnyolódás, főleg, hogy elég sokan gondljuk úgy, hogy JELENTŐS SZEREPE volt a VAR-nak (és más egyéb elég peches, rajtunk nem múló dolognak, mint pl. teljes védelem kiesése válogatott meccsen), de azért igyekszem korrekt hangnemben válaszolni.

A második mondatra: remélem nem gondolod, hogy a srácokat nem befolyásolta tegnap a teljes reményvesztettség? Láttad az első BM meccset? Mert az nagyon nem így nézett ki, finoman fogalmazva sem mosták fel velünk a pályát, hanem alsó hangon egy szint volt a két csapat, ráadásul idegenben. Pedig hát tétje volt a dolognak mindkét csapat számára, szóval szerintem megegyezhetünk, hogy az a meccs reálisabb képet kellett, hogy fessen a csapatunkról, és a két csapat közti különbségről.
Az első mondatra: de akkor tételezzük fel, hogy a BM 7-0-ra ver minket mindkét meccsen, mert akkora a különbség. Ettől még 2. helyen továbbjuthattunk volna, ha nem vesznek el 1,75 gólt az Inter ellen.
És akkor még a pillangóeffektusokról, és holtpontokról való átlendülésekről nem is beszéltünk. Ha a BM ellen megkapjuk a szintén BM-esek szerint is 100%-os tizit, akár a gát is átszakadhatott volna. Ha az Inter elleni első meccs (sz@r játékka, nyilván, de az Inter is sz@rul játszott...) egy jogos minimum döntetlen, akkor am ásodikon nem görcsöltük volna szét az agyunkat, ésatöbbi. Plusz rohadt ideges is volt mindenki, mert senki nem értette ezt a felháborító elmebajt, ami történt, főleg DD kezezésénél, és ebből sem könnyű visszajönni, főleg olyan sorozatban, ahol ilyen apróságok számítanak.
Igen, egy csúcsbarca lehet, hogy gurított volna még 3-at. De lehet, hogy még a csúcsbarca is kiesett volna így, mert ők sem gólokkal vertek ilyen Intereket, hanem szenvedve. És igen, mi is nyerhetünk szenvedve, nem csak 4-0-ra.

Igen, másik oldalon beverhettünk voln még párat a sok ziccerből, nem arról van szó, hogy semmi közünk nem volt hozzá. De hogy jelentős szerepe volt benne, azt kár tagadni... Pedig gyűlölök bírózni, és a VAR óta alig van értelme. Épp ezért nem értettem az egészet, hogy történthet meg ilyen...

És hogy lásd a különbséget: ha csak a 90+ percben megadták volna a tizit, és döntetlen, és semmi több, akkor most úgy mehetnénk ki az utolsó meccsre hogy ha megverjük a Plzent, akkor nagy valószínűséggel továbbmentünk, mert otthon a BM nem feküdt volna szerintem le.

Nem tudom, melyik angol csatornánál szakiskodik Henry, de láttam az értékelést angolul. Amikor - elég sokáig, bírók bevonásával boncolták a témát, és állapították meg, hogy nem értik a döntést, ő nem szólt egy szót sem, hanem arccal az asztalra dőlve, fejét a kezeibe temeteve feküdt az asztalon végig. Ez kb jelképezte, hogy ez nem csak egy óriási balam volt bírói részről, hanem a mi jövőnket is előrevetítette.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence0330 2022.10.27. 10:02:23-kor.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Makanaki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2017.12.13. 21:26:49

2022.10.27. 09:47:12

Alcantara írta:
2022.10.27. 05:46:59
Teljesen össze vagyok zavarodva:most akkor a VAR miatt estünk ki vagy nem?Tegnap úgy tűnt, mintha ez nem befolyásolta volna, hogy felmossák velünk a pályát otthon.
Szerintem egy gólt is elvettek, nem csak 11-eseket. A tegnapi meccsen úgy játszottunk, mint aki szél ellen próbál vizelni és pár perccel meccs előtt még egy kegyelem gyomrost is kap. Jobbak voltak, tagadhatatlan, és lehet nem érdemeltünk továbbjutást, de ez nem valós kép így és mélységesen igazságtalan. Úgyhogy akármennyire is gyalázatos bírózni: VARRRR!!!
„Ne bízz meg semmiben, ami gondolkodik, de nem látni, hogy hol tartja az eszét!”
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.27. 09:40:08

Maximálisan egyetértek. Tavaly lehetett volna ezt mondani, de idén a nagy bevásárlás után.... NEM!
Nem a BL-t kell egyből megnyerni, de azért a csoportból illik továbbjutni. Persze lehet mondani, hogy halál csoport, meg Bayern, Inter, de akkor is, nehogy már a Barcának legyen ez halál csoport. Legyen az Internek az! Minimális elvárás, hogy 2. helyen továbbmenjünk. Semmi nem kellett volna, csak megverni az Intert, legalább hazai pályán. Ezt nem tudtuk megoldani, igaza van Xavinak, ha nem tudjuk megverni az Intert hazai pályán, akkor nem érdemlünk továbbjutást! Ha nem az Inter van a csoportban, akkor mással szívtunk volna, vagy ha továbbmegyünk, akkor a 16-ban mossa fel velünk a padlót valami Chelsea, vagy Napoli. Sajnos ez rém gyenge ezzel a kerettel! Úgy gondolom, hogy legalább a legjobb 8 elvárható lett volna.
Ha nem nyerjük meg idén a ligát, vagy az EL-t, akkor Xavi megy (elmondta), akkor mi lesz??? Szóval most az lenne a jó, ha ez erőt adna és összekapná magát a csapat, mert nyáron nem lesz pénz lecserélni a fél csapatot megint. Ez a keret biztos hogy legalább 2-3 évre lett összerakva, nem 1 évre. A jogok eladása és költekezés legalábbis ezt mutatja.
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2022.10.27. 09:22:00

Nem konkrétan erre a meccsre, hanem az egész BL-szereplésre reflektálva még egy gondolat:

Az a legnagyobb probléma, hogy ez a Barcelona nem egy fejlődésre és tapasztalatszerzésre szoruló csapat, hiába van ez kommunikálva. A kerete papíron egy teljesen kiegyensúlyozott, komplett egység: vannak benne reményteljes, kulcsszerepbe szokó fiatalok (Baldé, Gavi, Pedri, Fati (?)), legjobb korban levő, elvileg karrierjük csúcsán levő játékosok (Raphinha, Koundé, Dembélé, De Jong, der Stegen), illetve harcedzett veteránok, akik elvben nem csak a képességeikkel, de a tapasztalatukkal és mentalitásukkal is segítenek (Lewandowski, Busquets, Alba, illetve Piqué már kizárólag mentor). Ebben a helyzetben nincs értelme ezt a kifogást előhozni.

Illetve igen, pár szurkoló gondolhatja úgy, hogy a tapasztalat hiányzott és nincs is a saját, szubjektív szemszögükből ezzel semmi baj. Az viszont egészen biztos, hogy az elnökség előzetesen teljesen más tervekkel állt neki a szezonnak - ellenkező esetben nem költöttek volna milliókat az utóbbi két kategóriába tartozó játékosokra. Koundé, Raphinha + ezzel párhuzamosan Dembélé megtartása, Lewandowski nem azért jöttek, hogy elnyújtsák a tanulóidőszakot, hanem hogy deklaráltan azonnali eredményeket szállítsanak és visszaemeljék a klubot a sztárstátuszba. Nekem ezzel a hozzáállással a pénzügyi vonzatok miatt sok bajom volt, de azt korábban is elismertem, hogy egy értelmezhető stratégia. Már ha működik. A BL-szereplés ismeretében teljesen egyértelműen nem jött be és érdemes, kell is a kudarc okait boncolgatni - ami nyilván nem azt jelenti, hogy téglával kell bedobni a játékosok kocsijának ablakát, vagy rögtön kirúgni Xavit. Viszont elrendezni az egész szereplést azzal, hogy "fejlődni kell a csapatnak, a tapasztalat meglesz és akkor meglátjuk" óriási önámítás.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2022.10.27. 09:11:31

Mascherano14 írta:
2022.10.27. 09:07:29
Szerintem is az van, hogy nulla önbizalom és nulla összeszokottság van. Emiatt hiába a biztató jelek, egy jól összeszokott középcsapat is megver minket, mert kitalálja, mivel lehet nyerni és megcsinálják. Nálunk egy sima lesreállítás nem megy Bellerinnek. Nem tudunk kontra ellen védekezni, mert folyton MINDENKI beszalad a kapuba, a második hullámokat senki sem védekezi le. Támadásban nincsenek "szokványos" összjátékok, Demebel mindefelé keverget, de a többiek nem helyezkednek értékelhetően, ha de Jong előretör, a többiek lemaradnak stb. A szezonban volt egyáltalán helyzetünk rögzített helyzetből?
És igen, az EL még így is nyerhető (mégha nagy tülekedés lesz is), csak a védelem ne dőljön ki ennyire.
Bellerin saját forumán is írtam már, gyerekek, egy Mané ellen kb 5cm miatt ragadt a vonal mögött, ne hibáztassuk már ezért.....
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2022.10.27. 09:07:29

Szerintem is az van, hogy nulla önbizalom és nulla összeszokottság van. Emiatt hiába a biztató jelek, egy jól összeszokott középcsapat is megver minket, mert kitalálja, mivel lehet nyerni és megcsinálják. Nálunk egy sima lesreállítás nem megy Bellerinnek. Nem tudunk kontra ellen védekezni, mert folyton MINDENKI beszalad a kapuba, a második hullámokat senki sem védekezi le. Támadásban nincsenek "szokványos" összjátékok, Demebel mindefelé keverget, de a többiek nem helyezkednek értékelhetően, ha de Jong előretör, a többiek lemaradnak stb. A szezonban volt egyáltalán helyzetünk rögzített helyzetből?
És igen, az EL még így is nyerhető (mégha nagy tülekedés lesz is), csak a védelem ne dőljön ki ennyire.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2022.10.27. 09:00:27

Tudom, hogy Lewa az a fajta gólvágó robot, aki bármikor betalálhat, DE! A Bayernnél jobban senki nem ismeri a trükkjeit, játékát. Éppen ezért Xavinak egy merészet kellett volna húzni azzal, hogy mondjuk nem nevezi a kezdőbe.. Hanem nekiállunk egy FT, FATI, DEMB kezdővel...
A bayernes barátok mindig is hajtogatják, hogy Lewa, erős ellenfélnél nagyon elveszik valami miatt. Itt is ez volt(oda-vissza).
Ui.: Dembele vasárnapi produkciója nem menti fel a BL-ben nyújtott hanyag és borzasztó munkásságát... Nem is értem... Davist beforgatta 4x, kész, erre még visszahúzza, hogy adjon neki egy bőröst? Minek? Kinek? Természetesen el is vették a lasztit tőle....
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.27. 08:36:14

Azert nevezem tininek oket, mert sajnos ugy veszem eszre, hiaba irok hosszan, a tobbseg vagy nem erti (egyszeruen nem megy az erto olvasas), vagy csak egy-egy apro reszt ragad ki, es a tobbi mintha nem is letezne. Leirhatnam reszletesen, miert gondolom pl a kora ellenere teljesen nullkometeres jatekosnak Dembelet, de Jongot, EGt, Fatit, Torrest, mert szerintem igencsak azok, de mar tenyleg nem latom ertelmet.. mondjuk pont te Csaba lehet h vegigolvasnad rendesen.

Roviden osszefoglalva a tegnapi tobb hozzaszolasomat: a csapatunk foleg onbizalomhianyos, kiegett, panikra hajlamos nyuggerekbol, es tapasztalatlan csikokbol (meg Raphi is ilyen, hiaba 26 evesen, egyertelmu a jateka kepebol, meg h ezek az elso nemzetkozi kupameccsei) all. Ennek fenyeben szerintem nincs edzo, es nincs sok jatekos, aki kepes lenne egy napokkal, 1-2 hettel a kieses es clasico vereseg, valamint percekkel a matematikai remenyvesutes utan rendesen osszeszedni magat, maxot vagy max kozelit nyujtani. Nincs edzo a foldon, aki ezt a keretet ot perc alatt ugy osszeszedte volna, hogy eselye legyen egy ilyen minosegi keretbol, csoportelsosegert de halal lazan es tet nelkul jatszo Bayern ellen. Egyszeruen szerintem nincs.
Nem beszelve a tovabbra is c soros vedelmunkrol.
Vegso soron hiaba volt ez egy konnyed 3-0, szerintem a mi csapatunkrol nem lehet emiatt semmi ujfajta negativumot elmondani, csak azt, amit meccs elott is lehetett. Mert ez a meccs, ahogy latszolag felmostak velunk a padlot, egyszeruen NEM AD HITELES KEPET a csapatrol. Senkitol nem varom, h elegedett legyen, en se vagyok az, de olyan szempontbol tok irrelevans sztem a tegnapi, hogy nem ez a csapat voltunk, vagyunk es leszunk. Hanem az elozo harom fordulon latott. Ami meg mindig nem eleg, de nem is olyan, akivrl a Bayern felgozzel feltorli a camp nout. Ez a lenyeg.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.10.27. 08:19:47

Én értem, hogy tétnélküli volt, és "who cares" mentalitás elfogadható.
De akkor innentől kezdve ne verjük a nyálunkat a tavaszi 4-0ra a real ellen, mert az meg nekik volt tét nélküli.

Aki szerint rendben van kiesni 5 kör alatt 4 begyűjtött ponttal, azzal meg én nem bírok mit kezdeni.
Megint BL menetelések, irreális elvárások, ilyenek senki nem mondott.
Egy BL továbbjutást vártunk, vagy legalább azt, hogy ne legyen az utolsó két csoportmeccsünk tétnélküli.

Ez túlzott elvárás volt? Nem gondolnám.

Ez a csapat szintje? Ezt sem gondolom.
Ha csak a fórumot olvasnám, akkor itt egy világverő alakulat képe rajzolódik ki, ehhez képest még nagyobb a kudarc.
A tini csapat mantrázása meg szintén nevetséges, tegnap a kezdőben Pedri és Baldé volt ott, aki annak nevezhető, mondjuk Pedrinek van 100 plusz meccs a lábában top szinten, de tini. :lol:
Egyébként meg Gavi a tinink, a többit miért nevezzük így?! Költői a kérdés. Nyilván mert így erre tudjuk fogni, ahelyett, hogy mondjuk a valós problémákkal foglalkoznánk.
Főleg annak fényében nevetséges tinizni, hogy a 3 fiatalunk rendre a jobbak között teljesített.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2022.10.27. 06:46:54

Andris írta:
2022.10.27. 00:31:46
Nemtom mit neztel, de a Bayern egy negyed gozos meccset csinalt… talan annyit se.
Hat pont ez az , a Bayern negyed gőzzel a Barca mmel annál de azert akart ez teljesen egyértelmű … akkor miert nem lett 2:0 miert 0:3 nulla kaput talált lövés ?!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.10.27. 06:44:16

Subinho írta:
2022.10.27. 06:26:04
Nem néztem a meccset, de úgy látom jobban is tettem, megint felmosták velünk a padlót.
Idei BL 0-5 a Bayern ellen, 3-4 az Inter ellen. 9 kapott gól 4 meccsen. A Plzen azért remélem nem ver meg minket. Nem tudom megérdemekjük-e az EL-t egyáltalán.... Ott is szembejöhet erős csapat, pl. a lesajnált Arteta féle Arsenal. Nehogy meglepődjünk majd....
A többi csapatnak sokkal könnyeb, tudtak venni egy csomó új játékost, mi meg.... Ja, hogy az mi voltunk. No comment!

Az, hogy innentől kezdve a cél az EL megnyerése, azt le se írja senki, mert olyan szinten felesleges, mint a Plzen esetleges tegnapi pontszerzéséről.

Gondolom nem csak én vagyok az egyetlen, akiben felmerül a kérdés, hogy mik lettek volna az eredmények az idei csoportkörben, ha nem jön át hozzánk Lewa? Inter simán 2x elver minket, a bayern meg rúgott volna összesen vagy 8-9 gólt a 2 meccsen?
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.27. 06:26:04

Nem néztem a meccset, de úgy látom jobban is tettem, megint felmosták velünk a padlót.
Idei BL 0-5 a Bayern ellen, 3-4 az Inter ellen. 9 kapott gól 4 meccsen. A Plzen azért remélem nem ver meg minket. Nem tudom megérdemekjük-e az EL-t egyáltalán.... Ott is szembejöhet erős csapat, pl. a lesajnált Arteta féle Arsenal. Nehogy meglepődjünk majd....
A többi csapatnak sokkal könnyeb, tudtak venni egy csomó új játékost, mi meg.... Ja, hogy az mi voltunk. No comment!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2022.10.27. 06:16:50

Jogos!
Az UEFA összeesküdött ellenünk. Te mondd, hogy VAR, a te hangod mélyebb!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.10.27. 06:09:00

Alcantara írta:
2022.10.27. 05:46:59
Teljesen össze vagyok zavarodva:most akkor a VAR miatt estünk ki vagy nem?Tegnap úgy tűnt, mintha ez nem befolyásolta volna, hogy felmossák velünk a pályát otthon.
Igen! A var elvett tőlünk 3 tizit, ha azokat megkapjuk nem kaptunk volna 9 gólt az inter és a bayern ellen.
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2022.10.27. 05:46:59

Teljesen össze vagyok zavarodva:most akkor a VAR miatt estünk ki vagy nem?Tegnap úgy tűnt, mintha ez nem befolyásolta volna, hogy felmossák velünk a pályát otthon.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.10.27. 05:39:28

Sajnos vagy inkább szerencsére az utóbbi hetekben nem tudom nézni a meccseket, de jobb is. Ez megint egy hatalmas szégyen, de hát minden évben ez van, hogyan tudjuk alulmúlni a teljesítményt. Még a Bayern elleni 0 pont azt mondom oké, mert bőven jobb csapat mint mi, ha oda vissza megverünk egy Intert, de hát szó nincs erről.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2022.10.27. 05:19:34

Nem a Bayern alázta meg a csapatot. A csapat csinált bohócot magából.
Gondolom Xavi elé toltak egy listát, hogy kiket tudnak hozni, és ennyi.
Xavi első félidőben még egy putamedret is elnyomott, mikor mutatták. Gondolom nem ő kérte azt, hogy Bellerin rosszul védekezzen, hogy ne legyenek képesek 10 méterre pontos passzt adni.
Hiba volt eladni Lewa mellől a két csatárt.
Nagy csapat ellen nem működik a féloldalas felállás.
Ennek a keretnek inkább egy 3-5-2 felállás feküdne.
Dembelé jobban védekezett, mint Bellerin.
A játékosok közt sem működik a kémia, nem érzik egymást. Sok volt a csapatnak és Xavinak ez a BM-Inter-Real-Inter-BM sorozat.
Lehet, Alvest meg kellett volna tartani.
Ez a csapat fejben annyira szét van esve, hogy az valami hihetetlen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vakmacska 2022.10.27. 06:02:50-kor.
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2022.10.27. 04:30:30

Nem tudom srácok, én azt látom, hogy ha ezt így folytatjuk, 30 év alatt se lesz belőle semmi.

Ez a mai hullagyalázás volt a Bayern részéről és még abból is egy ilyen arrogáns, csicskáztató fajta.
Asensi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2022.01.30. 16:50:31

2022.10.27. 02:31:39

Szomorú vagyok.
A kiesés miatt. Amiatt is, mert láthatóan a Villarreal vagy Bilbao elleni győzelmek nem érnek semmit egy Bayern München ellen ...
Szomorú vagyok, mert láthatóan a csapatot nem sikerült eléggé megerősíteni.
Szomorú vagyok, mert amikor olyan csapatunk volt, hogy BL-t nyerhettünk volna nem éltünk a lehetőséggel.
Azt viszont nem értem, hogy akik Barca szurkolónak vallják magukat, azok miért fordulnak a csapat ellen. Ez a BL. A Barca nem egy Fradi akit mindenki félvállról vesz (egyszer). Itt minden szabályos vagy szabálytalan ezközt bevetnek az első perctől fogva. A négy csapat körmérkőzése hat meccsre korlátozódik. Egy meccs eredményének befolyásolása döntő jelentőségű a végső eredményre nézve, főleg ha nem mi vagyunk azok akik kiemelkednek a csoportból. Most pedig ez a helyzet. De ezen nem érdemes tovább rágódni...
(Ebből a meccsből sokat lehet tanulni, ezt nem elfelejteni kell.)
Menni kell tovább. Szerintem Xavi igenis javulást hozott a csapat játékába. Az Európa Ligát sem adják ingyen, most ez maradt célként. Remélem együtt szurkolunk majd a Puskásban a EL -döntőn a Barca sikeréért.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2022.10.27. 01:58:19

Összességében szerintem annak kell örüljünk, hogy a Bayernnek már tét nélküli volt a meccs. Így is dominàltak, de ha ez ki-ki meccs, akkor nagyon csúnya vége lett volna.

A Xavi projekt minimum egy helyben döcög, pedig már egy éve dolgozik rajta, megkapta számos kívánság listás játékost. Kilátástalan a játék, tele a gatya, nincs egy vezér a pályán és azt kell mondjam azon kívül sem. A Bayerntől ki lehet kapni, de momentumunk sem volt, kaput sem találtuk el. Így nehéz...

Ami aggasztó az a játékosok formája. Néhány kivételtől eltekintve eléggé rossz formában vannak a srácok.

Aki tetszett az Balde, neki jár a taps, már meccsek óta látható, hogy szintet lépett. De Jong előtt is le a kalappal. A többieket hagyjuk...pontosabban Bellerint felejtsük el. Nem hiába nem kellett ő már sehova. Inkább SR, bár tudom most sérült.

Télen/nyáron a fő prioritás egy jobb oldali védő keresése lesz. No meg Busit ki kell vezetni a csapatból, mert nélküle komoly meccsen komolytalan ok vagyunk
Válasz küldése