Egyéb Barça meccsek

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!

Legyen külön Barca Femeni topic?

Igen
5
45%
Nem, ez a topic is megfelel
6
55%
 
Szavazatok száma: 11
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2011.08.03. 19:13:45

DigiSport szokta adni a felkészülési meccseket, de ezt speckó nem fogja adni. :(
Sportklub ill. ESPN műsorán sincs, szóval marad a netes közvetítés. :roll:
Kép
Dcser
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2010.08.25. 17:19:04
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2011.08.03. 18:55:10

a ma késői, vagy holnap kora hajnali Barca meccset Adja valamelyik Adó?, vagy csak netes közvetítés van?, megnéztem a TV műsorokat, de nem láttam hogy adta volna valamelyik :(

Hátha valaki tud olyan információt amit én nem :P
Cser Dániel
bence0514
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2009.11.02. 18:52:05

2011.07.31. 18:05:09

Nagycsomó kérdés a meccsel kapcsolatban.
De csak egy válasz: A Barcelona nem vette komolyan a mérkőzést!
Kérdezheted hogy miért nem??
Erre nincs válasz..
Legalább a számtalan szurkolóikra gondolhattak volna.. fél 4 kor feküdtem le.
Nem volt értelme fent maradni csak 1 jelenet volt a meccsben ami tetszett mégpedig Thiago gólja!

Most pedig engedjetek meg nekem egy kérdést!
A kérdés a meccsre vonatkozik: WTF??
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2011.07.31. 16:41:23

ab1daL írta:Keita egy hibáját leszámítva, nem értem a kritikát. Úgy látszik bármit csinál, ő nem ér semmit.
Jó játékos ő, csak nem egy barcában. :D Ezért kell Cesc, hogy Afellay és Masch mellett legyenek minősségi cseréink is.Úgy mint a madridnak is.Keita ha 50 évig focizna itt,belőle sohasem lenne Xavi vagy Iniesta utód.Ezt te is tudod.Sztem ezért van szükség minőségi cserékre.És ebben igaza van Josénak sajnos.
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2011.07.31. 16:34:45

kistotti írta: Akkora böszmeséget beszélsz hogy az valami bődület.
JD.Santos volt a jobbhátvéd, maradandót nem alkotott, ki is állíthatták volna 2 sárgalappal de a barátságos meccs jelző döntött a javára.
A lényeg: Mascherano, Abidal nem egyszer mutatta meg mit tud ha épp középső védőt kell játszania, de nem most!
Igen megmutatták a tavaly is, amikor Puyi meg Millito sérülésével nekik kellett beugraniuk a védelembe.Mert a fiatalokat érthetően nem kockáztatta.Adriano kivételével nem volt normális minőségi cserénk hátvédposztra.Maxwellt sajnos nem sorolhatom ide.Ez aztán a böszmesség.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára K900 2011.07.31. 16:51:42-kor.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.31. 16:26:47

K900 írta:Csak most olvastam hogy JD.Santos és Busquets voltak a hátvédjeink.Ezek után sztem elkellene gondolkoznia Pepnek, hogy mit is akar védelemel kapcsolatban.Középályásokkat erőltett a védelembe, ez számomra érthetetlen.Ha ennyire gyenge a védelmünk, hogyha Puyol vagy Piqué nem játszik, akkor költsenek olcsó de tehetséges fiatal védőkre.Ezért kellett volna megtartani mondjuk:Cácerest vagy Henriquét pl.sztem. :cry:
jobbhátvédünk nem is volt most, Alves és Adriano sincs, meg Montoya se. Így oda mindenképp kényszermegoldás kell. Puyol sérült, középen Fontásnak játékpercek kellenek, de mondjuk mellé be lehetett volna tenni Piquet, és akkor Busquets kp-ra. Nagyon más megoldás nem volt...
kistotti
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007.06.27. 08:03:49
Tartózkodási hely: Szombathely

2011.07.31. 16:25:21

K900 írta:Csak most olvastam hogy JD.Santos és Busquets voltak a hátvédjeink.Ezek után sztem elkellene gondolkoznia Pepnek, hogy mit is akar védelemel kapcsolatban.Középályásokkat erőltett a védelembe, ez számomra érthetetlen.Ha ennyire gyenge a védelmünk, hogyha Puyol vagy Piqué nem játszik, akkor költsenek olcsó de tehetséges fiatal védőkre.Ezért kellett volna megtartani mondjuk:Cácerest vagy Henriquét pl.sztem. :cry:
Akkora böszmeséget beszélsz hogy az valami bődület.
Először is: Busquets és Fontas volt a védelem közepén. Hozzárakom Fontas elég jó volt de még fiatal. Valahol ő engem Pique-re emlékeztet. Sok meccs kell neki, örülök, hogy Pep erőlteti a felkészülési meccseken. JD.Santos volt a jobbhátvéd, maradandót nem alkotott, ki is állíthatták volna 2 sárgalappal de a barátságos meccs jelző döntött a javára.
A lényeg: Mascherano, Abidal nem egyszer mutatta meg mit tud ha épp középső védőt kell játszania, de nem most!

Henrique ugyanmár, neked is fogalmad sincs róla, hogy létezik-e a [auto_cenzúra], ahogy nekem is...
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2011.07.31. 16:17:13

Csak most olvastam hogy JD.Santos és Busquets voltak a hátvédjeink.Ezek után sztem elkellene gondolkoznia Pepnek, hogy mit is akar védelemel kapcsolatban.Középályásokkat erőltett a védelembe, ez számomra érthetetlen.Ha ennyire gyenge a védelmünk, hogyha Puyol vagy Piqué nem játszik, akkor költsenek olcsó de tehetséges fiatal védőkre.Ezért kellett volna megtartani mondjuk:Cácerest vagy Henriquét pl.sztem. :cry:
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.07.31. 12:51:27

Keita egy hibáját leszámítva, nem értem a kritikát. Úgy látszik bármit csinál, ő nem ér semmit. A Bayern ellen is nagyon jól hozta le a vkp szerepkört, itt most volt az az egy hibája, ezenkívűl megint labdát szerzett, ütközött. Azt meg remélem nem várta el senki, hogy majd egy felkészülési meccsen vért fognak izzadni a srácok.... A további két felkészülési meccsre üzenem akkor: ezek nem tétmeccsek, nem itt kell elvárni, hogy felszántsák a pályát a játékosok.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.31. 12:44:43

Még mindig lényegében a fizikai-erőnléti alapozás időszakában járunk, ez mellett motiválatlan is az összes A-játékosunk, Thiago pedig villan-villan, csinál szépeket, de mezőnyből most sem tűnt ki. Ennek ellenére ő mindenképp pozitívum továbbra is. Keita katasztrófa, a vkp posztot el kell felejteni, pedig sztem Cesc érkezésével ez volt a terve Pepnek, hogy Masch visszamehet védőnek is, és Keita lenne a csere vkp, ha úgy van...ugyanilyen hibát csinált múltkor is, akkor is átlépte, csak abból nem kaptunk gólt. Hát mind1, ideje lenne már, hogy elkezdenénk a komolyabb edzéseket, visszajönnének a dél-amerikaiak, és készülnénk a Madrid ellen.
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2011.07.31. 12:20:37

sjd írta:
Amint visszajönnek/felépülnek a kezdő emberek ezekre a posztokra, ki fogja heverni (bár azt nem értem, hogy ilyen Balliu-kat meg Cuencákat el lehetett hozni, de Montoyát vagy Romeut nem jutott eszébe)
Romeu a most kezdődő u20-as VB-n van, Montoya pedig sérült (ha nem volna az, akkor ő is a VB-n volna).
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.07.31. 12:08:02

Lionel85 írta: Amúgy ahogy Keita se jó védekező középpályásnak, úgy Busquets se középhátvéd, és dos Santos se jobbhátvéd. Remélem még megélem, hogy Pep kiheveri ezeket a hülyeségeit!
Amint visszajönnek/felépülnek a kezdő emberek ezekre a posztokra, ki fogja heverni (bár azt nem értem, hogy ilyen Balliu-kat meg Cuencákat el lehetett hozni, de Montoyát vagy Romeut nem jutott eszébe)

Egyébként remélem kapnak a srácok egy hajszárítót Peptől, mert ez kb. értékelhetetlen volt, az első félidőben Thiago utolsó perces lövésén múlott, hogy nem kapuralövés nélkül hoztuk le a félidőt. Ráadásul ha jól emlékszem, Pedro helyzetén kívül minden kísérletünk az ő nevéhez fűződött.
Olyan szinten sétálgatás volt a pályán, hogy azt rossz volt nézni, az első gólnál Abidalnak a les integetése után még 4-5 mp. kellett, hogy eszméljen, a csatáraink a kiugratásokra 2-3 méteres hátránnyal érkeztek.

Igaza volt a kommentátornak, így semmi értelme a barátságos meccseknek, ha a B-t szeretné megnézni Pep, akkor menjen el egy másodosztályú meccsre, ezen kívül csak a pénzszerzésről szól az egész, mert Villának pl. semmi hasznát nem vesszük. (na meg majd gondolkozzanak el azon, hogy nálunk kb. a B csapat cseréi voltak pariban Andersonnal, Fabioval stb.)

A Manchester meg örüljön a fejének, egy emberelőnyös és egy 2-2 elleni kontrát végig tudtak csinálni, gratulálok, talán még Mourinho is küld nekik egy elismerő levelet
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.31. 12:01:16

A játék összességében annyira nem volt rossz!Megint támadásban érezhető volt az összeszokottság hiánya!
Pozitívumok:Thiago gólja, Dos Santos, Fontás játéka
Negatívumok:2 kapott gól, de főleg ahogy kaptuk!
Elsőnél Busquets középhátvédként egy labdavesztés után sétált vissza, majd még Fontást is feltartotta!
Illetve a második gólnál kompletten Keita nem értettem mit szeretett volna, de legalább visszasprintelt, Busquets meg kocogott!Nem ezt szoktuk meg Sergiotól, de itt kocogjon mint a bajnokikon! :lol:
Érezhető, hogy Xavi hiányzik, de nem vallottak szégyent a fiatalok, s a felforgatott csapat!

off:és a a legnagyobb negatívum a mez, ezt a Dart Wader ruhát nehezen emészti a gyomrom....

szerk: az első gólnál beragadtunk, összekevertem Rooneynak volt egy helyzete, mikor Busquets sétált vissza!Első gól már beugrott az is no komment, ezért kell 3000rel figyelni a labdavesztés utáni védekezésre, ilyen kontrát nem szabad kapni!De minden megbocsátható, hisz felkészülési meccs volt, eredménytől függetlenül, s jók hogy elő jönnek a hibák, ezekre fel kell hívni a figyelmet a játékosoknál!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2011.07.31. 12:13:17-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.07.31. 11:59:20

aynas írta:tudja valaki, hogy messi, mascherano, adriano, alves, milito meddig kaptak pihenőt, illetve mikor fognak csatlakozni a kerethez?
ebben a kérdésben messideco az illetékes, tőle kérdezd :lol: :lol:
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.31. 11:55:19

aynas írta:tudja valaki, hogy messi, mascherano, adriano, alves, milito meddig kaptak pihenőt, illetve mikor fognak csatlakozni a kerethez?
:D Mennyiszer kérdezitek még meg? Főoldalon 2 perc megtalálni azt a hírt, miszerint Augusztus 8.-án állnak újra edzésbe.
Kép
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2011.07.31. 11:51:48

tudja valaki, hogy messi, mascherano, adriano, alves, milito meddig kaptak pihenőt, illetve mikor fognak csatlakozni a kerethez?
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.07.31. 11:44:27

gergo9 írta:Eléggé értékelhetetlen a mai meccs talán Iniesta volt vmennyire kiemelkedő.
Keita-nak még így is sikerült azért kilógni ebből a csapatból is vkp posztra teljesen alkalmatlan.
Owen gólja előtt kéri Busqetstől a labdát eszetlenül átlépi és ott a 100% ziccer.
Azt hittem, hogy Keita a MU játékosa, olyan szép passzt adott nekik. :D Pontosabban hozzá sem ért a labdához, és pont ez volt a legnagyobb baj... ](*,)

Amúgy ahogy Keita se jó védekező középpályásnak, úgy Busquets se középhátvéd, és dos Santos se jobbhátvéd. Remélem még megélem, hogy Pep kiheveri ezeket a hülyeségeit!

Amúgy meg inkább most csináljanak hülyeségeket a játékosok (Pinto, Keita), mint az éles meccseken szezon közben, mert ott nincs bocsánat, most még van.
Kép
Kép
Kép
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.07.31. 03:22:17

Hát az apró izomsérülések is mutatják hogy a fizikai felkészítés sem tart a végén
Érdekes dolgokat próbálgat Pep, de majd akkor derül ki minden ha Messi visszatér a csapatba. Nem tartom továbbra sem lehetetlennek a 3-4-3-at.

Eléggé értékelhetetlen a mai meccs talán Iniesta volt vmennyire kiemelkedő.
Keita-nak még így is sikerült azért kilógni ebből a csapatból is vkp posztra teljesen alkalmatlan.
Owen gólja előtt kéri Busqetstől a labdát eszetlenül átlépi és ott a 100% ziccer.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.07.31. 03:07:12

A 70. perctől láttam a meccset:
sok a hiba, a pontatlanság a játékban...
a manchesteri kontrák veszélyesek voltak, a védelem nem figyelt ezekre
lassú, körülményes játék az ellenfél térfelén...

Semmi baj a vereséggel, még lesz idő formába lendülni a szuperkupadöntőkig. Owen is ilyenkor lő csak gólt? :lol:
"And my heart will leave you never."
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.07.31. 03:05:12

sneco7 írta:Elég rossz a lövője a gyereknek! :shock: :D Bravó Thiago!

Egyébként csak engem zavar,hogy jobbhátvédként folyamatosan más poszton játszó játékosokat játszat Guardiola? Miért nem teszi be Maxwellt oda? Vagy vele nem számolunk már vagy mi?
Maxwell túlterhelés miatt nem játszott ma. Thiago megint megmutatott vmit a tudásából. Kikaptunk, de a második félidő a mienk volt.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.07.31. 03:04:58

ez a meccs jót tett annak hogy most jöhessenek azok a benyögések hogy ennyi volt a Barca meg blablabla... :roll:

Viszont a fiúkat valahogy fel kell rázni mert hiába barátságos meccs, ahogy sétálgattak az hihetetlen...várom már hogy csatlakozzanak a többiek.
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.07.31. 03:04:53

elfogadható volt a teljesítmény ettől a tartalékos csapattól, úgy, hogy a fél csapat a barca B-ben játszik (vagy onnan csatlakozott idénre..), nem lehet megverni a manchestert.
a labdabirtoklás megvolt, a fantázia megvolt, csak az akarat, és a mozgás nem.

akármennyire is meddő volt a mezőnyfölényünk, azért a manchesternek sem volt a gólon kívül csak 1 helyzete... (na meg itt a hosszabbításban owen üres kapura..)

viszont ez a csapat kiegészülve a puyol,pique,alves,xavi,mascher​ano,messi,alexis sanchez egységgel megint harcban lesz 3 fronton
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára shutterisland 2011.07.31. 03:06:32-kor.
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2011.07.31. 03:04:09

rrobbiefcb írta:szerintem csak elpötyögnek. senki nem vesz ezt komolyan. a fiatalok, meg kaptak egy ajándék utat... a "nagyok" közül kb. mindenki hozza a formáját. szvsz semmi gond!
Hát nem tudom Villa, Pedro, pedig Sánchez kopogtat. Na mindegy, bizakodjunk.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 891
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.31. 03:02:54

felkészülési meccsnek tökéletes volt, sok hibára rámutatott amit tétmérkőzésre ki lehet javítani
Avatar
rrobbiefcb
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010.12.04. 19:27:34

2011.07.31. 03:02:39

szerintem csak elpötyögnek. senki nem vesz ezt komolyan. a fiatalok, meg kaptak egy ajándék utat... a "nagyok" közül kb. mindenki hozza a formáját. szvsz semmi gond!
Válasz küldése