Barca az Európa Ligában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.02.25. 12:57:10

A Galata szerintem jó ellenfél, legalább nem akar tűzzel-vassal védekezni.
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2022.02.25. 12:26:44

A Galatasarayt kaptuk a nyolcaddöntőben. Elképzelhető, hogy láthatjuk Inaki Penát Barca meccsen védeni :D
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.02.25. 09:56:53

Troym írta:
2022.02.25. 09:45:39
Bocs hogy így hívom, de eléggé statiszta volt és nem bírom megjegyezni, hogy kell írni a nevét. :)
Egyébként nemcsak Traore kezdett jó nálunk, mindegyik új igazolás számai egész jók.

Traore 5 meccs / 4 gólpassz
FT 8 meccs / 2 gól, 3 gólpassz
Auba 5 meccs / 4 gól
Alves 4 meccs / 1 gól, 2 gólpassz
Ja, nem ironikus okokból használtam a kifejezést, csak aranyosnak találtam. :D

És igen, tényleg jó mutatók, nyilván Ferran az, akinél ez sokkal jobb lehetne, annak ellenére, hogy első körben maga a stat korrekt.
Ahogy Vakmacska írta eggyel lejjebb: gyönyörűen oszlik el minden feladat, a támadók védekeznek (Torres és Adama is hatalmas, ráadásul eredményes melót végez letámadásnál és hátul is), a középpályások és a védők meg a gólszerzésbe segítenek be. Ez most tényleg kicsit olyan, mint egy igazi, szoros közösség, ahol mindenki a csapatért és a másikért is harcol, egymást tehermentesítve.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2022.02.25. 09:45:51

nem néztem Xavi arab meccseit de nem is ez a lényeg, hanem amit látok, hallok. hallok a pozíciós játékról, hallom hogy legyen nálunk a labda, játsszuk a saját játékunkat. nos ez utóbbi a lényeg! úgy értem, ha a saját játékunknak tudhatjuk végre a kontrákat, a hosszabb tért ölelő pontos passzokat és általában a gyorsabb játéktempót akkor azt mondom Xavi jó úton jár. tegnap éppen ebből kaphattunk ízelítőt.
a stabilitás az bizony egy erény de egyet ne feledjünk: ellenfél is van a pályán, hol erősebb hol gyengébb és amíg az erőviszonyok kiegyenlítettek nem lehetsz stabil. stabil abban az értelemben hogy meg lehessen jósolni egy meccs kimenetelét.
Európa II.-o-ban hoztunk egy jó meccset és ez bíztató és ami igazán öröm: szórakoztatók kezdünk lenni, csak így tovább.
néhány egyéni teljesítményről:
TS. azt nyilatkozta magáról hogy meg van elégedve a teljesítményével, nos én sajna nem mondhatom el u. ezt sem tegnapról sem az idényéről.
Dest. soha nem ekéztem, ( na jó néha rá szolgált) én építenék rá stabilan, tegnap pl. kifejezetten jó volt.
Adama. az biztos, hogy ez a poszt nagyon ellenfél érzékeny! egy(netán kettő!) jó képességű védőt kifogva könnyen oda juthat, hogy "le vették a pályáról" nos tegnap nem volt ilyen ürge, reméljük egyre kevesebbel kell találkoznia.
Frenki. az a gól.....új reményt adott!
Torres. nekem a Spanyol iskola és termet szürke egere, kell ilyen is nem vitás.
Abu. ha négy ziccer /gól akkor is nagyjából fele mint anno Lajosunk átlaga ami úgy 8/1 körül mozgott.
Puig. az volt az érzésem, hogy valamelyik VIII.-ból be lógott egy gyerek :lol:
Pique-Araujo kettős. nos ez akár Europa I.-nek is elmegy.
Pedri. marad a kedvencem. csemegének tegnap volt egy alapvonal ment hatalmas mentése is!
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.02.25. 09:45:39

bence0330 írta:
2022.02.25. 09:12:11
"másik srác"
Bocs hogy így hívom, de eléggé statiszta volt és nem bírom megjegyezni, hogy kell írni a nevét. :)
Egyébként nemcsak Traore kezdett jó nálunk, mindegyik új igazolás számai egész jók.

Traore 5 meccs / 4 gólpassz
FT 8 meccs / 2 gól, 3 gólpassz
Auba 5 meccs / 4 gól
Alves 4 meccs / 1 gól, 2 gólpassz
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2022.02.25. 09:35:41

Én nem bánom, hogy mindenki rúg gólt.
Sokkal nehezebb így felkészülni az ellennek, mint mikor csak Messi és Suarez rúgta a gólokat.
Apropó Messi: nekem ebből a csapatból nem hiányzik. És attól tartok, ha visszajön, csak ártani fog. Bár Xavi szerintem tudná kezelni
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.02.25. 09:12:11

Troym írta:
2022.02.25. 08:54:58
Plusz Traore az első 5 meccsén adott 4 gólpasszt, nem tudom a másik srác összesen adott-e kettőt nálunk a karrierje során.
Igen, ráadásul ezek mind olyan gólpasszok, ahol előtte ő alakítja ki a gólpassz lehetőségét egyáltalán 1v1-el, sebességgel. A beadásai meg elképesztő finomak, még akkor is, ha az iszonyatos sebesség miatt 1-1 néha lecsúszik. Jól dönt abban is, hogy mikor emelje, mikor passzolja laposan. Ő egy igazi, hatékony támogató jobbszélső, akinek kánaán az, ha bent érkezik 1 támadó plusz most már rendre 1-2 gólerősebb középpályás.

A tegnap meccsén hibázott párat, de közben még így is annyiszor verte bucira az emberét, hogy szinte törvényszerű, hogy ennyi helyzetkialakíásból lesz 1-2 gól.
És ez továbbra sem extra tőle, nem kiugró meccs, ez a standard játéka, ezt csinálta szerencsétlen évekig a wolvesban jobbára támogatás nélkül, ergo eredménytelenül. Ezt a játékot ő 60-70 percekig stabilan év végéig fent fogja tudni tartani, akkor is, ha minden védő kitanulja, mert akkor sem tudják lekövetni, és elejét venni annak, hogy bejuttassa a labdát, ahol egyre komolyabb tűzerő érkezik első és második hullámban..

A "másik srác" is adott azért gólpasszt, de mondjuk ő eleve gólra ment inkább tükörszélsőként, szóval kevesebbet, ő cserébe a kapura jelentett veszélyt (kivéve idén). Mondjuk a másik srác talán pontatlanabb az előkészítéseknél ez tény, Adama labdaérintése jóval finomabb.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
kmb
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2021.09.17. 11:34:56

2022.02.25. 09:00:40

Amit tegnap láttunk,ill az előző meccseken is,az több mint bíztató. Kezd beérni Xavi munkája,a srácok elkezdték érteni hogy mit is szeretne a maestro.A két mérkőzés alapján olyan különbséget tudott kialakítani a csapat amit szerintem egyik bl szereplő együttes sem igazán tudott volna.Ami hiányzik még az a stabilitás,de ez a védelem rendbetételével meg fog oldódni.Amennyiben együtt tud maradni ez a csapat,egy két igazolással kiegészülve(főleg hátul,de elől is bizonytalan még hogy kik fognak maradni)akkor visszatérhetünk oda ahová tartozik a Barcelona.A középályánk brutális minőségű és ez még csak egyre jobb lesz hiszen még szinte a tojáshéj a ******* van.Már az első mérkőzésen is több gólos győzelmet jósoltam,de akkor minden kimaradt.viszont kétszer nem lehet egy csapat ilyen szerencsétlen,ill szerencsés (Napoli) 0:3 1:4 et jósoltam egyébként ami majdnem be is jött ha nem szórakozik hátul Stegen Piqué Nico hármas.A lényeg a magabiztos győzelem,és a mutatott játék.Visca el barca :D
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.02.25. 08:54:58

Plusz Traore az első 5 meccsén adott 4 gólpasszt, nem tudom a másik srác összesen adott-e kettőt nálunk a karrierje során.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2022.02.25. 08:44:34

kapuera írta:
2022.02.25. 05:19:59
Chino írta:
2022.02.24. 23:55:14
Adama (Delofeou, nem klasszis, de oltári tehetségnek indult),
Ezt szeretném kikérni magamnak, meg Traoré nevében is!!! Deloufeu nagy robbajjal indult de csak egy kis pukk lett belőle. Egy beképzelt kis nimród, aki azt hitte, hogy körülötte fog forogni az egész Barcelona meg az egész világ.
Traoré egy alázatos őserő, aki ráadásul elképesztő szerény is.
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.25. 08:31:50

Nagyon nagy focit tettünk le az asztalra tegnap, nem is tudom mikor volt a csapat ennyire agresszív, egyszerűen levegőt sem hagytunk a serie a egyik bajnokjelöltjének. Ebből még nagyon nagy dolgok is kisülhetnek a jövőben, még akkor is, ha sok munka, és sok tapasztalat kell akár Xavinak és a játékosoknak is még.
Rivaldo-A Legnagyobb.
kapuera
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2021.07.08. 17:20:07

2022.02.25. 05:19:59

Chino írta:
2022.02.24. 23:55:14
Nagy meccs volt, én már annak is örültem volna, hogy ha egy szoros meccsen kiizzadjuk a továbbjutást, de gálára nem számítottam. Mindegyik gól igazi unikum volt a maga szempontjából. Alba kontrája, FDJ hatalmas lövése, a negyedik pedig a régi szép időkre hajazott, csak nyomozták a labdát az olaszok. .
Ami kicsit aggaszt, hogy a helyzetkihasználásunkat nem tudjuk állandósítani. Az Atma vagy Valencia ellen szinte perfect az EL-ben katasztrófa. Ezzel kellene valamit kezdeni.
A gólszerzők is érdekesek. Az utóbbi hat meccsünkön lőtt 16 gólból mindössze ötöt lőttek támadók (ha Auba hétvégi gólját nem számítom). És ezekből egy tizenegyes volt. Nem tudom, hogy örüljek a védelem és középpálya gólérzékenységének vagy aggódjak a támadóink miatt. Sajnos inkább utóbbi felé húzok.Ezért is érzem fontosabbnak egy vérbeli támadó megszerzését.
Én örülök! Csapatként működünk! Letámadást én rohadt módon élveztem. Nekem egyre jobban az az érzésem a rég-múlt klasszisok alteregói vannak a pályán: Abu (Etoo, afrikai és gólérzékeny), Ferran (Pedro, igazi munkás), Adama (Delofeou, nem klasszis, de oltári tehetségnek indult), Gavi (Iniesta), Pedri (Xavi), Nico (Yaya T., már csak felépítés miatt is), De Jong (Nem tudom kihez hasonlítani… tegnap klasszis volt) Aru (Puyol, már csak a vezéregyénisége miatt is), Mungi (Oleguer, nem klasszis, de kiegészítőnek megfelelő a rotációt nézve, alacsony bér stb.) ter Stegen (ő maga a klasszis). Ha megtalálnánk Alves, Busquets, Pique alternatíváját újra a csúcson leszünk, hosszú-hosszú évekig! 1 évvel ezelőtt én kilátástalannak láttam az egészet, most végre lehet egy kis hitem, hogy minden jobb lesz! Gracies Xavi, VEB
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.02.24. 23:55:14

Nagy meccs volt, én már annak is örültem volna, hogy ha egy szoros meccsen kiizzadjuk a továbbjutást, de gálára nem számítottam. Mindegyik gól igazi unikum volt a maga szempontjából. Alba kontrája, FDJ hatalmas lövése, a negyedik pedig a régi szép időkre hajazott, csak nyomozták a labdát az olaszok. .
Ami kicsit aggaszt, hogy a helyzetkihasználásunkat nem tudjuk állandósítani. Az Atma vagy Valencia ellen szinte perfect az EL-ben katasztrófa. Ezzel kellene valamit kezdeni.
A gólszerzők is érdekesek. Az utóbbi hat meccsünkön lőtt 16 gólból mindössze ötöt lőttek támadók (ha Auba hétvégi gólját nem számítom). És ezekből egy tizenegyes volt. Nem tudom, hogy örüljek a védelem és középpálya gólérzékenységének vagy aggódjak a támadóink miatt. Sajnos inkább utóbbi felé húzok.Ezért is érzem fontosabbnak egy vérbeli támadó megszerzését.
Forca Barca!!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2022.02.24. 23:48:40

bence0330 írta:
2022.02.24. 23:14:01
bence0330 írta:
2022.02.24. 22:55:22
Ezt a Barcát egy EL csapat sem veri meg két meccsen, de BL csapat is max 4. Ha így megy tovább, a döntő kb garantált... az meg persze egy meccsen lutri.
Ez olyan érzés most, mint régen, magának a focinak diadala, esélyt nem adva az ellennek, és most még mindig rossz volt a helyzetkihasználásunk...
Nyilván lelkes vagyok! :D Amúgy lehet, de én úgy érzem, hogy már sokadik ilyen meccset toltuk le zsinórban, ráadásul még az Atletico óta is csak emelkedő tendenciában, és nem érzem azt, hogy két meccsen, 180 percen keresztól ezt a nyomást bárki elbírná. Egy meccsen oké, kettőn nem érzem. Itt szerintem brutálisan nagy pech vagy valami szélsőséges sérüléshullám kellene, hogy a döntőig ne menjünk el.
A labdák szerintem annyira még be sem mentek ma sem. Auba is zárhatott volna mesterhármassal simán, Ferrán is rúghatott volna, de még Pedri és Traoré is akár, vagy Dembélé. Nagyon sok maradt ki, úgyhogy ebben még tartalék is van bőven, a két meccsen messze-messze nem 4-2 volt a realitás.

Plusz ami még mondatja velem, hogy Xavinak látszólag több stílusra van többféle válasza. Tudunk nyomni kontrát, tudunk lyukakat találni felállt védelem ellen, tudjuk széthúzni a pályát ha kell, tudunk középen menni, rugalmasan tudunk formációt váltani... nem látom most azt sem magam előtt, ahogy egy kiscsapat meglepiből kivédekezik és lekontráz minket 180 perc alatt.
Oké,csak a foci picit másabb. Teljesen érthető módon ebben a csapatban nincs meg a rutin,hogy hozzon meccseket. Olykor felidonkent is hektikusak vagyunk,sok eladott labdával,ma is ezek a kapott gólok.... Egy kupaszereplés esetén a stabilitás nagyon fontos,s nekünk ez még nincs meg. Csapat is lelkes,kapott impulzusokat,de ezért mondom,hogy nagyon földön kell maradni,mert egy stagnáló szintet nem képesek még hozni. Eredmények szerencsére most jönnek, ezt meg kell ragadni,de ugyanúgy jönni fog 2-3 gyenge meccs is,s látható azokat sorra nem is tudtuk hozni.Bl negyedik hely legyen meg, EL csak jutalom a srácoknak.
Kép
Kép
Kép
Goikoechea
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.02.07. 10:17:47

2022.02.24. 23:21:39

Nahyon jó iramú találkozón győzött a jobbik. Sokafik olyan győzelem, amikor dokan azt mondják, hogy ilyen gyenge ellenfél ellen kötelező, meg hasonlók. A tikó, a Valencia és a Nápoly is azért volt ilyen gyenge, mert ennyit engedtünk. Voltak hibák, valszeg lesznek is. Jó volt a helyzetkihasználás stb. Lesznek még rossz meccsek. Xavi szépen összerakja ezt a csapatot. Én bizakodó vagyok a jövőt tekintve.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.02.24. 23:14:01

Bob_Marley írta:
2022.02.24. 23:08:51
bence0330 írta:
2022.02.24. 22:55:22
Ezt a Barcát egy EL csapat sem veri meg két meccsen, de BL csapat is max 4. Ha így megy tovább, a döntő kb garantált... az meg persze egy meccsen lutri.
Ez olyan érzés most, mint régen, magának a focinak diadala, esélyt nem adva az ellennek, és most még mindig rossz volt a helyzetkihasználásunk...
Szerintem ez nagyon túlzó,szoktam olvasni a fórumot, borzasztó végletes gondolkozás. Bemennek mostanában a labdák szerencsére, döntő volt a szöglet nagyon megfogta őket. De sok hiba van nálunk is. Megvoltak a helyzetek ma, de a Napoli gyenge is volt s lélektanilag megtörtek. Nem szabad elszalltan gondolkozni,mert vannak bent ám nagyon kellemetlen csapatok,Leverkusen,West Ham, vagy hogy a jól ismert két sevillait említsük. Helyen kell kezelni a győzelmet,szerintem ez a legfontosabb,mikor egy csapat épül.
Nyilván lelkes vagyok! :D Amúgy lehet, de én úgy érzem, hogy már sokadik ilyen meccset toltuk le zsinórban, ráadásul még az Atletico óta is csak emelkedő tendenciában, és nem érzem azt, hogy két meccsen, 180 percen keresztól ezt a nyomást bárki elbírná. Egy meccsen oké, kettőn nem érzem. Itt szerintem brutálisan nagy pech vagy valami szélsőséges sérüléshullám kellene, hogy a döntőig ne menjünk el.
A labdák szerintem annyira még be sem mentek ma sem. Auba is zárhatott volna mesterhármassal simán, Ferrán is rúghatott volna, de még Pedri és Traoré is akár, vagy Dembélé. Nagyon sok maradt ki, úgyhogy ebben még tartalék is van bőven, a két meccsen messze-messze nem 4-2 volt a realitás.

Plusz ami még mondatja velem, hogy Xavinak látszólag több stílusra van többféle válasza. Tudunk nyomni kontrát, tudunk lyukakat találni felállt védelem ellen, tudjuk széthúzni a pályát ha kell, tudunk középen menni, rugalmasan tudunk formációt váltani... nem látom most azt sem magam előtt, ahogy egy kiscsapat meglepiből kivédekezik és lekontráz minket 180 perc alatt.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2022.02.24. 23:08:51

bence0330 írta:
2022.02.24. 22:55:22
Ezt a Barcát egy EL csapat sem veri meg két meccsen, de BL csapat is max 4. Ha így megy tovább, a döntő kb garantált... az meg persze egy meccsen lutri.
Ez olyan érzés most, mint régen, magának a focinak diadala, esélyt nem adva az ellennek, és most még mindig rossz volt a helyzetkihasználásunk...
Szerintem ez nagyon túlzó,szoktam olvasni a fórumot, borzasztó végletes gondolkozás. Bemennek mostanában a labdák szerencsére, döntő volt a szöglet nagyon megfogta őket. De sok hiba van nálunk is. Megvoltak a helyzetek ma, de a Napoli gyenge is volt s lélektanilag megtörtek. Nem szabad elszalltan gondolkozni,mert vannak bent ám nagyon kellemetlen csapatok,Leverkusen,West Ham, vagy hogy a jól ismert két sevillait említsük. Helyen kell kezelni a győzelmet,szerintem ez a legfontosabb,mikor egy csapat épül.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.24. 23:01:03

Hát erre a maira nincsenek szavak =D>

Nagyon rég volt ilyen érzésünk, mikor már azon kellett izgulni hogy mennyi lesz a közte javunkra
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3281
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.02.24. 22:57:43

Minden képzeletet felülmúlt a csapat.
Szépen alakulunk, de szerintem szerénynek kell maradni.
Jó ez az EL nekünk, nagyon hasznos ez a csapatnak.

De Jong mellett számomra Dest mai teljesítménye nagyon kellemes meglepetés!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Peter 2022.02.24. 23:01:40-kor.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.24. 22:55:49

Izgalmas, gólgazdag meccs. A csapat nagyrészt jól játszott, magabiztosan behúzták a győzelmet, úgyhogy hatalmas nagy gratula.
Érdekes volt látni, ahogy bevállaltuk a gyors kontrákat is, volt szép labdatartás is, meg gyönyörűen kijátszott helyzetek is. Szóval Xavi előtt is le a kalappal.

(Bár tény, hogy a Napoli is asszisztált kicsit a sok hibával ehhez, de ez nem von le semmit a csapat érdemeiből.)
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.02.24. 22:55:22

Ezt a Barcát egy EL csapat sem veri meg két meccsen, de BL csapat is max 4. Ha így megy tovább, a döntő kb garantált... az meg persze egy meccsen lutri.
Ez olyan érzés most, mint régen, magának a focinak diadala, esélyt nem adva az ellennek, és most még mindig rossz volt a helyzetkihasználásunk...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2022.02.24. 22:54:32

Ritka kulturált csapat ez a Napoli =D>

Idei első/második legjobb meccsünk volt.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.02.24. 21:53:17

davi10 írta:
2022.02.24. 19:54:05
TS - Dest, Araujo, Pique, Alba - Busi, Pedri, FDJ - Adama, Auba, Ferran

Sem Ferran, sem FDJ nem kapott pihenőt, pedig őket jósolták, hogy a padon kezdenek.
És még Rolit is megelőztem :D
És még milyen jó, hogy nem kaptak pihenőt. Frenkie idei legjobb meccse, remekül helyezkedik, jól passzol, és a gól :O
Ferran egyre jobb, végre nem úgy játszik, mint egy idegen test, ez a meccs áttörés lehet neki. Önmagukhoz képest Auba és Pedri aki gyengébb, többiek nagyon rendben vannak. Adama és Dest játéka ami nagyon tetszik most.

Jöhet majd Gavi, és Dembelé , a legvégén meg Luuk barátunk.

Le a kalappal a csapat előtt, Xavi nagyon várva volt, de ahogy Hajdú B. mondta 2-0-nál: Erről még Xavi sem álmodott.

Visca Barca!
abreu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2008.05.19. 20:35:46

2022.02.24. 20:12:53

davi10 írta:
2022.02.24. 19:54:05
TS - Dest, Araujo, Pique, Alba - Busi, Pedri, FDJ - Adama, Auba, Ferran

Sem Ferran, sem FDJ nem kapott pihenőt, pedig őket jósolták, hogy a padon kezdenek.
És még Rolit is megelőztem :D
FDJ szerintem hagyjan, viszonyleg koran le lett csereleve utobbi meccseken, de Torres vicc, nem igaz h nem lehet leultetni hogy kicsit elmelkedjen mar magan.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.24. 19:54:05

TS - Dest, Araujo, Pique, Alba - Busi, Pedri, FDJ - Adama, Auba, Ferran

Sem Ferran, sem FDJ nem kapott pihenőt, pedig őket jósolták, hogy a padon kezdenek.
És még Rolit is megelőztem :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése
cron