Barca az Európa Ligában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2023.02.23. 23:28:31

Szinte rosszul vagyok Kessie szerencsétlenkedéseitől… De ez van, írtó vekony a padunk. Talán itt az ideje a Pablo Torrét is játszatni. Mert ő legalább bele tud rúgni két egyeneset a labdába, nem ugy mint Kessie..
Shaw talpalása amugy nem piros? De meg le se fujta ez a majom francia.
Illetve meg egy dolog… Fati szèpen kifejelte a bolinto Lewa elöl a labdàt…. Èn màr csak nevetek ezen….
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7270
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.23. 23:28:21

Andris írta:
2023.02.23. 23:12:35
...
Imádom Xavit, és szerintem összességében csodaszámba megy, amit itt véghezvitt, és sajna a saját múltunkkal is hadakozik, mert ha "csak" nulláról indulnánk, akkor szerintem még a BL-ben lennénk. De attól még Ten Hag jobb volt. Nincs ezen mit szégyellni, ettől nem lesz Xavi rosszabb edző. Keveset hibázott egész évben, rengeteg húzása jött be, de amikor hibázott, az pont rosszkor törént, egyszer az Inter ellen, és 1,5ször a MU elleni két meccsen. Most kisebb hibákat vétett jóval, tényleg gyengébb volt a kerete, és nem nagyon lehetett kit hozni, de nem hozta ki a maxot ebből és az meccsből. A maximummal bőven tovább lehetett volna jutni. Ten Hag kihozta a közel maximumot. Nem mondom, hogy nem volt könnyebb dolga, de akkor is.

Xavi kicsit túlzottan biztonságira küldte ki a srácokat az elejétől. Belőle hiányzik kicsit az a tökösség, hogy váltson. Az Inter ellen EG/Piqué helyett be kellett volna vetni Chadit, hátraküldeni Kesisét vagy DJot, tökmindegy, mert náluk bárki csak jobb, nem volt vesztenivaló, most meg Torrét simán játszatni lehetett volna Pedri és Gavi hiányában, mert így egyetlen kreatív játékos maradt a pályán, az meg elfelejtette, hogy ő az átadásaiban tud brillírozni, amiből egyetlen egy darabot nem próbált meg, helyette cselezgetett feleslegesen, önbizalomhiányosan. És így, hogy ő ma halott volt, onnantól halott volt a támadásépítés, mert más nem képes kulcspasszokra a mai keretünkből. Ez meg nem túl jó hír.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence0330 2023.02.23. 23:29:27-kor.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2023.02.23. 23:23:42

Fizikálisan még mindig nem vagyunk Európa szintjén. Nagyon sok javulás van e téren az elmúlt évekhez képest, az első félidőt elvittük párharcokban is, teljesen kontrolláltuk, teljesen rendben volt. A másodikban viszont rátettek 2 lapáttal, erre már nem volt válaszunk, teljesen elfogytunk. Ez még egyébként sokszor a bajnokságban is visszaköszön a meccsek utolsó harmadára.
Busi, Kessié, Robi, Fati egyáltalán nem ütik meg fizikailag ezt a szintet, de lassan Lewyt is ide lehet sorolni.
Mindenképp tovább kell gyorsítani ezt a csapatot, egyértelműen ez a kulcs Európában. Gyorsaság, erőnlét és szervezettség. Olyan tempóban játszanak a csapatok, amihez egyszerűen nem vagyunk hozzászokva, teljesen elmentek mellettünk az évek alatt.

Baldé, Araujo, Christensen, De Jong, Dembelé abszolút rendben van ilyen szempontból, rájuk kell építeni. Pedri és Gavi szintén ok, és ők még bőven jobbak lesznek. Ez így TS-sel kitesz 8 embert, a maradék 3 posztra meg kell próbálni hozni olyan játékosokat, akik megütik az európai szintet fizikailag és technikailag is.
Koundé nem jobbhátvéd, ezen a szinten már kijönnek a hiányosságai, Busi pótlása prioritás kell hogy legyen, és a támadósorba is mindenképpen kell a kvalitás. Szerintem ide lesz a legnehezebb minőséget hozni, pedig szükség van rá.

Ha ezt Laportáék tető alá tudják hozni nyáron, mondhatjuk hogy teljesen újjáépítették ezt a csapatot, és ha ez így lesz, ide a rozsdás bökőt, hogy jövőre egy BL negyeddöntő sima ügy. Ez van sajnos, a 2 meccs alapján szerintem megérdemelten ment tovább a MU.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6154
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2023.02.23. 23:23:28

Ott tart a csapat, hogy van 1, azaz 1 europai szinten a mercet megugro tamado, az osszes tobbi hurka.
Rafi hatalmas bakloves, remelem nyaron eltakaritjak a keretbol. Ferran Fati sose volt szint, Lewarol meg mindenki tudja, hogy csak kicsik ellen bika.
A tobbi csapatresz nekem tetszett a 2 bekapott gol ellenere.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.02.23. 23:22:27

Jack Napier írta:
2023.02.23. 23:07:42
Lehet puffogtatni a közhelyeket, hogy tisztes helytállás meg, hogy így nem szégyen kikapni/kiesni. Pedig igenis ha nem is szégyen de blama és nem azért mert most egy épkézláb MU kiejt minket hanem mert kb 8(!) éve folyamatosan leszereplünk Európában. Ez viszont nagyon gáz és igenis szégyen. Legálabbis akkor ha nagy csapatként akarunk tekinteni magunkra, mert tény hogy fejlődik a csapat de ez még mindig csak a limonádé spanyol ligába elég. Szóval én személy szerint nem tudom megérteni aki ezek után elégedetten nyugtázza, hogy ejjha milyen jót küzdöttünk nem baj, hogy újra kizúgtunk.Vagy lehet nekem is el kell fogadnom, hogy a Barca is kb egy europai közép csapattá sínylett.
De azt is vedd figyelembe, hogy honnan kellett megindulni felfelé: 8-2 a Bayern, 4-1 a PSG ellen, majd csoportkörös szégyenek.... nyilvánvaló volt, hogy rövid időn belül nem lesz BL-esélyes csapatunk.

Az, hogy nagyon jól teljesítünk a hazai porondon, és Európában megszoronattunk egy látványosan felszállóágon lévő MU-t, igenis előrelépés.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.23. 23:22:14

Nyiri81 írta:
2023.02.23. 23:18:26
Azt hittem már nem, de Andris mindig meglepsz hogy milyen szép mondatokkal és elemzéssel körbe írod a tagadhatatlant. Király volt minden, nem volt jobb az ellenfél de valahogy megint nem mi nyertünk :D Kit érdekel a 2x2 gól az csak strigula. Jah hogy az MU azzal nyert? :D Nem számít...
Egy percig sem tagadtam, hogy a Mu jobb volt ma nálunk, csak a védelem kritikájára szerettem volna azzal reflektálni, amit írtam. Ráadásul egyáltalán nem ezt írtam, amit itt úgymond idézel. Szövegértésből ez egy egyes alá most, sajnálom. Legközelebb tedd meg azt a szivességet, hogy elolvasod, és aztán egy nem hibásan idéző, és nem még azt is félremagyarázó hozzászólást küldesz. Értem, hogy mérges vagy, de azért egy minimum szintet tartsunk meg.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2023.02.23. 23:19:41

Ja lathattuk milyen jok voltunk az 1.meccsen..hagyjuk mar ezt a kifogast allandoan.nyeljuk sorba europaban a gombocokat!!jovore mi lesz?!! Konferenciaba zuhanunk egy dnipro ellen?nagy csalodas ez megint,elkepeszto megelni,hogy hova sullyedt ez a csapat es nem tudom ertekelni,hogy megint kiestunk europabol.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.02.23. 23:18:47

Busquetset odatennem,ma óriásit ment. Legtöbb szerelés,labdaszerzés, tisztázás. Elől voltunk kevesek sajna,ez igaz
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2023.02.23. 23:18:26

Azt hittem már nem, de Andris mindig meglepsz hogy milyen szép mondatokkal és elemzéssel körbe írod a tagadhatatlant. Király volt minden, nem volt jobb az ellenfél de valahogy megint nem mi nyertünk :D Kit érdekel a 2x2 gól az csak strigula. Jah hogy az MU azzal nyert? :D Nem számít...
Csak is Puyol
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2023.02.23. 23:17:37

Sajnos megérkezett Európa és megérkezett a realitás.

Támadó harmadunk megye III., Lewa hatalmas flop, annyira reménykedtem, amikor idekerült és jöttek a gólok, azóta mintha a pályán sem lenne, a büntetője is botrány volt.

Raphina totál zs kategória, a cserékről meg inkább szót sem ejtek, annyit sem érnek.

Az agyonfényezett védelmünk meg 2 meccs alatt kapott 4 gólt, ez is mutatja, hogy a la liga egy szeméttelep.

S ott is, meccsről meccsre szenvedünk.

A real mögöttünk van, mégis leoktatták a poolt a saját házukban, ezen is érdemes lenne elgondolkodni.

Zárójelben megjegyzem, hogy azért ettől a mu-tól sem kell elalélni, fejben talán jobban ott voltak, az agyonorálozott rashfordnak akkor hallottam a nevét, amikor lecserélték, a második góljuk meg totál mák volt, 63-szor visszapattant hozzájuk a labda, ráadásul patkányfernandes labdaszerzése sem volt nálam szabályos.

Mindegy, a keret vékony, minőségben mindenképpen, s nem látom, hogy ez rövidtávon változna.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2023.02.23. 23:16:41

Persze nagyon frankó kis párharc csata volt … de lenyeg a 10:0 … es várhatunk 1 evet , megint !

Kétszer vezettünk ők kétszer fordítottak …
-
Veszélyesebbek voltak nekunk volt 1 fejesunk es 1 Lewa helyzet a 95. percben !
-
Na talan majd jövőre
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.02.23. 23:16:11

Nyiri81 írta:
2023.02.23. 23:07:15
Jól beárazta a ligát ez a két meccs. 4 golt kaptunk gond nélkül. Nincs értelmes csatár. Lewa kis csapatok ellen király, de már többször bebizonyította hogy tét meccsen ember hátrány.

Bosszantó ennyire vissza zuhanni a realitásba. Meccs előtt éreztem hogy valami ilyesmi lesz de reménykedtem.

Valahogy ezek után nem tudom értékelni a liga első helyet, mert szerintem nagyon nem az a szint mint régen. Fals képet fest a csapatról.

Aztán egy nemzetközi meccs és arcul csap a valóság.
A Liga és Európa más kávéház, de emiatt a párharc miatt pont nem kell szerintem szégyenkezni. Az őszi BL-produktum, ahol a Bayern oda-vissza lesimázott, és ennél a MU-nál egy jóval gyengébb Interrel nem bírtunk, az az volt. De ezen a két meccsen 2019 óta most nyújtottuk a legjobb teljesítményt Európában szvsz. Pechünkre egy olyan formában lévő MU-val játszottunk, amely ma komoly kihívást jelenteni bármelyik csapatnak.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2023.02.23. 23:15:49

Jack Napier írta:
2023.02.23. 23:07:42
Lehet puffogtatni a közhelyeket, hogy tisztes helytállás meg, hogy így nem szégyen kikapni/kiesni. Pedig igenis ha nem is szégyen de blama és nem azért mert most egy épkézláb MU kiejt minket hanem mert kb 8(!) éve folyamatosan leszereplünk Európában. Ez viszont nagyon gáz és igenis szégyen. Legálabbis akkor ha nagy csapatként akarunk tekinteni magunkra, mert tény hogy fejlődik a csapat de ez még mindig csak a limonádé spanyol ligába elég. Szóval én személy szerint nem tudom megérteni aki ezek után elégedetten nyugtázza, hogy ejjha milyen jót küzdöttünk nem baj, hogy újra kizúgtunk.Vagy lehet nekem is el kell fogadnom, hogy a Barca is kb egy europai közép csapattá sínylett.
Szerintem senki sem elégedett, csak nem várnak csodát, mint egyesek. Jelenleg évek óta nem vagyunk tényezők nemzetközi szinten, ez így igaz, bármennyire is sz*r ezt elfogadni.
Ez nem úgy fog megváltozni, hogy évek óta szívunk, aztán véletlen egyszer arra ébredünk, hogy megnyertük a BL-t, hanem fel fog tűnni, mert ez egy hossz folyamat lesz. Még nem tartunk itt. Csak bármennyire is reménykedik ebben a szurkoló ilyen meccseken, azért a józan én tudja, hogy jelenleg nem ez a realitás.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.23. 23:12:35

Xavi szerintem több mint maximumot hozott ki ebből a két meccsből, így visszagondolva arra, hogy a helyettesítő embereink, és néhány kezdőnk is mire képes. Szó sincs arról, hogy Ten Hag lemeccselte, teljesen vak aki tényleg így gondolja. Ten Hag is húzott jókat, és remek edző. Csodás csapata van. Valakinek meg kell nyerni a meccseket is. Ettől még nem az edzők párharca döntött itt, szerintem ez teljesen evidens. Mégis kiket, meg hogy lehetett volna még a padról, hogy játszhassuk a saját játékunk? szerintem senkit, semelyik ponton.

Egyszerűen SR és Kessié semmilyen szinten nem elég ahhoz, hogy akár csak cseréje lehessen Pedrinek és Gavinak, ahogy Raphi sem tud semmiféle kiegyensúlyozott szintet hozni. Dembelé is sokszor kérdőjeles, de a brazil alapvetően nem tud egy szint fölé menni szerintem. És ez a fajta ellenfél ezt a szintet már meghaladja.

Lewandowsky meg szerintem még így tartalékosan is a leggyengébb láncszemünk volt ma is, meg úgy általában a nagy meccseken, a nemzetközi meccseken, és mostanában bajnokikon is. 0 fordulékonysága van a mezőnyben, képtelen fedezni a labdát, képtelen gyorsan passzolni, egyszerűen mintha zavarná a labda, mikor nem a 16oson belül van. De ott se jön be igazán semmi, megvolt a végén a ziccere.

Igazándiból a védelem szerintem túl is teljesített, figyelembe véve, hogy mennyivel többet és mennyivel jobb támadók ellen kellett védekezni ezen a két meccsen. Hiába a 2x2 gól, ez megint csak üres strigulázás egy papíron. Nagy nyomás, gyors támadók, erős támadók jöttek rájuk, és sokkal több effektív játékidőben, mint bármikor.
A középpályánk is tartotta magát védekezésben, Frenkie talán a legjobb játékosunk volt megint, őrületes az ember. Nagyon sajnálom, hogy ennyi félnótással volt ma előtte.
Az itt a kulcs, hogy szerintem fele annyit birtokoltuk a labdát, mint ahogy szeretnénk, és mint ahogy lehetett volna a sérültekkel a pályán. Sokkal több támadást vihetett a United, mint amennyit bárki megengedhet magának.

Nem kaptunk ki nagyon, szinte végig volt esélyünk, szerintem semelyik csapat nem bírja el, ha leveszik a legjobb 3 emberét, az elsőszámú sztár meg ki se jön a pályára.

Pont azt kaptam, amire számítottam, kevesebb volt a szerencse, mint amennyi kellett volna. A kapott gólok inkább 1-1 hülye hibából jöttek, mint valódi felépített támadásból, de ne vegyük el a United megérdemelt továbbjutását.

CSAK azért vagyok csalódott, mert Pedrivel, Dembivel, Gavival simán jobbak vagyunk náluk, 100%ig biztos vagyok benne. Még bármelyik kettővel is.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.23. 23:11:23

Ten Hag jól cserélt és meg is ette Xavit vacsorára...ezt jegyezzük meg a nyárra, és ha esetleg az 5-ödik jó védőt, vagy 4-edik jó középpályást akarják Laportáék hozni, neadjisten támadót. Számra talán megvagyunk, de minőségre..Hát..

Jól jött volna egy Gündogan, vagy egy jó csatár aki a labdával tud kezdeni valamit.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2470
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.02.23. 23:10:26

A másik félidőben nagyon ráültünk az eredményre. Egyedül de Jongot lehet igazán kiemelni, aki amint hozzákerült a labda a védelemtől, rögtön előre tört, próbálta felgyorsítani a játékot és előremozdítani az előrejátékot.

Korábban mindig kiálltam a La Liga mellett, mert a nemeztközi porondon mindkét vonalon a spanyolországi csapatok domináltak. Most viszont rendesen be lett árazva a spanyol bajnokság, a listavezető hamar elvérzik a nemzetközi második vonalban. Ahogy tavaly is. De most már legalább játszunk élvezhető meccseket, és nem 0-3-mal, 0-4-gyel meg 2-8-cal pofoznak ki minket. Az első félidő még rendben volt. Voltak hiányzók, de összességében továbbra is azt látom, hogy nincs állandó karmester még a csapatban. A labdát tudjuk tartani, az első félidő többnyira a MU térfelén játszódott, de még nem látom azt a kitisztult koncepciót a csapat játékában, sok az esetlegesség, amiből nagy mezőnyfölény esetén összejöhet 1-1 gól. De a második félidőben most ez sem volt meg.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gránit 2023.02.23. 23:11:51-kor.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1801
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.23. 23:08:59

Úgy látom, ahogy Bob. Az old traffordon ki lehet kapni, még egy Barcának is, a keserű száj ízt az adja, hogy a hibáinkból jöttek a gólok. Semmi szétfutás, vagy dominancia nem volt, hosszabb a padjuk. Mi meg nudlik voltunk elől. Engem is a liga érdekel jobban, remélem megélem, hogy több bajnoki címe van a Barcának, mint a margitnak.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2023.02.23. 23:08:15

Azt azert elvartam volna a csapatomtol,hogy legalabb 1 k.baszott tamadast vegigvigyunk normalisan..nemzetkozi porondon vergyengek vagyunk kar ezt csurni-csavarni.Lehet jonni a hianyzikkal,de az elso meccsen is egy xre voltunk kepesek.Stegent nem vennem elo,de valahogy a nagy meccseken nem hozza az extrat.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.23. 23:07:59

Tök jó volt, a fiúk is nagyon ügyesen mentek. Viszont legközelebb azért valakinek gólt is kéne lőni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2023.02.23. 23:07:42

Lehet puffogtatni a közhelyeket, hogy tisztes helytállás meg, hogy így nem szégyen kikapni/kiesni. Pedig igenis ha nem is szégyen de blama és nem azért mert most egy épkézláb MU kiejt minket hanem mert kb 8(!) éve folyamatosan leszereplünk Európában. Ez viszont nagyon gáz és igenis szégyen. Legálabbis akkor ha nagy csapatként akarunk tekinteni magunkra, mert tény hogy fejlődik a csapat de ez még mindig csak a limonádé spanyol ligába elég. Szóval én személy szerint nem tudom megérteni aki ezek után elégedetten nyugtázza, hogy ejjha milyen jót küzdöttünk nem baj, hogy újra kizúgtunk.Vagy lehet nekem is el kell fogadnom, hogy a Barca is kb egy europai közép csapattá sínylett.
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2023.02.23. 23:07:15

Jól beárazta a ligát ez a két meccs. 4 golt kaptunk gond nélkül. Nincs értelmes csatár. Lewa kis csapatok ellen király, de már többször bebizonyította hogy tét meccsen ember hátrány.

Bosszantó ennyire vissza zuhanni a realitásba. Meccs előtt éreztem hogy valami ilyesmi lesz de reménykedtem.

Valahogy ezek után nem tudom értékelni a liga első helyet, mert szerintem nagyon nem az a szint mint régen. Fals képet fest a csapatról.

Aztán egy nemzetközi meccs és arcul csap a valóság.
Csak is Puyol
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.23. 23:06:49

Kár érte...

Mai tanulság a nyárra: Nincs olyan hogy túl sok jó játékos...Jöjjön ide Gündogan és társai, lesz nekik hely, mint ahogy láttuk valahogy mindig egy teljes fontos sor kidől a sorsdöntő meccsekre.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2023.02.23. 23:06:08

Hat ezt sajnos elcsesztük. Kicsit stabilabb, fejben erősebb jatekkal bőven lehetett volna 2-1 ide is még ezzel a szedett-vedett csapattal is.

Sajnos nem fért bele azert osszessegeben se Pedri hiánya, se az, hogy minden tamadónk nulla jelenleg. Hat meg az ajandek golok! Lewy szellem, Raphi is csak rontott. Dembi barmennyire is lutri, ő azert barmikor kepes megverni az emberet.

Nem allomanyban jobb ez a MU, de vegig megvolt az önbizalmuk, nem adták fel, ebben sajnls jóval előttünk járnak.

Remelhetoleg jövőre már mi is ezen szinten leszünk, de jó lenne meg 1-2 olyan tamado a csapatba, akinel nincs tele a gatya, mert cselt ma szerintem csak DJ es Balde produkalt.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7270
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.23. 23:03:58

Az igaz, viszont az a mi nagy dicséretünk, hogy kevés helyzetet hagytunk nekik. Ha belegondolsz, még egy Reált is teljesen meg tudtunk fullasztani úgy, hogy momentumuk nem volt, ebben kb mi vagyunk a legjobbak. Aztán jött megint a remegés.

Nem baj, engem ennél kevésbé rég érdekelt meccs eredményileg, a spanyol kupa negyeddöntőjén jobban izgultam ennél. Két brutál jó csapat nagyon komoly kétmeccses párharcán a fejben kicsit kevésbé mélyebbről induló nyert mentálisan. Kb az történt, amit prognosztizálni lehetett.

A két támadónk viszont mélyen maga alatt focizott, ők azért még így is hozhatták volna. Mondjuk sok labda nem jutott hozzájuk, az is tény.

Baldé, DJ csodálatosak voltak. Mondanám, hogy a két meghatározó kp-sunk hiányzott, de alighanem a vége pont ugyanez a csisszesen, fejben elvesztett meccs lett volna.

Xavit két meccsen kicsivel meccselték, a másodikban mondjuk nehezen tudott volna kihez nyúlni, az tény. Nem szégyen, fiatal még, ez van, ez a hátulütője annak, hogy zöldfülűt hoztunk, egyértelűen hosszútávú a projekt.

Azt még szerintem meg kell említeni, hogy mi a MU-va, és az elmúlt pár évünkkel is harcoltunk egyszerre.

Ez a topik viszont szerintem most jó sokáig nem fog újra előkerülni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence0330 2023.02.23. 23:06:22-kor.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.02.23. 23:02:24

Nem sikerült a bravúr, de összességében szerintem nem kell szégyenkeznünk, az egyik legjobb formában lévő csapatot tudtunk megszorongatni. A jövőt tekintve inkább bíztató volt ez a teljesítmény, látszik, hogy fiatalokkal lehet számolni, de az is, hogy pl. egy Kessiével nem szabad hosszútávon tervezni.
Válasz küldése