Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2013.02.26. 20:27:38

Mindent bele! Nagyon szoros meccset várok, de ha megmutatjuk a legjobbunkat, akkor továbbjutást fog érni, ebben biztos vagyok. Teljesen mindegy, hogy milyen kezdőcsapat fut ki, ha mindenki a legjobbját nyújtja. Nyerjétek meg, srácok! Visca Catalunya, visca el BARCA!!!!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.02.26. 20:27:31

Komolyan mondom, nagyon felszabtak az agyam. Nem egy eszleny lehetett aki osszeallitotta a kezdosort. Nem hiszem el, hogy nem fogjak fel, hogy Ini nem jatszhat a bal oldalon, mert ott nem tud jatszani. Plusz miert van padon Villa??? Istenem. Villat kell odarakni a bal szelre, Init pedig a Cesc helyere, Cesc -et meg leultetni a padra.

Most megnott az eselye annak, hogy kiesunk, egy rosszul osszeallitott kezdosor miatt. Milan ellen se valt be, a korabbi meccseknel se. Csak szenvedni fognak.


Grat.
KépKép
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.02.26. 20:25:35

Ha berúgjuk a helyzeteinket és tűz van a csapatban akkor mindegy, hogy milyen kezdővel állunk ki, de van egy olyan érzésem, hogy a fent említett tényezők nem lesznek a csapatban.
(Érzem, hogy most és a Milan ellen sem fogunk továbbjutni :'( )

VISCA!!!!!!
Destroy them all!

Szerk.: pepe helyett arbeloa játszik
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2013.02.26. 20:24:56

Kabaré!!!
Olyanok vagyunk már, mint José. Hónapokkal előtte lehet tudni a kezdőt.
Villa helyében már a meccs után bejelenteném a távozási szándékomat!

Erőltetjük a semmit....
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2013.02.26. 20:18:44

Remélem a srácok oda teszik magukat, és meg mutatják hogy nem kell őket leírni. Szerintem ez a meccs létfontosságú a továbbiakban, ha akarunk kupát nyerni idén. Mert ha magabiztosan hozzuk, akkor talán a Milan ellen is meg lehet a 'csoda'. Ha megint alibi, unalmasság, akkor jobb ha fel sem állunk..

Jó szurkolást, VAMOS :!:
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.02.26. 20:18:24

Ez a hivatalos.

Ezzel teljesen elment a kedvem a meccsnézéstől, mert kb szituról szitura le lehet zongorázni előre a meccset így.
Kár,nem tudom mit kell még Villanak tenni,hogy kezdő lehessen egy ilyen meccsen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.02.26. 20:12:40

csababarca írta:akik ott ülnek képesek lesznek majd a milan ellen is feltenni ezt, és lehet szenvedni.
már pedig nagy tétben mernék rá fogadni, hogy ha ma 3-0-ra kikapunk, akkor is így állunk fel a milan ellen. vicc.

SuperMessi, ez hivatalos.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2013.02.26. 20:12:30

Nincs még hivatalos kezdő, nyugi
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.02.26. 20:11:02

Én komolyan nem értem. Mit védünk? otthon, a real ellen.
komolyan valaki magyarázza már el,hogy én élek álomvilágban,és nem 1-1 lett az odavágó?
akik ott ülnek képesek lesznek majd a milan ellen is feltenni ezt, és lehet szenvedni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.02.26. 20:08:17

a gála 11, amely azért betlizik mostanaban... mondtam én h ez lesz.... :twisted:

mikor jonnek már rá a SZAKemberek, h iniestat kár szélre elpazarolni?

nyögvenyelős 2-1 lesz. HAJRÁ!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.02.26. 20:06:55

Pinto; Alves, Piqué, Puyol, Alba; Busquets, Xavi, Cesc; Iniesta, Messi y Pedro.

sport.es

miért nem akarunk győzni? :?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.02.26. 19:48:47

Barcaman1993 írta:
kanty írta:
Mindenesetre én most is bízok a srácokban. Remélem nem lesz bírózás, nem lesz színészkedés és durvaság sem.
Egy Klasszikón? :D Ha bármiben akkor ebben nem bízom. Mikor egy futottak még csapat ellen, ahol porrá alázzuk őket, és 3 szabályos gólunkat nem adják meg... Vagy a Granada ellen? 2 szabályos gólt és egy tizit nem kaptunk meg, míg az ellenfél lesgólt lőtt. Spanyol játékvezetés mindig is kiváló volt. Undiano Mallenco ráadásul az egyik legrosszabb közülük, mert engedi a hentességet. Nyilván a színészkedés és a durvaság nélkül nem lehet lehozni egy ilyen meccset. Biztos vagyok benne, hogy megint inkább Messi lábára fognak menni, mint a labdára. Aztán mi, vagy színészkedünk, vagy nem, de ilyen szempontból Pepére, Di Mariara, Fabregasra, Alvesre lehet számítani.

Mégiscsak egy Klasszikusról van szó. Mou a lelátón fejezi be a meccset? :D
Startból már itt is kezdődik egy mezei fórumon, mezei drukkerek között. Na többek között emiatt is kiábrándultam a sok klasszikusból.

Theo:

http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?mat ... art=sports
http://livetv.ru/en/eventinfo/157535_ba ... al_madrid/
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.02.26. 19:47:10

Barcaman1993 írta: Biztos vagyok benne, hogy megint inkább Messi lábára fognak menni, mint a labdára.
Vagy inkább kezére, nem?
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2013.02.26. 19:27:25

netes közvetítés hol lesz?
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.02.26. 19:21:56

kanty írta:
Mindenesetre én most is bízok a srácokban. Remélem nem lesz bírózás, nem lesz színészkedés és durvaság sem.
Egy Klasszikón? :D Ha bármiben akkor ebben nem bízom. Mikor egy futottak még csapat ellen, ahol porrá alázzuk őket, és 3 szabályos gólunkat nem adják meg... Vagy a Granada ellen? 2 szabályos gólt és egy tizit nem kaptunk meg, míg az ellenfél lesgólt lőtt. Spanyol játékvezetés mindig is kiváló volt. Undiano Mallenco ráadásul az egyik legrosszabb közülük, mert engedi a hentességet. Nyilván a színészkedés és a durvaság nélkül nem lehet lehozni egy ilyen meccset. Biztos vagyok benne, hogy megint inkább Messi lábára fognak menni, mint a labdára. Aztán mi, vagy színészkedünk, vagy nem, de ilyen szempontból Pepére, Di Mariara, Fabregasra, Alvesre lehet számítani.

Mégiscsak egy Klasszikusról van szó. Mou a lelátón fejezi be a meccset? :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.02.26. 19:05:35

Ma egész nap a meccs járt a fejemben, rég volt már ilyen. Egyetértek Csabával, ma tényleg nem alibizni kell, ma ki kell menni meg kell verni őket és kész. Persze, ha tovább akarunk jutni. Küzdeni kell, hajtani, akarni a győzelmet és a továbbjutást. S nekem talán ez az utolsó a legfontosabb, mert ki lehet esni, de nem mindegy, hogy hogyan.

Remélem Iniestát nem erőltetjük szélen, játsszon ő csak középen, ott tud leginkább segíteni a csapatnak. És igen én is kezdetném Tellot. Mert van töke a srácnak, megmer húzni egy-egy cselt és nem folyamatosan a vissza passzokat nyomja.

A Guardiola éra után én nem voltam valami optimista. Nem azért mert nem bíztam volna vagy nem bíznék a csapatban, csak egyszerűen még most is azt mondom, hogy egy csoda volt az elmúlt négy év és nagyon elkényeztettek minket a játékosaink. Ezt hosszútávon nem igazán lehet csinálni. Aztán Tito kinevezése és az első néhány hónap után kicsit optimistább lettem. Direktebben kezdtünk játszani és úgy éreztem, hogy a srácokat kellőképpen tudja motiválni, ami a tavaly szerintem a legnagyobb gond volt. Éppen ezért lenne hatalmas csalódás a BL-ből való kiesés is. Mert most is lehet érezni, hogy ez a csapat nagyon jó, ebben a csapatban ismét benne van, hogy kupákat nyerjen. És ezt kell ma este is bebizonyítani. Harapni kell és nem totyogni.

A 0-0-ra játszás hatalmas hülyeség lenne, bár nem hiszem, hogy valakinek ez megfordul a fejében. Egészen egyszerűen képtelenek vagyunk lehozni egy meccset kapott gól nélkül főleg a Madrid ellen. Az elejétől kezdve kell elkapni a ritmust és akkor nem lehet baj. Általában akkor szívunk, ha az elején álmosan kezdünk, aztán jön a passzolgatás agyba-szájba, persze teljesen veszélytelenül az ellenfél kapujára.

Mindenesetre én most is bízok a srácokban. Remélem nem lesz bírózás, nem lesz színészkedés és durvaság sem. Persze ez egy klasszikus, mindenki idegesebb, más hőfokon pörögnek a játékosok, de csak maradjon a futball a középpontban.
Hajrá! :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.02.26. 18:59:49

Pavel írta:Nem akarom elkiabálni, de rossz előérzetem van. Én 2-2-őt vagy 1-2-őt érzek egy kis bírói hátszéllel.
el se kezdődött a meccs, de már a bíróra fogunk mindent, az igen :lol:
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.26. 18:37:45

Nem akarom elkiabálni, de rossz előérzetem van. Én 2-2-őt vagy 1-2-őt érzek egy kis bírói hátszéllel.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.02.26. 18:36:03

nem lesz elég az 1 gól sem... úgyhogy remélem nem "ülünk rá" ha vezetést szerzünk. A letámadást biztosra vehetjük, hullámokban fog érkezni...
A kp-ról tökösség kell, vagányság elöl pedig rengeteg mozgás...
na meg a helyzet kihasználásunk legyen 99%-os!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.02.26. 17:33:50

Ma ugyanolyan szellemben kell kimenni a pályára, mint ahogy majd a milan ellen,mert ma is csak a győzelem számít.
0-0ra nem lehet játszani, képtelenség,hogy az legyen a végeredmény, ha igen, továbbjutás ellenére is, felköpök és aláállok.
De erre nincs semennyi esély, gólt fogunk kapni, a lényeg hogy eggyel többet rúgjunk.
Legyen lendület, ne tutyimutyiság legyen a kp-n, ez a kulcs.
Tello baloldalon mehet, Villa középcsatár, Messi mögötte,kimozogva a jobboldal felé, amit pedig Alvesnek kell bejátszania fel-le.
Ilyen Pedro,Alexis terveket öngyilkosság a pályára tenni, nem alibizni kell ma este,hanem továbbjutni,nyerni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2013.02.26. 17:14:23

Győzni kell ma a Madrid ellen, és nem csak azért, mert ez továbbjutást érne (nyilván azért többnyire ezért) , hanem mert az utóbbi időben inkább X-re hoztuk a meccseinket ellenük. Kicsit eltűnt az egymás elleni meccseken a dominanciánk...már ami az eredményt illeti.
A védelem nálam a szokásos lenne (Alba, Piqué, Puyi, Alves), míg középen is visszaállnék a rendhagyó Xavi, Ini, Busi 3-asra. Ini jó előrébb is, de igazából itt az igazi középen! Elől Nálam Messi és Pedro kezdő lenne, míg a 3. posztra Villát tenném. Kell egy gólérzékeny csatár. Egyébként én a Milan ellen is kitenném Messit balra, mint ahogy régen kezdte. Ő onnan is képes lenne betalálni, és így játszhatnánk egy klasszikus középcsatárral Villa személyében.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.02.26. 17:10:24

Gareth Tello írta: Barça- és Madrid-statok:
http://www.fcbarcelona.com/football/fir ... f-the-year
YELLOW CARDS 36 / 13 (Barca: bajnoki, kupa) 67 / 21 (Real: bajnoki, kupa).

Mourinho-team?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.02.26. 17:09:08

Fele ennyire sem kéne tartanunk a mai meccstől, ha a védelmünk nem lenne ennyire instabil. :roll: Elég nehéz ettől eltekinteni, mert a Madrid ellen szinte mindig benne van a pakliban egy kapott gól és ez elnézve az idei védelmünket hatványozottan igaz sajnos.
Így ma is az a lényeg, hogy többet rúgjunk mint amennyit kapunk.

A Real rendkívül motivált lesz, valószínűleg a szokásos koreográfiával. A meccs elején nyomni fognak, ezt át kell vészelni valahogy kapott gól nélkül, de összességében nekünk kell irányítanunk a meccset, és sokkal összeszedettebb teljesítményre lesz szükség annál, amit az utóbbi időben nyújtunk. Egy 1 gólos győzelemre tippelnék a részünkről, de iszonyatosan jól jönne a Milan előtt, egy nagyobb különbségű Real verés!

A védelem nyilvánvaló, középen Xavival és Inivel kezdenék, elől pedig merem remélni, hogy nem játszani fog Villa.

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.26. 16:49:07

S.Agüero írta:Akkor kiestünk. :mrgreen:
Na igen, ezt azért nem akartam így kerek perec kijelenteni. :mrgreen:

Barça- és Madrid-statok:
http://www.fcbarcelona.com/football/fir ... f-the-year
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.02.26. 16:09:16

Gokuci írta:Sajnos látom azt a szerencsétlenkedést, amit Fabre leművel hétről-hétre.
Villa Pedro helyén? Minek?
Bal oldalról tud indulni, jobbról nem.
Akkor már Alexis.
Egyébként is jobban játszik a jobb oldalon, de Pedronak is minden meccsen ott kell bújócskázni a védőkkel a impotens játékával :D
Minden héten? A Milan ellen és kész. Talán még az utóbbi 1 hónapban, de ez az egéstz csapatra vonatkozik, nem külön rá.

Villa középen, Messi jobbon. :wink:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése