Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.04.19. 12:18:36

Ha nem kapunk gólt, akkor továbbmegyünk szerintem.
Csababarcával egyetértek, nem érdekel hogyan, csak jussunk tovább a tegnapi után. Felőlem kaphatunk 5 kamutizit is, nem érdekelne a dolog.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.19. 12:17:22

Remélem, hogy továbbjutunk kamu flippergólokkal. :mrgreen:
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2017.04.19. 12:12:48

#Matchday.

A mai napig egy cseppet sem hittem abban ,hogy bármi apró keresnivalónk volna az olaszok ellen.Lehet benne van,hogy jó kedvvel keltem,de """mi lenne ha"""...
Pszichológiailag biztos benne van a fiúkban,hogy basszus...egyszer már megcsináltuk,még egyszer már nem biztos ,hogy sikerül. Ha ezt sikerül a fejekből kiűzni és kimenni úgy a Nou Camp gyepére,hogy igenis meg tudjuk csinálni,akkor bármi lehet.

Jobb a Juve mint a PSG,nehéz helyzetben vagyunk,3-0 oda,csillagok állása,minden ellenünk van,DE:
Azt megtanultam a 6-1 után,hogy a futballban sosincs lehetetlen.Nekünk és főleg az ottani 100.000 embernek egy dolga van ma,bízni és drukkolni,hátha megajándékoznak a fiúk minket egy újabb csodás estével. Ha pedig nem...de nincs ha [-o<

Visca el Barca !
Abi & Tito
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.19. 12:11:48

a psg ellen nem bizakodtam, bár beírtam meccs délutánján, hogy 6-1re nyerünk... :mrgreen:

de most a tegnapi történések után nagyon remélem, hogy továbbmegyünk valahogy. hosszabbításban vagy tizikkel, vagy nem tudom miképpen, de jussunk tovább.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.04.19. 11:25:25

Ez nagyot ütött ma nálam, by L.E.: „ Ha megszerezzük az első gólt, a másodikat a Camp Nou lövi, a harmadik pedig magától jön majd.”
Hajrá fiúk!!!!
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.04.19. 11:21:05

mess2009 írta:szívesen olvasom a felvezető cikkeket, ezúttal azonban nem tudok szó nélkül elmenni amellett, amit Iván írt:" ...talán itt van a világ legjobb játékos anyaga..."
nos én azt gondolom, hogy éppen azért ilyen az idényünk, mert pocsék játékos-igazolási munkával egy hektikus játékos állománnyal rendelkezünk. ( a kiválók mellett döntően sok a középszerű.)
ha ehhez még hozzá tesszük amit a volt olasz diri mondott, hogy ti. a barcának gyakorlatilag nincs is edzője...
a mai este? nem hiszek a továbbjutásban. remény? az más tészta...de józan ésszel arra is azt mondom, hogy inkább illúzió.
Nem értek egyet azzal, hogy azért nincs edzőnk, mert LE bejelentette a távozását. Ettől javulnia kellett volna a csapategységnek, mert megnyugodhattak volna azok, akik féltek, hogy marad. Egyszerűen LE-nek nem volt megoldása idén a csapat számára - és azóta sincs.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.04.19. 10:17:32

mess2009 írta:szívesen olvasom a felvezető cikkeket, ezúttal azonban nem tudok szó nélkül elmenni amellett, amit Iván írt:" ...talán itt van a világ legjobb játékos anyaga..."
nos én azt gondolom, hogy éppen azért ilyen az idényünk, mert pocsék játékos-igazolási munkával egy hektikus játékos állománnyal rendelkezünk. ( a kiválók mellett döntően sok a középszerű.)
ha ehhez még hozzá tesszük amit a volt olasz diri mondott, hogy ti. a barcának gyakorlatilag nincs is edzője...
a mai este? nem hiszek a továbbjutásban. remény? az más tészta...de józan ésszel arra is azt mondom, hogy inkább illúzió.
A Juve valszeg tanul a PSG mecsből és teljesen másképpen fog játszani. Nekünk akkor lesz esélyünk, ha mindenki a legjobbját nyújtja és hajt, mint álat. Talán akkor lehet sanszunk, mert a gálakezdő az biztosan a top 3-ban van a világon, gondolom a cikk is erre utalhatott, de akkor mindegyiküknek a tudása legjavát kell nyújtani. Vesztenivalónk nincs, a bajnokságra nem igen kell tartalékolni az már szerintem elúszott. Megint nem sok minden szól mellettünk, szinte semmi, a Juve a legkevesebb gólt kapó csapat, nagyon össze vannak rakva és meggyőző játékkal és előnnyel jönnek hozzánk. Nos talán éppen ezért lesz sanszunk, mert minden, vagy majdnem minden ellenünk szól.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.04.19. 09:32:30

szívesen olvasom a felvezető cikkeket, ezúttal azonban nem tudok szó nélkül elmenni amellett, amit Iván írt:" ...talán itt van a világ legjobb játékos anyaga..."
nos én azt gondolom, hogy éppen azért ilyen az idényünk, mert pocsék játékos-igazolási munkával egy hektikus játékos állománnyal rendelkezünk. ( a kiválók mellett döntően sok a középszerű.)
ha ehhez még hozzá tesszük amit a volt olasz diri mondott, hogy ti. a barcának gyakorlatilag nincs is edzője...
a mai este? nem hiszek a továbbjutásban. remény? az más tészta...de józan ésszel arra is azt mondom, hogy inkább illúzió.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.18. 19:46:37

nagyatyesz írta:Pacot hova gondolod a gálakezdőben, ha 4 védővel toljuk? Nem kevered a Madrid meccsel. Mert ott én is azt tippelem
Jaa, sorry, belekavarodtam. :lol:
Neymar a Juve ellen természetesen. :D
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.04.18. 19:43:03

Pacot hova gondolod a gálakezdőben, ha 4 védővel toljuk? Nem kevered a Madrid meccsel. Mert ott én is azt tippelem
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.18. 18:58:01

csababarca írta:Gondolom Mátyás játszani fog, úgyhogy mindkét csapat lő gólt elég jó tipp.

Egyébként előbb kinézem, hogy a juve ellen lehozzuk kapott gól nélkül, a psg ellen biztos voltam benne hogy kapunk. Itt most érzek sanszot a nullára, viszont lőtt gólokban nem bízom. Szerintem olyan 2010es inter elleni szenvedés lesz.
Szerintem 4 védővel fogunk játszani, úgyhogy nem hinném, hogy kezdene Mathieu. :D
Szokásos gálakezdő lesz Pacóval.

'10-ben az Inter ellen legalább helyzeteink voltak, most már az is valami lenne. :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.18. 18:51:12

Gondolom Mátyás játszani fog, úgyhogy mindkét csapat lő gólt elég jó tipp.

Egyébként előbb kinézem, hogy a juve ellen lehozzuk kapott gól nélkül, a psg ellen biztos voltam benne hogy kapunk. Itt most érzek sanszot a nullára, viszont lőtt gólokban nem bízom. Szerintem olyan 2010es inter elleni szenvedés lesz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
thiagoalcantara
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2012.07.31. 15:23:35
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

2017.04.18. 18:12:37

S.Agüero írta:Nekem nagyon déjá vu érzésem van, 4 éve is ez volt, remontada a Milan ellen, aztán a BM elleni visszavágó előtt reménykedtünk, de 0-7 lett belőle. :D Hátha most máshogy alakul, ismerve magamat, közvetlen a meccs kezdete előtt nagyon fogok bizakodni. :D
Nekem is ugyan ilyen érzésem van, nagyon tartok attól, hogy pofon lesz a dologból.
Már a PSG ellen is pofonra számítottam, de azt a meccset a párizsiak rontották el nagyon csúnyán, a Juventus viszont teljesen más tészta, Allegrinek nincs Barca fóbiája Emeryvel szemben.

Én már a PSG-nél beletörődtem a kiesésbe, itt mostmár meg pláne, csak legyen vége a szezonnak és jövőre végre legyen élvezhető meccsünk, ne csak minden második, de ez már off.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.18. 17:49:37

Én is azt mondom, hogy ha el tudnánk menni 2:0-ra mondjuk...tuti hogy beremegne a Juve, igazából nehéz lenne még ezután is, de onnan már bármi lehetne...Persze pici az az esély-ha van egyáltalán, de vesztenivaló nincs, meg kell próbálni.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.04.18. 17:10:54

Ha napot fog ki a csalat, a Camp Nouban bárkit meg tudunk verni 3-0-ra, viszont ahhoz feltétlen szükséges az, hogy ne kapjunk gólt. Ötöt szerintem sem rúgunk most, azt teljességgel kizártnak tartom sajnos.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.18. 16:56:21

Nekem nagyon déjá vu érzésem van, 4 éve is ez volt, remontada a Milan ellen, aztán a BM elleni visszavágó előtt reménykedtünk, de 0-7 lett belőle. :D Hátha most máshogy alakul, ismerve magamat, közvetlen a meccs kezdete előtt nagyon fogok bizakodni. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2017.04.18. 17:38:56-kor.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.04.18. 16:45:32

Minden tiszteletem a bizakodóknak, de egyszer volt Budán kutyavásár. Ennek a Juve-nak 1 gólt rúgni is nehéz nem hogy 3-t. Azt hogy nem rúgnak nekünk azt nem tudom elképzelni. Nagyon nincs rendben a csapat fejben, a Juve meg pont hogy igen.
Csak is Puyol
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.04.18. 14:49:57

visca el barca írta:sokan írjátok, hogy a juve nem psg, de azért ha gyorsan találnánk vhogy két gólt, lehet egy picit ők is összecsokiznák magukat. megpróbálni meg lehet, max nem jön össze.
4-3-3 kell, mert ebben a formációban kb 5.3%-kal kisebb az esély, hogy kapunk gólt és azt nagyon el kellene kerülni. 3-at lőhetünk (főleg ha az MSN-ből kettő jó napot fog ki), de 5-öt kizárt.
A 6-1-gyel nekem az volt a bajom, hogy nem olyan szép támadásból épített gólokat rúgtunk. Hanem két szabadrúgás tizenegyesgól meg ilyen talált gól volt.

Nem szép kidolgozott támadás.
Egy esély van, 3-0 ra hozni a meccset, de hogy ez a Barca ne kapjon gólt, na arra nem mernék fogadni, az keményebb dió, mint hármat rúgni a Juvénak.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7419
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.04.18. 13:51:22

palesz77 írta:
visca el barca írta:sokan írjátok, hogy a juve nem psg, de azért ha gyorsan találnánk vhogy két gólt, lehet egy picit ők is összecsokiznák magukat.
Ez igaz, csak az a baj, hogy eddig 810 perc alatt kaptak 2 gólt összesen, ellenük necces 2 gólt találni gyorsan.. :D Teljesen egyetértek amúgy azzal amit utána írsz, hogy meg kell próbálni, max nem jön össze. Szerintem Lucho is így küldi fel a srácokat - kérdés mit valósítanak meg -, de ez a kisebb különbség ellenére is nagyobb falatnak ígérkezik sajnos szerintem. De ha van csapat, aki képes lehet fordítani, azok mi vagyunk, én úgy gondolom. Ki kell menni, meg kell próbálni, aztán lesz ami lesz. Ha úgy esünk ki, mint a München ellenünk 2 éve, én már büszke leszek a srácokra.
Az tény, hogy rohadt erős a védelmük, de az idegenbeli környezet annyira nem tetszik nekik és ha van olyan támadótrió amelyik meglőheti a gólokat az az MSN.
Bármi megtörténhet. Egy piros+tizi kombó sem elképzelhetetlen, ennek a Marchisio-Bonucci duónak nem igazán fekszik egy fürge Neymar.
Persze lehet ez fordítva is vagy szép taktikusan egy egygólos vereséggel, x-szel lehozzák a meccset.
Leginkább az fogja befolyásolni a meccset, hogy ki milyen napot fog ki. Messitől bármi kitelik és Suarez is megtalálhatná a góllövőcipőjét.
Lehet, hogy csak két gólt kapott a Juve, de azt is idegenben, a Bl-ben pedig odahaza nem szoktunk spórolni a gólokkal. Talán utóbbiban bízhatunk leginkább. 26 gólból 21-et otthon lőttünk. Ebbe azért kapaszkodhatunk.
Nyilván távolról sem nekünk áll a továbbjutás, de egyáltalán nem tartom lehetetlennek. Egy tisztes helytállást mindenesetre mindenképp remélek.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.18. 13:22:38

visca el barca írta:sokan írjátok, hogy a juve nem psg, de azért ha gyorsan találnánk vhogy két gólt, lehet egy picit ők is összecsokiznák magukat.
Ez igaz, csak az a baj, hogy eddig 810 perc alatt kaptak 2 gólt összesen, ellenük necces 2 gólt találni gyorsan.. :D Teljesen egyetértek amúgy azzal amit utána írsz, hogy meg kell próbálni, max nem jön össze. Szerintem Lucho is így küldi fel a srácokat - kérdés mit valósítanak meg -, de ez a kisebb különbség ellenére is nagyobb falatnak ígérkezik sajnos szerintem. De ha van csapat, aki képes lehet fordítani, azok mi vagyunk, én úgy gondolom. Ki kell menni, meg kell próbálni, aztán lesz ami lesz. Ha úgy esünk ki, mint a München ellenünk 2 éve, én már büszke leszek a srácokra.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2017.04.18. 12:44:00

Huuu...most hogy olvasom,hogy semmi jót ne várják a holnapi meccstől,teljesen elbizonytalanodtam.Lehet dobjam el a jegyeimet és ki se utazzak?
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.04.18. 12:26:40

A Juventus velünk ellentétben egy kiegyensúlyozott csapat, míg mi a sokgólos diadaltól, a 3-4 gólos vereségig mindenre képesek vagyunk, és nem csak a klasszikus értelemben vett nagy csapatok ellen.
A baj nálam továbbra is az, hogy bár szurkolóként próbálok hinni a sikerben és az esetleges fordításban, sajnos a realitás nem ezt mondatja velem...én tartom azt, hogy amennyiben a csapat a legszebb arcát mutatja, amire idén kevésszer volt példa (nem csak küzdésben, hanem játékban is), valamint mindenki parádés napot fog ki, akkor tudunk lőni a Juvének is 3-4 gólt. A problémám az továbbra is a védekezésünk, amely botrányos, szóval kizártnak tartom, hogy ne kapjunk gólt. Ez a Juve pedig 5-öt 2-3 meccsen sem kap... Mindenki azt jósolta, hogy a lassú, öreguras, de kemény olasz védőket kisárgázzuk majd, sőt a kiállítás is reális lehet. Erre próbára sem tettük őket! Én tényleg csak azt várom, hogy legalább a szebbik arcunkat mutassuk, küzdjünk a végsőkig, és reménykedjünk, hogy Suarez pl ne 5-ből egyet verjen be, mert mostani formája alapján sajnos nem jó Omen, ha rá jönnek ki a ziccerek (Neymar ebben meg sosem volt túl erős a Barcában!)
Amúgy kb ugyanezt várom a Reál - München meccstől is, hogy a bajorok legalább tegyék izgalmassá a párharcot!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.04.18. 12:26:20

A Juventus velünk ellentétben egy kiegyensúlyozott csapat, míg mi a sokgólos diadaltól, a 3-4 gólos vereségig mindenre képesek vagyunk, és nem csak a klasszikus értelemben vett nagy csapatok ellen.
A baj nálam továbbra is az, hogy bár szurkolóként próbálok hinni a sikerben és az esetleges fordításban, sajnos a realitás nem ezt mondatja velem...én tartom azt, hogy amennyiben a csapat a legszebb arcát mutatja, amire idén kevésszer volt példa (nem csak küzdésben, hanem játékban is), valamint mindenki parádés napot fog ki, akkor tudunk lőni a Juvének is 3-4 gólt. A problémám az továbbra is a védekezésünk, amely botrányos, szóval kizártnak tartom, hogy ne kapjunk gólt. Ez a Juve pedig 5-öt 2-3 meccsen sem kap... Mindenki azt jósolta, hogy a lassú, öreguras, de kemény olasz védőket kisárgázzuk majd, sőt a kiállítás is reális lehet. Erre próbára sem tettük őket! Én tényleg csak azt várom, hogy legalább a szebbik arcunkat mutassuk, küzdjünk a végsőkig, és reménykedjünk, hogy Suarez pl ne 5-ből egyet verjen be, mert mostani formája alapján sajnos nem jó Omen, ha rá jönnek ki a ziccerek (Neymar ebben meg sosem volt túl erős a Barcában!)
Amúgy kb ugyanezt várom a Reál - München meccstől is, hogy a bajorok legalább tegyék izgalmassá a párharcot!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.18. 11:54:12

sokan írjátok, hogy a juve nem psg, de azért ha gyorsan találnánk vhogy két gólt, lehet egy picit ők is összecsokiznák magukat. megpróbálni meg lehet, max nem jön össze.
4-3-3 kell, mert ebben a formációban kb 5.3%-kal kisebb az esély, hogy kapunk gólt és azt nagyon el kellene kerülni. 3-at lőhetünk (főleg ha az MSN-ből kettő jó napot fog ki), de 5-öt kizárt.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21174
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.04.18. 11:29:11

Samper írta: A fantáziám legfeljebb azt súgja, hogy ha a bíró sorban elkezdi kiállítani a Juve játékosokat, akkor minden lehetséges.
A 2012-es elődöntő, és a tavalyi Klasszikus óta tudjuk, hogy a kiállítás sem garancia nálunk semmire. :lol:
Válasz küldése