Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Din Djarin
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2022.08.29. 10:35:20

2022.09.14. 07:02:34

Sajnos még nincs annyi bl rutinja a csapat nagy részének, hogy egy bekapott gól után ne essünk össze egy ekkora rangadón és fel is tudjunk állni esetleg. Ettől függetlenül, ha Lewa belövi a helyzeteit, akkor már az első félidőben eldőlhetett volna a meccs.

Xavin nem múlott most semmi, jól felépítette ezt a csapatot, a védelmet is jól megszervezte szerintem. Szinte hihetetlen volt látni az első félidőben, hogy milyen hatékonyan fojtottuk el a bayern támadásokat az első félidőben.

Olvasom, hogy sokan elégedetlenek a középpályánkkal, én ezzel nem értek egyet. Busi tanárian játszott, nagyon sokat szerelt, és rengeteg labdát szerzett egész meccsen. Pedri-Gavi duó is szépen muzsikált, nagyon stabil teljesítmény volt ez tőlük, egyedül azt sajnálom, hogy Pedri a kapufája előtt nem passzolta be középre az üresen álló FT-nek.

Tökéletes meccs volt arra, hogy megtudjuk, hol is tartunk jelenleg az elithez képest. Így ki lehet kapni, csak így tovább.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2022.09.14. 06:56:36

Azzal egyetértek, hogy a Pedri-Busquets-Gavi-trió erőltetését el kéne engedni. Egy domináns középpálya felőrli őket. Olyan gólt, mint a második, nem lehet kapni. Fogalma nem volt a semleges harmadunknak arról, mi történik éppen a pályán. Nyolc ilyen támadásból nyolc gólt kaptunk volna. Szerencse, hogy a Bayern sem volt a topon tegnap.

Most azért annyira nem röhög a futballvilág, mint korábban. Még ki is emelik itt-ott, hogy mennyi helyzetünk volt. Egyik haverom is azt mondja meccs után, ha belövitek a helyzeteket, ez megvan x. Na igen, csak a Bayern is hagyott ki helyzeteket. 3-0 vagy 4-0 éppúgy lehetett volna, mint 2-1 vagy 2-2. "Jólvanna, csak jófej akartam lenni". Most annyira nem röhögnek már, mint az elmúlt években.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.09.14. 06:49:10

Hagyjuk mar azt is, hogy ez csak egy csoport meccs volt. Ezzel a vereseggel az is eldolt, h max masodikok leszunk a csoportban, es ismerve a szerencsenket jon egy city-psg duo a 16 kozott.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2022.09.14. 06:42:21

nem volt ez annyira rossz. az első gól stegené, utána felállhattunk volna de goretzka összekapta a bayernt középen, ezen el is ment negyed óra. ahogy beállt frenkie stabilabbak lettünk.
xavit nem értem mi ez a szerelem ft és eg felé. totál fölösleges csere volt mindkettő, plusz fati beállása után ft átkerült davies oldalára, az koemanos húzás volt.
mindegy, tanulni kell belőle, az látszik hogy ez a kp ezen a szinten kevés.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2022.09.14. 06:41:18

visca el barca írta:
2022.09.14. 06:19:30
Beáraztak minket, jo erzes h egy hétig megint rajtunk rohog a fel vilag. El kell engedni ezt a bl-t, nem a mi jatszoterunk. Cadiz, elche a mi szintunk. A bajonksagot kellene vhogy behuzni.
Nem a csoportkörben kell kiharcolni a végső győzelmet. Az egyik legnagyobb esélyes ellen egy tisztes vereség simán belefér. A Real ha ma kikapna a Lipcsétől,semmit nem veszítene a tartásából,mentalitásából a következő meccsekre. Ezt kellene megtanulni,ettől lehet nyerni a végén.
Az első akadálynál ha bedobod a törölközőt és magadra erőlteted a vesztes mentalitást,akkor nem a bl-t engeded el,hanem a bajnokságot és a kupát is.
Nem szabad dominanciát várni,ez nem az a korszak. Ki-ki meccs volt. És ez bizony egy esélyeshez méltó meccs volt mindkét oldalról. Tovább kell jutni és ennyi. Belefér még1 vereség is a továbbiakban,de tükörbe kell tudni nézni és azt mondani,hogy megb. az intert.
egy hétig megint rajtunk rohog a fel vilag
A világ azért röhög,mert pár győzelem és jó meccs után újra nagy lett a kabát. Azt is helyén kellett volna kezelni és a mostanit is. Kettő közt a realitás.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.09.14. 06:19:30

Beáraztak minket, jo erzes h egy hétig megint rajtunk rohog a fel vilag. El kell engedni ezt a bl-t, nem a mi jatszoterunk. Cadiz, elche a mi szintunk. A bajonksagot kellene vhogy behuzni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2022.09.14. 05:57:04

Ez a vereség bele volt kalkulálva, csak nem így.
Úgy, hogy első félidőbe simán lehetett volna 0-4, már fájó, bosszantó. Mondhatni ezt a győzelmet elajándékoztuk a Bayernnek.
Fejben és lélekben van hova fejlődni.
Nem hittem, hogy Lewának is megremeg a lába.
Én kp-n inkább Kessiét kezdettem volna, és a Fati-Dembi párosnak adtam volna játékidőt
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.09.14. 05:19:02

Teljesen vállalható meccs volt, simán pakliban volt, hogy már az első félidőben lezárjuk. Döntő volt ezúttal, hogy ki szerzi az első gólt. Ennyi ziccert nem lehet büntetlenül elpuskázni az Allianzban, ráadásul Dembelé esetét felháborító módon vissza sem nézték...
Alakulnak a dolgok, épülgetünk, simán jó lehet ez tavaszra.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Kap
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2020.11.07. 05:38:20

2022.09.14. 01:00:28

Jó meccs volt, benne volt hogy megnyerjük. Ez van. Alakulóban van egy versenyképes csapat, majd jönnek nagy meccseken is a gólok. Lényegében ez volt az első igazi éles rangadója a csapatnak, és sokkal jobbak voltunk mint tavaly. Én elégedett vagyok a teljesítménnyel. Azokkal értek egyet leginkább akik örülnek a szint ugrásnak.

Ami viszont már többször feltűnt, és talán most látszott a leginkább, hogy a középpályás támadásépítés gyenge. Nyilván nem várom el, hogy Xavi-Ini-Messi módra háromszögezéssel passzoljunk darabokra minden védelmet, de azért ami van még kevés. Pedri van hogy szépen mozgatja a csapatot, Gavi is meg-meg indulgat, de hiányzik nekem valami egyértelmű rendszer. Xavi a főnök, én bízok benne. 6-7 év után újra szívesen ülök le meccset nézni.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.09.14. 00:27:06

Oszinten szolva, olvasva a hozzaszolasokat (maskor is, de most kulonosen), szerintem nem a csapat gyenge/instabil mentalisan, pszichesen, hanem a szurkolok.

Tokeletesen jo meccset jatszottunk, osszessegeben tobb mint versenyben voltunk a gyozelemert. Nem igy sikerult, na bumm. Ez a Bayern volt idegenben, nekunk meg egy vadonat uj keretunk van, raadasul a rangidos barcasok meg tinik. :D

Viccen kivul, nagyon eros ptsd kell ahhoz, hogy egy ilyen meccs utan valaki a liverpool meccset emlegesse pl.. :D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Isti88
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2022.08.03. 02:14:20

2022.09.14. 00:23:04

Nem értek egyet a játékunkkal kapcsolatos kritikákkal. Több helyzetünk volt, magasabb xG-nk úgy, hogy nem kaptunk meg egy egyértelmű tizenegyest 0-0-nál - ha megadják, és belőjük, valószínűleg nem kapunk ki. A letámadásunk jól működött, sokszor csak felrugdosni tudták a labdákat, amik a védőink fizikai fölénye miatt zömében nálunk kötöttek ki. Nem hiszem, hogy ilyen tekintetben többet várhattunk volna idegenben a Bayern ellen, talán annyit, hogy 0-2-nél kicsit nagyobb iramban menjünk előre.

A helyzetkihasználásunk botrányos volt, igen, meg buta hibából kaptunk egy gólt, utána mentálisan összeestünk, és jött a második, ahol amúgy fel kellett volna rúgni Sanét egy sárgáért. De ezen kívül szerintem bőven rendben volt a játékunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Isti88 2022.09.14. 00:30:52-kor.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2022.09.14. 00:21:05

looka írta:
2022.09.14. 00:01:36
Dembélé a végére rendesen felidegesített. :D Rengeteg rossz passz és en block rossz döntés a részéről.
Sajnos õ érezhetõen elég labilis srác és nem vagyok biztos benne, hogy ez hosszabb távon változni fog-e nála. Idõnként zseniális dolgokra képes, de amint elbizonytalanodik, jönnek a gyermeteg megoldások és sokszor olyan veszélyes labdaeladások, amikbõl azonnal gólt kaphatunk. Ma is voltak ilyenek és a Bayern érezhetõen rá is játszott ezekre. Nyilván kell valaki, aki váratlan tud húzni idõnként, de nála sajnos ez visszafelé is elsülhet és soha nem tudhatod, hogy éppen melyik megoldásra számíthatsz tõle.
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2022.09.14. 00:13:23

Szerintem jó lesz a Barca. Ez egy totál top meccs volt, amit ezek döntenek el. Kihagysz két ziccert a másik csapat büntet. Lewandowski belövi a 100as ziccerét meg Pedri még az elsőben akkor 2-0 ide és ők futnak az eredmény után és nyílnak ki. Most kikaptunk, de tuti, hogy legközelebb Lewandowski ilyeneket nem fog hibázni. Szerintem Raphinhanak Dembele cseréjének kellene lenni. Nagyon sok hibával játszik, nagyon próbálkozik, de egyszerűen nem kiemelkedő. Csereként néha tudna lendületet vinni a játékba. Fatit nagyon nagyon vissza kéne építeni a balosra, mert szerintem le tudna venni valami terhet Lewandowski válláról azzal, hogy tud gólt lőni. Az a baj Dembele és Raphinha együtt játszatásával szerintem, hogy egyik sem igazán gólszerző ezért szinte csak Lewandowskin múlnak a gólok. Szerintem ez egy jó erőfelmérő volt, ahol meglepően egy szinten volt a két csapat, ami azt jelenti, hogy a Barca bármeddig eljuthat idén csak kegyetlenül ki kell használni a helyzeteket.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2022.09.14. 00:01:36

Technikailag képzettebbnek tűntek a srácaink, de sajnos lomhábbnak (bántóan sokat tutujgatták a labdát, és elég sokszor vezették bele ellenfélbe) is. Dembélé a végére rendesen felidegesített. :D Rengeteg rossz passz és en block rossz döntés a részéről.

A befejezések nagyon gyengék voltak sajnos, és annyira nem vagyunk stabilak hátul, hogy ezt elbírja a csapat. Kár a - szerintem egyértelmű - tiziért, de ez a helyzetkihasználáson ment el.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2022.09.14. 00:00:34

Most akkor jo ez a Gavi Busq Pedri De Jong kp vagy sem ? Mert ennyire különböző en ezt nem lehet nézni mint itt egyesek …
-
Csak mert nyáron senkinek nem kellett B Silva amugy sőt mert minek jo ez igy meg vagyunk stb ….!?!? Most meg hirtelen milyen gyenge ??!!
-
Ter Stegen lepkezett egy szogeletett ezzel mentálisan el is veszetettuk a meccset !
A védelem jo volt
A középpályája is jo volt ( amíg nem jött Goretzka)
A támadó sor is jo volt , csak ki jött az hátrány h igazabol csak a 9 esünk tud gólt lőni es ha ő epp nem … akkor gond van !
-
Vissza kell szereznünk a BL hez szükséges jo értelemben vett nagyképűséget bárhol bárkit tönkre bacunk ha kell, hitet önbizalomat magabiztosságot mi vagyunk a Barca ..! Ez legnagyobb feladata Xavinak !
Ezért nem tudtunk váltani se tempót se semmit ..!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2022.09.13. 23:56:07

A második félidõben mintha megint a liverpooli rémálom pörgött volna. A Bayern olyan dinamikával és sebességgel jött vissza szünetrõl, amit évek óta képtelenek vagyunk lekövetni. A meccs elejétõl fogva az az érzésem volt, hogy idõnként túl nagy kockázatot vállal a csapat. Talán a bizonyítási vágy is dolgozott a fejekben, de az elsõ félidõ tempójának és kihagyott helyzeteinek ittuk meg a levét a második félidõben. Sajnos én egyelõre nem nagyon érzem Xavi zsenialitását a csapaton. A tavalyi Frankfurt elleni gyengeségek is újra elõjöttek és a csapatnak nem nagyon volt válasza erre. Leginkább a középpályán vagyunk problémásak, ahol támadásban mennyiséggel próbáljuk pótolni a kreativitást, csak sajnos ez egy futómennyiséggel jól álló csapat ellen rizikós. A második félidõben a leggyorsabb embereinkre is olyan sprinteket vertek, ami demoralizáló volt. Remélhetõleg van még több is ebben a csapatban, mert az elsõ félidõ összességében nem nézett ki rosszul, és egy összeszokottabb gárda talán a tempót is jobban bírja majd. De az intõ jel, hogy egy alapvetõen nem top formában levõ és több sérültet nélkülözõ Bayern ilyen szinten lesimázta a második félidõt.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2022.09.13. 23:52:48

A Bayern olyan nekünk, mint a szerbek voltak sokáig vízilabdában. De ennél azért voltak konkrétabb okai is a vereségnek.

Az élő közvetítés topikban voltak jó gondolatkezdemények, amiket érdemes kibontani. A középpálya hiánya már az első percekben jelentkezett. Be voltunk szorítva, és a hátvédeink egyszerűen nem bíztak a középpályásokban, így meg nem tudtunk kijönni a szorításból. Az évekkel ezelőtti védelemmel ott kaptunk volna 2-3 gólt.

Aztán a Bayern elkövette azt a hibát, amit mi követtünk el számtalanszor a közelmúltban, hogy túlságosan feltolják a játékukat. Többször mögéjük kerültünk, de magát a középpályát akkor sem domináltuk, hanem közvetlenül indítottuk a támadóinkat. Egy igazán erős csapat még mindig fölénk tud kerekedni a középpályán. Mind a védelemben, mind a támadósorban végre elegendő játékos áll rendelkezésre az előző szezonokkal ellentétben. De ez az a csapatrész, amit belülről kell megoldani, mert a személycserék lehetősége itt a legkorlátozottabb (és de Jonggal sem lennénk beljebb, ma is vagy hatszor elesett a saját lábában).
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2022.09.13. 23:51:44

Hetek óta nem írtam a fòrumra annyira vártam ezt meccset, h túlzás.
Gyerek korom óta gyűlölöm a BMünchent és reménykedtem benne, h idèn végre sikerülhet idegenben ellenük! Nem voltunk rosszak, de ennyi és ilyen helyzeteket kihagyni egy ilyen meccsen óriási hiba!
Az első gólt ( ami nálam főkènt a kapusé) amikor be kaptuk màr a jétékosok tekintetében lehetett làtni, h be vannak tojva! Ebből a keretből sokkal többet is ki lehet hozni és szívből remélem Xavinak sikerülni fog, de félő hogy beletörik a bicskája sajnos!

A kp a laligában még okè, de a bl más kavéhàz ( nézzétek meg mennyit változott a München a Sabitzer-Goretzka cserével)
Mivel Xavi számomra a világ elitbe tartozott a posztján èn azt reméltem/remélem tőle, h azt a posztot megoldja.
Szomorú vagyok, mert ebben a meccsben több volt és sajnos ez a vereség könnyen egy negatív szèriába sodorhat minket!
Mint mezei szurkoló èn KH posztot ( Araujo-Kounde) párossal nyomatnám ezerrel BH poszt számomra rejtély mit akar majd ott Xavi( JH poszt dettó)
Középpàlya a csapat gyenge pontja jelenleg amelyen èn sürgősen változtatnék, mert a mai meccs is bizonyítja, h az átjáróház!
Elől van rotálási lehetőség Én Andrissal ellentétben máshogyan làtom Raphinha jövőjét számomra a srác pozitív csalódás a hibáival együtt is! Ha sikerül levetkőznie a bizonyítási vágyat brutálisat villanthat( sztem bőven van rá sansz)

A csapat kb 10 ève mentálisan gatyán van és ma sem volt másképp( főkènt a 2.-félidőben)
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2022.09.13. 23:36:08

Áthoztam ide.
bence0330 írta:
2022.09.13. 22:47:42
Pech, a foci nem mindig igazságos. Így még ki is tudunk akár esni, inter ellen is ki lehet kapni 10 kihagyott ziccerrel. Annyi mentális fejlődés kell, hogy a már nagyon komoly tudást és játékot ténylegesen meg is mutassuk eredményekben.

És ne felejtsük el, a sok önlábonlövés mellé egy tizit sem kaptunk meg. Bár lehet azt is kihagytuk volna.
Fizikálisan jók vagyunk.
Fejben még nem. Ezen kell dolgoznia Xavinak.
Meg a cseréi. Az se megy még.

Amiben le vagyunk maradva a Madridból, hogy vert helyzetből felállni nem tudunk már évek óta. Jön a mentális blokk és vége a meccsnek.
Ez mintha Xavira is ráragadt volna. Behozza FT-t?
Ahelyett, hogy Fatit hozza helyette.
Sikerült mindkét gyors szélsőt levenni a pályáról.
Lewy lehozatalát is megléphette volna. A 2. félidőben már nagyon indiszponált volt.
Alonso lecserélése Baldera se lett volna rossz, hogy friss szélső játékkal törje fel jobboldalon a védelmüket. Nem. Inkább Torrest hozza be...

Maga a kezdő és a taktika már egész jó, viszont még mindig nem tud megfelelően reagálni a változásokra Xavi.
Ettől függetlenül sokat javult a csapat a tavalyi meccshez képest, az akkori kilátástalan focihoz képest.
adam.poor
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.12.11. 15:24:55

2022.09.13. 23:26:21

Ki volt a mai kommentátor? :P
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.09.13. 23:17:23

A játék alapján ez lehetett volna simán egy tavaszi Klasszikó, ronccsá verhettük volna ezt a csapatot. Csak hát ott nem volt tétje kb, itt meg nem csak a 3 pont, főleg úgy, hogy azért erős az a csop3. is, hanem a múlt, a bizoyítási vágy, mindenféle tétje volt. Nem bírtuk el, és szerencsénk sem volt (rohadék VAR).
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Norton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.03.05. 13:35:46
Tartózkodási hely: Pécs

2022.09.13. 23:16:47

Az a baj - szerintem - hogy Lewával túlságosan is egy lapra tettünk fel mindent, ráadásul pechünkre megkaptuk a Bayernt a csoportba akik aztán tényleg minden mozdulatát ismerik és nemcsak hogy tudják hogyan védekezzenek ellene, hanem azt remekül végre is hajtják. Nem számoltunk azzal, hogy mi van ha Lewa lesérül, vagy csak egyszerűen rossz napot fog ki és odadobtuk Aubát a Chelsea-nek ezért a nagyszerű Marcos Alonsoért, akire amúgy szükségünk sem lett volna. Gyakorlatilag 1 klasszikus és veszélyes befejező csatárunk maradt a keretben és nincs egyéb alternatívánk arra az esetre amit ma is láttunk. Az pedig már csak hab a tortán hogy a szélső támadóink is gólképtelenek voltak. Szegény Pedrit tudom egyedül sajnálni.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2022.09.13. 23:12:26

Gala Pedri-Busi-Gavi kp gyenge.
Cserektol sirtam.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.09.13. 23:10:47

davi10 írta:
2022.09.13. 23:06:56
Az egyedüli ami vigasztal, hogy ez "csak" csoportmeccs, ha egyenes kieséses szakaszba kell ugyanezt végignézni, valószínűleg belevágom a távirányítót a tv-be.
1000% sajnos. meg kellene tanulni nem betojni és küzdeni, ami úgy látszik nálunk nem megy. amikor vertünk mindenkit, akkor tudásban magasan a mezőny fölött voltunk, nem voltunk rákényszerítve nagyon, h körmünk szakadtáig küzdjünk. Mióta kiegyenlítettebb a helyzet, azóta nem tudjuk küzdőszellemmel átbillenteni a mérleget, ahogy sok klubnál megy. Az új csapattal lesz lehetőség elmenni ilyen irányba, de sztem ez még idén tavaszra nem érik be.
Sinya22 írta:
2022.09.13. 23:08:48
davi10 írta:
2022.09.13. 23:06:56


Arra meg mindig rájövök, hogy mennyivel jobb a Spíleren/SportTV-n meccset nézni, hihetetlen amatőr az M4.
Pedig Arauzso tök jól nyomta ma is a Baselonába.

többet nem nézek az M4-en meccset, mert rosszat álmodok utána. 90 percen hallgatni ezt a sületlenséget nem egészséges. :D

jobb volt a Bayern összességében, de amúgy ha nem javulnak ők sem fel, akkor egy City, PSG, Real simán kivágja őket majd ugyanúgy
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára NovaProspekt 2022.09.13. 23:13:54-kor.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.09.13. 23:08:48

davi10 írta:
2022.09.13. 23:06:56


Arra meg mindig rájövök, hogy mennyivel jobb a Spíleren/SportTV-n meccset nézni, hihetetlen amatőr az M4.
Pedig Arauzso tök jól nyomta ma is a Baselonába.
Válasz küldése