Barca az Európa Ligában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2022.03.11. 21:13:10

na , így azért könnyebb lesz! most már tudom hogy minek kell örülnöm =D> eddig csak a szép és eredményes játéknak tudtam... az utóbbi meg csak bosszantott.
kissé ugyan zavar, hogy Xavi maga is belátta, hogy ez nem a legjobb azért már félidőben cserélt ami ugye nem egészen megszokott. de néhányan helyette megmagyaráztátok hogy mégis.
valóban, elítélendő, hogy ha nem cserél az sem jó, ha cserél az a baj - egyeseknek, de tán az sem ok. ha valamit "isten bocsá"... nem jól csinál de mi jónak magyarázzuk.
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2022.03.11. 13:23:57

herlius írta:
2022.03.11. 12:10:24
Cseri írta:
2022.03.11. 10:34:56
...
A gond az, hogy ezen a három lehetőségen kívül semmi veszélyt nem jelentettünk a kapura. Ebből a háromból pedig egyedül a szabadrúgás volt tudatos elem, a másik kettő megpattanó-lecsorgó labdákból kialakult helyzet-féle. A kreativitás legkisebb nyomát sem nagyon lehetett felfedezni a játékunkban, csak ötletszerű vész-megoldások voltak. Ennél mindenképpen sokkal több kell még a Galata ellen is, a Real elleni meccsre pedig az esti produkció fényében egyelőre gondolni sem merek.
A csapat épül, az ilyen meccsek benne vannak a pakliban. Még a Pep féle Barça is hozott le ilyen teljesítményeket néha-néha. Annak kell örülni, hogy lassacskán az a tendencia, hogy négyből három meccs abszolút élvezhető.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2022.03.11. 12:10:24

Cseri írta:
2022.03.11. 10:34:56
Nem nyertünk,na bumm!Tré meccs volt?Az!Tavaly nagyjából az összes ilyen volt. De Jong kapufája,Alba lövése,Depay szabija simán beakadhatott volna,nem ment be,idegenbe jobban kell koncentrálni ,és meglesz. Törökországban már a Galatának is játszania kell valami futball szerűt. Xavi próbálgatja a csapatát,ha nem rotál az a baj,ha rotál akkor az. Félidőben bátran változtatott, most nem igazán jött be. Semmi nincs veszve,ja, és gólt sem kaptunk:)
A gond az, hogy ezen a három lehetőségen kívül semmi veszélyt nem jelentettünk a kapura. Ebből a háromból pedig egyedül a szabadrúgás volt tudatos elem, a másik kettő megpattanó-lecsorgó labdákból kialakult helyzet-féle. A kreativitás legkisebb nyomát sem nagyon lehetett felfedezni a játékunkban, csak ötletszerű vész-megoldások voltak. Ennél mindenképpen sokkal több kell még a Galata ellen is, a Real elleni meccsre pedig az esti produkció fényében egyelőre gondolni sem merek.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.11. 10:55:45

davi10 írta:
2022.03.11. 10:48:09
...egyedül azt nem tudom hogy gondolta, hogy a végén kirakta Auba-t a balosra, kb. nem volt ott jó megmozdulása a csávónak.
Auba tán az Arsenalban ott szeretett a legjobban játszani a plusz hely miatt, kicsit jobb statja is van balról, hiába játszott többet középen. Persze ott is inkább beindulni, elsüvíteni szeretett, nem felállt védelem ellen szórakozgatni. Szerintem az ötlet jogos volt, de tényleg nem sült el jól.
No meg LDJ behozatalával más megoldás szerintem nem is volt, mindenképp neki kellett középre mennie, hátha valaki megtalálja a fejét. :)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.11. 10:48:09

Bosszantó meccs volt, az volt az érzesem, hogyha valahogy megvan az első gól, akkor onnantól gála. Így elég necc lesz a visszavágó, már az idenegben lőtt gól sem számít, tartok tőle, hogy meg fogja zavarni a játekosokat az a pár 10ezer megvadult török szurkoló.
De amúgy le a kalappal a Camp Nou közönsege előtt is, a végén úgy énekeltek, mintha BL-t nyertünk volna :D

Xavi edzői döntéseit megértem, kell rotálni, egyedül azt nem tudom hogy gondolta, hogy a végén kirakta Auba-t a balosra, kb. nem volt ott jó megmozdulása a csávónak.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.11. 10:39:45

Most olvastam a meccsértékelőt a főoldalon, javaslom mindenkinek, aki nem tette, hogy oldja a feszültségét. :D Végigröhögtem, de azért kicsit bátor volt. :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.11. 10:34:56

Nem nyertünk,na bumm!Tré meccs volt?Az!Tavaly nagyjából az összes ilyen volt. De Jong kapufája,Alba lövése,Depay szabija simán beakadhatott volna,nem ment be,idegenbe jobban kell koncentrálni ,és meglesz. Törökországban már a Galatának is játszania kell valami futball szerűt. Xavi próbálgatja a csapatát,ha nem rotál az a baj,ha rotál akkor az. Félidőben bátran változtatott, most nem igazán jött be. Semmi nincs veszve,ja, és gólt sem kaptunk:)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2022.03.11. 10:27:46

mess2009 írta:
2022.03.11. 09:51:39
dagasztjuk mi is rendesen.... szánalmastól a nem kell mindig villogni van itt minden. én elsősorban azt láttam hogy Xavi önértékelését megzavarta az előzetes értékelés, miszerint a Barca az esélyese ennek a párharcnak. miben? hogy felküldött egy gyengébb összeállítást azzal, hogy ide az is elég lesz. egy soha be nem váló nézet. ilyenkor a nyerő az, ha jön a leg erősebb banda megszórja a gyengét, és azután lehet lazítani. hozzá tehetjük még ehhez az "otthon simán győzni kell" faktum mentális nyomását és rögtön meg is érkeztünk a tegnapihoz. egy valamire jó lesz: most aztán nincs mese, nyomni kell idegenben.... és ha így lesz mehetünk tovább.
A gyenge kezdőt nem jelenteném ki 100%-osan. A gond az volt, hogy az egyenként korábban egyre jobban teljesítő támadókat választott kezdőbe. Azonban Így együtt ( Torres és Depay) nem játszottak még együtt soha. Ezért is volt sok akadozás( Traorét én nem bántanám, mert tegnap is jól hozta, azt amit szokott és kell neki)
Ami gond és a jövőre nézve is gond lehet, hogy Busi nélkül se Pedri sem De Jong nem találja a maga helyét. Ez tegnap (is) látszott. Jó lenne ha De Jong-ot egy kicsit elkezdené erre trenirózni a Maestro, mert Busi nem lesz ott mostmár mindig....
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2022.03.11. 10:08:19

Szerintem Torrest nem kellett volna lehozni a felidoben, bal oldalt egyedul o es Dembele tudja bejatszani, de a francia ilyen betomorulo vedelmek ellen nem igazan mukodik. Egyebkent, ha a visszavagon lesz Gavi, akkor sima lesz.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.11. 10:01:31

Több ponton olvastam, hogy Xavi felküldött egy gyengébb kezdőt, mert lebecsülte az ellenfelet - én nem ezt láttam.

A középpályáról Busquets került ki egyedül, aki amikor legutóbb kikerült, talán az év legjobb középpályáját láthattuk, bár akkor Gavi volt bent és nem Nico. Gavi nem volt tegnap elérhető.

Elöl meg nagyon nehéz megmondani, ki 5-6 játékos közül a legerősebb, ráadásul azt is, hogy hol. Talán Auba Torres helyett, és a legerősebb hármas van fent. De ez sem biztos, mert Torres a legtöbb meccsen az aktivitást hozta a csapatba.

A védelmet Piquével nem is ragozom, mert nem volt jelentősége. Alba is kapna pihit, de hát nincs cseréje.

Auba hónapokig nem focizott, nem nyomhat végig mindig 90 percet, amúgy sem annyira fiatal már. Busquets-et sem ragoznám, nagyon is kell neki a pihenő, itt sem akarja senki, hogy folyamatosan kezdő legyen, ezért szóltak a panaszáradatok itt már évek óta, örüljünk, hogy már le lehet kapni a pályáról! Piquének is. Rotálni kell, eleve ezért van ennyi emberünk most középen és előre is. Vagy most kellett rotálni, vagy mondjuk hétvégén, Xavi így döntött, szerintem semmiféle lebecsülés nem volt benne, és örüljünk, hogy nem olyan edzőnk van végre, aki hónapokon keresztül teljesen ugyanazt a kezdőt dobja fel a pályára. Ha így tenné, azért szidná mindenki (szerintem sokkal jogosoabban). Nagyon intenzív focit játszunk, még tegnap is nagyon intenzíven támadtunk le, nem bírnánk, ha nem csereberélgetnénk néha, főleg, hogy azért még mindig sok a tinink és a 30+-osunk.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2022.03.11. 09:51:39

dagasztjuk mi is rendesen.... szánalmastól a nem kell mindig villogni van itt minden. én elsősorban azt láttam hogy Xavi önértékelését megzavarta az előzetes értékelés, miszerint a Barca az esélyese ennek a párharcnak. miben? hogy felküldött egy gyengébb összeállítást azzal, hogy ide az is elég lesz. egy soha be nem váló nézet. ilyenkor a nyerő az, ha jön a leg erősebb banda megszórja a gyengét, és azután lehet lazítani. hozzá tehetjük még ehhez az "otthon simán győzni kell" faktum mentális nyomását és rögtön meg is érkeztünk a tegnapihoz. egy valamire jó lesz: most aztán nincs mese, nyomni kell idegenben.... és ha így lesz mehetünk tovább.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.03.11. 08:57:04

Nem volt jó meccs, de minek dramatizálni? Volt egy gyenge meccs, na bumm. Még a csúcson lévő csapatoknak is vannak ilyen meccsei, ez a csapat meg most kecmereg ki minden idők egyik legnagyobb válságából.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2022.03.11. 08:56:36

Jövök megint az xG-vel: 1.6 - 0.2.
Ez alapján ez 1-0 vagy 2-0 kellett volna legyen, s akkor senki nem mondana semmit. Tudom, hogy nem így működik, de ne mondjátok, hogy fú de gyengék voltunk.
més que un club
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.11. 07:42:03

Kimondottan gyenge meccs volt.
Örülök, hogy megtaláltuk megint Dembelét... Nem mintha a többiek többet értek volna elől.
Nem vagyok nagy híve a rotációnak, ez nem jelenti azt, hogy megint fix Gála 11 kellene, de jó lenne már valamiféle stabil kezdő, amibe kihívás bekerülni, versenyhelyzetet teremt.
Persze ez az első éve a mesternek, kísérleteznie kell.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.11. 06:47:54

Tegnap jól kezdtünk szerintem, jó volt a labdajáratás, volt sebesség, jó volt látni, hogy mindenki alapból előre, a kapu felé játszik, nem hátra passzolgatnak és lötyögnek. Aztán szép lassan beleszürkültek, a végén meg a cserék eldöntötték, de most nem jó irányba.
Dembelé láthatóan próbálkoztok, de ennyit várhatunk tőle, majd megint elsül a lába egyszer 2 hónap múlva.
Aube és Ljuk egyszerre a pályán. Ezzel Aube kiszorult bal szélre. Innentől a baloldal nulla volt, LDJ meg középen labdához sem ért kb. Ahogy közeledtünk a vége felé éreztem, hogy kapni fogunk így egyet....
Visszavágóra nagyon fel kell pörögni. Ha a Napoli ellen ment, most is fog.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.10. 23:27:42

csababarca írta:
2022.03.10. 23:22:59
Bence, jobbról is lehet jobbal lőni, nem tiltja törvény.
Nem azt mondom hogy most aztán lőjön mindig, de néha megpróbálhatná.
Illetve befelé cselezés után is adhatna be, de ő kvázi csak ezt az egyenesen le az alapvonalig módszert ismeri, használja.
Ez zavar benne.
Amúgy nincs vele gond, én is látom amit írsz, erre írtam hogy üde színfolt.
Persze, nem is vitatkozni akartam. :)
Párszor szerintem megpróbálja a befelé húzást minden meccsen, de olyankor tompábbnak érzem, eleve akkor is sokszor kell ballal leadnia a passzt, és hiába van jó pozícióban, valahogy sosem sikerül a végén semmi. Lőhetne jobbal, de befelé húzva annyira azért nem könnyű, meg kell hozzá gy elég jó telirüsztös technika is, lehet, hogy ez nincs meg neki. Valamit nem érez benne, nem érzi jól magát közben, az látszik. Nyilván jobb lenne, ha ebben sokoldalúbb tudna lenni legalább valamennyivel, vagy Messi-Salah-san passzolna a végén külsővel, ha muszáj, szerintem megvan hozzá a labdaügyessége. Ha ki lehet hozni belőle az új dimenziót, akkor Xavi tavasz végéig megoldja, ha nem, akkor már alighanem benne is marad.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.03.10. 23:22:59

Peter írta:
2022.03.10. 23:17:17

Tegnap azt írtam, hogy a Real mentálisan nőtt a PSG fölé, ma nekem úgy tűnt, hogy nekünk lélektelen volt a játékunk. Nem volt kellő akarás, olyan tüneteket láttam, mintha mindenki valaki mástól várta volna a megoldást.
Igen van benne valami.

Bence, jobbról is lehet jobbal lőni, nem tiltja törvény.
Nem azt mondom hogy most aztán lőjön mindig, de néha megpróbálhatná.
Illetve befelé cselezés után is adhatna be, de ő kvázi csak ezt az egyenesen le az alapvonalig módszert ismeri, használja.
Ez zavar benne.
Amúgy nincs vele gond, én is látom amit írsz, erre írtam hogy üde színfolt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.03.10. 23:17:17

csababarca írta:
2022.03.10. 23:08:13
Ez elég szánalmas produktum volt,

Idegenben is verhető ez a galata, nem kell betojni, ez ma egy duplanulla volt, de előfordul.
Tegnap azt írtam, hogy a Real mentálisan nőtt a PSG fölé, ma nekem úgy tűnt, hogy nekünk lélektelen volt a játékunk. Nem volt kellő akarás, olyan tüneteket láttam, mintha mindenki valaki mástól várta volna a megoldást.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.10. 23:14:52

csababarca írta:
2022.03.10. 23:08:13
Engem személy szerint Adama faék játéka kiakaszt már sokszor, főleg hogy a beadásai zöme értékelhetetlen.
Üde színfolt a csávó, meg tényleg gyors, jól cselez, de mindegy mit csinál, a vége úgyis a leszegett fej és beadás, szögegyenesen le az alapvonalra futva.
Ezt a régi fifákban csináltuk, majd dupla D billentyűzeten és garantált ollózós gól.
Nem értem miért nem próbál többször befelé húzni, ne adj isten lőni?!
Ennyire gyenge a bal lába, ezt már sokszor bizonyította. Akar ő lőni, csak jobbról nem tud. Ez nem is baj, nem ez a szerepe, jól érzi ő magát kiszolgálásban, de ezzel ezt áldozza be a jobbszélső poszton. Cserébe sok gólpasszt ad, ma is voltak félveszélyes beadásai meg bepasszai, de valahogy gyengébben is érkeztünk középen, mint szoktunk, vagy ő volt pontatlanabb, passz.
De valóban van egy régi fifás érzés a játékában. :D De szerintem ma ő tette a legtöbbet a csapatért még így is. Elképesztően akar, hajt, és az egysíkusága ellenére is minden meccsen el lehet mondani, hogy rajta nem múlt, sok helyzetet, vagy legalább kapu előtti veszélyt alakít ki.

Szerintem sem kell megijedni ettől az eredménytől, ez van, nem lehet végigverni minden meccsen mindenkit, valaki nemrég a BM-et hozta példának, agyonverték a Salzburgot, előtte meg letettek egy német középcsapat szintet az asztalra. Nemrég 4-et kaptak egy félidő alatt asszem a Bochumtól. Megesik.
City-Sportingról ne is beszéljünk, más szitu volt, jóllakottan érkeztek, de nagyon akartak, mégsem jött össze.

Maga a játékerőnk és játékstílusunk egyre inkább állandó, elképesztő letámdást tolunk már akár 90 percen át is. Ma nem volt meg a plusz.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára bence0330 2022.03.10. 23:22:06-kor.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.03.10. 23:09:55

kmb írta:
2022.03.10. 22:57:35
Meccsről meccsre egyre szarabb a játék,lassan visszatérünk a kiindulási pontra.Ennyi pocsék beadást ritkán látni egy meccsen.Hihetettlen
Ez így azért nem igaz, én sem dicsérem ma a csapatot, de nem lineáris lesz a javulás, ugyanakkor egy EL-ben egy ilyen ellenfél ellen illett volna itthon minimum egy hármast szórni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.03.10. 23:08:13

Ez elég szánalmas produktum volt, de sebaj, ha minden 3.-4. meccsen játszunk így tavasszal, az rendben lesz.
Helyzetek nem voltak, lehetőségeknek hazudott dolgok igen.

Engem személy szerint Adama faék játéka kiakaszt már sokszor, főleg hogy a beadásai zöme értékelhetetlen.
Üde színfolt a csávó, meg tényleg gyors, jól cselez, de mindegy mit csinál, a vége úgyis a leszegett fej és beadás, szögegyenesen le az alapvonalra futva.
Ezt a régi fifákban csináltuk, majd dupla D billentyűzeten és garantált ollózós gól.
Nem értem miért nem próbál többször befelé húzni, ne adj isten lőni?!

Idegenben is verhető ez a galata, nem kell betojni, ez ma egy duplanulla volt, de előfordul.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.03.10. 23:05:50

Áthoztam ide, az élőnek vége
fanbarca írta:
2022.03.10. 22:51:40
Azért Pena nem egy Donnarumma szint.
Nem, de a galata sem psg és ez a sorozat nem BL.
Erre a mai teljesítményre nem tudom, milyen magyarázat létezhet.

Lesz még visszavágó, ez a biztos egyedül.
kmb
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2021.09.17. 11:34:56

2022.03.10. 22:57:35

Meccsről meccsre egyre szarabb a játék,lassan visszatérünk a kiindulási pontra.Ennyi pocsék beadást ritkán látni egy meccsen.Hihetettlen
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2022.03.10. 22:55:54

mehetnek a pcsaba ezzel a maival, szégyen

otthon, a nulla galata ellen, én szégyenlem magam
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2022.03.10. 20:44:09

Inakira is kíváncsi leszek, remélem rengeteg munkát adunk neki.
De jó lenne ha valós opció lehetne jövőre tér Stegen mögé. Akkor oda se kéne igazolni, viszont Neto bére felszabadulna.
Látványos meccsre számítok, de jó lenne komoly előnyt szerezni, mert török szurkolók nem lesznek kedvesek, ott nehéz lesz azért játszani.
Kép
Válasz küldése