Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.04.20. 09:21:57

samy85 írta:Mallenco vezeti a Meccset? ez jó vagy rossz?
Tudtommal az egyik legjobb spanyol bíró, eddig nem volt gond vele(remélem ma se lesz), a VB-n is kint volt.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.04.20. 09:11:31

ozsimiki írta:Szerintem is a legnehezebb klasszikus vár ránk holnap a még hátralévők közül...

itt van a legnagyobb esélyük, hogy meglepetést okozzanak, és már egyből kupa is jár érte.

Ettől függetlenül maximálisan bízok a Barcában, és szerintem a szombati döntetlen minket bosszantott fel jobban, látva az egyenlítés utáni focinkat:D úgy kell itt is nekiállni, és nem lesz akkor baj.

Persze deffenzívjose miatt nem lesz egyszerű, de bízok benne,hogy a foci szelleme nyer!

FORCA BARCAAA!!!
Egyetértek.
A Madridnak itt van a legnagyobb esélye, hiszen elég egy gól és utána állhatnak be védekezni. Nagyon fontos, h a csapat ne kövessen el sok hibát, mert azt büntetni fogják a blancók.
Én ettől a meccstől tartok a legjobban. A BLben lesz két meccs, biztos vagyok benne, h ott ki fog jönni a két csapat közti különbség, de itt más a helyzet, elég egy nagyobb hiba és már vége, vagy ha nincs is vége, de úgyis nehéz lesz korrigálni.
Természetesen a Barcát tartom az esélyesebbnek, egyszerűen azért mert a miénk a jobb csapat. Szombaton is látszott, h ha a Barca teljes gőzzel játszik, akkor a Madridnak sok esélye nincs.
Na hajrá, legyen meg a 26.

:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.04.20. 00:03:34

Szerintem is a legnehezebb klasszikus vár ránk holnap a még hátralévők közül...

itt van a legnagyobb esélyük, hogy meglepetést okozzanak, és már egyből kupa is jár érte.

Ettől függetlenül maximálisan bízok a Barcában, és szerintem a szombati döntetlen minket bosszantott fel jobban, látva az egyenlítés utáni focinkat:D úgy kell itt is nekiállni, és nem lesz akkor baj.

Persze deffenzívjose miatt nem lesz egyszerű, de bízok benne,hogy a foci szelleme nyer!

FORCA BARCAAA!!!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
monyo69
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010.12.06. 21:40:14
Tartózkodási hely: Sopron

2011.04.19. 22:40:56

Hello! A helyzet az, hogy akár mi lesz a kupában, ha a szokásos Barca focit fogjuk nyomni, s véletelenül kikapunk, akkor is mi leszünk az erkölcsi győztesek. Kell-e több dícséret, mint Di Stefanoé? Meg is fogjuk nyerni, mert a mi csapatunkban nagyságrendekkel több az alázat, mint az ellenfélnél. Egészen egyszerűen nyerni kell, és ezt tudják a mieink. Itt nincs pihi. Pinto? Lehet nyerő, megérdemli. A többi adott. Szegény Bojant nagyon sajnálom, mindig a nyakára hoznak egy nála magasabban jegyzettet, mindig tűri, idén egy picit szerintem megfogta az ügy. Erre Pedro megsérül, Bojannak lehetőség, szerintem él vele, bejutunk a döntőbe, Bojan megsérül. Hihetetlen pech. Marad így a majdnem csúcsfelállás, ami a döntőben nem baj. Szerintem Villa most nyerő ember lesz, ami akkorát tol rajta, hogy hozza a BL-t is. Teher alatt jó a csávó, lásd vb-meccsek. Legyen igazam, Hajrá Barca!!!!
monyo69
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.04.19. 22:07:42

Pinto megérdemli azt,hogy védjen a döntőben,ez már csak tiszteletből is jár neki,nem számít ki az ellenfél.

A meccshez:
A Realnak -ha nyerni akar valamit- legnagyobb sansza a kupára van. Valaki írta,hogy már csak 1 meccs választja őket el ettől. Ez így is van,viszont nem hiszem , hogy sokkal másabb taktikát választana Mourinho. Ameddig bírják a bekkelős focit,addig fogja tolni, kiméletlenül építve a kontrákra. Szerintem Özil kezdeni fog CR-el meg Benzemaval együtt. Ha meg 11esekig kibirják,amit kétlek,ott bármi lehet. Ha bekapnak egy gólt,onnantól nyomják azt amit hétvégén,és majd kiderül mi lesz.
Szóval szerintem sokkal másabb meccset nem fogunk látni,mint hétvégén.
Ha egy használható Villa és egy koncentrált Messi-Xavi-Ini lesz a Barcaban akkor nincs kérdés,de sajnos ez nem feltétlen fog összejönni.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.19. 21:31:48

Mallenco vezeti a Meccset? ez jó vagy rossz?
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.04.19. 21:26:35

Mental_Theo írta:egész biztos,hogy már csak azért is hajtanak,mert a Real az ellenfél.
Hétvégén is a Real volt...
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2011.04.19. 21:21:47

egész biztos,hogy már csak azért is hajtanak,mert a Real az ellenfél.
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.04.19. 20:59:04

levproff írta:
messideco írta:Nem, konkrétan nem arra gondoltam, hogy vereség lesz a vége, hanem arra, hogy nincs súlya szerintem a kupának, a Bl és a bajnokság fontosabb nekem, de lehet hogy a csapatnak is...
A bajnokságot szerintem szombaton lezárták a srácok, a BL-re meg nem most fognak pihenni. Butaság, szerintem nagyon kell nekik..meg ez alapból is presztizs. :wink: [/code]
Egyetértek levproff-al, minden kupa fontos, úgy meg aztán pláne jó lenne meg nyerni a kupát, hogy a legnagyobb rivális ellen játszuk a döntőt. :) De alapból is, ennél a csapatnál elvárás minden kupa megnyerése. :wink:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.19. 20:58:30

egy mások felhasználó írja, hogy a holnapi meccsen a Spanyol szövetség kezdeményezésére, a csapatokat Puskás ferenc dédunokája, és Kubala László unokája vezeti fel a pályára...
ez szép :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.04.19. 20:11:03

Nem, konkrétan nem arra gondoltam, hogy vereség lesz a vége, hanem arra, hogy nincs súlya szerintem a kupának, a Bl és a bajnokság fontosabb nekem, de lehet hogy a csapatnak is...
:shock: A Barca megnyerte a bajnokságot a Real semmit, ha valamit akarnak nyerni/akarnak még nyerni, a Kupa a legfontosabb mivel csak 90 perc választja el a diadaltól, míg a BL trófeáról elég merész álmodozni még...
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.04.19. 20:07:40

messideco írta:Nem, konkrétan nem arra gondoltam, hogy vereség lesz a vége, hanem arra, hogy nincs súlya szerintem a kupának, a Bl és a bajnokság fontosabb nekem, de lehet hogy a csapatnak is...
A bajnokságot szerintem szombaton lezárták a srácok, a BL-re meg nem most fognak pihenni. Butaság, szerintem nagyon kell nekik..meg ez alapból is presztizs. :wink: [/code]
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2011.04.19. 20:03:57

samy85 írta:A gránátvörös-kékeknél óriási a lelkesedés, bár a fiúk hétfőre pihenőnapot kaptak, de Puyol, Milito, Pinto, Abidal, Mascherano, Thiago és Bojan önkéntes edzést tartott. Josep Guardiola így vezetett fel a rangadóra: „Kisebb változások lehetnek a csapatban, de nagyobb átalakítására nem. Bátran, bevállalósan játszva a győzelemre hajtunk."
ezt Pep nyilatkozta :D
Ebből támdófoci lesz nem is akármilyen :D
Visca el Barca
Bojan edzett?
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.04.19. 19:54:32

Nem, konkrétan nem arra gondoltam, hogy vereség lesz a vége, hanem arra, hogy nincs súlya szerintem a kupának, a Bl és a bajnokság fontosabb nekem, de lehet hogy a csapatnak is...
"And my heart will leave you never."
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.19. 19:33:21

a realista énem azt mondja nem 100% a kupa siker, Dea Barca szív, mely bennem dobog azt mondja igen Megnyerjük... Visca el Barca :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Mozika
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.04.19. 18:36:17

2011.04.19. 19:25:40

ja jó lenne megnyerni,mert még lesz utánna 2 fontos BL találkozó a Reállal
nem lenne jó,ha sok önbizalmat szereznének.

Hajrá Barca!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.04.19. 19:19:35

messideco írta:Csak én érzem, hogy a kupa a Realé les? Valahogy szerintem nem fontos ez, én legalább is ezt érzem....
Valószínűleg csak te és 1-2 hozzád hasonló pesszimista figura. De hát ilyen az élet. Végülis, tényleg nem nyerhetünk meg mindent. :D De azért fontos kupa lesz ez és megfogunk érte harcolni!
Kép
Kép
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.04.19. 19:16:04

Csak én érzem, hogy a kupa a Realé les? Valahogy szerintem nem fontos ez, én legalább is ezt érzem....
"And my heart will leave you never."
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.04.19. 19:15:14

Megérdemli Pinto, hogy ő védjen. Nem kutyaütő kapus, hiszen ő is Zamora-díjas. Bár azt sem mostanában kapta, de a tehetsége még mindig megvan, és idén is, amikor védett, meggyőzően állta a sarat és védte a Barça kapuját a góltól.
Kép
Kép
Kép
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.19. 19:07:43

A gránátvörös-kékeknél óriási a lelkesedés, bár a fiúk hétfőre pihenőnapot kaptak, de Puyol, Milito, Pinto, Abidal, Mascherano, Thiago és Bojan önkéntes edzést tartott. Josep Guardiola így vezetett fel a rangadóra: „Kisebb változások lehetnek a csapatban, de nagyobb átalakítására nem. Bátran, bevállalósan játszva a győzelemre hajtunk."
ezt Pep nyilatkozta :D
Ebből támdófoci lesz nem is akármilyen :D
Visca el Barca
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.04.19. 19:05:06

Messithebest írta:Én nekem semmi bajom nem lenne azzal, hogy Pinto véd, meg persze védjen is, kell is, de majd kapna pár meccset a végén, de most szerintem nagyon fontos lenne hogy VV védjen a döntőben, mert most nagy formában van és nagyon jól jöhetnek a bravúrjai mert most abból van pár. Pintotól egy Real ellen félek egy picit bevallom, de bízok benne. De mondom annak örülnék a legjobban ha VV védne mert most bombaformában van.
A világ legnagyobb tahósága lenne ha nem Pinto védene. Az Ő védéseivel jutottunk el a kupa döntőjébe, az Ő érdeme is hogy itt vagyunk. Biztos jól esne neki ha ezek után Valdes aratná le a babérokat. Korábban írtam ezzel kapcsolatosan egy elég jó hasonlatot, de most ne ugrik be, úgyhogy csak ilyen egyszerűen írtam le :wink:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.19. 18:18:15

Messithebest írta:Én nekem semmi bajom nem lenne azzal, hogy Pinto véd, meg persze védjen is, kell is, de majd kapna pár meccset a végén, de most szerintem nagyon fontos lenne hogy VV védjen a döntőben, mert most nagy formában van és nagyon jól jöhetnek a bravúrjai mert most abból van pár. Pintotól egy Real ellen félek egy picit bevallom, de bízok benne. De mondom annak örülnék a legjobban ha VV védne mert most bombaformában van.
nem hiszem,hogy a real szitává fogja lőni pinto kapuját. nem kell félni
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.04.19. 18:16:52

Én nekem semmi bajom nem lenne azzal, hogy Pinto véd, meg persze védjen is, kell is, de majd kapna pár meccset a végén, de most szerintem nagyon fontos lenne hogy VV védjen a döntőben, mert most nagy formában van és nagyon jól jöhetnek a bravúrjai mert most abból van pár. Pintotól egy Real ellen félek egy picit bevallom, de bízok benne. De mondom annak örülnék a legjobban ha VV védne mert most bombaformában van.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.04.19. 18:16:03

Elvileg Masch lesz az egyik belső védő.. A középpálya ne változzon, a védelem változhat, csak legyen ott Piqué és Alves :D
Csatársorba meg legyen ott Messi :mrgreen:
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.04.19. 18:10:46

A döntőre:

Pinto,Alves,Piqué,Puyol,Adriano,Busquets,Xavi,Iniesta,Messi,Villa,Pedro.

De Mascherano,Keita szereplésén sem lennék meglepődve. Szerintem most nem szabad tartalékolni, mert ez csak egy kupa, ez most egy döntő a Real ellen! Majd az Osasuna elleni bajnokin tartalékolhatunk a jövő heti BL meccsere.
Válasz küldése