Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.04.21. 00:36:14

Vége. Megtörént: Pep-korszak első döntőbeli veressége. Méghozzá Realtól.
Totál le vagyok törve. Nem érzem jól magam.

Az rendben lenne ha más csapattól kapunk ki a döntőben, de Realtól?!... Kéremszépen, ennyi arcoskodás után meglett az eredménye. Bevallom, jómagam is arcoskodtam (nem itt, hanem máshol), és én estem pofára, de nagyon. Megérdemeltem.

Gratulálok a Real -nak :!:
KépKép
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.21. 00:35:56

Dantes, és d is leírták amit gondolok.... 1 félidőben nem hittem el milyen gyengék vagyunk... Puyol hiánya sokat jelentett, mert a mascherano sokkal jobban muzsikált volna a vkp poszton.... sokszor futásra volt kényszerítve a Pique-Busquets páros ronaldo által... és a pontrúgásokra is játszottak..... Villában minden meccs elött reménykedek, hátha most ...na majd most..de semmi..vagyis de .rosszabb... Pedro sehol nemvolt....azthiszem a taktikánkban kell ujat huzni.. johan adhat jó tanácsokat Pepnek...ebben a felállásban maradva valami új elemet kell csempészni a játékba.. de ez már nem az én dolgom...Visca el Barca és grat a Madridnak...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Buitre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2005.05.10. 13:26:05
Tartózkodási hely: Großwardein

2011.04.21. 00:35:26

nézzétek, azt nem mondhatjátok, hogy rajtatok kívül az ellenfelekkel szemben bunkerfocit játszunk. Halomra lőjjük a gólokat a BL-ben, a bajnokságban is csak ti előztök meg. Igen, ellenetek csípünk-rúgunk-harapunk és fát vágunk, ha kell. Nem várhatjátok el, hogy mennyünk a vágóhídra, mint ősszel. Igen, most ti vagytok a jobb csapat, de ma én is úgy érzem, hogy jobban akartuk a győzelmet.
dreamY_Y
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010.07.24. 17:52:31

2011.04.21. 00:33:11

lacus9 írta:A labdarugás szégyene ez a mourinho.
A BARCA végig jobb volt, jobban megérdemelte volna a győzelmet!
.
Papa, te első félidőben aludtál?
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 00:31:35

Hát igen..Mou nagy taktikus,de sajnos visszatereli a játékot a rombolj-vágd előre majd lesz valami stílushoz,viszont küzdeni megtanította a Madridot és szerintem ma is ez döntött.

Most két dologért is izgulok
1 a Barca menjen tovább a bl ben
2.Mout küldjék el mert tönkreteszi a focit Spanyolországban....
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.04.21. 00:30:06

Nem is az bánt hogy kikaptunk,hanem ismét győzött az anti-foci..és nem bírtunk a hosszabbításban kapura lőni...
Abi & Tito
Dantes
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2008.10.10. 13:04:30

2011.04.21. 00:28:27

Gratulálok a Madridnak, én úgy éreztem, hogy picit jobban akarták ezt a kupát, ami érthető.

Másrészt pedig továbbra is azt gondolom, hogy az ötletesebb, szemnek tetszetős megoldásokat mi hoztuk: ez most az eredményben nem tükröződött.

Általában nem foglalkozok a bírókkal, de most egy gondolat - és ez sajnos szerintem később is probléma lesz: a Madrid folyamatosan pengeélen táncol a furcsábbnál furcsább - roppant véleményes - szabálytalanságaival.

Lehet, hogy egy spanyol kupa döntőben - az edzőjük felvezetése után - ez elmegy, de a BL-ben nagyon remélem, hogy nem...(én sokkal nagyobb gondnak érzem a folyamatosságot megtörő alattomos szabálytalanságokat a 4-5-1-es felállásuknál.)

Néha megfordult a fejemben, hogy melyik játékosunknál szakad el nagyon a cérna...szerencsére ez nem történt meg.

Összességében ma a kupát picit jobban akaró, és szerencsésebb csapat győzött ellenünk. Ma nem volt Puyol, Abidal...ill., nagyon támadó cserénk/alternatívánk sem volt, ezzel együtt is - ami a csapatot dícséri - a 2. félidőben ezt a mérkőzést be kellett volna húzni.

Nem történt meg, talán éppen ez a tény fogja megfordítani a szerencsénket.... én továbbra is bízok a csapatban, akkor is ha ezen a napon nem nekünk jött ki a lépés.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.04.21. 00:27:41

Lehet csúnyákat mondani a Madrid játékára, de az első félidőben mi még annyit sem mutattunk, mint ők. Katasztrofális volt, és örülhettünk, hogy döntetlennel fordulhattunk. A második félidő viszont a mienk volt, a Madrid kicsit talán hátrébb húzódott, mi meg jobban összekaptuk magunkat, meg lehetett volna nyerni a meccset, de ehhez gólokat kell rúgni, a helyzeteket ki kellett volna használni.

Jó volt a Madrid és azt játszotta amit kell, de meg lehetett volna őket verni. Mindkét csapat egész tavasszal hol gyenge, hol közepes formát mutatott, pár meccs kivételével, hát a Madrid fel tudta szívni magát, mi pedig nem.

Nem baj, nem lehet mindig nyerni, el vagyunk kényeztetve, reméljük újra sikerre éhesen jön ki ebből a csapat.
lacus9
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.12.11. 22:33:18
Tartózkodási hely: Zala

2011.04.21. 00:27:24

A labdarugás szégyene ez a mourinho.
Már a harmadik csapatával játsza el a rombolást, a játék szégyenét!!!!!!!!!
A BARCA végig jobb volt, jobban megérdemelte volna a győzelmet!
Eddig is csak a BARCA meccseit néztem, mert ott nem volt taktika, csak játék.
Ha lassították a játékot, akkor is élményszámba ment, ahogy passzolgattak.
Sajnos PUSKÁS forog a sírjában egy ilyen játék miatt.
Ez méltatlan a Realhoz.
Ettől függetlenül össze kell szedni a csapatot, és meg kell nyerni a követkző mérközéseket.
lacus09
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.04.21. 00:26:58

socio66 írta:
annyira,de annyira lelombozó hogy évről évre ilyen játékstílus ellen esünk ki.

De mit kéne máshogy csinálni?
Egyszerűen ezek a csapatok ilyenek, beállnak és kontra...A megoldás az lehetne, ha beállnánk mi is, aztán várnánk, hogy jöjjenek.
De ilyen meg úgyse lesz.

Engem nem is a védekezés zavar, azzal nincs bajom, csinálják. De ne rúgják már agyon minden emberünket...Messi is amiket kapott itt a két meccs alatt, hát én lábra sem bírnék állni. De bárkit mondhatnék. Nem a bíróra fogom ezzel, de Pepét mindkét meccsen már az első félidőben ki kellett volna szórni. a csávó nem talál labdát, csak lábat. Ezt csak a madridisták nem látják. Arbeloa meg szintúgy.

Meleg lesz a BL, mert hiába dominálunk, a realban több emberben benne van a gól. Ronaldo, Ade, Özil, DiMaria, Benzema...pl ők bármikor rúghatnak gólt.
Nálunk akitől jogosan várok gólt minden meccsen, az Messi. Ez is nagy különbség.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
zsulter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2005.12.24. 14:50:02

2011.04.21. 00:25:13

Csalódott, vagyok, véleményem szerint a szerencsésebb csapat győzött...

Azon túl hogy gyengén, és sokszor elképzelés nélkül játszottunk (1. félidő, kapott gól után még csak helyzet sem...) taktikailag is nagy hibákat követtünk el....
1. Nem szabadott volna belemenni az adok kapokba, a sok fizikai küzdelembe, ez mind a Madrid malmára hajtotta a vizet....csak a játékkal kellett volna törődnünk..

2. Mourinho nem csinált semmi váratlant, Pep mégsem tudott rá reagálni...A második félidőben sem azért játszottunk jobban, mert Pep kitalált valamit, hanem mert végre sikerültek a passzok...A keret szűkössége is látszott, mert nem volt igazán kihez nyúlni, olyanhoz, aki érdemben változást hozott volna a játékban, ami ugyancsak Pep hibája....

3. Támadók: Messi játéka az utóbbi időben hagy kívánni valót maga után...Nem akarom bántani, mert mindent megtesz minden meccsen, de többet kellene passzolnia. Villa és Pedro pedig egymást múlja alul sorozatosan....számomra nyilvánvaló, hogy Eto'o-t egyelőre nem tudtuk pótolni és a Tridente szétesése óta 2-vel kevesebb játékosunk van elől, aki meccseket tud eldönteni....ez kevés...

4. Az hogy kicsit gyámoltalanabbul játszottunk, abban szerintem nagy szerepe volt a hátsó alakzat instabilitásának....Puyollal és Abidallal egy percig nem kételkedtem volna a sikerben...és a játékunk is jobb lett volna meggyőződésem...így kevesebb volt a kockázat és sok a másodszándék-beli passz, ami rányomta a bélyegét a játékunkra.....

A meccs után ezek a gondolatok fogalmazódtak meg bennem, bocsi, hogy hosszú lett....Hogy valami pozitívat is írjak: Egyelőre a legkisebb értékkel bíró trófeát buktuk el, a két értékesebbért még versenyben vagyunk, ergo semmi nincs veszve, lehet még nagyszerű idényünk....És ha hátul is stabilabbak vagyunk legalább egy Puyollal, akkor nem kell sokat várni a revansra...Hajrá Barca!!!!
Kép
Los Equipos de Leyenda: (Ramallets, Olivella, Gracia, Segarra, Tejada, Gensana, Kocsis, Kubala, Czibor, Suarez, Eu. Martínez. El entrenador era: Helenio Herrera)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 00:22:56

socio66 írta:
Rivaldo11 írta: Majdnem elég volt 45 perc, hogy kijöjjön. Lefutballoztuk a favágókat, akiknek a játéka kb annyi volt, h. előrebikázták a labdákat, aztán hadd fusson ronaldo meg di maria. Ez elég lehet egy ki-ki meccsen, de 180 percen keresztül...
most ezzel hiába nyugtatjuk magunkat,itt volt két meccs, rúgtunk összesen egy gólt,az ellenfélnek pedig legalább annyi helyzete volt,mint nekünk.
mondhatjuk hogy szebben játszunk,meg az ellenfél bekkel,csíp,rúg,harap,de senkit nem érdekel. ahogy az elmúlt években a cselzi,meg az inter,úgy most a madrid is sikeresen megfojtja a játékunkat,messi-t kiveszik a játékból,innentől kezdve meg vagyunk lőve.
megy a gurigázás 40 méterre a kaputól,nincs mozgás,semmi az egész.
de nem mondom hogy meg vagyok lepve,mert az arsenal,ahol közel nincsenek ekkora favágók és ilyen fegyelem,szintén sikeresen tördelte szét a játékunkat és ejtett majdnem ki hazai pályán.
a madridi bl-meccs ugyanilyen szenvedés lesz,otthon kell valamit virítani majd,de én már semmiben nem vagyok biztos.
annyira,de annyira lelombozó hogy évről évre ilyen játékstílus ellen esünk ki.
Én úgy láttam, épphogy megtaláltuk az ellenszert a 2. félidőben. Gyors, pontos labdajáratás, és sok sok mozgás, helycserékkel. Jó volt a játék, az a 45 perc nagyon tetszett. Pech, h. nem jött a gól. Nem aggódom. Azt azért senki sem hihette, h. mind a 4 derbiből mi jövünk ki jól...a nagy számok törvénye ugye...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 00:21:53

Az a sanda gyanúm hogy most aztán tényleg gödörbe kerültünk és akár hogy is nézzük a Madrid a bl ben még jobban fog akarni és ez a győzelem után a lélektan is mellettük áll.

Rettenetesen nehéz lesz továbbjutni és ha netán Madridban bebukunk akkor nagy gáz lesz.

Lehet hogy undorító focit játszanak,de ez senkit nem érdekel már.
2 meccs és közünk nincsen a győzelemhez...
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
eric
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009.09.07. 20:11:40

2011.04.21. 00:20:45

Gratulálok a Realnak, jobban akarták ma a sikert, meg lett az eredménye.

A meccsről: az első félidőben a Real akarata érvényesült, a másodikban a Barcáé, és itt éreztem is némi fásultságot már Ronaldoékon... de átvészelték ezt az időszakot, és 1-2 nagy sprintre tartogatták a maradék manát. Bejött a dolog, a gólhoz nem férhet kétség, így kell makulátlanul betekerni és befejelni^^ Az más kérdés, hogy ha jól emlékszem Messi sajáttérfeles labdavesztése előzte meg a dolgot. De őt nem lehet és tudom bántani, emberfelett teljesít az idényben, írtozatos mennyiségű góllal és gólpasszal, sz'al STFU annak aki nekiállna osztani őt.

Több hozzáfűzni való sztem nem kell, fröcsögni, okoskodni fölösleges. Józan ember ilyenkor csak annyit mond:
Gratula Real! Visca el Barca!!!!
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2011.04.21. 00:19:20

Na jó éjszakát minden barcás testvéremnek!!!
Ne csüggedjünk :!: :!: :!:
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
socio66

2011.04.21. 00:19:08

Rivaldo11 írta: Majdnem elég volt 45 perc, hogy kijöjjön. Lefutballoztuk a favágókat, akiknek a játéka kb annyi volt, h. előrebikázták a labdákat, aztán hadd fusson ronaldo meg di maria. Ez elég lehet egy ki-ki meccsen, de 180 percen keresztül...
most ezzel hiába nyugtatjuk magunkat,itt volt két meccs, rúgtunk összesen egy gólt,az ellenfélnek pedig legalább annyi helyzete volt,mint nekünk.
mondhatjuk hogy szebben játszunk,meg az ellenfél bekkel,csíp,rúg,harap,de senkit nem érdekel. ahogy az elmúlt években a cselzi,meg az inter,úgy most a madrid is sikeresen megfojtja a játékunkat,messi-t kiveszik a játékból,innentől kezdve meg vagyunk lőve.
megy a gurigázás 40 méterre a kaputól,nincs mozgás,semmi az egész.
de nem mondom hogy meg vagyok lepve,mert az arsenal,ahol közel nincsenek ekkora favágók és ilyen fegyelem,szintén sikeresen tördelte szét a játékunkat és ejtett majdnem ki hazai pályán.
a madridi bl-meccs ugyanilyen szenvedés lesz,otthon kell valamit virítani majd,de én már semmiben nem vagyok biztos.
annyira,de annyira lelombozó hogy évről évre ilyen játékstílus ellen esünk ki.
Avatar
B.
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2011.01.29. 12:18:26

2011.04.21. 00:18:45

Villát nem tudom hova rakni...

Én is kellőképp fortyogtam Pepe és a játékvezető miatt, de nyugodtan lezárhattuk volna a meccset...

3 kupa közül talán ez a legkevésbé fontos (persze mind nagyon értékes cím)
úgyhogy inkább itt bukjunk el, mint a BL-ben.

Meggyőződésem, hogy a Real ettől nem tud eredményesebbet teljesíteni, szóval, ha Pep feltüzeli a fiúkat (fel fogja) hatalmas motivációval meg fogjuk verni a Blancókat a BL-ben.

Ami a legfontosabb a saját játékunkkal fogjuk kiütni őket!

Nah jó éjszakát mindenkinek, és Gratula az új Kupagyőzteseknek!
B.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 00:18:38

Csak a 2. félidő elég lett volna bőven, de sehogy nem jött össze a gól. Ám azért az bíztató semmi, h. erőn felül teljesítve csak ennyire képesek.
Közben Nyilasi is kivan a madrid játékától :D
Nálunk a legfontosabb, h. a kulcsemberek némi pihenőhöz jussanak.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.04.21. 00:17:25

Hát én nagyon el vagyok keskenyedve,főleg ahogy látom a játékosok arcát,komolyan mondom jobban fáj ez nekem mint nekik!De ahogy ránézek ajátékosokra,én egyből arra gondolok hogy a Bl-ben Messi majd a nyelvét fogja nyújtogatni mikor rúgja nekik a 3-at,nem kell nagyon letörni,bár nemtom hogy egy vesztett döntő után hogy nem lehet...De amennyire lehet fel a fejjel mindenkinek,jobbak vagyunk,és ez a Bl-ben ki is fog jönni,mert egyszerüen ki kell hogy jöjjön 180 perc alatt!!!
Visca el Barca :!: :!: :!: :( :( :(
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.04.21. 00:15:26

Engem már az vigasztal, hogy csak a kupa... Tudom, hülyeségnek hangzik, de meccs előtt is ezt mondtam...
Hétvégén az Osasuna jön. Nagyon kell a győzelem.
"And my heart will leave you never."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.04.21. 00:14:18

Én úgy vagyok vele, hogy ha az első félidőben bemegy Pepe fejese, és nyernek vele 0-1re,azt mondom ok, tettek érte...

De így?
Azt hittem,hogy az interes produktumnál nincs lejjebb...hát,de van.


Mondjuk a 3 front közül tényleg ez a legjelentéktelenebb, de rossz veszíteni döntőben. Remélem a BL-re összeszedjük magunkat, és nem csak akkor kezdünk el focizni,amikor baj van.

Ha onnan is kiesünk, akkor döbbenetesen nagy csalódás lenne számomra ez a szezon.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.04.21. 00:13:59

LM10 írta:
daffy írta:győzött a célfoci. sajnálatos,hogy ilyen indulatok szabadultak el. a végére egyértelműen elfáradt a real. a bl-ben továbbra sem látok 30%-nál több esélyt. jó éjszakát mindenkinek!
Na jolvan daffy. Ezzel a szöveggel jöttél ide a kupa meccs előtt is, most meg villogsz a madridi sikerrel. Tudod, én nem bánnám ha a Real úgy nyert volna, hogy tényleg jobbak is. Ha egy jó meccsen nyer a jobb csapat, azt el kell ismerni. De te nagyon elfogult vagy, ha azt mondod, hogy jobban megérdemelte ezt a real!

Én meg merem remélni, hogy a BL meccsekre szétütjük őket!!! Nem éreztem a súlyát a bajnoki X után ennek a meccsnek a ráállására fejben, de most olyan düh és bizonyítási vágy van bennem, hogy ha a játékosoknak csak a fele van meg ennek, akkor továbbjutunk.
daffy teljesen jol mondta. a barca ellen csak ezzel focival lehet nyerni. lásd inter
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.21. 00:13:20

LM10 írta:
daffy írta:győzött a célfoci. sajnálatos,hogy ilyen indulatok szabadultak el. a végére egyértelműen elfáradt a real. a bl-ben továbbra sem látok 30%-nál több esélyt. jó éjszakát mindenkinek!
Na jolvan daffy. Ezzel a szöveggel jöttél ide a kupa meccs előtt is, most meg villogsz a madridi sikerrel. Tudod, én nem bánnám ha a Real úgy nyert volna, hogy tényleg jobbak is. Ha egy jó meccsen nyer a jobb csapat, azt el kell ismerni. De te nagyon elfogult vagy, ha azt mondod, hogy jobban megérdemelte ezt a real!
miről beszélsz tulajdonképpen? így van,azt írtam,hogy a barca az esélyesebb,mert a real nem tud focizni,a barca pedig igen.
továbbá miért vagyok elfogult? nem írtam,hogy megérdemelte a real,nem is értem,hogy ezt mire írtad.
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.04.21. 00:13:04

LM10 írta:
daffy írta:győzött a célfoci. sajnálatos,hogy ilyen indulatok szabadultak el. a végére egyértelműen elfáradt a real. a bl-ben továbbra sem látok 30%-nál több esélyt. jó éjszakát mindenkinek!
Na jolvan daffy. Ezzel a szöveggel jöttél ide a kupa meccs előtt is, most meg villogsz a madridi sikerrel. Tudod, én nem bánnám ha a Real úgy nyert volna, hogy tényleg jobbak is. Ha egy jó meccsen nyer a jobb csapat, azt el kell ismerni. De te nagyon elfogult vagy, ha azt mondod, hogy jobban megérdemelte ezt a real!

Én meg merem remélni, hogy a BL meccsekre szétütjük őket!!! Nem éreztem a súlyát a bajnoki X után ennek a meccsnek a ráállására fejben, de most olyan düh és bizonyítási vágy van bennem, hogy ha a játékosoknak csak a fele van meg ennek, akkor továbbjutunk.
Most mi roszat mondott Daffy? :D Szovegertelmezes....
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
rrobbiefcb
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010.12.04. 19:27:34

2011.04.21. 00:11:10

hady írta:Sport :

"Cristiano Ronaldo megtörte a Barca-mágiát" pffffff
Max a Ferrariját. Én csak arra emlékszem... :D Vagy a fekete körömlakkos üvegét (de abban nem vagyok biztos...) ;)
Válasz küldése