Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2200
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.04.18. 14:49:57

visca el barca írta:sokan írjátok, hogy a juve nem psg, de azért ha gyorsan találnánk vhogy két gólt, lehet egy picit ők is összecsokiznák magukat. megpróbálni meg lehet, max nem jön össze.
4-3-3 kell, mert ebben a formációban kb 5.3%-kal kisebb az esély, hogy kapunk gólt és azt nagyon el kellene kerülni. 3-at lőhetünk (főleg ha az MSN-ből kettő jó napot fog ki), de 5-öt kizárt.
A 6-1-gyel nekem az volt a bajom, hogy nem olyan szép támadásból épített gólokat rúgtunk. Hanem két szabadrúgás tizenegyesgól meg ilyen talált gól volt.

Nem szép kidolgozott támadás.
Egy esély van, 3-0 ra hozni a meccset, de hogy ez a Barca ne kapjon gólt, na arra nem mernék fogadni, az keményebb dió, mint hármat rúgni a Juvénak.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7512
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.04.18. 13:51:22

palesz77 írta:
visca el barca írta:sokan írjátok, hogy a juve nem psg, de azért ha gyorsan találnánk vhogy két gólt, lehet egy picit ők is összecsokiznák magukat.
Ez igaz, csak az a baj, hogy eddig 810 perc alatt kaptak 2 gólt összesen, ellenük necces 2 gólt találni gyorsan.. :D Teljesen egyetértek amúgy azzal amit utána írsz, hogy meg kell próbálni, max nem jön össze. Szerintem Lucho is így küldi fel a srácokat - kérdés mit valósítanak meg -, de ez a kisebb különbség ellenére is nagyobb falatnak ígérkezik sajnos szerintem. De ha van csapat, aki képes lehet fordítani, azok mi vagyunk, én úgy gondolom. Ki kell menni, meg kell próbálni, aztán lesz ami lesz. Ha úgy esünk ki, mint a München ellenünk 2 éve, én már büszke leszek a srácokra.
Az tény, hogy rohadt erős a védelmük, de az idegenbeli környezet annyira nem tetszik nekik és ha van olyan támadótrió amelyik meglőheti a gólokat az az MSN.
Bármi megtörténhet. Egy piros+tizi kombó sem elképzelhetetlen, ennek a Marchisio-Bonucci duónak nem igazán fekszik egy fürge Neymar.
Persze lehet ez fordítva is vagy szép taktikusan egy egygólos vereséggel, x-szel lehozzák a meccset.
Leginkább az fogja befolyásolni a meccset, hogy ki milyen napot fog ki. Messitől bármi kitelik és Suarez is megtalálhatná a góllövőcipőjét.
Lehet, hogy csak két gólt kapott a Juve, de azt is idegenben, a Bl-ben pedig odahaza nem szoktunk spórolni a gólokkal. Talán utóbbiban bízhatunk leginkább. 26 gólból 21-et otthon lőttünk. Ebbe azért kapaszkodhatunk.
Nyilván távolról sem nekünk áll a továbbjutás, de egyáltalán nem tartom lehetetlennek. Egy tisztes helytállást mindenesetre mindenképp remélek.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.18. 13:22:38

visca el barca írta:sokan írjátok, hogy a juve nem psg, de azért ha gyorsan találnánk vhogy két gólt, lehet egy picit ők is összecsokiznák magukat.
Ez igaz, csak az a baj, hogy eddig 810 perc alatt kaptak 2 gólt összesen, ellenük necces 2 gólt találni gyorsan.. :D Teljesen egyetértek amúgy azzal amit utána írsz, hogy meg kell próbálni, max nem jön össze. Szerintem Lucho is így küldi fel a srácokat - kérdés mit valósítanak meg -, de ez a kisebb különbség ellenére is nagyobb falatnak ígérkezik sajnos szerintem. De ha van csapat, aki képes lehet fordítani, azok mi vagyunk, én úgy gondolom. Ki kell menni, meg kell próbálni, aztán lesz ami lesz. Ha úgy esünk ki, mint a München ellenünk 2 éve, én már büszke leszek a srácokra.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2017.04.18. 12:44:00

Huuu...most hogy olvasom,hogy semmi jót ne várják a holnapi meccstől,teljesen elbizonytalanodtam.Lehet dobjam el a jegyeimet és ki se utazzak?
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.04.18. 12:26:40

A Juventus velünk ellentétben egy kiegyensúlyozott csapat, míg mi a sokgólos diadaltól, a 3-4 gólos vereségig mindenre képesek vagyunk, és nem csak a klasszikus értelemben vett nagy csapatok ellen.
A baj nálam továbbra is az, hogy bár szurkolóként próbálok hinni a sikerben és az esetleges fordításban, sajnos a realitás nem ezt mondatja velem...én tartom azt, hogy amennyiben a csapat a legszebb arcát mutatja, amire idén kevésszer volt példa (nem csak küzdésben, hanem játékban is), valamint mindenki parádés napot fog ki, akkor tudunk lőni a Juvének is 3-4 gólt. A problémám az továbbra is a védekezésünk, amely botrányos, szóval kizártnak tartom, hogy ne kapjunk gólt. Ez a Juve pedig 5-öt 2-3 meccsen sem kap... Mindenki azt jósolta, hogy a lassú, öreguras, de kemény olasz védőket kisárgázzuk majd, sőt a kiállítás is reális lehet. Erre próbára sem tettük őket! Én tényleg csak azt várom, hogy legalább a szebbik arcunkat mutassuk, küzdjünk a végsőkig, és reménykedjünk, hogy Suarez pl ne 5-ből egyet verjen be, mert mostani formája alapján sajnos nem jó Omen, ha rá jönnek ki a ziccerek (Neymar ebben meg sosem volt túl erős a Barcában!)
Amúgy kb ugyanezt várom a Reál - München meccstől is, hogy a bajorok legalább tegyék izgalmassá a párharcot!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.04.18. 12:26:20

A Juventus velünk ellentétben egy kiegyensúlyozott csapat, míg mi a sokgólos diadaltól, a 3-4 gólos vereségig mindenre képesek vagyunk, és nem csak a klasszikus értelemben vett nagy csapatok ellen.
A baj nálam továbbra is az, hogy bár szurkolóként próbálok hinni a sikerben és az esetleges fordításban, sajnos a realitás nem ezt mondatja velem...én tartom azt, hogy amennyiben a csapat a legszebb arcát mutatja, amire idén kevésszer volt példa (nem csak küzdésben, hanem játékban is), valamint mindenki parádés napot fog ki, akkor tudunk lőni a Juvének is 3-4 gólt. A problémám az továbbra is a védekezésünk, amely botrányos, szóval kizártnak tartom, hogy ne kapjunk gólt. Ez a Juve pedig 5-öt 2-3 meccsen sem kap... Mindenki azt jósolta, hogy a lassú, öreguras, de kemény olasz védőket kisárgázzuk majd, sőt a kiállítás is reális lehet. Erre próbára sem tettük őket! Én tényleg csak azt várom, hogy legalább a szebbik arcunkat mutassuk, küzdjünk a végsőkig, és reménykedjünk, hogy Suarez pl ne 5-ből egyet verjen be, mert mostani formája alapján sajnos nem jó Omen, ha rá jönnek ki a ziccerek (Neymar ebben meg sosem volt túl erős a Barcában!)
Amúgy kb ugyanezt várom a Reál - München meccstől is, hogy a bajorok legalább tegyék izgalmassá a párharcot!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.18. 11:54:12

sokan írjátok, hogy a juve nem psg, de azért ha gyorsan találnánk vhogy két gólt, lehet egy picit ők is összecsokiznák magukat. megpróbálni meg lehet, max nem jön össze.
4-3-3 kell, mert ebben a formációban kb 5.3%-kal kisebb az esély, hogy kapunk gólt és azt nagyon el kellene kerülni. 3-at lőhetünk (főleg ha az MSN-ből kettő jó napot fog ki), de 5-öt kizárt.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.04.18. 11:29:11

Samper írta: A fantáziám legfeljebb azt súgja, hogy ha a bíró sorban elkezdi kiállítani a Juve játékosokat, akkor minden lehetséges.
A 2012-es elődöntő, és a tavalyi Klasszikus óta tudjuk, hogy a kiállítás sem garancia nálunk semmire. :lol:
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.04.18. 11:23:06

A PSG elleni visszavágóhoz kellett az ellenfél edzőjének önsorsrontó taktikája és az, hogy az egyébként focizseni Neymarnak legyen egy ilyen önkívületi negyedórája. Holnap ezekre nem lehet számítani. A fantáziám legfeljebb azt súgja, hogy ha a bíró sorban elkezdi kiállítani a Juve játékosokat, akkor minden lehetséges.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.04.18. 11:09:03

Az a csapat aki kikap 3-0 ra nem érdemel továbbjutást még akkor se, ha FC Barcelonának hívják.
Illet volna, legalább egy döntetlent lehozni, vagy legalább egy gólt rúgni.
Ezzel a teljesítménnyel többet nem lehet kihozni. A sors adott egy esélyt 4-0 után, nem voltak képesek élni vele. Pedig szinte a legerősebb kezdőnk volt a pályán.
Az elvvel nem értek egyet, hisz egy oda-visszavágós párharcon, ha vki elrontja az első meccset, de a másodikat ki tudja a hibát javítani, az továbbjutást érdemel.

A gyakorlatban viszont, ahogy anno a párharc után is leírtam, már a PSG ellen sem érdemeltük meg szerintem a továbbjutást, hiába probálták itt sokan heroikus győzelemnek előadni a 6-1-et, azon is gyengén játszottunk, csak az ellenfél teljesen összefosta magát a történelmi esélytől, ostobán játszottak, a játékvezetés is sújtotta őket, és még szerencséjük sem volt, igy jöhetett össze a továbbjutásunk. De nagyon hamar megmutatkozott, mennyit is ér az idei csapatunk valójában, már a következő bajnokin szégyenteljes produkciót nyújtottunk. De végül még egy ideig jöttek a meccsek, a Malaga és Juve viszont már nem kegyelmeztek, a helyünkre kerültünk. Tényleg vicces, hogy akik még mindig optimisták, egyesek még s triplázás lehetőségét sem vetették el. :lol: Persze remény még mindig van, de idén semmi olyat nem mutatott még a csapat, hogy ennek a reménynek alapja is legyen. A 6-1-be lehetne kapaszkodni, de aki kicsit objektívebben nézte azt a meccset, az tudja, arra sem érdemes, esélytelen, hogy kétszer egymás után ilyen jól összejöjjön minden, ráadásul a Juve valószínűleg nem remeg meg, mint a franciák, két éve sem tették a Real ellen, tavaly sem a Bayern ellen (jó, ott kiestek, de egészen más okok miatt).
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2017.04.18. 11:00:28

palesz77 írta:Mondjuk szerintem szerencsétlen Atma is érdemelne már egy BL címet az elmúlt 6-7 év megkoronázásaképp. Csak ha eljutnak addig, ne a Reallal döntőzzenek, mert az már nagyon unalmas lenne.. :D Főleg ha harmadszor is elbuknák, bár már közelebb jártak a győzelemhez legutóbb. :D


Samper írta:A notórius reménykedőknek még van két napjuk. Utána már a normális beszéd ideje jön el.
Előre látom mennyire normális beszéd lesz itt, ha esetleg megint kikapunk.. :D
Pontosan. Ha csak azon múlna, hogy ki mennyire érdemelné meg... Szóval reményünk azért még lehet, ha reális esély nincs is. :mrgreen:

Szerintem a PSG ellen is csak azért jött össze, mert a "franciák" a 95. percig egyszerűen nem hitték el, hogy ezt meg lehet fordítani. A Juve ugyanezt a hibát nyilván nem követi majd el, szóval marad a hősi halált halunk a zöld gyepen filozófia, meg a reménykedés Miss (Nagy) Mázli kegyeiben.

:lol:
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2200
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.04.18. 10:47:05

Nero. írta:
Samper írta:A notórius reménykedőknek még van két napjuk. Utána már a normális beszéd ideje jön el.
62 eve van bajnokok ligaja, eddig otszor tudtunk nyerni. Varhato volt, hogy nem hozzuk el, tragedia nem tortenik de lehet hogy tovabb megyunk barmi lehet. Felidoig el kell menni 2-0ra, onnan meg nagyon nagyon turelmesnek kell lenni.
Az a csapat aki kikap 3-0 ra nem érdemel továbbjutást még akkor se, ha FC Barcelonának hívják.
Illet volna, legalább egy döntetlent lehozni, vagy legalább egy gólt rúgni.
Ezzel a teljesítménnyel többet nem lehet kihozni. A sors adott egy esélyt 4-0 után, nem voltak képesek élni vele. Pedig szinte a legerősebb kezdőnk volt a pályán.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.18. 10:01:05

Mondjuk szerintem szerencsétlen Atma is érdemelne már egy BL címet az elmúlt 6-7 év megkoronázásaképp. Csak ha eljutnak addig, ne a Reallal döntőzzenek, mert az már nagyon unalmas lenne.. :D Főleg ha harmadszor is elbuknák, bár már közelebb jártak a győzelemhez legutóbb. :D
Samper írta:A notórius reménykedőknek még van két napjuk. Utána már a normális beszéd ideje jön el.
Előre látom mennyire normális beszéd lesz itt, ha esetleg megint kikapunk.. :D
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3551
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.04.18. 09:50:23

Nero. írta:Felidoig el kell menni 2-0ra, onnan meg nagyon nagyon turelmesnek kell lenni.
Ha mi tudunk ütni neki 2-t úgy hogy egyet sem kapunk az már önmagában is egy óriási teljesítmény lenne.

Amúgy már többször mondtam az igazságos az lenne ha tovább megy a Real,a Juventus, a Leicester, és a Monacó, a következő körben a Juventus elintézi a Realt és akkor lenne egy döntő az évek óta erre készülő és a lesajnált csapatok egyike között.Az végre őszinte lenne és a BL-nek is jót tenne.(Álom, Álom szép álom!)

Az igazság az bármennyire is jó lenne ha mi nyernénk, a játékunk képe és az hogy 3 meccsen 8 gólt kapunk nagyon nem jogosít fel minket a címre.

Másrészt ha véletlenül nyernék akkor a vezetőség is úgy állna hozzá minden flott a világ pedig szépen elhalad a melletünk és egy nap arra eszmélnénk bakker mi vagyunk a Milan!
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.18. 09:32:08

Samper írta:A notórius reménykedőknek még van két napjuk. Utána már a normális beszéd ideje jön el.
62 eve van bajnokok ligaja, eddig otszor tudtunk nyerni. Varhato volt, hogy nem hozzuk el, tragedia nem tortenik de lehet hogy tovabb megyunk barmi lehet. Felidoig el kell menni 2-0ra, onnan meg nagyon nagyon turelmesnek kell lenni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2017.04.18. 08:11:09

Samper írta:A notórius reménykedőknek még van két napjuk. Utána már a normális beszéd ideje jön el.
Azért remélem, hogy a játékosoknak nem Samper tart motivációs tréninget. :mrgreen:
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.04.18. 06:05:23

A notórius reménykedőknek még van két napjuk. Utána már a normális beszéd ideje jön el.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.04.17. 15:27:55

palesz77 írta:
Nero. írta:Mondjuk az is jellemző hogy idén az osszes csikó (KdB, Draxler, Dybala) ellenünk játszotta élete meccsét.
Ez mondjuk nem igaz, mindháromnak nem egy jó meccse volt már idén, nem csak ellenünk brillíroztak. Szimplán jó játékosok hozták magukat ellenünk.. :D
Egyrészt, másrészt mi védekezünk annyira bénán, hogy naggyá tesszük az ellenfél támadóit.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.17. 13:56:20

Nero. írta:Mondjuk az is jellemző hogy idén az osszes csikó (KdB, Draxler, Dybala) ellenünk játszotta élete meccsét.
Ez mondjuk nem igaz, mindháromnak nem egy jó meccse volt már idén, nem csak ellenünk brillíroztak. Szimplán jó játékosok hozták magukat ellenünk.. :D
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.17. 13:51:11

Mondjuk az is jellemző hogy idén az osszes csikó (KdB, Draxler, Dybala) ellenünk játszotta élete meccsét.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2017.04.17. 08:29:03

Most már úgy tűnik, hogy tud majd játszani.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.15. 18:33:26

etooka9 írta:Paulo Dybalát ma bokasérülés miatt le kellett cserélni, erősen kérdéses a Barça elleni játéka.
tökmind1, ha félig B csapattal állnak ki, akkor is továbbmennek.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2017.04.15. 18:23:32

Paulo Dybalát ma bokasérülés miatt le kellett cserélni, erősen kérdéses a Barça elleni játéka.
Kép
tl
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011.04.28. 14:38:01

2017.04.13. 17:57:14

Neymar időnként jó, de sosem lesz olyan húzóember mint Messi. Egyszerűen ez hiányzik belőle. Jó futballista, de nem bolondja a labdának, mint Leo. Másrészt én még mindig azt érzem rajta, hogy nincs elköteleződve a Barca iránt, bár ennek mindig az ellenkezőjét állítja. Én úgy érzem hogy tart ettől, időről időre elbizonytalanodik.

vinszentvega írta:
AudiQ3 írta:Neymart eladnám 200 milláért( persze ha igazak a hírek )
Védelem felét és a komplett középpályát lecserélném......
Még jó, hogy nem te döntesz...Azt azért mondd már meg, ha Ney eladásra kerül, 3-4 év múlva mégis ki az Isten lenne az irányító játékosunk, mikor Messi már 34 éves lesz?
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.04.13. 17:23:41

AudiQ3 írta:Neymart eladnám 200 milláért( persze ha igazak a hírek )
Védelem felét és a komplett középpályát lecserélném......
Még jó, hogy nem te döntesz...Azt azért mondd már meg, ha Ney eladásra kerül, 3-4 év múlva mégis ki az Isten lenne az irányító játékosunk, mikor Messi már 34 éves lesz?
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Válasz küldése