Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3548
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.02.24. 11:58:38

Jó meccs volt! Az Arsenal bátran játszott az első 15 de inkább 10 percben be is szorítottak minket, de szerencslre nem találtak gólt aztán visszaálltak kontrázni. Utána a második félidő elejét mi nyomtuk meg, aztán lassan megint nyeregbe kerültek, de a sokak által szidott kapusunk olyan klasszis teljesítményt mutatott, hogy valahányszor túrós lett a palacsinta lehúzta a redőnyt. Amikor azt a alsó sarokba menő lövést kiszedte az meg végképp halál volt! :D Aztán amikor már kezdett igazán nyomás lenni megkapták a kis góljukat. Az a Suarez kapufa nagy kár volt, de Flamini nagy cserének bizonyult szerencsére.

Összességében majdnem biztos, hogy eldöntöttük! Nagy meccs volt, és a döntő pillantaban megint odatettük magunkat!
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.02.24. 11:34:07

Tökéletes eredményt értünk el. Az Arsenal játéka meglepett, azt hittem, hogy majd lesznek olyan periódusok amikor majd megpróbálnak minket nyomás alá helyezni, nem pedig végig kontrákkal operálni. Ezt a buszos taktikát csak egy félidőig bírták, másodikban már úgy éreztem, hogy meg van a kontroll.

Rajtunk a fásultságot éreztem, azt hiszem ez most jobb szó mint a fáradtság, ennek következtében, az első félidőben nagyon a Pep féle csapatra emlékeztettek a fiúk. Sokáig ötlettelenül játszottuk a betömörült védelem ellen, persze nem is az odavágó első félidejében, idegenben kell eldönteni egy párharcot. Második félidőben már sokkal jobban ment a támadójáték, az Arsenal meg Piqué meg Alba hibáit tudta volna csak kamatoztatni. De Stegen ott volt. 8)

Messi döntött most megint. 2-ből 2-őt bevert ahogy kell, meg a 11-est is ő harcolta ki, oda kellett azért robbanni, hogy Flamini mire észbe kapott már ki is rúgta a lábát. Fásult volt ő is, de higgadt volt nagyon. Suárez meg Neymar 3-3 tiszta ziccert rontott, ami meg is bosszulhatta volna magát. De akárhogy is egy BL odavágón idegenben, ahol van legfeljebb 8 tiszta ziccerünk és abból 2-t verünk be és nyerünk 0-2-re nincs okunk panaszra.

Én azért vártam volna a cseréket, 1-2 friss láb elkélt volna. De majd a Sevilla ellen lesz akkor rotáció.

Érdekes, hogy a BL-döntő óta, először állt össze a "gála" kezdő.

Busi meg az első félidőben kapott egy rúgást és fájdalommal játszotta végig a meccset. Volt azért két forintos labdája amiből ajtó ablak ziccer alakult ki.

Piqué meg gondolom direkt szedte össze a sárgát.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BarcafanTomee 2016.02.24. 12:08:53-kor.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2016.02.24. 09:14:41

Kash írta:Csak én nem figyeltem fel rá, vagy Enrique tényleg nem cserélt egész meccs alatt?
Furcsa, hogy senki nem említette ezt meg itt sem máshol, de én sem vettem észre, hogy cserélt volna, így visszagondolva meg tényleg nem cserélt...Akkor viszont durva, hogy kb stabilan letudtuk hozni a mérkőzést, és a fáradság sem nagyon látszott senkin.
Amit mutattunk abba nem is lehetett nagyon elfáradni!
Ezért sem nagyon értettem az Ars védekezésének ajnározását, hiszen nulla mozgásunk volt 16os előterénél! Azt meg ők szintén nulla mozgással védekezték le, nem fáradtak benne el!
Minimálisat játszottunk, annyit amennyit kellett! Nem volt semmi ami indokolta volna a cserét!
Talán az egyik kp helyére Sergit lehetett volna hozni, az utolsó 15-20 percre,pihentetésképpen!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2016.02.24. 06:32:39

UFF: elnézést kérek az esti produktum minőségéért, de a tartalmáért nem.
UFFOFF: remek meccs volt, LE remekül készíti fel a csapatot egy oda-visszavágós párharcra, ami sok jóval kecsegtethet minket a közeljövőt tekintve :)
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.02.24. 01:42:32

OFF:
PÜ-re nem pazarlom az energiámat! Én csak arra akarok rávilágítani, hogy ezen az oldalon olyanok kapcsolgatnak ki-be, akik inkább máshol érzik jól magukat...
Egyébként bezárt odaát, hogy mindketten ideszédültetek, vagy ide titokba leskelődtök?

Szerk.: remélem jó tanuló vagy és most a személyes sérelmek miatt tiltani fogsz...
Nem mindegy, hogy mit csinál odaát? Nem a megfelelő stílusban nyilvánítasz véleményt és osztod az észt másoknak, az a dolga, hogy rendet rakjon itt...Ha Palesz valójában egy Real drukker lenne akkor sem zavarna, messze a legkorrektebb.

ON:
Csak én nem figyeltem fel rá, vagy Enrique tényleg nem cserélt egész meccs alatt?
Furcsa, hogy senki nem említette ezt meg itt sem máshol, de én sem vettem észre, hogy cserélt volna, így visszagondolva meg tényleg nem cserélt...Akkor viszont durva, hogy kb stabilan letudtuk hozni a mérkőzést, és a fáradság sem nagyon látszott senkin.
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.02.24. 01:13:36

Az szünetben igencsak aggódtam , hogy nehogy kapjunk egy gólt , de ahogy már idén nem egyszer Lucho felrázta a díszes társaságot és újra a tudásuk szerint játszottak. A meccs legjobbja nálam Messi és nem csak a 2 gólja miatt hanem mert végre a védekezésből is kivette a részét ( jó lenne ha ezt nem csak a rangadókon tenné meg). A másik "jelöltem" pedig Marc aki megint elképesztően stabil volt és volt egy szenzációs védése és amit még pluszban kiemelnék nála az az elképesztő passzpontosság amit még ekkora presszionálás mellett is tartott =D> . Ezen a két jómadáron kívül az egész csapat kiválóan teljesített talán csak Lajosunk volt ma egy kicsit szürke. Óriási pacsi a csapatnak =D> .


Nem kéne provokatívan és igen ellenségesen írni másoknak.... Az nincs megtiltva , hogy valaki más fórumokon is aktív legyen viszont a személyeskedés nem megengedett...
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Tromort77

2016.02.24. 00:44:42

TripleH írta:
Azért az is kellett, hogy amit nem éppen Stegen védett bámulatosan, azt a lehető legrosszabb módon sikerüljön ellőni. :D De am nem tudom mit csinál velük Lucho félidőben, de ez már nagyon sokadik ilyen a szezonban.
Ezen a szinten nem lehet lehozni úgy meccset már egy BL-ben, hogy az ellenfélnek ne legyen ziccere. Hazai pályán pedig volt 2 darab igazi ziccerük kb. Míg nekünk azért jóval több.

Mondjuk én nem értek egyet most a Stegen-s dícshimnuszokkal, az a bizonyos Giroud fejesben semmi erő nem volt. Látványos védés volt de közel sem volt olyan veszélyes. Ezért van ott a kapus, hogy ilyeneket fogjon.

Sokszor megfigyeltem, hogy a második félidőben mennyivel jobb a csapat és biztos vagyok benne, hogy ez a taktika része. Az első félidőben javában megy a fárasztás. Most a meccs után Lucho nyilatkozata is erre enged következtetni.
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2016.02.24. 00:40:43

palesz77 írta:
Tivornya írta:Ennek az észosztásnak elég gyerekes körítés az, ha épp a megregulázandónak a szavait tünteted el...szóval épp a levegőbe beszélsz ;)
Nyilván eltüntetem, mert ez nem ide való ez a stílus, és a személyeskedés ilyen formája.. Sose volt, nem is lesz soha - remélhetőleg.
Tivornya írta:Ja igen! Pálesz te vagy a másik, aki inkább odaát forgolódik! Az aztán igazán baráti, hogy idejössz regulázni, bocs, hogy megzavartalak...
Nem mintha nem ugyan azt írnám le itt is, mint ott, de elfogadom ha ez zavar. Viszont ezt normális stílusban is lehet közölni. Na mindegy, részemről ennyit erről, PÜ-ben tőlem folytathatjuk ha akarod, de itt mostantól csak a meccsről.
PÜ-re nem pazarlom az energiámat! Én csak arra akarok rávilágítani, hogy ezen az oldalon olyanok kapcsolgatnak ki-be, akik inkább máshol érzik jól magukat...
Egyébként bezárt odaát, hogy mindketten ideszédültetek, vagy ide titokba leskelődtök?

Szerk.: remélem jó tanuló vagy és most a személyes sérelmek miatt tiltani fogsz...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tivornya 2016.02.24. 00:49:06-kor.
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.02.24. 00:35:50

Tromort77 írta: De, hogy érdemben is írjak a lényegről. Egész meccsen olyan érzésem volt, hogy a totál minimumra törekedtek a srácok ami sokat elmond ennek a csapatnak az erejéről. Semmivel nem adtak ki többet mint ami szükséges volt és pont ebben látom a sikerességet és a kiegyensúlyozott teljesítményt. Tényleg olyan volt mint egy profi munka. Mentek, elvégezték és kész. Minden mástól mentesen. Hihetetlen kíméletlen ez a csapat. Olyan ereje és önbizalma van ennek a csapatnak, hogy az volt az érzésem ha gólt is kapunk, bármikor fel tudnánk állni. Egészen eképesztő ez a dominancia.
Azért az is kellett, hogy amit nem éppen Stegen védett bámulatosan, azt a lehető legrosszabb módon sikerüljön ellőni. :D De am nem tudom mit csinál velük Lucho félidőben, de ez már nagyon sokadik ilyen a szezonban.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.02.24. 00:34:54

Tivornya írta:Ennek az észosztásnak elég gyerekes körítés az, ha épp a megregulázandónak a szavait tünteted el...szóval épp a levegőbe beszélsz ;)
Nyilván eltüntetem, mert ez nem ide való ez a stílus, és a személyeskedés ilyen formája.. Sose volt, nem is lesz soha - remélhetőleg.
Tivornya írta:Ja igen! Pálesz te vagy a másik, aki inkább odaát forgolódik! Az aztán igazán baráti, hogy idejössz regulázni, bocs, hogy megzavartalak...
Nem mintha nem ugyan azt írnám le itt is, mint ott, de elfogadom ha ez zavar. Viszont ezt normális stílusban is lehet közölni. Na mindegy, részemről ennyit erről, PÜ-ben tőlem folytathatjuk ha akarod, de itt mostantól csak a meccsről.
Tromort77

2016.02.24. 00:33:36

Csak azért mert a modik örömámorban ünnepelnek vagy éppen alszanak még igazán lehetne kulturáltan viselkedni. Ez a stílus nem erre a fórumra való.

De, hogy érdemben is írjak a lényegről. Egész meccsen olyan érzésem volt, hogy a totál minimumra törekedtek a srácok ami sokat elmond ennek a csapatnak az erejéről. Semmivel nem adtak ki többet mint ami szükséges volt és pont ebben látom a sikerességet és a kiegyensúlyozott teljesítményt. Tényleg olyan volt mint egy profi munka. Mentek, elvégezték és kész. Minden mástól mentesen. Hihetetlen kíméletlen ez a csapat. Olyan ereje és önbizalma van ennek a csapatnak, hogy az volt az érzésem ha gólt is kapunk, bármikor fel tudnánk állni. Egészen eképesztő ez a dominancia.
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2016.02.24. 00:31:44

Ennek az észosztásnak elég gyerekes körítés az, ha épp a megregulázandónak a szavait tünteted el...szóval épp a levegőbe beszélsz ;)
Ja igen! Pálesz te vagy a másik, aki inkább odaát forgolódik! Az aztán igazán baráti, hogy idejössz regulázni, bocs, hogy megzavartalak...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tivornya 2016.02.24. 00:34:47-kor.
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.02.24. 00:29:30

Egy szintet azért tartsunk már.. Remélem nem tervezitek folytatni a szájkaratét.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.02.24. 00:27:00

Innen már nem lehet elrontani. Szerintem megérdemelttük, hogy 0-2 legyen. Hazain akár lehetne tartalékolni is kicst bár úgyse fogunk.

A vitához meg annyit, hogy ennek nem itt a helye meg kitiltások is lehetnek belőle szóval szerintem jobb ha befejezitek, de azért egy-két arcnak igaza van. Óriási hányinger amit egy-két fórumozó odaát csinál. Arról nem beszélve hogy még a madridisták is okádnak ettől az álszent jópofitól. :roll:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.02.24. 00:00:05

ntibi67 írta: Írd már meg itt is amit a Madridom honlapon!Hogy szerinted Piqué egy tajparaszt tusko!
Piqué egy tajparaszt tuskó. Mert szerinted amiket leművel az úgy szép és jó? Ne legyél már ennyire naív.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.02.23. 23:40:17

TripleH írta:
Messias2 írta: Az 1.-nél futott oda Messi Neymarhoz megköszönni a labdát, és együtt ünnepeltek. Illetve a 2.-nál is együtt ünnepeltek, úgy hogy nem tudom, miről beszélsz.
Ezt úgy hívják, hogy paranoia. :D
Írd már meg itt is amit a Madridom honlapon!Hogy szerinted Piqué egy tajparaszt tusko!
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.02.23. 23:13:12

20tek írta:
Ajánlom az Eurobarca találkozók topicot a Minden más között. :)
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2016.02.23. 23:11:38

Bob_Marley írta:
Jó hát, te leírtad hogy jól vezette, én meg leírtam miért nem, szubjektív oldal van ebben csak. Én nem szeretem mikor agyon van tördelve a játék, a spori nem főszereplő kell legyen hanem sporttárs, aki a "szükséges rossz". :D Legyen küzdelem, legyen összecsúszás, legyen test-test elleni harc, nem papír emberek vannak, hogy le kell fújni mindent. De nem volt következetes ebben sem egyébként. Na mindegy, szerinted meg igen, hát ez van. :D
nem mondom h következetes volt, de nem voltak nagy hibái. Apróbb hibái meg ide-oda vegyesen. Én nem éreztem h nagyon tördelve lett volna a meccs
20tek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.08.13. 14:52:03

2016.02.23. 23:09:28

Grat a csapatnak!
ÉS! Nem grat az oldalnak. Legalábbis gondolom nem kis része van abban - mint legnagyobb magyar szurkolói oldalnak -, hogy az m4-gyel elhitették, hogy a Paulaner sörházban nagy Barca szurkoló tábor lesz. Meccs előtt egyenesen szánalmas volt a kontraszt, ahogy a több tucat Arsenal szurkolótól átmentek a Paulanerbe, ahol 5-6? Barca szurkoló volt, és a háttérben látszott, hogy az egész hely tök üres. Ami azért ciki, mert bármelyik egyszerű tv-s kocsmába bement volna a kamera, akkor több Barca szurkolót látott volna, mint ott.
Közben gondolom a Paulanerben is leesett, hogy ez mekkora gáz, így a fél tucat szurkoló sáljait szétosztották az ott ülő emberek között, hogy a végén már 10 fősnek tűnjön a tömeg. A nagy igyekezetben még egy Real szurkolónak is sikerült sálat adni. Gratulálok!
Az oldal meg ha igazi meccsnézést akar szervezni, akkor ne olyan helyre szervezze, ahol 900 ft egy sör. Ha hiszitek, ha nem, ez a legtöbb embernek drága. Igen, még a 10%-os kuponotokkal is.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.02.23. 23:08:32

nem tudom milyenek lettünk volna ha kapunk egyet, de így reálisnak érzem a megállapítást, hogy annyit adtak ki amennyit kellett.
hátul TerStegen nem kapott gólt, a Pique-Masc kettősből ma az Argentín volt a jobb, a két szélső közül talán Alves igyekezete többet ért. középen nálam Iniesta - Rakitis - Busi a sorrend. az MSN ből én nem tennék egyenlőségi jelet Ney és Suarez közé, Neymar ma igazán sallangmentesen és lendületesen játszott, gólt ugyan nem sikerült lőnie de legalább lőtt, vagy fejelt mikor kellett és passzolt is sokszor. Suareznél ma csak a kimaradtakat említhetem.
a taktikánk jó volt, lassítani ha lehet, ritmust váltani ha kell - idegenben ezt kell játszani.
jó meccs volt.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.23. 23:07:42

Tivornya írta:[

Ja, igazad is lehetne, de ez nem az a puszi-seggrepacsi-féle öröm, amit láttunk eddig(és amit Suarezzel meg is tett), legalábbis nekem nem ez jött le.
Hozzá kell tenni hogy az állandó fenéknyalás nem a normális. :D Ez egy nagyon feszült, idegileg sok energiát felemésztő meccs volt, nyilván teljesen más mikor rúgják a negyediket otthon a Valencia ellen vagy más ellen mint mikor végig kell koncentrálni és figyelni.
szerintem alapvetően jól vezette a meccset. Sztem ha a jövőben ez lenne az átlag bírói színvonal mindenki látatlanban aláírná
Jó hát, te leírtad hogy jól vezette, én meg leírtam miért nem, szubjektív oldal van ebben csak. Én nem szeretem mikor agyon van tördelve a játék, a spori nem főszereplő kell legyen hanem sporttárs, aki a "szükséges rossz". :D Legyen küzdelem, legyen összecsúszás, legyen test-test elleni harc, nem papír emberek vannak, hogy le kell fújni mindent. De nem volt következetes ebben sem egyébként. Na mindegy, szerinted meg igen, hát ez van. :D
Kép
Kép
Kép
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2016.02.23. 23:05:33

Csak gratuláció! Alves-hibátlan volt ma.Hátul jó volt Pique.megfelelt Alba, Masi vegyes vot: eladott labdák, csúcs szerelések vegyesen.
Középen :Ini el-eltűnt,Rakéta jól állt helyt, Busi : csodásan játszott!
Elől? Messi nagyszerű volt, Ney változó, Suarez sokat hibázott!

Összeségében : nagyon elégedett vagyok,kapusunk véleményem szerint Bravot felülmúlja!!
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.02.23. 23:02:29

Messias2 írta:
Tivornya írta:viszont a gól(ok) utáni öröm beszédes...
Az 1.-nél futott oda Messi Neymarhoz megköszönni a labdát, és együtt ünnepeltek. Illetve a 2.-nál is együtt ünnepeltek, úgy hogy nem tudom, miről beszélsz.
És ez mit számít?
Az Fc Barcelona a munkaadójuk, ha nem jönnek ki jól egymással és ez a játék rovására megy, valamelyiknek távoznia kell...Istenem :lol:

Am grat a csapatnak, ez a 0-2 is szoros meccs volt, illetve Stegen kiszedte azt az 1 gólt amit odajósoltam az Arsenalnak, na de nem baj.
Kép
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2016.02.23. 23:00:39

Messias2 írta:
Tivornya írta:viszont a gól(ok) utáni öröm beszédes...
Az 1.-nél futott oda Messi Neymarhoz megköszönni a labdát, és együtt ünnepeltek. Illetve a 2.-nál is együtt ünnepeltek, úgy hogy nem tudom, miről beszélsz.
Ja, igazad is lehetne, de ez nem az a puszi-seggrepacsi-féle öröm, amit láttunk eddig(és amit Suarezzel meg is tett), legalábbis nekem nem ez jött le.
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2016.02.23. 22:58:46

Bob_Marley írta:Azt azért megjegyezném, amit meccs közben is írtam, hogy egy igazán jó kis meccsen, ahol járt a labda, megvoltak a párharcok, volt iram a török játékvezető random tördelte össze-vissza a játékot. Nagyon bosszantó volt, hogy tiszta hülyeségekre fújdogált. Soha nem szoktam bírózni, mert ember és tévedhet, les nem les, az élet visszaadja. De maga a felfogás az nagyon rossz volt. Férfias tök jó küzdelmek voltak, erre lefúj Alba tiszta test-test elleni szerelést aztán ugyanilyet továbbenged 15 mp-cel később. Na mindegy, ez amolyan a meccs margójára megjegyzés volt, de nagyon bosszantó volt, hogy egy színvonalas meccset így tördelt a spori.
szerintem alapvetően jól vezette a meccset. Sztem ha a jövőben ez lenne az átlag bírói színvonal mindenki látatlanban aláírná
Válasz küldése